شنبه ۱۶ اسفندساعت ۰۵:۰۲Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مستمری»

بولتن نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 مجلس با بیان اینکه کمیسیون تلفیق مصوب کرد دولت در سال آینده 150 هزار میلیارد تومان از واگذاری سهام شرکت های دولتی درآمد داشته باشد ...
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه، سقف سقف 2 میلیون و پانصد هزار تومانی برای افزایش حقوق ها در سال 1400 در نظر گرفته شد.
کارگر نیوز   ۸ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که بازنشستگان، مستمری بگیران، از کارافتادگان و بازماندگان زیر پوشش تامین اجتماعی روز شنبه 16 اسفندماه ساعت 7:30 صبح در یک تجمع سراسری مقابل مجلس شورای اسلامی شرکت می کنند.
ایلنا   ۹ ساعت پیش    
بازنشستگان تامین اجتماعی و فعالان کارگری شیراز و استان فارس طی نامه ای به نمایندگان شیراز و زرقان در مجلس خواستار عدم تغییر در بودجه اختصاص یافته به همسان سازی حقوق بازنشستگان شدند.
آذرمغان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۲۱    
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گرمی گفت: در سال جاری 291 میلیارد و 265 میلیون ریال به مددجویان و نیازمندان کمیته امداد امام خمینی(ره) گرمی در قالب اعتبارات مستمری و بلاعوض و نیز وام های اشتغال و قرض الحسنه پرداخت شده است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تعیین تکلیف متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در صحن مجلس خبر داد و گفت: فردا شنبه تکلیف این موضوع در صحن مجلس مشخص می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس، از تصویب پیشنهاد متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در کمیسیون تلفیق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی مشخص نیست با چه فرمولی تورم را 50 درصد اعلام می کند، در این شرایط نه افزایش مزد و مستمری و نه طرح هایی مانند همسان سازی، برای کارگران و بازنشستگان آورده ای دارد.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه دولت موظف شد تا در سال آینده 150 هزار میلیارد تومان از واگذاری سهام شرکت های دولتی درآمد داشته باشد، گفت: قرار شد که 90 هزار میلیارد تومان از این مبلغ برای متناسب سازی حقوق و مستمری بازنشستگان کارگران تامین اجتماعی هزینه شود.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۵    
رئیس تامین اجتماعی شعبه اندیمشک گفت: دومین مرحله متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از همین ماه اجرایی می شود و اولین مرحله افزایش حقوق در مردادماه انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه گفت: براساس مصوبه این کمیسیون 90 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اختصاص یافت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس گفت: براساس مصوبه این کمیسیون 90 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اختصاص یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان از پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان زودتر از موعد مقرر در اسفندماه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۸    
آسوده با بیان اینکه در سال آینده مستمری افراد تحت پوش 25 درصد افزایش می یابد، گفت: در حال حاضر بیش از 169 هزار خانواده معیشت بگیر و 27 هزار خانواده تک خدمتی و چند خدمتی هستند که جمعا 196 هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد خراسان رضوی قرار دارند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
افزایش حقوق و دستمزد سالانه مهم ترین اولویت و مساله اقتصادی حقوق و مستمری بگیران بخش خصوص و دولتی است که زندگی و معیشت بیش از 60 میلیون ایرانی به آن گره خورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۳۹    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: در ابتدای سال جاری، حدود 8 هزار نفر را تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قراردادیم ؛ هزار و 21 خانواده از تحت پوشش کمیته امداد خارج و به خانواده مستمری بگیران تأمین اجتماعی ملحق شدند که با کمک های انجام شده حداقل 10 روز حقوق در ماه را دریافت می کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اهواز- معاون حمایت و سلامت کمیته امداد خوزستان گفت: 500 زن سرپرست خانوار در استان بازنشسته شده و مستمری بگیر تامین اجتماعی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای تمامی دستگاههای اجرائی که هرگونه مستمری یا کمک هزینه معیشت پرداخت می کنند را مکلف کردند فهرست افراد تحت پوشش را همراه با مبلغ، برای پرداخت به صورت ماهانه به خزانه داری کل کشور اعلام کنند.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی از افزایش 8 درصدی اعضای صندوق در یکسال گذشته و تداوم موفقیت های صندوق استان در کسب رتبه نخست کشوری به لحاظ آمار افراد تحت پوشش خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال گذشته مجموع اعتباراتی که برای پرداخت وام به بازنشستگان در نظر گرفته شد 200 میلیارد تومان بود اما امسال این مبلغ به بیش از 2 هزار میلیارد تومان اعتبار افزایش یافته است.
رشت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۶    
بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که روش غیرمستقیم مدیریت سهام عدالت را برگزیده اند در انتخابات هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری استان مشارکت نمایند .
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۲    
بختیاری خواستار افزایش مستمری مددجویان در بودجه 1400 کل کشور شد و گفت: براساس مطالعات انجام شده در کمیته امداد، مستمری کمتر 500 هزار تومان در ماه، حداقل نیازهای خانواده تحت حمایت را برطرف نمی کند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی یزد جدیت شعبه تفت در اجرایی شدن طرحهای رونمایی شده خدمات غیر حضوری 3070 و رضایت کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران را مطلوب ارزیابی کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
45 هزاربیمه شده اصلی وبیش از 15 هزار مستمری بگیر در شهرستان بروجرد از سازمان تامین اجتماعی خدمات دریافت می کنند که با احتساب عائله تحت تکفل آنان قربب به 200 هزار نفر از جمعیت این شهرستان زیر چتر حمایتی تامین اجتماعی هستند .
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
در مجلس 300 پیشنهاد مختلف برای دریافت کمک از محل منابع پیش بینی شده در تبصره (2) بند (و) ارائه شده است؛ در حالی که کل منابعی که مجلس قصد دارد به این منظور اختصاص دهد 150 هزار میلیارد تومان است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیر کل مستمری های سازمان تامین اجتماعی از پرداخت حقوق اسفند بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان زودتر از موعد مقرر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان قم گفت: امسال در طول 11 ماه مبلغ 63 میلیارد تومان به خانواده های زیر پوشش کمیته امداد پرداخت شد که نسبت به مدت مشابه 18 درصد رشد داشته است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۳    
رکنا: ما به تفاوت متناسب سازی مستمری بگیران سخت و زیان آور در ماه جاری واریز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مستمری های سازمان تأمین اجتماعی از ترمیم حقوق بازنشستگان مشاغل سخت طی ماه جاری خبر داد و گفت: حقوق بازنشستگان سازمان زودتر از موعد پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: به همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران دقت کنید و تا تصویب بودجه تمام نشده، فکری به حال فاصله طبقاتی کنید.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی بار دیگر در کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس مورد بررسی قرار می گیرد. بیش از 65درصد مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی حداقل بگیر هستند؛ 2 میلیون و 800 هزار تومان ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس با اشاره بر لزوم توجه به وضعیت معلمان خرید خدمتی، گفت: هنوز بررسی لایحه بودجه 1400 به اتمام نرسیده و باید برای معیشت و حقوق اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه تدبیری بیاندیشیم.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در گفتگو با برنامۀ در شهر رادیو تهران گفت: ارائه خدمات مطلوب به بازنشستگان و مستمری بگیران به عنوان یکی از برنامه های مهم و اولویت دار سازمان تامین اجتماعی است .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس دبیرخانه مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور از پرداخت تسهیلات و مستمری به مددجویان زلزله زده جنوب سمیرم از توابع استان اصفهان خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد تا پایان خرداد امسال یک میلیون و 700 هزار نفر مشمول قانون بیمه بیکاری کرونا شدند و مقرری بیمه بیکاری دریافت کردند و 67 هزار نفر باقی ماند که مستمری آنها نیز پرداخت می شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
اکبر شوکت می گوید: امیدواریم دولت امسال اشتباه سال گذشته را تکرار نکند. اجازه بدهد در مذاکرات مزدی 1400، حداقل مزد و حداقل مستمری به میزانی که قانون مشخص کرده افزایش یابد؛ لااقل افزایش هزینه های زندگی در طول سال جاری را با افزایش مزد جبران کنند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۲۳   + ۱۰۰ سایت دیگر  
مردم نیوز :سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد : بیمه شدگان و بازنشستگانی که برگه های دفاتر آن ها به اتمام می رسد نگران نباشند با همراه داشتن یکی از مدارک معتبر (کارت ملی، شناسنامه، برگه اول دفترچه بیمه) به پزشک و مراکز درمانی مراجعه کنند و خدمات لازم را دریافت می کنند. ...
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس انجمن مددکاری اجتماعی ایران با اشاره به ضرورت حمایت دولت از نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی خواستار افزایش مستمری پرداختی به مددجویان شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۷    
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت با اشاره به مشکلات فراوان بیمه فعالان قرآنی در سال های اخیر از سوی صندوق اعتباری هنر و و توقف موقتی بیمه قرآنیان و انتظار آنها ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران جزییات افزایش مستمری مددجویان بهزیستی را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
بیمه رازی از طریق پلتفرم رایتل به جامعه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با عاملیت بانک رفاه بیمه شخص ثالث اقساطی می دهد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۲    
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت:با توقف فرآیند صدور دفترچه جدید برای بیمه شدگان و مستمری بگیران اصلی و تبعی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی از ابتدای اسفند99 ارائه خدمات درمانی وارد فاز تازه ای شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۳    
ایسنا/زنجان مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: سودجویان این بار به بهانه های مختلف برای دریافت وجه به سراغ بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی آمدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دهقان کیان، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: عدم پرداخت بدهی 360 هزار میلیارد تومانی دولت به سازمان تامین اجتماعی مانع بزرگ اجرای متناسب سازی (همسان سازی) مستمری بگیران این سازمان است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
برنامه کارگر ایرانی، (یکشنبه، 10 اسفند) از طریق اینستاگرام پخش شد. میهمان این برنامه به پرسش هایی در مورد مزد 1400، عیدی کارگران، بیمه رانندگان و مستمری بازنشستگان پاسخ داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت : کارگزاری های تامین اجتماعی این استان خدمات طرح 3070 را به صورت رایگان به کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران ارائه می کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه در حال حاضر 32 مرکز مثبت زندگی در استان فعال شده است، گفت: 22 خدمت از مجموع فعالیت های بهزیستی بر عهده این مراکز قرار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بازنشستگان تأمین اجتماعی و جمعی از کارگران استان سمنان در خانه کارگر این استان تجمع کرده و نسبت به ناچیز بودن مستمری خود اعتراض کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
عبدالملکی گفت: به سمتی باید حرکت کنیم که درآمد پایدار جایگزین پرداخت صدقه و مستمری و پول نقد به مددجویان کمیته امداد شود.