جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۳:۲۰Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر راه»

خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه شبکه ریلی برای افزایش بهره وری و ظرفیت جابجایی کالا و مسافر و ایمن سازی ترددها از سیاست های مهم وزارت راه و شهرسازی است.
اسلامی وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه خود به استان قزوین از پروژه سه راهی رحیم آباد به دانسفهان ، مسیر ارتباطی خرمدشت به ضیا آباد ، تقاطع غیر هم سطح آزاد راه قزوین- زنجان و محور ضیاآباد به آبترش، مسکن مهر تاکستان و ایستگاه راه آهن تاکستان بازدید به عمل اوردند جمالی پور استاندار قزوین ...
میلاد لارستان   ۴ ساعت پیش    
مراسم معارفه مدیرکل جدید راه و شهرسازی لارستان که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در سالن اجتماعات شهید امامی فرمانداری برگزار شد. به گزارش میلاد لارستان، طی آئینی...
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی خروج راه آهن از شهرها را کار اشتباهی دانست و گفت: سیاست ما در این بخش براساس شهرسازی غیرپایه است و باید به سازگاری شهر و راه آهن و خدمات متقابل این دو توجه داشته و به آن بپردازیم.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
گروه استان ها- وزیر راه و شهرسازی گفت: طول آزادراه های کشور با 50 درصد افزایش در انتهای دولت دوازدهم به 3200 کلیومتر خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی: آزادراه آبیک - چرمشهر پاییز امسال با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه کنارگذر جنوبی تهران پاییز امسال به بهره برداری می رسد، گفت: مردم آثار افتتاح این آزادراه را بر زندگی خود حس خواهند کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
گروه استان ها- وزیر راه و شهرسازی امروز پنج شنبه وارد استان قزوین شد و از روند پیشرفت پروژه های راهداری و راهسازی استان قزوین بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: با تامین اعتبار مناسب 1900 کیلومتر آزادراه و بزرگراه تا پایان دولت احداث می شود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: میزان آزادراه های کشور با تامین اعتبارات مورد نیاز تا پایان دولت از 2 هزار و 100 به سه هزار و 200 کیلومتر افزایش می یابد.
میلاد لارستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 35پروژه بزرگ راهداری در استان فارس در حال انجام است گفت: از ظرفیت فرودگاه لارستان با برنامه ریزی باید استفاده نمود. به...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی از اجرای طرح چهار خطه شدن جاده آوج - رزن در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۹    
وزیر راه و شهرسازی گفت: تعریض و آسفالت مسیر 9 کیلومتری رزن به آوج برای ایمن سازی سفر در مسیر غرب در اولویت وزارت راه قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۴۴    
گروه استان ها وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه راهبردی آبیک به چرمشهر در آذرماه سال جاری به بهره برداری رسیده و افتتاح خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۸    
صبح امروز وزیر راه و شهرسازی در حالی به استان قزوین سفر کرد که تنها برخی از رسانه ها به صورت گزینشی دعوت شده بودند.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۳۵    
طی مراسمی با جضور دکتر ترکی معاون منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی، حجت الاسلامی موسوی خرم امام جمعه لار، حسین زاده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، حسنی فرماندار...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۳۵    
احداث راه آهن بندرعباس-لار-جهرم به شیراز، ایجاد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و همچنین تسریع در دوبانده سازی محور جهرم- لار به بندرعباس از درخواست های مشترک مسوولان لارستان خطاب به...
اقتصاد آنلاین / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان این ادعا را که واحدهای مسکونی افتتاح شده در اول آبان 99 با حضور رییس جمهور باقیمانده واحدهای مسکونی مهر است رد کرد و گفت: اول آبان امسال، 400 هزار واحد مسکن ملی با حضور رییس جمهور تعیین تکلیف شد.
وزیر راه و شهرسازی از تجهیز 14 اتوبان و آزادراه کشور به فناوری عوارض الکترونیک خبر داد و یادآور شد که این روش برای مردم صرفه جویی زمانی و هزینه ای به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه بزرگ چرمشهر به آبیک پاییز امسال با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان قزوین، از پروژه آزادراه غدیر، حدفاصل آبیک_ چرمشهر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه آبیک - چرمشهر پاییز امسال با حضور رئیس جمهوری مورد بهره برداری قرار می گرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۸    
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به منظور بازدید از پروژه های راه و مسکن روز پنجشنبه وارد استان قزوین شد و مورد استقبال استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی، پیگیر تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل کریدور ساحلی غرب به شرق هرمزگان شد.
وزیر راه و شهرسازی با حضور در پروژه کنارگذر جنوبی تهران (آزادراه غدیر) در جریان آخرین مراحل پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی با تایید افتتاح واحدهای مسکن مهر در قالب طرح ملی مسکن با حضور روحانی رئیس جمهوری، گفت: سهم مسکن مهر از این افتتاح ها حدود 2000 واحد بود.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سید علی آقازاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور وزیر راه و شهرسازی در مجلس برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان، اظهار کرد: اتمام پروژه مسکن مهر و ساخت حدود 800 هزار مسکن برای مردم توسط دولت از موضوعاتی مورد پیگیری مجلس است. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۶:۳۵    
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در دو مرحله لیست خانه های خالی در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار داده شده است، اظهار داشت: این لیست پالایش شده تا بتوانند بر آن اقدامات اجرایی داشته باشند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: پس از بازگشت سیستم پرداخت عوارضی در آزادراه های تهران-شمال و همت از حالت الکترونیکی به دستی و با توجه به تاکیدات مسئولان بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مسکن در سال های اخیر از یک کالای مصرفی به یک کالای سرمایه ای تبدیل شده است. پایین بودن میزان تسهیلات مسکن نسبت به قیمت خانه و کوتاه بودن مدت زمان بازپرداخت تسهیلات پرداختی از دلایل پایین بودن تقاضا برای بخش مسکن محسوب می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده علی آباد در مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت عدم اقدام لازم برای تامین مسکن مورد نیاز در کشور قانع شد. رحمت الله نوروزی در جریان جلسه علنی دیروز مجلس شورای اسلامی سوال خود از وزیر راه و شهرسازی را در خصوص علت عدم اقدام لازم برای تامین مسکن مورد نیاز در کشور مطرح ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تعیین تکلیف 400 هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد. به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و در جریان طرح سوال رحمت الله نوروزی درمورد عدم اقدام لازم برای تامین مسکن مورد نیاز در کشور گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست علنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی سه شنبه 6 آبان 1399 با حضور 220 نماینده و ریاست محمدباقر قالیباف برگزار شد. محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در جلسه امروز حضور داشت و در پاسخ به سؤال ملی رحمت الله نوروزی در صحن علنی مجلس ...
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اعلام کرد: برخی اشتباهات و تخلفات از سوی سایت های فروش اینترنتی و چارترکننده ها باعث گرانی بلیت هواپیما شده است و ایرلاین ها تا کنون گرانفروشی نداشته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور اعلام کرد که متقاضیان مسکن طرح اقدام ملی با در نظر گرفتن شرایط آنان تا پایان آبان ماه جاری تعیین تکلیف می شوند.
پیگیری وزیر راه و شهرسازی برای انتقال اتحادیه مشاوارن املاک از ذیل وزارت صمت با موافقت رییس اتحادیه همراه شده و آن را فرصتی برای تبدیل شدن از صنف به کانون می داند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهر سازی: الکترونیکی کردن اخذ عوارض آزاد راهی در دستور کار قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان سال عوارضی 14 آزادراه دیگر الکترونیکی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۲۰   + ۴۷ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی درخواست کرد که عوارض در همه بزرگراه ها صرفا به صورت الکترونیکی اخذ شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: صدور مجوز تاسیس و راه اندازی پرواز های سبک، فوق سبک و ایرتاکسی در هرمزگان از طریق معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری پیگیری شده است.
وزیر راه و شهرسازی بر تسریع و همکاری بیشتر دست اندرکاران اجرای طرح اقدام ملی مسکن تاکید کرد و گفت: تولید مسکن با الگوهای الحاق، تغییر کاربری و شهرک سازی، سرعت می گیرد که در اینکار تمامی دست اندرکاران اهتمام ویژه داشته باشند.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: روند افتتاح حساب و واریز پول از سوی متقاضیان طرح ملی مسکن، مناسب تر شده و سرعت گرفته است.
برترین ها / اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: نرخنامه جدید شرکت های هواپیمایی که افزایش سرسام آور قیمت بلیط را به همراه داشت که با دستور وزیر راه و شهرسازی ابطال و از فردای همان روز جلسات مشترک سازمان هواپیمایی، وزارت راه و شهرسازی و ایرلاین ها برای تعیین قیمت منصفانه آغاز شد. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن که هم اکنون 160 میلیون تومان است فعلا در دستور کار مسئولان از جمله وزیر راه و شهرسازی قرار ندارد؛ وزارتخانه همچنان معتقد است که کنترل بازار مسکن باید از طریق رشد ساخت و ساز محقق شود.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درخصوص ساماندهی بازار مسکن و طرح ملی مسکن گفت ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هئیت دولت در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت ساخت مسکن ملی، گفت: روند افتتاح حساب متقاضیان مسکن ملی و واریز آورده اولیه مناسب است و سرعت گرفته است. ...
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در دو مرحله لیست خانه های خالی در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار داده شده است، اظهار داشت: این لیست پالایش شده تا بتوانند بر آن اقدامات اجرایی داشته باشند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی گفت: روند افتتاح حساب و واریز پول از سوی متقاضیان طرح ملی مسکن، مناسب تر شده و سرعت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۴    
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اولویت ما ارزان سازی مسکن است گفت: دولت به فکر خانه دار شدن مردم است.