جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۲:۱۰Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شمش طلا»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - راضیه احقاقی : بازار مالی بورس کالای ایران، گوش به زنگ اخبار سیاسی و امیدوار به گشایش ارزی، ظرف دومین هفته از خردادماه با افت نرخ در اغلب دارایی ها مواجه شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۳۸ سایت دیگر  
شاخص دلار ثابت ماند و باعث شد که شمش برای دارندگان ارزهای دیگر جذابیت کمتری داشته باشد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یک تن شمش طلا به کشور وارد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۶    
رئیس سابق سازمان توسعه تجارت از ورود یک تن شمش طلا به کشور در قالب بازگشت ارز صادرات خبر داد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاملات گواهی سپرده کالایی شمش طلای بورس کالا با شروع اردیبهشت ماه، تغییر قابل توجهی در حجم روزانه داشته که نشان دهنده اقبال فعالان بورس کالا به این اوراق بوده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با کشف فساد در ادوار گذشته، واردات یک تن شمش طلا به کشور در قالب ارز صادرات، واردات خودرو به سود یک ملت، دومینوی تنش آفرینی های طالبان، علیه گردنکشی طالبان، هشدار: در استانه واردات بنزین از عناوین روزنامه هاست.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان توسعه تجارت از ورود یک تن شمش طلا به کشور طی سه ماه گذشته در قالب بازگشت ارز صادرات خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مهم ترین عناوین روزنامه های امروز _یکشنبه هفتم خردادماه 1402_ را در ادامه می خوانید.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان توسعه تجارت از ورود یک تن شمش طلا به کشور طی سه ماه گذشته در قالب بازگشت ارز صادرات خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته نخست خرداد 1402 میزبان معامله بیش از 14.1 میلیون ورقه بهادار مبتنی بر کالا به ارزش نزدیک یک هزار و 196 میلیارد تومان بود که به لحاظ حجم و ارزش به ترتیب افزایش 46 درصدی و 37 درصدی را نشان می دهد ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان توسعه تجارت از ورود یک تن شمش طلا به کشور طی سه ماه گذشته در قالب بازگشت ارز صادرات خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۷    
علیرضا پیمان پاک درباره ورود یک تن شمش طلا طی سه ماه گذشته به کشور توییتی را منتشر کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سابق سازمان توسعه تجارت ایران از بازگشت یک تن شمش طلا به ازای تعهد ارزی صادرکنندگان طی 3 ماه گذشته به کشور خبر داد.
اقتصاد ایران: رئیس سابق سازمان توسعه تجارت از ورود یک تن شمش طلا به کشور طی سه ماه گذشته در قالب بازگشت ارز صادرات خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان توسعه تجارت از ورود یک تن شمش طلا به کشور طی سه ماه گذشته در قالب بازگشت ارز صادرات خبر داد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خانواده عروس و دامادی که چندی پیش فیلم عروسی شان در حالی که عروس روی ترازو نشسته بود و به اندازه وزنش طلا هدیه می گرفت، داستان واقعی این دست ودلبازی را گفتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بررسی معاملات هفتگی بازار قراردادهای آتی بورس کالای ایران نشان می دهد که در هفته چهارم اردیبهشت بیش از 36 هزار قرارداد به ارزش بیش از 530میلیارد تومان منعقد شد. قرارداد آتی واحدهای صندوق طلا به لحاظ حجم و ارزش معاملات در رتبه نخست بازار قراردادهای آتی ایستاد ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - بررسی معاملات هفتگی بازار قرارداد های آتی در بورس کالای ایران نشان می دهد بیش از 36 هزار قرارداد به ارزش بیش از 530 میلیارد تومان در هفته چهارم اردیبهشت منعقد شد. قرارداد آتی واحد های صندوق طلا به لحاظ حجم و ارزش معاملات در رتبه نخست بازار قرارداد های آتی ایستاد ...
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرد طلافروش ایرانی ساکن دبی وقتی پی برد که تحت تعقیب قضایی قراردارد با گرفتن وکیلی به پرونده ورود کرد
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۱:۳۸    
اقتصادنیوز: دیروز قیمت نفت افزایش یافت در حالی که طلا تغییر چندانی نداشت زیرا نگرانی های احتمالی در مورد کاهش بدهی آمریکا باعث شد جذابیت شمش طلا به عنوان پناهگاه دست نخورده باقی بماند.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مر جوانی که مدعی بود استاد زبان انگلیسی است، از یک حسینیه در تهران 4 شمش طلا به ارزش 20 میلیارد تومان را سرقت کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۷    
مرد طلافروش ایرانی ساکن دوبی وقتی پی برد که تحت تعقیب قضایی قراردارد با گرفتن وکیلی به پرونده ورود کرد
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۳    
به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و دلار) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی این بازار ها به بررسی گزارش وضعیت قیمت و اخبار مهم بازار در همان روز و نیز پیش بینی بازار در روز های آینده خواهد پرداخت.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
تا حالا به این فکر کرده اید که یک ورق ساده کاغذ می تواند از ده ها شمش طلا با ارزش تر باشد؟
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۷:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا : استاد زبان انگلیسی که از یک حسینیه در محدوده خیایان نیروی هوایی دست به سرقت 4 شمش طلا به ارزش 20 میلیارد تومان زده بود ، علاوه بر رد مال و شلاق به 3 سال حبس محکوم شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیریت بازار مشتقه و صندوقهای کالایی بورس کالای ایران، اطلاعیه ای در خصوص فرآیند تحویل قراردادهای آتی شمش طلا تحویل اردیبهشت ماه 1402 منتشر کرد.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معدن 24:در سال 1401 موفق به فروش 147 کیلوگرم شمش طلا شدیم، این رقم بیانگر جهش 359 درصدی نسبت به فروش سال 1400 است. در سال 1401، حدود 253 هزار تن خاک طلادار استخراج کردیم که در مقایسه با استخراج سال 1400، حدود 1.7 درصد افزایش داشته است. ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - با راه اندازی معاملات گواهی سپرده کالایی و بازار قرارداد های آتی شمش طلا اکنون برای بسیاری از تحلیلگران این موضوع بسیار حیاتی قلمداد میشود. کارایی مطلوب یادداشت زیر از این منظر به بررسی کارایی مطلوب گواهی سپرده و قرارداد های آتی شمش طلا می پردازد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۵    
کارشناس اقتصادی گفت: در بازار تهران تجربه نشان داده است که شمش و طلای آب شده حباب کمتری نسبت به سکه و طلا دارند و قیمت آن عموما به قیمت واقعی نزدیک تر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته نخست اردیبهشت 1402 میزبان معامله بیش از 8.8 میلیون ورقه بهادار مبتنی بر کالا به ارزش بیش از 685 میلیارد تومان بود.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - با راه اندازی گواهی سپرده شمش طلا و به دنبال آن قرارداد های آتی، اکنون فعالان بازار از مزیت های منحصر به فرد این دو ابزار خبر می دهند. یادداشت زیر به مهمترین مزیت های قرارداد های گواهی سپرده کالایی پرداخته است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۰   + ۴۳ سایت دیگر  
بهای هر اونس طلا تا ساعت 7 و 5 دقیقه به وقت شرقی با 3.6 درصد کاهش به 1980 دلار و 30 سنت رسید و قیمت طلا در بازار آمریکا نیز با 0.18 درصد کاهش به 1981 دلار و 30 سنت رسید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بورس کالای ایران با راه اندازی معاملات گواهی سپرده شمش طلا شرایط مطلوبی را فراهم کرده است تا افراد با سرمایه های هر چند خرد نیز امکان دادوستد شمش طلا در حجم های پایین را داشته باشند ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته پایانی فروردین 1402 میزبان معامله شدن نزدیک 28 میلیون ورقه بهادار مبتنی بر کالا به ارزش بیش از هزار و 226 میلیارد تومان بود که به لحاظ حجم رشد 100 درصدی و از نظر ارزش رشد 123 درصدی را شاهد بود ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
خرید شمش طلا در بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در حال حاضر از طریق شبکه کارگزاری و به صورت تلفنی انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۲    
سربازرس ویژه آمریکا در امور بازسازی افغانستان اعلام کرد به اسناد تازه ای از سرقت میلیون ها دلار پول نقد و شمش طلا توسط مقامات دولت سابق افغانستان دست یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در گام اول و دوم سلسله مطالب پیرامون معاملات گواهی سپرده شمش طلا ضمن آشنایی به این معاملات اشاره ای به مزایا و مراحل معاملات شد و در مطلبی که در زیر به آن پرداخته شده فرآیند اخذ کد مطرح شده است.
بازار مالی بورس کالای ایران دیروز (چهارشنبه 30 فروردین) شاهد ثبت رکورد روزانه ارزش معاملات بود به گونه ای که با ثبت معامله نزدیک به 12 میلیون و 474 هزار گواهی ارزشی بالغ بر 576 میلیارد تومان به ثبت رسید. رونق چشمگیر معاملات زعفران و همچنین معامله نزدیک به 10 ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۸    
شمش طلا در اصل طلای خامی است که خلوص بالا باشد . موضوع بسیار مهم در مورد شمش عیار آن است هر چه خلوص طلا بالاتر باشد شمش با ارزش تر است اما ساخت طلا با خلوص بالا نیز به دستگاه های با تکنولوژی پیشرفته دارد . این دستگاه ها انحصارا در اختیار شرکت های معتبر دنیا می باشد ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۰:۳۲    
می متالز - معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا رونق گرفت و در هفته جاری حجم معاملات این دارایی در بازار مالی بورس کالا افزایش یافت؛ به گونه ای که روز سه شنبه هفته جاری (29 فروردین 1401) معادل 9.5 کیلوگرم شمش طلا در این بازار مورد معامله قرار گرفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک ملت، اینفوگرافی طراحی شده مراحل کامل خرید گواهی شمش طلای بانک ملت و نحوه دریافت شمش طلای فیزیکی را از این بانک نشان میدهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۸    
معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا رونق گرفت و در هفته جاری حجم معاملات این دارایی در بازار مالی بورس کالا افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۰    
معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا رونق گرفت و در هفته جاری حجم معاملات این دارایی در بازار مالی بورس کالا افزایش یافت؛ به گونه ای که روز سه شنبه هفته جاری (29 فروردین 1401) معادل 9.5 کیلوگرم شمش طلا در این بازار مورد معامله قرار گرفت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
دو ابزار گواهی سپرده و قرارداد آتی شمش طلا به دلیل خاصیت پوشش ریسک و امکان ورود با سرمایه های خرد، گزینه مناسبی برای سرمایه گذاران بازار طلا و سرمایه محسوب می شوند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک ملت با هدف تسهیل در امر خرید گواهی شمش طلا از سوی متقاضیان، نسبت به طراحی و انتشار یک اینفوگرافی اقدام کرد.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۲۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - در گام اول سلسله مطالب پیرامون معاملات گواهی سپرده شمش طلا به موضوع مزایا و مراحل معامله پرداخته شد و در مطلبی که در ادامه می خوانید به معرفی این ابزار به همراه قیمت هر گواهی، هزینه های انبارداری اشاره شده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
پس از گذشت حدود یک ماه از آغاز معاملات گواهی سپرده شمش طلا و با توجه به آنکه در این معاملات امکان تحویل شمش طلا از سوی خریداران وجود دارد، یکی از مشتریان در این بازار طی روزهای اخیر درخواست تحویل شمش طلای خود را ارائه کرد که پس از بررسی های آزمایشگاهی با حضور نمایندگانی از بورس کالا و شرکت ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
با راه اندازی دو ابزار جدید معاملاتی گواهی سپرده و قراردادهای آتی شمش طلا در بورس کالا، اکنون تحلیلگران و کارشناسان از مزیت های مهم این دو ابزار در روان سازی معاملات طلا خبر می دهند. یادداشت زیر از همین زاویه به اهمیت این دو ابزار پرداخته است.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - یکی از ابزار های نوین مالی برای معامله شمش طلا، گواهی سپرده شمش طلا است که معاملات آن در قالب ورقه بهادار برای اولین بار در اسفند ماه 1401 در بورس کالای ایران راه اندازی شد و در مطلبی که در ادامه از نظر می گذرد مزایا و مراحل معامله در این بازار مطرح شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، شمش طلای بورسی تولید شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران (زیرمجموعه ایمیدرو)، که خزانه داری آن را بانک ملت برعهده گرفته، برای نخستین بار با حضور نمایندگانی از بورس کالا و شرکت "زرشوران" به عنوان تولیدکننده شمش طلا ...