شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۱:۲۸Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مستمری»

سرپرست بهزیستی خراسان رضوی گفت: آماری مبنی براینکه در حاشیه شهر مشهد چه تعداد مستمری بگیر زندگی می کنند وجود ندارد و از طرفی پرداخت مستمری بر اساس ازمون وسع خانواده است و ارتباطی به منطقه سکونت افراد ندارد.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی مازندران با اشاره به افزایش بودجه بهزیستی در سالجاری ؛ گفت؛ تعداد مستمری بگیران بهزیستی مازندران افزایش یافت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بازنشستگان و مستمری بگیران سه صندوق کشوری، لشکری و تامین اجتماعی، در یک درخواست مشترک و سراسری پیگیری اجرای تصویب لایحه دائمی شدن همسان سازی را خواستار شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۹    
ثبت درخواست مشاوره از طریق پرتال بیمه با دفاتر سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح برای بازنشستگان این صندوق ممکن شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۱    
میزان مستمری صندوق بیمه ی اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان زنجان ، امسال ، 25 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۴    
قصرشیرین- ایرنا- رییس اداره بهزیستی سرپل ذهاب گفت: 665خانوار تحت پوشش اجتماعی این نهاد حمایتی هستند که ماهیانه سه میلیارد و 735 میلیون و 600 هزار ریال مستمری به آن ها پرداخت می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قرار بود مستمری مددجویان بهزیستی 31 تیرماه واریز شود. اما حالا برخی می گویند مستمری ماهانه بهزیستی به حسابشان واریز شده و برخی دیگر می گویند این ماه هم واریز ی های تاخیر داشته و هنوز چیزی دریافت نکرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
حبیب الله مسعودی فرید گفت: براساس آخرین آمار قریب به چهار میلیون خانواده زن سرپرست در کشور وجود دارد که امسال میزان مستمری آنان که تحت پوشش بهزیستی هستند، افزایش پیدا کرده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۶    
کارشناس بازار کار و کارگری گفت: دولت مسئول کنترل تورم در کشور است، بنابراین نباید مسوولیت تورمی که خود ایجاد کرده را در همسان سازی ها به دوش تامین اجتماعی بیاندازد یا از محل بدهی های خود به تامین اجتماعی خواستار جبران همسان سازی ها باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان لرستان، از عدم واریز مستمری بازنشستگانی که بر اساس حروف الفبا باید در روز 31 تیرماه مستمری خود را دریافت می کردند، انتقاد کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
امشب واریز مستمری بهزیستی تیر ماه 1400 به حساب مددجویان انجام شد. این خبر را کانال تلگرامی ناشنوایان منتشر کرده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۱    
رکنا: رئیس سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است که یکی از درخواست های اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است. البته این مستمری نسبت به 14 ماه گذشته به صورت میانگین دو برابر شده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۲    
احسان بابایی در یادداشتی تلگرامی با عنوان جای خالی سخنگوی نظام نوشت: اکثر سازمان ها و نهادها، دولت، قوه قضائیه، کمیسیون های مجلس، شورای نگهبان و ... سخنگو دارند. از برنامه ها می گویند و به سوالات و ابهامات پاسخ می گویند ولی هر یک در حوزه مربوط به خودشان. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون توانبخشی بهزیستی تهران با بیان اینکه قیمت تجهیزات معلولان افزایش چشمگیری داشته است، گفت: حدود 56 درصد معلولان شهر تهران مستمری دریافت می کنند و حق پرستاری معلولان ضایعه نخاعی و معلولیت های شدید هم تغییر کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۸:۱۸    
رئیس تامین اجتماعی فریدن گفت: 60 درصد جمعیت شهرستان فریدن و بویین میاندشت شامل 11 هزار و 85 نفر بیمه شده اصلی، دو هزار و 600 نفر مستمری بگیر و حدود 26 هزار نفر بیمه شده تبعی، تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پانا نوشت: حبیب الله مسعودی فرید درباره برنامه های حمایتی از زنان سرپرست خانوار در سال جاری گفت: طبق آخرین آمار اعلام شده حدود چهار میلیون زن سرپرست در کشور وجود دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۹    
دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه گفت: جامعه کارگری معتقدند که متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی همان گونه که برای بازنشستگان صندوق کشوری و لشکری انجام می شود، برای بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی نیز باید اجرا شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار کار و کارگری گفت: همسان سازی مستمری های سازمان تامین اجتماعی هیچگاه باعث تورم نشده، چرا که ما سال های سال است در اقیانوسی از نقدینگی تورم زا بدون برنامه ریزی و سیاست گذاری درست دست و پا می زنیم.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منابع انسانی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری گفت: شرکت ورق خودرو در راستای افزایش بهره وری و انگیزه نیروی انسانی، سرمایه گذاری های مستمری را برای بهبود شرایط کارکنان و خانواده آن ها با هدف ارتقای روز افزون دانش و مهارت شغلی و سایر مهارت های مرتبط با زندگی آن ها انجام می دهد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مصطفی سالاری روز جمعه با اشاره به هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: یکی از مطالبات اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است. این مستمری نسبت به 14 ماه گذشته به طور میانگین دو برابر شده است.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
حداقل مستمری یک بازنشسته سازمان تامین اجتماعی 4 میلیون و 200 هزار تومان است.کدام مسئول با این پول زندگی می کند.اگر کسی هست به مردم بگوید.کجای این عدالت است؟
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
حادثه 24 - مصطفی سالاری روز جمعه با اشاره به هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: یکی از مطالبات اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است. این مستمری نسبت به 14 ماه گذشته به طور میانگین دو برابر شده است. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مصطفی سالاری روز جمعه با اشاره به هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: یکی از مطالبات اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است.
بازدیدها: 14 به گزارش خبرنگار ایلنا، اخبار خوبی از مجلس شورای اسلامی به گوش نمی رسد؛ نمایندگانی که پیش از انتخابات اخیر، 208 تن از آنها پای طرح همسان سازی را امضا کرده بودند، در چرخشی ناگهانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۹    
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: بیش از 19هزار خانوار در استان پشت نوبت دریافت مستمری هستند.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گیلان صدر: استاندار گیلان در مراسم افتتاح همزمان طرح های بهزیستی گیلان گفت: بهزیستی، مولود انقلاب اسلامی است و نهادی تاثیرگذار در تحقق اعتلای زندگی، خانواده و اجتماع آحاد انسانی می باشد. ارسلان زارع افزود: مراکز بهزیستی گیلان طبق ارزیابی ها ، همگرایی و همکاری خوبی در انجام فعالیت ها داده اند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تعطیلات اضافه برای سفر یا قرنطینه ، 40 هزار حانوار تحت پوشش بهزیستی مستمری می گیرند و بازنگری طرح هادی از مهمترین دغدغه های روستاهاست از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۴۷    
اراک - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی شهرستان فراهان گفت: 800 نفر از معلولان این شهرستان زیر چتر حمایت های بهزیستی قرار دارند و نیمی از آنان مستمری بگیر هستند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی تعداد زنان سرپرست خانوار مستمری بگیر را 19 هزار و 151 نفر عنوان کرد و گفت: گفت: 77 هزار و 570 نفر معلول در آذربایجان شرقی تحت پوشش اداره کل بهزیستی هستند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، شهناز حمزه لویی روز دوشنبه به مناسبت هفته تامین اجتماعی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در استان همدان 13 شعبه اصلی، چهار شعبه اقماری و پنج کارگزاری در بخش خصوصی در حال خدمت به مردم هستند ادامه داد ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
جی پلاس؛ بازنشستگان می گویند: گویا پرداخت مابه التفاوت ها به دولت بعدی افتاده است. بازنشستگان کارگری در تماس با خبرنگار ایلنا، از عدم پرداخت مابه التفاوت فروردین خود انتقاد کردند؛ از قرار، بازنشستگان مستمری تیرماه خود را گرفته اند اما خبری از واریز مابه التفاوت متناسب سازی فروردین نیست! ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان، با اشاره به رشد 300 درصد پرداختی مستمری بگیران از سال 1397 تاکنون، بر ضرورت بهره گیری از نگاه علمی در بهبود فعالیت های اجتماعی و تقویت اورژانس اجتماعی و نیز افزایش مراکز اشتغال زایی برای مددجویان بهزیستی در استان تاکید کرد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۵    
به طور متوسط ماهانه قریب به 250 میلیارد تومان به مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در استان پرداخت می شود. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۵    
در راستای ارایه خدمات مناسب به بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، جلسه کمیته بیمه و درمان استان مرکزی با حضور، اعضاء و مسئولین تشکلهای کارگری استان و روسای کانونهای بازنشستگی در روز چهارشنبه مورخ 23 تیرماه 1400 در استان مرکزی برگزار گردید. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۳۸ سایت دیگر  
مرحله اول متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در مرداد سال 99 اجرایی و حقوق ماهانه مستمری بگیران این سازمان را از 400 تا 800 هزار تومان افزایش داد ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۹    
مرصاد نیوز: رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپل ذهاب گفت: در حوزه توانبخشی تعداد 2214 نفر در سرپلذهاب دارای پرونده معلولیت می باشند که از این تعداد به 1506 نفر ماهیانه مستمری جمعا" به مبلغ 5172845000 ریال پرداخت می گردد و تعداد 708 نفر نیز در پشت نوبت قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۸    
مسوولان تشکل ها و انجمن های معلولین کردستان می گویند: هرچند مستمری معلولان افزایش یافته است اما به دلیل تورم و گرانی بالا، وضعیت معیشتی جامعه معلولین کردستان نگران کننده است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام تامین اجتماعی مابه التفاوت حقوق فروردین ماه مستمری بگیران و بازنشستگان قرار بود با حقوق خردادماه آن ها واریز شود که این کار هنوز انجام نشده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سه ماه نخست امسال سه میلیارد و 856 میلیون تومان مستمری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان نکا پرداخت شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دیوان عدالت اداری پیرامون تاریخ پرداخت مابه التفاوت مربوط به اصلاح مستمری بازنشستگی عادی به بازنشستگی ناشی از اشتغال در مشاغل سخت و زیان آور رای صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
طبق اعلام تامین اجتماعی مابه التفاوت حقوق فروردین ماه مستمری بگیران و بازنشستگان قرار بود با حقوق خردادماه آن ها واریز شود که این کار هنوز انجام نشده است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جی پلاس؛ برنامه کارگر ایرانی، روز (یکشنبه، 27تیر) از طریق اینستاگرام خانه کارگر پخش شد. میهمان این برنامه به پرسش هایی در مورد قانون کار پاسخ داد. برنامه کارگر ایرانی طبق روال یکشنبه های هر هفته ...
اقتصاد آنلاین / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یوسف تیموری کمدین سینما و تلویزیون که این روزها بوکس کار می کند، از خاطرات فوتبالی اش و دلیل ورزش کردنش می گوید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - استاندار گیلان با تشریح اقدامات بهزیستی طی سال های اخیر گفت: افزایش 300 درصد پرداختی به مستمری بگیران از سال 97 تاکنون از جمله اقدامات ارزشمند بهزیستی طی این سال ها است،
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: داریوش ابوحمزه کارشناس اقتصادی درباره این موضوع که در همسان سازی مستمری بازنشستگان که در سال گذشته شروع شد چه اتفاقی افتاد، نوشت: ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دهقان گفت: 650 معلول ضایعه نخاعی در سطح استان گلستان داریم و این افراد علاوه بر دریافت مستمری ماهانه هزینه حق پرستاری و لوازم بهداشتی را دریافت می کنند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ابوالحسن قورچیان، سرپرست بیمه تامین اجتماعی البرز گفت: فرزندان پسری که در زمان حیات پدر خود به بیماری های خاص و صعب العلا ج مبتلا بوده اند پس از فوت پدرشان می توانند مستمری از کار افتادگی دریافت کنند. او افزود: کم توانی فرزند پسر در کمیسیون مربوطه تامین اجتماعی بررسی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بهزیستی گیلان، با بیان اینکه 40 هزار خانوار از خانوارهای تحت پوشش بهزیستی مستمری دریافت می کنند، افزود: همچنین حدود 10 هزار خانوار در نوبت دریافت مستمری هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- گرگان: شهردار گرگان از آغاز ساخت طرح تله کابین این شهر با رعایت ملاحظات و نظارت دستگاه های متولی در آینده نزدیک خبر داد. عبدالرضا دادبود اظهار کرد: موضوع تله کابین از دیرباز در شهر گرگان مطرح بوده اما در مدت دو، سه سال اخیر پیگیری های مستمری برای احداث آن صورت گرفت ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
پرداخت مستمری تیر ماه بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز شده است اما همچنان معوقه فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی در آن لحاظ نشده است.