جمعه ۰۸ مهرساعت ۰۶:۴۳Sep 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری فرانسه»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل عصائب اهل الحق عراق در سخنانی از مداخله مستقیم رئیس جمهوری فرانسه برای ابقای نخست وزیر فعلی عراق در سمتش پرده برداشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دبیرکل عصائب اهل الحق عراق روز سه شنبه در سخنانی رئیس جمهوری فرانسه را به مداخله مستقیم با هدف تعیین مجدد مصطفی الکاظمی به عنوان نخست وزیر عراق متهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا در دسامبر میزبان رئیس جمهوری فرانسه در کاخ سفید خواهد بود. این اولین سفر "رسمی" یک مقام خارجی به واشنگتن از زمان روی کار آمدن بایدن است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۷:۰۳    
رئیس جمهوری فرانسه خواستار ازسرگیری مذاکرات ارمنستان و آذربایجان شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه امروز (جمعه) اعلام کرد، هیچ توضیح منطقی درباره اینکه چرا پوتین تصمیم گرفت تا به اوکراین حمله کند، وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه گفت که بازگشت روسیه و اوکراین به میز مذاکره، را ه حل پایان مناقشه جاری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه روز چهارشنبه اعلام کرد طرح اعلام شده از سوی ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه مبنی بر بسیج نسبی نیروهای نظامی برای جنگ در اوکراین، اشتباه است و مسکو را منزوی تر می کند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۶:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
امانوئل مکرون در مجمع عمومی سازمان ملل ادعا کرد که جهان با تهدید اشاعه هسته ای از سوی ایران مواجه است. به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری فرانسه در جریان سخنرانی در نخستین روز مباحث عمومی هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل مدعی شد که جهان با تهدید اشاعه هسته ای از سوی ایران و کره شمالی و خاورمیانه با ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس جمهوری فرانسه در جریان سخنرانی در نخستین روز مباحث عمومی هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل مدعی شد که جهان با تهدید اشاعه هسته ای از سوی ایران و کره شمالی و خاورمیانه با تهدید تروریسم مواجه است. ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار با همتای فرانسوی خود در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، ارتقای روابط کشورمان با اروپا را در گروی استقلال اراده کشورهای این قاره از خواست و نظر آمریکا دانست و شرایط حصول توافق عادلانه و پایدار از دیدگاه جمهوری اسلامی ایران را تبیین کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – لیز تراس نخست وزیر انگلیس و امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه روز سه شنبه در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک دیدار و بر لزوم تقویت همکاری های دو کشور به منظور کاهش وابستگی به انرژی روسیه تاکید کردند.
آنا / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۵   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار با همتای فرانسوی خود در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، ارتقای روابط کشورمان با اروپا را در گروی استقلال اراده کشورهای این قاره از خواست و نظر آمریکا دانست و شرایط حصول توافق عادلانه و پایدار از دیدگاه جمهوری اسلامی ایران را تبیین کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا – آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران در دومین روز از حضور خود در نشست سران هفتادو هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه دیدار و گفتگو کرد؛ دیداری که به دعوتی رسمی و پیگیری برخی موضوعات در سطح روسای جمهور منجر شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
شفقنا- روسای جمهور ایران و فرانسه در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد با یکدیگر دیدار کردند. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی که برای شرکت در هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک به سر می برد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱    
ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست هفتگی خود با خبرنگاران به پرسش های آنها پاسخ داد. وی در پاسخ به پرسش دیپلماسی ایرانی درباره موضع جمهوری اسلامی ایران نسبت به مرگ ملکه انگلستان گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۸    
نام حزب رئیس جمهوری فرانسه رسما به رنسانس تغییر کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
پادشاه اردن ضمن تاکید بر لزوم تحقق صلح عادلانه و تشکیل کشور مستقل فلسطین، نسبت به اقدامات یکجانبه رژیم صهیونیستی هشدار داد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی معا ، عبد الله دوم، پادشاه اردن با امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در کاخ الیزه پاریس دیدار و گفت وگو کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که رئیس جمهوری فرانسه در گفت وگو با همتای آذربایجانی خود بر لزوم بازگشت به رعایت آتش بس بین باکو و ایروان تاکید کرد، یک مقام کاخ سفید نیز ابراز اطمینان کرد که مسکو در تلاش است تا رژیم آتش بس برقرار شده بین آذربایجان و ارمنستان تثبیت شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کاخ کرملین روز یکشنبه اعلام کرد که امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین همتای روس خود، در باره حل مشکل نیروگاه هسته ای زاپوریژیای اوکراین که در تصرف نیروهای روسیه قرار دارد، توافق کرده است.
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کاخ کرملین روز یکشنبه اعلام کرد که امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین همتای روس خود، در باره حل مشکل نیروگاه هسته ای زاپوریژیای اوکراین که در تصرف نیروهای روسیه قرار دارد، توافق کرده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیری انگلیس اطلاع داد، لیز تراس نخستین گفت وگوی تلفنی خود را با ماکرون انجام داد و دو طرف درباره بحران جهانی انرژی صحبت کردند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دفتر نخست وزیری انگلیس در بیانیه ای اعلام کرد: لیز تراس، نخست وزیر انگلیس با امانوئل ماکرون ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۱    
رئیس جمهوری فرانسه طی تماسی تلفنی با نخست وزیر بریتانیا گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه در تماسی تلفنی با همتای اوکراینی خود به بررسی وضعیت نیروگاه اتمی زاپوریژیا پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری فرانسه برای نخستین بار با نخست وزیر جدید انگلیس تلفنی صحبت کرد؛ این گفت وگو پس از آن صورت گرفت که دو کشور تنشی را در زمان تبلیغات انتخاباتی لیز تراس تجربه کرده بودند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۹    
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری فرانسه از مردم کشورش خواست تا با خرید و مصرف محصولات فرانسوی از کشاورزی و صنایع غذایی کشورشان حمایت کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۷    
رئیس جمهوری فرانسه تاکید کرد که ایمنی تاسیسات هسته ای اوکراین فقط با خروج نیروهای روسیه محقق می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری فرانسه در سخنانی خطاب به مردم کشورش در مورد بحران انرژی، از تلاش برای قطع کامل وابستگی به گاز روسیه سخن گفت و آنان را به صرفه جویی به منظور جلوگیری ازاجرای سیاست جیره بندی فراخواند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تحریم های اتحادیه اروپا، انگلیس و کانادا علت اصلی ناتوانی روسیه برای صادرات کامل گاز به کشورهای اروپایی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه روز دوشنبه آمادگی کشورش را برای قرار دادن مقادیر بیشتری گاز در اختیار آلمان برای تولید برق اعلام کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه بین الملل - در حالی که امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه شامگاه پنجشنبه اعلام کرد که نسبت به احیای توافق هسته ای در چند روز آینده امیدوار است، ایالات متحده آمریکا روز گذشته اعلام کرد که پاسخ تهران غیر سازنده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۰:۲۲    
محمود فاضلی/ پژوهشگر مسائل بین الملل امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه با هیاتی متشکل از 90شخصیت از جمله تجار و روشنفکران متخصص در تاریخ دو کشور و همچنین همراهی 7وزیر به الجزایر سفر کرد. او هدف از سفرش را غلبه بر بیگانگی و تنشی دانست که نزدیک به یک سال بین دو کشور حاکم شده است ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
گزارش های درز کرده از اسناد طبقه بندی شده مکشوفه در خانه دونالد ترامپ در فلوریدا حاکی از آن است که رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده از در اختیار داشتن اطلاعاتی از جزئیات زندگی جنسی امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه بسیار خرسند بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه گفت که امیدوار است توافق احیای برجام در چند روز آینده به نتیجه برسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری فرانسه گفت: باید خود را برای جنگ طولانی در اوکراین آماده و در عین حال ارتباط با روسیه را حفظ کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : گورباچف شامگاه سه شنبه در سن 91 سالگی در پی یک بیماری طولانی مدت در گذشت. بسیاری از رهبران جهان از جمله نخست وزیر انگلیس، رئیس جمهوری روسیه، رئیس جمهوری فرانسه و رئیس کمیسیون اروپا میراث او را تجلیل کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دو منابع آگاه بدون ذکر نام گفتند که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا درخصوص زندگی امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه سخن چینی کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
هزاران الجزایری خواستار خروج رئیس جمهوری فرانسه از شهر وهران شدند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۷:۱۸    
ایران پرس: به دنبال ادامه تنش ها میان پاریس و الجزیره، امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه با هدف احیای روابط دوجانبه و گشودن صفحه جدیدی در روابط دوجانبه، به الجزایر سفر کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ماکرون در پاسخ به وزیر خارجه انگلیس که گفته بود هنوز نمی داند امانوئل ماکرون دوست است یا دشمن گفت: انگلیس و مردمانش همواره متحد فرانسه خواهند بود. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، امانوئل ماکرون ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امانوئل مکرون بار دیگر از جوانان آفریقا و به ویژه الجزایر خواست تا فرانسه را دیگر دشمن خود حساب نکنند. مکرون حدود یک ماه پیش و در جریان سفر به مالی هم همین موضع را بیان کرده بود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس جمهوری فرانسه امروز گفت: روز پنجشنبه با مدیرکل سازمان بین المللی انرژی اتمی (رافائل گروسی) دیدار کردم و یک روز دیگر با رؤسای جمهور روسیه و اوکراین گفت وگو داشتم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه طی اظهاراتی در خصوص مذاکرات هسته ای، از سرگیری این توافق را به تصمیم تهران وابسته دانست و مدعی شد: اکنون توپ در زمین ایران است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه و مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی طی دیداری در پاریس در خصوص راهکارهای احیای برجام رایزنی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری فرانسه در پیامی به مناسبت روز استقلال اوکراین گفت: در روزهای آینده یک کشتی حامل ملزومات پزشکی و اورژانس بندر مارسی را به مقصد اوکراین ترک می کند.
آنا / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه در یک سخنرانی از اعضای دولت خواست تا یکپارچگی خود را در این شرایط بحرانی حفظ کنند و گفت که فرانسه با پایان یک دوره فراوانی و رفاه روبروست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در اظهاراتی با اشاره به مسائل و مشکلات پیش روی کشورش تاکید کرد که دوره فراوانی و بی مبالاتی و بدیهیات به پایان رسیده و زمان فداکاری فرارسیده است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه به نخست وزیر اسرائیل گفت پاریس در هر توافق جدیدی با ایران، منافع اسرائیل را رعایت خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه تحرکات خود برای کارشکنی در روند مذاکرات رفع تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران طی دیدار با رئیس جمهوری فرانسه گفت که این رژیم مخالف احیای برجام است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیری انگلیس اعلام کرد، بوریس جانسون و رهبران ایالات متحده، فرانسه و آلمان در تماسی تلفنی بر اهمیت تضمین ایمنی سایت های هسته ای در اوکراین تاکید کردند. ...