دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۴۱Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ادعاهایی»

برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس جمهور جمهوری آذربایجان در یک سخنرانی، ادعاهایی را درباره روابط کشورش با ایران مطرح کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:سرویس امنیتی اوکراین موسوم به اس بی یو با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در حال بررسی ادعاهایی است مبنی بر آن که از اموال کلیسا با هدف مخفی نگاه داشتن گروه های خرابکار و اطلاعات، شهروندان خارجی و نگهداری سلاح استفاده شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با مطرح کردن ادعاهایی از صدور قطعنامه ای علیه ایران در شورای حقوق بشر سازمان ملل استقبال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با مطرح کردن ادعاهایی از صدور قطعنامه ای علیه ایران در شورای حقوق بشر سازمان ملل استقبال کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده آمریکا در امور جنایات جنگی اعلام کرد که واشنگتن درحال بررسی اخبار و ادعاهایی مبنی بر اعدام سربازان روسی توسط نیروهای اوکراینی است.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۷:۱۹    
خبرهایی از کریس همسورث بازیگر استرالیایی منتشر شده است که باعث ناراحتی طرفداران او شده است. ادعاهایی مبنی بر مبتلا شدن او به بیماری آلزایمر وجود دارد! وقت صبح – از کریس همسورث بازیگر معروف که با فیلم هایی چون ثور، مردان سیاه پوش و.. شناخته می شود، خبر ناراحت کننده ای دریافت شد. ...
ایتنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - آدام موسری، مدیرعامل اینستاگرام ادعاهایی مبنی بر اینکه این شبکه اجتماعی داده های با ردیابی مکان کاربران آن را برای دیگران به اشتراک می گذارد را رد کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
بعد از حوادث و اغتشاشات اخیر شاهد ادعاها و اظهارنظرهای برخی از سلبریتی ها بودیم، ادعاهایی که بدون سند و مدرک در فضای منتشر و موجب می شد تا عواطف و احساسات مردم تحت تاثیر قرار گیرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جوان روزنامه نزدیک به ابراهیم رئیسی در یادداشتی، علیه مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی از چهره های شاخص اهل سنت ایران، ادعاهایی مطرح کرد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
جوتیار عادل سخنگوی دولت کردستان عراق، با اظهارت جان بولتون درباره ارسال اسلحه به ایران از کردستان واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
جیمز کلورلی وزیر خارجه انگلیس در یک کنفرانس بین المللی ادعاهایی را درباره پیشرفت برنامه هسته ای ایران و همکاری نظامی بین تهران و مسکو مطرح کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
با تصویب قطعنامه علیه ایران در شورای حکام، جیمز کلورلی وزیر امور خارجه انگلیس ادعای جدیدی درباره برنامه هسته ای ایران و مشارکت ایران در جنگ اوکراین مطرح کرده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
فرحان حق سخنگوی دبیرکل سازمان ملل روز جمعه در یک نشست خبری ادعاهایی را درباره ناآرامی های جاری در ایران مطرح و رفتار نیروهای امنیتی با افراد حاضر در این ناآرامی ها را خشونت آمیز توصیف کرد. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران با اشاره به تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای حکام آژانس اتمی گفت که اجرای تعهدات پادمانی از سوی ایران یک امر ضروری و فوری است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۷:۲۲    
اقتصادنیوز: روزنامه همشهری ارگان شهردای تهران در مطلبی ادعاهایی را علیه پروانه سلحشوری نماینده اصلاح طلب پیشین مطرح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
این کتاب ها عناوین فریبنده ای دارد و اصولا ادعاهایی هم در آن مطرح می شود که در واقع فقط گزافه گویی است. مثلا چند راه پیشنهاد می دهند که با آن اعتمادبه نفس خود و فرزندان تان را در چند روز بالا ببرید یا اگر این کتاب را بخوانید استرس و افسردگی تان برای همیشه از بین می رود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرهای رسانه های دولتی از اتفاقات این دو روز دقیق نیست، همراه با ادعاهایی است که قابل تایید توسط انصاف نیوز نیست. با توجه به محدودیت ها، رسانه های مستقل داخلی امکان تهیه ی گزارش های دقیق از اتفاقات را ندارند و این باعث شده که رسانه های خارج از کشور هم ادعاهایی را مطرح کنند که همه ی آنها نیز قابل ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حالا که نقدهای فنی فعالان دسترسی اینترنت و نقدهای سیاستی حقوقدانان و کارشناسان و فریاد فعالان استارتاپی شنیده نشده و با بازداشت و تهدید و تذکر و توهین پاسخ بسیاری از آن ها را داده اند، شاید این قصه ما احساسمان را نسبت به ادعای حمایت دولتمردان نشان دهد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام نظامی آمریکایی در ادعاهایی اثبات نشده ایران را مسئول حمله به نفتکشی در دریای عمان خواند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی غنا در خصوص ادعاهایی مبنی بر اینکه مقامات ارشد فدراسیون فوتبال غنا در انتخاب تیم برای جام جهانی قطر نقش داشته اند، صحبت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
در ادامه اقدامات و سیاست های مداخله جویانه اخیر، رییس جمهور فرانسه امروز در حاشیه نشست سران جی20 با مطرح کردن ادعاهایی علیه نقش ایران در منطقه و رویکرد آن در روابط دوجانبه با این کشور، از ایران خواست به آرامش و روحیه همکاری بازگردد!
سلام نو / فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس و ولیعهد سعودی در دیدار با یکدیگر در جزیره بالی اندونزی مدعی شدند که رفتار ایران، منطقه را تهدید می کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۰    
ماجرای شاخه و شانه کشیدن های باکو و از دور هیاهو کردن های آن از پشت دوربین ها و در قالب رسانه های مکتبوب برای ایران آن قدر تکرار شد و آن قدر سخیفانه ادعاهایی مطرح کرد که دوستداران علیف در ایران را راضی کرد که باید سیاست صیر و خویشتنداری را کنار گذاشت این مار خوش خط و خال را از خواب بیدار کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
کیهان نوشت: محمدخاتمی در عین حال ادعاهایی مطرح کرده که مخاطب اصلی آن پیش از همه شخص او و هم پالگی های اوست که بیش ازسه دهه از عمر جمهوری اسلامی در راس مدیریت اجرایی کشور بودند و امروز که میراث عملکردشان انبوهی از مشکلات و معضلات اقتصادی و اجتماعی است ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا در واکنش به حمله موشکی و پهپادی سپاه علیه مقر تروریست ها در اقلیم کردستان عراق بیانیه ای صادر کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
قوه قضائیه گزارشی درباره وضعیت جسمی حسین رونقی منتشر کرد. به گزارش ایسنا، قوه قضائیه اعلام کرد: از ابتدای بازداشت حسین رونقی، جریان های خبری خاص سعی بر بحران نمایی از وضعیت جسمی این فرد داشتند و از همان ابتدا تیم جریان ساز خبری ادعایی مبنی بر وارد آمدن آسیب جسمی به وی را مطرح کردند که پیگیری ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۷:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
کیهان نوشت:محمدخاتمی رئیس دولت اصلاحات و از چهره های موثر در فتنه 88 که با هدف براندازی جمهوری اسلامی برنامه ریزی شده بود، در اظهاراتی که در صفحه اینستاگرام او منتشر شده ، در واکنش به اغتشاشات اخیر اعتراف کرده است که براندازی جمهوری اسلامی نه ممکن است نه مطلوب.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طبق بررسی ها حال عمومی حسین رونقی خوب و کاملا پایدار است و وی به زودی از بیمارستان مرخص می شود. به گزارش قوه قضاییه، از ابتدای بازداشت حسین رونقی ...
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آلمان در ادامه مواضع ضدایرانی خود مدعی شد که تحریم های قریب الوقوع اتحادیه اروپا حلقه داخلی قدرت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ساختار های تأمین مالی آن را هدف قرار خواهد داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۸۷ سایت دیگر  
میزان، خبرگزاری قوه قضاییه نوشت: از ابتدای بازداشت حسین رونقی، جریان های خبری خاص سعی بر بحران نمایی از وضعیت جسمی این فرد داشتند و از همان ابتدا تیم جریان ساز خبری ادعایی مبنی بر وارد آمدن آسیب جسمی به وی را مطرح کردند که پیگیری های به عمل آمده نشان می دهد ادعاهایی از جنس آسیب رسیدن به پاهای ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه که در روزهای اخیر در حمایت از اغتشاش و آشوب در ایران کم نگذاشته، ادعاهایی جدید را مطرح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۱    
رئیس جمهور فرانسه که در روزهای اخیر در حمایت از اغتشاش و آشوب در ایران کم نگذاشته، ادعاهایی جدید را مطرح کرد.
حزب تدبیر و توسعه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۳:۲۷    
ریچارد گلدربرگ در مطلبی در مجله فارین پالیسی ، ضمن مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، به اروپایی ها توصیه می کند تا اهرم اسنپ بگ را علیه ایران فعال کنند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۱    
یک مقام بلند پایه در پنتاگون ادعاهایی علیه ایران مبنی بر حمله به عربستان مطرح کرد.
آنا / راه امروز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۱:۴۰   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: بیانیه گروه 7 در خصوص تحولات داخلی ایران، خلاف منشور ملل متحد بوده و عملا محرک و مروج اغتشاش و حملات تروریستی در داخل ایران است و صادر کنندگان این بیانیه باید در قبال این مواضع به ملت ایران پاسخگو باشند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
با عضویت ایران در شانگهای ادعاهایی مبنی بر شکل گیری فرصت های تجاری و تاثیرگذاری ایران در تامین امنیت انرژی مطرح شد. اما با توجه به سایه سنگین بحران نفت و گاز بر بازار انرژی کشور، ایران چطور قرار است مسئول تامین امنیت انرژی در این سازمان شود؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا در گفت وگویی با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، تاکید کرد که دولت آمریکا باید از ناآرامی ها در ایران حمایت کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در بحبوحه انتشار گزارش ها و ادعاهایی مبنی بر "دخالت پکن" در انتخابات فدرال کانادا، جاستین ترودو مدعی شد که چین در حال انجام "بازی های تهاجمی" است که نهادهای دموکراتیک کانادا را "تضعیف" می کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه با طرح ادعاهایی گفت که روش مقابله با ایران باید تغییر یابد.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۶:۲۲    
روزی که حمیداوی در یکی از هتل های مشهد در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و ادعاهایی مبنی بر ظهور یک قطب جدید در فوتبال ایران مطرح کرد، هیچ کسی باور نمی کرد بزرگ ترین سرمایه ورزشی استان در فاصله ای کوتاه از بیان آن شعارهای فریبنده رسماً انحلال آن از سوی مجری برگزارکننده مسابقات اعلام شود
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
چیزی به شروع رقابت های جام جهانی 2022 قطر و اولین بازی ایران در این جام که مقابل انگلیس است، باقی نمانده است. کی روش اردوی تیم ملی را با بازیکنان شاغل در لیگ ایران شروع کرده و منتظر است تا لژیونرهای تیمش که بار اصلی ترکیب روی دوش آنهاست نیز به این اردو اضافه شوند
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۴:۵۶    
روزی که حمیداوی در یکی از هتل های مشهد در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و ادعاهایی مبنی بر ظهور یک قطب جدید در فوتبال ایران مطرح کرد، هیچ کسی باور نمی کرد بزرگ ترین سرمایه ورزشی استان در فاصله ای کوتاه از بیان آن شعارهای فریبنده رسماً انحلال آن از سوی مجری برگزارکننده مسابقات اعلام شود.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
درخیلی ازمواردی که چنین ادعاهایی بدون استناد و به صورت شعاری و تحریک آمیز عنوان می شود، اگر دقت بفرمایید می بینید مساله تعارض منافع فرد و ایستادگی در برابر زیاده خواهی های آنان مطرح است.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۷:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
در روزهای اخیر، خبرگزاری رویترز گزارشی منتشر کرده و مدعی شده است که ایرانی ها از سال 2018 مبلغ 8 میلیارد دلار تراکنش مالی بر بستر صرافی بین المللی بایننس انجام داده اند. همچنین در این گزارش، ادعاهایی مبنی بر ارتباط بایننس و نوبیتکس مطرح شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه سندی از ادعاها درباره کمک نظامی ایران به روسیه در جنگ اوکراین ارائه نمی کنند، این ادعاها را در راستای تخریب روابط ایران و روسیه خواند و گفت: کسانی که با ناتو همپیمان شده اند نمی توانند چنین ادعاهایی را مطرح کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه هفت در بیانیه پایانی خود ادعاهایی را علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۰:۴۵    
واکنش سخنگوی دولت به اظهاراتش در مورد علی کریمی علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت، درباره بازگشت علی کریمی به کشور گفت: متاسفانه در فضای مجازی سخنان را به طور کامل بازنشر نمی کنند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی در مراسم روز سیزدهم آبان، به سخنان جو بایدن رئیس جمهور آمریکا پاسخ داد و گفت: چند ساعت قبل مطلع شدم، رئیس جمهور آمریکا سخنانی را بر زبان آورده که شاید از حواس پرتی که دارد ناشی شده باشد، چرا که پیش از این از تریبون های رسمی چنین ادعاهایی مطرح نمی شد ...