پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۰۸Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر امور خارجه»

ایسنا   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ترکیه امروز (پنجشنبه) گفت، آمریکا یا باید جنگنده های اف-35 به آنکارا بدهد، یا اینکه پول آن پس بدهد یا اینکه به جای آن یک محصول دیگر ارائه کند.
علی صالح آبادی با بیان اینکه در سامانه نیما عمده ارزی که استفاده شده برای واردات مواد اولیه واسطه ای و سرمایه ای بوده که نشان می دهد وضعیت خوبی درهفت ماهه گذشته داشته ایم و پیش بینی من از ماه های آینده برای ارامش بازار ارز خوب است، گفت: یک و نیم میلیارد دلار برای واکسن اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – معاون وزیر امور خارجه انگلیس با صدور بیانیه ای نمایشی و تکراری به توسعه شهرک سازی در فلسطین اشغالی توسط عناصر رژیم اشغال گر قدس اعتراض و اظهار کرد که این اقدامات طبق قوانین بین الملل غیرقانونی است.
علی باقری با بیان این که جمهوری اسلامی ایران گفت وگوهایی را دنبال می کند که مستلزم دستاورد و نتیجه عملی باشد و موضوع اصلی آن لغو تحریم های ظالمانه علیه ملت است، گفت: گفت وگو برای دستیابی به توافقی بر روی کاغذ را دنبال نمی کنیم.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اظهارات دیروز (چهارشنبه) علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بروکسل درباره ازسرگیری مذاکرات در وین تا پیش از پایان ماه نوامبر، بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی و همچنین در بسیاری از رسانه های جهان داشت.
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بعدازظهر روز چهارشنبه، معامله گران ارزی در واکنش به صحبت های وزیر امور خارجه خریدهای خود را بالا بردند و به دنبال آن، اسکناس آمریکایی حتی توانست پس از هفته ها به حوالی خط 27 هزار و 800 تومانی صعود کند.
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ما با 1+4 گفت وگو داریم و هنوز زمینه لازم برای این که آمریکایی ها بتوانند به برجام برگردند، فراهم نشده است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اظهارات دیروز (چهارشنبه) علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بروکسل درباره ازسرگیری مذاکرات در وین تا پیش از پایان ماه نوامبر، بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی و همچنین در بسیاری از رسانه های جهان داشت.
آفتاب نیوز   ۵ ساعت پیش    
نشست خبری امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه برگزار شد.
برق نیوز   ۶ ساعت پیش    
علی اکبر محرابیان عصر روز چهارشنبه پس از دیدار با "سراج الدین مهرالدین" وزیر امورخارجه تاجیکستان که در حوزه ستادی وزارت نیرو برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: وزارت نیرو به عنوان رئیس کمیسیون مشترک همکاری های بین ایران و تاجیکستان فعالیت و مسائل اقتصادی بین دو کشور را پیگیری و بررسی می کند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا امروز (پنجشنبه) در تماس تلفنی با همتای سودانی خود اقداماتی را که واشنگتن می تواند برای حمایت از بازگشت انتقال دموکراتیک تحت رهبری غیرنظامیان انجام دهد، مورد بحث و بررسی قرار داد.
وزیر امور خارجه ایران با اشاره به نقش آمریکا در مذاکرات 1+4 و بازگشت به برجام بر اراده جدی بایدن با آزاد کردن 10 میلیارد دلار از دارایی های ایران،تاکید کرد *** حضور رافوئل گروسی و اهداف آن/ هدف ایران از مذاکرات با طرف اروپایی ...
بازتاب   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
علی باقری، معاون سیاسی وزیر امور خارجه که به بروکسل سفر کرده است، در مقر اتحادیه اروپا با انریکه مورا ، معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی این اتحادیه دیدار و در خصوص لغو موثر تحریم ها و پایبندی سایر طرف ها به تعهدات خود رایزنی کرد. ...
فارس: علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در بروکسل با انریکه مورا معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام به مدت پنج ساعت به رایزنی و گفت وگو پرداخت در گفت وگویی این مذاکرات را جدی و سازنده خواند و گفت ...
آقای خبر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، علی باقری کنی معاون سیاسی وزیر امور خارجه سه شنبه شب در راس هیاتی دیپلماتیک وارد بروکسل شد تا مذاکراتی را که با انریکه مورا هماهنگ کننده جلسات کمیسیون مشترک برجام، در تهران آغاز کرده بود به سرانجام برساند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با ضروری دانستن عملکرد بهتر این کشور در مواقعی مشابه خروج از افغانستان، دستور داد تحقیقاتی درباره نحوه عملکرد وزارت خارجه آمریکا در این عقب نشینی انجام شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۱:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیرامور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز در بروکسل با هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام ملاقات می کند تا بار دیگر یادآور شود که تهران بدنبال مذاکرات نتیجه محور است؛ مذاکراتی که نتایج ملموس و در راس آن، لغو موثر و کامل تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران را درپی داشته باشد.
رویش افکار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان عصر امروز(چهارشنبه) در پایان اجلاس وزیران خارجه کشورهای همسایه افغانستان طی نشستی خبری اظهار داشت: بیانیه نشست امروز ساعت پنج امروز منتشر می شود. طبیعی است که این بیانیه همه کشورها است و همه آن، مواضع ایران نیست ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۰:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به خبرنگار سیاسی ایرنا، سرگئی لاوروف روز چهارشنبه در سخنرانی مجازی خود در دومین نشست وزرای امور خارجه همسایگان افغانستان گفت: روسیه از ایجاد صلح و ثبات در افغانستان حمایت می کند و این کشور باید از صفر شروع کرده و خرابی ها را جبران کند ...
نمایندگی ایران در اتحادیه اروپا اعلام کرد که لغو تمامی تحریم های غیرقانونی علیه ایران از محور گفت وگوهای معاون سیاسی وزارت خارجه ایران و هماهنگ کننده کمسیون مشترک برجام در بروکسل است.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید با اشاره مطرح شدن تاریخ احتمالی ازسرگیری مذاکرات احیای برجام، اظهار کرد که آمریکا در قبال ایران، مسیر دیپلماسی را دنبال خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از توافق ایران و ترکمنستان برای ارتقا روابط در حوزه های حمل و نقل، انرژی و تجارت خبر داد و گفت: برای دوبرابر شدن ترانزیت ریلی بین ایران و ترکمنستان توافق به دست آمد.
تفاهمنامه توسعه همکاری های ریلی ایران و ترکمنستان با هدف گذاری افزایش 2 برابری ترانزیت ریلی بین دو کشور امضا شد.
وزیر امور خارجه ترکمنستان با اعلام اینکه بین دوکشور ایران و ترکمنستان 236 سند امضا شده است از توافق دوکشور برای ایجاد خط انتقال برق400 کیلوولت از ترکمنستان به سرخس خبر داد.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از آنکه آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا خواستار گنجاندن بیشتر تایوان در نهادهای سازمان ملل شد، یک مقام پکن گفت تایوان حق ندارد به سازمان ملل بپیوندد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رکنا : دیپلمات فرانسوی که رویترز نامش را فاش نکرده است، ساعاتی پس از انتشار توئیت علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران مبنی بر اینکه مذاکرات وین قبل از پایان ماه نوامبر از سر گرفته خواهد شد، به رویترز گفت: ما چنین دعوتنامه ای [برای شرکت در مذاکرات با ایران] دریافت نکرده ایم ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون کنسولی وزیر خارجه در رابطه با اتباع ایرانی گرفتار در مرز بلاروس به این کشور سفر می کند و قرار است از مناطق مرزی بازدید کند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
فارس: حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بعدازظهر امروز (چهارشنبه) پس از برگزاری دومین نشست کشورهای همسایه افغانستان به اضافه روسیه در تهران در نشستی خبری با حضور رسانه های داخلی و خارجی به تشریح نشست مذکور پرداخت و به سؤالات خبرنگاران درباره آخرین تحولات در حوزه سیاست خارجی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در نشست خبری خود بعد از نشست تهران درباره افغانستان گفت: در چارچوب تنش های رسانه ای که عمدتا از طرف مقامات آذربایجان بیان شد ما تماس های مستمری را با مقامات آذربایجان داشتیم ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
انتخاب: همزمان با سخنان حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران مبنی بر اینکه مذاکرات جدید هسته ای در وین بزودی از سر گرفته می شود معاون پارلمانی رئیس جمهوری نیز اعلام کرد که آمریکا از برجام خارج شده و اوست که باید حسن نیت خود را ثابت کند. ...
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
برترین ها: علی باقری معاون وزیر خارجه ایران در توئیتی از توافق با اتحادیه اروپا در خصوص آغاز مذاکرات وین پیش از پایان نوامبر خبر داد. وی بعد از ملاقات با انریکه مورا در بروکسل در حساب توییتری خود نوشت: گفتگویی جدی و سازنده با انریکه مورا در مورد عناصر ضروری مذاکرات موفق داشتم. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۵۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت:کشور های همسایه افغانستان در صورت حفظ و تقویت اجماع می توانند نقش سازنده خود را در مدیریت بحران افغانستان ایفا کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۶    
وزیر امور خارجه گفت: از گفتگوهای دوجانبه با کشورهای آلمان، انگلیس و فرانسه استقبال می کنیم، اما هرگونه مذاکره درباره انرژی هسته ای صرفا در چارچوب1+4 انجام می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در نشست خبری گفت: باید بپذیریم طالبان هیات حاکمه سرپرستی در این کشور است و در کل سعی داریم آنها را به سمت تشکیل دولت فراگیر تشویق کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس : آکسیوس به نقل از سه مقام اسرائیلی خبر داد که وزیر امور خارجه آمریکا به تصمیم اسرائیل برای تصویب بیش از 3000 واحد مسکونی جدید در شهرک های اسرائیل نشین در کرانه باختری در یک تماس تلفنی پرتنش در روز سه شنبه با بنی گانتز اعتراض کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مطبوعات چاپی و الکترونیکی در پاکستان با بازتاب گسترده دومین نشست همسایگان افغانستان به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و سفر وزیرامورخارجه پاکستان به تهران، نوشتند: نشست تهران بیانگر ضروت گام های فوری برای غلبه بر بحران در افغانستان و برقراری صلح در این کشور است.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گفت وگو با سه کشور اروپایی در موضوع هسته ای صرفا در چارچوب 1+4 یعنی در کنار نمایندگان چین و روسیه که طرف های مذاکراتی ما هستند را فرمتی معقول و قابل قبول می دانیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیرامورخارجه ترکمنستان از احداث خط انتقال 400 کیلو ولتی برق در نزدیکی مرز سرخس از سوی پیمانکاران ایران در شهر ماری ترکمنستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان نوشت: صلح تنها از دولت فراگیر و احترام به خواست مردم افغانستان برمی آید.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به مذاکراتش با انریکه مورا در فضای مجازی نوشت: توافق کردیم پیش از پایان ماه نوامبر مذاکرات را شروع کنیم، تاریخ دقیق هفته بعد اعلام خواهد شد.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
صداوسیما: امیرعبداللهیان، وزیر خارجه گفت: صرف بازگشت آمریکا به برجام اهمیت ندارد، مهم این است که نتیجه بازگشت به نفع ایران شود. اگر بایدن برای لغو تحریم ها اراده جدی دارد، 10 میلیارد دلار از اموال متعلق به ایران را آزاد کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه بر اهمیت تقویت و پیشبرد همکاری های ایران و ازبکستان در حوزه های مختلف و افزایش حجم مبادلات تجاری دو کشور تاکید کرد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
از جمله پیام های اجلاس این است که اموال و دارایی ها مردم افغانستان به نحوی که در اختیار همه مردم در سراسر افغانستان قرار بگیرد، باید آزاد شود تا از بخشی از چالش ها و مشکلات خارج شود. ...
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
برترین ها: علی باقری معاون وزیر خارجه ایران در توئیتی از توافق با اتحادیه اروپا در خصوص آغاز مذاکرات وین پیش از پایان نوامبر خبر داد. وی بعد از ملاقات با انریکه مورا در بروکسل در حساب توییتری خود نوشت: گفتگویی جدی و سازنده با انریکه مورا در مورد عناصر ضروری مذاکرات موفق داشتم. ...
برترین ها / مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
ایرنا: معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران در دیدار با انریکه مورا معاون دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام تصریح کرد که تضمین برای عدم تکرار بدعهدی و رفتارهای غیرقانونی طرف های مقابل خواسته غیرقابل چشم پوشی جمهوری اسلامی ایران است. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در توئیتی نشست امروز درباره افغانستان در تهران را بسیار سازنده خواند و نوشت: صلح تنها از دولت فراگیر و احترام به خواست مردم افغانستان حاصل می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه تهران و دوشنبه برای افزایش صدور خدمات فنی-مهندسی توافق کرده اند، گفت: توافق های خوبی بین ایران و تاجیکستان درباره افزایش فعالیت شرکت های ایرانی در زمینه احداث نیروگاه در تاجیکستان صورت گرفت.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان با انریکه مورا هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام در مقر اتحادیه اروپا در حالی دیدار کرد که همزمان بار دیگر فرانسه و آمریکا ادعاهای تکراری گذشته را مبنی بر لزوم تعهد پذیر شدن ایران مطرح کردند. ...