یکشنبه ۰۳ تیرساعت ۲۱:۳۴Jun 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروژه های مسکن مهر»

کابین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۱    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر از تامین 61 آسانسور برای پروژه های مسکن مهر برازجان و خورموج خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: 61 دستگاه آسانسور برای پروژه های مسکن مهر در شهرهای برازجان و خورموج خریداری شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس قانون بودجه 1403 مالیات پروژه های مسکن مهر برای هر واحد مسکونی 300 هزار تومان تعیین شد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۱:۴۶    
مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: هیچ یک از پروژه های مسکن مهر بر اثر فرونشست زمین در این شهر دچار آسیب نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: هیچ یک از پروژه های مسکن مهر بر اثر فرونشست زمین در این شهر دچار آسیب نشده است.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تا به امروز 4 تا 5 استان تعیین سقف های اجاره خود را اعلام کرده اند که تا یک هفته آینده سقف اجاره مسکن تعیین و اعلام می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران گفت: تحویل هر واحد مسکن مهر برای دولت 300 میلیون تومان هزینه دارد. افتتاح امروز پروژه های مسکن مهر در مهستان و پردیس مدیون پیگیری آقای رئیس جمهور، شهید دکتر رئیسی است.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
6475 واحد مسکن مهر باقیمانده در شهر جدید مهستان دیروز به متقاضیان تحویل داده شد. به گزارش خبرگزاری فارس، مهرداد بذرپاش؛ وزیر راه و شهرسازی، در آیین بهره برداری از 6475 واحد مسکن مهر باقیمانده در شهر جدید مهستان (در مجاورت هشتگرد) از توابع شهرستان ساوجبلاغ ...
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تعیین سقف اجاره بها در شورای عالی مسکن با اخذ نظرات استان ها حداکثر تا یک هفته دیگر ابلاغ خواهد شد. به گزارش روند بازار ، مهرداد بذرپاش در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های مسکن مهر مهستان و پردیس گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
6 هزارو447 واحد مسکونی مهر شهرجدید مهستان استان البرز و شهرجدید پردیس تهران، صبح دوشنبه ( 7 خرداد 1403) با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی بصورت متمرکز در شهر جدید مهستان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تامین منابع مالی 35 همتی از طریق مولدسازی برای تکمیل واحدهای مسکن مهر خبر داد و گفت: بزرگ ترین مولد سازی تاریخ ایران در تکمیل پروژه های مسکن مهر در دولت سیزدهم انجام شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، مهرداد بذرپاش در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های مسکن مهر مهستان و پردیس گفت: در برنامه است تا پایان امسال و حداکثر تا اواسط سال آینده واحدهای باقی مانده مسکن مهر تحویل داده شود. ...
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تا به امروز 4 تا 5 استان تعیین سقف های اجاره خود را اعلام کرده اند که تا یک هفته آینده سقف اجاره مسکن تعیین و اعلام می شود.
بانک مسکن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تا پایان سال گذشته تعداد 20 هزار و 589واحد مسکونی به بانک مسکن استان آذربایجان شرقی معرفی شده اند که قرارداد تامین مالی 17هزار و 714 واحد مسکونی به ارزش 82هزار و 458 میلیارد ریال با سازندگان منعقد شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۲:۵۵    
مدیرعامل صندوق ملی مسکن با اشاره به وجود چاله های بزرگ در برخی پروژه های مسکن مهر گفت: از محل منابع صندوق ملی مسکن تاکنون 9 هزار و 700میلیارد تومان برای تکمیل این طرح تخصیص یافته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ملی مسکن با اشاره به وجود چاله های بزرگ در برخی پروژه های مسکن مهر گفت: از محل منابع صندوق ملی مسکن تاکنون 9700میلیارد تومان برای تکمیل این طرح تخصیص یافته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۸:۴۰    
صیادی، مدیر عامل شهر جدید پرند با تاکید بر اینکه نمای برخی از پروژه های مسکن مهر نیاز به اصلاح دارند گفت: هر چقدر که پروژه مسکن ملی طولانی تر شود قیمت تمام شده آن افزایش می یابد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۳:۴۰    
بازدید استاندار اصفهان از پروژه های مسکن مهر و اقدام ملی مسکن شهر قهجاورستان و دیدار با تعدادی از مردم این شهر
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در سفر استاندار خوزستان به دزفول آخرین وضعیت طرح نهضت ملی مسکن و پروژه های مسکن مهر در دزفول بررسی و مشکلات اجرایی آن رسیدگی شد.
سازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۰۳    
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به لزوم تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر در سال جاری اظهار کرد: طبق برنامه های وزرات راه و شهرسازی مکلف شده ایم هر آنچه که از مسکن مهر در سطح استان باقی مانده است تا پایان سال 1403 تعیین تکلیف شوند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان پروژه های مسکن مهر در استان خوزستان تا پایان سال 1403 تعیین تکلیف می شوند.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سعید غفوری رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید امروز 26 فروردین ماه به همراه اعضای هیئت مدیره و سرپرست شرکت عمران مهستان از پروژه های عمرانی این شهر جدید اعم از پروژه های مسکن مهر سهندسازان، هسا 1، هسا 2، هسا 3 و هسا 4، پروژه های نهضت ملی نیما، بهراد، کسری، فروغ، نیایش، اطلس، سروش ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۷:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، سعید غفوری امروز 26 فروردین ماه به همراه اعضای هیات مدیره و سرپرست شرکت عمران مهستان از پروژه های عمرانی این شهر جدید اعم از پروژه های مسکن مهر سهندسازان، هسا 1، هسا 2، هسا 3 و هسا 4، پروژه های نهضت ملی نیما، بهراد، کسری، فروغ، نیایش، اطلس، سروش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تا دو ماه آینده با استفاده از ظرفیت های مردمی3هزار پروژه واحد مسکن مهر و نهضت ملی مسکن به بهره برداری می رسد.
سرپرست عمران شهرهای جدید ایران با وعده تحویل 3500 واحد مسکن مهر پردیس تا خرداد امسال، گفت:اواخر خرداد اولین برنامه افتتاح نهضت ملی مسکن پردیس برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۰    
مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: با استفاده از ظرفیت های مردمی شاهد تکمیل پروژه های مسکن مهر و همچنین پروژه های مسکن ملی در شهر جدیدپردیس خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده تا خرداد ماه سه هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری می رسد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۶   + ۵۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ابوالفضل نوروزی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی و محمدرضا مهدیار اسماعیلی رییس صندوق ملی مسکن در برنامه گفت وگوی ویژه خبری به تشریح روند اجرا و تکمیل پروژه های مسکن مهر و نهضت ملی مسکن پرداختند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۶    
امروز با حضور بذرپاش وزیر راه و شهرسازی آیین و بهره برداری بخش دیگری از پروژه مسکن مهر افتتاح شد.
کاوک نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز علیرضا فخاری استاندار تهران در مراسم بهره برداری از پروژه های مسکن مهر در شهر جدید پردیس گفت: مسکن مهر به عنوان یکی از مهم ترین نیازهای متقاضیان که تمامی دستگاه ها در تلاش هستند که بتوانند پروژه های باقی مانده را به بهره برداری برسانند . ...
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگوهردشت؛ در این روزها بحث تکمیل و اتمام پروژه های مسکن مهر همواره مطرح است پروژه هایی که متقاضیان آنها چندین سال است که چشم انتظار تحویل واحدهای خود هستند و بسیاری از آنها حدود یک تا دو دهه است که واحدهای خود را هنوز بعد از تکمیل آورده های مالی تحویل نگرفته [...] اشتراک گذاری
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: اولویت دولت آماده سازی پروژه های مسکن مهر میباشد این امکان وجود دارد تا میزان کسری شهرها توسط این سازمان جبران شود.
ربیع   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از تسنیم، بر اساس تبصره 11 قانون بودجه سال 1402میزان مالیات پروژه های مسکن مهر بابت هر واحد مسکن مهر برای سال های 1398 تا 1402 در پروژه های تفاهم نامه سه جانبه با سازندگان ...
رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی گلستان در جلسه شورای مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: خدمات روبنایی پروژه های مسکن مهر در ماه های آینده به طور کلی تامین و تمامی نواقص مربوط به آسانسور، پارکینگ ها و فضای سبز رفع می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۵:۵۶    
درحالی ماه ها از افتتاح و تحویل پروژه های مسکن مهر شهر پردیس به مالکان آن می گذرد که آبرسانی به برخی از این پروژه ها همچنان با تانکر انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
درحالی ماه ها از افتتاح و تحویل پروژه های مسکن مهر شهر پردیس به مالکان آن می گذرد که آبرسانی به برخی از این پروژه ها همچنان با تانکر انجام می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: در راستای تکمیل خدمات روبنایی پروژه های مسکن مهر باقیمانده، احداث مسجد در پروژه های مسکن مهر باقیمانده در شهرهای استان در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی گلستان قرار گرفت.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح، در راستای حفظ حقوق بیت المال، با جدیت و پیگیری های متعدد شرکت عمران شهر جدید مهستان، اراضی دولتی به مساحت 22000 متر مربع و ارزش تقریبی 20 هزار میلیارد ریال که با فرآیندهای غیر قانونی، توسط یکی از سازندگان پروژه های مسکن مهر تصرف شده بود رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده [...]
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۲    
استاندار خوزستان در سفر به دشت آزادگان، از پروژه های مسکن مهر و همچنین آسفالت معابر کوی دانشگاه این شهرستان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان روز جمعه 6 بهمن ماه در جریان سفر به شهرستان دشت آزادگان ...
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
دو آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای استخدام معلم دوره ابتدایی و مشاور، معلم تربیت بدنی و مربی پرورشی مدارس اسفندماه امسال برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۵۱ سایت دیگر  
با تصویب مجلس، مالیات پروژه های مسکن مهر بابت هر واحد مسکن مهر و واحدهای احداثی موضوع قانون جهش تولید مسکن برای سال های 1398 تا 1403 مشخص شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
با تصویب مجلس، مالیات پروژه های مسکن مهر بابت هر واحد مسکن مهر و واحدهای احداثی موضوع قانون جهش تولید مسکن برای سال های 1398 تا 1403 مشخص شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از عملیات اجرایی اصلاح سیستم دفع فاضلاب پروژه مسکن مهر کاج گنبدکاووس خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان ...
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: کاهش قیمت مسکن در شهر جدید پردیس در برخی فازها به 40 درصد رسیده و به دنبال ادامه اجرای کاهش قیمت و ثبات در بازار مسکن کشور هستیم.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: بر اساس برنامه دولت سیزدهم مبنی تکمیل خدمات روبنایی پروژه های مسکن مهر باقیمانده، اداره کل راه و شهرسازی گلستان، هشت قطعه فضای سبز در سایت الازمن علی آباد کتول با هدف ارتقا کیفیت زندگی شهروندان، جانمایی کرد.
صما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۳۹ سایت دیگر  
اتمام حجت با پیمانکار مسکن پردیس پس از 10 سال تاخیر، تیتر خبری بود که از تاخیری طولانی مدت در تحویل پروژه های مسکن مهر تا به امروز که به نهضت ملی مسکن نامگذاری شده است، خبر می داد. ...
ملیت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گفته مسئولان، کم کاری پیمانکاران در پروژه های مسکن مهر به ویژه پردیس باعث کند شدن روند اجرا شده بود که با برکناری آن ها سرعت اجرا افزایش می یابد.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمران پردیس گفت: پیمانکاران متخلف که اقدام به کم کاری در روند اجرای پروژه های مسکن مهر در شهر پردیس کرده بودند برکنار شدند. خلیل محبت خواه مدیرعامل شرکت عمران پردیس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران گفت ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۷:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با وعده خلع ید پیمانکاران بدعهد مسکن مهر پردیس گفت: پیمانکاران خوش سابقه، جایگزین پیمانکاران بدعهد می شوند. پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از خبرگزاری تسنیم نوشت: مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار کرد: به زودی پیمانکاران خوش سابقه ...