سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۵:۲۰Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرمایه گذاران»

روزنامه سراج   ۲ ساعت پیش    
دکتر عباس کتابی گفت: سرمایه گذاری دانش بنیان نقش مهمی در تحقق تولید دانش بنیان داشته است و در جمع سرمایه گذاران شرکت اسنوا ونچرز به قابلیت ها و ظرفیت های کاشان در ابعاد مختلف علمی، صنعتی و کارآفرینی اشاره کرد.
بازتاب   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سناریو پیش بینی قیمت بیت کوین، اخیراً افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و از مرز 28 هزار دلار گذشت. در همین زمان، کل بازار ارزهای دیجیتال رشد 3.05 درصدی را در 24 ساعت گذشته نشان می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
نمایشگاه ملی فناوری با حضور 100 شرکت دانش بنیان و 10 صنعت بزرگ، همراه با سرمایه گذاران و تسهیلگران و رویداد های مختلف برپا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان، بازار سرمایه حرفه ای علاوه بر پاسخ به نیاز سرمایه گذاران پر ریسک مسیری سهل تر برای تامین مالی پروژه ها از بستر بازار سرمایه خواهد بود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۳:۱۲    
مراسم افتتاح بازار سرمایه گذاران حرفه ای بورس تهران و ورود شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس (از زیر مجموعه های ایدرو) به عنوان نخستین شرکت در این بازار، عصر امروز برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۲:۲۶    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: این کمیسیون از سرمایه گذاری بخش خصوصی در اجرای طرح های آبخیزداری حمایت می کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۰۳    
نخستین نمایشگاه ملی فناوری و نوآوری فن نما با حضور فعالان عرصه صنعت، شرکت های دانش بنیان و فناور، سرمایه گذاران و کنشگران حوزه اقتصاد و دستگاه های اجرایی عصر امروز دوشنبه دهم مهرماه به میزبانی شهر اصفهان آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
کیش- ایرنا- پس از حضور چشم گیر سازمان منطقه آزاد کیش در نمایشگاه های بین المللی و انعقاد تفاهم نامه های مختلف همکاری، امروز یک سرمایه گذار چینی به ایران آمد تا در قالب همین تفاهم نامه های به امضا رسیده در نمایشگاه CIFIT2023 با مدیران منطقه آزاد کیش نشست مشترکی داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۴    
استاندار سمنان بر لزوم رفع مشکلات پیش روی سرمایه گذاران بخش خصوصی ، فعالان و انجمن های حرفه ای گردشگری این استان تاکید کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
صندوق سرمایه گذاری بخشی فلزات اساسی کیمیا با نماد آذرین بر اساس مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، از طریق فرابورس ایران از روز شنبه هشتم مهرماه تا امروز دهم مهر ماه پذیره نویسی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۵۶    
کرمانشاه - ایرنا - مدیر تالار بورس منطقه ای کرمانشاه گفت: 13 میلیارد سهم حق تقدم شرکت سوخت سبز زاگرس با نماد شگستر به ارزش 2 هزار میلیارد تومان در بازار جدیدی به نام "بازار سرمایه گذاران حرفه ای بورس تهران" 2 روزه فروخته شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی قم گفت: ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی از مهمترین اولویت های تعیین شده استان برای جذب سرمایه گذاران است و مجوزهای لازم در این بخش با سهولت بیشتری صادر می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در روز جاری صندوق های درآمد ثابت و مختلط شرایط بهتری را تجربه کردند به نحوی که شاهد ورود 200 میلیارد تومانی پول سرمایه گذاران حقیقی در این بخش بودیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه ملی فناوری و نوآوری فن نما با حضور فعالان عرصه صنعت، شرکت های دانش بنیان و فناور، سرمایه گذاران و کنشگران حوزه اقتصاد و دستگاه های اجرایی عصر امروز به میزبانی شهر اصفهان آغاز به کار کرد.
رئیس سازمان بورس گفت: امیدواریم بازار سرمایه گذاری حرفه ای بتواند نقش خوبی را در تامین مالی پروژه ها انجام دهد. این بازار در بسیاری از کشورها وجود دارد و سرمایه گذاران حرفه ای در آن ساماندهی شده اند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۱    
قوانین بالادستی کشور بر حمایت از توسعه صنعت ریل و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی به این حوزه تاکید کرده اند اما نحوه تفسیر و اجرای زیرمجموعه های همان قوانین در بخش معافیت های مالیاتی، اکنون به دغدغه ای بزرگ برای شرکت های فعال در حوزه ریلی تبدیل شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۹    
کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به وضعیت فعلی بازار ارز، پیش بینی نمی شود قیمت دلار در 6 ماه آینده رشد چشمگیری داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه همه تلاش خود را می کنیم تا تولید داخل افزایش پیدا کند و سرمایه گذاران در بازار داخلی انگیزه داشته باشند، گفت: قاچاق کالا به تولید داخل، بازار سرمایه داخلی و جوانانی که تازه وارد بازار کار شده اند، ضربه می زند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در بازارهای جهانی با تمرکز سرمایه گذاران بر کمی عرضه در بازار به 92.73 دلار در هر بشکه افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس بانکی و مالی گفت: با بنگاه داری غیرمتعارف بانک ها، به مرور بنگاه های اقتصادی مستقل و خصوصی از بین می روند و سهم بازارشان به تصرف بنگاه های زیر مجموعه بانک ها و دیگر نهادها درمی آید و این روند موجب ایجاد انحصار در بازارهای مختلف و عدم اجازه فعالیت به سرمایه گذاران خرد و تولیدکنندگان جزء می ...
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ کمپین جهانی هفته سرمایه گذار هر سال به مدت یک هفته در ماه اکتبر با نظارت آیسکو برگزار می شود و نهادهای نظارتی و مشارکت کنندگان در این رویداد به انعکاس ابتکارات، نوآوری ها و اقدامات انجام شده در حوزه های آموزش سواد مالی و حمایت از سرمایه گذاران می پردازند.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تمرکز سرمایه گذاران بر دورنمای کمبود عرضه در بازار و همچنین قرارداد لحظه آخری که مانع تعطیلی دولت آمریکا شد تمایل برای نفت را افزایش داده و ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سنگاپور به عنوان سومین کشور جذاب برای سرمایه گذاران خارجی انتخاب شد درحالی که آمریکا و چین همچنان در اول و دوم هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نادیا احمد/ استاد حقوق در اورلاندو، فلوریدا لوک دانیلسون/ رئیس و یکی از بنیان گذاران گروه راهبردهای توسعه پایدار در اواخر ماه اوت، دولت موقت طالبان چند قرارداد به ارزش 5/ 6میلیارد دلار با سرمایه گذاران خارجی و ملی برای توسعه بخشی از ثروت معدنی افغانستان امضا کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - قزوین : مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 420 هکتار زمین از سوی این شرکت در شهرک ها و نواحی صنعتی استان آماده واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری است ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۲:۰۴    
میم کوین پپه (PEPE) اخیراً نوسانات قیمتی قابل توجهی را تجربه کرده است. در تاریخ 28 سپتامبر، ارزش آن بیش از 12 درصد افزایش یافت و باعث ایجاد خوش بینی در بین سرمایه گذاران شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۴۲    
وارن بافت یکی از سرمایه گذاران افسانه ای جهان، با لقب پیشگو شناخته می شود. دیوید اندروز صدها گفتار او را در کتاب وارن بافت به روایت خودش نقل کرده است. کتابی درباره یکی از سرمایه گذاران افسانه ای جهان ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۲    
پیش بینی می شود روند بازار در کوتاه مدت تغییرات زیادی نداشته باشد و باید سرمایه گذاران به دنبال بررسی روند نرخ ارز و نرخ بهره بین بانکی باشند تا بتوانند زمان دقیق ورود به بازار را بررسی کنند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی در آئین سخنرانی همایش بین المللی سرمایه گذاری مناطق ویژه اقتصادی در استان لیپتسک کشور روسیه گفت: یکی از برنامه های مهم ما در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران معرفی ظرفیت ها و مزیت های این مناطق به سرمایه گذاران سایر کشورها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه آزاد اروند به لحاظ موقعیت استراتژیک و جغرافیایی ظرفیت های بی نظیری دارد که بافعال کردن ظرفیت این منطقه سرمایه گذاران داخلی و خارجی ترغیب به سرمایه گذاری می شوند.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یاسر عبداللهی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: با تدوین اطلس سرمایه گذاری استان که دستگاه های مختلف در آن اطلاعات خود را بارگذاری کردند، تلاش بر این است تا زمینه جلب و جذب سرمایه گذاران در حوزه های مختلف فراهم آید. بهبود فضای کسب و کار و ارتقای 6 درجه ای [...]
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
با استقبال سرمایه گذاران پذیره نویسی گسترش سوخت سبز زاگرس، به عنوان اولین شرکت پروژه درج شده در بازار سرمایه گذاری حرفه ای بورس تهران امروز در دومین روز از دوره پذیره نویسی به فروش رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت بالای تولید در این استان، می طلبد رایزنان بازرگانی برای توسعه صادرات این محصولات و جذب سرمایه گذاران خارجی پیشگام شوند.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
پیرو انتشار خبر احتمال تعطیلی بهمن موتور به سبب جریمه سنگین سازمان تعزیرات، این سؤال مطرح است که چه کسی از تعطیلی یک خودروساز خصوصی سود می برد و تکلیف مصرف کنندگان چه می شود و از سوی دیگر رقم 14 هزار میلیارد تومان از کجا آمده است؟
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۷    
آغاز معامله در بازار ارز دیجیتال مخصوصاً برای ایرانی ها پر از چالش ها می باشد. با این حال، باید توجه داشت که ماهیت پیچیده و پیش بینی ناپذیر بازارهای مالی، این مسئله را برای سرمایه گذاران تازه کار سخت تر می کند! به همین دلیل لازم است که از یک صرافی معتبر و خوب استفاده کنید ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
پیروز انتشار خبر احتمال تعطیلی بهمن موتور به سبب جریمه سنگین سازمان تعزیرات، برای فعالان بخش خصوصی این سؤال مطرح است که چه کسی از تعطیلی یک خودروساز خصوصی سود می برد و تکلیف مصرف کنندگان چه می شود و از سوی دیگر رقم 14 هزار میلیارد تومان از کجا آمده است؟ ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۰    
سرمایه گذاری مانند یک پل ارتباطی میان کشورهای عضو، مقاصد گردشگری، مشاغل و سرمایه گذاران عمل می کند و شرایط اقتصادی کشورها در پویایی و سرمایه گذاری گردشگری بسیار مهم است.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
جذابیت املاک و مستغلات آمریکا همیشه نه تنها برای مردم محلی بلکه برای سرمایه گذاران بین المللی نیز قابل توجه بوده است. وقتی نوبت به ارزیابی قیمت مسکن در آمریکا می رسد، این کار برای کسانی که با ارزهای خارجی، به ویژه ریال ایران معامله می کنند، جذاب و در عین حال پیچیده می شود. ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد گفت: قرارداد زمین هایی که پیش از این در اختیار سرمایه گذاران پرورش میگو قرار گرفته بود و برای پنج سال بدون عملکرد مؤثر باقی مانده است بازپس گرفته شده و به سرمایه گذاران جدیدی که با استفاده از روش های مدرن و فناورانه اقدام به تولید میگو می کنند، واگذار می شود.
تازه ترین تحولات بورس کالای ایران در حوزه توسعه بازارهای مالی و مشتقه به عنوان دروازه ورود مردم و سرمایه گذاران به مبادلاتی شفاف و رسمی در گفت و گو با مدیر بازارهای مالی بورس کالای ایران مورد بررسی قرار گرفته است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه سرعین گفت: سرمایه گذاران حوزه گردشگری ولی نعمتان شهر گردشگری سرعین هستند و لازم است که حمایت های ویژه ای از آن ها شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرمایه گذاران خرد در سال 2023 به طور فزاینده ای در بازار سهام حضور دارند که ناشی از پیشرفت های فناوری، نفوذ رسانه های جمعی و علاقه به سرمایه گذاری پایدار است.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
با توجه به مقررات و ضوابط انتشار فراخوان برای واگذاری زمین جهت جذب سرمایه گذار، 20 قطعه زمین واقع در درگهان-ضلع شمالی اتوبان لافت-درگهان به سرمایه گذاران توانمند واگذار می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
با توجه به مقررات و ضوابط انتشار فراخوان برای واگذاری زمین جهت جذب سرمایه گذار، بیش از 10 هکتار زمین در محدوده منطقه آزاد قشم به سرمایه گذاران توانمند با هدف ارتقا سطح خدمات به ساکنان و گردشگران در جزیره واگذار می شود.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل بورس انرژی گفت: هم اکنون ظرفیت استفاده از انرژی های تجدید پذیر برای سرمایه گذاران حقیقی، حقوقی و حتی استخراج کنندگان رمز ارز فراهم شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معتقدم در راستای عدم تشویش اذهان سپرده گذاران باید در اطلاع رسانی در این باره دقت بیشتری داشت و نباید در رسانه ها حسن شهرت این بانک ها را مخدوش کرد اما در مراجع تخصصی و پشت درهای بسته مسائل را به صورت تخصصی و با جزییات مورد بررسی و پیگیری قرار داد و ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۳:۳۳    
مدیر عامل بورس انرژی گفت: هم اکنون ظرفیت استفاده از انرژی های تجدید پذیر برای سرمایه گذاران حقیقی، حقوقی و حتی استخراج کنندگان رمز ارز فراهم شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سرمایه گذاران برای ورود به بازار سرمایه به دو روش آنلاین و آفلاین، معاملات را انجام می دهند که روش مناسب تر و مزایا بررسی شد.