دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۶:۵۹Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددجو»

روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد فارس با اعلام اینکه برای هفت هزار و 324 مددجو طی 6 ماه نخست امسال اشتغالزایی شده؛ از جذب 212 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی طی این مدت خبر داد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: توانمندسازی نیازمندان و محرومان موجب قطع زنجیره فقر می شود که اشتغال مددجویان و کمک به تحصیل فرزندان مددجو موثرترین روش توانمندسازی است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ماه در می زند در تازه ترین قسمت خود میزبان دو مددجو بود که از جوانی خود را در کهریزک گذرانده بودند. به گزارش مشاور رسانه ای؛ برنامه تلویزیونی ماه در می زند که به طراحی و کارگردانی مریم نوابی نژاد روی آنتن می رود، پنجشنبه شب میزبان دو مددجوی آسایشگاه کهریزک بود ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۲    
رئیس بهزیستی به همراه بخشدار و رئیس شورای بخش شریف آباد، دهیار روستای آلوئک، اعضای شورای روستای آلوئک از منزل مددجو با چهار معلول دارای پرونده در بهزیستی این شهرستان بازدید نمودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۵    
کمیته امداد امام خمینی با ایجاد بستر و شبکه نیکوکاری خیرین را دورهم جمع کرده تا خیال نیازمندان کشور را از تامین مسکن تا ایجاد مراکز درمانی راحت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۷    
کمیته امداد آذربایجان غربی 186 هزار و 206 نفر را در استان زیر چتر حمایتی خود قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کل دادگستری مازندران گفت: زندان های مازندران بعد از بازدید دور نخست، برای حبس زدایی مجدد، دوباره سرکشی می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۰    
مشاور وزیر ارشاد گفت: با 72 دیگ، نیاز هزاران مددجو برای خوردن غذای مناسب برطرف و ارتباط بین خیرین و امداد جویان برقرار می شود.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت،امروز 5 طرح اشتغال زایی دامداری کمیته امداد منطقه یک یاسوج برای 5 خانواده مددجو و جویای کار اجرایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از آموزش و صدور کارت هنرمندی صنایع دستی برای تعداد 23 مددجو در زندان هشترود خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان دستور آزادی 75 نفر از زندانیان و اعطای مرخصی به 1800 نفر دیگر را صادر کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حیدر آسیابی در راس هیئت 215 نفره از قضات دادسرا ها، محاکم بدوی و تجدیدنظراستان از زندان های استان بازدید کرد و در حاشیه این بازدید گفت: هر یک از قضات و مسئولان قضایی استان جداگانه با سه هزار و 50 زندانی دیدار کردند و مشکلات و درخواست های آنان را استماع و بررسی کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد گفت: دوره آموزش کارآفرینی مقدماتی برای 40 نفر از دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد بهاباد برگزار شد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۸    
به مناسبت هفته دفاع مقدس و در مراسمی که باحضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد، فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولین برگزار شد 10 سری جهیزیه به نوعروسان مددجو تحت پوشش کمیته امداد اهداء شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۸    
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد گفت: در 5 ماهه نخست امسال، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در قالب دوره های مختلف آموزشی و فرهنگی به هزار و 246 مددجوی تحت حمایت این اداره خدمت ارائه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۶    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به زیرپوشش بودن 6 هزار و 300 دانش آموز مددجو گفت: سال قبل یک هزار و 563 دستگاه تبلت و گوشی هوشمند توسط کمیته امداد استان با هم افزایی انجام شده از محل کمک های خیران تهیه و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۷    
کاشان - ایرنا - رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: میانگین زمان پاسخگویی اپراتور تا رسیدن بر بالین مددجو در ماموریت های شهری و جاده ای کاشان و آران و بیدگل کمتر از زمان استاندارد است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
احمد رفیعی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان در بیرجند با اشاره به اینکه امسال شور عاطفه ها با شعار باهم مشق محبت بنویسیم است، گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید 12 هزار دانش آموز مددجو در این استان نیازمند کمک های تحصیلی هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به واکسیناسیون بیش از 800 نیروی مستقیم و همکار با این سازمان در برابر کرونا گفت: تاکنون واکسیناسیون بیش از یکهزار و 500 مددجو گرمخانه ها و سامانسراهای شهرداری انجام نشده و منوط به تصمیم وزارت بهداشت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی محمدحسین درودی در جریان بازدید از کانون اصلاح و تربیت پسران با آزادی 2 نفر از مددجویان موافقت نمود.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید بیش از 8 هزار دانش آموز و یکهزار و 250 دانشجوی مددجو در این استان نیازمند کمک های تحصیلی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۲    
مشهد معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی از اشتغال پایدار 180 مددجو طی سه سال گذشته در مشهد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی گفت: 180 مددجو به همت مؤسسات غیر دولتی طی سه سال گذشته با صرف 2 میلیارد تومان هزینه مشغول به کار شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۵    
از ابتدای سال تاکنون کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی به هزار و 152 مددجو خدمات مسکن ارائه کرده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین اکبری،رئیس کل دادگستری استان مازندران بیان کرد: طی بازدید از زندان نور به همراه 85 نفر از قضات دادگستری های شهرستان نور و نوشهر ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور شعب صندوق قرص الحسنه امداد مازندران گفت: 19 میلیارد تومان تسهیلات از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از ابتدای سالجاری تاکنون به 2261 مددجو پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
جوان مددجوی خوش فکر مازندرانی با راه اندازی آشپزخانه و تهیه غذا توانسته علاوه بر خودکفایی و کسب درآمد، برای 35 نفر دیگر نیز شغل ایجاد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
با کمک افزون بر 10 میلیارد ریالی انجمن حمایت زندانیان سیرجان، 21 مددجوی این شهرستان آزاد شدند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
خیرین البرزی در قالب پویش نذر نفس 113 کپسول اکسیژن و دستگاه اکسیژن ساز با هزینه ای بالغ بر 960 میلیون تومان به نیازمندان این استان اهدا کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۸    
مدیر اشتغال و خودکفایی کمیته امداد قزوین گفت: با اقدامات انجام شده و ایجاد فرصت های شغلی در سال گذشته 2 هزار خانوار مددجو خودکفا شده و از پوشش کمیته امداد خارج شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به تداوم طرح غربالگری در زندان های استان از آزادی 44 مددجوی دیگر خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه زندان رجایی شهر کرج ، الله کرم عزیزی اظهار داشت که با حضور معاون قضایی رییس کل دادگستری و یک هیات قضایی از استان تهران در این زندان با 250 مددجو ملاقات انجام شد. ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بابایی گفت: شور عاطفه ها از 24 شهریور به مدت سه روز به صورت متمرکز در سراسر کشور با ایجاد پایگاه های سطح شهر و مصلی های نماز جمعه برگزار خواهد شد و کمک های مردمی جمع آوری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
چامه از توزیع 70 دستگاه کولر آبی در بین خانواده های مددجو و نیازمند بخش زرین آباد خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
21 مددجوی کرمانی در قالب طرح راهبری شغلی اقدام به کشت گیاه کاکتوس کردند و در صورت حمایت از سوی کمیته امداد، آمادگی ارائه آموزش کشت گیاهان آپارتمانی به 100 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان و فراهم کردن زمینه توانمندی آن ها وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
در بازدید سرزده معاون دادستان سمنان از زندان ، دو مددجو با بهره مندی از شرایط قانونی آزاد شدند و به آغوش خانواده بازگشتند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جعفری گفت: ما در کشور نزدیک 5 میلیون نفر مددجو داریم که از این تعداد 750 تا 800 هزار نفر دانش آموز هستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 4262 نیازمند تحت حمایت این نهاد صاحب شغل شدند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۴    
در بازدید مدیر کل زندان های یزد، قاضی شعبه 101 کیفری و عابدی سرپرست زندان اردکان از 3 خانواده زندانی، مسائل و مشکلات آنها بررسی گردید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام از آغاز پویش مردمی شور عاطفه ها در استان ایلام خبر داد و گفت: کمک های جمع آوری شده در شور عاطفه ها بین تمام دانش آموزان بی بضاعت اعم از مددجو و غیر مددجو اهدا می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۸    
رئیس بهزیستی شهرستان پاکدشت از ثبت 1150 پرونده پشت نوبت و 400 پرونده I.C.F در سامانه سازمان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان با اشاره به آزادی 18 مددجوی جرایم غیرعمد و مالی در استان گفت: در حال حاضر 178 مددجوی واجد شرایط در زندان های استان کرمان هستند که تمامی آن ها بدهکاران مالی هستند و امیدواریم با مشارکت خیران و هیات های مذهبی بتوان زمینه ی آزادی این افراد را فراهم کرد .
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در بازدید از زندان دیزل آباد گفت: زندان باید به کانون اصلاح و تربیت تبدیل شود و زندانیان را باید با نگاه مددجو ببینیم و باید به آنها کمک کنیم تا تهدیدها را پشت سر بگذارند و از فرصت ها استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: تا حد امکان از پذیرش افراد جدید در کمپ ها و مراکز روزانه خودداری کرده ایم، مگر آنکه به طور استثنا دستور قضایی وجود داشته باشد که آن هم با رعایت موازین بهداشتی کامل صورت می گیرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در آیین افتتاح 268 طرح تعاونی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدئوکنفرانس از طرح تعاونی کارآفرین کمیته امداد خراسان شمالی بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس کل دادگستری گلستان گفت که 161 مددجوی اداره زندان گنبدکاوووس واقع در شرق استان در راستای اجرای طرح غربالگری و بررسی دوباره پرونده ، آزاد شده و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هفتاد سبد کالا و بسته بهداشتی به ارزش ده میلیون ریال بین مددجویان توانبخشی و اجتماعی شهرستان فیروزکوه توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
از ابتدای سال تا کنون کارت امداد ولایت 12 هزار و 134 خانوار مددجو برای تامین سبد کالا در دو رقم 200 و 300 هزار تومانی شارژ شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
خیریه همت که به عنوان نخستین خیریه مجازی مساله محور کشور، امروز ده سالگی خود را پشت سر می گذارد با انتشار گزارش عملکرد یک دهه ای خود اعلام کرد که در این سال ها با جذب بیش از 187 میلیارد ریال کمک نقدی مردمی به طور متوسط هر روز یک مساله از یک خانواده مددجو را در موضوعاتی همچون درمان، کمک ضروری ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد از کسب رتبه زیر هزار کنکور سراسری توسط 128 نفر از دانش آموزان تحت حمایت خبر داد و گفت: هفت نفر آن ها نیز حائز رتبه زیر 100 شده اند.