پنجشنبه ۰۳ اسفندساعت ۲۳:۲۶Feb 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارلمان اروپا»

با توجه به گسترش نرم افزارهای جاسوسی، نمایندگان پارلمان اروپا ملزم شده اند که از این نظر تلفن های همراه خود را مورد بررسی قرار دهند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۳    
سرویس جهان- تعدادی از نمایندگان پارلمان اروپا از اتحادیه اروپا خواسته اند درباره اقدامات خصمانه ترکیه و شورشیان وابسته به این کشور در مورد کردهای عفرین در سوریه تحقیق کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان اروپا از فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) و اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) خواست تا فوتبال اسرائیل را تعلیق کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اعضای پارلمان اروپا خواهان برخورد قاطع فیفا و یوفا با رژیم اشغالگر قدس به خاطر جنایت های جنگی در غزه شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از اعضای پارلمان اروپا در نامه ای به فیفا و یوفا محرومیت رژیم صهیونیستی را از حضور در فوتبال بین المللی به علت جنگ در غزه خواستار شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
پارلمان اروپا از اتحادیه فوتبال این قاره (یوفا) و فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) خواست تا اسرائیل را تعلیق کنند.
ایستنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۲    
قانونگذاران اتحادیه اروپا در مورد قانون زیرساخت گیگابیتی برای حذف موانع اداری توسعه فیبر و 5G به توافق رسیدند ICTna.ir – پارلمان اروپا و شورای اروپا بر سر قانونی که برای تقویت زیرساخت های گیگابیت طراحی شده به توافق رسیده اند، اما مصالحه آنها، صنعت مخابرات را دلسرد کرده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیسر انرژی اتحادیه اروپا در اجلاس یکی از کمیته های پارلمان اروپا گفت: ما هیچ علاقه ای به تمدید قرارداد سه جانبه انتقال گاز با روسیه که تا پایان سال جاری ادامه دارد نداریم .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شبکه اجتماعی تیک تاک ، اعلام کرد که مبارزه خود را با اخبار جعلی و عملیات نفوذ مخفیانه در آستانه انتخابات پارلمان اروپا را افزایش خواهد داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
محمود فاضلی/ تحلیگر امور بین الملل اعتراضات کشاورزان در اروپا به اوج خود رسیده است. کشاورزان معترض این قاره می خواهند از فرصت انتخاباتی پیش رو استفاده سیاسی کرده و توجه سیاستمداران را به نارضایتی ها و نگرانی های خود جلب کنند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در سال 2024، افزایش توان جناح راست در نظرسنجی ها برجسته شده است، به طوری که پیش بینی می شود که راست ناسیونالیست و راست افراطی می توانند نزدیک به یک چهارم کرسی های پارلمان اروپا را در ژوئن به دست آورند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قانونگذاران در پارلمان اروپا پیش از رأی گیری در مجمع قانون گذاری، به توافقی موقت درباره قوانین هوش مصنوعی دست یافتند که راه را برای تصویب اولین قانون جهان درخصوص این فناوری هموار می کند.
آی سی تی پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (14 فوریه) را در ادامه می خوانید. ICTPRESS گزارش می دهد: • رئیس رگولاتوری: قیمت اینترنت ترافیک داخل دیگر نیم بها نیست/ تعرفه اینترنت داخلی 0.37 درصد بین الملل • انتخابات الکترونیکی در استان تهران منتفی شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کاترینا بارلی معاون رئیس پارلمان اروپا و نامزد انتخابات اتحادیه اروپا از حزب حاکم سوسیال دموکرات آلمان در یک مصاحبه گفت که ایده ایجاد و جایگزینی یک چتر هسته ای اروپایی به جای نسخه آمریکایی بر سر قاره سبز، ایده ای است که جا دارد درباره آن در پارلمان اروپا به بحث و گفت وگو پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نامزد اصلی حزب سوسیال دموکرات در انتخابات اروپا و از مقامات پارلمان اروپایی با توجه به اظهارات ضد ناتوی ترامپ پرداختن به مسئله استقلال هسته ای اروپا را لازم دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
2 گروه کلیدی از قانونگذاران در پارلمان اروپا امروز(سه شنبه) توافقی موقت درباره قوانین شاخص هوش مصنوعی را تایید کردند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، کلیسای کاتولیک آلمان نگرانی های فزاینده ای در مورد ظهور گروه های راست افراطی، یهود ستیز و ضد دمکراتیک دارد که در آستانه انتخابات پارلمان اروپا در ژوئن از حمایت رای دهندگان آلمانی برخوردار شده اند. این انتخابات مهم منطقه ای و محلی امسال برگزار می شود. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اقدام های ضد ایرانی پارلمان اروپا با ادعاهای حقوق بشری در چارچوب استانداردهای دوگانه این نهاد، فهرستی بلند را پیش رو قرار می دهد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۷:۱۰    
کانال تلگرامی شید تی وی، ویدئویی از نماینده ایرلندی پارلمان اروپا منتشر کرد که می گوید: ریاکاری مانند خون کودکان فلسطینی از پارلمان اروپا می چکد!
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جای تعجب است که برخی نمایندگان پارلمان اروپا چشمان خود را در قبال جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و اقدامات متجاوزانه آمریکا و انگلیس بسته اند و با مداخله در امور داخلی ایران اقدام به صدور یک قطعنامه گستاخانه کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اروپا از تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا خواست تا استراتژی های ملی و برنامه های عملی برای محافظت از جوامع مسلمان و یهودی در برابر نفرت پراکنی اتخاذ کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۰    
کلِر دالی، نمایند ایرلند در پارلمان اروپا گفت همه می دانند نسل کشی در غزه ادامه دارد و اتحادیه اروپا شریک جرم است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۴    
رئیس کمیته بودجه پارلمان اروپا کمک50 میلیارد یورویی از اتحادیه اروپا به کی یف تا سال 2027را ناچیز توصیف کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۹:۴۱    
کشاورز و معتزش به همراه تراکتورهایشان روز سه شنبه مقابل پارلمان اروپا در شهر استراسبورگ فرانسه دست به تجمع زدند تا جلسه نمایندگان پارلمان را مختل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پولیتیکو در مطلبی با اشاره به انتخابات ماه ژوئن (خرداد) پارلمان اروپا و قدرت گرفتن احزاب رادیکال، تهدید راست افراطی را در این نهاد برخلاف دوره های گذشته جدی و واقعی ارزیابی کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۲:۰۳    
امین الاسلام تهرانی سال 2022 بود که سیاستمداران، کارمندان، لابی ها و خانواده های آنها در اروپا متهم شدند که با قصد تحت سلطه درآوردن سیاست گذاری های پارلمان اروپا، پول های غیرقانونی و خارج از ضابطه از قطر دریافت کرده اند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۴    
انتخابات پارلمان اروپا قرار است بین ششم تا نهم ماه ژوئن برگزار شود، اما آیا رأی دهندگان جوان فرانسوی خود را برای شرکت در این انتخابات آماده می کنند؟
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۲۳    
پارلمان اروپا در رای گیری برای عدم به رسمیت شناختن انتخابات ریاست جمهوری آتی در روسیه شکست خورد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
از 704 عضو پارلمان اروپا، 163 نماینده در حال حاضر در رسوایی های مختلف، از آزار و اذیت در محل کار گرفته تا کلاهبرداری، پارتی بازی و فساد، دست داشته اند.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
اعتراضات کشاورزان این هفته در بروکسل به اوج خود رسید، بطوریکه کشاورزان به سمت پارلمان اروپا تخم مرغ و سنگ پرتاب می کردند و در حالی که از رهبران اتحادیه اروپا در نشستی در در بروکسل گردهم آمده بودند، آتش روشن کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
دو تن از مقام های پارلمان اروپا در سخنانی بر لزوم استقلال امنیتی این اتحادیه از آمریکا و تشکیل یک ارتش واحد اروپایی در شرایط موجود تاکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مایک والاس نماینده پارلمان اروپا با بیان اینکه ایالات متحده و متحدان اروپایی از نسل کشی در غزه حمایت می کنند ، اظهار داشت: آن ها هنوز ذهنیت استعماری دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
جلسه امروز اتحادیه اروپا در بروکسل تحت الشعاع کشاورزان معترضی قرار گرفت که برای اعتراض به شرایط خود مقابل پارلمان اروپا تجمع کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۸    
تهران-ایرنا- نماینده ایرلندی پارلمان اروپا اعلام کد که با افزایش تورم ناشی از ادامه جنگ اوکراین، اکثر شهروندان اروپایی به ویژه زنان به زیر خط فقر رفته اند.
سیتنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استفاده از فناوری تشخیص چهره علیرغم تلاش هایی که برای وضع قوانین سختگیرانه در خصوص استفاده از هوش مصنوعی انجام می شود، می تواند در سراسر اتحادیه اروپا افزایش یابد ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۰:۰۳    
تحولات اخیر در آلمان و فرانسه، نقطه آشکارساز ضعف و ناکارآمدی اتحادیه اروپا در دفاع از حقوق شهروندان خود محسوب می شود و همین مسئله ضریب آسیب پذیری اروپای واحد را در آینده افزایش خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه آلمانی بیلد نوشت: حزب عدالت و توسعه به ریاست رجب طیب اردوغان یک سازمان وابسته را در آلمان تاسیس کرده تا در انتخابات ژوئن 2024 پارلمان اروپا رقابتی داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس کنونی شورای اتحادیه اروپا اعلام کرد که رسما از نامزدی در انتخابات آتی پارلمان اروپا انصراف داده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۲    
تهران-ایرنا- مایک والاس نماینده پارلمان اروپا اظهار داشت: اتحادیه اروپا نمی تواند در حالی که [دستانش] به خون کودکان فلسطینی آغشته شده است، درباره ارزش های اروپایی حرف های پوچ و بیهوده بزند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ستاره صبح گزارش می دهد: گروه بین الملل:پارلمان اروپا نهادی فرا دولتی است که از اجماع کشورهای عضو اتحادیه اروپا با 705 نماینده تشکیل می شود.اعضای پارلمان اروپا هر پنج سال یکبار نمایندگان خود در این پارلمان را انتخاب می کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مایک والاس نماینده پارلمان اروپا با انتشار تصویری در صفحه خود در شبکه اجتماعی ایکس، حامیان اسرائیل را به طرفداران حزب نازی و آدولف هیتلر دیکتاتور آلمان تشبیه کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- میک والاس نماینده ایرلندی پارلمان اروپا امروز(شنبه) با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی ایکس گفت که این اتحادیه سعی در پنهان کاری فساد گسترده در اوکراین را دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شارل میشل، رئیس شورای اروپا، اعلام کرد که در نهایت از نامزدی برای شرکت در انتخابات پارلمان اروپا منصرف شده است.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۲    
ساعت 24 - نظرسنجی ها نشان می دهد که احزاب ضد اروپایی پوپولیست در انتخابات پارلمان اروپا در ماه ژوئن احتمالا دستاوردهای بزرگی کسب خواهند که می تواند تعادل پارلمان اروپا را به شدت به سمت راست تغییر دهد و ستون های کلیدی دستور کار اتحادیه اروپا از جمله در خصوص مبارزه علیه تغییرات اقلیمی را به خطر ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
پیش بینی می شود برای اولین پارلمان اروپا به دست ائتلاف اکثریت جناح راست، متشکل از دموکرات مسیحی ها، محافظه کاران و راست افراطی بیفتد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۳    
بر اساس نتایج یک مطالعه جدید احزاب ضد اروپایی پوپولیست در انتخابات های ماه ژوئن پارلمانی اروپا دستاوردهای بزرگی کسب خواهند کرد؛ اتفاقی که می تواند تعادل پارلمان اروپا را به شدت به سمت راست تغییر دهد و ستون های کلیدی دستور کار اتحادیه اروپا از جمله اقدامات اقلیمی را به خطر بیندازد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۷    
نظرسنجی ها نشان می دهد در انتخابات پارلمان اروپا که خرداد ماه امسال برگزار می شود، احتمالا احزاب راست افراطی بر این نهاد مسلط خواهند شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
برخی رسانه های غربی، تصویب قطعنامه اخیر را نشانه ای محکم دال بر تغییر رویکرد اتحادیه اروپا در قبال جنگ غزه و نگرانی آنها از هزینه های استمرار این منازعه دانسته اند ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۲    
نماینده ایرلندی پارلمان اروپا گفت: تلاش های اتحادیه اروپا برای تصمیم گیری در مورد یمن به جای اسرائیل، دلیلی بر این است که اتحادیه اروپا فاقد صلاحیت اخلاقی است . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ایرلندی پارلمان اروپا گفت: تلاش های اتحادیه اروپا برای تصمیم گیری در مورد یمن به جای اسرائیل، دلیلی بر این است که اتحادیه اروپا فاقد صلاحیت اخلاقی است.