شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۴:۱۹Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قتل»

رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: شخصی که به دلیل اختلافات شخصی اقدام به قتل یک مرد 49 ساله در شهر کرج کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
جشنواره نوزدهم تئاتر فجر هم برای خودش جشنواره ای پر و پیمان بود، جشنواره ای که هم هنرمندان پیشکسوت و جوان ترها و هم دانشجویان در آن حضور داشتند. چراکه در این جشنواره بخشی هم برای تئاتر دانشگاهی در نظر گرفته شده بود. در این جشنواره هنرمندانی روی صحنه رفتند که کمتر در این رویداد حضور داشته اند؛ افسانه
کری خوانی در اینستاگرام با قتل و دستگیری قاتل پایان یافت.
جام جم   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
این دو تجربه به دلیل هماهنگی با هنرمندان جوان شهرستانی که از کمترین امکانات برای اجرای تئاتر برخوردارند، می تواند آزمون وخطایی بزرگ برای انتقال تجربه از مرکز به دیگر شهرهای ایران باشد و این گونه می شود شعار تئاتر برای همه را به شکل گسترده تری معنا بخشید اما از قدیم گفته اند با یک گل بهار نمی شود ...
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
مرگ یک جوان سیاه پوست بر اثر خشونت پلیس و انتشار تصاویر آن در رسانه ها موجی از اعتراضات در سراسر آمریکا برانگیخته است.
اکو فارس   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرکز نگهداری سگ ها در حومه شهر قاهره مصر/ رویترز تظاهرات سراسری در شهرهای مختلف آمریکا در اعتراض به قتل یک مرد سیاه پوست به دست پلیس آمریکا در شهر ممفیس ایالت تنسی/ رویترز ...
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تایر نیکولز، جوان سیاه پوست که روز 7 ژانویه توسط پلیس متوقف و سپس با مشت و لگد شدید راهی بیمارستان شد، در اثر شدت جراحات وارد شده جان خود را از دست داد.
همشهری   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تیر و طایفه قاجار کلا به باغ و کاخ علاقه زیادی داشت. هر جایی در تهران امروز را هم که نگاه کنید کاخی یا باغی اگر مانده، این خاندان ساخته؛ به ویژه ناصرالدین شاه که کاری نداشت رعیت پدرسوخته! چیزی برای خوردن دارد یا نه.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تایر نیکولز، 29 ساله که یک سیاهپوست آمریکایی بود در حین رانندگی توسط 5مامور پلیس سیاهپوست به اتهام بد راندن خودرو متوقف شد و 3 دقیقه توسط افسران مورد ضرب و شتم قرار گرفت! و در بیمارستان جان باخت.
همشهری   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پس از انتشار ویدئویی از قتل جوان سیاهپوست توسط پلیس، صدها نفر در سراسر آمریکا از جمله نیویورک و ممفیس به خیابان ها آمدند و علیه پلیس شعار سر دادند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
انتشار فیلم شکنجه و قتل جوان سیاه پوست آمریکایی، بار دیگر موجب افزایش خشم و انزجار افکار عمومی در آمریکا شده و تظاهرات گسترده ای در شهرهای مختلف این کشور برگزار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
پس از انتشار فیلم خشونت پلیس آمریکا علیه یک سیاهپوست که منجر به مرگ او شد، شهرهای آمریکا صحنه اعتراضات به این اقدام نژاد پرستانه شد.
اقتصاد 24   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
متهم تعرض جنسی به 15 کودک در مدرسه فوتبال مشهد، از دو خبرنگار برای رسانه ای کردن ماجرا شکایت کرد. حالا با وجود در دستور کار قرارگرفتن شکایت خانواده ها از این فرد ...
همشهری   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پلیس شهر ممفیس پس از دوهفته ویدئوهایی از قتل جوان سیاهپوست منتشر کرد. تایر نیکولز، 29 ساله که یک سیاهپوست آمریکایی بود، روز دهم ژانویه بر اثر شدت جراحات در بیمارستان درگذشت. او در حین رانندگی توسط 5مامور پلیس سیاهپوست به اتهام بد راندن خودرو متوقف شد و 3 دقیقه توسط افسران مورد ضرب و شتم قرار گرفت!
شیعه نیوز   ۴ ساعت پیش    
بر اساس معلومات مقامات بلندپایه، در واقع نیروهای ویژه امریکایی در تلاش بودند که بلال السودانی را بازداشت کنند. اما به گفته آن ها، در تبادله آتش السودانی و ده جنگجوی اسلامگرای دیگر کشته شدند. در این عملیات هیچ نیروی امریکایی کشته نشده، اما یک سرباز را سگ اردوی امریکا دندان گرفته و زخمی کرده است.
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
از حضرت سجاد(ع) نقل شده است که فرمود اگر شمشیری که با آن پدرم را به قتل رساندند نزد من امانت گذارند چون امانت را بخواهند به ایشان باز دهم و هیچ سوابق دیرین را در ادای امانت به یاد نیاورم.
شفقنا   ۴ ساعت پیش    
شفقنا- پلیس شهر ممفیس تصاویری تکان دهنده از برخورد خشونت آمیز بین تایر نیکولز، یک مرد سیاهپوست 29 ساله، و پنج افسر پلیس منتشر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ یک کلیپ ویدیویی نشان می دهد که افسران، نیکولز را از صندلی راننده بیرون می کشند در حالی که او فریاد می زند: لعنتی ...
تازه نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرد کشاورز ارومیه ای که فکر می کرد همسرش را در ساختمان سفارت جمهوری آذربایجان در تهران نگه داشته اند با یک کلاشنیکف وارد سفارت شد و بعد از قتل افسر ارشد امنیتی و مجروح کردن دو نفر دیگر قبل از فرار دستگیر شد.
برترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
نقشه شیطانی پسر مست برای تعرض به یک دختر باعث شد جشن تولد با جنایت به پایان برسد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پس از آن که 5 مامور پلیس ممفیس به علت ضرب و جرح شدید منجر به مرگ یک مرد جوان به نام "تایر نیکولز" در شهر ممفیس از کار برکنار و سپس رسما به قتل متهم شدند، پلیس این شهر آمریکا عصر جمعه برای نخستین بار ویدیوهای ضبط شده از طریق دوربین های شهری و پلیس را به طور عمومی منتشر کرد.
میزان   ۵ ساعت پیش    
انتشار ویدئوهای خشونت پلیس آمریکا علیه یک شهروند سیاهپوست سبب شد تا پلیس در شماری از شهرهای این کشور به حالت آماده باش دربیاید. خبرگزاری میزان – پس از انتشار چهار ویدئوی قتل تایری نیکولز، شهروند سیاهپوست توسط پلیس ممفیس ایالت تنسی آمریکا ...
روزنامه ایران نوشت: در حاشیه جلسات دادگاه حمید نوری در سوئد، یکی از سران منافقین به قتل عام 17 هزار ایرانی افتخار و اعلام کرد که حتی بیشتر از این تعداد را کشته ایم.
مردم آمریکا در واکنش به قتل یک جوان سیاهپوست به دست 5 نیروی پلیس به خشم آمده اند و انتظار می رود که شهر های بزرگ این کشور صحنه تظاهرات گسترده باشد.
مرد جوانی که در جریان یک درگیری خانوادگی همسرش را زیر کتک گرفته و او را به قتل رسانده بود، ادعا کرد که همسرش به او سرکوفت می زده است.
فرمانده انتظامی بروجن گفت: پس از وقوع قتل خانم 20 ساله ای، با تلاش مأموران پلیس آگاهی زن و مرد قاتل دستگیر شدند.
رئیس جمهور آمریکا گفت آنچه در خطر قرار دارد جان افراد بیگناه است. این تاثیر زیادی بر وجهه آمریکا دارد.
این تظاهرات به دنبال انتشار تصاویر مربوط به قتل تایری نیکولز برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۱:۲۰    
یکی از رهبران جنبش مقاومت فلسطین گفت پاسخ به قتل عام جنین، متوقف کردن همکاری های امنیتی و مذاکره نیست بلکه خون را باید با خون پاسخ داد.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آذربایجان: حمله تروریستی به نمایندگی های دیپلماتیک غیرقابل قبول است
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۲۴    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو های عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
الهه فراهانی-روزنامه نگار مرد مسلح به همراه فرزندانش از ارومیه راهی تهران شد تا به گفته خودش: همسرم را از طبقه چهارم سفارت آذربایجان در تهران بیرون بیاورم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دعوای مجازی دو پسر جوان به حادثه ای خونین در یکی از محله های تهران ختم شد. اوایل آبان ماه امسال قاضی محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران پلیس از قتل پسر جوانی باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۲    
دفتر پژوهش های موسسه کیهان به دنبال تصمیم حضرت امام خمینی برای بازگشت به ایران، دولت شاپور بختیار آخرین نخست وزیر شاه، در چهارم بهمن 1357 دستور بستن و اشغال نظامی فرودگاه های کشور را داد ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تصویری از سلاح کلاشینکف که دست فرد مهاجم به سفارت جمهوری آذربایجان بود و با آن یک نفر را هم به قتل رساند را ببینید.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مرد همسرکش در دادگاه گفت به دلیل مسائل مالی با همسرش درگیر شد و او را به قتل رساند.
تصویری از سلاح کلاشینکف که دست فرد مهاجم به سفارت جمهوری آذربایجان بود و با آن یک نفر را هم به قتل رساند را ببینید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۰۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. هشدار مهم بیل گیتس برای مردم جهان اینجا قبلا مثل بهشت بود! ساختمان های مدرنی که شبیه ساختمان نیستند طرز تهیه ته دیگ بال مرغ؛ خوشمزه و مجلسی ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تصویری از سلاح کلاشینکف که دست فرد مهاجم به سفارت جمهوری آذربایجان بود و با آن یک نفر را هم به قتل رساند را ببینید.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۸:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
هویت فردی که امروز به سفارت جمهوری آذربایجان حمله کرد و یک نفر به قتل رساند مشخص شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مرد جوانی که مشروبات الکلی مصرف کرده و راننده یک خودرو را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تصویری از سلاح کلاشینکف که دست فرد مهاجم به سفارت جمهوری آذربایجان بود و با آن یک نفر را هم به قتل رساند.
آنا / جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۹   + ۷۰ سایت دیگر  
صبح امروز فردی مسلح با انگیزه شخصی به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران حمله کرد که در پی این اقدام یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
صبح جمعه (7 بهمن ماه) فردی در حمله مسلحانه به سفارت جمهوری آذربایجان یک نفر را به قتل رساند و دو نفر را زخمی کرد، مهاجم دستگیر شده و بررسی های اولیه نشان می دهد انگیزه او شخصی بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۵    
پنج افسر پلیس اخراجی ممفیس به قتل و جرایم دیگر منجر به قتل تایر نیکولز، راننده سیاهپوستی که سه روز پس از درگیری با افسران در حین یک بازرسی ترافیکی جان خود را از دست داد، متهم شدند.
به دنبال انتشار اخباری از حمله مسلحانه به سفارت باکو در تهران در صبح روز جمعه، وزارت خارجه جمهوری آذربایجان این حمله را تایید کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۶۷ سایت دیگر  
در پی حمله مسلحانه به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بلافاصله با حضور در صحنه نسبت به پیگیری حادثه رخ داده حاضر شد.
برترین ها / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
پسر نوجوان می گوید دوستش نسبت به او نظر سوء داشت و به همین دلیل مجبور به قتل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۹    
سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تشریح جزئیات قتل مسلحانه یک دیپلمات در سفارت آذربایجان گفت: این فرد انگیزه خود را مسائل خانوادگی اعلام کرده است.
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مرد افغانستانی که در ایران کارگر ساختمانی بود، دختر مورد علاقه اش را کشت و گفت: او از ادواج با من منصرف شد،اما پولهایی که خرجش کردم پس نداد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
هر کس مردم را به قصد برهم زدن امنیت کشور به جنگ و کشتار با یکدیگر اغوا یا تحریک کند صرف نظر از اینکه موجب قتل و غارت بشود یا نشود به یک تا پنج سال حبس محکوم می گردد.