شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۵:۳۲Oct 2020 24

جدیدترین‌های «مستمری»

ستاد اقامه نماز   ۲ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان در این بازدید که با حضور نمایندگان دستگاههای ذیربط و به منظور ارزیابی وضعیت مجتمع های خدماتی رفاهی انجام گردید حجّه الاسلام موسوی زاده دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان نطنز با بیان اینکه حفظ پاکیزگی جزئی از دین مبین اسلام می باشد تأکید نمود تا نظافت و ...
راهبردنامه   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ابراهیم جعفری روز شنبه در گفت و گویی با اشاره به بهره مندی 78 هزار و 831 خانوار از خدمات کمیته امداد آذربایجان شرقی از ابتدای سال جاری تاکنون، اظهار کرد: این میزان 154 هزار نفر را شامل می شود. وی ادامه داد: کمیته امداد آذربایجان شرقی در سال جاری به طور متوسط ماهانه 208 میلیارد ریال مستمری کمک [...]
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیر تأمین اجتماعی از طرح مجلس برای بازگرداندن 17 هزار میلیارد از 32 هزار میلیارد تومانی که دولت بابت بدهی خود به تامین اجتماعی پرداخت کرده بود، خبر داد.
وی ادامه داد: بر اساس پیگیری های مستمری که از طریق کارشناسان ذیربط در ساتبا از روند احداث این 54 نیروگاه تا پایان شهریور حاصل شده است، پیش بینی می شود تا پایان سال 1399، تعداد 28 نیروگاه تجدیدپذیر به بهره برداری برسند.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
گروه استان ها- مدیرکل امور عشایری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه 40 درصد از جامعه عشایری این استان تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار دارند گفت: بازنشستگی و مزایای مستمری بازماندگان با امکان انتقال سوابق بیمه از مزایای بیمه تامین اجتماعی است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از برنا، یک تحلیلگر سرشناس مسائل اقتصادی و سیاسی با اشاره به موفقیت دولت در همسان سازی حقوق بازنشستگان این حرکت را سبب افزایش تاب آوری ایران در برابر تحریم های ظالمانه دانست و ضمن تشکر از دولت به ارائه برخی پیشنهادات پرداخت. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، ولی اسماعیلی، نماینده مجلس در خصوص برنامه دولت برای طرح معیشتی در توییتر نوشت: می خواهند از حق و حقوق کارگران و مستمری بگیران، بودجه طرح معیشتی را تامین کنند؛ دولت به جای ضایع کردن حق مستمری بگیران، کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی برای تامین منابع، فکر دیگری کند ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۹    
تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت 6600 میلیارد تومان مستمری ماهیانه ای که سال گذشته به بازنشستگان پرداخت می شد، در سال جاری به بیش از 10 هزار میلیارد تومان رسیده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل خانه کارگر معتقد است که تفسیرهای سازمان تامین اجتماعی از مفهوم مخالف قوانین تامین اجتماعی، موجب نادیده گرفتن سوابق بیمه ای بازماندگانِ مستمری بگیران شده بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس دادنامه هیات عمومی دیوان عدالت اداری، انجام بازرسی مجدد و تحقیق سازمان تامین اجتماعی، در خارج از مهلت 6 ماهه مقرر در مواد 36 و 101 قانون تامین اجتماعی صحیح نیست و اقدام این نهاد در حذف سوابق ایجاد شده برابر مقررات نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۲۱    
بیش از یک میلیون و 80 هزار خانوار مستمری بگیر سازمان بهزیستی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی گفت: 10 هزار و 890 نفر نیز پشت نوبت برای دریافت مستمری از بهزیستی استان هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی قزوین از سازمان تامین اجتماعی به دلیل اجرای طرح همسان سازی قدردانی کرد و گفت: مطالبات بازنشستگان تامین اجتماعی، در دسته های مختلف جای می گیرد که مهم ترین آن تامین معیشت بازنشستگان است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- رامین نیک رفتار : مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان شرقی گفت: به مرور زمان 90 روستا در استان به شهرها ملحق شده و 50 روستا نیز به شهر ارتقا یافته که از این تعداد 6 روستا در دو سال اخیر به شهر تبدیل شده است ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۷    
طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی که با تلاش مدیر عامل این سازمان اجرا شد،حرکتی هوشمندانه و در راستای منافع جامعه شریف مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی است و شایسته تقدیر است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، وحید قبادی دانا روز چهارشنبه در مراسم اهدای اقلام ضروری به مددجویان بهزیستی در استان سیستان و بلوچستان به صورت ویدئو کنفرانس افزود: این کمک هزینه معیشتی به مستمری بگیران و پشت نوبتی ها بر اساس اولویت و جدول توزیع سوال استانی و سامانه درنظر گرفته شده، اختصاص پیدا خواهد کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز پرداخت کمک هزینه معیشتی 100 هزار خانوار مددجوی بهزیستی در سراسر کشور خبر داد و گفت: افرادی که مستمری بگیر هستند و کسانی که پشت نوبت مستمری قرار دارند، براساس اولویت و جدول توزیع استانی، مشمول دریافت کمک هزینه معیشتی 300 هزار تومانی می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر آمار، اطلاعات و محاسبات سازمان تامین اجتماعی ضمن بررسی مهمترین برنامه ها و طرح های آماری در سازمان تامین اجتماعی، آماری از آخرین تعداد بیمه شدگان و کارگاه های فعال تحت پوشش تامین اجتماعی را اعلام کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۷    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان تفرش دیدار و گفتگو کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
جعفر سمساری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، توسعه خدمات غیرحضوری حوزه بازنشستگان و مستمری بگیران را از جمله رویکردها و اولویت های سازمان تامین اجتماعی دانست و افزود: بر همین مبنا ثبت درخواست غیرحضوری بازنشستگی و شماره حساب بانکی بازنشستگان و مستمری بگیران ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی خواستار اعمال اصلاحات وعده مستمری های خود هستند و می گویند باید مابه التفاوت این چند ماه در آذر ماه پرداخت شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان استان زنجان گفت: با صدور پیش نویس احکام برقراری مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی، پرداخت حقوق و مزایای این گروه به صورت آنی و بدون وقفه انجام می شود.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مجلس در نظر دارد تا به افرادی که تحت پوشش بهزیستی هستند و اقشاری که مشکل معیشت دارند، کمک هزینه معیشتی ارائه دهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس گفت: کارگران زیادی به ما مراجعه و نسبت به عدم برقراری مستمری بیکاری شکایت می کنند.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از 7 برابر شدن سهم مشارکت سازمان تامین اجتماعی در هزینه های مربوط به بیمه تکمیلی بازنشستگان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۵    
آریان پور گفت: بسیاری از افراد معلول در پشت نوبت برای دریافت مستمری بهزیستی و حمایت های بهزیستی قرار دارند و باید تدابیر لازم در این خصوص اتفاق بیفتد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس، با بیان اینکه بخشی از قانون جامع ایثارگران به دلیل کمبود بودجه و منابع مالی توسط دولت اجرا نشد، از پیگیری فراکسیون متبوع خود برای پرداخت مستمری به جانبازان زیر 25 درصد و رزمندگان معسر خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت پرداخت حق اولاد برای مستمری بگیران تامین اجتماعی را از زبان حیدری مدیرکل مستمری بگیران این سازمان می بینید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان گفت: باانجام همسازی سازی حقوق بازنشستگان و افزایش دریافتی این افراد ، ماهانه 100 میلیارد تومان مستمری به 20 هزار بازنشسته استان سمنان پرداخت می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی برای تقویت سیاست افزایش جمعیتی اقدامات گوناگونی از جمله حذف سرانه درمانی از فرزندان چهارم به بعد انجام داده است.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت خارجه همچنین در پاسخ به این سوال که برخی از تحلیلگران در عرصه سیاست خارجی معتقدند که ایران خواهان پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است، گفت: برای ایران فرقی نمی کند. سعید خطیب زاده: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - سرپرست اداره کل تامین اجتماعی هرمزگان گفت: به منظور توسعه خدمات غیرحضوری به مستمری بگیران، کاهش مراجعه های غیرضروری و افزایش رضایتمندی افراد، امکان ارائه شماره حساب بانکی مستمری بگیران تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری فراهم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان سمنان گفت: با صدور احکام جدید یکصد میلیارد تومان ماهانه به بازنشستگان استان مستمری پرداخت می شود .
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه در چین پول بلوکه شده نداریم، گفت: دشمنان، رقبا و بدخواهان ملت ایران می خواهند مفرهای ما را ببندند. منابعی در چین هست که برای استفاده از نیازهای ما از آن استفاده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ما پول بلوکه شده ای در چین نداریم. روابط ایران و چین یک روابط منطقی است و گفت وگوهای مستمری بین مقامات دو کشور در جریان است.
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره تماس تلفنی ظریف و همتای ژاپنی خود گفت: در این تماس تلفنی مقامات دو کشور درارتباط با مسائل دوجانبه و بین المللی گفت وگو و رایزنی کردند. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: عضو هیات مدیره کانون عالی بازنشستگان کشور گفت: حقوق و مزایای بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی که احکام جدید مستمری را دریافت می کنند، بدون تاخیر سه ماهه پرداخت خواهد شد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بهبود وضعیت معیشت بازنشستگان را مهمترین وظیفه این سازمان برشمرد و گفت: 6600 میلیارد تومان مستمری ماهیانه سال گذشته بازنشستگان، در سال جاری به بیش از 10 هزار میلیارد تومان رسیده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
عبدالصاحب غالبی سخنگوی پویش بازنشستگان نفت در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، با اشاره به بی توجهی نسبت به مطالبات بازنشستگان گفت: در حقوق بازنشستگان بخشی به نام اضافات شایستگی یا تعدیل مستمری بازنشستگان وجود دارد که بعد از گذشت 6 الی 8 ماه از سال به بازنشستگان پرداخت می شود ...
رشت پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرزندان ذکور بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاهها گردیده اند تا پایان آبان ماه سالجاری از خدمات درمانی برخوردار خواهند بود .
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی گفت: سال جاری حدود 52 هزار نفر بازنشسته می شوند و حدود 64 هزار خانواده نیز از مستمری فوت سرپرست خود استفاده می کنند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۴    
در این آیین، عباس صادقی (پدر رضا صادقی، خواننده مطرح کشور) به عنوان بازنشسته نمونه استانی و مریم حیدری مادر شهید و همسر بازمانده نمونه مورد تقدیر قرار گرفتند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
غریبعلی کریمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه 56 هزار و 340 نفر از جمعیت شهرستان لنگرود تحت پوشش تامین اجتماعی هستند، گفت: بیش از 19 هزار نفر بیمه شده اصلی و بالغ بر 5 هزار و 600 نفر مستمری بگیر به اتفاق افراد تبعی خود از خدمات این سازمان بهره می برند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بازرس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی شهر تهران به ابهام موجود در افزایش ضرایب موارد موجود در فیش حقوقی مستمری بگیران انتقاد کرد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی درباره فرآیند بازنشستگی خبرنگاران، توضیحاتی داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۲    
پیام های رسیده در تاریخ بیست و هفتم مهرماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تأمین اجتماعی استان مرکزی با بیان اینکه با صدور پیش نویس احکام مستمری بگیران تامین اجتماعی، بازنشستگان این سازمان تاخیری در دریافت حقوق و مزایشان ندارند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
شرکت بیمه "ما" به منظور ارائه خدمات بهینه و متمایز به مشتریان بیمه های عمر و سرمایه گذاری خود، از طرح قرارداد پرداخت مستمری صلح عمری رونمایی کرد.