چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۲:۲۲Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددجو»

هرمزگان-با موافقت رئیس دادگستری میناب شش نفر از مددجویان زندان این شهرستان آزاد شدند.
صدای لنجان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۱    
محمد حسین صادقی در گفتگو با صدای لنجان ؛ در خصوص اهداف سازمان بهزیستی با هدف توانمندسازی مددجویان، اظهار کرد: سازمان بهزیستی باهدف توانمندسازی جامعه هدف خود ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طی سال 99 بیش از 100 میلیارد و 513 میلیون تومان وام قرض الحسنه به حدود 12 هزار مددجو کرمانشاهی پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۸    
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: سال گذشته 697 واحد مسکونی به خانواده های دو معلول استانی واگذار شد که از این تعداد 438 خانوار شهری و 259 خانوار روستایی دارای دو معلول صاحب خانه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان ایلام به انجام واکسیناسیون علیه کرونا بین سالمندان و افراد دارای معلولیت مددجو اشاره کرد و گفت: اواخر سال گذشته تزریق واکسن به 89 نفر از سالمندان و معلولان در این استان انجام شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی سال 99، با اجرای طرح های اشتغال 1173 خانواده مددجو خودکفا و از تحت حمایت خارج شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس با مساعدت خیران تعدادی تبلت را به دانش آموزان مددجو اهدا کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۴    
رئیس کمیته امداد ششتمد از توزیع سبد کالا به مناسبت قرار داشتن در استانه ماه مبارک رمضان بین 630 خانواه مددجو در شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۲    
مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان قدس ضمن تبریک سال جدید 1400 اعلام کرد: نخستین روز کاری کارشناسان اورژانس اجتماعی در سال 1400با خدمت دلسوزانه و متعهدانه در راستای ساماندهی چهار مددجو شامل یک مادر به اتفاق دو کودک به علت عدم امنیت جانی ناشی از بیماری اعصاب و روان زوج و یک نوجوان دختر 15 ساله به علت ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۴    
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: براساس بسته تشویقی کمیته امداد، کارفرمایان در ازای بکارگیری هر مددجو 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت می کنند که در سال گذشته یکی از شرکت های تولید در استان، با ایجاد اشتغال برای 100 مددجوی تحت حمایت، پنج میلیارد تومان تسهیلات از این نهاد دریافت کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۶    
سهندی گفت: در سال گذشته، 519 مددجوی تحت حمایت در آذربایجان غربی توسط وکلای نیکوکار، وکالت، مشاوره و خدمات حقوقی رایگان دریافت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پنج جهیزیه به نوعروسان مددجو شهرستان لالی اهدا شد.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: با مشارکت یکی از بانک های استان 50 دستگاه تبلت برای کمک به تحصیل مجازی دانش آموزان زیر حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی اهدا شد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۵    
آفتاب ایلام؛ قنبر موسی نژاد در دیدار با مدیر طرح های دانش بنیان کمیته امداد کشور اظهار داشت: خوشبختانه در پی طرح های اشتغالزایی ایجاد شده توسط کمیته امداد و دیگر برنامه های توانمندسازی، سال گذشته 2 هزار خانواده مددجو در این استان توانسته اند به خودکفایی برسند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
موسی نژاد از پیاده سازی نظام شناسایی نیازمندان در این استان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح شناسایی قشر مددجو و نیازمند استان نظام مند می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اجرای پویش ایران مهربان- اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان امسال، پیش بینی کرد: امسال در این ماه مبارک بیش از 200 هزار مددجو میهمان سفره اطعام و افطار خیران نیک اندیش شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد با بیان اینکه هم اکنون 167 مددجو جرائم غیرعمد در زندان های استان یزد به سر می برند از پخش برنامه تلوزیونی ماه مهربانی با هدف فرهنگ سازی جهت جلوگیری از ورود افراد به زندان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: با اجرای طرح های اشتغالزایی، 2 هزار خانواده مددجو در ایلام خودکفا شده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان قم سال گذشته بالغ بر 724 میلیارد ریال تسهیلات به 9 هزار و 459 مددجو و افراد نیازمند پرداخت کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- رئیس اداره بهزیستی شاهرود بابیان اینکه سال گذشته 160 مددجو شاهرودی از تسهیلات خرید یا ساخت مسکن بهره مند شدند، گفت: حضور خیران می تواند به پیشبرد طرح های حوزه مسکن مددجویان کمک کند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد به عنوان یکی از موفق ترین جوانان استان تهران در عرصه های علمی-ورزشی معرفی شده است. به گزارش بازارکار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، دانش آموز مددجوی کمیته امداد در حال حاضر به عنوان جوان ترین نخبه شناخته شده است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
لطفی گفت: در این طرح بنا داریم 1750 واحد مسکونی در یک برنامه ریزی مشخص در سه مرحله به مددجویان تحویل دهیم.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۰    
رییس مرکز اورژانس 115 شهرستان مرودشت از امداد رسانی به 991 مددجو در طرح امداد نوروزی اورژانس115 این شهرستان خبر داد وگفت: 5هزار و 100تماس از ابتدای شروع طرح امداد نوروزی با مرکز پیام شهرستان مرودشت گرفته شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۴    
بهزیستی استان زنجان با دارا بودن 18 هزار و 494 پرونده ی مستمری بگیر و حمایت از 88 هزارو 10 نفر مددجو به همراه خانواده در سطح استان در سال گذشته سال پرکاری را در راستای حفظ سلامت .بهبود زندگی مددجویان تحت پوشش خود بخصوص در مراکز داشته است .
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فولیان گفت: باحضور جهادگران سلامت بیش از 500 تن از مددجویان زندان مرکزی قزوین خدمات پزشکی دریافت کردند.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سراج درباره جزئیات تزریق واکسن کرونا به مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی، توضیحاتی داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان از اشتغال یک هزار و 980 نفر از سال 96 تاکنون خبرداد وگفت : هدف اصلی سازمان و هدف غایی فعالیت های بهزیستی توانمند سازی مددجویان است و در برنامه ریزی یک مددکار جهت توانمندسازی مددجو ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۴    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: تا پایان سال 1399 تعداد 257 مددجو با واریز حق بیمه، از مستمری تأمین اجتماعی بهره مند شدند و از فهرست مددجویان تحت حمایت حذف شدند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۲۷    
هفتمین دوره طرح ملی حفظ تلفنی قرآن مشکوة با حضور 90 مددجو از سراسر کشور در حال برگزاری است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
یک بانوی موفق نویسنده مددجو معتقد است کمیته امداد با احداث مراکز فرهنگی زمینه های مناسبی برای رشد آموزشی نوجوانان و جوانان در استان تهران ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی شهرستان ابرکوه گفت: سال1399 با تعامل بانک های عامل 56 میلیارد ریال وام قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال به مددجویان زیرپوشش این نهاد پرداخت و زمینه اشتغال180 معلول و مددجو فراهم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
موسی نژاد گفت : توانمندسازی خانواده های مددجو در کمیته امداد به یک برنامه و مطالبه همیشگی تبدیل شده است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: براساس بخشنامه قوه قضاییه، 2هزار و 138 زندانی واجد شرایط از زندان های استان در تعطیلات نوروز به مرخصی رفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیشگیری بهزیستی خراسان رضوی گفت: مقرر بوده که شهرداری مشهد علاوه بر ساختمان های ورزشگاه ها که به این کار اختصاص داده، بابت هر مددجو 25 هزار تومان به ازای هر روز به پیمانکاران مجری پرداخت کند که تا کنون این امر محقق نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان یزد از آزادی 335 مددجو محکوم مالی جرائم غیر عمد در سال 1399 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس کل دادگستری یزد از آزادی 335 مددجو محکوم جرایم غیرعمدمالی سال گذشته در استان خبر داد و گفت: برای این عمل انسانی 113 میلیارد ریال از سوی افراد خیر تامین و پرداخت شد.
یزد آوا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان یزد از آزادی 335 مددجو محکوم مالی جرائم غیر عمد در سال 1399 خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در دل کویر گیاهی پرورش پیدا می کند که کاربردهای چندگانه دارد؛ اما راز رشد این گیاه خاص تنها آب و خاک و تغذیه مناسب نیست، بلکه همت جوانانی است که موانع پیش روی تولید را یک به یک بر می دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: در 11 ماهه امسال بیش از 117 میلیارد و 415 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به سه هزار و 314 مددجو پرداخت شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از تداوم طرح جمع آوری معتادان متجاهر در ایام نوروز سال 1400 خبر داد. مصطفی هادیزاده با بیان اینکه در حال حاضر 14 هزار مددجو در مراکز ماده 16 نگهداری و درمان می شوند ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
هم اینک یک هزار و 500 مددجو با جرایم قطعی در زندان های این استان در حال گذراندان دوران محکومیت خودشان هستند و با اجرای طرح غربالگری و پایش پیش بینی می شود که حداقل نیمی از این زندانیان آزاد شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نخبگان مددجو تحت حمایت کمیته امداد چهارمحال و بختیاری که در رشته ها و عناوین مختلفی نخبه محسوب شدند تجلیل شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: زمینه اشتغال 26 مددجو در حوزه صنایع دستی و 484 مددجو در حوزه فرش و گلیم از ابتدای امسال تاکنون ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان ایلام گفت: هم اکنون 290 نخبه دانش آموز، دانشجو و دانش آموخته مددجو در حوزه های تحصیلی، ورزشی و دینی از حمایت های ویژه کمیته امداد برخوردارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۱    
بیش از 2 هزار بسته کمک مومنانه میان خانوار های نیازمند زندانیان استان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل کمیته امداد همدان با بیان اینکه توانمند سازی زنان مددجو از مهمترین اهداف کمیته امداد است گفت: 300 خانه طرح ملی یاس با توجه به این هدف در همدان آغار به کار کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
صیادی گفت: طی 11 ماهه سال جاری 710 مددجو از خدمات کمک ازدواج بهره مند شده اند که برای این امر بیش از 5 میلیارد تومان هزینه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان با حضور در منطقه محروم احمد فداله دزفول از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این منطقه قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی شهرستان ابرکوه با اشاره به اهمیت اشتغال مددجویان و معلولان زیرپوشش این نهاد حمایتی گفت: از ابتدای سال 1399 تاکنون با پرداخت 54 میلیارد ریال وام قرض الحسنه زمینه اشتغال 170 نفر این افراد در بازارکار فراهم شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا وارثی، مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: اکنون بیش از هزار سالمند و مددجو در مراکز مختلف استان قزوین نگهداری می شوند و با اولویت بندی که وزارت بهداشت و درمان پیش بینی کرده نیز افراد در اولویت دریافت واکسن قرار گرفته اند.