سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۹:۴۱May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر راه»

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که متوسط زمان ساخت مسکن در کشور یک سال و نیم است گفت: امیدواریم 118 هزار واحد مسکونی که کار اجرایی آن امروز شروع شد حداکثر ظرف همین مدت ساخته و تحویل متقاضیان شود.
تجارت نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
با این که در خبرها آمده با پیشنهاد وزیر راه برای 700 میلیون تومانی شدن وام مسکن موافقت شد اما وزیر راه می گوید که قرار است در جلسه تنظیم بازار در این خصوص تصمیم گیری شود.
پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
محمد محمدی بخش گفت: در آخرین سفر وزیر راه و شهرسازی به کشور عراق، موضوع هزینه ای که فرودگاه نجف از زائران ایرانی دریافت می کند، با مقامات این کشور مطرح شد، چراکه هم اکنون حدود 2 میلیون و 500 هزار تومان از هر مسافر به عنوان عوارض در این فرودگاه دریافت می شود که مورد پذیرش ما نیست ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس همزمان با سراسر کشور و طی ارتباط ویدئویی با رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی، عملیات اجرایی 7000 واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید صدرا آغاز شد.
اقتصاد نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بنابر اعلام وزیر راه و شهرسازی، افزایش وام ودیعه مسکن و خرید مسکن امروز بررسی نشد و مقرر شد در جلسه ستاد تنظیم بازار این موضوع مطرح شود.
خبرگزاری صنایع   ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از دستور رئیس جمهور مبنی بر آغاز ساخت 100 هزار واحد نهضت ملی مسکن در 23 شهر جدید خبر داد. *** آغاز ساخت 100 هزار واحد نهضت ملی مسکن به گزارش صنایع، علیرضا جعفری درباره جزئیات افتتاح طرح های نهضت ملی مسکن، اظهار کرد: ...
وزیر راه وشهرسازی گفت: امروز عملیات اجرایی 118 هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهر های جدید کلید زده شد.
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: پیشرفت فیزیکی منطقه 2 آزاد راه تهران شمال به بیش از 57 درصد رسیده که برای تکمیل آن نیاز به تامین اعتبارات داریم.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: مسوولان روابط عمومی در برخورد با خبر نباید به صورت انفعالی عمل کنند و منتظر نشوند تا با پیش آمدن رویدادی خبر آن را تهیه کنند، بلکه هنگامی که لازم بود خبر را مبتنی بر صحت و دقت بیافرینند.
گروه استان ها- از فروردین ماه 98 در اثر سیل محور نهبندان -شهداد مسدود و تخریب شد و در تمام این چند سال لها بارها مسئولان وعده مرمت و بازسازی دادند اما محقق نشد تا اینکه امروز وزیر راه و شهرسازی خبر از بازسازی این محور را داد.
به گزارش ایران اکونومیست، رستم قاسمی در برنامه زنده خبری ضمن اشاره به آغاز عملیات اجرایی 118 هزار واحد مسکونی از طرح نهضت ملی مسکن اظهار داشت: صبح امروز با حضور رئیس جمهور در شورای عالی مسکن عملیات اجرایی ساخت 118 هزار واحد مسکونی به صورت ویدئوکنفرانس شروع شد. ...
سازمان بنادر و دریانوردی   ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه روابط عمومی باید مطالبه گر باشد و در این راستا به بهترین شکل ایفای نقش کند ...
درحالی به زودی اعضای شورای مرکزی دوره نهم نظام مهندسی توسط وزیر راه انتخاب می شوند که اعضای نظام مهندسی ساختمان تهران خواستار اصلاح قانون نظام مهندسی برای افزایش سهم خود در شورای مذکور شدند.
مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید از آغاز ساخت 100 هزار واحد مسکن ملی در 11 استان کشور خبر داد. *** طرح ساخت 100 هزار واحد مسکن ملی در سراسر کشور به گزارش صنایع ، علیرضا جعفری امروز27 اردیبهشت درباره جزئیات افتتاح طرح های نهضت ملی مسکن ، بیان کرد: ...
وزیر راه و شهرسازی در پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی یکی از از وظایف استراتژیک روابط عمومی، را دخالت در روند تصمیم گیری سازمان عنوان کردند.
وزیر راه و شهرسازی گفت: واحدهای نهضت ملی مسکن ظرف یک سال و نیم تحویل متقاضیان می شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: جمهوری ارمنستان آمادگی خود را برای همکاری با پیمانکاران ایرانی در ساخت کریدور ترانزیتی شمال- جنوب این کشور اعلام کرد.
مثلث آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از ارائه پیشنهاد پرداخت وام 600 تا 700 میلیون تومانی وام خرید مسکن برای شهر تهران خبر داد.
سلام نو / پارسینه   ۶ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
کل بازپرداخت این وام با احتساب سود آن حدود یک میلیارد و 678 میلیون تومان خواهد بود. سود وام 700 میلیون تومانی حدود 978 میلیون تومان خواهد بود.
کاهش عوارض دریافتی از کامیون داران ایرانی و حضور پیمانکاران ایرانی در مناقصه اجرای محور نوردوز به ایروان از مواردی بود که در دیدار وزیر راه و شهرسازی کشور با وزیر مدیریت منطقه ای و زیرساخت جمهوری ارمنستان مطرح شد.
با حکم علی اکبر صفایی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی، ناصر روانبخش معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع این اداره کل با حفظ سمت بعنوان سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان منصوب شد.
بر اساس جزئیات نامه وزیر راه و شهرسازی به رئیس کل بانک مرکزی، نظام بانکی باید از افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر تا پیش از فرارسیدن مهلت قانونی خودداری کند.
عملیات اجرایی ساخت 118 هزار واحد مسکونی از طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور با دستور رئیس جمهور آغاز می شود.
مثلث آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قرار است امروز با حضور رئیس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی ساخت 100هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید کشور آغاز شود
قرار است امروز با حضور رئیس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی ساخت 100هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید کشور آغاز شود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۵    
8 ماه و دو روز پس از ابلاغ افزایش 100 درصدی سقف وام خرید مسکن، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی از بررسی پیشنهاد افزایش دوباره سقف این تسهیلات به 700 میلیون تومان در جلسه امروز شورای عالی مسکن به ریاست رییس جمهور خبر داده است.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی طی پیامی 27 اردیبهشت، روز ملی روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۷    
وزیر راه و شهرسازی از پیشنهاد این وزارتخانه به دولت برای افزایش وام ودیعه و تسهیلات خرید مسکن در تهران خبر داد که درصورت قبول شدن آن، وام ودیعه به 100میلیون تومان می رسد و تسهیلات خرید مسکن نیز معادل 600تا 700میلیون تومان پرداخت خواهد شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۱۶    
به گزارش مشرق، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در توییتر نوشت: عارفِ واصل آیت الله فاطمی نیا از جمله علمایی بود که چون عامل به توصیه های خودش بود، در دل مردم جاداشت و امروز سنگینی غم عروج ملکوتیش بر دل مردم خصوصا جوانان حس می شود. وفات این مرد بزرگ را به همه مردم ایران تسلیت می گویم. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: بر روی زمین خشک و خالی کلنگ زنی نمی کنیم و تاکنون زمین دو میلیون و 400 هزار واحد تامین شده است. آقای رستم قاسمی گفت: شرکت بازآفرینی شهری با شهرداری ها و دیگر دستگاه های تابعه ساخت 150 هزار واحد نهضت ملی مسکن در بافت های فرسوده را به امضا رسانده و همچنین ساخت 167 هزار واحد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی گفت: سقف نرخ اجاره مسکن 25 درصد در تهران و 20 درصد در سایر شهر ها مصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - ناصر روانبخش معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع این اداره کل با حفظ سمت با حکم علی اکبر صفایی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی، بعنوان سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان منصوب و معرفی شد.
سلام نو / آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی از پیشنهاد افزایش وام خرید مسکن به 700 میلیون تومان خبر داد که فردا در همین جلسه مورد بحث قرار می گیرد و گفت: بازار مسکن ملتهب است و جلسات زیادی در ستاد تنظیم بازار برای کنترل این بازار برگزار شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ایران و وزیر مدیریت منطقه ای و زیرساخت جمهوری ارمنستان بر گسترش همکاری های حمل و نقلی و توسعه خدمات فنی مهندسی فی مابین تاکید کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از مذاکره با همتای ارمنی خود برای توسعه کریدور ترانزیتی شمال-جنوب میان دو کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ایران در دیدار با وزیر مدیریت منطقه ای و زیر ساخت ارمنستان درباره گسترش همکاری ها در حوزه حمل و نقل به ویژه افزایش ترانزیت و تسهیل تردد مذاکرات دو جانبه ای انجام دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 تهران از تشکیل جلسه کمیسیون ماده 5 با حضور شهردار تهران و معاون وزیر راه و شهرسازی و تصویب طرح بازآفرینی ناحیه 3 این منطقه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی جزئیات مذاکرات دوجانبه با وزیر مدیریت منطقه ای و زیرساخت ارمنستان را شرح داد و گفت: فردا جلسه شورای عالی مسکن برگزار می شود و پیشنهاد افزایش تسهیلات ودیعه و خرید مسکن را تا سقف 100 و 700 میلیون تومان برای تهران داده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر این که اجاره بهای مسکن نباید بیشتر از 25درصد افزایش یابد، گفت: بنگاه های املاک باید از وزارت راه مجوز فعالیت دریافت کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی، افزایش وام خرید مسکن در تهران تا سقف 650 میلیون تومان و 700 میلیون تومان است.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از بررسی پیشنهاد افزایش وام ودیعه مسکن در تهران به 100 و خرید مسکن به 700 میلیون تومان در جلسه فردای شورای عالی مسکن به ریاست رئیس جمهور خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، صبح امروز نشست مشترک وزرای راه و شهرسازی ایران و وزیر امور زیرساخت های ارمنستان برگزار شد. در حاشیه برگزاری این نشست، نل سانوسیان وزیر امور زیرساخت های ارمنستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ارمنستان علاقه مند به احداث کریدور شمال-جنوب میان دو کشور ایران و ارمنستان ...
صبا ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: فردا در شورای عالی مسکن افزایش وام ودیعه مسکن و وام خرید مسکن بررسی می شود.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر مدیریت منطقه ای و زیرساخت ارمنستان از همه کامیون داران و رانندگان ایرانی که از مسیر ترانزیتی ایران و ارمنستان عبور می کنند و با مشکلاتی مواجهه هستند، عذرخواهی کرد
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه افزایش سقف اجاره بها 25 درصد است و باید رعایت شود از تخصیص 40 هزار میلیاردتومان تسهیلات ودیعه مسکن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در دیدار وزیر امور زیرساخت ارمنستان گفت: تردد ترانزیتی میان ایران و ارمنستان قابل قبول نیست ، اما ساخت مسیر جدید میان 2 کشور یک گام برای دستیابی به ارقام بالای ترانزیت جاده ای خواهد بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۸   + ۵۱ سایت دیگر  
تسنیم: وزیر راه و شهرسازی از ارائه پیشنهاد پرداخت وام 600 تا 700 میلیون تومانی وام خرید مسکن برای شهر تهران خبر داد. رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه کنفرانس خبری با وزیر مدیریت منطقه ای و زیرساخت ارمنستان از برنامه ریزی برای بازار مسکن خبر داد و گفت ...