یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۲۲:۲۸Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارلمان اروپا»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان اروپا با توجه به گستردگی نقض ارزش ها و قواعد اروپایی از طرف مجارستان و لهستان از کمیسیون اروپایی خواست بودجه برای این کشورها را مسدود کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۱    
پارلمان اروپا از طالبان خواست تا جنگ در افغانستان را پایان دهد، آتش بس را بپذیرد و بحران کنونی این کشور را از طریق مذاکره حل کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - پارلمان اروپا در گزارش جدید خود نوشت: آژانس مرزی اتحادیه اروپا (فرانتکس) نتوانسته از حقوق انسانی پناهجویان و مهاجرانی که قصد عزیمت به کشورهای این اتحادیه را دارند، حفاظت کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۱:۱۶    
به گزارش مشرق نورنیوز در توئیتی نوشت: مواضع ضدایرانی نخست وزیر اسلوونی در سیرک منافقین و بیانیه به اصطلاح حقوق بشری پارلمان اروپا علیه کشورمان را باید ذیل یک سناریو ارزیابی کرد و آن فشار سیاسی بر ایران برای رسیدن اروپا و آمریکا به زیاده خواهی هایشان در مذاکرات وین است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۲    
تهران- ایرنا- گروه سوسیال دمکرات ها در پارلمان اروپا با غیرمسوولانه خواندن اقدام یانس یانشا نخست وزیر اسلوونی برای حضور در نشست گروهک منافقین، خواستار روشن شدن این موضوع شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان گروه سوسیال دمکرات ها در پارلمان اروپا نسبت به سخنرانی نخست وزیر اسلوونی در نشست منافقین واکنش نشان دادند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۲:۵۳    
پارلمان اروپا در بیانیه ای از رژیم سعودی درخواست کرد که به سفرای اروپایی اجازه بازدید از زندان ها و ملاحظه شرایط بازداشت شدگان را بدهد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده در واکنش به قطعنامه حقوق بشری پارلمان اروپا علیه ایران و تحریم برخی مقامات ایرانی اظهار داشت: ما قطعنامه پارلمان اروپا را به شدت محکوم می کنیم. این قطعنامه فاقد وجاهت و از اساس غیر قابل قبول و مصداق بارز دخالت در امور داخلی ایران است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۹   + ۱۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه به پرسشهای مطرح شده از سوی رسانه ها در خصوص موضوعات سیاست خارجی پاسخ داد. سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوالی در خصوص آخرین وضعیت مذاکرات وین اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۵۳    
تهران – ایرنا – پارلمان اروپا روز جمعه هفته جاری یکی از میزبانان اولین کنفرانس جهانی حقوق بشر برای بحث درمورد وضعیت حقوق بشر در سطح بین المللی است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ابراهیم عزیزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به قطعنامه پارلمان اروپا برای تحریم ایران به بهانه نقض حقوق بشر، گفت: در طول سالیان طولانی همیشه شاهد رفتار دوگانه اروپایی ها در موضوعات مختلف به ویژه مسائل حقوق بشر بوده ایم ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حقوق ماهانه نمایندگان پارلمان آلمان حدود 10 هزار یورو است. حقوقی که ظاهرا برای بسیاری از نمایندگان کافی نیست. یک سوم نمایندگان درآمدهای جانبی دارند که در مجموع بالغ بر 53 میلیون یورو برآورد می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان پارلمان اروپا قطعنامه ای را به تصویب رسانده اند که خواستار تحریم مقام های ایران به بهانه های حقوق بشری است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جی پلاس، پارلمان اروپا از مقامات اتحادیه اروپا و کشورهای عضو خواست تا در اعتراض به نقض حقوق بشر به دست مقامات چینی از جمله در هنگ کنگ، دعوت برای شرکت در بازی های المپیک زمستانی 2022 پکن را نپذیرند. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۱:۴۳    
به گزارش آسیانیوز ، اعضای پارلمان اروپا در قطعنامه خودمدعی شده اند که دست کم 12 تن دیگر از اتباع کشورهای اتحادیه اروپا توسط حکومت ایران خودسرانه بازداشت شده اند. ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
فارس: پارلمان اروپا قطعنامه ای را به تصویب رساند که خواستار اعمال برخی تحریم های هدفمند علیه مقام های ایرانی به بهانه بازداشت اتباع اتحادیه اروپا شد. ...
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
پارلمان اروپا با تصویب یک قطعنامه خواستار تحریم های هدفمند علیه برخی مقامات ایرانی به بهانه های حقوق بشری شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۹:۴۴   + ۳۵ سایت دیگر  
نمایندگان پارلمان اروپا قطعنامه ای را به تصویب رسانده اند که خواستار تحریم مقام های ایران به بهانه های حقوق بشری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۹:۴۰    
پارلمان اروپا با تصویب یک قطعنامه خواستار تحریم های هدفمند علیه برخی مقامات ایرانی به بهانه های حقوق بشری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان پارلمان اروپا قطعنامه ای را به تصویب رسانده اند که خواستار تحریم مقام های ایران به بهانه های حقوق بشری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۹:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان پارلمان اروپا قطعنامه ای را به تصویب رسانده اند که خواستار تحریم مقام های ایران به بهانه های حقوق بشری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ایرلند در پارلمان اروپا در پی اظهارات اخیر وزیر امور خارجه کشورمان در سالروز اقدام آمریکا علیه هواپیمای مسافربری ایرانی، از رفتار آسیب زای آمریکا علیه دیگر کشورها انتقاد کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۱:۳۲    
نماینده ایرلندی پارلمان اروپا یکشنبه شب با اشاره به جنایات آمریکا در سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران در سال 1988 در توییتر تصریح کرد، آمریکا هیچ احترامی برای قوانین بین المللی و منشور سازمان ملل متحد قائل نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ایرلندی پارلمان اروپا در واکنش به اقدام سی و سه سال پیش ناو آمریکایی در سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران بر فراز خلیج فارس نوشت که آمریکا هیچ احترامی برای قوانین بین المللی و منشور سازمان ملل قائل نیست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، اسپوتنیک در خبری فوری اعلام کرد که مارین لوپن با وجود شکست حزبش در انتخابات اخیر بار دیگر به عنوان رئیس حزب جبهه ملی فرانسه انتخاب شد. وی از سال 2011 این سمت را در دست دارد و همچنین از سال 2004 نیز عضو پارلمان اروپا است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ایرلندی پارلمان اروپا در پیامی توییتری تحریم ها علیه سوریه را جنایت علیه بشریت توصیف کرد که باید پایان یابد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، پاسکال کانفین رییس کمیسیون محیط زیست پارلمان اروپا در نامه ای خطاب به دیوید ساسولی رییس پارلمان با اشاره به افزایش موارد ابتلا به سویه دلتا ویروس کرونا در سراسر انگلیس نوشت که این موضوع معادل دستور تهیه یک فاجعه است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۵۸    
بسیاری از احزاب راستگرای افراطی در پارلمان اروپا طی بیانیه ای از تشکیل یک ائتلاف مشترک برای ایستادگی در برابر ابر قدرت شدن بروکسل و پیشبرد اصلاحات مد نظر خود در این اتحادیه خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اسلوونی در حالی به مدت 6 ماه ریاست دوره ای بر اتحادیه اروپا را بر عهده می گیرد که پارلمان اروپا انتقاد شدیدی به این تصدی وارد کرده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۰:۲۸    
یک هیئت از پارلمان اروپا در جریان سفر خود به سوریه به استان قنیطره رفت و از خرابی های به بار آمده در دوره اشغال این منطقه توسط رژیم صهیونیستی بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
پارلمان عربی در نشست فوق العاده خود پیرامون مراکش با صدور قطعنامه ای تصمیم پارلمان اروپا را در خصوص سیاست های مراکش درمورد مساله مهاجرت قاطعانه محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ایرلندی پارلمان اروپا در پیامی توییتری نوشت که عراق خواستار بازسازی کشورش بوده و برای این کار، نظامیان خارجی باید این کشور را ترک کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – یک نماینده ایرلندی پارلمان اروپا توقیف دامنه های اینترنتی رسانه های مقاومت، توسط دولت آمریکا را به باد انتقاد گرفت و تصریح کرد که ایالات متحده بزرگترین تهدید علیه دمکراسی در جهان بشمار می رود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، این اولین سفر سه روزه گوترش از زمان انتصاب دوباره وی برای دوره دوم دبیر کلی سازمان ملل به بروکسل خواهد بود. دبیرکل سازمان ملل قرار است فردا پنجشنبه در پارلمان اروپا درباره اهمیت همکاری سازمان ملل و اتحادیه اروپا به منظور رسیدگی به چالش های مشترک سخنرانی [...]
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
میک والاس عضور پارلمان اروپا 18 ژوئن (28 خرداد) در صفحه توئیتر خود مطلبی را منتشر کرد که مورد تمجید کاربران این شبکه اجتماعی قرار گرفت. او نوشت: چین 40 سال است که هیچ کشوری را بمباران نکرده، اما ایالات متحده هر روز کشورهای دیگر را بمباران می کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر مجارستان پارلمان اروپا را یک معضل و بن بست دموکراسی در این اتحادیه دانسته و خواستار کاهش قدرت و اختیارات آن شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۲:۲۸    
معاون رئیس پارلمان اروپا اتفاق نظر درباره تصمیم گیری ها در این اتحادیه را از مسائل بزرگ دانست و لغو آن را خواستار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۲:۲۱    
تهران-ایرنا- پکا هاویتسو وزیر امور خارجه فنلاد که فرستاده ویژه اتحادیه اروپا در امور اتیوپی می باشد در جلسه مطبوعاتی یکی از کمیسیون های پارلمان اروپا اعلام کرد رهبران اتیوپی به او گفته اند که قصد دارند "نسل قوم تیگرای را تا صد سال آینده نابود کنند. "
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۰    
دیوید ساسولی (David Sassoli ) در سال 1956 در فلورانس در ایتالیا بدنیا آمد. ریاست پارلمان اروپا از سال 2019 برعهده اوست. وی تا ژانویه 2022 رئیس این پارلمان خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی از پارلمان اروپا خواست تا در بحران میان مراکش و اسپانیا نقشی مثبت ایفا و از تشدید این بحران جلوگیری کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی از پارلمان اروپا خواست در بحران مراکش-اسپانیا نقش مثبتی ایفا کرده و از دامن زدن به آن اجتناب کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۲    
پارلمان اروپا اعلام کرد که طالبان مخالف روند صلح است و برای تصرف کامل افغانستان از طریق تشدید جنگ و استفاده از نیروی نظامی تلاش می کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
پارلمان عربی خواستار برگزاری نشستی در 26 ژوئن، در همبستگی با مراکش علیه قطعنامه پارلمان اروپا شد که رباط را به استفاده ابزاری از پرونده کودکان زیر سن قانونی علیه اسپانیا متهم می کند. همزمان شورای همکاری خلیج فارس این قطعنامه را رد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان مراکش (بخش اول پارلمان) روز جمعه تصمیم پارلمان اروپا در مورد بحران بین رباط و مادرید، درخصوص مسئله مهاجرت غیرقانونی به شهر سئوتا که توسط اسپانیا اداره می شود را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه کوبا با انتقاد شدید از قطعنامه اخیر تصویب شده در پارلمان اروپا علیه هاوانا، آن را جعلی و مداخله جویانه خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان پارلمان اروپا خواستار آن شدند که به منظور تسریع کار توزیع انواع واکسن کرونا در سطح جهانی قانون انحصار حقوق معنوی این واکسن ها موقتا لغو شود تا تولید آنها در همه جا امکان پذیر گردد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
حملات سایبری در حال افزایش است. اصطلاحاتی مانند باج افزار یا فیشینگ وارد زبان روزمره شده اند و جاسوسی صنعتی به طور فزاینده ای پیچیده شده است. به گزارش یورونیوز، این حملات سایبری بویژه 27 کشور عضو اتحادیه اروپا را در برابر رقبای تهاجمی تری همچون چین و ایالات متحده ضعیف می کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس پارلمان اروپا ضمن انتقاد از تردید کمیسیون در مقابله با رویکردهای مستبدانه برخی اعضای این اتحادیه این نهاد اروپایی را تهدید کرد که در صورت عدم اقدام در قبال این کشورها از آن در دیوان دادگستری اروپا شکایت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۲:۱۲    
بعد از ارائه طرح لغو حق وتو در تصمیم گیری ها در عرصه سیاست خارجی از طرف آلمان بحث ها در این باره بالا گرفته و این طرح با مخالفت شورای اروپایی و موافقت پارلمان اروپا مواجه شده است.