شنبه ۰۸ آذرساعت ۰۶:۵۴Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروژه های مسکن مهر»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمان – سال ها از آغاز ساخت پروژه های مسکن مهر می گذرد اما هنوز هم هستند مردم محرومی که در انتظار پایان ساخت خانه هایشان در راهروهای دادگاه ها سرگردان هستند و اجاره نشین مانده اند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
سمنان- تجارت گردان- استاندار سمنان گفت: پرونده پروژه های مسکن مهر که در برخی شهرستان ها دارای مسایلی است، هرچه زودتر تعیین تکلیف و نهایی شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به ضرورت اتمام پروژه های مسکن مهر تا پایان سال بر تسریع احداث طرح مسکن اقدام ملی در استان تهران تاکید کرد.
استاندار تهران از تمدید مهلت تکمیل حساب متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و افزود: 84 درصد پروژه های مسکن مهر در استان تهران افتتاح شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
اسلامی با بیان اینکه طرح ملی مسکن با هدف تولید 400 هزار واحد برنامه ریزی شده است، گفت: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته پروژه های مسکن مهر و طرح ملی مسکن در حال انجام و تکمیل است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
آذربایجان غربی| استاندار آذربایجان غربی غربی گفت:راه و شهرسازی استان اتمام پروژه های مسکن مهر و تامین مسکن برای نیازمندان را در اولویت خود قرار دارد به نحوی که در یکسال گذشته 5 هزار واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان شده است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
حسن روحانی در مراسم افتتاح همزمان پروژه های مسکن مهر و طرح ملی مسکن اظهار کرد: از آغاز دولت دو کار مهم را بر دوش داشتیم. یکی بحث ساماندهی بافت های فرسوده بود که بسیار اهمیت دارد که در شهرستان های مختلف بافت های فرسوده را احیا و بازسازی و نوسازی کنیم و این کار به طور وسیعی در دولت یازدهم و دوازدهم ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد مهدی بلوردی عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن، افزود: در راستای بررسی آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر 6 استان، نشستی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار و آخرین وضعیت پروژه های استان های آذربایجان غربی، مرکزی، فارس، همدان، کرمان و قزوین بررسی شد. ...
عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن، گفت: تا پایان آبان ماه سال جاری پروژه های دارای متقاضی بدون مشکل دولتی اعم از تفاهمنامه سه جانبه و تعاونی در شهرهای بالای 25000 نفر جمعیت به اتمام می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۴۴ سایت دیگر  
در حالی قرار است فردا 11500 واحد طرح ملی مسکن به دستور حسن روحانی رئیس جمهوری افتتاح شود که بخشی از این واحدها پروژه های مسکن مهر هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج بر تامین مطالبات مردم در پروژه های مسکن مهر ماهدشت این شهرستان از سوی دستگاه های اجرایی و خدماتی تاکید کرد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار گیلان طرح اقدام ملی مسکن را گامی اصولی در جهت کمک به اقشار نیازمند عنوان کرد و با تأکید بر تلاش مضاعف برای پیشتازی استان در اجرای این طرح ملی، گفت: لازم است همکاری دستگاه های اجرایی برای بهبود وضعیت زیرساخت واحدهای مسکن مهر نیز به طور مستمر انجام شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان - معاون وزیر راه و شهرسازی اتمام پروژه های مسکن مهر و آغاز طرح اقدام ملی مسکن را دو برنامه اساسی دولت و وزارت راه و شهرسازی برشمرد و گفت: امسال پرونده پروژه های مسکن مهر استان همدان بسته خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه از افتتاح پروژه های طرح ملی مسکن با حضور روحانی خبر داده است. بخشی از این واحدها، پروژه های مسکن مهر است که در قالب طرح ملی افتتاح خواهد شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: تسهیلات مسکن مهر برای رفع مشکلات مسکن مهر کافی نیست و نیاز داریم از تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن استفاده شود تا هر چه زودتر پروژه های نیمه تمام تکمیل و به پایان برسند ...
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر طی بازدید از پروژه های عمرانی شهرجدید هشتگرد بر ضرورت رفع مشکلات مردم تاکید کرد و اظهار داشت که با تغییر در ضابطه ها به نفع مردم، نواقص برطرف خواهند شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۱    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ " هوشنگ بازوند" در نشست بررسی وضعیت پروژه 5 هزار واحدی مسکن ایثارگران و همچنین پروژه های مسکن مهر و طرح اقدام ملی استان در سال 99 که با حضور معاون عمرانی استاندار ...
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر در جریان بازدید از شهر جدید هشتگرد بر اتمام عملیات اجرایی پروژه های مسکن مهر این شهر جدید تا پایان آبان ماه تاکید کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶    
نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه برخی از پروژه ها توجیه عقلانی وجود ندارد ،گفت: مسئولان باید پروژه های مسکن مهر را به اتمام برسانند، برخی از پروژه ها تا 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بر اساس آخرین آمار از مجموع دو میلیون و 200 هزار واحد مسکن مهر، بیش از یک سوم و معادل 767هزار واحد توسط شرکت های تعاونی مسکن احداث و تحویل داده شده است. ...
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
روند بازار به نقل از ایسنا نوشت: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از فروش اقساطی 41 هزار واحد مسکن مهر در این شهر جدید خبر داد و گفت: تاکنون 45 هزار واحد نیز افتتاح شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه در امور مسکن مهر پردیس از اتمام همه پروژه های مسکن مهر پردیس تا پایان سال خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۰:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرعامل بانک مسکن اعلام کرد که این بانک از سال 88 تاکنون تقریبا 2 میلیون و 371 هزار و 541 واحد مسکونی در زمین های 99 ساله یا سایر قطعات، با تسهیلات بانک مسکن در قالب طرح مسکن مهر احداث کرده ودر مجموع 54 هزار و 497 میلیارد تومان تسهیلات ساخت به پروژه های مسکن مهر تزریق کرده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر با اشاره به لزوم تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر گفت: تسریع در تکمیل پروژه های مسکن مهر در شهرهای مختلف استان براساس برنامه زمان بندی مورد تاکید است.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: در این رابطه برنامه ریزی شده نواقص و مشکلاتی که در پروژه های مسکن مهر وجود دارد و همینطور تعهد پیمانکاران و سازندگان حتما باید در مدت معینی که در قانون پیش بینی شده نسبت به رفع نواقص پروژه ها اقدام کنند. ...
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا احمدوند در گفتگو با برنامه پارک شهر رادیو تهران درباره قطع مکرر برق در فاز 8 پردیس گفت : یکی از بزرگترین پروژه های مسکن مهر هم اکنون در منطقه پردیس در حال انجام است و فازهای 5، 8 و 11 نیز محدوده های کارگاهی بزرگ محسوب می شوند و بیش از 70 پیمانکار در این محدوده فعالیت می کنند. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای تامین مسکن استان بوشهر برگزار شد گروه شهرستانها: به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر وطرح اقدام ملی مسکن در استان جلسه شورای تامین مسکن به ریاست استاندار بوشهر برگزار شد ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۷:۲۱    
خلیج فارس: با وجود اعلام پایان پروژه های مسکن مهر در استان بوشهر تا هفته دولت سال 97، اما با گذشت دو سال از این زمان، وعده جدیدی مطرح شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
درقالب طرح مسکن مهر 50هزار مسکن برای اقشار کم درآمد آذربایجان غربی پیش بینی شده بود، اما با گذشت چندین سال هنوز به ایستگاه نهایی نرسیده است.
به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر وطرح اقدام ملی مسکن در استان جلسه شورای تامین مسکن به ریاست استاندار بوشهر برگزار شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در بازدید از پروژه های مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن شهر جدید هشتگرد در جریان آخرین وضعیت اجرایی پروژه های این شهر جدید قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران گفت: در دولت نهم و دهم 44 درصد از مسکن مهر وعده داده شده، تحویل متقاضیان شد و در دولت یازدهم و دوازدهم نیز 50 درصد تحویل متقاضیان شده است.
آخرین وضعیت تحویل واحدهای مسکن مهر باقیمانده در استان های فارس، همدان، آذربایجان غربی، قزوین و کرمان در نشست هفتگی پیگیری اتمام پروژه های مسکن مهر بررسی شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از ابتدای روند احداث پروژه های مسکن مهر در دولت تدبیر و امید ساخت خدمات روبنایی از جمله مدرسه، کلانتری، درمانگاه، کتابخانه و سایر تجهیزات فرهنگی ورزشی در دستور کار ما قرارداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به آغاز ساخت 5 هزار واحد مسکن مهر جدید در پردیس، گفت: از ابتدای امسال 1400 میلیارد تومان در پروژه های مسکن مهر پردیس هزینه شده و کل درآمد شرکت 22 میلیارد تومان بوده است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مهدی هدایت مدیرعامل عمران شهر جدید پردیس با اشاره به هزینه 3 میلیون تومانی ساخت طرح ملی مسکن اظهار کرد که خرید و فروش پروژه های روی خاک مسکن مهر پردیس قانونی است. ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رییس دوم مجلس گفت:درطرح دوفوریتی مالیات بر خانه های خالی و قیر رایگان ایراداتی توسط شورای نگهبان به طرح ها وارد شده که این ایرادات درحال رفع است ودر جلسات هفته آینده مجلس پیگیری می شود.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۶:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از حوزه شرق تهران، شعبه پردیس و پروژه های مسکن مهر پردیس بازدید کرد و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
.فرماندار رشت با انتقاد از به درازا کشیده شدن روند اجرایی برخی پروژه های مسکن مهر در شهرستان، تاکید کرد: با پیگیری ویژه و تعیین برنامه زمان بندی، باید پروژه های نیمه تمام هر چه سریع تر تعیین تکلیف شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرماندار رشت با انتقاد از به درازا کشیده شدن روند اجرایی برخی پروژه های مسکن مهر در شهرستان، تاکید کرد: با پیگیری ویژه و تعیین برنامه زمان بندی، باید پروژه های نیمه تمام هر چه سریع تر تعیین تکلیف شوند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پرند از افتتاح یک هزار و 300 واحد طرح ملی مسکن در روزهای آینده خبر داد. *** اختصاص 600 میلیارد تومان برای تکمیل مسکن مهر به گزارش خبرگزاری صنایع ، محسن وطن خواهی در نشست خبری با اشاره به جدیدترین وضعیت پروژه های مسکن مهر شهر، اظهار کرد: ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سید مهدی هدایت نهایی شدن وام هزار میلیارد تومانی را گره گشاترین اقدام انجام شده برای تکمیل پروژه های مسکن مهر پردیس در سال جاری خواند و گفت: این وام با کمک وزارت راه و شهرسازی و پیگیری های قائم مقام وزیر در امور مسکن مهر ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بیش از 95درصد پروژه های مسکن مهر پردیس امسال تحویل مالکان می شود. مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اعلام این مطلب به دنیای اقتصاد گفت ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: سهم آورده متقاضیان در مسکن مهر پرند به نیابت از متقاضی از سوی شرکت عمران این شهر پرداخت خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۸:۴۵    
مدیر کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان (شاهرود) و مدیر بهزیستی استان سمنان و شهرستان شاهرود و معاونت مسکن و ساختمان از مراحل تکمیل تعداد 34 واحد باقی مانده پروژه مسکن مهر بهزیستی شاهرود بازدید کردند.