سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۴:۵۵Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددجو»

دانا   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال جاری فرصت شغلی برای 4 هزار مددجو کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر در قالب کاریابی و پرداخت تسهیلات اشتغال انجام شده است.
میزان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - با اجرای طرح توسعه کارگاه ها در نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان البرز و پایان کار آماده سازی سوله های جدید در ندامتگاه قزلحصار، پیرو تفاهم نامه میان بنیاد تعاون زندانیان استان البرز با بخش خصوصی کارگاه مونتاژ کلید و پریز و سه راهی صنعتی در فضایی به مساحت حدود هزار متر با حضور ...
آقای خبر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الله عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع پرس ، با اشاره به همکاری کارفرمایان با کمیته امداد در جهت استخدام مددجویان کمیته امداد اظهار داشت: با همکاری های صورت گرفته بیش از 13 هزار مددجو کمیته امداد استخدام شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل زندان های استان تهران گفت: بیش از 1500 مددجو در کارگاه های تولیدی ندامتگاه قزلحصار زیر نظر بنیاد تعاون، مشغول کار هستند و در این راه آماده همکاری با خیران و کارآفرینان هستیم تا در زمینه برنامه های توسعه ای اشتغال و حرفه آموزی زندانیان گام های بلندتری برداشته شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طی هفت ماهه سال جاری هزار و 423 مددجو و نیازمند از تسهیلات اشتغال زایی این نهاد بهره مند شده اند و در مجموع بیش از 50 میلیارد و 527 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۵    
خبرگراری میزان- جوادی مدیر کل زندان های استان زنجان به صورت شبانه از بخش های مختلف زندان مرکزی بازدید کرد. در این بازدید مدیرکل زندان های استان زنجان به صورت مستقیم در جریان روند برنامه پایش و غربالگری زندانیان این زندان قرار گرفت و پیگیری و تعیین تکلیف نهایی پرونده های قضایی زندانیان تا حصول ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی گفت: قانون حمایت از اطفال و نوجوانان مسوولیت های حقوقی و حتی کیفری برای هر گونه قصوری را در این امر در نظر گرفته است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه خط قرمز این نهاد عدم پذیرش همه بی خانمان ها با هر شرایطی در گرمخانه هاست، گفت: پذیرش نکردن مددجو در این مراکز در طول شبانه روز هیچ توجیهی ندارد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سمنان-مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از اشتغال زایی برای حدود 1300 مددجوی استان خبر داد و با بیان اینکه 620 طرح اشتغال کمیته امداد در روستاهای استان اجراشده است، گفت: 25 میلیارد و 550 میلیون تومان از مجموع اعتبارات تا کنون برای اشتغال روستایی پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۴    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: 410 مددجو زیر پوشش این نهاد حمایتی از ابتدای سال جاری تاکنون با کمک تسهیلات بانکی و روش های تسهیلگری صاحب شغل شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به این مطلب که 3700 مددجو مشمول اجرای طرح پایش و غربالگری زندانیان می شوند، گفت: در حال حاضر کاربرگ شماره یک مربوطه از سوی 3245 زندانی تنظیم و جمع آوری شده است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
ورود به بهزیستی، دوران تازه ای از زندگی دختر نوجوان را رقم زد. او و 22دختر دیگر همراه با یک مددکار در این مرکز زندگی می کردند. هرچند او از خانواده اش دور بود اما شرایط زندگی برایش بهتر از پیش شده بود ...
بانک توسعه تعاون   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، بر اساس موافقت مدیرعامل و باهدف حمایت از اشتغالزایی خصوصاً در بخش نهادهای حمایتی، بانک توسعه تعاون سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی قابل اعطا به کارفرمایان دستگاه های حمایتی را تا سقف 20 میلیارد ریال برای اشتغال حداقل 40 نفر مددجو افزایش داد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۸    
با حضور امام جمعه، مسئول نمایندگی ولی فقیه و جانشین سپاه ملایر دیدار با خانواده شهدا، افتتاح منزل مددجو و کارگاه سبدبافی و سرکشی از اردوی جهادی بسیجیان حوزه قمر بنی هاشم(ع) ملایر به مناسبت هفته بسیج انجام شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران اظهارداشت: تا پایان آذر ماه هزار تبلت بین دانش آموزان نیازمند و مددجو در استان توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به همت سپاه سردشت، 29 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی با اعتبار بیش از 14 میلیارد ریال احداث و تحویل داده شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد هلیلان گفت: 22 میلیارد ریال کمک هزینه عملیات گاز کشی خانگی به مددجویان کمیته امداد در این شهرستان پرداخت شد. عزیزمراد غلامی اظهار کرد: از زمان آغاز پروژه گازرسانی در این شهرستان، کمیته امداد تاکنون 22 میلیارد ریال برای کمک هزینه گازکشی خانوارهای مددجو هزینه کرده است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۷    
منازل مددجو در هفته بسیج توسط سپاه شادگان وبا همکاری کمیته امداد افتتاح گردید .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: تا پایان امسال در طرح ملی مسکن نیازمندان 43 هزار مددجو صاحب خانه خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سیمرغ- معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران گفت: دو هزار و 500 دانش آموز از مجموع هشت هزار و 500 دانش آموز تحت پوشش نیازمند تبلت شناسایی شدند که تاکنون 900 تبلت توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر ندامتگاه قزلحصار کرج اعلام کرد که 132 مددجو در اجرای طرح پایش و غربالگری زندانیان با حضور معاون دادستان تهران در این ندامتگاه آزاد شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
مدیر کل کمیته امداد گلستان گفت: با هدف توانمندسازی مددجویان تحت پوشش این نهاد برای 4 هزار مددجو شغل ایجاد می شود
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- به مناسبت هفته بسیج، کانون بسیج جامعه پزشکی برای ویزیت زندانیان در زندان شهرستان خدابنده حاضر شد. بر این اساس کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان خدابنده متشکل از جمعی از پزشکان، دندانپزشکان و روانشناسان با حضور در زندان این شهرستان 38 نفر از زندانیان را به صورت رایگان ویزیت کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۷    
مدیر کل کمیته امداد گلستان گفت: تا ابتدای سال گذشته 45 هزار مدد جو تحت حمایت کمیته امداد گلستان بودند که این آمار بنا بر دلایلی نظیر سیل، شیوع بیماری کرونا و فشارهای اقتصادی به83 هزار مددجو افزایش یافته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان هلیلان گفت: از زمان آغاز پروژه گازرسانی در این شهرستان، به همت کمیته امداد بیش از 2 میلیارد تومان برای هزینه گازکشی خانواده های مددجو هزینه شده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین حاج سید علیرضا عبادی نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی در نشست آغاز گام سوم کمک های مومنانه با بیان اینکه مسئولان جمهوری اسلامی ایران بابت توفیق خدمت به مردم، سر به سجده شکر بگذارند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۳    
دانشجویان مراکز اموزش عالی دولتی مددجوی زیر پوشش در سامانه دانشجویی ثبت نام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۰    
به همت بسیج سازندگی شهرستان فلاورجان، یک واحد مسکونی احداث و در اختیار خانواده ای مددجو قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - با همکاری و مشارکت کمیته امداد امام (ره) 70 دستگاه بخاری و 50 تخته پتو بین خانوارهای مددجویان شهرستان کازرون توزیع گردید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان در جلسه ویدئو کنفرانس با روسای مناطق و نواحی آموزش وپرورش استان اظهار کرد: با مشارکت 6 هزار فرهنگی؛ بیش از 50 درصد حامیان ایتام را فرهنگیان گرامی تشکیل می دهند. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان دره شهر از مشارکت نیکوکاران و حامیان ایتام در زمینه تهیه تبلت برای دانش آموزان یتیم و فاقد تبلت و گوشی هوشمند این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی با راه اندازی نیروگاه های خورشیدی تاکنون برای 79 مددجو اشتغال پایدار ایجاد کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کارگاهی است کوچک و ساده، دریکی از محلات پایین شهر همدان، مجموعه ای که با کمک کمیته امداد، از کارآفرینی به خودکفایی رسیده و امروز نور امید را در دل بانوان فعال در آن روشن کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ملانوری گفت: اقدامات کمیته امداد بسیار ارزشمند است اما باید برای داشتن استانی بدون مدد جو هدف گذاری کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۸    
معاون مشارکت و اشتغال بهزیستی خراسان رضوی گفت: در شرایط کرونایی، آموزش های آماده سازی شغلی که مستلزم گردهمایی است، از فرایند حذف شده و به جای آن تعهد مددجو برای گذراندن این دوره در آینده در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر ندامتگاه قزلحصار گفت که در راستای اجرای طرح پایش و غربالگری زندانیان، پرونده قضایی سه هزار و 400 تن از مددجویان این ندامتگاه بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر ملاک عمل واگذاری پرونده های مددکاری بهزیستی به مراکز مثبت زندگی، لوکیشن و آدرس موجود در پرونده مددجو است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 شهرداری تهران گفت: میزان مراجعه و پذیرش مددجو در مددسرای خاوران همزمان با کاهش دما و بارش های پاییزی 44 درصد افزایش یافته است‪.‬
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون یک هزار و 687 جوان مددجو در استان پشت نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج هستند، ابراز امیدواری کرد: خیران نیکوکار برای تامین هزینه ازدواج این جوانان مددجو یاری رسان کمیته امداد شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: با تحقق 104 درصدی برنامه های کاریابی در استان در سال جاری برای 740 مددجو شغل ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بنیاد دست های مهربان شعبه گیلان با بیان اینکه زنان، کانون و گرمی بخش خانواده ها هستند، گفت کارگاه توانمندسازی برای زنان سرپرست خانوار همراه با آموزش صنایع و ورود به بازار سرمایه برای زنان سرپرست خانوار گیلانی برگزار می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت و اشتغال بهزیستی خراسان رضوی گفت: در شرایط کرونایی، آموزش های آماده سازی شغلی که مستلزم گردهمایی است از فرایند حذف شده و به جای آن تعهد مددجو برای گذراندن این دوره در آینده، در نظر گرفته شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنیاد تعاون زندانیان به منظور کمک به معاش مددجویان و خانواده آن ها و همچنین تحصیل درآمد برای پرداخت دیه محکومین مالی از طریق ایجاد کارگاه های تولید، موسسات صنعتی، مجتمع های کشاورزی، دامپروری و شرکت های بازرگانی و خدماتی و در راستای حرفه آموزی و اشتغال مددجویان تأسیس شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته پیشگیری از بیماری های واگیردار سازمان بهزیستی با اشاره به آخرین وضعیت مراکز بهزیستی در موج سوم کرونا نسبت به افزایش مبتلایان در این مراکز ابراز نگرانی کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: کارفرمایانی که مددجویان این نهاد را بکارگیری کنند به ازای اشتغال هر مددجو 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: 276 سری کمک هزینه ازدواج به زوج های جوان مورد حمایت کمیته امداد استان، با عنوان هدیه مقام معظم رهبری اهدا شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه میان کمیته امداد و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، 300 هزار مددجوی کمیته امداد از خدمات این صندوق برخوردار می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) از بیمه شدن 300 هزار مددجوی این کمیته در مناطق روستایی و عشایر کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: با توجه به اینکه کمیته امداد استان باید در سال جاری پنج هزار فرصت شغلی را برای جامعه هدف خود محقق کند با کاریابی صورت گرفته، تاکنون 740 مددجو در واحدهای تولیدی استان مشغول به کار شدند.