یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۵۲Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمعیت هلال احمر»

خبرگزاری فارس   ۷ دقیقه پیش    
رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: گزارش های تخریبی وجود دارد و تعداد مصدومان به پنج نفر رسیده است.
رادیو پیام   ۱۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر کوروش پرند رییس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به موج چهارم کرونا که بیشتر مناطق کشور را در برگرفته اظهار داشت،در این شرایط یکی از مهم ترین کارها برای شناسایی هر چه سریعتر بیماران انجام تست PCRمی باشد و دانشگاه شهید بهشتی با همکاری مجتمع دارویی درمانی هلال وابسته به جمعیت هلال ...
سخنگوی سازمان اورژانس گفت: جهت امدادرسانی به منطقه زلزله زده گناوه، 50 آمبولانس از استانهای همجوار، پنج اتوبوس آمبولانس و سه بیمارستان صحرایی از شهرکرد، شیراز و اصفهان درحالت آماده باش هستند.
ایرنا   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- : مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: براساس گزارش های اولیه زمین لرزه گناوه تاکنون تلفات جانی نداشته است و تنها پنج تن مصدوم شده اند که به بیمارستان انتقال یافته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۳۹ دقیقه پیش    
گروه استان ها- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از اعزام 12 تیم امدادی و ارزیاب هلال احمر به نقاط مختلف شهرستان زلزله زده گناوه خبر داد.
ایمنا   ۴۴ دقیقه پیش    
با تلاش امدادگران کوهستان جمعیت هلال احمر استان زنجان بعد از گذشت 5 ماه، جسد جوان 26 ساله طی یک عملیات سخت ونفسگیر در هوای مه آلود و سرد از ارتفاعات روستای ماری کشف شد تا پرونده مفقودی او بسته شود. با امدادگران زنجانی حاضر در این عملیات به گفت وگو نشسته ایم.
مرور نیوز   ۵۲ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
محمد حسن قوسیان مقدم سخنگوی جمعیت هلال احمر از اعزام تیم های ارزیاب به مناطق زلزله زده بوشهر خبر داد.
ایرنا   ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: نیروهای امدادی این جمعیت آمادگی لازم را دارند تا در صورت اعلام نیاز استان بوشهر برای کمک به زلزله زدگان گناوه به منطقه اعزام شوند.
ایرنا   ۵۶ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - سخنگوی جمعیت هلال احمر از مصدوم شدن پنج نفر بر اثر زلزله 5.9 ریشتری در بندر گناوه خبر داد.
رکنا   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : ساعتی پیش زلزله ای به شدت 5.9 ریشتر در بوشهر رخ داد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر از افزایش مصدومان زمین لرزه در مرز بین استان های بوشهر و فارس خبر داد.
رییس جمعیت هلال احمر آزادشهر و رامیان ازامدادرسانی به مادر باردار در یکی از روستا های صعب العبور رامیان خبر داد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به 73 آسیب دیده ناشی از 42 حادثه به وسیله 44 تیم عملیاتی این جمعیت در هفته سوم فروردین ماه خبر داد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر با بیان اینکه تخریب و ترک خوردگی دیوارهای منازل در مناطق زلزله زده گزارش شده است، گفت: در حال حاضر 5200 تخته چادر آماده شده تا در صورت نیاز توزیع شود.
شبستان   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
خدادادی از آماده باش تیم های عملیاتی امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان در پی وقوع زمین لرزه 5/9 ریشتری در بندر گناوه خبر داد و گفت: این تیم ها در شهرستان های هندیجان، بندرماهشهر، امیدیه، آغاجاری و بهبهان به حالت آماده باش در آمدند.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به 73 آسیب دیده ناشی از 42 حادثه به وسیله 44 تیم عملیاتی این جمعیت در هفته سوم فروردین ماه خبر داد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در زمین لرزه صبح امروز در بندر گناوه تعداد 10 روستا در مرکز وقوع زلزله دچار خساراتی از جمله ترک خوردگی دیوارها و تخریب منازل شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
معاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره زلزله استان بوشهر توضیحاتی را ارائه داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
اصفهان - معاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از مصدومیت 80 نفر در 46 حادثه یک هفته اخیر در اصفهان خبر داد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از آماده باش نیرو های امدادی و عملیاتی هلال احمر فارس برای اعزام به بندر گناه در استان بوشهر در پی زلزله 5.9 ریشتری خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی جمعیت هلال احمر از آماده باش چهار فروند بالگرد در استان های معین منطقه زلزله زده گناوه استان بوشهر برای امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی زمین لرزه 5.9 ریشتری در این منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کازرون با اشاره به زمین لرزه 5.9 ریشتری روز یکشنبه حوالی گناوه استان بوشهر گفت: بخش های خشت و کنارتخته از توابع کازرون، نزدیکترین نقاط استان فارس به کانون زمین لرزه بودند که بنا بر اعلام بخشداران این مناطق، زمین لرزه خسارتی در این بخش ها به دنبال نداشته است
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر از آماده باش 4 بالگرد در استان های بوشهر، شیراز، اهواز وکرمان خبر داد.
میزان   ۱ ساعت پیش    
توضیحات قوسیان مقدم، سخنگوی جمعیت هلال احمر 1400/01/29 - 12:15 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی توضیحات دهقانی مدیرکل مدیریت بحران 1400/01/29 - 12:13 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: لحظه وقوع زلزله 6.2 ریشتری در یونان کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام چهار گروه ارزیاب به منطقه زلزله زده حوالی بندر گناوه واقع در استان بوشهر به منظور ارزیابی اولیه زلزله بوقوع پیوسته در این منطقه خبر داد.
شهر فردا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از وقوع دو فقره حادثه واژگونی تریلی در محور سمنان- فیروزکوه با دو مصدوم و غرق شدن یک جوان در استخر کشاورزی گرمسار خبر داد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی جمعیت هلال احمر از اعلام وضعیت نارنجی در استان های خوزستان، فارس، کهکیلویه و بویراحمد و هرمزگان خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: بالگرد هلال احمر کرمانشاه پس از یک ساعت عملیات هوایی در کوه پرآو توانست سه نفر گرفتار و مصدوم در ارتفاعات این کوه را نجات دهد.
دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: مردم منتظر ورود محموله های بعدی واکسن کرونا از این کشورها باشند اما در حال حاضر نمی توان زمان مشخصی را برای ورود محموله های بعدی مشخص کرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از غربالگری بالغ بر 172 هزار نفر از مسافران ورودی به کشور از نظر ابتلا به کرونا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی جمعیت هلال احمر از اعطای 400 هزار دوز واکسن کرونا به صورت رایگان توسط صلیب سرخ چین به هلال احمر خبر داد و گفت: بنا بر هماهنگی های انجام شده قرار است در مراحل بعدی نیز واکسن کرونا از چنین وارد کشور شود. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر گفت: میزان مشارکت های نقدی و غیرنقدی مردمی جمع آوری شده از سوی سازمان داوطلبان این جمعیت برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور از یکم فروردین تا 29 اسفند سال گذشته (99 ) به 288 میلیارد تومان رسید.
جمعیت هلال احمر استان قزوین، 50 کپسول اکسیژن به صورت امانت در اختیار بیماران کرونایی قرنطینه در منزل قرار داده است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر گفت: ارز تخصیص یافته برای تامین واکسن آنفلوآنزا از سوی سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت به این جمعیت برای تامین داروهای بیماران سرطانی و بیماران خاص اختصاص یافت.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر توصیه هایی را برای پیشگیری از ویروس کرونا در مساجد در ماه رمضان اعلام کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تفاهمنامه همکاری مشترک با حضور مدیران هلال احمر استان تهران و مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران امضا شد. به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، نشستی با حضور حجت الاسلام والمسلمین اکبری، مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در جلسه استانی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا از عملکرد هلال احمر و دستگاه های دخیل در طرح مقابله و مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از کنترل بهداشتی 170 هزار و 353 نفر از مسافران ورودی به کشور در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد. مهدی ولی پور با اشاره به اجرای طرح کنترل بهداشتی مسافران در مبادی مرزی رسمی کشور همراه با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه مصرف زیاد قند، نمک و چربی موجب تضعیف سیستم ایمنی بدن می شود، به روزه داران توصیه کرد، از خوردن مواد غذایی شیرین در وعده سحری پرهیز کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان تعدادی کپسول اکسیژن ، دستگاه مانومتر و اکسیژن ساز به شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اهدا کرد .
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبر روز ، حسین مولایی رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان گفت: دستگاه مانومتر و اکسیژن ساز برای بیماران کرونایی از سوی جمعیت هلال احمر خوزستان به شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهدا شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهداد گفت: خط تلفن و برق روستای پشوئیه شهداد که براثر سیلاب قطع شده بود، هم اکنون برقرار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از امداد رسانی نیروهای هلال احمر به 24 مورد حادثه طی هفت روز گذشته در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر اعلام کرد که این جمعیت به محض صدور مجوز تهیه واکسن کرونا از سوی وزارت بهداشت پیگیری ها و رایزنی های خود برای تامین واکسن را آغاز کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 32 هزار و 91 مسافر خارجی امسال در ورودی های این استان تب سنجی و از نظر سلامت پایش شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
هرمزگان-مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: 74هزارو435فراگیر از دوره های آموزشی این جمعیت در سال 99 بهره مند شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد حسن قوسیان مقدم دبیرکل جمعیت هلال احمر در گفتگو با مهر ، در خصوص راه اندازی نقاهتگاه ها و بیمارستان های صحرایی جمعیت هلال احمر گفت: امروز جلسه ستاد کرونای جمعیت هلال احمر برگزار شد و در این جلسه با توجه به شروع موج جدید کرونا ...
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به احداث هفت پروژه عمرانی در سال جدید گفت: با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی تجهیزات مورد نیاز پایگاه های امداد و نجات این جمعیت در کرمان به روز و تقویت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: امدادگران استان در 72 ساعت گذشته در پنج ماموریت امداد و نجات حضور یافتند.