دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۱۲:۳۲Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مستمری»

دنیای اقتصاد   ۱۵ دقیقه پیش    
توسعه در همدان غیر از بخش های تولیدی، مولد، صنعتی و ... بیش از یک دهه است که روی ریل گردشگری افتاده، به این معنا که گردشگری و سرمایه گذاری روی این بخش به صورت باور برای بدنۀ جامعه درآمده و مدیران هم تلاش می کنند در این حوزه ظرفیت هایی را ایجاد کنند که گردشگری در همدان بتواند به عنوان یک صنعت پایدار ...
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عیدی و پاداش پایان سال، از جمله دغدغه هایی است که بیشتر کارمندان و کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران این روزها دارند و هرچه به پایان سال نزدیک تر می شویم، توجه ها به مبلغ عیدی و زمان دریافت آن بیشتر می شود.
اینتیتر   ۱ ساعت پیش    
به گزارش اینتیتر به نقل از شهرآرانیوز، سید محسن نظام خیرآبادی با بیان اینکه با تصویب هیئت وزیران در جلسه بعدازظهر روز یکشنبه دولت، میزان و ضوابط پرداخت پاداش پایان سال 1401 (عیدی) کارکنان و بازنشستگان دولت تعیین شد، افزود: در همین خصوص نیز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران مشخص شد.
شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان رضوی گفت: میزان و ضوابط پرداخت پاداش پایان سال 1401 (عیدی) بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران این سازمان همانند سالهای گذشته و با توجه به عیدی) کارکنان و بازنشستگان دولت تعیین و پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعیِ کشاورزان،روستائیان و عشایر از پرداخت تسهیلات به 22 هزار مستمری بگیر تحت پوششِ این صندوق خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی کرمانشاه گفت این سازمان هر ماه، 33 هزار میلیارد تومان حقوق مستمری بگیران در این استان را پرداخت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۴    
موسوی گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر به تعدادی از مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی وام قرض الحسنه پرداخت می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۴۵   + ۱۸۷ سایت دیگر  
میزان و ضوابط پرداخت پاداش پایان سال 1401 (عیدی) کارکنان و بازنشستگان دولت با تصویب هیات وزیران تعیین شد. میزان پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کارافتادگی، حقوق وظیفه وراث مستخدمین متوفای مشمول صندوق بازنشستگی کشوری ...
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۲۳    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۸    
ساسان اکبرزاده : از جمعیت 5/5 میلیون نفری استان اصفهان، سه میلیون و 650 هزار نفر معادل 67 درصد جمعیت استان را بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی تشکیل می دهند که از این میزان دو میلیون و 900 هزار نفر بیمه شده و 387 هزار نفر مستمری بگیر بوده اند ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
کارگران قرارداد موقتی که نه فوق العاده ویژه دارند و نه کارشان به زعم مقامات امر، اختصاصی و ویژه است، از ترمیم مزد ساده هم محروم مانده اند.
برترین ها / نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
دولت در لایحه بودجه 1402 مزد کارکنان و بازنشستگان بخش خود را تنها بیست درصد اضافه کرد. چنین افزایشی اگرچه ربطی به کارگران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ندارد و دستمزد آنها طبق قانون کار در شورای عالی کار تعیین خواهد شد اما به هر حال نشان از مقاومت برای افزایش دستمزد مطابق با نرخ تورم و سبد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۰    
بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند می توانند به مدت بسیار محدود نسبت به خرید مبل راحتی اقساطی 36 ماهه بدون پیش پرداخت، بدون چک و بدون ضامن در تهران، کرج و سایر شهرستان ها اقدام نمایند.
آنا / عصر بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
امکان خرید اعتباری و تسهیلات بدون ضامن و کارمزد برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی فراهم شد.
مدیرکل تامین اجتماعی کرمانشاه با اشاره به اینکه در استان کرمانشاه 257 هزار بیمه شده اصلی، 79 هزار نفر مستمری بگیر، 159 هزار بیمه شده اجباری تحت پوشش تامین اجتماعی هستند، گفت: در مجموع 39 درصد از جمعیت استان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در حاشیه مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی گنبدکاووس، استاندار گلستان باهماهنگی وزارت کشور به خانواده 5 قلوهای تازه متولد شده در گنبدکاووس، یک واحد آپارتمان و یک جلد قرآن هدیه کردند. همچنین سازمان بهزیستی هم به مدت شش سال مستمری پوشک و شیرخشک آنها را متقبل شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۷    
نصر: مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی از انتخاب آذربایجان شرقی به عنوان یکی از سه استان برگزیده در راستای اجرای بیمه تکمیلی درمان مستمری بگیران این صندوق خبر داد و افزود: قرارداد اجرای بیمه تکمیلی درمان مستمری بگیران صندوق در سه استان آذربایجان شرقی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ساختمان خیر ساز کانون کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران در شاهین شهر افتتاح شد.
هورگان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: کمک هزینه مراسم ترحیم، رقم مقطوعی است که در صورت فوت همسر بیمه شده یا مستمری بگیر اصلی به فرد بیمه شده یا مستمری بگیر؛ و در صورت فوت بیمه شده یا مستمری بگیر اصلی، به خانواده بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می شود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر با بیان اینکه پایبندی جمهوری اسلامی ایران در زمینه رسیدگی به امور معلولین بسیار زیاد است، گفت: در سال های اخیر نیز تحولات مثبت و موثری در خصوص حمایت از حقوق معلولان در نظام حقوقی ایران صورت گرفته است.
ورامین دشت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دشت ورامین، مرتضی اردستانی رئیس سازمان تامین اجتماعی ورامین در نشست خبری گفت: نیمی از جمعیت کشور بالغ بر 53میلیون نفر تحت پوشش بیمه هستند که از این تعداد 38 میلیون نفر بیمه شده اصلی هستند. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار می گوید: پیش بینی من این است که تعیین دستمزدها با رقم های کاملا بالاتر از سال گذشته و بیشتر از 57 درصد در کشور باید مدنظر قرار گیرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۱    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) کردستان با بیان اینکه 73 هزار خانوار تحت پوشش این نهاد هستند، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 500 میلیارد تومان مستمری به مدد جویان استان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره امور بازماندگان سازمان تامین اجتماعی از افزایش شمار بازماندگان مستمری بگیر بیمه شده متوفی در دوران شیوع کرونا خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۷    
در حالی دومین جلسه شورای عالی کار در زمینه تعیین دستمزد 1402 کارگران عصر روز شنبه هفته جاری برگزار شد که این سوال برای بسیاری از کارگران و مستمری بگیران تامین اجتماعی مطرح است که آیا میزان افزایش حقوق در سال آینده به اندازه امسال، یعنی 57 درصد خواهد بود؟
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شرایط بازنشستگان تامین اجتماعی، وابسته به میزان سخت بودن شغل و همینطور وابسته به جنسیت است. حداکثر سابقه برای پذیرش و محاسبه در تعیین مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی 35 سال است. عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی مطابق قانون، تابع مقررات مربوط به عیدی و پاداش کارمندان دولت می باشد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
آمار ها حاکی از آن است که پایداری مالی صندوق های بازنشستگی در کشور با بحرانی جدی روبه رو است و اکثریت صندوق های بازنشستگی مثل صندوق بازنشستگی کشوری، نیرو های مسلح و صندوق های دستگاهی در حال حاضر قادر به پرداخت حقوق و مستمری بازنشستگان از طریق منابع داخلی خود نبوده و به بودجه عمومی دولت وابسته شده ...
سلام نو / تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۲:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
در نخستین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و در آستانه چهل وچهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، طی مراسمی با حضور دکتر سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و همچنین جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر صندوق اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر استان کردستان گفت: تعداد 106 هزار و 458 نفر عضو صندوق روستاییان، کشاورزان و عشایر هستند که از این تعداد 102 هزار و 451 نفر بیمه شده و چهار هزار و 34 نفر مستمری بگیر صندوق هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۰    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان گفت: برای اولین بار 40 درصد میانگین حقوق مستمری بگیران تحت پوشش این صندوق افزایش پیدا کرده است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۸    
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه شنبه 11 بهمن ماه در شورای هم اندیشی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور جمعی از خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت در مشهد مقدس جزئیات افزایش حقوق مستمری بگیران بنیاد را تشریح کرد.
آنا / نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: سامانه "بتا" (بستر تامین اعتبار) با هدف خرید اقساطی کالا و خدمات برای بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند، طراحی و به بهره برداری رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان از کمک 79 میلیارد و 327 میلیون و 473 هزار ریالی انجمن حمایت زندانیان به خانواده زندانیان نیازمند در 10 ماهه اخیر خبر داد و گفت: از این میزان، بالغ بر 50 میلیارد ریال در قالب مستمری به این خانواده ها پرداخت شده است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
افزایش 30 درصدی حقوق نماینده مردم گرمی در مجلس و نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: با توجه به شرایط اقتصادی و سفره معیشتی مردم در جلسه کمیسیون اجتماعی، افزایش 30درصدی حقوق کارکنان دولت در سال 1402 تصویب شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید گفت: حقوق جانبازات بالای 25 درصد، 150 درصد و حقوق جانبازان تا 25 درصد هم 100 درصد افزایش می یابد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: نفرات تحت پوشش بیمه سازمان تأمین اجتماعی در استان اصفهان برابر با 67 درصد جمعیت استان است و 378 هزار نفر از بیمه شدگان استان اصفهان مستمری بگیر هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حقوق جانبازان بالای 25 درصد، 150 درصد و حقوق جانبازان تا 25 درصد هم 100 درصد افزایش می یابد.
راه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه اجتماعی روستاییان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 28 هزار نفراز روستاییان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه بازنشستگی، از کارافتادگی و مستمری بیمه شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۳    
بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی می توانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال مورد نیاز خود را به صورت اقساطی 12 تا 36 ماهه (به مدت بسیار محدود) از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا خریداری نمایند.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
المپیاد ورزشی بانوان بازنشسته و مستمری بگیر تأمین اجتماعی با قهرمانی استان اصفهان در رده تیمی به کار خود پایان داد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ؛ المپیاد ورزشی بانوان بازنشسته و مستمری بگیر تأمین اجتماعی از 26 استان کشور در یزد و در رشته های ورزشی دارت ...
آنا / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: عملکرد این بانک در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در سال جاری، درخشان بوده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی از تصویب افزایش 30 درصدی حقوق کارمندان و افزایش 40 درصدی دریافتی مستمری بگیران دستگاه های حمایتی در کمیسیون متبوعش خبرداد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: محمد نظری در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه به تشریح عملکرد صندوق در یکسال گذشته پرداخت و گفت: با افزایش 24 هزار و 142 نفر بیمه شده جدید، مجموع بیمه شدگان صندوق در استان از دهه فجر سال 1400 تا امروز، به 266 هزار و 358 نفر رسیده است که رشدی 10 درصدی را نشان می دهد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۲    
با آغاز ماه رجب، رئیس کمیته امداد از واریز یک ماه مستمری فوق العاده به حساب مددجویان زلزله زده در استان آذربایجان غربی خبر داد.
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ولی اسماعیلی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتر نوشت: باتوجه به شرایط اقتصادی و سفره معیشتی مردم، دیروز در جلسه کمیسیون اجتماعی، افزایش 30درصدی حقوق کارکنان دولت در سال 1401 تصویب شد ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس با بیان اینکه برخی از تریبون مقدس نماز جمعه از خط قرمزهای حرمت انسان ها عبور می کنند، از شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خواست تا نظارت موثر و مستمری بر این بخش داشته باشند. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد از واریز یک ماه مستمری فوق العاده به حساب این خانوارها خبر داد.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
برای بسیاری از کارگران و مستمری بگیران تامین اجتماعی مطرح است که آیا میزان افزایش حقوق در سال آینده به اندازه امسال، یعنی 57 درصد خواهد بود؟
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۲:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
شرایط دریافت عیدی دولتی اعلام شد مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از پرداخت وام به مستمری بگیران این صندوق خبر داد. چندی پیش خبرهایی مبنی بر تغییر قیمت یارانه نقدی یا جایگزینی کالابرگ بجای یارانه نقدی منتشر شد. هنوز برای تغییر یارانه نقدی تصمیم گیری نشده است ...