جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۲۵Oct 2020 23

جدیدترین‌های «طرح اشتغال»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۲    
ساری- اصغری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: 4 هزار پروژه اشتغال روستایی با تسهیلات 28 هزار میلیارد ریال در استان تهیه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۶    
ساری -ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت که طرح اشتغال روستایی در این استان برای نزدیک به سه هزار نفر از بیکاران روستاها ایجاد اشتغال کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۱    
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از پنج هزار و 590 طرح اشتغال ایجاد شده در استان طی سال گذشته؛ سه هزار و 61 شغل معادل بیش از 54 درصد را بانوان اجرا کرده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۶    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه پیش بینی می شود تا پایان سال سه هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کرمانشاهی در قالب راهبران شغلی ایجاد شود، گفت: طی نیمه نخست امسال هدایت 850 طرح اشتغال مددجویی در استان را 38 راهبر شغلی عهده دار شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رشت-ایرنا- فرماندار آستانه اشرفیه از اجرای طرح اشتغال روستایی در 40 روستای بخش مرکزی و 17 روستای بخش بندرکیاشهر این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان با بیان این که از اجرای هر طرح اشتغال زایی در استان کرمان استقبال می کنیم گفت که پیشنهاد سرمایه گذاری های جدید با توجه به ظرفیت های استان آماده شده و مجموعه های سرمایه گذاری می توانند ورود کنند ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام 11 هزار شغل برای کولبران 484 روستای مرزی ایجاد می کند. به گزارش پیام فوری، معاون تامین نهاده ها و مشارکت های اقتصادی بنیاد برکت در این باره اظهار کرد: این بنیاد برای کولبران 484 روستای مرزی در استان های کردستان ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک توسعه تعاون در چهار مرحله از پرداخت تسهیلات به اشتغال پایدار روستایی 48 هزار و160 شغل جدید ایجاد کرد. این بانک در چهار مرحله از طرح اشتغال پایدار روستایی تا پایان شهریور امسال 24 هزار و913 طرح اشتغال روستایی به مبلغ 23هزار و 469 میلیارد و 711میلیون ریال را مصوب کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح جیکو، طرح اشتغال دانشجویان دانشگاه تهران در شرکت های عضو پارک علم و فناوری دانشگاه تهران است که دانشجویان می توانند از این طرح بهرمند شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بهره برداری از 1361 طرح اشتغال زایی، تحویل 10 مدرسه سیار و اهدای 10 هزار بسته نوشت افزار از جمله دستاورد های سفر مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام به استان کرمانشاه بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید ایلام گفت: 145 فقره تسهیلات با اعتبار 45 میلیارد ریال از زمان ابلاغ تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی(سال98) تاکنون به صندوق های خُرد محلی در این استان پرداخت شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: بیمه زنان خانه دار تبدیل به میراثی برای دولت ها و مجلس ها شده است. طرحی که از دولتی به دولت بعدی و از مجلسی به مجلس بعد واگذار می شود. اما درنهایت اتفاقی نمی افتد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۰    
رئیس کمیته امداد شهرستان بندر ماهشهر از اجرای 121 مورد طرح اشتغال و پرداخت 57000 میلیون ریال تسهیلات در هفت ماهه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل اوقاف زنجان، گفت: طی سالجاری چهار طرح اشتغال زایی در بخش پوشاک و ساخت مسکن توسط اوقاف استان زنجان اجرا می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام تاکید کرد: اگر یک درآمد حداقلی برای کولبران تامین شود، بخش اعظم آنها کولبری را کنار می گذارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۴    
ایسنا/لرستان معاون وزیر تعاون با اشاره به تقسیم بندی سه گانه لرستان از لحاظ جغرافیایی برای توسعه اشتغال گفت: 50 طرح اشتغال زایی لرستان در تملک بانک ها بوده که این ظرفیت ها رها شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 250 میلیارد تومان اعتبار در قالب طرح اشتغال روستایی به لرستان اختصاص یافت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آذربایجان غربی- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو گفت: 31 میلیارد ریال برای 62 طرح اشتغال در زمینه های دامپروری، پرورش طیور، مشاغل صنفی و خدماتی پرداخت شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۵    
به مناسبت روز روستا و عشایر بازدید از چندین طرح به طور همزمان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت. ...
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون در خصوص برنامه و عملکرد این بانک در حوزه حمایت از کارآفرینان روستایی و عشایری گزارشی ارائه داد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به مزایای طرح اشتغال روستایی ،جلوگیری از مهاجرت روستاییان به حاشیه شهرها و پیشگیری از آسیب های اجتماعی را از نقاط قوت طرح بیان کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با پرداخت 315 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت بیش از 3 هزار نفر مشغول به کار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
در طرح اشتغال فرش بافی در این استان از ابتدای امسال تاکنون هزار و 16 تخته فرش، گلیم و تابلو فرش توسط جامعه هدف این نهاد بافته شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
محمد محمدنژاد روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این خدمات در قالب سرفصل های اشتغال، پرداخت وام های قرض الحسنه، مشارکت مردمی، فعالیت های فرهنگی، پرداخت مستمری، کمک های موردی، بیمه تامین اجتماعی، احداث و تعمیر واحد مسکونی و جهیزیه نوعروسان عرضه شد ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، روستاها یکی از مهمترین پایگاه های تولید و رفع نیازهای اساسی کشور هستند و تقویت زمینه ها و توانایی های جامعه روستایی می تواند منجر به پویایی اقتصاد کشور شده و از مهاجرت روستاییان به دلیل بیکاری و نبود اشتغال به جامعه شهری جلوگیری کند ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا ملامحمدی زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزان اعتبار اشتغالزا برای اجرای 447 طرح در زمینه های مختلف به متقاضیان این شهرستان پرداخت شده که زمینه ایجاد اشتغال پایدار را برای هزار و 717 نفر از جوانان روستایی در ارومیه ایجاد کرده است ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرماکو- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو گفت: 31 میلیارد ریال تسهیلات در6 ماهه نخست سال جاری برای اشتغال مددجویان این نهاد در این شهرستان پرداخت شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
قوسی تعداد طرح های اجرا شده اشتغال کمیته امداد در روستاهای استان سمنان را 392 طرح ذکر کردوگفت: این رقم معادل 52 درصد از مجموع طرح های اجرایی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- قائم مقام کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه 392 طرح اشتغال کمیته امداد در روستاهای استان اجراشده است، گفت: این رقم معادل 52 درصد از مجموع طرح های اجرایی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرماندار ارومیه گفت: هزار و 100 میلیارد و 386 میلیون ریال طرح اشتغال زا با همکاری بانک های عامل، دستگاه های اجرایی و نهادهای حمایتی در این شهرستان امسال اجرایی شده است.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد فارس گفت: در 6 ماهه امسال 2645 طرح اشتغال برای بانوان تحت حمایت کمیته امداد فارس با اعتبار 650 میلیارد و 310 میلیون ریال ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این صندوق در راستای جهش تولید طی 2 سال گذشته تاکنون در هزار و 567 طرح اشتغال روستایی در استان مشارکت داشته است، گفت: برای اجرای این طرح ها، بیش از هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سلم آبادی گفت: در هفت سال گذشته 15 هزار و 784 طرح اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد با استفاده از منابع امداد و دولتی اجرا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان گفت: 10 میلیارد و 400 میلیون ریال از زمان ابلاغ تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی (سال 98) تاکنون به صندوق های خُرد محلی در این استان پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی از پرداخت 865 میلیارد و 210 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری از سال 97 تاکنون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۷    
سمنان- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان گفت: ارائه تسهیلات بانکی برای یک هزار و 456طرح اشتغال زایی روستایی و عشایری در سطح استان، مصوب شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمارها، بیش از 138 هزار و 750 طرح اشتغال در مناطق روستایی و عشایری موفق به دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری شده و اجرای موفق این طرح در دولت تدبیر و امید موجب شده تا سطح اشتغال سالانه بخش روستایی از سه درصد به 29 درصد افزایش یابد.
حسن روحانی: افتتاح 6 هزار و 750 طرح عمرانی و 26 هزار و 500 طرح اشتغال زایی در روستاهای سراسر کشور در روز گذشته نشانه این است که دغدغه دولت همه مردم کشور و توسعه همه جای کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از پرداخت تسهیلات بانکی به 3 هزار و 940 طرح اشتغال روستایی در خوزستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت روز ملی روستا و عشایر 388 طرح اشتغال و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت استان زنجان با اعتبار بیش از 128 میلیارد ریال از طریق ویدئو کنفرانس بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی اعلام کرد: 865 میلیارد و 210 میلیون ریال تسهیلات برای ایجاد شغل های خرد به افراد جویای کار در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری پرداخت شد.
در قالب هفتمین برنامه تدبیر و امید برای جهش تولید و با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید 22 طرح اشتغال روستایی طی ارتباط تصویری رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل افتتاح شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان گفت: در استان سمنان تاکنون به یک هزار و 446 طرح اشتغال روستایی عشایری، مبلغ دو هزار و 471 میلیارد ریال در بانک های عامل تسهیلات پرداخت شده که زمینه اشتغال دو هزار و 812 نفر فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: همزمان با افتتاح طرح های اشتغال و مسکن روستایی، هشت طرح اشتغال زایی و 40 واحد مسکن روستایی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان قزوین به بهره برداری رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مدیر سرمایه گذاری پروژه اشتغال وزارت تعاون با اشاره به افتتاح 26 هزار و 512 طرح اشتغال زایی در روز دوشنبه گفت: از زمان اجرای طرح اشتغال روستایی در سال 1396 تاکنون 138 هزار و 757 طرح اشتغال، تسهیلات دریافت کردند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
طرح های بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام شامل 20 هزار طرح اشتغال زایی و 510 طرح عمرانی و زیربنایی توسط رئیس جمهور مورد بهره برداری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مجری طرح های استانی اشتغال زایی اجتماع محور بنیاد برکت گفت: برای نخستین بار 100 طرح اجتماع محور این بنیاد با تسهیلاتی تا سقف 50 میلیون تومان با کارمزد چهاردرصد در روستاهای کاشمر اجرایی می شود.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: طرح اشتغال پایدار روستایی مورد بهره برداری قرار گرفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با روز ملی روستا و عشایر پنج طرح طرح اشتغال زایی در روستاهای توابع شهرستان های پیشوا و پاکدشت افتتاح و به بهره برداری رسید.