شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۴:۱۵Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح اشتغال»

صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) اصفهان گفت: 17 هزار و 769 طرح اشتغال برای مددجویان در سال گذشته اجرا و راه اندازی شده است.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شوش گفت: کمک به ازدواج و جوانی جمعیت از جمله رویکردهای اساسی کشور است که تأخیر در پرداخت تسهیلات به جوانان در این موضوعات قابل قبول نیست.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: از سال گذشته هزار و 338 طرح اشتغال زایی در حوزه دامپروری و 350 طرح اشتغال زایی در حوزه نیروگاه های خورشیدی برای مددجویان ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری از اجرای 929 طرح اشتغال صنایع دستی در سال گذشته خبر داد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
میثم معافی مدیرکل کمیته امداد مازندران در حاشیه مراسم افتتاح طرح اشتغال و راه اندازی دو واحد مسکونی در سوادکوه در جمع خبرنگاران با اشاره به ایجاد فرصت شغلی در سال گذشته در استان، اظهار داشت: در سال گذشته 9 هزار و 500 فرصت شغلی توسط کمیته امداد ایجاد شد که امسال نیز همین رقم [...]
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس اداره راهبری شغلی کمیته امداد امام خمینی(ره) البرز گفت: با اجرای طرح راهبران شغلی طی 8 ماهه گذشته 850 مددجوی مورد حمایت این نهاد مشغول به کار شده اند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین البرز، اعظم فرنقی نژاد رئیس اداره راهبری شغلی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: کارآفرینان حرفه ای یا رهبران شغلی، کانون برنامه ریزی شغلی مددجویان قرار گرفته اند تا فرصت های شغلی جدید و مستقلی برای متقاضیان مورد حمایت ایجاد کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مجری بنیاد برکت لرستان گفت: چهار هزار طرح اشتغال زایی با مشارکت این بنیاد در استان ایجاد شده است.
برترین خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کلاس آموزشی پایدارسازی طرح های اشتغال دام سبک و سنگین به همراه تحویل داروهای دامی برای 26 نفر از مجریان طرح اشتغال با همکاری طیبی دامپزشک مجرب در کمیته امداد شهرستان نکا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی بخشدار سرولایت از اجرایی شدن 150 طرح اشتغال زایی در سطح بخش، توسط بنیاد برکت طی سال 1402 خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، محمد علی شاه حسینی در نشست کارگروه استانی تبصره 18 با بیان اینکه کلیدی ترین واژه شعار سال، جهش است که باید در یک زمان کوتاه مدت به آن برسیم، اظهار داشت: اگر می خواهیم به توسعه پایدار برسیم باید زمان برای آن مشخص کنیم. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران در راستای اجرای مصوبه سفر استانی رئیس جمهور شهید در خصوص رفع موانع و مشکلات واحد های تولیدی جلسه ای با حضور بخشی مدیرکل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری مازندران ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه؛ در این بازدید تعداد 11 طرح اشتغال مورد بررسی قرار گرفت که تمامی شغل های ایجادشده پایدار بوده و منجر به اشتغال 13 نفر از مددجویان شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر گفت: 6 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات به 295 طرح اشتغال زایی استان پرداخت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کارگروه تسهیلات تبصره 18 استان بوشهر از ابلاغ یک هزار و 180 میلیارد تومان اعتبار از محل تبصره 18 به استان بوشهر خبر داد و گفت: تاکنون 55 درصد آن در قالب 295 طرح جذب و پرداخت شده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره هدایت شغلی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران گفت: در سال گذشته برای شش هزار و 123 نفر آموزش در سه سطح مهارتی، پایدارسازی طرح های اشتغال و مهارت تابستانه دانش آموزی برگزار شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر:رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) آبپخش از ایجاد 42 طرح اشتغال تولید برق با پنل خورشیدی برای مددجویان تحت پوشش در سال جاری در آبپخش خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۴    
همزمان با هفته بسیج سازندگی و دهه کرامت 2 طرح اشتغال زایی در بندر آستارا به بهره برداری رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان گفت: سال گذشته بالغ بر 2 هزار دانشجوی استان وارد طرح پویش شدند و پیش بینی میکنیم امسال بتوانیم 5 هزار دانشجوی استان را وارد طرح اشتغال پویش کنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ایجاد 800 طرح اشتغال تولید برق با پنل خورشیدی برای مددجویان تحت پوشش استان در سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ایجاد 800 طرح اشتغال تولید برق با پنل خورشیدی برای مددجویان تحت پوشش استان در سال 1403 خبر داد.
بشار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه دو یاسوج با اشاره به توانمندسازی مددجویان از طریق پرداخت تسهیلات، بیان کرد: در سال گذشته913 مورد طرح اشتغال زایی توسط مددجویان کمیته امداد منطقه دو یاسوج اجرا شده است.
خبر خوی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۳:۳۳    
فرمانده سپاه شهرستان خوی گفت : به همت بسیج سازندگی و با اعطای تسهیلات بانکی به میزان 27 میلیارد تومان، برای 350 طرح اشتغال زایی در قالب 34 حرفه ی مختلف، برای بیش از 600 نفر در سطح شهرستان خوی بصورت مستقیم فرصت شغلی ایجاد شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی اداره کل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: با اجرای طرح اشتغال زایی قالی بافی، 1362 مترمربع انواع فرش دستباف از سوی مددجویان تحت حمایت تولید و به بازار عرضه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از پرداخت تسهیلات بند الف تبصره 18 به 534 طرح اشتغال و کارآفرینی خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد حیات و معاون کمیته امداد از برنامه کمیته امداد برای ایجاد 300 هزار طرح اشتغال در سال 1403 خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت های نظام بانکی و حسب نظر بانک مرکزی، سقف تسهیلات اشتغال در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش نیافته و با توجه به بازتوزیع دستگاه ها در قانون بودجه ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت طرح های اشتغال زایی اشتغال محور بنیاد برکت گفت: 5 طرح اشتغال زایی خرد از جمله نانوایی تمام اتوماتیک، کارواش و قالیشویی، نیروگاه خورشیدی متمرکز و.. با ظرفیت ایجاد اشتغال برای 58 نفر در شهرستان کاشان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید در خراسان شمالی گفت: این صندوق در سال 1402 با پرداخت 2 هزار و 156 میلیارد و 263 میلیون ریال تسهیلات کم بهره 810 طرح اشتغال در حوزه کسب و کارهای کوچک ایجاد کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی استان مرکزی از واگذاری 3 طرح اشتغال محور از سوی سازمان ورزش و جوانان استان مرکزی به این معاونت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نائین_رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نائین گفت: 20 پنل خورشیدی، 3 طرح اشتغال و 7 مسکن مددجویی در نائین افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: 4159 طرح اشتغال زایی در سال جاری با حمایت و پشتیبانی کمیته امداد و به همت مددجویان اجرایی و عملیاتی شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
باندری مجری بنیاد برکت در استان خوزستان گفت: حدود هزار و 100 طرح در حوزه های مشاغل فنی خدماتی، صنایع دستی، کارگاه های تولیدی، مشاغل خدماتی وکشاورزی در سه شهرستان استان خوزستان به بهره برداری رسید.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: 460 میلیارد تومان از تسهیلات بند الف تبصره 18 به طرح اشتغال و کارآفرینی استان پرداخت شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۸    
عسکری نژاد با اشاره به حمایت لازم برای پایدارسازی اشتغال افرادی که از چرخه حمایت امداد خارج می شوند، تصریح کرد: طرح اشتغال آنان را سه سال نظارت می کنیم تا ورشکست نشوند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۶:۵۲    
مدیران ارشد وزارت علوم از تدوین آیین نامه احکام برنامه هفتم توسعه جهت تقویت تناسب بین تحصیل و اشتغال دانشجویان خبر دادند. به گزارش سرویس صنفی و آموزشی خبرنامه دانشجویان ایران ؛ برنامه هفتم توسعه برنامه پنج ساله توسعه اقتصادی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام بیش از 185 طرح اشتغال زا در شهرستان خانمیرزا اجرا کرده است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد ماهنشان گفت: در خصوص توانمندسازی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد ماهنشان و ایجاد اشتغال و خودکفایی این افراد تعداد 382 طرح اشتغال زایی در سال جاری در دست اجرا است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از آغاز رویداد ملی مدار با هدف حمایت از کسب و کارهای مولد، دانش بنیان، اشتغال زا و روستایی در کشور خبر داد و گفت: 15 هزار میلیارد تومان منابع برای طرح اشتغال پایدار روستایی اختصاص پیدا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در بوشهر گفت: از ابتدای امسال تا کنون 750 طرح اشتغال زایی در استان بوشهر راه اندازی شده که یکی از این طرح ها ایجاد اولین کارگاه سکوی چوبی بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار بیله سوار مغان از شناسایی و حمایت از 300 طرح اشتغال زا در این شهرستان با ظرفیت 300 میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط بنیاد برکت خبر داد.
سیستم روشنایی و تجهیزات مدار بسته مجموعه ورزشی "آرشا" در منطقه پردیس اهواز با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان همزمان با افتتاح بیش از 8000 طرح کسب و کار خرد، کوچک و متوسط در کشور؛ افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شهر کرد - ایرنا - مدیر صندوق کار آفرینی چهارمحال و بختیاری از تکمیل و بهره برداری از 312 طرح اشتغالزایی تحت حمایت صندوق کارآفرینی در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ آیین سراسری افتتاح بیش از 8000 طرح اشتغال خرد، متوسط و کوچک حمایت شده بصورت همزمان در قالب وبینار توسط محسن منصوری، معاون اجرایی ریاست جمهوری با 31 استان از طریق ارتباط تصویری برخط برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- 115 طرح اشتغال همزمان با سراسر کشور روز سه شنبه با پیام ویدئوکنفرانسی محسن منصوری معاون اجرایی رییس جمهور در ناحیه صنعتی نور شهرستان فردیس استان البرز افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: بیش از 8 هزار طرح اشتغالزایی در سراسر کشور با اعتباری بالغ بر 12 هزار میلیارد ریال افتتاح شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: روز جمعه 20 بهمن ماه با حضور عبدالوحید محمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه، چند طرح اشتغال زایی و خدماتی میلیاردی در شهرستان کنگاور افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گناوه – ایرنا – رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناوه گفت: همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر، 2 طرح از طرح های اشتغال زایی این اداره که در کارگروه اشتغال شهرستان مصوب شده بودند، به بهره برداری رسید.