سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۶:۰۵Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دهدشت»

خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وی بیان این که پی گیر حوزه علمیه دهدشت نیز هستیم به برگزار شدن مناقصه مدرسه سفیران اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات به عزل و نصب های گذشته برمی گشت که آن ها را اصلاح کردیم و 2 مورد به کار بازگشته ا ند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
به همت حوزه مقاومت شهید فهمیده دهدشت 400 بسته پروتئینی بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۱    
فعالیت زیر پوستی و نامحسوس یک محضر ازدواج در دهدشت در برپایی جشن هایی با جمعیت بیش از حد مصوب، دهن کجی به مصوبه های ستاد مقابله با کرونا در اجرای طرح محدودیت های جدید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۶    
طبیعت شهر دهدشت به روایت تصویر طبیعت شهر دهدشت به روایت تصویر طبیعت شهر دهدشت به روایت تصویر طبیعت شهر دهدشت به روایت تصویر طبیعت شهر دهدشت به روایت تصویر طبیعت شهر دهدشت به روایت تصویر طبیعت شهر دهدشت به روایت تصویر طبیعت شهر دهدشت به روایت تصویر طبیعت شهر دهدشت به روایت تصویر طبیعت شهر دهدشت به ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دو بنای تاریخی بلادشاپور (کاروانسرا و حمام کهیار) در شهر دهدشت به مزایده می روند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از بیماران پیوندی کهگیلویه بزرگ که داروی آنها به عنوان بیماران خاص از دهدشت تامین می شود،از کمبود دارو و به خطر افتادن جان خود گلایه کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۳    
آبگرفتگی معابر شهر دهدشت پس از هر بار بارندگی مردم این شهر را کلافه کرده است.
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بویرنیوز : بارش های اخیر استان تا ساعت 9:30 یکشنبه نهم آذر 99 سرفاریاب 200 بوستان باشت 186 ابده گاه 184 امامزاده جعفر 180.2 باشت 176 دوگنبدان 166.7 جاورده 142 سراسیاب یوسفی 131 لنده 127 سی سخت 122.6 لیکک 122.4 دژسلیمان 122 یاسوج 119.7 قلعه دختر 118.5 دهدشت 115.9 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۰    
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه گفت: عملیات زیرسازی و آسفالت روستاهای حومه غربی با اعتبار یک میلیارد و 600 میلیون تومان در حال اجرا است.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۲۰    
حال به نظر می رسد پیگیری موحد و صفایی در مرکز کشور و استان به نتیجه رسیده و (کاروانسرای دهدشت وحمام کهیار) به مزایده رفته است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مأموران تلاش زیادی برای آرامش و رفاه مردم دارند و حضور آنها سبب شده تا مخلان نظم و امنیت سرجای خود بنشیند و یا جرأت نکنند که از سوراخ های خود بیرون بیایند ...
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۵    
سید عبدالحمید تقوی در پیامی شهادت مظلومانه و ناجوانمردانه ی دانشمند ارشد هسته ای کشورمان شهید”محسن فخری زاده” تسلیت گفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۳:۰۴    
پیاده روهای شهر دهدشت خالی از رفت و آمد است اما در خیابان های شهر همچنان بوق های کرونایی جریان دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۸:۰۱    
بارش باران پاییزی در دهدشت بارش باران پاییزی در دهدشت بارش باران پاییزی در دهدشت بارش باران پاییزی در دهدشت بارش باران پاییزی در دهدشت بارش باران پاییزی در دهدشت بارش باران پاییزی در دهدشت بارش باران پاییزی در دهدشت بارش باران پاییزی در دهدشت بارش باران پاییزی در دهدشت بارش باران پاییزی در دهدشت
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۲    
کاروانسرا و حمام تاریخی کهیار دهدشت با کاربری مجتمع گردشگری، فرهنگی، اقامتی، پذیرایی، بهداشتی و درمانی به مزایده گذاشته شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
دانش آموز دهه هشتاد فرمانده برتر واحد بسیج دانش آموزی مدرسه صدیقه کبری در دهدشت یکی از فعالان عرصه بسیج است که با تلاش و کوشش خود و دوستانش در واحد دانش آموزی مدرسه خود توانستند رتبه برتر را در جشنواره مالک اشتر بسیج در کهگیلویه و بویراحمد کسب کنند.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۴    
بعد از انتشار یک خبر مبنی بر خدمات دهی بانک تجارت پشت درب های بسته تعدادی از ارباب رجوع ها با ارسال های پیام ها وتماس هایی به این خبر واکنش متعدد نشان دادند.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به همت گروه جهادی شهدای کهگیلویه، 200 بسته معیشتی پروتئینی در حومه شرقی دهدشت، با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی ره توزیع شد.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
جانشین سپاه پاسداران و دادستان شهرستان کهگیلویه با حضور در زندان دهدشت مشکلات زندانیان را بررسی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 عضو کادر فنی و چهار بازیکن پسر رده سنی نوجوانان تیم فرازبام خاییز دهدشت به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
پارسایی رئیس هیات هندبال کهگیلویه وبویراحمد از دعوت چهار بازیکن تیم هندبال نوجوانان فزار بام دهدشت به اردوی تیم ملی کشور خبر داد.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
توزیع مرغ سهمیه ای در شهر دهدشت با وجود اعمال محدودیت های ویژه کرونایی باعث ازدحام وایجاد صفی طولانی از مراجعین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۱۶    
برخی از رانندگان شهر دهدشت با وجود اعلام وضعیت قرمز و اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی در این شهر بی توجهی کرده و در ساعاتی که ممنوع اعلام شده اقدام به تردد در معابر این شهر می کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۳    
حوزه/مدیر حوزه علمیه کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها مدرسه علمیه نوساز استان در شهرستان گچساران است که متاسفانه بودجه ای برای تجهیز آن نداریم.
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بویرنیوز -کادر درمان بیمارستان های کهگیلویه و بویراحمد [بیمارستان شهید جلیل یاسوج، امام خمینی (ره) دهدشت و شهید رجایی گچساران] فداکارانه در تلاش هستند که جان بیماران کرونایی را نجات دهند ...
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت از نجات معجزه آسای مادر باردار در این بیمارستان خبر داد و گفت: در تاریخ 22 آبان ماه سالجاری مادری 24 ساله باردار با بارداری پرخطر از مرکز تسهیلات دیشموک ساعت 1:30 بامداد با وضعیت در حال زایمان به این مرکز درمانی منتقل گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور امام جمعه ورودی فیلگاه مسدود و ورود و خروج خودرو از امروز ممنوع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۶:۵۳    
بیش از پنج هزار هکتار زمین تشنه دهدشت غربی با گذشت یک دهه از کلنگ زنی طرح آبرسانی همچنان در انتظار تأمین اعتبار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسئول هیئت انصار الثقلین دهدشت گفت: از زمان شیوع کرونا تاکنون 530 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هیئت های ورزشی خاک می خورند، حامی مالی نیست، و دولت بی تفاوت، فرصت استثنایی حضور ورزش حرفه ای را به حال خود رها کرده است و حتی آکادمی و تنها باشگاه لیگ برتری در رشته هندبال تاکنون رنگ و رخسار نماینده عالی را به خود ندیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۴    
مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه به انتقادهای پزشک متخصص بیمارستان دهدشت در خصوص کمبودهای درمانی این مرکز واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد امام جمعه دهدشت گفت: متاسفانه دورکاری مدیران تفریحی شده، کارمند سر کار نمی آید اما در حاشیه رودخانه مارون تفریح کبابی راه انداخته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد دادستان عمومی و انقلاب دهدشت از برخورد جدی با عوامل تهدید علیه بهداشت در شهرستان خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۳    
در حالی که این روزها دومینوی کرونا طیف وسیعی از جامعه را قربانی خود کرده است کمبود امکانات درمانی و تجهیزات کادر درمان بیمارستان دهدشت نگرانی از مراقبت بیماران را بیشتر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۶:۳۸    
در حالی که این روزها دومینوی کرونا طیف وسیعی از جامعه را قربانی خود کرده است کمبود امکانات درمانی و تجهیزات کادر درمان بیمارستان دهدشت نگرانی از مراقبت بیماران را بیشتر کرده است.
افزایش سرمایه شرکت پتروشیمی گچساران و عدم افزایش سرمایه چند شرکت سهامدار پتروشیمی گچساران در ماه های اخیر، دستمایه جوسازی رسانه ای عده ای علیه هلدینگ خلیج فارس شده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
استان کهگیلویه و بویراحمد استانی نوپا است، صنعتی نبوده و در گذشته هم زیرساخت های لازم را نداشته است، برای سرمایه گذاران بسیار راحت تر بوده که بخواهند در شیراز و اصفهان سرمایه گذاری کنند تا اینکه بیایند در کهگیلویه و بویراحمد سرمایه گذاری کنند که حتی فرودگاه یا زیرساخت های دیگری نداشته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۳    
حاج محمدآقا بوشهری ملقّب به معین التجار و مشهور به حاج محمد دشتی، در سال 1238 ش در بوشهر تولد یافت. پدرش حاج محمدرحیم دهدشتی از تجار و اعیان بوشهر اصالتاْ از اهالی شهرستان کهگیلویه بود که به دلیل فقر و تنگدستی از دهدشت راهی بوشهر می شود.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات اجرایی مرمت و سامان دهی 2 بنای تاریخی مسجد مورک در بافت تاریخی دهدشت و قلعه تاریخی چرام در حال تکمیل است.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم دور برگشت از سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال مردان از دهه دوم آذر ماه در سالن هندبال شهید قاسم سلیمانی در تهران آغاز خواهد شد. دور رفت این مسابقات طی دو مرحله برگزار شد و جمعه، 23 آبان ماه به پایان رسید. ...
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب، محمد طاهر طیب زادگان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در شهرستان همه امکانات موجود برای مقابله با این ویروس بکار گرفته شد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه دهدشت گفت: با وجود ظرفیت های فراوان در بخش کشاورزی شهرستان کهگیلویه، اما اجازه برداشت آب برای مصارف در این حوزه فراهم نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۱    
ایرنا - یاسوج - کارخانه سنگ شکن و آسفالت شهرداری دهدشت با درآمد ماهانه سه میلیارد ریال از امروز وارد چرخه تولید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - شهردار دهدشت با اشاره به راه اندازی کارخانه سنگ شکن و آسفالت شهرداری گفت: درآمد ماهانه این طرح سه میلیارد ریال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
با بازگشت دو کارخانه شن و ماسه و آسفالت به چرخه تولید توسعه شهری در دهدشت رونق می یابد.