چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۰۸Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح اشتغال»

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون 360 هزار شغل در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است. مدیرعامل بنیاد برکت ضمن اعلام این خبر گفت ...
کمیته امداد امام خمینی   ۴ ساعت پیش    
به مناسبت روز ملی روستا و عشایر 442 طرح اشتغالزایی و مسکن زنجان با رویکرد توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای مددجویان عزیز تحت حمایت با سرمایه گذاری بیش از 16 میلیارد تومانی کمیته امداد استان زنجان برای جامعه هدف ساکن در مناطق روستایی و محروم این استان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) هلیلان گفت: ازابتدای سال جاری تا کنون 100 طرح اشتغالزایی توسط این نهاد در شهرستان اجرا شده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۶    
دو طرح اشتغال زایی با حمایت مالی و تسهیلاتی صندوق کارآفرینی امید در استان بوشهر با حضور حاجیانی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر، نادری فرماندار شهرستان دشتی، شیرافکن، معاون فرماندار بوشهر و مسئولان محلی افتتاح شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: امسال تعداد 300 طرح اشتغال زایی پنل های خورشیدی برای مددجویان کمیته امداد استان راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان اردبیل گفت: بنیاد برکت طی سال 1400 از 250 طرح اشتغال زای خانگی و کارگاهی در مناطق محروم و روستایی شهرستان نیر حمایت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۵    
ایسنا/همدان کارشناس اشتغال اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان اینکه تکمیل شدن ظرفیت استان همدان در سامانه کارا و استفاده از بیش از صد در صد اعتبار، نشان از ظرفیت بالای این منطقه برای اشتغالزایی دارد، گفت: از ابتدای طرح اشتغال در سامانه کارا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی گچساران گفت:ازابتدای سال جاری تا کنون 103 طرح خود اشتغالزایی توسط این نهاد در شهرستان اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 160 طرح اشتغال اجرا و 300 نفر مشغول به کار شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با پرداخت تسهیلات مشاغل پایدار روستایی وعشایری 565 طرح اشتغال زا در شهرستان خلخال اجرا شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۹    
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مازندران گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) سه هزار و 500 طرح اشتغال زایی با صرف 300 میلیارد تومان در مازندران اجرا کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۸    
رئیس کمیته امداد اداره 5 مشهد گفت: از سال 99 تاکنون توسط این اداره 289 طرح اشتغال راه اندازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۸    
ایسنا/مرکزی مدیرکل صمت استان مرکزی گفت: در شهرستان شازند 74 طرح اشتغالزایی در دست اجراست که از این تعداد 26 طرح شروع شده و 10 طرح به پیشرفت 60 درصدی رسیده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
جوان مددجوی خوش فکر مازندرانی با راه اندازی آشپزخانه و تهیه غذا توانسته علاوه بر خودکفایی و کسب درآمد، برای 35 نفر دیگر نیز شغل ایجاد کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در لرستان گفت: زمینه اجرای 9 هزار طرح اشتغال روستایی با پرداخت 360 میلیارد تومان تسهیلات این نهاد تاکنون در استان فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی گفت: در قالب طرح سحاب تاکنون 6 هزار طرح اشتغال به مبلغ 600 میلیارد تومان وام قرض الحسنه در 11 شهرستان توسط روستاییان ایجاد شده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس گفت: طرح 550 هزار هکتاری در کاهش نرخ بیکاری خوزستان مؤثر است و باید در دستور کار اولویت مند استاندار جدید باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون برای اجرای 114 طرح اشتغال مددجویان کمیته امداد امام خمینی در مراغه تسهیلات پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی ره استان ایلام گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار و 840 طرح اشتغال زایی برای مددجویان و نیازمندان این استان راه اندازی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه اشتغال اجتماع محور بنیاد برکت از راه اندازی 2 هزار و 600 طرح اشتغال زایی در گلستان تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: راه اندازی این تعداد اشتغال زایی اجتماع محور در مناطق محروم و روستایی استان گلستان ایجاد 7 هزار و 800 شغل را برای ساکنان این مناطق به دنبال خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون توسعه اشتغال اجتماع محور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از راه اندازی 2 هزار و 600 طرح اشتغال زایی در استان گلستان تا پایان امسال خبر داد و گفت: راه اندازی این تعداد اشتغال زایی اجتماع محور در مناطق محروم و روستایی این استان ایجاد هفت هزار و 800 شغل را به دنبال دارد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران با اشاره به طرح راهبری شغلی گفت: درحال حاضر 75 راهبر شغلی به دو هزار و 800 طرح از مجریان طرح اشتغال این نهاد در استان خدمات ارائه می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در استان هرمزگان از اجرایی شدن 35 طرح اشتغال زایی در هرمزگان خبر داد و گفت برای راه اندازی مجدد کارخانجات تا سقف 15 میلیارد تسهیلات پرداخت می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقان در مجلس در توئیتی از 280 طرح اشتغال زایی خرد و متوسط، برای 840 نفر در حوزه انتخابیه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه با اشاره به طرح های اشتغال زایی این سازمان در سال جاری گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده ایجاد 65 شغل برای تعاون روستایی استان پیش بینی شده اما با اجرای چند طرح اشتغال زایی تعاون روستایی 400 شغل مستقیم را در استان کرمانشاه ایجاد می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۶    
اردبیل - ایرنا - مجری طرح های بنیاد برکت در استان اردبیل گفت: این بنیاد از ابتدای فعالیت های خود در 2 سال گذشته 425 طرح اقتصادی و اشتغال زا را در مناطق محروم روستایی خلخال اجرا کرده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نشست رونمایی و معرفی طرح اشتغال زایی با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد و جمعی از کارشناسان اقتصادی برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سیستان و بلوچستان اعلام کرد یکی از طرحهای مهم این ستاد در بخش اشتغال و توانمندسازی افراد جویای کار است که در این بخش از طریق اجرای 40 هزار طرح اشتغال اجتماع محور 60 هزار نفر ظرفیت اشتغال در این استان ایجاد شد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از افتتاح بیش از 824 طرح اشتغال مددجویان تحت حمایت این نهاد به مناسبت هفته بزرگداشت دولت خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا راشکی گفت: توانمندسازی اقتصادی از طریق اجرای 40 هزار طرح اشتغال اجتماع محور با ظرفیت اشتغال 60 هزار نفر یکی از اقدامات بنیاد برکت در سیستان وبلوچستان است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت تعداد 115 طرح اشتغال زایی باحضور ویدئو کنفرانسی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور در استان گلستان افتتاح شد. به مناسبت هفته دولت تعداد 115 طرح اشتغال زایی با اعتبار 320 میلیارد ریال و با اشتغال زایی 417 نفر از محل منابع تفاهم نامه فیمابین وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان وبلوچستان ویژه برنامه های این نهاد در هفته دولت را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۱:۰۲    
ایسنا/اردبیل سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: 3 هزار طرح اشتغال زایی روستایی، عشایری و مناطق محروم در استان اردبیل اجرایی و عملیاتی شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین بیرانوند گفت: صندوق توسعه ملی از سال 1397 اعتباری بالغ بر بیش یک و نیم میلیارد دلار به عاملیت بانک های کشاورزی، توسعه تعاون و صندوق امید در اختیارمان قرار داده است که در راستای ایجاد و تثبیت اشتغال در روستاها و شهرستان های کم بر خوردار استان بکارگیری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: 3 هزار طرح اشتغال زایی روستایی، عشایری و مناطق محروم در استان اردبیل اجرایی و عملیاتی شده است.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: سه هزار طرح اشتغالزای روستایی، عشایری و مناطق محروم در استان اردبیل اجرایی و عملیاتی شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۷:۵۰    
با حضور مریم قدمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان سوادکوه شمالی، 3 طرح اشتغال زایی و 2 واحد مسکن مددجویی افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ایلام-رئیس کمیته امداد شهرستان مهران از اجرای 131طرح اشتغال برای مددجویان این شهرستان در پنج ماهه نخست امسال خبرداد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
43 نفر از نمایندگان مجلس طرحی را به هیات رئیسه داده اند که بر اساس آن شرایط پرداخت حقوق ضمن کار به بازنشستگان مشخص شده است. تهران – اقتصاد برتر – 8 شهریور 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت:تاکنون هزار و 969 طرح اشتغال روستایی در استان به میزان 272 میلیارد و 647 میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- همزمان با پنجمین روز هفته از دولت 240 طرح اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان با حضور استاندار و جمعی از مسوولان استانی افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور معاون فرماندار شهرستان بندرلنگه، 61 طرح اشتغال مددجویان کمیته امداد در این شهرستان افتتاح به بهره برداری رسید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان بدره از اجرای 106 طرح اشتغال برای مددجویان این شهرستان در چهار ماهه نخست امسال خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۷    
رئیس کمیته امداد شهرستان نوشهر: به مناسبت هفته دولت، 64 طرح خود اشتغالی برای مددجویان این شهرستان ایجاد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان از افتتاح 13 واحد مسکن مددجویی، 9 طرح اشتغال زایی، و یک مرکز مشاوره روانشناختی خبر داد و گفت: هفته دولت بهترین زمان برای ارائه دستاوردها و خدمات ارائه شده به جامعه هدف و عموم مردم است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۵:۴۹    
با انعقاد تفاهم نامه بین سپاه امام رضا(ع) و کمیته امداد شهرستان البرز و با هدف توسعه طرح اشتغال در شهرستان البرز، ایجاد 140 طرح اشتغالزایی به امضا رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۰:۵۱    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی از اجرای 68 طرح اشتغال برای غیر مددجویان نیازمند استان خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان) و بخش خصوصی برای اجرای طرح پویش (اشتغال همزمان با تحصیل) به توافق رسیدند. توافق طرح اشتغال همزمان با تحصیلبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: این دانشگاه برای افزایش تخصص ...