دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۸:۳۲May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بورس و اوراق بهادار»

ارانیکو   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار از لغو عرضه های اولیه تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار از لغو عرضه های اولیه تا اطلاع ثانوی خبر داد. به گزارش صبح ساحل، مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار از لغو عرضه های اولیه تا اطلاع ثانوی خبر داد. ...
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار از لغو عرضه های اولیه تا اطلاع ثانوی خبر داد.
پانا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد در پی شهادت رئیس جمهور کشور و همراهان ایشان امروز 31 اردیبهشت ماه کلیه معاملات در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس و معاملات مبتنی بر کالا در بورس های کالایی تعطیل شد.
روزنامه 19 دی   ۸ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
قادر معصومی خانقاه، مدیر نظارت بر بورس ها در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بورس امروز 31 اردیبهشت ماه تعطیل است و تصمیم برای روزهای آینده متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین مجید عشقی رئیس سازمان بورس نوشت: ...
حیات   ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: در پی شهادت رئیس جمهور کشور و همراهان ایشان امروز 31 اردیبهشت ماه کلیه معاملات در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس و معاملات مبتنی بر کالا در بورس های کالایی تعطیل شد. ...
یاقوت نیوز- سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: در پی شهادت رئیس جمهور کشور و همراهان ایشان امروز 31 اردیبهشت ماه کلیه معاملات در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس و معاملات مبتنی بر کالا در بورس های کالایی تعطیل شد.
سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: در پی شهادت رئیس جمهور کشور و همراهان ایشان امروز 31 اردیبهشت ماه کلیه معاملات در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس و معاملات مبتنی بر کالا در بورس های کالایی تعطیل شد.
نقدینه   ۹ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
نقدینه - در پی شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان، بازار سرمایه تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در پی شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان، بازار سرمایه تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. ...
نبأپرس   ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان، بازار سرمایه تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. به گزارش نبأپرس، در پی شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان، بازار سرمایه تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: با توجه به حادثه تلخ به شهادت رسیدن رئیس جمهور کشورمان و هیات همراه، بورس امروز تعطیل است.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران: بازار سرمایه در روز جاری تحت تأثیر حواشی گزارشات شرکت های پتروشیمی و پالایشگاهی دچار اصلاح شد و شاخص کل بازار سرمایه به محدوده حمایتی سقف سال 99 رسید. مجید عشقی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در روز جاری طی نامه ای به وزیر کشور خواهان اصلاح دستورالعمل اصلاح نرخ خوراک شرکت های پتروشیمی شد.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در نامه ای به وزیر نفت بر لزوم اصلاح دستورالعمل قیمت گذاری خوراک نفت و فراورده های پالایشی تاکید کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، براساس اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار، مجید عشقی - رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار - در نامه ای خطاب به جواد اوجی - وزیر نفت - در خصوص لزوم اصلاح دستورالعمل قیمت گذاری خوراک نفت و فرآورده های شرکت های پالایشی نوشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۴۳ سایت دیگر  
مهر : مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در نامه ای به وزیر نفت خواستار اصلاح دستورالعمل قیمت گذاری خوراک نفت و فرآورده های شرکت های پالایشی شد.
مجید عشقی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار به جواد اوجی، وزیر نفت در خصوص لزوم اصلاح دستورالعمل قیمت گذاری خوراک نفت و فرآورده های شرکت پالایشی نامه نوشت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو در نامه ای به رئیس اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس و اوراق بهادار خبر افزایش قیمت سه محصول خود را اعلام کرد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، مدیرعامل ایران خودرو با ارسال نامه ای به رئیس اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس و اوراق بهادار قیمت محصولات خانواده هایما را افزایش داد. ...
اقتصاد آنلاین / خرد و کلان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت بیمه تجارت نو در سامانه کدال منتشر شد.
بیست و چهارمین میز صنعت سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع عرضه برق، گاز، بخار و آب گرم ، اول خرداد ماه 1403 برگزار می شود.
سازمان بورس و اوراق بهادار جهت اعلام نظر در خصوص دستورالعمل تأسیس و فعالیت شرکت کارگزاری ، اصلاح دستورالعمل اجرایی معاملات برخط و اصلاح دستورالعمل انضباطی کارگزاران فراخوان داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ساجد حاتمی، رییس اداره رسیدگی به تخلفات ناشران سازمان بورس و اوراق بهاداردرخصوص محکومیت یکی از شرکت های سبدگردان گفت: پیرو دریافت گزارش تخلف یک شرکت سبدگران با موضوع اقدام به فعالیت خارج از موضوع اساسنامه و روال عادی عملیات شرکت سبدگردان و انجام فعالیت مستلزم اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه ثبات بازار ارز و کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی به حرکت سرمایه گذاران به سمت بازار سرمایه کمک کرده است، گفت: سرمایه گذاری در حوزه های ارز و طلا توجیه اقتصادی لازم را ندارد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به منظور مورد تصویب قرار گرفتن بند س تبصره 6 قانون بودجه 1403، از تلاش های سید احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارایی و همچنین سید محمدهادی سبحانیان، رئیس سازمان امور مالیاتی تشکر و قدردانی کرد.
روز جاری پس از هفته ها کش و قوس، رفت و برگشت، پیگیری، تبادل نظرات موافق و مخالف و رایزنی های بسیار با ارکان مختلف دخیل در فرایند قانون گذاری، بند س تبصره 6 قانون بودجه سال 1403 کل کشور در مجلس شورای اسلامی اصلاح شد و در صورت تأیید نهایی شورای نگهبان تبدیل به قانون خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۹    
در دسامبر 2020، سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا در یک شکایت رسمی مدعی شد که عرضه اولیه سکه ریپل قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را زیر پا گذاشته و فروش XRP بدون دریافت مجوزهای لازم انجام شده است.
محمد جوانمردی، مدیر امور حقوقی و انتظامی سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار داشت: دیوان عدالت اداری، مصوبه مربوط به ارزیابی دارایی ها جهت انجام افزایش سرمایه در اقلام دارایی موجود در طبقه زمین و ساختمان را تایید کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۲    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: ما مشکل جدی تشکیل سرمایه داریم. این معافیت ها باعث می شود که سود بین سهامداران تقسیم نشود و به سرمایه شرکت ها انتقال یابد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۵    
مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در صحن علنی مجلس 26 اردیبهشت ماه حضور یافت و درباره اصلاح بند س تبصره 6 قانون بودجه 1403 صحبت کرد.
رویکردهای ویژه سازمان بورس در تامین مالی شرکت های سرمایه گذاری در پنل تخصصی همایش کرمان آیدکس 2024 با حضور مسئولان سازمان بورس و اوراق بهادار تشریح شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۵۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان بورس، اطلاعات منتشر شده از سوی معاونت نظارت بر بورس ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص نرخ گاز خوراک پتروشیمی ها بر حسب چهار هاب منطقه ای در اسفند ماه 1402 منتشر شد. ...
مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، بازار سرمایه را یکی از مسیرهای تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم ذکر کرد و بیان داشت: یکی از هدف گذاری های مهم سازمان بورس و اوراق بهادار در سال جاری، افزایش دو برابری تامین مالی به شرط بهبود وضعیت بازار سرمایه و اعمال حمایت های دولت در این بازار است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مخابرات ایران با نماد اخابر شرکتی دارایی محور و بنیادی است که دارای ارزش مارکت 541 هزار میلیارد ریالی و قیمت تابلوی 8880 ریال می باشد. شرکت مخابرات ایران (اخابر) افزایش سرمایه 1694 درصدی شرکت را به مجمع عمومی فوق العاده ارائه داده که انجام این افزایش سرمایه منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رویداد بین المللی فرصت های سرمایه گذاری کرمان در حالی روز گذشته گشایش یافت که سفرای خارجی برخی از کشورها، فعالان بخش خصوصی و مدیران دولتی در افتتاحیه این مراسم حضور داشتند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ربیس سازمان بورس و اوراق بهادار کشور تاکید کرد : باید بین بنگاه های اقتصادی و بازار سرمایه آشتی ایجاد کنیم تا توسعه بیشتر و بهتر شکل بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: یکی از مسیرهای تحقق شعار سال بازار سرمایه است و در سال گذذشته در بخش خصوصی و دولتی حدود 800 هزار میلیارد تومان تامین مالی دولت و بخش خصوصی را انجام دادیم.
در جلسه مشترک روسای سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان برنامه و بودجه، پیش شرط های استفاده از ظرفیت های بازار سرمایه برای تحقق رشد اقتصادی و مسئولیت دولت برای ایجاد فضای مطمئن و آرام در بورس مورد بحث قرار گرفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان برنامه و بودجه، داود منظور ، در نشستی چهار ساعته با رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی از فعالان و دست اندرکاران بازار سرمایه کشور که شامگاه شنبه 22 اردیبهشت ماه برگزار شد، اظهار داشت: بازار سرمایه دماسنج اقتصاد کشور است و اوضاع آن ...
ولی اله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار کشور در گفت وگویی عنوان کرد: مجامع شرکت ها همواره تاکید بر پرداخت سود در زمان و موعد مقرر دارند؛ ولی برخی از شرکت ها از کارفرماهای خود طلبکارند و نتوانستند مطالبات خود را دریافت کنند ...
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
صبا فولاد خلیج فارس در نامه ای به گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص اطلاعات صورت های مالی شفاف سازی کرده است.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
نشست تخصصی پوشش ریسک نرخ سود در بازار سرمایه اسلامی روز شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود. نشست تخصصی پوشش ریسک نرخ سود در بازار سرمایه اسلامی به همت تأمین سرمایه تمدن و با همکاری مدیریت پژوهش ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
ایران زاد تصریح کرد: خرید سهام پتروشیمی شازند اراک کاملا قانونی و در قالب دستورالعملهای سازمان بورس و اوراق بهادار بوده و در یک فرآیند کاملا شفاف خریداری کرده ایم و اعتقادی به این ندارم که اتفاق خاصی افتاده باشد ...
مدار اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۷    
مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی گفت: اکنون 68 هزار تن گل محمدی در سطح 31 هزار هکتار از اراضی کشور تولید می شود که سهم بیش از 70 درصدی در بازار جهان دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاونت نظارت بر بورس ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار جزئیات مصرف انرژی صنایع بازار سرمایه در اسفندماه 1402 را اعلام کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
در حالی از اسفندماه پارسال عرضه های اولیه در بازار سرمایه لغو شده بود که قرار است عرضه اولیه 15درصد سهام شرکت گوهرفام طی دو مرحله به روش ترکیبی، چهارشنبه هفته جاری در فرابورس انجام شود ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۰:۴۲   + ۴۸ سایت دیگر  
اول اسفند سال گذشته بود که مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به لغو عرضه های اولیه در بازار سرمایه گفت: این تصمیم در راستای حمایت از بازار سرمایه با توجه به شرایط کنونی گرفته شده است.
شادا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
احمد لطفی، رئیس اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه ای سازمان بورس و اوراق بهادار بیان کرد: با اجرای قانون تامین مالی تولید و زیرساخت ها فرآیند تأمین مالی ناشران تسریع می شود.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رضا عیوضلو، معاون نظارت بر بورس ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان این که افزایش نرخ سود باعث افت شدید ارزش دارایی نهادهای مالی خواهد شد، بیان کرد: سرمایه گذاری که پرتفوی متنوعی داشته باشد در نوسانات بازار مقاوم تر است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
یک مقام مسوول گفت: با وجود پیگیری مطالبات شرکت ها از کارفرمایان به دنبال اجرای قانون برای شرکت هایی هستیم که در قبال پرداخت سود سهام عدالت در موعد مقرر اهمال می کنند. ...