شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۳۶Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشارکت های مردمی»

ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قم از تحویل زمین برای ایجاد موزه دین و زندگی توسط مجموعه های فرهنگی خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون مددکاری و مشارکت های مردمی بنیاد شهید گفت: هنوز مقدار افزایش حقوق ایثارگران مشخص نشده اما تا آخر فروردین اعلام خواهد شد.
در این مطلب به بررسی جزئیات جدید از افزایش حقوق ایثارگران در سال 1403 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تخصیص اراضی و پرداخت تسهیلات ساخت، مشارکت های مردمی را در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن تقویت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 25 هزار واحد مسکونی فرسوده در مرحله نوسازی است که با پرداخت تسهیلات ساخت و مشارکت مردمی به مرحله بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی گفت: توانمندسازی زنان روستایی علاوه بر تأثیر مستقیم بر معیشت خانواده، نقش مهمی در اقتصاد روستا و توسعه جوامع روستایی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۶    
اردبیل_مدیر دفتر مشارکت های مردمی حساب 100 بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: رویکرد و اولویت اساسی بنیاد مسکن اردبیل ساماندهی ظرفیت مردمی و گروه های جهادی در سطح استان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر مشارکت های مردمی حساب 100 امام (ره) بنیاد مسکن استان اردبیل، گفت: سال گذشته از محل حساب 100 امام قریب به 109 واحد مسکن در استان اردبیل ساخته و تحویل متقاضیان داده شده است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۱    
تهران (پانا) - رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت طبق قانون مدارس تا فرارسیدن ایام امتحانات باید دایر باشند و مدارس برای ارتقای جایگاه علمی و افزایش میانگین نمرات نهایی دانش آموزان باید اقدامات موثری را به انجام برسانند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی از بررسی طرح مدرسه مجازی بزرگسالان خبر داد و گفت: مصوبه این موضوع را سال گذشته دریافت کردیم و به دنبال این هستیم تا تنوع مدارس را کاهش داده و در داخل مدرسه مجازی تجمیع کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد با اشاره به حمایت بیش از یک میلیون و 400 هزار حامی از 516 هزار فرزند یتیم و محسنین، گفت: سرانه ایتام به صورت میانگین در سطح کشور 950 هزار تومان و برای محسنین 500 هزار تومان است و این درحالی است که هدف گذاری امداد در سال جاری ارتقا سرانه ایتام و محسنینِ دارای عضو ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۰    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: برای کاهش تنوع مدارس، طرح مدرسه مجازی بزرگسالان تدوین می شود.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، سید مجید پوراحمدی با اشاره به جزئیات برگزاری نمایشگاه " روایت باران" گفت: این نمایشگاه با همکاری و حمایت صندوق اعتباری هنر در راستای تحقق شعار سال و همچنین تأکیدات وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در جهت فراهم نمودن زمینه های مشارکت های مردمی و حضور مؤسسات فرهنگی و هنری بخش خصوصی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
گرمسار- وزیر صنعت معدن و تجارت استان سمنان ضمن اشاره به برنامه ریزی این وزارتخانه در راستای رفع موانع تولید، گفت: توسعه مشارکت های مردمی در صنعت اولویت وزارت صمت است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست حلیاسادات حسینی با اشاره به شعار سال 1403 همچنین سیاست های موجود در زمینه محیط زیست در حوزه مشارکت های مردمی گفت: اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، مردمی سازی محیط زیست را در اولویت کاری خود قرار خواهد داد. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش وپرورش گفت: اردو های دانش آموزی باید در اولویت فعالیت های مدارس باشد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مشارکت های مردمی در بخش کشاورزی استان بسیار مطلوب است و امیدواریم بتوانیم به درستی از این تشکل ها و نیروی مردمی در تولید استفاده کنیم. رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با تاکید بر افزایش مشارکت مردم خوزستان در جهت ارتقاء تولیدات کشاورزی استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران گفت: تا پایان سال پرونده مسکن مهر در استان تهران که حدود 8 هزار واحد است با مشارکت های مردمی بسته می شود.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مشارکت های مردمی در بخش کشاورزی استان بسیار مطلوب است و امیدواریم بتوانیم به درستی از این تشکل ها و نیروی مردمی در تولید استفاده کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مشارکت های مردمی در بخش کشاورزی استان بسیار مطلوب است و امیدواریم بتوانیم به درستی از این تشکل ها و نیروی مردمی در تولید استفاده کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: 328 کیلومتر خط انتقال، اصلاح و شبکه توزیع آب شرب پارسال در مناطق شهری و روستایی استان از محل اعتبارات داخلی و مشارکت های مردمی اجرا شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس از پرداخت بیش از 15 میلیارد تومان زکوات فطره و کفارات در استان فارس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی با بیان اینکه مصوبه مدرسه مجازی را سال گذشته دریافت کردیم گفت: به دنبال این هستیم تا تنوع مدارس را کاهش داده و در داخل مدرسه مجازی تجمیع کنیم. طرح این کار به شورای عالی آموزش و پرورش ارجاع داده شده است و به زودی نهایی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی با بیان اینکه بکارگیری معاون پرورشی در مدارس غیردولتی ضروری است، گفت: امروز حدود 17 میلیون دانش آموز برای این تربیت می شوند که چرخ های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی را به حرکت درآورند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد (پانا) - مسئول اداره آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان رضوی گفت برگزاری کارگاه تولید گونه های جنگلی با استفاده از قلمه زنی و بذر و طرح همیار طبیعت در جشنواره سفیران سلامت آموزش داده شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان با اشاره به افزایش پروژه های مشارکتی و سرمایه گذاری در این کلان شهر گفت: تقویت زیرساخت ها با رویکرد اقتصاد شهری، موجب مهار تورم و جهش تولید می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: با نزدیک شدن فصل نقل وانتقالات مسکن فعالیت سامانه خودنویس همزمان با افزایش مشارکت های مردمی 24 ساعته شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان با اشاره به برگزاری نخستین نشست کارگروه راهبردی تبیین نقشه راه اقدامات سازمان با محوریت راهکارهای افزایش مشارکت مردم برای تحقق شعار سال گفت: مدیریت شهری اصفهان از مشارکت شهروندان در پروژه ها استقبال می کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری با حضور رئیس سازمان محیط زیست کشور، معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان محیط زیست و مسئولان استانی نخستین همایش ملی دانش سنتی محیط زیست کشور به میزبانی شهرکرد در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۰    
معاون آموزش و مشارکت های مردمی محیط زیست کشور در شهرکرد حفظ محیط زیست را مهمترین زیر ساخت توسعه و جهش تولید دانست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، نورالله مرادی، معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست و رئیس اولین همایش ملی دانش سنتی محیط زیست در ایران با اشاره به نمایش غرور ملی در عملیات وعده صادق میهن اسلامی در برابر رژیم غاصب صهیونیستی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۹    
مدیرکل آموزش و پرورش با حضور در کارگاه آموزشی که ویژه کارشناسان اداره مشارکت های مردمی استان بود، خواستار برنامه ریزی دقیق جهت رصد فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس غیردولتی شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری با تشریح علت ممنوعیت برداشت گیاهان کوهی در زاگرس گفت: اگر این روند ادامه داشته باشد زاگرس تا 50 سال آینده نابود می شود.
دولت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۳    
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اولین همایش دانش سنتی محیط زیست در ایران امروز در دانشگاه شهرکرد و با حضور کارشناسان، اساتید و صاحبنظران، آغاز به کار کرد .
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ صادق کهوازی مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی ضمن حضور در استودیو رادیو شهر همزمان با تبریک سال نو و قبولی طاعات و عبادات در خصوص وظایف و اختیارات سازمان مشارکت ها و سرمایه گذاری مردمی گفت: برمبنای وظایف ذاتی شهرداری که پروژه های عمرانی وخدماتی و زیبا سازی ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ پترو پالایش اصفهان درآئین برگزاری جشن بزرگ عید فطرخانواده هلدینگ پترو پالایش اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق به این مسئله اشاره داشت که قطعا ایران با پاسخ قاطع و سخت جواب این حمله تروریستی را خواهد داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۷:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی زمین و مسکن گفت: با مشارکت های مردمی اراضی مورد نیاز برای ساخت بیش از یک میلیون واحد نهضت ملی مسکن تامین شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- با حضور آقای شهابی؛ خیر مدرسه ساز، معاونت مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی و مدیر آموزش و پرورش مراغه، توافقنامه ساخت مدرسه یک کلاسه تمام خیری در روستای باغ یئری امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تمامی هزینه های بنیاد مسکن با مشارکت های مردمی تامین می شود، گفت: طرح سند دار کردن اماکن روستایی با مشارکت مردم در حال اجرا است به طوری که 85 درصد از 332 هزار واحد روستایی استان سنددار شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سازمان تولید کنندگان و مصرف کنندگان در راستای توسعه مشارکت های مردمی در خصوص تنظیم بازار طرح ملی ناظران افتخاری را اجرا می کند.
با عنایت به دستور وزیر محترم جهاد کشاورزی برای مردمی سازی فعالیت ها، خدمت به آحاد جامعه و معرفی هر چه بیشتر فعالیت های موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور، تعدادی از کارشناسان گردشگری و راهنمایان طبیعت گردی معرفی شده از دفتر مشارکت های مردمی موزه طبیعت و حیات وحش ایران (هیکوتور) ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان، مشارکت مردم را رکن اساسی تکمیل پروژه های شهری دانست و گفت: موانع اجرایی و عملیاتی پروژه های مشارکتی شهرداری اصفهان در مناطق 9 و 13 با حضور مدیران این مناطق بررسی و تعیین تکلیف شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست از نقش بستن تصویر یوزپلنگ ایرانی روی پیراهن تیم ملی فوتبال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- معاون اشتغال و مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: 606 میلیارد و 399 میلیون ریال مشارکت های مردمی نقدی، غیرنقدی و خدماتی ادارات در مراکز دولتی، موسسات خیریه و خدماتی بهزیستی استان در سال گذشته جمع آوری شد که نسبت به سال 1401 رشد چشمگیری داشته است.
آذرمغان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از بازار، محمد آیینی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان اینکه امسال برای نوسازی مساکن ناپایدار و لرزان مجاهدت بیشتری نیاز است، گفت: در نوسازی بناهای ناپایدار مردم نقش اساسی و جدی دارند و باید بسترهای مناسب در این رابطه را فراهم کنیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۷:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا : به گفته معاون آموزشی و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست، تداوم حمایت از گونه ارزشمند یوزپلنگ آسیایی به عنوان نماد تیم های ملی فوتبال کشور در میادین ملی و بین المللی در دستور قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم توسعه مشارکت های مردمی در فرایندهای حاکمیتی گفت: مردمی سازی نظارت بر فضاهای تبلیغاتی کشور کلید می خورد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۹:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: به کارگیری نیروی های انسانی فاقد صلاحیت علمی و بدون گزینش در مدارس غیردولتی ممنوع است و عوامل اداری، اجرایی و آموزشی در این مراکز باید مروج و الگوی مطلوب تربیتی برای فراگیران و مراجعان باشند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: نوسازی 200 هزار واحد مسکونی فرسوده در کشور امسال با همت مالکان و ظرفیت های مردمی به بهره برداری می رسد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، محمود زاده در چهل و سومین نشست شورای راهبردی سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به حرکت بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی در ارتباط با رژیم منحوس صهیونیستی گفت ...