شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۳:۴۶Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرمایه گذاران»

گلستان ما   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره استاندار گلستان در حوزه سرمایه گذاری گفت: کلیه مجوزات آشوراده گرفته شده است و جذب سرمایه گذار در وسعت 22 هکتار آماده شده و در 138 هکتار سایت پشتیبان در بندر ترکمن نیز فضا برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل میرث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان با اشاره به ضرورت حمایت عملی از سرمایه گذاران بومی در طرح های گردشگری، گفت: اولویت واگذاری مجوزهای بی نام با سرمایه گذاران بومی است.
کلاهبرداری سم بنکمن فرید در سو استفاده از دارایی کاربران، باعث شده سرمایه گذاران به دنبال یافتن راه حلی برای حفاظت از دارایی های خود باشند.
شوک های ارزی و تورمی باعث بی ثباتی در بازار مسکن شده و در عین حال رشد حدود 22 برابری قیمت ارز سبب رشد حدود 17 برابری قیمت مسکن در طول یک دهه گذشته بوده است. در این بین سازندگان بخش خصوصی امکان و فرصت جبران را در میان رشد سریع قیمت ها پیدا نکرده و به مرور از بازار رانده شده اند.
پول نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
اگر از علاقه مندان و سرمایه گذاران بازار کریپتوکارنسی هستید به خوبی می دانید که یکی از مهم ترین عواملی که روی موفقیت شما در این بازار می تواند اثرگذار باشد این است که بتوانید یک صرافی ارز دیجیتال مناسب برای خود پیدا کنید ...
اهر خبر   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستانهای اهر و هریس در مجلس گفت: بزرگترین مشکل جامعه ما بیکاری جوانان است و این مشکل با سرمایه گذاری و تولید می تواند حل شود. لذا بایستی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری را معرفی کنیم.
راه دانا   ۱۰ ساعت پیش    
رضا علی بیگی فرماندار شهرستان بن گفت: سرمایه گذاران متقاضی در اجرا و راه اندازی طرح های اشتغالزایی باید حداقل های شرایط را داشته و طرح توجیهی را کارشناسان و متخصصان تأیید کنند.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۲    
بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی برت هریسون، هم بنیان گذار سابق صرافی ورشکسته FTX که به نوعی بازوی اجرایی این صرافی در ایالات متحده بود در تلاش است با گفت وگو با سرمایه گذاران، مبالغی برای راه اندازی یک استارتاپ جدید در حوزه رمزنگاری جمع آوری کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه ضمن تاکید بر حمایت دولت و سازمان بورس از معاملات بازار سهام، گفت: بازار سرمایه در چند روز گذشته دوباره مورد توجه سهامداران و سرمایه گذاران قرار گرفت که تحت تاثیر چنین اتفاقی، شاخص بورس از مدار نزولی فاصله گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۳:۰۸   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا : سید محمد مرتضوی گفت: عده بسیار کمی ممکن است از رکود منتفع شوند. اما افت ساخت و ساز و کاهش معاملات، عدم تعادل در بازار مسکن را عمیق تر می کند. در رکود همیشه بی انگیزگی و خروج سرمایه گذاران از تولید مسکن به نحو قابل توجه و وسیعی اتفاق می افتد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نستله، غول مواد غذایی، 17 نوامبر متعهد شد که از سال 2023، جزئیات بیشتری از ارزش غذایی سبد محصولات خود را اعلام کند. این اقدام به دنبال فشار سرمایه گذاران برای تجدید نظر در ترکیب مواد مغذی سبد محصولات نستله صورت پذیرفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
احسان رضاپور نیکرو / کارشناس بازار سرمایه با توجه به وضعیت حاکم در بازارهای جهانی و شرایط نرخ بهره ایالات متحده آمریکا انتظاری ایجاد شده است مبنی بر اینکه با شتاب قبلی افزایش نرخ بهره اتفاق نخواهد افتاد، بنابراین مقداری امیدواری نسبت به کنترل شدن اوضاع در مقایسه با گذشته بیشتر شد ...
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: افراد برای سرمایه گذاری در بورس باید دیدبلند مدت داشته باشند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از تحقق تولید 4.5 میلیون تن محصولات کشاورزی در این استان خبر داد و گفت: در صورت ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی در این حوزه شاهد رونق بخش کشاورزی و افزایش اشتغال در استان را شاهد خواهیم بود.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۳    
هفتمین سمپوزیوم معدنی کشور گینه روز سه شنبه 15 نوامبر 2022، با حضور ممدو دومبویا، رئیس حکومت انتقالی گینه، وزرای کابینه، دیپلمات های خارجی مقیم کوناکری، مدیران عامل شرکت ها و سرمایه گذاران بزرگ معدنی خارجی فعال در گینه برگزار شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
پرونده واردات خودرو نزدیک به یک سال است که باز مانده است؛ مانند پرونده برجام که مسکوت مانده و یا 7 میلیار دلار از منابع بانک مرکزی که هر سه ماه یکبار خبر آزادسازی آن منتشر می شود و ابهام این روزها جزء جدایی ناپذیر تمام بازارها است که تصمیم گیری برای سرمایه گذاران و مصرف کنندگان را به شدت دشوار کرده ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ساری- معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران با بیان این که دشمن درپی فرار سرمایه گذاران از کشور است گفت:کامیون داران مازندرانی به سینه معاندان دست رد زدند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، دکتر مجید کیانی روز چهارشنبه در دیدار با مدیرکل امور فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو کشور با بیان چالش ها و موانع پیش روی تولیدات سلامت محور در منطقه آزاد ارس ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۹    
ایسنا/گلستان مدیرکل شیلات استان گلستان از حرکت گمیشان به سمت تولید 20 هزار تنی میگو خبر داد و گفت: در جذب سرمایه گذار اولویت را به بومیان اختصاص داده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: پای سرمایه گذاران به استان باز شده است و یک درصد اقتصاد کشور را داریم این در حالی است که ما 1.3 درصد جمعیت با توجه به مساحت داریم باید به فکر بزرگ کردن سهم اقتصاد استان باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه مجتمع های گردشگری، پارک های تفریحی و نشاط مردم اولویت وزارتخانه است، گفت: تسهیلات و معافیت های مختلف در اختیار سرمایه گذاران بخش گردشگری قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دلیجان- وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به مشوق های ویژه برای سرمایه گذاران گفت: صادرکنندگان صنایع دستی مورد حمایت قرار می گیرند.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ نائب رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس عنوان کرد که تلاش می کنیم خلاهای موجود برای استفاده از ظرفیت بانک ها، بازار سرمایه و سرمایه گذاران خارجی را برطرف کنیم تا برای تامین مالی تولید، احکام مشخصی داشته باشیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - عاملی، استاندار اردبیل گفت: بر پایه مصوبه شورای اقتصاد دولت در تسویه بدهی ارزی واحدهای تولیدی و صنعتی، در کنار سرمایه گذاران بوده و از آنها حمایت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: مشوقاتی که امروز در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهیم مشوق های بسیار خوبی است و وام های هتل ها و مراکز گردشگری دو سال دیگر استمهال شد
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (چهارشنبه) به کمک کاهش ارزش دلار افزایش یافت و سرمایه گذاران بر سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو برای مسیر سیاست پولی بانک مرکزی ایالات متحده تمرکز کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۶    
رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل نیازمندی های قانونی برای طرح های سرمایه گذاری کشور رفع شده در در این زمینه تسهیلات بانکی و حمایت هایی به سرمایه گذاران تخصیص یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به جلسه با وزارت صمت در حوزه صندوق حمایت از سرمایه گذاران و صادرکنندگان در بخش صنایع دستی، بیان کرد: با وزارت صمت توافق شده است که برای تورگردانان و آژانس داران که ممکن است در برخی از حوادث متضرر شوند، حمایت لازم از طریق صندوق اعمال شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
پارس آباد- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: آماده حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در زراعت چوب با واگذاری زمین در شمال استان هستیم.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، طلا تحت تأثیر قوانین رنگ و برخی دیگر از خواص خود را به دست آورده در آخرین معاملات، قرارداد های آتی طلای آمریکا به 1768.85 دلار رسید ...
برترین ها / اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۲:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
پاول دورف دلیل ضرر سنگین مردم درنتیجه ی فروپاشی صرافی FTX را توجه بیش ازحد به متمرکزسازی می داند و می گوید که تلگرام به زودی توسعه ی صرافی غیرمتمرکز را شروع می کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۴    
شهردار قائم شهر از تعیین تکلیف پروژه نگین شمال در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: اختلاف بین سرمایه گذاران دلیل اصلی معوق ماندن این پروژه است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
حالا پس از دو سال، اساسنامه این صندوق ها به دلیل عملکرد نامناسب تغییر کرد. درباره این که این تغییرات چه تاثیری بر ارزش سهام واگذار شده دولتی می گذارد، جام جم گزارشی تهیه کرده که جزئیات آن را در ادامه می خوانید. ...
طلا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۴۳ سایت دیگر  
قیمت طلا و شاخص بازارهای سهام آمریکا پس از تصدیق جرومی پاول درباره آهسته شدن سرعت افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو افزایشی شد.توجه سرمایه گذاران اکنون به داده های حقوق و دستمزد غیرکشاورزی وزارت کار ایالات متحده در روز جمعه معطوف شده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- کارشناسان بازار سهام معتقدند، نوسان چند روز اخیر بورس، یک حرکت طبیعی برای بازار های مالی تلقی شده و نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال تصمیم گیری برای تغییر چینش پورتفوی خود هستند. مطابق با این تحلیل، در حال حاضر امکان اصلاح قیمت ها بیشتر از احتمال ریزش آن ها است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۸    
مترجم : مریم رضایی منبع: Knowledge@wharton بعد از سبزشویی - اصطلاحی که به کمپین های بازاریابی گول زننده و ژست های نمایشی شرکت ها اشاره دارد که طی آن سعی می کنند مصرف کنندگان و سرمایه گذاران را در مورد مسوولیت پذیری محیط زیستی خود متقاعد کنند - حالا بحث سبزخاموشی مطرح شده که این هم به نوبه خود مشکل ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
طلا روز چهارشنبه با کاهش ارزش دلار و رسیدن به بزرگترین رشد ماهانه خود در بیش از دو سال گذشته گران شد، در حالی که سرمایه گذاران منتظر سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا برای اشاره به افزایش نرخ بهره در آینده بودند.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۸   + ۴۳ سایت دیگر  
می متالز - قیمت طلا امروز (چهارشنبه) به کمک کاهش ارزش دلار افزایش یافت و سرمایه گذاران بر سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو برای مسیر سیاست پولی بانک مرکزی ایالات متحده تمرکز کردند.
نبأپرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس ، دو نوع مالیات در نظام های مالیاتی وجود دارد که گروه اول مالیات ها بر جریان درآمد حاصل از دارایی ها و گروه دوم شامل مالیات بر منبع درآمد است ...
ندای گیلان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد ویژه اقتصادی ظرفیت منطقه آزاد انزلی را تکمیل شده اعلام کرده و با اشاره به فعال سازی واحدهای زیادی در این منطقه بر لزوم تقویت و افزایش حضور سرمایه گذاران خارجی در نخستین منطقه آزاد شمال کشور تأکید کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۷    
طلا به عنوان بازاری که همواره پناه گاهی امن در زمان افزایش ریسک ها شناخته می شود، چه مسیری را پیموده و چه چشم اندازی خواهد داشت؟ فردای اقتصاد: طلا که از دیرباز همواره به عنوان پناه گاهی امن برای سرمایه گذاران در شرایط بحران های مالی شناخته شده است، اکنون مدتی است که شرایط سختی را دنبال می کند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در سال های اخیر، کاردانو یکی از محبوب ترین و موفق ترین رمزارزها در بازار بوده است. شبکه کاردانو با مهارت فنی و نوآوری طولانی مدت معرفی می شود. بسیاری از سرمایه گذاران فکر می کنند که کاردانو به زودی جایگزین اتریوم خواهد شد. در این مقاله بررسی می کنیم که کاردانو تا سال 2025 چقدر می تواند رشد کند؟
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن وفلزات (ومعادن) را می توان یکی از شرکت های خوب بازار سهام دانست که در طول سال های اخیر توانسته بازدهی قابل توجهی را نصیب سرمایه گذاران خود کند ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
پرونده واردات خودرو نزدیک به یک سال است که باز مانده است؛ مانند پرونده برجام که مسکوت مانده و یا 7 میلیار دلار از منابع بانک مرکزی که هر سه ماه یکبار خبر آزادسازی آن منتشر می شود و ابهام این روزها جزء جدایی ناپذیر تمام بازارها است که تصمیم گیری برای سرمایه گذاران و مصرف کنندگان را به شدت دشوار کرده ...
ایستنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بنیان گذاران و رئیس گروه بلاک چینی Animoca که بیشتر با بازی معروف Sandbox شناخته می شود، اعلام کرده است این شرکت قصد دارد صندوقی با سقف 2 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در مشاغل متاورس راه اندازی کند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۷    
ساری- قوپرانلو، رئیس انجمن انبوه سازان مازندران با بیان این که اگر انبوه ساز حمایت شود، بافت فرسوده استان چندساله آباد می شود، موانع ارتفاع سازی را از مشکلات سرمایه گذاران برای بهسازی بافت شهری دانست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وضعیت رمز ارزها امروز نسبتا خوب است. بیت کوین و اتریوم با رشدی که داشته اند، دوباره سرمایه گذاران را امیدوار کرده اند.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سیاست و اقدامات سازمان منطقه آزاد کیش در بحث ایجاد زیر ساخت های ورزشی، با استقبال سرمایه گذاران مشتاق در زمینه ایجاد کمپ های ورزشی، اقامتی و هتل المپیک روبرو شده است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: هدف ما تبدیل مناطق آزاد به بهشت سرمایه گذاران است و به دنبال آن هستیم با رفع مشکلات موجود، سرمایه گذاران داخلی و خارجی را به مناطق آزاد دعوت کنیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، سید مصطفی هاشمی در چهاردهمین جلسه گفت وگوی چهره به چهره با صنعتگران و سرمایه گذاران شهرک صنعتی بزرگ شیراز گفت: برگزاری این جلسات در شهرک صنعتی بزرگ شیراز با هدف تسریع در رفع مسائل صنعتگران و بررسی میدانی مشکلات است. ...