سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۱۰:۰۳Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر امور خارجه»

دنیای اقتصاد   ۱۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهر : همزمان با نزدیک شدن آغاز فعالیت دولت جدید، گمانه زنی ها در خصوص انتخاب وزیر امورخارجه افزایش یافته است که در این اینفوگرافیک به 4 گزینه احتمالی پرداخته شده است.
ایسنا   ۵۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا با تکرار ادعای قبلی اش مبنی بر این که با بررسی های انجام گرفته این کشور، ایران مسئول حمله اخیر به یک کشتی تجاری اسرائیلی است، گفت که آمریکا با کشورهای ذی ربط در تماس است و پاسخی جمعی در کار خواهد بود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس تمدید وضعیت اضطراری در میانمار را به عنوان تلاشی از سوی نیروهای مسلح این کشور برای تقویت "غصب قدرت" خودشان، محکوم کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا که کشورش در حال خروج نظامیان خود از افغانستان است، مدعی شد واشنگتن نسبت به آن دسته از شهروندان افغانستان که از سال 2001 با آمریکا همکاری کرده اند و اکنون در معرض خشونت هستند، متعهد است.
فرارو   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه امروز در واکنش به جنجال آفرینی بی اساس کشورهای غربی علیه تهران تصریح کرد: دلیلی برای متهم کردن ایران در حمله به کِشتی اسراییلی وجود ندارد؛ غربی ها تهمت می زنند. ...
دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : با افزایش تحرکات طرف های غربی در متهم کردن ایران بر سر کشتی اسرائیلی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران به اتهامات بی پایه و اساس وزیر امور خارجه بریتانیا علیه جمهوری اسلامی ایران و تکرار آن از سوی وزیر خارجه آمریکا واکنش نشان داد ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک -ایرنا- آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه به وقت محلی بار دیگر با تکرار ادعاها و اتهامات بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران درباره کشتی رژیم صهیونیستی در دریای عمان را تکرار کرد.
تازه ترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از رویترز، وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد که واشنگتن اطمینان دارد ایران عامل حمله اخیر به کشتی رژیم صهیونیستی بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا بار دیگر با تکرار اتهامات اثبات نشده علیه ایران مدعی شد واشنگتن اطمینان دارد ایران عامل حمله به نفتکش رژیم صهیونیستی بوده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
نیویورک -ایرنا- آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه به وقت محلی بار دیگر با تکرار ادعاها و اتهامات بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران درباره کشتی رژیم صهیونیستی در دریای عمان را تکرار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا بار دیگر با تکرار اتهامات اثبات نشده علیه ایران مدعی شد واشنگتن اطمینان دارد ایران عامل حمله به نفتکش رژیم صهیونیستی بوده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۹    
دستیار وزیر امور خارجه و مدیرکل آسیا و اقیانوسیه این وزارتخانه از ورود 1/1 میلیون دزُ بسته جدید واکسن چینی کرونا به کشور خبر داد. رضا زبیب در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: امروز بر اساس برنامه، 1.1 میلیون دُز از بسته 2 واکسن چینی وارد شد ...
برترین ها / اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر خارجه کشورمان گفت: ما تلاش خود را برای رفع تحریم ها کردیم اما عوامل بیرون دولت و کشور مانع از این شد که به نتیجه ای که می خواستیم برسیم. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در حاشیه آخرین جلسه هیأت دولت دوازدهم با بیان اینکه مهمترین کار من برجام بود، گفت: بعد از این دولت به دانشگاه می روم؛ کجا بهتر از دانشگاه است؟
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه هند به عنوان نماینده این کشور در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب ایران شرکت خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۵    
معاون وزیر امور خارجه روسیه اظهارات اخیر رابرت برک را خطرناک و آن را تلاشی در مقصر جلوه دادن مسکو در تنش های دریای سیاه دانست.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه دولت دوازدهم با بیان اینکه طرفی که در برجام به اهداف خود نرسید، طرف مقابل ما بود، گفت: برجام دستاورد مقاومت مردم در مقابل تحریم های اوباما و ترامپ بود. باید این دستاورد را قدر بدانیم و به راحتی آن را از دست ندهیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۷   + ۷۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کاردار بریتانیا در تهران در غیاب سفیر این کشور، در اعتراض به اتهامات وزیر امور خارجه کشور متبوعش علیه ایران از سوی رییس اداره سوم غرب اروپا به وزارت امور خارجه احضار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۲۰    
وزیر امور خارجه پاکستان گفت: حل مساله فلسطین و کشمیر برای تحقق صلح جهانی ضروری و اجتناب ناپذیر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
در پی ادعاهای مطرح شده از سوی وزیر امور خارجه انگلیس مبنی بر احتمال دست داشتن ایران در حمله به یک کشتی تجاری اسرائیلی، وزارت امور خارجه انگلیس سفیر کشورمان را احضار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در توئیتر در پیامی در مورد افتتاح مرکز همایش های بین المللی در اصفهان نوشت: این سازه شاهدی است بر عزم ایران برای ادامه مسیر تعامل سازنده بر اساس موضع برابر و احترام متقابل.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه کشورمان با اشاره به افتتاح مرکز همایش های بین المللی در اصفهان تاکید کرد که این پروژه نشان دهنده عزم ایران برای ادامه مسیر تعامل بر اساس احترام متقابل است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه به اتهامات بی پایه و اساس وزیر امور خارجه بریتانیا علیه جمهوری اسلامی ایران و تکرار آن از سوی وزیر خارجه آمریکا واکنش نشان داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۷   + ۹۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه به اتهامات بی پایه و اساس وزیر امور خارجه بریتانیا علیه جمهوری اسلامی ایران و تکرار آن از سوی وزیر خارجه آمریکا واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های هندی گزارش دادند که وزیر امورخارجه این کشور در مراسم تحلیف ابراهیم رئیسی شرکت خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه پاکستان با تاکید بر لزوم مذاکرات مستقیم میان دولت کابل و طالبان برای پرداختن به اختلافات و حرکت به سمت جلو، گفت: پاکستان برای پیشبرد روند صلح افغانستان با بازیگران مهم منطقه از جمله جمهوری اسلامی ایران در ارتباط است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دهلی نو-ایرنا- اس جایشانکار وزیر امور خارجه هند این هفته به تهران سفر خواهد کرد تا به عنوان نماینده این کشور در مراسم سوگند حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری جدید ایران شرکت کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه افتتاح پروژه مرکز همایش های بین المللی را به شهردار و مردم اصفهان تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های هند گزارش کردند که وزیر خارجه این کشور در مراسم روز پنجشنبه هفته جاری تحلیف ریاست جمهوری آیت الله رئیسی شرکت می کند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۹    
وزیر امور خارجه دولت های یازدهم و دوازدهم مدعی شد که هیچ یک از مذاکره کنندگان به امریکا اعتماد نکرده اند!
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آنتونی بلینکن وزیر امورخارجه آمریکا در حالی نخستین سفر آسیایی خود به هند و کویت را انجام داد که تحولات افغانستان، بررسی سیاست های چین، روند مقابله با همه گیری کرونا و همکاری های امنیتی و دفاعی مهمترین محورهای این سفر را تشکیل می داد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری چین و وانگ یی، وزیر امور خارجه این کشور اخیرا گفته بودند که خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان می تواند برای جدایی طالبان اویغور در سین کیانگ چین پایگاهی برای عملیات تروریستی ایجاد کند. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در ادامه فرافکنی مقامات صهیویستی، وزیر خارجه آمریکا مدعی شد که با بررسی شواهد موجود، این کشور اطمینان دارد که ایران مسئول حمله به یک کشتی اسرائیلی در آب های بین المللی عمان بوده است. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۵۲ سایت دیگر  
برترین ها: دستیار وزیر امور خارجه و مدیرکل آسیا و اقیانوسیه این وزارتخانه از ورود 1/1 میلیون دزُ بسته جدید واکسن چینی کرونا به کشور خبر داد. رضا زبیب در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: امروز بر اساس برنامه، 1.1 میلیون دُز از بسته 2 واکسن چینی وارد شد ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اعتراف دیرهنگام وزیر امور خارجه درباره غیر قابل اعتماد بودن آمریکا در حالی مطرح شد که مسئولان تیم مذاکره کننده در زمان امضا برجام ادعا کرده بودند که امضا کری تضمین است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس در بیانیه ای با محکوم کردن حمله انجام شده به یک کشتی اسرائیلی در آب های عمان، مدعی شد که به احتمال زیاد ایران این حمله را انجام داده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا، دومینیک راب وزیر امور خارجه انگلیس دیشب با صدور بیانیه ای ادعا کرد که لندن به این نتیجه رسیده است که به احتمال زیاد ایران پنجشنبه گذشته در 29 ژوئیه با استفاده از یک یا چند هواپیمای بدون سرنشین (پهپاد) به کشتی “مرسر استریت” در آبهای بین المللی عمان حمله کرده [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۶:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: سخت ترین هفته من در وزارت خارجه شهادت سردار سلیمانی و حادثه هواپیمای اوکراینی بود؛ خیلی بر من سخت گذشت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا روز یکشنبه به وقت محلی با انتشار بیانیه ای در همراهی با ادعاهای رژیم صهیونیستی و بدون ارائه مدرک مستندی مدعی شد با بررسی اطلاعات موجود مطمئن هستیم ایران این حمله را اجرا کرده است.این مقام آمریکایی مدعی شد با شرکای خود برای بررسی اقدامات بعدی همکاری می کنیم ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه پاکستان درباره گزارش های مبنی به ورود داعش به افغانستان گفت که طالبان از نفوذ این گروه به افغانستان جلوگیری می کند.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
همزمان با نزدیک شدن آغاز فعالیت دولت جدید در ایران، گمانه زنی ها در خصوص انتخاب سکاندار جدید دستگاه سیاست خارجی کشورمان به عنوان راهبردی ترین وزارتخانه افزایش یافته است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار بیانیه ای ایران را مسئول حمله به کشتی اسرائیلی در دریای عمان دانست.
وزیر خارجه آمریکا، با تکرار ادعا های بدون سند رژیم اشغالگر قدس، مدعی شد که ایران نفتکش رژیم صهیونیستی را مورد هدف قرار داده است!
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
انتخاب: پس از انگلیس، آمریکا هم ایران را به حمله به کشتی اسرائیلی در ساحل عمان متهم کرد. آمریکا، ایران را متهم به حمله به نفتکش اسرائیلی در ساحل عمان کرد و قول داد که پاسخی مناسب به این حمله در راه است. ...
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با تاکید بر اینکه در نامه ای که دو هفته قبل به دبیر کل سازمان ملل متحد نوشتم تاریخچه بدعهدی های آمریکا را ثبت کردیم و به شکل یک کتاب درآمد که ظرف امروز و فردا منتشر می شود بیان کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس مدعی است ایران کشتی صهیونیستی را در سواحل عمان هدف قرار داده است.
وزیر امور خارجه با بیان اینکه من شهادت می دهم که هیچکدام از مذاکره کنندگان، هیچگاه به آمریکا اعتماد نکردند، گفت: نباید فکر کنیم آمریکا هرچه اراده کند می شود، آمریکا قدر قدرت نیست.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: واردات واکسن خارجی در حال حاضر شتاب بسیاری گرفته و جای نگرانی نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس مدعی شد تهران در پشت پرده حمله به کشتی اسرائیلی در دریای عمان قرار دارد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
آخرین جلسه هیات دولت دیروز در حالی برگزار شد که دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدگاه هایش در باب...