چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۰:۴۶Oct 2020 28

جدیدترین‌های «شورای اطلاع رسانی»

ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت : با مصوبه شورای اطلاع رسانی این استان نهادها و دستگاه ها ی اجرایی ملزم به معرفی سخنگو یا رابط رسانه ای شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ معاون سیاسی امنیتی و امور اجتماعی استانداری قم گفت: کمیته تولید محتوا و شورای اطلاع رسانی مقابله با کرونا از ظرفیت های موجود برای پیشگیری از کرونا استقبال می کند و باید الگوهای بومی و متناسبت با فرهنگ دینی تولید محتوا داشته باشیم.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: کارگروه راهکارهای تولیدات نوین رسانه ای برای افزایش حساسیت ها و خطرات کرونایی در شورای اطلاع رسانی قم تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- در جلسه شورای اطلاع رسانی که روز دوشنبه به ریاست معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم ترتیب یافت نسبت به ادامه روند عادی انگاری کرونا در استان هشدار داده شد.
هاژه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نیمه سوم اسفندماه سال 98 بود، آن زمان به عنوان مدرس حوزه ارتباطات و رسانه عضو شورای اطلاع رسانی استان بودم، بحث کرونا و شیوه های مواجهه با آن تازه تبدیل به دغدغه مسئولان و مردم شده بود ...
انجمن روابط عمومی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۶    
نقش روابط عمومی و ارتباطات در افزایش و توسعه اعتماد ملی و عموی جمعی از اعضاءی هیات مدیره انجمن روابط عمومی ایران با معاون استاندار و رئیس شورای اطلاع رسانی استان تهران همچنین مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران دیدار و گفتگو کردند . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شورای اطلاع رسانی استان کردستان گفت: با توجه به قرمز بودن وضعیت استان از لحاظ شیوع کرونا، امسال برنامه ای برای برگزاری آیین های ماه ربیع الاول و مولودی خوانی در مساجد و تکایا به صورت جمعی وجود ندارد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی استانداری مرکزی گفت: اساس جمهوری اسلامی، مردم و رضایت آنهاست پس نمی توان از افکار عمومی غفلت کرد. بهروز اکرمی دوشنبه 28 مهرماه در جلسه مشترک شورای هماهنگی روابط عمومی ها و شورای اطلاع رسانی استان با بیان اینکه یکی از اشکالاتی که به دولت گرفته می شود ضعف در اطلاع رسانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز در شورای اطلاع رسانی استان مسائل و مشکلات استان با حضور اصحاب رسانه بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- در جلسه شورای اطلاع رسانی استان قم که روز دوشنبه در سالن کرامت استانداری برگزار شد، اعضا نسبت به ادامه عادی انگاری وضعیت بغرنج و نگران کننده کرونا هشدار دادند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
شورای اطلاع رسانی بازار سرمایه صبح امروز 27 مهرماه در محل ساختمان بورس تهران واقع در سعادت آباد با محوریت فرهنگ سازی، ارتقای دانش مالی و آموزش برگزار شد.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۵۳    
توصیه ها و هشدار های بهداشتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ( دبیرخانه شورای اطلاع رسانی ) در ایام تعطیلات پیش رو ( جمعه و شنبه ) 25 و 26 مهر ماه 1399 عکس : حسن جوان
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از شورای اطلاع رسانی استان خواست تا روش های جدید اطلاع رسانی مردمی درباره کرونا را به مسؤولان استانی پیشنهاد دهد.
جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران با حضور حسن بیگی معاون استاندار، جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، قاسمی مؤسس انجمن روابط عمومی ها و دبیر کل انجمن روابط عمومی ایران، میرزایی مدیرکل روابط عمومی استانداری و محرابی معاون امور فرهنگی و رسانه ای ...
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: استان قزوین از نظر توسعه کمی رسانه ها وضعیت مناسبی دارد و باید برای ارتقای کیفی وضع رسانه ها با برگزاری دوره های آموزشی تلاش کنیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نخستین نشست رسانه های محلی شهر تهران به میزبانی شورای اطلاع رسانی شهرداری منطقه 16 در مجموعه شهربانو برگزار شد. در این نشست که سه شنبه گذشته با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز مجموعه فرهنگی و ورزشی شهربانو برگزار شد، سخنگوی دولت با ابراز خرسندی از اینکه روزگاری ساکن محله جوادیه بوده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – رییس شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت: باید گفتمان سازی واحدی علیه کرونا در سطح جامعه شکل بگیرد تا با فرهنگ سازی و اعتمادآفرینی برای مقابله با این بیماری اقدام شود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: فرد جدیدی قرار است به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در خدمت مردم این استان باشد. ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
انتظار می رود با آگاهی بخشی دقیق و ثمربخش به شرکای اجتماعی سازمان و ارتباط موثر با آنان که به تعامل دوسویه و تأثیرگذار خواهد انجامید و با بهره گیری همه جانبه از تمامی ظرفیت های اطلاع رسانی از طریق هم اندیشی و همکاری با اهالی رسانه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس شورای اطلاع رسانی مازندران گفت : هجمه ای که اکنون به دولت تدبیر و امید در سال پایانی کار دولت انجام می شود در مقایسه با تمامی دولت های پس از جنگ بی سابقه بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - نشست شورای اطلاع رسانی استان بوشهر روز دوشنبه با حضور مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در سالن کوثر استانداری برگزار شد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۰    
اتحادخبر: دکتر مجید خورشیدی دقایقی پیش در جلسه شورای اطلاع رسانی استان گفت: طی هفته های آینده از استانداری بوشهر به وزارت کشور منتقل می شود و معاون سیاسی امنیتی جدید استان توسط آقای استاندار معرفی خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
صادرات در شهریور ماه نسبت به مرداد از لحاظ ارزش بیش از 24 درصد رشد داشته است. ( منبع )
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۸۶ سایت دیگر  
کارنامه تجارت خارجی کشور در شهریور ماه امسال با حدود 11 میلیون تن به 5 میلیارد و 767 میلیون دلار رسید که صادرات در این ماه نسبت به مرداد از لحاظ ارزش بیش از 24 درصد رشد داشته است.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری مراسم خاکسپاری پیکر استاد شجریان در ساعت 8 صبح فردا خبر داد. جعفر مروارید در این خصوص اظهار کرد: بر اساس جلسه مشترک مسئولان برگزاری مراسم و خانواده استاد شجریان، مراسم خاکسپاری پیکر استاد شجریان، فردا شنبه، 19 مهرماه ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۸:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی ربیعی در نخستین نشست رسانه های محلی شهر تهران که به میزبانی شورای اطلاع رسانی شهرداری منطقه 16 برگزار شد،افزود: بدون امید نمی توانیم چشم انداز روشنی برای مردم و هم محله ای هایمان فراهم کنیم ...
حقیقی استاندار زنجان امروز در یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان زنجان در سال 99 با اشاره به موج سوم شیوع کرونا گفت : افرادی که از ماسک استفاده نمی کنند در حق مردم ظلم می کنند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای اطلاع رسانی شهرستان تهران به ریاست حسین سروری معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تهران ، با دبیری علی اکبر شیرکوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای اطلاع رسانی شهر تهران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۵    
زنجان - ایرنا - استاندار زنجان با بیان اینکه رفع نشدن مشکلات خبرنگاران و رسانه های گروهی این استان انگیزه کاری در آنان را کاهش می دهد گفت: شورای اطلاع رسانی باید به دقت تمامی مصوبات را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و در راستای اجرای آنها گام های موثرتری بردارند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، فتح الله حقیقی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان زنجان که در استانداری زنجان برگزار شد، با بیان اینکه شرایط امروز ایجاب می کند که همه اقشار جامعه نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی حساس بوده و همه موارد لازم را رعایت کنند ...
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۳    
این نشست به میزبانی شورای اطلاع رسانی منطقه 17 با حضور دکتر علی ربیعی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کرباسی با اشاره به 52 مصوبه شورای اطلاع رسانی استان زنجان گفت: نظم در توزیع آگهی بین رسانه ها از نتایج جلسات شورای اطلاع رسانی استان زنجان است.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بیژن سلیمان پور ظهر امروز در بیست و ششمین جلسه شورای اطلاع رسانی و کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد مبارزه با کرونا که در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، اظهار داشت: جلسات این شورا باید رسانه محور شود چرا که هنوز از نظر اطلاع رسانی و استفاده از ظرفیت رسانه به شرایط مطلوبی نرسیده ایم ...
استانداری کردستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی استان، با گله مندی از نشر اخبار نادرست توسط برخی رسانه ها، تاکید کرد: امروز مردم ما تشنه اخبار درست هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شورای اطلاع رسانی کردستان گفت: براساس دستورالعمل ستاد ملی و استانی کرونا، هیچ گونه مراسمی اعم از پیاده روی، خروج از مرز، عزاداری و برپایی موکب به مناسبت اربعین حسینی در این استان برگزار نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی مقابله با بیماری کرونا استان قم گفت: در شرایط فعلی جامعه رعایت نکات بهداشتی و پروتکل ها برای جلوگیری از شیوع بیش از پیش کرونا یک معروف و بنا بر بیان رهبر معظم انقلاب، وظیفه ای شرعی و ملی است و به همین خاطر رسانه نقش تبیین کننده این وظیفه و این نقش را دارد.
رئیس شورای اطلاع رسانی خراسان شمالی بر تاکید بر لزوم اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم گفت: مدیران موظف به برگزاری نشست های خبری مستمر هستند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه شورای اطلاع رسانی شهرستان قرچک به ریاست خدایی راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضا برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: افزایش ظرفیت رسانه ای قرچک با هدف ایجاد امید و نشاط، اولویت اصلی شورای اطلاع رسانی شهرستان باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست شورای اطلاع رسانی استان گفت: مسئله اصلی در شورای اطلاع رسانی توجه ویژه به حوزه اطلاع رسانی و دستیابی به اخبار محتوایی، تحلیلی و تقویت این حوزه مهم است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای اطلاع رسانی استان: نباید اجازه دهیم بین مسئولین و رسانه ها فاصله ایجاد شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وحید مجیدی روز چهارشنبه در چهارمین جلسه شورای اطلاع رسانی و هم اندیشی با رسانه ها اظهار کرد: زمان صدور دفترچه طبق ارزیابی آزمون وسع 25 تا 30 روز است، اما الان به خاطر شرایط کرونا کسانی که در بیمارستان بستری می شوند، در عرض 24 ساعت دفترچه برای شان صادر می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- یاسوج- نشست شورای اطلاع رسانی کهگیلویه و بویراحمد با حضور دستگاهای عضو شامل استانداری، اداره کل اطلاعات، صداوسیما، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیعات اسلامی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در یاسوج برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۷    
در جلسه شورای اطلاع رسانی استان مرکزی بر تبیین عملکرد دستگاههای اجرایی با استفاده از ظرفیت صدا و سیما تاکید شد.
شانزدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی گلستان با حضور رییس و اعضای شورا و جمعی از اهالی رسانه به میزبانی استانداری گلستان در صبح امروز (9 مهر ماه) برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۳    
کشمیری گفت: اصحاب رسانه استان گلستان در راستای اطلاع رسانی جامع و کاهش آلام مردم در حوزه های مختلف با شورای اطلاع رسانی استان همکاری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۱    
گرگان- رئیس شورای اطلاع رسانی گلستان گفت: آموزش و پرورش باید جدی تر و مصمم تر نسبت به برطرف شدن مشکلات دانش آموزان اقدام کند تا خدشه ای به تربیت نسل جدید وارد نشود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محمودثمینی گفت: اقناع مردم و اطلاع رسانی عمومی در خصوص مسائل روز جامعه از وظایف شورای اطلاع رسانی است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، بیژن سلیمان پور صبح سه شنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی و کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد مبارزه با کرونا استان قم که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد ...