چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۱:۱۷Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر امور خارجه»

ایران پرس   ۱ ساعت پیش    
سارایوو-ایران پرس: حسین امیر عبدالهیان ، وزیر امور خارجه پیش از ترک سارایوو به مقصد تهران از تونل نجات بازید کرد.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه اوکراین روز چهارشنبه گفت که بسته های مشکوک پستی به سفارتخانه های کی یف در کشورهای مختلف ارسال شده است که همگی از نمایندگی خودروی تسلا در آلمان پست شده است.
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در نشست خبری مشترک با وزیر خارجه بوسنی گفت: در اعتراضات، پلیس به سمت احدی شلیک نکرده و هیچکس در ایران بر اثر شلیک پلیس یا برخورد پلیس و یا نیروهای امنیتی کشته نشد ...
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه ایران پس از سفر 4 روزه به منطقه بالکان و دیدار با مقامات صربستان و بوسنی هرزگوین به ایران بازگشت.
وزیر امور خارجه با بیان اینکه در 9 ماه گذشته 53 درصد رشد تبادل تجاری بین دو کشور را شاهد بودیم خاطرنشان کرد: برای توسعه گردشگری در دو منطقه بالکان و جمهوری اسلامی ایران توافق کردیم نسبت به برقراری پرواز مستقیم اقدام بشود.
شفقنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا – وزیر امور خارجه عراق گفت: نشست بغداد در بیستم ماه جاری در امان برگزار می شود و انتظار می رود ایران و ترکیه در نشست بغداد مشارکت کنند. به گزارش شفقنا به نقل از میدل ایست نیوز، فواد حسین که شب گذشته به اردن سفر کرد تا در نشست سه جانبه اردن – مصر – عراق در امان شرکت کند ...
شفقنا   ۵ ساعت پیش    
شفقنا- سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در سخنانی گفت که کشورهای اروپایی توانایی حفاظت از منافع خود را ندارند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ وزیر خارجه روسیه گفت علی رغم اینکه اروپا قادر به حفظ منافع خود نیست، توافقنامه پیشنهادی ما برای تأمین امنیت آنان را به طور نامناسبی رد کرد. ...
ایران اکونومیست   ۵ ساعت پیش    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از خبرگزاری تاس، وی در مورد پیش نویس بودجه دفاعی آمریکا که در آن حذف روسیه از گروه 20 مورد توجه قرار گرفته است، افزود: شاهد هستیم که رویکرد غرب منزوی کردن روسیه است و بخشی از این سیاست که قبلا شکست خورده، تلاش برای محروم کردن مسکو از ساختارهای بین المللی مختلف است ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه گفت که ناتو به زودی به منطقه آسیا و اقیانوسیه نفوذ خواهد کرد.
وزیر امور خارجه روسیه گفت ناتو فعالیت های خود را در آسیا گسترش می دهد و به دنبال مختل کردن کار اجلاس آسه آن و جلوگیری از هماهنگی آن با چین است.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه هند گفت که دهلی نو نیازهای انرژی خود را مانند اتحادیه اروپا در اولویت قرار خواهد داد و از تحریم ها علیه روسیه حمایت نخواهدکرد.
دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه برنامه های سفر خود به بوسنی و هرزگوین، سه شنبه شب نشستی را با نخبگان دینی، سیاسی و اجتماعی این کشور برگزار کرد . ...
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن دیدار با عزت باقر بگوویچ معاون مجلس اقوام بوسنی با رئیس العلمای جامعه اسلامی این کشور نیز ملاقات و گفت وگو کرد.
ایفنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – وزیر امور خارجه هند روز دوشنبه اعلام کرد که هند نیازهای انرژی خود را در اولویت قرار می دهد و به خرید نفت از روسیه ادامه می دهد. دولت های غربی به مسکو فشار می آورند تا سقف قیمتی را برای کاهش درآمدهای خود از صادرات نفت اعمال کند. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
آمریکا به حمله اوکراین علیه روسیه واکنش نشان داد و اعلام کرد که حمله اوکراین به خاک روسیه ارتباطی با ما ندارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان از رشد 53 درصدی تعاملات اقتصادی ایران و بوسنی و هرزگوین خبر داد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با آقای کاوازوویچ رئیس العلمای جامعه اسلامی بوسنی و هرزگوین، در خصوص وضعیت و ارزش های مشترک مسلمانان و تاریخ و فرهنگ مشترک بین دو کشور گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان از باقر عزت بگوویچ معاون مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین برای سفر به کشورمان دعوت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در گام دوم از سفر به منطقه بالکان با خانم بیسرا ترکوویچ وزیر امور خارجه بوسنی و هرزگوین دیدار و در خصوص موضوعات مورد علاقه دو کشور به گفتگو پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: دشمنان در تحریم های بیش از 40 سال گذشته در درجه اول تحریم ها را اعمال کردند برای اینکه توان دفاعی ما تقویت نشود اما دقیقا در همان نقطه جمهوری اسلامی بالاترین دستاوردها را توانست به دست بیارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که هرگونه گسترش ناتو با واکنش مسکو مواجه خواهد شد و هر عملی یک عکس العملی دارد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با باقر عزت بگوویچ معاون رئیس مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین دیدار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۴    
وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر خود به بوسنی هرزگووین با ایرانیان مقیم سارایوو دیدار کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در ادامه برنامه های سفرش به بوسنی و هرزگوین با باقر عزت بگوویچ نایب رئیس مجلس اقوام ورئیس هیات علمای این کشور دیدار کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، در این دیدار که کاظم جلالی ، سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه و شبیب جویجری ، عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حضور داشتند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در ادامه برنامه های سفرش به بوسنی و هرزگوین با باقر عزت بگوویچ نایب رئیس مجلس اقوام این کشور دیدار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۳    
وزیر امور خارجه کشورمان با رئیس هیات علمای اسلامی بوسنی دیدار کرد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا هادی زاده روزنامه نگار و فعال رسانه ای در یادداشتی پیرامون سفر وزیر امور خارجه ایران به صربستان با عنوان صدای پای نظم جدید جهانی در روابط تهران- بلگراد نوشت: ...
سلام نو / ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرنگار سی ان ان بوسنی از وزیر خارجه ایران درباره اغتشاشات اخیر سؤال پرسید که امیرعبداللهیان در پاسخ به او گفت اغتشاشات در ایران تمام شده و می توانید به ایران سفر کنید و از نزدیک ببینید.بعد از این سؤال، وزیر خارجه بوسنی در حمایت از پاسخ وزیر خارجه ایران به سؤال خبرنگار سی ان ان روسری بر سر کرد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران می گوید: هیچ کس در ایران بر اثر شلیک پلیس و یا نیروهای امنیتی کشته نشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز در سخنانی هشدار داد: گسترش بیشتر ناتو پاسخ مسکو را در پی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: در اغتشاشات اخیر پلیس به سمت احدی شلیک نکرده و هیچکس بر اثر شلیک یا برخورد پلیس و نیروهای امنیتی کشته نشد، بلکه به دلیل به کارگیری سلاح گرم و سرد توسط عوامل خارجی که وارد ایران شدند یا افرادی که تحت تاثیر قرار گرفتند، بیش از 67 نیروی پلیس به شهادت رسیده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان بهمراه هیات همراه در مزار شهدای بوسنی و هرزه گوین حضور یافت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر خارجه ایران با باقر عزت بگوویچ نایب رئیس مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین دیدار کرد. به گزارش شفقنا، آقای حسین امیرعبداللهیان که در سارایوو به سر می برد، امروز همچنین با وزیر خارجه بوسنی نیز دیدار کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر به بوسنی با نایب رئیس مجلس اقوام این کشور دیدار کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سارایوو- ایران پرس: حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران و هیئت همراه در جریان سفر به بوسنی در آرامستان کواچی آرامگاه علی عزت بگوویچ، اولین رئیس جمهور بوسنی و هرزگوین حاضر شده و با نثار گل یاد رهبر فقید این کشور را گرامی داشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز در جریان سفر به بوسنی، در مسجد قدیمی غازی خسرو بیک سارایوو اقامه نماز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در ادامه برنامه های سفر به بوسنی و هرزگوین به مقام علی عزت بگوویچ، رئیس جمهور فقید این کشور و شهدای جنگ بوسنی با اهدای گل ادای احترام کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در ادامه برنامه های سفرش به بلگراد با ایرانیان مقیم صربستان دیدار کرد. این نشست آخرین برنامه سفر دو روزه وزیر امور خارجه خارجه کشورمان به صربستان بود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه درخصوص توافق هسته ای با ایران و مذاکرات هسته ای گفت: وضعیت بازگرداندن توافق هسته ای با ایران در حال سکون است، اما پسرفتی نیز رخ نداده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه بوسنی در نشست خبری مشترک با امیرعبداللهیان در واکنش به سوال خبرنگار سی ان ان بوسنی و در حمایت از پاسخ وزیر خارجه ایران در خصوص اغتشاشات 8 هفته اخیر ایران روسری بر سر کرد و گفت ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با همتای بوسنیایی خود در سارایوو دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز در اظهاراتی، پویایی روند احیای توافق هسته ای را در گرو اتخاذ تصمیمات سیاسی لازم دانست و مهم ترین تصمیم در این زمینه را تصمیم دولت آمریکا برای پایبندی کامل به قطعنامه 2231 شورای امنیت تلقی کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش حوزه سیاست خارجی ایران اکونومیست، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با بیسراتوکوویچ وزیر خارجه بوسنی و هرزگووین گفت: ما برگزاری انتخابات عمومی را که در بوسنی با موفقیت انجام شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه بوسنی و هرزگووین گفت: ایران همیشه برای ما یک کشور شریف و دوست بوده است و از تمامیت ارضی ما حمایت کرده استایران همواره شرایط سیاسی بوسنی را درک کرده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه تاکید کرد که مقامات تهران آماده تکمیل سریع مذاکرات مربوط به احیای کامل برجام هستند و با وجود مانع تراشی آمریکا و دبیرخانه آژانس، هیچ مشکل غیرقابل حلی در این زمینه وجود نداشته و بن بستی هم در مذاکرات دیده نشده است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با خانم بی سرا ترکوویچ وزیر امور خارجه فدراسیون بوسنی و هرزگوین دیدار و گفتگو کرد.
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت: مسکو از واشنگتن می خواهد که همه تحریم های غیرقانونی علیه ایران را در اسرع وقت و به طور غیرقابل برگشت لغو کند.