شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۲:۳۰Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بورس و اوراق بهادار»

وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان گفت: تمهیدات و مقدمات لازم برای فرآیند خصوصی سازی دو شرکت فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس فراهم شده است و کارگزار دو شرکت مستندات درخواستی را به سازمان بورس و اوراق بهادار کاملاً اعلام و ارسال کرده است.
اقتصاد آنلاین / متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
براساس اطلاعیه شرکت بورس اوراق بهادار تهران، سهام شرکت پارس فولاد سبزوار، چهارشنبه (24 شهریورماه) عرضه اولیه خواهد شد.
افزایش تعداد نهادهای مالی، تنوع ابزارهای سرمایه گذاری غیر مستقیم و همچنین افزایش دسترسی مردم در اقصی نقاط کشور به صندوق های سرمایه گذاری از جمله برنامه های توسعه ای در دست اقدام سازمان بورس و اوراق بهادار است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیریت عملیات بازار بورس تهران از انتقال 5 درصد از سهام بورس کالا متعلق به سهامداران دسته نهادهای مالی به دسته سایر اشخاص با(نماد کالا) خبر داد. به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، مدیریت عملیات بازار شرکت بورس تهران از انتقال 5 درصد از سهام بورس کالا متعلق به سهامداران دسته نهادهای مالی ...
با اجرایی شدن دستورالعمل اعطای مجوز سپرده گذاری، سازمان بورس و اوراق بهادار به یکی از زوایای پنهان قانون بازارسرمایه که ایجاد شرکت های بورسی و سپرده گذاری خصوصی است، وارد می شود ...
تا لحظه تدوین این گزارش (10 صبح 24 شهریور 1400) و با گذشت کمتر از 7 روز از انتشار ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر الزام افشای جزییات زمین و ساختمان ناشران بورسی و فرابورسی ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر میثم فدایی، مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار با برنامه گفتگوی اقتصادی درمورد طرح نظام حکمرانی بازار سرمایه در مجلس گفتگوی تلفنی کرد. ...
معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار طی حکم جدیدی، سرپرست اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس و اوراق بهادار را به عنوان رئیس این اداره منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به استناد مصوبه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص لزوم افشای جزئیات زمین ها و ساختمان های شرکت های بورسی و فرابورسی، بانک ملت فهرست 1873 قطعه زمین و ساختمان را منتشر کرد.
صندوق های سرمایه گذاری ، یکی از خدماتی است که به منظور سرمایه گذاری در بازار سرمایه و از سوی شرکت های کارگزاری و سبدگردان به مردم ارائه می شود. این ابزار مالی که تحت نظارت عالیه سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می کند ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
محمدعلی دهقان دهنوی درباره اظهاراتی مبنی بر اینکه قیمت کالاهایی که وارد بازار سرمایه می شوند، بالا می رود و جریان واسطه گری در بورس کالا حذف نشده است، تصریح کرد: سه عامل موثر افزایش قیمت در بورس کالا را باید بررسی کرد که این 3 عامل باید از افزایش قیمت ها در بورس کالا جدا شوند.
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۳۳    
صبح امروز، محمدعلی دهقان دهنوی، ریبیس سازمان بورس و اوراق بهادار به همراه دکتر زالی، فرمانده ستاد کرونای استان تهران از روند واکسیناسیون خانواده بازار سرمایه بازدید کردند ...
به دنبال اجرایی شدن دستورالعمل اعطای مجوز سپرده گذاری رقابت بین شرکت های سپرده گذاری شکل می گیرد که این امر بهبود روند خدمات دهی در بازار سرمایه را به همراه می آورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۳   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: ، به هیچ عنوان امکان قیمت گذاری برای کالاهایی که در بورس کالا عرضه می شوند، وجود ندارد و ما هم چنین اجازه ای را به کسی نمی دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
با تصمیم هیات مدیره و با تأیید سازمان بورس و اوراق بهادار مهدی حاجی غلام سریزدی به عنوان مدیرعامل جدید کارگزاری ایساتیس پویا معرفی گردید.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
تجارت گردان – محمدعلی دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: ماده 18 قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی که جزو قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی است صراحتا عنوان می کند که اگر کالایی به بورس کالا ورود کند امکان هیچگونه دخالت شامل قیمت گذاری، سهمیه بندی، منع صادراتی و ... در مورد آن وجود ندارد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیریت امور اعضاء عنوان کرد: در صورت عدم تجمیع مجوز فعالیت شرکت های کارگزاری مشمول، مجوزهای فعالیت آنها به انتخاب کارگزار یا طبق نظر سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت مرحله به مرحله لغو می شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، چندی پیش مدیر ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد که بر اساس مصوبه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار سهامداران حقیقی بازار سرمایه باید در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل کنند. ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت : اکنون قیمت گذاری دستوری در بورس هیچ جایی ندارد و ما با تمام قدرت در مقابل مراجعی که بخواهند وارد بحث قیمت گذاری دستوری شوند ، می ایستیم و به هیچ وجه اجازه نمی دهیم از کانال بورس استفاده ای علیه منافع سهام داران رخ بدهد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۳:۰۸   + ۸۰ سایت دیگر  
طرح تدوین دستورالعمل اعطای مجوز سپرده گذاری به معاون نظارت بر بورس ها و ناشران واگذار شد.
دهقان دهنوی گفت: قیمت گذاری دستوری در بورس هیچ جایی ندارد و با تمام قدرت در مقابل مراجعی که بخواهند وارد بحث قیمت گذاری دستوری شوند، می ایستیم.
سازمان بورس و اوراق بهادار در پی الزام فروش تمامی محصولات سیمان در بورس کالا امکان استفاده از اطلاعات افرادی که ثبت نام آن ها در سامانه سجام تکمیل شده را به بورس کالا و شرکت سپرده گذاری ابلاغ کرد. این اقدام به منظور احراز هویت مشتریان سیمان انجام می شود.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، سیما پاتیمار تهیه کننده برنامه ایران امروز ، از گروه دانش و اقتصاد گفت: دولت سیزدهم 4 شهریور اولین جلسه رسمی خود را با حضور وزرای رای اعتماد گرفته از مجلس برگزار کرد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۲    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران ، دکتر علی دهقان دهنوی با اعلام اینکه سرمایه گذاری در بورس همیشه با ریسک همراه بوده و هست ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جی پلاس؛ دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از مردم عادی خواست به طور مستقیم در بازار بورس سرمایه گذاری نکنند و از طریق شرکت های تخصصی بازار سرمایه و سبدگردان ها اقدام به خرید سهام بکنند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
چند روز گذشته سازمان بورس و اوراق بهادار در ابلاغیه ای شرکت های بورسی را موظف کرد تا در قالب افشای اطلاعات فهرست زمین وساختمان ها خود را منتشر کنند. کدام شرکت بورسی امروز فهرست زمین و ساختمان خود را منتشر کرده است؟
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از مردم عادی خواست به طور مستقیم در بازار بورس سرمایه گذاری نکنند، بلکه از طریق شرکت های تخصصی بازار سرمایه و سبدگردان ها اقدام به خرید سهام کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۴۰   + ۷۶ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از مردم عادی خواست به طور مستقیم در بازار بورس سرمایه گذاری نکنند، بلکه از طریق شرکت های تخصصی بازار سرمایه و سبدگردان ها اقدام به خرید سهام بکنند.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
انتشار صورت های مالی سازمان بورس توانست درک متقابلی بین فعالان این حوزه و سازمان ایجاد کند و استحکام روابط را بیش از پیش افزایش دهد.
مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بورس و اوراق بهادار از انتشار فراخوان دعوت به همکاری در این سازمان خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه منتشر شده در کدال تاکید شده که انجام افزایش سرمایه این بانک منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن -شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در گزارش تفسیری اعلام داشت، شرکت مجوز تاسیس صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگرانی با مالکیت 100 درصدی از سازمان بورس و اوراق بهادار اخذ شده است.
توسعه و تسهیل دسترسی به صندوق های سرمایه گذاری یکی از اقدامات انجام شده در خصوص توسعه سرمایه گذاری غیرمستقیم است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیر نظارت بر نهاد های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: دستورالعمل صندوق املاک و مستغلات طی هفته های آینده ابلاغ و تا پایان سال اجرایی می شود.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۵۸ سایت دیگر  
با توجه به پیش بینی بانک مرکزی از وضعیت نقدینگی در بازار بین بانکی، موضع عملیاتی بانک مرکزی در این هفته استمرار جذب نقدینگی بود. از این رو، این بانک به اجرای عملیات بازار باز در قالب توافق بازخرید معکوس به مبلغ 66.8 هزار میلیارد ریال اقدام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار الزام همه ناشران به افشای اراضی، املاک و ساختمان های خود در سامانه کدال را ابلاغ کرد.
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: دستورالعمل صندوق املاک و مستغلات طی هفته های آینده ابلاغ و تا پایان سال اجرایی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
افزایش سرمایه 150درصدی بانک گردشگری، شهریور ماه امسال و پس از اخذ مجوز مورخ 1400/05/20 سازمان بورس و اوراق بهادار و مجوز مورخ 1400/05/19 بانک مرکزی ج. ا.ا در اداره ثبت شرکتها، به ثبت رسید.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ناشران ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ملزم به افشای فهرست زمین و ساختمان های خود شدند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
خبرمهم: وقتی سخن از بازار سرمایه ایران می شود، ناخواسته یک پرسش هم وارد بحث می شود و آن دستوری بودن این بازار و احتمال دست کاری آن است. این موضوع در روز های گذشته نیز مطرح شد و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در توضیحی گفت: روند صعودی شاخص کل ارتباطی به عملکرد سازمان بورس ندارد .
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۲:۵۸    
می متالز - مسوولان سازمان بورس از زمستان 99، بر سجامی شدن سهامداران تاکید می کنند. برگردیم به بهمن سال گذشته درست زمانی که متولیان بورسی عزم خود را بر سجامی شدن مشمولان سهام عدالت جزم کرده بودند و این دسته از سهامداران را برای ثبت نام در سجام تشویق می کردند؛ اصراری که دلایل مهمی پشت آن بود ...
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: پیگیری ورود سهام باشگاه های پرسپولیس و استقلال به بورس از مدت ها قبل در حال انجام است و مراحل زیادی برای نهایی شدن این اقدام اجرا شده است.
طرحی تحقیقاتی در سازمان بورس و اوراق بهادار در حال تدوین است که سندی کامل و جامع برای دامنه نوسان طراحی و تدوین شود. این طرح به زودی نهایی می شود.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۳    
براساس گزارش های منتشر شده، سازمان بورس و اوراق بهادار امروز یکشنبه 14 شهریور ماه 1400 معاملات خود را با افت سه هزار واحدی به پایان رساند. ارسال توسط : یاسمن عباسی منبع : خبرگزاری صدا و سیما
افراد خیرخواه با استفاده از صندوق وقف می توانند واحدهای این صندوق را دریافت کنند و مدیر صندوق به نیابت از این افراد اقدام به خرید سهام و صرف منافع آن در امور خیرخواهانه می کند.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۹۹ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: 40 درصد باقیمانده سهام عدالت در آینده آزادسازی می شود.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار آخرین وضعیت طرح سازمان بورس را در مورد تغییر دامنه نوسان تشریح کرد. محمدعلی دهقان دهنوی با اشاره به برنامه سازمان بورس برای تغییر دامنه نوسان اظهار کرد: برای این تغییر سازمان یک طرح تحقیقاتی دارد که تقریبا در مرحله نهایی و جمع بندی است ...