دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۵:۱۳Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیسی»

برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تاریخ برای خاک خوردن در قفسه های کتابخانه نیست. تاریخ گذشته چراغ راه آینده است. قدم زدن در جادۀ شعار یعنی نرسیدن به مقصد و این نرسیدن را در سال های از کف رفته به خوبی درک کرده ایم.
بولتن نیوز   ۵ ساعت پیش    
رئیس جمهور کشورمان و امیر قطر در یک تماس تلفنی، درباره مهمترین تحولات در سطح منطقه ای و بین المللی گفت وگو کردند.
مثلث آنلاین   ۵ ساعت پیش    
بر اساس اعلام بانک مسکن سقف تسهیلات اعطایی ایثارگران به ازای هر واحد مسکونی در شهرهای با جمعیت بیش از یک میلیون نفر 400 میلیون تومان، در مراکز استان ها 400 میلیون تومان، سایر شهرستان ها 300 میلیون تومان و در روستاها 250 میلیون تومان اعلام شده است.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همشهری نوشت: او جمهوری اسلامی را قبول نداشت، اما غیرت داشت. وطن پرست بود. ضرغامی از دولت اخراج می شود؟ / افزایش فشار منتقدان به وزیر متفاوت رئیسی کیهان: عفو آشوبگران، چراغ سبز به ادامه اغتشاش است 21220 کیهان: عفو آشوبگران، چراغ سبز به ادامه اغتشاش است 21220 ...
فردا نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تاکید رئیسی بر آماده سازی سریعتر پیش نویس برنامه هفتم توسعه 06 آذر 1401 - 19:52 اخبار سیاسی اخبار مجلس و دولت ایران تاکید رئیسی بر آماده سازی سریعتر پیش نویس برنامه هفتم توسعه رئیس جمهور در جلسه امروز هیات دولت بر تلاش مضاعف سازمان برنامه و بودجه در تهیه پیش نویس قانون برنامه هفتم توسعه و ارائه آن ...
همشهری   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار با مردم جاسک گفت: از همین تریبون به تمامی شرکت های فعال در منطقه جاسک اعلام می کنم ...
آنا / شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی، مصوبه سند ملی توسعه علوم و فناوری نانو که در جلسه 873 شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، را برای اجرا ابلاغ کرد.
داوری از اقدام استاندار قم تفکیک بانوان بر اساس حجاب برای دریافت خدمت در مجموعه های اقتصادی و بانکها، انتقاد کرد.
آنا / حوزه   ۹ ساعت پیش   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به نگاه مشترک و هماهنگ روسای قوا در زمینه مولدسازی دارایی های دولت ، وزارت اقتصاد و دارایی را مکلف کرد برای جبران عقب ماندگی ها در این حوزه، موضوع را با همکاری همه دستگاه ها تا رسیدن به نتیجه مطلوب با جدیت پیگیری کند.
سلام نو / پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اگر دولت بخواهد یک بسته جدید معیشتی سوای یارانه 300 و 400 هزار تومانی به افراد یا گروه هایی بدهد آنجا می تواند برای این مورد خاص کالابرگ ارائه بدهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سفر رئیس جمهور به هرمزگان حواشی جالب توجهی داشت که در این گزارش به بخشی از آنها اشاره شده است.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس جمهور خطاب به استاندار و فرماندار جاسک هشدار داد و گفت: شاهد نباشم در سفر بعدی ام به منطقه جاسک مشکل آب شرب روستاها و سایر مشکلات مردم رفع نشده باشد.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
اعتراض یکی از حاضران در میانهٔ سخنرانی روز پنج شنبه سوم آذرماه سیدابراهیم رئیسی در اسلامشهر را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
روزنامه آرمان ملی نوشت: برخی رفتارهای ضرغامی را برنامه او برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم ارزیابی کردند اما اکنون جایگاه او در دولت سیزدهم هم لغزنده شده است. با توجه به افزایش فشارها بعید نیست که ضرغامی پس از عبدالملکی و رستم قاسمی، سومین اخراجی از پاستور باشد! ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در ارتباط تصویری با ناوگروه های نیروی دریایی ارتش مستقر در اقیانوس آرام و دریای سرخ، از نقش آفرینی آن ها در تامین امنیت جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه در اجتماع باشکوه مردم بندر جاسک اظهار داشت: استعداد زیادی در سواحل مکران وجود دارد که می تواند این سواحل را به نقطه بسیار مهم و راهبردی اقتصادی و تجاری ...
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رئیس جمهور با تاکید بر رونق اقتصاد دریا در کشور گفت: امروز یکی از برنامه های مهم دولت تبدیل کردن سواحل مکران به مرکز اقتصادی، رونق تولید و داد و ستد برای کشور است. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
یک منبع مطلع در دفتر نخست وزیری عراق به میدل ایست نیوز گفت که برنامه سفر السودانی به تهران تغییر کرد و او سه شنبه به تهران سفر خواهد کرد. قاسم الاعرجی، مشاور امنیت ملی عراق نیز تاکید کرد که السودانی سه شنبه به ایران سفر خواهد کرد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۹    
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور امروز یکشنبه 6 آذر 1401 با سفر به استان هرمزگان در رژه یگان های نمونه نیروی دریایی ارتش حضور پیدا کرد.
افق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس جمهور خطاب به استاندار و فرماندار جاسک هشدار داد و گفت: شاهد نباشم در سفر بعدی ام به منطقه جاسک مشکل آب شرب روستاها و سایر مشکلات مردم رفع نشده باشد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور گفت: دولت گره گشایی از مشکلات مردم را وظیفه خود می داند و هیچ منتی بر مردم ندارد. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی که امروز یکشنبه به منظور بازدید از رژه یگان های نمونه نیروی دریای ارتش به جاسک سفر کرده بود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
محمد جمشیدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دولت ایران اکونومیست افزود: رئیس جمهور فردا - دوشنبه - در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به طور رسمی از نخست وزیر عراق استقبال می کند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
پس از انتقاد همتی از شاخص های اقتصادی دولت رئیسی، بار دیگر ایرنا به این انتقادات واکنش داد. با این حال، ایرادات مهمی بر گزارش این خبرگزاری دولتی وارد است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در دیدار با مردم بندر جاسک: از سوی رهبر انقلاب نمایندگی دارم هر کسی در این مسیر به ایشان سلام رساند متقابلاً سلام ایشان را تقدیم کنم. دل ایشان برای مردم می تپد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به نظر می رسد آخرین یارانه نقدی دریافتی مردم در آذر ماه باشد و از دی ماه کل کشور مشمول توزیع کالابرگ می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور امروز یکشنبه 6 آذر 1401 با سفر به استان هرمزگان با اقشار مختلف مردم شهرستان جاسک دیدار کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در جریان سفری به شرق هرمزگان و شهرستان جاسک ضمن حضور در رزه یگان های نیروی دریایی ارتش و بازذیذ از برخی پروژه های طرح توسعه سواحل مکران در جمع مردمی شهرستان جاسک حاضر شده و با اقشار مختلف مردم دیدار کرد
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله سیدابراهیم رئیسی صبح امروز یکشنبه به منظور شرکت در مراسم رژه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت هفتم آذر روز نیروی دریایی به بندر جاسک سفر کرد ...
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
فارغ از اینکه بذرپاش همواره گزینه ای مثال زدنی در مسئله جوان گرایی و البته جوان گرایی بدون توجه به شایسته سالاری بوده است. حالا باید دید آیا نزدیک بودن مهرداد بذرپاش به محمد مخبر باعث می شود که دولت رئیسی او را به یکی از رویاهایش برساند و موضوع دوباره گزیدن یک چهره بی تجربه را به جان بخرد؟
رییس جمهور: آیت الله رئیسی با بیان اینکه حضور نیروی دریایی در اقیانوس ها و آبراه های بین المللی بسیار اطمینان بخش است، گفت: باید به نیروی دریایی ارتش افتخار کرد که جلوه هایی از اقتدار، ابتکار، نوآوری و خلاقیت را به همراه دارد . ...
رستم قاسمی وزیر 68 ساله دولت رئیسی که در دولت دهم نیز سابقه تصدی وزارت نفت را برعهده داشت به دلیل آنچه سخنگوی دولت بیماری زمینه ای وی خوانده بود با دولت سیزدهم خداحافظی کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور با دعوت از سرمایه گذاران برای حضور در منطقه جاسک گفت: امنیت سرمایه گذاری را در این منطقه تضمین می کنیم .
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
متاسفانه دستگاه قضایی به جای پیگیری حق و حقوق مردم و شناسایی کسانی که با تیر جنگی 105 نفر را کشته اند، با کمال تعجب از منِ نماینده مردم که پیگیر این موضوع هستم، شکایت کرده است.
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
این گزارش به بررسی عملکرد دولت سیزدهم در رابطه با چند پارامتر و گرانیگاه اقتصادی از جمله بازار مسکن، ارز، تورم، فساد، نفت و ... می پردازد.
آنا / ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اطمینان می دهم که جاسک از جمله مناطقی است که سرمایه گذاری در آن هم تضمین سرمایه و هم تضمین سود را به همراه دارد.
آنا / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در ارتباط تصویری با ناوگروه های نیروی دریایی ارتش مستقر در اقیانوس آرام و دریای سرخ، برای آنها آرزوی موفقیت کرد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
پس از حاشیه های مختلف از دستگیری مشاور ارشد تا بستری شدن در بیمارستان و انتشار حاشیه های فضای مجازی، سرانجام رستم قاسمی از حضور در کابینه دولت سیزدهم به عنوان وزیر راه و شهرسازی استعفا کرد تا ابراهیم رئیسی مجبور شود یک بار دیگر در دوران ریاست دولت، به فکر معرفی فردی جدید برای یک وزارت خانه باشد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور از رژه یگان های نمونه زیرسطحی، سطحی و پروازی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز نیروی دریایی ارتش بازدید کرد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۸   + ۴۹ سایت دیگر  
نماینده مهاباد در صحن علنی امروز در تذکر شفاهی خود گفت: آقای رئیسی و وزیر کشور باید پاسخگو باشند و پیگیری کنند چه کسی تیر جنگی به مردم شلیک کرده است.