پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۰۴May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددجو»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد_ رییس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: تعداد 130 مددجو با بدهی معادل 780 میلیارد ریال همچنان در زندان های خراسان شمالی منتظر دریافت کمک ها و حمایت های مالی مردمی هستند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان بوشهر به همراه رییس شورای حل اختلاف بوشهر با حضور در زندان مرکزی به در خواست های حقوقی و قضایی مددجویان رسیدگی و دستورات قضایی لازم صادر کرد در این بازدید به درخواست های مددجویان رسیدگی شد و با آزادی 40 مددجو با استفاده از ارفاقات قانونی موافقت شد
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست بهزیستی زنجان گفت: هم اکنون بیش از یک هزار مددجو در 18 مرکز نگهداری شبانه روزی تحت پوشش بهزیستی شهرستان هستند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۸    
رکنا: کمیته امداد امام خمینی، اتباع را تحت پوشش قرار نمی دهد؛ ولی مراکز نیکوکاری که مجوز خود را از کمیته امداد دریافت می کنند می توانند کمک هایی را به صورت موردی به این افراد ارائه دهند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۶    
به منظور پایش پرونده ها مراکز اعصاب روان و سالمندان و روند پذیرش مددجو در این مراکز، زینت کاکی زاده سرپرست اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی بوشهر از این مراکز در دشتستان بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران با بیان اینکه در استان 11هزار و 500 مددجو مستاجر متقاضی مسکن داریم،گفت: حدود 2 هزار نفر از این تعداد دارای زمین هستند و مسکن آنها در قالب خودمالکی با کمک خیرین، تسهیلات بنیاد مسکن، گروه های جهادی و کمک کمیته امداد ساخته خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به 10 نفر از فرزندان مددجویان کمیته امداد قشم تسهیلات خدمت سربازی در زمینه های مختلف ارائه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۵    
آمار های کمیته امداد و بهزیستی نشان می دهد در دولت رئیس جمهور شهید، قبوض آب، برق و گاز برای حدود یک و نیم میلیون خانوار مددجو رایگان شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، موضوع معافیت مددجویان بهزیستی و کمیته امداد از پرداخت هزینه بهای قبوض آب، برق و گاز در قانون بودجه سال 1400 مطرح و در قوانین بودجه سال های بعد نیز لحاظ شد ...
اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه های 29598/03 مورخ 11/02/1403 و 44264/03 مورخ 26/02/1403 اداره اعتبارات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سقف فردی تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی به 1٫500میلیون ریال و سقف کارفرمایی به ازای بکارگیری تعداد افراد مددجو متناسب با سقف فردی حداکثر تا 40٫000 میلیون ریال افزایش یابد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره هدایت شغلی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران گفت: در سال گذشته برای شش هزار و 123 نفر آموزش در سه سطح مهارتی، پایدارسازی طرح های اشتغال و مهارت تابستانه دانش آموزی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کمیته امداد امام خمینی (ه) اعلام کرد: سال گذشته 68 هزار و 800 مددجو به در قالب اردوهای شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: با مشارکت کمیته امداد و به همت مرکز نیکوکاری 4500 کیلوگرم گوشت قربانی بین خانواده های ولی نعمت کمیته امداد استان قزوین توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مجیدی دادستان مرکز استان آذربایجان غربی در روز تعطیل با معاونین خود 4 ساعت با زندانیان اندرزگاه محکومین مواد مخدر دیدار و به درخواست آنها رسیدگی کرد
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: شهید جمهور آیت الله رئیسی در بحث ایتام دغدغه بسیار زیادی داشتند و خودشان امور را پیگیری می کردند به نحوی که در دولت سیزدهم برای 3094 مددجو اشتغالزایی صورت گرفت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس توسعه حل اختلاف خوزستان در بازدید از زندان شوشتر به در خواست 19 مددجوی این زندان رسیدگی کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۰    
مدیر کل کار کردستان به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و روز دختر از چهار دختر مدد جوی بهزیستی استان که مشغول تحصیلات عالیه بودند بازدید و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه ولادت باسعادت حضرت امام رضا(ع) دادستان مرکز استان با همراه هیاتی از مدیران و مراجع قضایی از زندان ارومیه بازدید و با مددجویان محکوم بند تلاش و اشتغال بکار دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
هفت هزار و 705 مددجو به همت شورا های حل اختلاف از زندان های استان کرمان آزاد شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۲    
بمناسبت دهه کرامت در آستانه ولادت باسعادت حضرت امام رضا(ع) دادستان مرکز استان با همراه هیاتی از مدیران و مراجع قضایی از زندان ارومیه بازدید و با مددجویان محکوم بند تلاش و اشتغال بکار دیدار و گفتگو کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۸    
به مناسبت روز دختر و دهه کرامت، رسولی مدیرکل بهزیستی استان کردستان و پیشکاری مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در جمع دختران برتر کنکور و درسی مددجو سازمان بهزیستی، ضمن تجلیل از مقام شامخ دختران و گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س)، با آنان دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قوچان- رییس اداره بهزیستی قوچان گفت: پرداخت 62 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات موجب اشتغال زایی 465 مددجو بهزیستی در این شهرستان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت دهه کرامت ، 3 زندانی جرایم غیرعمد با کمک اعضا کاروان حج المجتبی زرند از زندان آزاد شدند.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۲    
قائم مقام کمیته امداد کشور از برگزاری جشن خودکفایی 110 هزار مددجو طی امسال خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۷    
از احداث 50 مسکن مددجو تا برپایی رزمایش های کمک مومنانه و اهدا جهیزیه گوشه ای از اقدامات محرومیت زدایی بسیج سازندگی اندیکا می باشد.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در جلسه ای که با حضور مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها، رییس امور سلامت و رفاه سازمان برنامه و بودجه کشور و رییس سازمان بهزیستی کشور در دفتر معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی تشکیل شد، مقرر گشت که سازمان هدفمندی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
با کمک 35 میلیاردی خیّران جیرفتی زمینه آزادی 30 زندانی مهیا شد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از واریز مستمری فوق العاده به حساب مددجویان سیل زده در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۱۲۸ سایت دیگر  
وام قرض الحسنه اشتغالزایی فردی در سال جاری 150 میلیون تومان و کارفرمایی حداکثر 4 میلیارد تومان است؛ بانک مرکزی ضمن ابلاغ بخشنامه شرایط تضامین این وام را تشریح کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۴    
دادستان تویسرکان در مراسم زیارت پرچم حرم ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع) با اعطای مرخصی به 88 زندانی موافقت کرد و 3 زندانی نیز با اعطای مرخصی منتهی به آزادی از زندان آزاد شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان، گفت: سال قبل 58 خانوار مددجوی زنجانی از خدمات این نهاد در حوزه خرید مسکن بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
361 مددجو و افراد کم برخوردار چالوسی پارسال از تسهیلات اشتغال کمیته امداد بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - 36 زندانی با بهره مندی از ارفاقات قانونی در بازدید رئیس کل و قضات دادگستری استان خراسان جنوبی از زندان مرکزی بیرجند آزاد شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۷:۰۵    
معاون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اردبیل گفت: 900 نفر از دختران و بانوان در این استان از محتوای آموزشی کاربردی خودمراقبتی از آسیب های اجتماعی بهره مند شدند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: در طول سال گذشته 398 خانوار جامعه هدف اعم از مددجوی و افراد دارای معلولیت ودیعه مسکن تا سقف یک میلیارد ریال و 308 مورد نیز تسهیلات ودیعه مسکن با سرانه 800 میلیون ریال دریافت کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
با اجرای طرح یاس با همکاری کمیته امداد و سازمان هلال احمر 30 هزار دختر مددجو در سراسر کشور توانمند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اردبیل گفت: 900 نفر از دختران و بانوان در این استان از محتوای آموزشی کاربردی خودمراقبتی از آسیب های اجتماعی بهره مند شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از افزایش 30 درصدی مستمری مددجویان در سال جاری خبر داد و گفت: در ماه گذشته 55 میلیارد تومان مستمری به حساب خانوارهای مددجو استان بوشهر واریز شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران از معافیت بالغ بر 35 هزار خانواده تحت حمایت از هزینه قبوض آب، برق و گاز در سال 1402 خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت آغاز دهه کرامت و همزمان با ورود پرچم متبرک امام رضا (ع) به زندان شهرستان نهاوند، 2 نفر از زندانیان این مرکز آزاد و به 160 نفر به مرخصی اعطا شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام(ره) نکا گفت: در سال 1402 بیش از 1866 مددجو در برنامه مشاوره و راهنمایی فردی و گروهی با معرفی به کلینیک روانشناسی از خدمات ارائه شده بهره مند شدند.
صبح فومن   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۴    
بازدید مسئولین از وضعیت زندگی دو مددجوی کمیته امداد به گزارش صبح فومن در روز سه شنبه 18 اردیبهشت، فرامرز مرجانی فرماندار شهرستان از وضعیت زندگی دو مددجوی کمیته امداد بازدید کرد. ...
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، اصطلاح مددجو به شخص یا خانواده ای گفته می شود که دریافت کننده خدمات مدیریت مورد است؛ به عبارت دیگر، تمرکز اصلی مدیریت مورد بر اهداف، نیاز ها و نقاط قوت مددجو و سیستم مددجو است. اصطلاح مددجو اغلب به یک فرداشاره دارد، اما گاه خانواده را نیز در برمی گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۷    
رئیس جمهور در گفت و گوی زنده تلویزیونی: اقداماتی که نسبت به فقر زدایی در کشور انجام شده در راستای کمک به خانواده های نیازمند بوده است اقداماتی مثل رایگان شدن آب، برق و گاز و بیمه سلامت برای این خانواده ها در کشور شاهد توانمندسازی مددجویان تحت پوشش دستگاه های حمایتی هستیم ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۳    
از 3مرکزنگهداری سالمندان حدیث عشق با 43 سالمند، اعصاب و روان آقایان فجرامید با 42 مددجو و مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین جسمی حرکتی بردیا با 86 توانخواه بازدید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: در زندان های استان هرمزگان که بیش از 2 میلیون نفر جمعیت دارد، 5 هزار و 156 مددجو در زندان های استان نگهداری می شوند که از این تعداد 116 مددجو زن هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: برنامه ریزی لازم برای توانمندسازی جامعه هدف این نهاد انجام شده است و امسال برای پنج هزار مددجو فرصت شغلی در استان ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: 741 سری جهیزیه به ارزش 297 میلیارد ریال سال گذشته در زمینه تحکیم و تقویت بنیان خانواده، به نوعروسان مددجو تحت حمایت اهدا شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد فارس گفت: در یکسال گذشته با همکاری 50 نفر روانشناس، 15 هزار و 531 مددجو از خدمات مشاوره در زمینه های مختلف به صورت رایگان بهره مند شدند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مشکلات 15 مددجو زندان سپیدار اهواز در دیدار با رئیس توسعه حل اختلاف خوزستان مورد بررسی قرار گرفت.