یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۰:۰۴Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشارکت های مردمی»

پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۲    
همدان(پانا)- نشست اعضای شورای مشارکت های مردمی در سازمان مرکز بهداشت با حضور نمایندگان اصناف و ارگان های مختلف در تاریخ 1400/7/1 برگزار شد. در این جلسه که نمایندگان اصناف،اقشار و ارگان های مختلف در آن حضور دشتند موضوعات ذیل بررسی و در دستور کار قرار گرفت ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۶    
اسلامشهر (پانا) - مراسم جشن شکوفه های پایه اولی آموزش و پرورش اسلامشهر و ورود به بوستان تعلیم و تربیت در مهر 1400با حضور فرماندار،نماینده اداره ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش، رئیس اداره مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۸    
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی قزوین گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید و در راستای کمک دانش آموزان بی بضاعت زیرپوشش این نهاد پویش مهر همدلی در استان آغاز شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: مازندرانی ها 13 میلیارد تومان از ابتدای امسال تا کنون صدقه پرداخت کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 23 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم سرپرست اداره مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی قم، گفت: درنیمه نخست سال جاری متناسب با اعتبارهای ابلاغی به بانک های عامل 700 پرونده اشتغال برای مددجویان تحت پوشش تشکیل و 400 پرونده نیز به بانک معرفی شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۴    
اولین نشست شورای مشارکت های مردمی در سال 1400 در محل فرمانداری شهرستان قروه با حضور فرماندار،امام جمعه ،رییس اداره بهزیستی ،رییس شبکه بهداشت و درمان و جمعی دیگر از سایر اعضای مشارکت شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از برگزاری اولین شورای مشارکتهای مردمی در سال 1400 خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: شهریه هر مدرسه بسته به شرایط و هزینه های آن مدرسه دارد. شهریه مدارس غیردولتی از دو روش پوستر شهریه و از طریق سامانه سازمان مدارس غیردولتی قابل رویت است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱    
در رسانه های استان کرمان - به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محمدعلی محمدی معاون مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی استان کرمان از مشارکت 20 میلیاردریال خیرین استان کرمان درابتدای محرم امسال به جامعه هدف بهزیستی خبرداد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۱    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان گفت: طرح شور عاطفه ها امسال از 20 شهریور ماه با شعار با هم مشق محبت بنویسیم آغاز شده است و تا 11 مهرماه ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور مشارکت های مردمی بهزیستی کردستان گفت: در راستای کمک به ساخت و تکمیل واحدهای مسکونی مددجویان زیرپوشش این نهاد پویش سقف همدلی در استان راه اندازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/قم سرپرست اداره مشارکت های مردمی بهزیستی استان قم گفت:در 6 ماهه اول امسال متناسب با اعتبارات ابلاغی به بانکهای عامل 700 پرونده تشکیل و 400 پرونده به بانک معرفی شده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ کریمی گفت: یکی از اهداف دشمنان در جریان تحریف و فراموشی ضربه زدن به حرکت عظیم ملت ایران است و به دلیل اینکه مهمترین شاخصه انقلاب اسلامی مردمی بودن و مشارکت مردم است دشمن مشارکت مردم را بزرگترین تهدید می داند و لذا دنبال آسیب به وجهه مردمی نظام اسلامی است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۲    
گلوگاه (پانا)- کارشناس مشارکت های مردمی اداره آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه اعلام کرد در سال تحصیلی گذشته، 2 هزار بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان نیازمند و کم بضاعت شهرستان توزیع شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
علی زهرایی معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از شروع به کار 120 راهبر آموزشی وتربیتی در استان خبر داد که نظارت آموزشی وتربیتی خود را بر کلاس های چندپایه عشایری، روستایی و مرزی استان از ابتدای مهر در سراسر استان آغاز خواهند کرد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از توزیع 25 میلیون پرس غذا و یک میلیون و 400 هزار بسته غذایی میان نیازمندان از ابتدای ماه محرم تاکنون خبر داد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
هدایت صفری روز سه شنبه در گفت و گو با خرنگار ایرنا، با بیان اینکه توسعه روش های نوین در جذب و جمع آوری کمک های مردمی، از اولویت های اصلی کمیته امداد استان زنجان، در حوزه مشارکت های مردمی است، افزود: بر همین اساس، تلاش می کنیم با طراحی و اجرای روش های نوین و متنوع الکترونیکی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمان _ایرنا_معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی کرمان گفت: پویش استانی "کرمان همدل " با شعار الفبای مهربانی با هدف "تامین نوشت افزار و وسایل کمک آموزشی ویژه دانش اموزان بی بضاعت در این استان آغاز شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان( پانا) - در راستای تسریع و تسهیل کمک رسانی به دانش آموزان بی بضاعت هم افزایی سازمان دانش آموزی و کمیته امداد امری اجتناب ناپذیر است. جلسه کارگروه اجرایی مراسم شور عاطفه ها روز سه شنبه سی ام شهریور 1400 در محل سالن تجلی با حضور معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر بهزیستی شهر تهران اعلام کرد که طی 6 ماه گذشته خیرین تهرانی بیش از 64 میلیارد تومان برای حمایت از جامعه هدف بهزیستی کمک کردند. سعید آرام در جلسه شورای مشارکت های مردمی شهر تهران اظهار کرد ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۴    
نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت مردمی و پای کاربودن مدیران اجرایی سرعت بخشی در تحقق توسعه را به دنبال خواهد داشت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی کمیته امداد استان تهران، سیدابوالفضل پرپنچی افزود: این اقدام با هدف اشاعه فرهنگ خیر و احسان از طریق استفاده از شیوه های نوین در پرداخت صدقات از طریق QR کد اقدام کنند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گیلان، از راه اندازی 25 غرفه بنیاد احسان در سطح استان خبر داد و گفت: از محل اعتبارات بنیاد احسان و مشارکت های مردمی 5800 بسته در استان آماده توزیع میان دانش آموزان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان همدان از اهدای کمک هزینه تامین جهیزیه به مبلغ 126 میلیون تومان به 9 نفر از توان یابان شدید و خیلی شدید تحت پوشش بهزیستی در این استان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۳    
باحضور مدیرعامل موسسه خیریه کشوری بوستان شکوه مهر و تعدادی از اعضای هیئت مدیره این موسسه در جلسه شورای مشارکت های مردمی بهزیستی شهرستان، که در محل فرمانداری بجستان برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون اشتغال و مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان از برگزاری پویش "مهرماندگار" در استان خبر داد و گفت: این پویش برای کمک به دانش آموزان نیازمند تحت پوشش بهزیستی برای آغاز سال تحصیلی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۴    
مشاور وزیر و سرپرست دفتر سیاستگذاری و توسعه و اشتغال، از فعالیت های معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی استان اصفهان پیرامون حمایت از کسب و کارهای خرد و نوپا تشکر کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین از امکان جدید کمک به نیازمندان از طریق کد "کیو.آر" (QR) با استفاده از گوشی همراه خبرداد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: پنج هزار دانش آموز نیازمند هرمزگانی به منظور حضور در کلاس های درس نیازمند همراهی و مشارکت خیران و نیکوکاران هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۰    
سمنان- رئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی منابع طبیعی سمنان از برگزاری چهار هزار نفر روز کارگاه آموزشی ویژه جوامع محلی در زمینه مراتع، منابع طبیعی و انفال در استان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۳    
معاون هماهنگی موسسات غیردولتی و مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی فارس از طرح کارفرمایی در شهرک صنعتی شیراز دیدن کرد .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی کردستان گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید و در راستای کمک دانش آموزان بی بضاعت زیرپوشش این نهاد پویش مهر همدلی در استان آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - قائم مقام کمیته امداد استان قزوین گفت: تاسیس مراکز نیکوکاری در قزوین منجر به افزایش سطح مشارکت های مردمی این نهاد در راستای کمک به محرومان و محرویمت زدایی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان، تغذیه و مشارکت های مردمی ستاد مرکزی اربعین حسینی، گفت: با توافق صورت گرفته با دولت عراق 150 کامیون از مرز مهران می توانند برخی از وسایل موردنیاز موکب ها از جمله مواد غذایی و آب را به عراق منتقل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) البرز گفت: خیرین می توانند با اسکن کد QR به وسیله تلفن همراه و اتصال به درگاه پرداخت بانکها از طریق کارتهای عضو شتاب نسبت به انتقال وجه مورد نظر جهت کمک به دانش آموزان نیازمند در جشن شورعاطفه های این استان اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۸    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از کمک یک هزار میلیارد تومانی خیرین در پویش اطعام و احسان حسینی خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی از مدارس غیر دولتی بازدید و بر ضرورت توسعه این مدارس تاکید کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،علی بیات؛ رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی استان ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۹    
آغاز سال تحصیلی آنلاین ( غیرحضوری ) معاونت مشارکت های مردمی بهزیستی استان گیلان
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: بر اساس تفاهم نامه با وزارت آموزش و پرورش، 10 هزار مرکز نیکوکاری در مدارس سراسر کشور راه اندازی می شود.
اقتصاد آنلاین / برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب کلیات طرح مشارکت های مردمی در طرح های آب و برق و فاضلاب در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: تا کنون مردم نوعدوست استان در برنامه شور عاطفه ها 3 میلیارد و 500 میلیون تومان کمک کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد سیستان وبلوچستان گفت: مردم استان در پنج ماهه نخست امسال بیش از 269 میلیارد ریال از طریق مراکز نیکوکاری به نیازمندان کمک کردند.
وزیر بهداشت گفت: امروز توانستیم رکورد تزریق هفتگی واکسن کرونا در جهان را به نام ایران ثبت کنیم و از ابتدای این هفته تا امروز، 7.9 میلیون دُز واکسن کرونا در ایران تزریق شده که رکورد قبلی با 6 میلیون دُز در هفته ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون مشارکت های مردمی بهزیستی کردستان گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید و در راستای کمک دانش آموزان بی بضاعت زیرپوشش این نهاد پویش مهر همدلی در استان آغاز شده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
احمد رفیعی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان در بیرجند با اشاره به اینکه امسال شور عاطفه ها با شعار باهم مشق محبت بنویسیم است، گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید 12 هزار دانش آموز مددجو در این استان نیازمند کمک های تحصیلی هستند. ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان گفت: با توجه به محدودیت های ایجاد شده، امسال تنها 5 موکب از استان زنجان عازم عراق می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی ره لرستان با اشاره به اینکه مردم استان در پنج ماهه اول سال جاری سه میلیارد تومان صدقه پرداخت کرده اند، گفت: این مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تحصیل فرزندان مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در مدارس هیات امنایی رایگان است.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رودسر گیلان گفت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی چابکسر از سه برادر حین تردد با یک دستگاه خودرو پراید، 245 میلیون ریال چک پول تقلبی را کشف کردند. ...
برترین ها / شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا: رییس ستاد مرکزی اربعین گفت: نام نویسی زائران مراسم اربعین حسینی (ع) پایان یافت. اگر مدارک افراد کامل نبود و نیاز به ثبت نام بود، ثبت نام تکمیلی انجام و تاشنبه همه مدارک کامل می شود. ...