شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۴:۵۳Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسکن مهر»

با حضور علی دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق تعاون استان، جمعی از مدیران شرکتهای تعاونی مسکن مهر و متعارف شهرستان ارومیه و مدیران و کارشناسان ستادی در محل سالن نیلوفر اداره کل برگزار شد
تهران نیوز   ۲ ساعت پیش    
سرپرست شرکت عمران پردیس از حذف آورده تکمیلی 40 میلیون تومانی مسکن مهر پردیس خبر داد.
تبریزمن   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به هدف گذاری ساخت شهرک در 50 نقطه کشور و تکمیل و تحویل 70 هزار واحد مسکن مهر تا پایان امسال به مردم، گفت: باید طرح هادی اصلاح شود تا احتکار زمین در روستاها نیز از بین برود. ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خلیل محبت خواه اظهار داشت: هزینه نقل و انتقال ثانویه در پردیس در سال های گذشته 38 میلیون تومان بود، که مردم نسبت به این هزینه گلایه داشتند. وی گفت: بر همین اساس با اقدامات و تصمیم بر رضایت مردم دریافت هزینه نقل و انتقال حذف شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به هدف گذاری ساخت شهرک در 50 نقطه کشور و تکمیل و تحویل 70 هزار واحد مسکن مهر تا پایان امسال به مردم، گفت: باید طرح هادی اصلاح شود تا احتکار زمین در روستاها نیز از بین برود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت عمران پردیس سرپرست شرکت عمران پردیس از لغو دریافت هرگونه هزینه نقل و انتقال واحدهای مسکن مهر در پردیس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب اندیمشک گفت: چاه دوم منطقه مسکن مهر و جانبازان با اعتبار اولیه 6 میلیارد تومان به منظور تقویت فشار آب منطقه به بهره برداری رسید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
احمد علیرضابیگی گفت: اگر دولت قصد دارد مسئولیت های خودش را اعمال کند، باید در بازار عرضه دخالت کند و مسکن بسازد که بتواند پاسخگوی نیاز مردم باشد، اما صحبت هایی که الان دولت می کند که چه کسی گفته ما باید مسکن بسازیم و مسکن را باید خود مردم بسازند ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: برای تاخیر در تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس از تمامی متقاضیان عذرخواهی می کنم و در این حوزه پیگیر حل مشکلات هستیم.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان روز پنجشنبه از تصفیه خانه و فاضلاب شیبان از توابع شهرستان باوی بازدید کرد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۱۴    
یکی از ساکنین مسکن مهر تنگ اسد با ارسال چند تصویر برای میلاد لارستان خواستار پیگیری روشنایی این منطقه از شهر لار شده است. در پیام ارسالی این مخاطب آمده...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : گزارش رسمی از عدم تعادل شدید بین خانه های دولتی و خدمات سکونتی، از سانسور محله در مسکن مهر خبر می دهد. به گزارش دنیای اقتصاد ، بازوی پژوهشی مجلس در گزارشی رسمی، با اعلام اعداد و ارقام جدید از وضعیت مسکن مهر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۵    
شهروند خبرنگار ما از وضعیت مسکن مهر گیلاوند گلایه کرده و خواستار رسیدگی شده است.
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۲    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان برخوار به صورت میدانی مشکل افت فشار آب در محله امامزاده نرمی و مسکن مهر شهر دولت آباد را بررسی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۵۹    
میز خدمت برای حل مشکل اهالی فاز 8 مسکن مهر پردیس با حضور مسئولان شهرستانی برگزار شد.
در سفر رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی به استان آذربایجان شرقی 11 هزار و 300 واحد مسکونی نهضت ملی و واحدهای تکمیل شده مسکن مهر در شهرها و روستاهای استان افتتاح می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در ابتدای دولت سیزدهم قرار بود این آپارتمان ها با قیمت هر متر 4 میلیون تومان ساخته شود و بعد نرخ 6 تا 7 میلیون تومان وعده داده شد و حالا برخی زمزمه ها حمایت از این دارد که دولت می گوید مردم باید قیمت روز را بپردازند و برای تسهیلات هم نرخ سود 23 درصدی هم بپردازند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار دهاقان گفت: پروژه فاضلاب مسکن مهر طی چهار ماه آینده به پایان خواهد رسید، با اجرای این طرح پنج هزار نفر از ساکنان مسکن مهر از معضل فاضلاب نجات پیدا می کنند و آب پساب فاضلاب در بخش فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
شرکت عمران پرند در اطلاعیه ای خطاب به متقاضیان مسکن مهر هشدار داد برای جلوگیری از افزایش نرخ سود بانکی سریعا جهت فروش اقساطی واحدها به کارگزاری مراجعه کنند.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۰:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، پالس های ارسال شده از اقتصاد کلان بر وضعیت بازار مسکن تهران و شهرهای اطراف تاثیر گذاشته و روند نرخ های پیشنهادی را متوقف کرده است. واسطه های ملکی می گویند که در شهر کرج قیمت های اعلامی مسکن 10 تا 15 درصد افت کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۵    
میز خدمت به اهالی مسکن مهر مهرآباد دماوند برگزار شد .
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۱    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: عملیات احداث ایستگاه آتش نشانی شماره دو مسکن مهر، تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی اخیرا مدعی شد وجب به وجب 30 هزار هکتار اراضی که به طرح نهضت ملی مسکن الحاق شده در کمیته های کارشناسی و فنی مورد بررسی قرار گرفته، اما حتی یک متر مربع از زمین های پروژه مسکن مهر که مصوبه شورای عالی را اخذ کرد در جلسات کارشناسی بررسی نشده بود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه موفق به شناسایی و دستگیری یکی از عاملان تیراندازی در محله دولت آباد شدند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۶    
حلبی از ساختمان در حال احداثی واقع در مسکن مهر سقوط کرد. این حادثه شب گذشته در خیابانی واقع در مسکن مهر رشت به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دولت سیزدهم در راستای قانون جوانی جمعیت به خانوارهای دارای سه فرزند که فرزند سوم آنها از 24 آبان 1400 به بعد متولد شده، زمین هایی با قیمت بسیار پایین و اقساط 10 ساله واگذار می کند؛ نکته قابل توجه این است زمین ها به کسانی که قبلا مسکن مهر دریافت کرده اند نیز تعلق می گیرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۳    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر 12 ساله تحویل مسکن مهر فاز 11 زون 2 شهر جدید پردیس خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
دولت در راستای قانون جوانی جمعیت به خانوارهای دارای سه فرزند که فرزند سوم آنها از 24 آبان 1400 به بعد متولد شده، زمین هایی با قیمت بسیار پایین و اقساط 10 ساله واگذار می کند؛ نکته قابل توجه این است زمین ها به کسانی که قبلا مسکن مهر دریافت کرده اند نیز تعلق می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۷    
نخستین مکان ورزشی برای کودکان مسکن مهر منطقه مهرآباد رودهن افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بیش از یک دهه از عملیات اجرایی مسکن مهر مددجویان شهرستان بهبهان گذشته است، اما نداشتن آورده و بضاعت مالی متقاضیان سبب تاخیر در خانه دار شدن آن ها شده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۳    
مرصاد نیوز: رئیس اداره بهزیستی شهرستان هرسین از تلاش های شبانه روزی تیم جهادی در خصوص تکمیل پروژه مسکن مهر 160 واحدی مددجویان بهزیستی هرسین تقدیر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: 160 واحد مسکونی شهرداری در مسکن مهر که سال ها به حال خود رها شده بود، در سال جاری تعیین تکلیف می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۵    
اقتصاد ایران: وزیر راه و شهرسازی با بیان این که مسکن مهر طرح بزرگی بود، گفت: ساخت واحدهای یک طبقه نهضت ملی مسکن در جوانی جمعیت و امیدآفرینی بین مردم تأثیر شگرفی دارد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۲۶    
مرصاد نیوز: مانور امداد و نجات با پیش فرض زلزله در مجتمع آپارتمانی مسکن مهر شرف آباد اسلام آبادغرب برگزار شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
زمین هایی که تا کنون به طرح نهضت ملی مسکن اختصاص یافته 31 هزار هکتار است و 21 هزار هکتار دیگر نیز در مراحل الحاق به سر می برد که در صورت تحقق این موضوع ظرفیت این طرح به 6.5 برابر اراضی مسکن مهر می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
زمین هایی که تا کنون به طرح نهضت ملی مسکن اختصاص یافته 31 هزار هکتار است و 21 هزار هکتار دیگر نیز در مراحل الحاق به سر می برد که در صورت تحقق این موضوع ظرفیت این طرح به 6.5 برابر اراضی مسکن مهر می رسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۲    
در حالی هنوز بعد از گذشت بیش از یک دهه پروژه مسکن مهر تکمیل و به پایان نرسیده که گزارش ها نشان می دهد مسکن مهر نه تنها در الحاق زمین از مسکن ملی عقب مانده بلکه کارشناسی هم نشده است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که مسکن مهر طرح بزرگی بود، تصریح کرد ساخت واحدهای یک طبقه نهضت ملی مسکن در جوانی جمعیت و امیدآفرینی بین مردم تأثیر شگرفی دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که مسکن مهر طرح بزرگی بود، گفت: ساخت واحدهای یک طبقه نهضت ملی مسکن در جوانی جمعیت و امیدآفرینی بین مردم تاثیر شگرفی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که مسکن مهر طرح بزرگی بود، گفت: ساخت واحدهای یک طبقه نهضت ملی مسکن در جوانی جمعیت و امیدآفرینی بین مردم تأثیر شگرفی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ایام دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا(ع) زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال مسکن مهر مهرآباد شهر رودهن با حضور جمعی از مسئولان و ورزشکاران افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۸    
میز خدمت شهرستان ملارد در مسجد امام علی (ع)، مسکن مهر مهرآباد با حضور رضا طاهر خانی فرماندار شهرستان دماوند، معاونین فرمانداری، محسن معادی رئیس اداره بهزیستی و روسای ادارات شهرستان برپا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۱    
مدیر اداره آبفا بندر امام خمینی: پمپ 4 اینچ در تلمبه خانه 18 مسکن مهر با تلاش کارکنان این اداره تعویض شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عسکری، سرپرست بانک مسکن با تاکید بر اینکه 200 هزار واحد مسکن مهر باقیمانده را تامین مالی و آنها را به سرانجام خواهیم رساند گفت: تعداد قابل توجهی از این واحدها در شهریور ماه به بهره برداری می رسند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان دلیل افزایش آورده متقاضیان مسکن مهر هشتگرد، گفت: متقاضیان برخی واحدها آورده خود را تکمیل نکرده اند.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشغول خوردن شربت و شیرینی ولادت ضامن آهو بودیم و حاج آقای پرشور و حرارتی با بچه ها بازی می کرد و به آن ها هدیه و جایزه می داد؛ بچه ها که همینطور دست می زدند و جیغ و هورا می کشیدند، مجری خبر جالبی داد که رنگ داستان برایم تغییر کرد. خبرگزاری فارس-رشت، فاطمه احمدی؛ مسکن مهر رشت مطقه ای است [...] ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی گفت: وجب به وجب 30 هزار هکتار اراضی که به طرح نهضت ملی مسکن الحاق شده در کمیته های کارشناسی و فنی مورد بررسی قرار گرفته، اما حتی یک متر مربع از زمین های پروژه مسکن مهر که مصوبه شورای عالی را اخذ کرد در جلسات کارشناسی بررسی نشده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان دلیل افزایش آورده متقاضیان مسکن مهر هشتگرد، گفت: متقاضیان برخی واحدها آورده خود را تکمیل نکرده اند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شادگان از آغاز عملیات اجرایی 44 واحد مسکن مهر شادگان خبر داد و گفت: این واحد ها در نیمه دوم امسال تکمیل می شوند. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در پی طرح موضوع در خصوص نحوه اختصاص زمین به طرح های نهضت ملی مسکن و مسکن مهر در نشست خبری امروز به اطلاع مخاطبان می رسد معاون شهرسازی و معماری به مطالعات و بررسی های دقیق کارشناسی بی سابقه انجام شده در طول یک سال اخیر اشاره داشته است. ...