یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۰۸Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اطلاع رسانی»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس شورای اطلاع رسانی دولت، از انجام اقدامات اساسی در اجرایی شدن قانون رتبه بندی مشاغل در روابط عمومی خبر داد و مهارت و سوابق را مبنای ارزیابی اعلام کرد.
رییس شورای اطلاع رسانی دولت، از انجام اقدامات اساسی در اجرایی شدن قانون رتبه بندی مشاغل در روابط عمومی خبر داد و مهارت و سوابق را مبنای ارزیابی اعلام کرد . ...
سلام مرودشت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۳    
به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی: همایش ملی مدیران روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی با حضور دکتر محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی، دکتر سپهر خلجی رییس شورای اطلاع رسانی دولت، فاطمه زارعان مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در [...]
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در استان البرز : رسانه های مکتوب و فعالان فضای مجازی توانستند با اطلاع رسانی شفاف ، آگاهی بخش و بموقع به آحاد جامعه ، نقش مهم و تأثیرگذاری در حضور و مشارکت آنها در عرصه سیاسی ایفا نمایند . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۱:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات، گفت: 25میلیون ایرانی همدل و همزبان شدند و میلیاردها دلاری را که برای شکستن اراده آنان هزینه شده بود، باد هوا کردند.
احکام مستمری دو تن از مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر توسط سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت و بیت اله برقراری مدیرعامل صندوق اهدا شد.
آفتاب یزد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۲    
آفتاب یزد – رضا بردستانی: دولت از لحظه ی شروع پروسه ی انتخابات مجلس دوازدهم تا به امروز، بارها و به انحاء مختلف مدعی است؛ نه در انتخابات از نامزد خاصی حمایت می کند و نه به دنبال لیست دادن است تا جایی که سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در جدیدترین اظهار نظر خود می گوید: دولت برای [...]
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با تاکید بر اینکه دولت در انتخابات هیچ لیست و جریانی ندارد، گفت: تلاش های گسترده و فشرده دولت در ماه های گذشته برای برگزاری انتخابات امن همراه با رقابت، سلامت و مشارکت بوده است. ...
حسب مصوبه یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان البرز دستگاه ها، روابط عمومی ها و رسانه های برتر فعال در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری تجلیل می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: اگر مردم در انتخابات مثلا مجلس شورای اسلامی شرکت کنند و در شرایط پرشور و حداکثری نمایندگان فاضل، متعهد، متخصص و بصیر انتخاب شوند و باتوجه به اقتضائات و شرایط کشور بتوانند قانون خوب بگذارند این به نفع مردم است.
سراج24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۱:۵۲    
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: دولت برای پرشورتر شدن انتخابات، همه اقدامات لازم را بعمل آورده است اما خود هیچ لیست و جریانی در انتخابات ندارد و این دقیقا نقطه تفاوت دولت سیزدهم با سایر دولتهایی است که رسما با حمایت از برخی لیست ها و یا راه اندازی احزاب دولت ساخته در انتخابات مداخله می کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با تاکید بر اینکه وظیفه دولت اجرای دقیق چهار راهبرد رهبر معظم انقلاب است، گفت: دولت در انتخابات هیچ لیست و جریانی ندارد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان البرز از ارزیابی عملکرد و تجلیل دستگاه های اجرایی، روابط عمومی ها و رسانه ها در حوزه انتخابات خبر داد. مرتضی ولی پوریدر یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان که باحضور مدیران و نمایندگان دستگاه های متولی برگزار شد ...
یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان البرز با دستور کار طرح برنامه های اطلاع رسانی بند "چ" ماده 37 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور، دستگاه های اجرایی برای تصویب، طرح برنامه های ارائه شده بند ط تبصره 9 قانون بودجه 1402 چند دستگاه اجرایی برای تصویب ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در دستورالعمل انتظام بخشی و شفاف سازی شیوه انجام مسئولیت اجتماعی یازده سرفصل تعریف شده است که رعایت آنها بسیاری از اهداف این حوزه را محقق می سازد.
حسن ناهیدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی، در سی ودومین جلسه شورای اطلاع رسانی استان از تایید 113 نفر از نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی در سی و دومین شورای اطلاع رسانی خراسان شمالی گفت: دولت نامزدی در انتخابات ندارد و با بی طرفی کامل مجری انتخابات است و مردم انتخاب می کنند و انتخاب آنها محترم است .
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - عضو شورای اطلاع رسانی دولت، گفت: افزایش سواد رسانه ای مردم و بالا بردن فهم و درک آنها از پیام های انتخاباتی، مهم ترین وظایف روابط عمومی ها و رسانه ها برای بالابردن مشارکت آنها در انتخابات است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۶    
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: این اتفاق مبارکی است که به طور میانگین هرسال یک انتخابات در کشور برگزار میشود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۳    
دبیر شورای اطلاع رسانی خراسان رضوی با حضور در تحریریه روزنامه قدس ضمن خداقوت به اهالی رسانه بر لزوم فعالیت و تولید محتوا در فضای مجازی، اطلاع رسانی اخبار انتخاباتی، شور و حال مردم و پاسخگویی به شبهات توسط رسانه ها به عنوان یک پایه مهم در انتخابات تأکید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۳۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در جلسه شورای اطلاع رسانی استان گفت: اقدامات فرهنگی هنری اثرگذار در اعیاد شعبانیه برگزار شود.
استاندار لرستان در جلسه شورای اطلاع رسانی استان که با حضور مدیران و مسولان مربوطه برگزار شد،گفت: تلاش کنیم که این اعیاد پرشور و باشکوه برگزار شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در دوسال گذشته اقدامات زیادی در حوزه های مختلف انجام و اطلاع رسانی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با مدیران رسانه ها در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری، شامگاه چهارشنبه (2 اسفند 1402) با حضور محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان برگزار شد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۸    
شورای اطلاع رسانی استان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و مدیران رسانه های استان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
در نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امتداد موفق به کسب سه رتبه برتر شد. آیین اختتامیه نخستین دوره جشنواره ملّی روابط عمومی های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت، رئیس مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی استان اصفهان گفت: رسانه بازوی قوی در حوزه اعتماد به نفس ملی است و نباید قدرتش را دست کم گرفت.
دبیر شورای اطلاع رسانی خراسان رضوی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای همه امورات و شئونات مختلف زندگی مان تصمیم می گیرند و فعالان رسانه می بایست اهمیت مشارکت مردم در انتخابات و نقش مجلس در امورات زندگی مردم را تبیین کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با انتقاد از برخی رسانه ها که از آزادی بیان ایجاد شده سوءاستفاده می کنند، گفت: نباید از فرصت اطلاع رسانی برای القا ناامیدی و دستیابی به مقاصد سیاسی و بیان مطالب غیرواقع استفاده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۵    
سپهر خلجی رییس شورای اطلاع رسانی دولت از غرفه خبرگزاری مهر بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: دولت به عنوان مجری برگزاری انتخابات تمام تلاش خود را می کند تا انتخابات با شور و نشاط خوبی برگزار شود.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت از غرفه خبرگزاری علم و فناوری آنا بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۳    
خلجی در واکنش به مسدودشدن حساب کاربری خبرگزاری میزان توسط شبکه اجتماعی ایکس، گفت: محدودکردن فعالیت در رسانه های اجتماعی نیز بخشی از رویکرد ضد حقوق بشری است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در مورد بازگشت اموال بابک زنجانی گفت: ️اقدام جهادی اطلاعات سپاه نقش تعیین کننده داشت. ️ باید از قاضی شجاع پرونده تشکر ویژه داشت. ️قبل از این دو سال احساس می شد مقاومتی در بخش های دیگر وجود دارد تا کار به سرانجام نرسد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: مسئولان اطلاعات مربوط به واریز اموال بابک زنجانی به خزانه دولت را اعلام خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۸    
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با حضور در غرفه ایسنا در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران با خبرنگاران این خبرگزاری گفت وگو کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۲    
سهپر خلجی، رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با حضور در غرفه روزنامه ایران در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه مطبوعات به نقش رسانه ها پرداخت و اظهار داشت: مسلما رسانه های مختلف می توانند از فضای به وجود آمده برای تبیین مسائل مختلف و نهایتا ایجاد امیدآفرینی در جامعه استفاده کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۷    
تهران - ایرنا - رییس شورای اطلاع رسانی دولت با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران از غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) بازدید کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی گفت: امروز رئیس جمهور در جلسه دولت از تمام کسانی که در جمع شدن این پرونده نقش داشتند تشکر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: اقدام جهادی بانک مرکزی، وزارت نفت، اطلاعات سپاه و اهتمام قوه قضاییه در بازگشت اموال بابک زنجانی نقش تعیین کننده ای داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: استرداد اموال بابک زنجانی با همکاری قوه قضائیه و وزارتخانه های نفت و اطلاعات،بانک مرکزی و سپاه انجام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: رئیس جمهور امروز در جلسه هیئت وزیران از همه کسانی که در جمع شدن پرونده بابک زنجانی نقش داشتند، تشکر کرد.
نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (جشنواره امتداد) با حضور سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت،مهدی رضوی کیا رئیس مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ...
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت ضمن تکذیب اختلاف نظر میان اعضای تیم اقتصادی دولت، بر انسجام آن تاکید کرد و مقابله با توطئه دشمن در حوزه ارزی را به عنوان یکی از مهمترین دستاورد های این تیم برشمرد.
مدیرعامل بانک مسکن از هدفگذاری این بانک برای ساخت 100 هزار واحد مسکونی در سال آینده خبر داد و گفت: سیاست بانک مسکن از پرداخت تسهیلات به سمت شهرک سازی که معادل تمدن سازی است رفته است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن در یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی که در ساختمان بانک مسکن برگزار شد گفت: روابط عمومی ها از آنجا که پل ارتباطی سازمان ها و جزو اجزای نظام حکمرانی با مردم هستند از ارکان اصلی شکل گیری ارتباطات موثر که لازمه تحقق جهاد تبیین است محسوب می شوند.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
در آیین اختتامیه نخستین دوره جشنواره ملّی روابط عمومی های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان رتبه سوم در بخش تولید محتوای رسانه ای (خبر) را کسب کرد. ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی با ارسال سپاس نامه ای به دکتر پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ...
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نخستین جشنواره ملی روابط عمومی های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (امتداد)، موفق به کسب رتبه نخست در بخش های تولید محتوای رسانه ای ، انتشارات و تبلیغات و مقام سوم در بخش عکس شد. ...