جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۵:۰۳Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بورس و اوراق بهادار»

پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد ارزش صندوق های سرمایه گذاری در پایان سال 1401 به بیش از 700 هزار میلیارد تومان رسید. به گزارش سازمان بورس ...
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۲:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان پیشرو در حوزه شفافیت و در راستای حمایت از منافع سهامداران در سال 1397 اجرای دستورالعمل حاکمیت شرکتی را برای شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران و فرابورس ایران الزامی کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، سازمان بورس و اوراق بهادار اولین اطلاعیه عرضه اولیه سهام را در سال 1402 منتشر کرد. سهام شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد اولین عرضه در سال جدید است. اولین اطلاعیه عرضه اولیه سازمان بورس و اوراق بهادار امروز 8 فروردین منتشر شد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار اولین اطلاعیه عرضه اولیه سهام را در سال 1402 منتشر کرد. سهام شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد اولین عرضه در سال جدید است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار باتوجه به معاملات صورت گرفته در روزهای پایانی سال 1401، صندوق پالایشی یکم را به عنوان پربازده ترین صندوق های سرمایه گذاری سهامی اعلام کرد.
فصلنامه بورس اوراق بهادار ، نشریه ای علمی پژوهشی به صاحب امتیازی سازمان بورس و اوراق بهادار است که با هدف توسعه دانش مالی کشور و شناسایی مسائل بازار سرمایه منتشر می شود ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان بورس، بهبود زیرساخت های بازار سرمایه موجب انتفاع ذینفعان و افزایش خدمات رسانی خواهد شد؛ ازاین رو سازمان بورس و اوراق بهادار با الزام پرداخت سودهای سالانه و سنواتی شرکت ها از طریق سامانه سجام به صورت کاملاً غیرحضوری در سال 1401 زمینه احقاق حق سهامداران خرد و ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار امروز 7 فروردین میزان سود جاری شرکت ها را که در سال گذشته به حساب سهامداران از طریق سامانه سجام واریز شده است، اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۵۰ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: معاملات گواهی سپرده شمش طلا ارزش بازار صندوق های طلا را بالا می برد و همزمان با راه اندازی قرارداد های آتی شمش طلا یک بازار جذاب برای سرمایه گذاران فراهم می کند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تعلیق نماد معاملاتی وآداک بنا به تشخیص سازمان بورس و اوراق بهادار ادامه می یابد.
دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری امضای تفاهم نامه ای بلندمدت میان معاونت علمی و سازمان بورس و اوراق بهادار را زمینه مناسبی برای توسعه بازار بورس دانش بنیان ها دانست.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به تصمیمات دولت برای لیجاد ثبات در بازار سرمایه، گفت: دولت کمک زیادی را برای رفع معضلات صنایع مختلف مانند قطعی برق انجام داد، در این زمینه هماهنگی خوبی مابین وزارت نیرو و وزارت صمت صورت گرفت تا از این طریق قطعی ها به حداقل کاهش پیدا کند. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به تصمیمات دولت برای ایجاد ثبات در بازار سرمایه گفت: دولت کمک زیادی را برای رفع معضلات صنایع مختلف مانند قطعی برق انجام داد، در این زمینه هماهنگی خوبی مابین وزارت نیرو و وزارت صمت صورت گرفت تا از این طریق قطعی ها به حداقل کاهش پیدا کند.
سازمان بورس و اوراق بهادار با اتصال به درگاه ملی مجوزهای کشور به نشانی (mojavez.ir) و ایجاد سامانه یکپارچه صدور مجوزهای نهاد مالی (سمین)، جهشی در بخش صدور مجوز نهادهای مالی ایجاد کرد و بدین طریق انحصار در این بخش شکسته شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تصویب بسته حمایتی 10 بندی هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اجرای آن، باعث بازگشت اعتماد سهامداران به بازار سهام شده و با همراهی مولفه های دیگر اقتصادی، روند شاخص کل از یک میلیون و 241 هزار واحد، حرکت صعودی خود را آغاز کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار استفاده از ابزار گواهی سپرده نفت خام و میعانات گازی را راهی برای مصونیت در برابر نوسان های ارز و تورم دانست.
طبق آخرین آمارها در سال 1401 با پیگیری های سازمان بورس و اوراق بهادار 7 هزار میلیارد تومان سود رسوبی از سوی 323 شرکت به حساب 31.5 میلیون سهامدار از طریق سامانه سجام (کاملا به صورت غیرحضوری) واریز شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با تاکید بر اینکه 1402 سال عمق بخشی به صندوق های سرمایه گذاری است، گفت: اگر برخی توانایی تحلیل بازار سرمایه را ندارند، به صورت غیرمستقیم و از طریق صندوق ها سرمایه گذاری کنند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به مناسبت آغاز سال 1402 در پیامی اظهار امیدواری کرد که سال افتخار آمیزی برای بازار سرمایه رقم خواهد خورد.
سلام نو / آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بورس کشور در سال 1402 و طبق تقویم این سال در روز شنبه پنجم فروردین فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۰    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار 5 اولویت و برنامه کلیدی با هدف انجام اصلاحات ساختاری که در سال 1401 شروع شده و در سال جدید هم ادامه خواهد یافت را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار 5 اولویت و برنامه کلیدی با هدف انجام اصلاحات ساختاری که در سال 1401 شروع شده و در سال جدید هم ادامه خواهد یافت را تشریح کرد. این 5 برنامه کلیدی بدین شرح است: 1.توسعه سرمایه گذاری غیرمستقیم 2 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به مناسبت آغاز سال 1402 در پیامی اظهار امیدواری کرد که سال افتخار آمیزی برای بازار سرمایه رقم خواهد خورد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، دکتر مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در پیام نوروزی خود، با اشاره به اقدامات صورت گرفته سازمان بورس در سال 1401، به تشریح اولویت ها و برنامه های کلیدی این سازمان در سال 1402 پرداخت. متن این پیام بدین شرح است:
بررسی روند شاخص کل در سال 1401 نشان می دهد که تصویب بسته حمایتی 10 بندی هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اجرای آن، باعث بازگشت اعتماد سهامداران به بازار سهام شده و با همراهی مولفه های دیگر اقتصادی، روند شاخص کل از یک میلیون و 241 هزار واحد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از پایان واریز دومین مرحله واریز سود سهام عدالت خبر داد و گفت: در این مرحله افرادی سهام آنها یک میلیون تومانی است یک میلیون و 356 هزار تومان و برای افرادی که سهام 532 هزار تومانی داشتند 721 هزار تومان سود واریز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار با مجوز عرضه صکوک اجاره شرکت گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس و صکوک مرابحه شرکت های آرین سلامت سینا، پدیده شیمی قرن و آریان کیمیاتک موافقت کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۳۲   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار درمورد دلایل رشد صندوق ETF پالایشی یکم و رشد نکردن صندوق ETF دارا یکم توضیحاتی را ارائه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از آغاز واریز دومین مرحله واریز سود سهام عدالت از امروز (پنجشنبه) خبر داد و گفت: در این مرحله افرادی سهام آنها یک میلیون تومانی است یک میلیون و 356 هزار تومان و برای افرادی که سهام 532 هزار تومانی داشتند 721 هزار تومان سود واریز خواهد شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۹   + ۱۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مجید عشقی در یک گفت وگوی تلویزیونی اظهار داشت: دومین مرحله واریز سود سهام عدالت از امروز (پنجشنبه) از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب 43 میلیون و 864 هزار نفر سهامداران مستقیم و غیرمستقیم سهام عدالت، واریز می شود. ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از آغاز واریز مرحله دوم سود سهام عدالت از امروز 25 اسفندماه خبر داد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در آیین رونمایی از سامانه فکتورینگ قرارداد های خصوصی تصریح کرد که از سال آینده، ارزیابی مدیران بانک ها و سازمان بورس و اوراق بهادار بر مبنای عملکرد آنها در خصوص استفاده و توسعه ابزار های نوین تأمین مالی بخش غیر دولتی صورت خواهد گرفت.
24 اسفندماه جلسه شورای مشورتی سازمان بورس و اوراق بهادار با حضور رؤسای فعلی و سابق سازمان، اعضای هیئت مدیره و برخی از صاحبنظران بازار سرمایه برگزار گردید.
24 اسفندماه جلسه شورای مشورتی سازمان بورس و اوراق بهادار با حضور رؤسای فعلی و سابق سازمان، اعضای هیئت مدیره و برخی از صاحبنظران بازار سرمایه برگزار گردید.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
طبق وعده ها قرار است کم تر از یک هفته دیگر مرحله دوم سود سهام عدالت به حساب مشمولان وایز شود؛ البته این مرحله یک تفاوت مهم با مرحله نخست دارد و آن واریز سود شرکت های غیربورسی سهام عدالت است.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
پیرو آگهی دعوت مندرج در روزنامه های کثیر الانتشار دنیای اقتصاد به شماره 5668 مورخ 20/11/1401 و جهان صنعت به شماره 5190 مورخ 20/11/1401، جلسه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (سهامی عام)، رأس ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 01/12/1401 ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
روز دوشنبه 22 اسفند 1401 نشست خبری مجید عشقی رئیس سازمان بورس و معاونین با خبرنگاران برگزار شد. این دهمین نشست خبری هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار بود. اما در این نشست خبری چه گذشت؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار با عرضه صکوک مرابحه و اجاره چهار شرکت های آب نیروی مکران، اتومبیل سازی فردا، فولاد مبارکه اصفهان و سرمایه گذاری تامین اجتماعی از روز چهارشنبه 24 اسفند 1401 موافقت کرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری غدیر از عرضه اوایه “وکغدیر” طی روزهای باقی مانده از سال 1401 خبرداد و گفت: با توجه به اقدامات انجام گرفته و موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار عرضه اولیه شرکت صنایع و معادن غدیر در روزهای آتی با نماد وکغدیر در تابلوی اصلی بورس عرضه می شود. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۵    
چهارمین نشست خبری رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان بورس با اصحاب رسانه دوشنبه 22 اسفند در سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد. در ابتدای این نشست خبری مجید عشقی رئیس سازمان بورس به ارائه عملکرد این سازمان در سال 1401 پرداخت و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۱    
چهارمین نشست خبری رئیس و اعضای هیئت مدیره سازمان بورس با اصحاب رسانه روز گذشته (دوشنبه 22 اسفند) در سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار با عرضه چهار صکوک اجاره و مرابحه موافقت کرد. این خبر و خبر های بیشتر در بسته امروز اخبار کوتاه بهابازار.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از اکوایران، صدای افزایش قیمت کارخانه ای خودرو بیش از هر زمان دیگری شنیده می شود اما هنوز این مهم اتفاق نیفتاده است. به نظر می رسد سیاستگذار خودرویی مشغول جمع بندی نهایی در این زمینه است و قصد دارد مجوز افزایش قیمت کارخانه ای خودرو را در سال 1402 صادر کند. ...
سلام نو / اسب بخار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مجید عشقی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، درباره هدف از عرضه خودرو در بورس کالا گفت: قیمت خودرو باید اصلاح شود و از نحوه قیمت گذاری باید فاصله بگیریم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۲:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از افزایش دامنه نوسان تا 10 درصد و برخورد با ایران خودرو به دلیل تعهد نکردن به عرضه محصولات خود در بورس کالا خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اصفهان - مهدی محمدی : مجمع عمومی فوق العاده شرکت نفت پالایش نفت اصفهان که از این پس هلدینگ پتروپالایش اصفهان خوانده می شود با حضور صاحبان 63/ 66 درصد سهام، محسن قدیری مدیرعامل، محمدامیر نیکوهمت رئیس مجمع عمومی ...
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از مذاکره با وزارت صمت برای نحوه قیمت گذاری خودرو ها خبر داد و گفت: از وزارت صمت درخواست کردیم با توجه به نحوه قیمت گذاری جدید، شرکت ها زیان نکنند و در سال آینده با توجه به افزایش تولید و کیفیت بتوانند محصولات بهتری در اختیار مردم قرار بدهند.