جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۸:۴۸Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرمایه گذاران»

پایگاه خبری جامعه   ۲ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، سید هادی کسایی زاده روزنامه نگار حوزه قضایی (خبرنگار ضدفساد) نوشت: در یکی از روزهای تابستان 1399 شهرام جزایری از زندان تهران بزرگ با من(خبرنگار) تماس گرفت و گفت یک دوستی دارم که خبرهای جالبی در پرونده اش است ...
بازارها در هفته ای که گذشت با افت مواجه شدند و بین بازارهای طلا، ارز و بورس افت یکسانی داشتند و بازار ارز و دلار کمترین افت را نسبت به دیگر بازارها داشت.
وزیر نفت گفت: وزارت نفت آمادگی دارد در قالب قراردادهای مختلف از پتانسیل سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای برداشت حداکثری از میادین مشترک و حفظ و نگهداشت تولید استفاده کند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- وزیر نفت انجام سرمایه گذاری در حوزه حفظ و نگهداشت تولید را با اهمیت دانست و گفت: دولت آمادگی همکاری باسرمایه گذاران داخلی و خارجی برای توسعه میادین نفتی به ویژه در میادین مشترک را دارد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
عملیات گازرسانی به شهرک صنعتی سلسله به اتمام رسید و این منطقه آماده پذیرش سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.
شانا   ۷ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر نفت اظهار کرد: آمادگی داریم از ظرفیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی به منظور توسعه میدان ها، با اولویت میدان های مشترک نفت و گاز استفاده کنیم.
چشم انداز خوب اقتصادی چین سرمایه خارجی زیادی را به خود جذب کرده است.
عرضه اولیه به روش ترکیبی، فرایند سفارش گذاری و کشف قیمت از طریق سرمایه گذاران واجد شرایط است. بنابراین، قیمت کشف شده یک قیمت منطقی خواهد بود که به عنوان مبنای عرضه سهام (عرضه به قیمت ثابت) به عموم سرمایه گذاران اعلام می شود.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، این روز ها کلمه هوش مصنوعی را در رسانه ها زیاد می شنویم. به نظر می رسد که این تکنولوژی توانسته توجه عده زیادی از سازندگان بازی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار جهان شهرمشهد، با تاکید برحمایت همه جانبه از سرمایه گذاران درپروژه های مرتبط با اقتصاد شهری، گفت: برخی برای راه اندازی سریعتر کارها در دستگاه های اجرایی به دنبال حامی و تسهیل کننده می گردند، تا کارشان را راه بیندازد ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سیستان وبلوچستان دارای معادن غنی است که تاکنون دست نخورده مانده و می توان با وجود آن ها زمینه جذب سرمایه گذاران را فراهم کرد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۶    
بزرگترین صرافی ارز های رمزنگاری شده یعنی بایننس شاهد افزایش تعداد سرمایه گذاران نهادی و موسسات است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: برای اینکه بتوانیم مشهد را در خور مردم مشهد اداره و آن را به واقعیتی که باید، نزدیک کنیم، نیازمند گشودن در ها به روی سرمایه گذاران داخلی و بین المللی هستیم و انگیزه و تلاش مدیریت شهری باید تبدیل مشهد به بهشت سرمایه گذاران باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۸    
قم- ایرنا- استاندار قم گفت: قم از نظر دارا بودن زمین مزیت رقابتی بالایی دارد و می تواند پذیرای سرمایه گذاران شهرهای اقماری باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بازارهای سهام ایالات متحده روز گذشته در حالی روند صعودی در پیش گرفت که سرمایه گذاران تلاش دارند تا بار دیگر قدرت بهبود اقتصادی را ارزیابی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قم- استاندار قم با اشاره به تامین زمین و زیرساختهای لازم در شهرک های صنعتی قم گفت: استان قم پذیرای سرمایه گذاران استانی و فرا استانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۷    
محمدهادی توکلیان فر، روزنامه نگار و فعال فضای مجازی در یادداشتی نوشت: تدوین برنامه جامع عملیاتی با نگاه حمایت تمام قد از سرمایه گذاران خارجی با اولویت سرمایه گذاران مسلمان با این وضعیت فعلی اعتبارات، اصطلاحا از نان شب واجب تر است؛ یادمان نرود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - سرمایه گذاری برای کشت قراردادی کلزا در گلستان به عنوان قطب اصلی دانه روغنی در کشور به گفته مسوولان امر در راستای تحقق رویکرد سازمان جهاد کشاورزی در این استان بیشتر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان زرند گفت: اطمینان دارم که دولت جدید توجه خاصی به سیاست های اقتصاد مقاومتی و نگاه به توانمندی های داخلی خواهد داشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه درصورت تبدیل "طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار"به قانون ، به گروگان گیری منافع مردم توسط عده ای خاص پایان داده می شود، ابراز امیدواری کرد که این طرح مقدمه ای برای تامین منافع مردم و رفع محدودیت ها در مسیر ایجاد شغل برای تحصیلکرده ها و سرمایه گذاران شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
خشایار صنعتی روز چهارشنبه در جلسه سرمایه گذاری مهاباد افزود: شهرستان مهاباد با توجه به شرایط و دارا بودن زیرساخت های لازم برای جذب سرمایه در بخش های مختلف نیاز به معرفی و شناساندن پتانسیل های موجود به سرمایه گذاران دارد ...
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بازار سرمایه یکی از بازارهایی است که پتانسیل خوبی برای بدست آوردن سود دارد. این بازار میان تامین کنندگان سرمایه مانند سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و متقاضیان سرمایه مانند شرکت ها، دولت یا اشخاص ارتباط برقرار می کند و خرید و فروش اوراق مالکیت و اوراق بدهی را ممکن می سازد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۵    
برای سرمایه گذاران بازار بورس، انتخاب یک کارگزار معتبر اهمیت زیادی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۴    
گروه استان ها- استاندار مرکزی گفت: برخی سرمایه گذاران به دنبال سودجویی در قالب طرح های گردشگری در روستاهای استان مرکزی هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۷    
مصطفی بغدادی گفت: سرمایه گذاران در رویداد استان آپ به صورت حضوری و آنلاین حاضر هستند و ایده های مورد نظر آن ها شانس جذب سرمایه و گسترش فعالیت خود را پیدا می کنند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل سرمایه گذاران و تولیدکنندگان را سرداران ملی خواند و افزود: این افراد پنجه در پنجه های تحریم گران انداخته اند و برای نابودی سونامی بیکاری همت گماشته اند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان در اقدام ابتکاری خود طرحی را امسال آغاز کرده است که در قالب آن 24 واحد تولیدی تعطیل تملک شده از سوی بانک ها را دوباره به تولید بازگرداند. ...
هاژه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۸    
به گزارش پایگاه خبری هاژه، روز چهارشنبه 24 شهریورماه 1400، جلسه برنامه ریزی جهت برگزاری همایش جذب سرمایه گذاران در سالن اجلاس فرمانداری مهاباد برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: تجهیز شهرک های صنعتی این استان مقدمه حضور سرمایه گذاران است و شرایط را برای ایجاد اشتغال فراهم می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: اگر برای مردم اطلاع رسانی درستی انجام و گفته شود که در زمان افت بازار که بسیاری از سهامداران متضرر شدند، صندوق ها و سبدها چه سودهای قابل توجهی را به سرمایه گذاران دادند مردم هم متوجه ریسک های سرمایه گذاری به طور مستقیم می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا - نبود شهرک صنعتی در کلاله و تکمیل بودن ظرفیت تنها ناحیه صنعتی آن موسوم به "دهنه"، حدود 10 سال است که امکان هرگونه سرمایه گذاری بخش خصوصی برای راه اندازی واحدهای تولیدی - صنعتی در این شهرستان 130 هزار نفری واقع درشرق استان گلستان را سلب کرده است.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: چارچوب مشخص و ضوابط خاصی در حوزه رمزارزها وجود ندارد و بخشی از مشکلات کنونی نیز ناشی از عدم شناخت کامل مردم و سرمایه گذاران از این حوزه است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
سردار سرتیپ حسین اشتری روز چهارشنبه در بازدید از مرزهای آذربایجان غربی که با حضور محمدمهدی شهریاری استاندار و مسوولان امنیتی و انتظامی استان برگزار شد،افزود: با توجه به این امنیت، استفاده از ظرفیت های مرزی برای توسعه اقتصادی مرزنشینان و تجارت قانونی، بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است ...
با اجرایی شدن دستورالعمل اعطای مجوز سپرده گذاری، سازمان بورس و اوراق بهادار به یکی از زوایای پنهان قانون بازارسرمایه که ایجاد شرکت های بورسی و سپرده گذاری خصوصی است، وارد می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
موافقان طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار تاکید داشتند با تصویب این طرح موانع موجود بر سر راه جوانان متخصص و سرمایه گذاران برای آغاز فعالیت اقتصادی کنار رفته و مخالفان این طرح اصرار داشتند که تصویب آن منجر به تعدیل کارکنان دفاتر حقوقی شده و در این طرح از نظرات کارشناسان حقوقی استفاده نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گفته می شود السالوادور قصد دارد برای تشویق، سرمایه گذاران خارجی بیت کوین را از پرداخت مالیات معاف می کند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۲    
موضوع رگولاتوری رمزارز ها قریب به 5 سال است تبدیل به یکی از اصلی ترین دغدغه های فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال شده، بویژه اینکه پس از افزایش قیمت بیت کوین و آلت کوین ها، رمزارز بستری برای سرمایه گذاران ایرانی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: در توسعه بانک ها در کشور عراق دچار مشکل هستیم، خیلی از سرمایه گذاران ما در نقل و انتقال منابع مالی دچار مشکل هستند که این را می توانستیم با یک شعبه فرعی بانک مرکزی حل کنیم.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بورس دوباره روند ریزشی پیش گرفته؛ البته ریزشی سبک و موقتی. علی حیدری کارشناس بورس پیش بینی می کند، تا ابتدای بهمن ماه روند کلی بورس مثبت خواهد بود، اما دو ریزش سنگین را در این مدت تحربه خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد: هنوز آثار مخرب توفان آیدا بر تولید نفت و گاز گالف کوست آمریکا کاملا برطرف نشده که حالا توفانی دیگر به نام نیکولاس به سوی ساحل تگزاس در حرکت است و سرمایه گذاران نفتی را نگران عرضه این کامودیتی کرده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
در راستای حمایت از سرمایه گذاران در احداث مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی، 700 میلیون تومان در قالب ایجاد راه دسترسی، رمپ های ورود و خروج و نصب تابلو کمک بلاعوض می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان جنوبی گفت: سرمایه گذاران زیادی از بانک های استان تسهیلات دریافت کرده اند اما منابع خود را اینجا هزینه نمی کنند و گردش حساب آنها خارج از استان خراسان جنوبی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ارز دیجیتال سولانا در جریان معاملات هفته قبل برخلاف بازار حرکت کرد و سرمایه زیادی از سرمایه گذاران نهادی جذب کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
جی پلاس؛ عرضه اولیه سهام شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین به روش ترکیبی در نماد معاملاتی توسن چهارشنبه 24 شهریور انجام می شود. عرضه اولیه 10 درصد از سهام شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین به روش ترکیبی و طی دو مرحله انجام می گیرد: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: به رغم قراردادهای منعقد شده با سرمایه گذاران طی سال گذشته و امسال، این منطقه هنوز ظرفیت های جدیدی برای سرمایه گذاری در صنایع معدنی، نفت و گاز و صنایع مرتبط با منطقه دارد.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نرگس محمدی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان گفت: استان اردبیل با توجه به اینکه ظرفیت بالایی در کشاورزی دارد تقویت و گسترش صنایع تبدیلی در این منطقه باید در اولویت سرمایه گذاران قرار گیرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: لازم است یک کار گروه ویژه قضایی و تجاری، مسئولیت تکفل تولیدکنندگان و سرمایه گذاران را بر عهده بگیرد تا نوعی امنیت برای تولیدکننده و سرمایه گذار ایجاد شود.
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - بازارهای اروپایی صبح سه شنبه کمی عقب نشینی کردند زیرا سرمایه گذاران جهانی منتظر اطلاعات مربوط به نرخ تورم امریکا بودند که می تواند زمان اقدام فدرال رزرو را برای کاهش محرک های پولی مشخص نماید. ارزش سهام پن اروپا در معاملات اولیه 0.25 درصد و سهام معادن 0 ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بیت کوین تلاش می کند یک سیستم پولی بدون حد و مرز ارائه کند. با وجود اشتیاق سرمایه گذاران به خرید بیت کوین هنوز نتوانسته به جایگاهی که باید دست پیدا کند.