شنبه ۱۶ اسفندساعت ۱۱:۲۴Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح اشتغال»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۸:۵۱    
در جشنواره ملی جوان و مرزداری که با شرکت همه استان های مرزنشین کشور به صورت مجازی و به میزبانی استان کرمانشاه به همت وزارت ورزش و جوانان در سه روز برگزار شد، تیم استان آذربایجان شرقی متشکل از خانم مریم صفایی، آقای بهروز اکبرزاده و آقای علیرضا امیری با ارائه طرح اشتغال زایی برای اقشار آسیب پذیر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کردستان گفت: تعهد امسال کمیته امداد کردستان ایجاد 5 هزار و 170 شغل برای مددجویان زیرپوشش این نهاد بود که بیشتر از این رقم تحقق پیدا کرده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: 124 هزار طرح اشتغال در کمیته امداد در خراسان رضوی اجرا شده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد ایوان گفت:طی امسال ، 364 طرح اشتغال زایی برای 400 مددجو در این شهرستان ایجاد گردیده است .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 5 هزار طرح اشتغال زا با اعتباری بالغ بر 190 میلیارد تومان و ظرفیت اشتغال بیش از 8 هزار نفر امسال در این استان اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان نور گفت: 4 میلیارد و 700 میلیون تومان برای 135 طرح اشتغال امسال در این شهرستان پرداخت شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد محمدنژاد روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین امسال 100 میلیارد ریال برای 206 طرح اشتغال در زمینه های دامپروری، پرورش طیور، مشاغل صنفی و خدماتی پرداخت شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
آغاز عملیات احداث 1800 واحد مسکونی پروژه برکت در پردیسان، بهره برداری از 800 طرح اشتغال اجتماع محور بنیاد برکت با سرمایه گذاری 824 میلیارد ریالی و ایجاد 2400 شغل، اهدای بسته های معیشتی ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و بسیج سازندگی دو هزار طرح اشتغال و فرصت شغلی برای مددجویان و جوانان نیازمند در استان ایجاد و همچنین دو هزار و 500 نفر نیز از آموزش های مهارتی و فنی بهره مند می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۴    
گروه استان ها - مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 80 میلیارد تومان در قالب 9 هزار و 237 مورد تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
لارستان - ایرنا- کمیته امداد لارستان فارس 197 طرح اشتغال زایی و مشاغل خانگی در حوزه های مختلف و با سرمایه گذاری افزون بر 76 میلیارد ریال از اوایل سال 99 تاکنون اجرا کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل و مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی استان فارس موافقت و حمایت قاطع خود را از اجرای طرح اشتغال همزمان با تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در این استان (طرح پویش) اعلام کردند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، روح اله خدارحمی در نشست با رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: تاکنون و از آغاز اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی پنج هزار و 800 میلیارد تومان از محل منابع صندوق توسعه ملی و بانک کشاورزی با نرخ سود شش درصد در اختیار ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در سال 99 اقدام به ایجاد 180 هزار شغل خرد و خانگی در مناطق محروم کشور کرده است. مدیرعامل بنیاد برکت با اعلام این خبر افزود: در سال جاری ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا آخوندزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان تسهیلات برای 210 طرح اشتغال روستایی در آذربایجان غربی پرداخت شده است. وی با اشاره به میزان اشتغال زایی این طرح ها ادامه داد: با اجرای این تعداد طرح، برای بیش از 500 نفر زمینه اشتغال پایدار در روستاها فراهم شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی بنیاد برکت با اشاره به اینکه در سال جاری 60 هزار طرح اشتغال محور اجرایی شده است گفت:کشور به 9 منطقه برای اقدامات فوریتی تقسیم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- بخشدار مرکزی زابل گفت: یکهزار و 200 طرح اشتغال زایی با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد تومان از سال گذشته تاکنون با تسهیلات کم بهره در بخش مرکزی زابل ایجاد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از اجرای یک هزار و 733 طرح اشتغال در نقاط روستایی برای جامعه هدف به مبلغ 625 میلیارد و 582 میلیون ریال خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) از ایجاد هزار طرح اشتغال زایی برای آسیب دیدگان زلزله سی سخت خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در گلستان گفت که این نهاد در سه سال اخیر 100 میلیارد ریال وام برای اجرای 11 طرح با بهره چهار درصدی و 100 میلیارد ریال تسهیلات با بهره هشت درصدی برای 18 طرح اشتغال زا در این استان پرداخت کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از فراهم شدن فروش محصولات بر بستر الکترونیک خبر داد و تصریح کرد: ای کالا بستری مناسب برای فروش محصولات مددجویان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار ویژه مهاباد گفت: 685 میلیارد ریال طرح اشتغال زا با همکاری بانک های عامل، دستگاه های اجرایی و نهادهای حمایتی در این شهرستان اجرایی شده است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سلمان زاده گفت: امسال با تاکید بر شعار سال مقام معظم رهبری(جهش تولید) دو هزار و 200 طرح اشتغال تعریف و برای سه هزار و 500 نفر نیز اشتغال ایجاد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۳    
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) امسال دو هزار و 200 طرح اشتغال و سه هزار و 500 شغل با اعتبار 64 میلیارد تومان ایجاد کرده است که دلیل آن توسعه کارگاه ها می باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۱    
گروه استان ها- مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه امسال 3 هزار و 192 طرح اشتغال برای جامعه هدف اجرا شده است، گفت:طرح های اجرا شده زمینه اشتغال برای 4 هزار و 195 نفر را فراهم کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۹    
رئیس کمیته امداد چناران در مراسم افتتاح طرح اشتغال در جمع مسئولان شهرستان گفت: از ابتدای تاسیس کمیته امداد چناران 2500 طرح اشتغال راه اندازی شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تشریح جزییات حمایت از کسب و کارها در دوران کرونا، از ایجاد بیش از 85 هزار فرصت شغلی در بخش روستایی طی دوسال گذشته خبر داد. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان کرمانشاه گفت: یک هزار طرح اشتغال زایی ویژه کولبران در مناطق مرزی این استان طی سال جاری تحقق یافته است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
محمدی فارسانی با اشاره به اجرای 712 طرح اشتغال و خودکفایی در استان، گفت: تاکنون 3 هزار انشعاب رایگان تحویل مددجویان لرستانی شده است.
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در نشست با معاونین استانداری اصفهان اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی طرح اشتغال روستایی یکی از تجارب موفق ایجاد اشتغال در سطح کشور بوده که منجر به تولید محصولات باکیفیت شده است .
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ارائه آموزش ها و مشاوره های لازم به خانواده های در معرض آسیب اعتیاد با رویکرد پیشگیرانه و بازتوانی خانواده های دارای این آسیب از طریق فراهم کردن زمینه اشتغالزایی بهبودیافتگان از اقدامات مهم کمیته امداد در حوزه مبارزه و پیشگیری از پدیده شوم اجتماعی اعتیاد است.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰    
آخوندزاده گفت: صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی طی سال جاری در 141 طرح اشتغال روستایی مشارکت کرده و برای این تعداد طرح حدود 250 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه با اجرای طرح اشتغال روستایی و عشایری ظرف 2 سال 85 هزار فرصت شغلی ایجاد شده است، گفت: تا پایان سال همچنین 5 هزار صندوق قرض الحسنه روستایی ایجاد می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته امداد از پیشنهاد مجلس شورای اسلامی برای اختصاص 10 هزار میلیارد تومان اعتبار جهت اشتغال مددجویان در سال آینده خبر داد. بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در بازدید طرح اشتغال مددجویان استان قزوین ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) لرستان گفت: بیش از 7 هزار و 757 طرح اشتغال روستایی در سطح استان با اعتباری بالغ بر 783میلیارد تومان توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ایجاد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که در سال جاری از محل طرح اشتغال روستایی هفت هزار و 608 نفر از بیکاران روستایی شاغل شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: این بنیاد درصدد شناسایی زنان کولبر برآمده و تا به امروز تعدادی طرح اشتغال زایی خرد و خانگی را برای این زنان راه اندازی کرده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
به گفته مدیر عامل بنیاد برکت، این بنیاد درصدد شناسایی زنان کولبر برآمده و تا به امروز تعدادی طرح اشتغال زایی خرد و خانگی را برای این زنان راه اندازی کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از اشتغال بیش از 12 هزار نفر با تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی در استان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: ظرف چهار سال گذشته تاکنون، افزون بر 609 میلیارد تومان تسهیلات به پنج هزار و 943 طرح اشتغال روستایی و عشایری با پیش بینی اشتغال 10 هزار و 214 نفر در این استان پرداخت شده است.
عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه سعید مازندرانی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان، ابراهیم کریمی معاون اقتصادی استاندار گلستان و فرماندار گمیشان از کارخانه گلستان کاغذ پرشیا در شهرستان گمیشان بازدید کرد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- آمارهای ثبتی نشان می دهد از سال 96 تا 9 ماهه اول سال 99 اجرای طرح روستایی 262 هزار اشتغال پایدار در سطح روستاهای کشور و اجرای 142 هزار طرح در سطح ملی حاصل شده است
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر تعاون کار و رفاه در مراسم رونمایی از142هزار طرح اشتغال روستایی با بیان اینکه این طرح موجب افزایش64درصدی متوسط درآمد روستاییان در سطح کشور شد،از تعامل و همکاری مدیرعامل بانک توسعه تعاون تقدیر کرد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهرکرد- مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: 104 طرح اشتغال زا برای مددجویان کمیته امداد در این استان اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: 104 طرح اشتغال زا برای مددجویان کمیته امداد در این استان اجرا شد.
اقتصاد ایران: معاون توسعه مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: از سال 96 با اجرای طرح اشتغال روستاییان، روند مهاجرت به شدت کند شده است و امسال به کمتر از یک دهم درصد رسید و این نوید را می دهیم که در سال 1400 مهاجرت روستا به شهر نخواهیم داشت.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر از دو هزار و278 طرح اشتغال وتوانمند سازی مددجویان تحت حمایت استان زنجان با اعتباری بالغ بر 84 میلیارد و 500 میلیون تومان بهره برداری شده که تعداد سه هزار و 432 نفر با ایجاد این تعداد طرح مشغول شده اند .
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم زمان با دهه فجر 74 واحد مسکن مددجویی افتتاح و 104 طرح اشتغال نیز به مرحله اجرا رسیده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو هئیت مدیره بانک توسعه تعاون از پرداخت بالغ بر 700 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در مازندران توسط این بانک خبر داد و گفت: تسهیلات در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری از سوی بانک توسعه تعاون در استان مازندران پرداخت شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۲۲    
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: مجمع خیران جهادی و محرومیت زدایی استان در طرح اشتغال مردمی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تفاهم حمایت از اشتغال با اعتبار یک میلیارد تومان منعقد کردند.