جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۲:۱۵Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسکن مهر»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای 354 هزار واحد مسکن طرح اقدام ملی در 10 هزار نقطه کشور، گفت: عدم رعایت مشخصات فنی و کیفیت در پروژه های مسکن مهر باعث ایجاد پرونده های دعاوی حقوقی و عزل پیمانکاران متعدد را در پی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به آغاز عملیات اجرایی متروی پردیس توسط قرارگاه خاتم الانبیاء طی روزهای آینده، گفت: ساخت باقی واحدهای مسکن مهر نیز تا پایان سال به اتمام رسیده و با تحویل به متقاضیان، پرونده مسکن مهر پردیس بسته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران گفت: درصد بسیار کمی از متقاضیان مسکن مهر چالوس به تعهدات پرداخت سهم آورده خود در زمان مقرر عمل کردند که این موضوع مستمسک اصلی سازندگان در عدم اتمام پروژه و تحویل آن است.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پرونده مسکن مهر به زودی بسته می شود، گفت: عمده واحدهای مسکن مهر در دولت تدبیر و امید احداث شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مهدی زارع گفت: نباید از نقش حاشیه نشینی و افزوده شدن به بافت های فرسوده غافل ماند مخصوص اینکه ساخت بناهایی مانند مسکن مهر و افزوده شدن شهرک های از این نوع ریسک زلزله را بیشتر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در حالیکه اسلامی چند ماه قبل اعلام کرده بود واحدهای مسکن مهر باقی مانده کم تر از 30 هزار واحد است، آمارها از 240 هزار واحد باقی مانده این طرح تا پایان تیرماه امسال حکایت دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۹    
قیمت آپارتمان در پرند و نحوه خرید آپارتمان در پرند و مسکن مهر پرند
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، مهناز جعفریان عصر سه شنبه در جلسه شورای استاندارد گیلان با اشاره به بازرسی از آسانسورهای ادارات دولتی استان، گفت: از 57 مورد بازرسی آسانسور مسکن مهر در گیلان همگی فاقد گواهینامه استاندارد بودند. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۵۴    
به گزارش سایت خبری-تحلیلی پیام فوری، دبیر قرارگاه گفتمان انقلاب اسلامی، نسبت به استفاده از آقای اسلامی وزیر راه، مسکن و شهرسازی دولت فعلی و وزرای غیرچابک سنگین وزن هشدار داد! حجت الإسلام و المسلمین حسین ذوقی کارشناس علوم سیاسی اعلام کرد، در صورت استفاده از آقای اسلامی در دولت آیت الله رئیسی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرماندار اسفراین از تعیین تکلیف پروژه مسکن 608 واحدی موسوم به مسکن سِت در این شهرستان خراسان شمالی خبر داد و گفت: تکمیل آن در قالب پروژه های مسکن مهر از سر گرفته می شود.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از حوزه هایی که ارتباطی با تحریم ها و شرایط اقتصادی بد پیدا نمی کند، حوزه مسکن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: سه هزار واحد مسکن مهر استان متوقف است که تلاش داریم تا تمامی این واحدها امسال تعیین تکلیف شود.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۸    
فاش نیوز - مسکن مهر از بزرگترین پروژه های ساخت مسکن دولتی در تاریخ ساخت مسکن در ایران است. بنده با سی سال سابقه در اداره کل مسکن و شهرسازی استان مازندران، با این موضوع کاملا" آشنائی دارم و در این مقال تلاش می کنم بدون جانبداری، شما را با این پروژه آشنا کنم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۱    
در این گزارش، آخرین وضعیت مسکن ملی و مسکن مهر شهرستان اردل را ملاحظه می کنید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی: بخش خصوصی باید به کار با کیفیت و دولتی ها هم به قراردادها متعهد باشند. فرصت ها در توقف مسکن مهر در دولت یازدهم از دست رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب بر اولویت و فوریت تامین زمین برای ساخت مسکن تاکید کرد و گفت: هم مسکن مهر و هم طرح ساخت 530 هزار واحد مسکونی باید تکمیل شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۳۵   + ۹۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب اظهار کرد: مردم در موضوع ساخت مسکن مهر طرف حساب خود را دولت می دانند و هنگام قضاوت درباره عملکرد دولت در این زمینه، تفاوتی بین دولت های یازدهم، دوازدهم و سیزدهم قائل نیستند. لذا دولت باید به تعهدات پایبند باشد.
رئیس جمهور منتخب بر اولویت و فوریت تامین زمین برای ساخت مسکن تاکید کرد و گفت: هم مسکن مهر و هم طرح ساخت 530 هزار واحد مسکونی باید تکمیل شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۲    
یک کتابخانه و 150 جلد کتاب از طرف انجمن دو ومیدانی کارگران استان خراسان رضوی به مناسبت دهه ولایت به یکی از مجتمع های مسکن مهر شهرستان گلبهار اهدا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب بر اولویت و فوریت تامین زمین برای ساخت مسکن تاکید کرد و گفت: هم مسکن مهر و هم طرح ساخت 530 هزار واحد مسکونی باید تکمیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲    
بی تدبیری در اجرای طرح مسکن مهر ساکنان این شهرکها به ویژه مسکن مهر ماهدشت را با مشکلات فراوانی روبرو کرده است و حالا سرو صدای ناهنجار و ترس آور ناشی از پرواز هواپیماهای آموزشی فرودگاه پیام در ارتفاع پایین موجب اعتراض ساکنان شهرک پیام شده که ظاهرا چاره ای هم برای رفع آن نیست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۶    
شهرک مسکن مهر سرخس تبدیل به نقطه ای شده که با ساده ترین تدبیرها و کمترین هزینه ها می توان مشکلات آن را رفع کرد، اما نگاه بی دغدغه و غیر صحیح مسئولان شهری موجب شده تا این منطقه برای رفع مشکلات بسیار پیش پاافتاده خود در سه سال گذشته مورد بی توجهی قرار بگیرد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بحران چند ساله فاضلاب مسکن مهر شهرستان اشتهارد و بنای تصفیه خانه ای که سالهاست از کلنگ زنی آن می گذرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد لرستان از پلمپ 9 دستگاه آسانسور غیر استاندارد دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی در استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، مرضیه قنبریان ضمن اعلام این خبر گفت ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، محمود چاوشان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی امروز در نشست خبری با بیان اینکه در حال حاضر 168 پروژه آموزشی در سطح استان خراسان جنوبی در دست اجرا است، اظهار کرد: از این تعداد 153 پروژه در قالب 475 کلاس درس مشارکتی (خیران) هستند. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۱    
کار تکمیل و تحویل واحدهای پروژه 2000 واحدی مسکن مهر نفت اهواز آغاز و 100 واحد تحویل پرسنل صنعت نفت در جنوب شد .
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، مرضیه قنبریان امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای تیرماه تا کنون بازرسی و پلمب دستگاه های اجرایی و ساختمان های مسکن مهر در دستور کار اداره استاندارد قرار گرفته است و کارشناسان اداره کل استاندارد لرستان به صورت روزانه اقدام به ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه سیمان مصرفی در طرح های مسکن مهر این شهر روزانه حدود یک و نیم تن است، گفت: با پیگیری های انجام شده سیمان مصرفی فاز 11 مسکن مهر پردیس تامین شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون گفت: 30 درصد از هزینه های خدمات روبنایی مسکن مهر تیران توسط راه و شهرسازی تامین شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عدم رسیدگی به این مشکلات و مسائل می تواند باعث مشکلات زیست محیطی و بهداشتیِ بسیاری شود. حتماً باید به آن ها رسیدگی شود. مسأله ساده نیست. سرریز فاضلاب به درون رود و بسیاری از مشکلاتی که می تواند در پی داشته باشد، امری نیست که بتوان به راحتی از آن گذر کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان گفت: زمانی که آقای آخوندی بحث مسکن مهر را مزخرف نامید و زیرساخت های آن را نادیده گرفت، اینها همه تذکر داده می شد که با این سیاست روزهای سختی پیش روی مردم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون عملیات آتش نشانی بروجرد گفت: 2 نوجوان بروجردی در سد خاکی مسکن مهر بروجرد غرق شدند که جسد آنها توسط ماموران تیم تخصصی امداد و نجات این سازمان از آب بیرون کشیده شد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۴۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره عمران شهرجدید هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ از تقسیط بدهی متقاضیان مسکن مهر این شهر خبر داد و گفت: در صورتمراجعه متقاضیان برای فروش اقساطی و تحویل آنها مشمول 15 درصد تخفیف بیشتر برای عرصه واحدها می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرک مهرگان مشهد، خانه های مسکن مهر را در خود جای داده و عمرش به بیشتر از 10 سال رسیده، اما آبادانی به شهرک هنوز نرسیده و به نظر می رسد مسئولان علاقه ای به حل مشکلات مردم این منطقه ندارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مسکن ملی، طرحی است که بعد از اجرای طرح مسکن مهر امیدی برای خانه دارشدن جوانان شد اما تورم و حرکت کند پروژه نگرانی های زیادی را به بار آورده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۷    
بازار مسکن در سال های اخیر دستخوش فراز و نشیب های زیادی بوده است. همگام با تورم اقتصادی؛این بازار نیز به طرز عجیبی آرایش صعودی گرفت به طوری که میانگین قیمت مسکن در بیشتر نقاط کشور در یکسال اخیر حدودا دو برابر شد و خانه دار شدن اقشار متوسط جامعه را در حال حاضر غیرممکن ساخت ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۲۵    
امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استان و دلفان مدرسه علمیه خواهران ریحانة الرسول شهرستان واقع در مسکن مهر افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۸    
سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در برنامه ای دو روزه به سمنان سفر کرد. در این سفر، حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) در مسکن مهر سمنان کلنگ زنی شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از طرح های جهادی سمنان بازدید و حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) را در مسکن مهر این شهر کلنگ زنی کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۲    
همدان- پروژه 338 واحدی مسکن مهر فامنین در حالی وارد دهمین سال اجرای عملیات عمرانی خود شده که تنها 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل دفتر فنی و امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری همدان گفت: امکانات روبنایی مسکن مهر از جمله مسجد، بازارچه، مراکز بهداشتی، درمانی، آموزشی و خدماتی در شهرهای مختلف استان همدان تقویت می شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۰۹    
گفت: وزیر نفت گفته بود ساخت پالایشگاه کثافت کاری است! و مشکل بنزین پدید آمد که به همت سپاه رفع شد. گفتم: وزیر نیرو هم گفته بود ساخت نیروگاه به صرفه نیست! و مشکل کمبود برق ایجاد شده. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۹    
خیران و نیکوکاران که با افتتاح مدرسه روستای دالنجان کردیه برای خداحافظی آمده بودند، باز ماندگار شدند تا برکت این افتتاحیه به ساکنان مسکن مهر فاروج برسد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رضا کربلایی - کارشناس مسائل اقتصادی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۶    
معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی گیلان به دغدغه های اهالی مسکن مهر در شهرستان رودبار پاسخ داده و گفته اعتبارات برخی از طرح ها در دست پیگیری است و برای ارائه خدمات دیگر دستگاه های خدماتی نیز آمادگی داشته و دارد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که چند روز پیش، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی از 19 هزار واحد خانه در مسکن مهر پردیس خبر داد، محمد علی حاجی زاده، عضو هیات مدیره عمران هشتگرد با اشاره به اینکه بخش زیادی از واحدهای مسکن مهر آماده تحویل است، گفت: با وجود اطلاع رسانی گسترده، هنوز متقاضیان برای فروش اقساطی مراجعه نمی کنند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۷    
در ایران هنگامی که دولت ها قصد دارند امور را به دولت دیگر تحویل بدهند از تز سرزمین سوخته استفاده می کنند. نمونه بارز این رویکرد در پایان دولت های نهم و دهم صورت گرفت و دولت دهم بسیاری از طرح های عمرانی از جمله مسکن مهر را به گردن دولت بعدی انداخت
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۵۰    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: اقدام ملی مسکن طرحی برای خانه دار شدن مستاجران که قبل از بهره برداری شکست خورد! در این هشت سال انتقادات گسترده ای به ساخت مسکن مهر از طرف مسئولین وارد شد (قوطی کبریت، مزخرف و...) با توجه به انتقادات چشم به انتظار طرحی به مراتب کامل تر بودیم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایلاتی، کارشناس در حوزه اقتصاد مسکن معتقد است، تفکیک وزارت راه و شهرسازی در شرایطی که زیرساخت های ارتباطی بین شهری خاصه در پروژه مسکن مهر برقرار نیست، کاری اشتباه و بی اثر است.