چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۲۷Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس و اوراق بهادار»

دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۴    
گروه شرکت ها : افزایش سرمایه شستا با آماده شدن گزارش توجیهی هیات مدیره در انتظار تایید و اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار است تا پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده به مرحله اجرایی برسد ...
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده پست بانک ایران برای انتخاب اعضای هیات مدیره، دوم آذرماه با حضور بیش از 75/16درصد سهامداران حقوقی و حقیقی این بانک و نمایندگان وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات و امور اقتصادی و دارائی با رعایت ضوابط ابلاغی سازمان بورس و اوراق بهادار و پروتکل های بهداشتی ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۹    
معرفی بانک اقتصاد نوین بانک اقتصاد نوین در سال 80 به عنوان نخستین بانک خصوصی ایرانی و با مجوز بانک مرکزی ایران شروع به کار کرد. همچنین در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شده و سهم آن همچنان در تابلوی اصلی بازار بورس قابل معامله است. ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس ؛ دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در نشست سراسری تبیین آزادسازی سهام عدالت در استان فارس که با حضور نمایندگان ارشد سازمان بورس و اوراق بهادار کشور و به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس برگزار گردید ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس و اوراق بهادار با رشد 25190 واحدی در ابتدای معاملات سومین روز کاری خود در هفته جاری در ارتفاع یک میلیون و 384 هزار واحد قرار گرفت.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۴    
سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز رشد سرمایه 67 درصدی شرکت فولاد آلیاژی ایران را صادر کرد.
جامع نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ‘پایگاه خبری جامع خبر(جامع نیوز)‘ ،مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده پست بانک ایران برای انتخاب اعضای هیات مدیره، دوم آذرماه با حضور بیش از 75 ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (یکشنبه 2 آذر)، ارزش هر برگه سهام عدالت 500 هزارتومانی دارندگان این سهام به 10 میلیون و هفتصد و دو هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته معاملات (شنبه 1 آذر 99) کاهش 50 هزار تومانی را تجربه کرده است ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
محسن خدابخش، مدیریت نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار از بررسی لغو ممنوعیت معاملات الگوریتمی در بورس خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- در پی شکایت شاکی خصوصی از سازمان بورس و اوراق بهادار، برای تصویب مصوبه ای که بمنظور پیشگیری از هرگونه رانت، کارکنان این سازمان را از معامله هرگونه اوراق بهادار ممنوع کرده ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات 2 آذر ماه 99 با اُفت بیش از 7 هزار و 688 واحدی به پله یک میلیون و 358 هزار واحدی رسید. در معاملات امروز تعداد 1.561 هزار سهم اوراق بهادار به ارزش 149 هزار و 513 میلیارد ریال در بیش از 17 هزار و 595 نوبت معاملاتی داد و ستد شد. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار نحوه واریز سود سهام عدالت برای عملکرد سال 98 را در دو روش مدیریت مستقیم و غیرمستقیم اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بورس و اوراق بهادار قزوین گفت: مشکل به وجود آمده بین سپرده گذاری ها و کارگزاری ها، باعث پرداخت نشدن سود ناشی از فروش سهام عدالت شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار نحوه واریز سود سهام عدالت برای عملکرد سال 98 را در دو روش مدیریت مستقیم و غیرمستقیم اعلام کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده پست بانک ایران برای انتخاب اعضای هیات مدیره، دوم آذرماه با حضور بیش از 75/16درصد سهامداران حقوقی و حقیقی این بانک و نمایندگان وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات و امور اقتصادی و دارائی با رعایت ضوابط ابلاغی سازمان بورس و اوراق بهادار و پروتکل های بهداشتی ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
روش های ادغام نمادهای معاملاتی شرکت بورس تهران طبق بند 4 صورتجلسه شورای عالی بورس اعلام و اجرایی شد. *** روش های ادغام نمادهای معاملاتی به گزارش خبرگزاری صنایع ...
سازمان بورس و اوراق بهادار نحوه واریز سود سهام عدالت برای عملکرد سال 98 را در دو روش مدیریت مستقیم و غیرمستقیم اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار نحوه واریز سود سهام عدالت سال 1398 برای هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم را اعلام کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان - شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات 1 آذر ماه 99 با رشد بیش از 21 هزار و 235 واحدی به پله یک میلیون و 366 هزار واحدی رسید. در معاملات امروز تعداد 1.989 هزار سهم اوراق بهادار به ارزش 183 هزار و 288 میلیارد ریال در بیش از 20 هزار و 830 نوبت معاملاتی داد و ستد شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷    
بورس و اوراق بهادار با رشد 21239 واحدی شاخص کل و قرار گرفتن این نماد در ارتفاع یک میلیون و 366 هزار واحد اولین روز کاری خود در هفته جاری را به پایان رساند.
سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش 50 درصدی سرمایه شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران از محل سود انباشته موافقت کرد.
تجارت نیوز: شورای عالی بورس در خصوص نحوه پرداخت سود سال مالی 1398 به سهامداران مشمول مصوبه ای منتشر کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه چشمگیر شرکت شکر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها موافقت کرد.
سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه چشمگیر شرکت شکر از محل مازارد تجدید ارزیابی دارایی ها موافقت کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۵۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که ادغام نمادهای معاملاتی شرکت بورس اوراق بهادار تهران در دو مرحله صورت پذیرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۴:۰۵    
شاخص کل بازار سرمایه در هفته گذشته باز هم سازمان بورس و اوراق بهادار را جلوی سهامداران خود رو سفید کرد و باز هم سر به فلک کشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۵    
بازار بورس و اوراق بهادار تهران بعد از سه ماه فراز و نشیب این هفته به مدار صعودی برگشت، شاخص کل در پایان معاملات روز چهارشنبه با 124 هزار واحد رشد به یک میلیون و سیصدو چهل و پنج هزار واحد رسید.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: بررسی هفتگی شاخص بورس و اوراق بهادار نشان می دهد که شاخص از ابتدای هفته روند روبه رشدی را آغاز کرد و تا آخر هفته سبزپوش ماند. در اولین روز هفته مورخ 24 آبان 99 شاخص بورس و اوراق بهادار تهران رشد بیش از 26 هزار واحدی را به ثبت رساند و به پله یک میلیون و 247 هزار واحدی رسید و ...
اقتصاد آنلاین / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
پس از گذشت چندین ماه از آزادسازی سهام عدالت و مشکلات بسیاری که برای مشمولان این سهام ایجاد شد، در نهایت تصمیم به توقف فروش سهام عدالت گرفته شد. پایان توقف در فروش در حال حاضر مشخص نیست.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
نقدینه - در مجمع انتخاب اعضای هیئت مدیره کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، شرکت کارگزاری دی به عنوان عضو اصلی این کانون انتخاب شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شرکت کارگزاری دی در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار با کسب 65 رای از بین 12 کاندید ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان - شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات 28 آبان ماه 99 با رشد بیش از 48 هزار و 453 واحدی به پله یک میلیون و 345 هزار واحدی رسید. در معاملات امروز تعداد 1.108 هزار سهم اوراق بهادار به ارزش 91 هزار و 934 میلیارد ریال در بیش از 7 هزار و 520 نوبت معاملاتی داد و ستد شد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به مصوبه های جدید شورای عالی بورس به تاسیس شرکت های تامین سرمایه با مجوز بانک مرکزی تاکید کرد و گفت: این اتفاق می تواند منجر به توسعه نهادهای مالی و نیز تنوع خدمات قابل ارائه در بازار سرمایه شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۹    
لرستان- امینی خواه، رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت لرستان با بیان اینکه نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان برای اولین بار در تابلو بورس و اوراق بهادار به نمایش درآمد، گفت: فعالیت مردم در بازار بورس نیاز به فرهنگ سازی و آموزش دارد.
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه روی 298 نماد عملیات بازارگردانی صورت می گیرد، گفت: همه ناشرین مکلف به ایجاد یا استفاده از عملیات بازار گردانی شدند و ممکن است ناشرانی که از تکالیف خود سرباز زنند، پذیرش آنها در بورس و فرابورس لغو و صلاحیت حرفه ای مدیران سلب شود.
در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار اعضاء جدید هیئت مدیره انتخاب شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
انجمن های علمی مهندسی صنایع، علوم کامپیوتر، ACM و بورس و اوراق بهادار دانشگاه خوارزمی، وبینار معاملات الگوریتمی؛ چشم اندازها و فرصت ها را برگزار می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۲    
شاخص کل بورس و اوراق بهادار آخرین روز کاری خود در هفته جاری را با رشد 28474 واحد و قرار گرفتن این نماد در ارتفاع یک میلیون و 321 هزار واحد آغاز کرد.
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به مصوبه های جدید شورای عالی بورس به تاسیس شرکت های تامین سرمایه با مجوز بانک مرکزی تاکید کرد و گفت: این اتفاق می تواند منجر به توسعه نهادهای مالی و نیز تنوع خدمات قابل ارائه در بازار سرمایه شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در حالی تمامی شرکت های بورسی از 10 مهرماه امسال و شرکت های حاضر در فرابورس از 15 ماه مهر ملزم به معرفی بازارگردان شدند که شرکت بورس و اوراق بهادار تهران علت عدم بازگشایی نمادهای متوقف و طولانی شدن این مدت را عدم معرفی بازارگردان موثر عنوان می کند.
سروش نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران، از افزایش سقف صندوق های سرمایه گذاری و تاسیس صندوق های جدید برای نهاد های مالی وابسته به بانک ها خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۹    
شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، به صورت صددرصد خصوصی و سهامی عام به منظور سرمایه گذاری و توسعه در بخش معادن و صنایع معدنی کشور، با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار کشور و پذیره نویسی عمومی در آذرماه سال 1386 تأسیس و آغاز به کار نموده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت لرستان با اشاره به ورود نماد معاملاتی این شرکت(وسلرستا) به بازار معاملاتی بورس، گفت: این شرکت به عنوان پانصد و هفتاد و سومین نماد در فهرست نرخ های بازار دوم بورس و اوراق بهادار تهران گروه سرمایه گذاری ها قرار گرفت.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات امروز 27 آبان 99 با رشد بیش از 23 هزار واحدی روبرو شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
مهر- رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص تعطیلی دو هفته ای گفت: قرار است بانک ها با حداقل نیرو کار خود را ادامه دهند و به تبع آن بازار سرمایه نیز تعطیل نمی شود. به گفته حسن قالیباف اصل در صورتی که تعطیلی بانک ها توسط هیئت دولت به طور رسمی اعلام شود، بورس هم تعطیل خواهد شد.
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات امروز 27 آبان 99 با رشد بیش از 23 هزار واحدی روبرو شد.
حسن قالیباف اصل، سخنگوی شورای عالی بورس، در خصوص مصوبات امشب این شورا گفت: امشب در خصوص افزایش سقف صندوق های سرمایه گذاری بر درآمد ثابت تصمیم گیری شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۷:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مردم نیوز :حسن قالیباف اصل با اشاره به اینکه فعلا حرفی از تعطیلی بانک ها مطرح نشده به همفکران گفت: قرار است بانک ها با حداقل نیرو کار را ادامه دهند و به تبع آن بازار سرمایه نیز تعطیل نمی شود. ...