جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۲:۱۰Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر راه»

کرج رسا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عزیزاله شهبازی روز پنجشنبه در حاشیه گشایش آزاد راه غدیر که همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی بر گزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: با موافقت معاون وزیر راه و شهرسازی زمینه بازگشت به کار 30 تن از کارکنان عوارضی های تعطیل شده استان قزوین مهیا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تکمیل و بهره برداری از آزادراه اصفهان - شیراز تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آزادراه جنوبی تهران و البرزآزادراه غدیر بخش مهمی از جاده ابریشم آزادراهی کشور است. نقاط تبادلی متعددی در این پروژه وجود دارد. آزادراه غدیر در اسفند ماه 94 کلنگ زنی شد و امروز در اسفند ماه 99 با حضور رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی و حضور مسئولین استانی و کشوری در برنامه ویدیو کنفرانسی به بهره ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه های کشور گفت: یک هزار کیلومتر در دولت تدبیر و امید به آزادراه های کشور اضافه شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: به زودی تمام واحدهای مسکن مهر شهرجدیدهشتگرد منوط به کمک دستگاه خدمات رسان، اتمام و تحویل خواهد شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه غدیر به طول 158 کیلومتر به صورت 2 باند و شش خطه از حدود آبیک قزوین تا محدوده چرمشهر امتداد می یابد.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تا پایان این دولت 20هزار کیلومتر بزرگراه در کشور داریم، گفت: تا سال1400 به میزان 3100آزادراه کیلومتر آزادراه در کشور وجود خواهد داشت.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: اجرای پروژه راهسازی چهارخطه کردن محور بجنورد -جنگل گلستان به عنوان بخشی از پروژه بزرگراه مشهد به استان گلستان، در دست پیگیری است و تلاش داریم تا به اجرای آن شتاب داده شود.
وزیر راه و شهرسازی در آیین افتتاح آزادراه غدیر این پروژه ملی را بخش بزرگی از جاده ابریشم آزادراهی کشور خواند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: امسال 221 کیلومتر آزادراه ساخته شد که نسبت به سال های گذشته این عدد رشد 2.5 برابری دارد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با افتتاح آزادراه غدیر در 20سال با احتساب کاهش مصرف سوخت 25هزار میلیارد تومان این مسیر آزادراهی سودآوری خواهد داشت.
وزیر راه در حالی از نرخ 25هزار تومانی عوارض تردد در آزادراه غدیر خبر داد که بر اساس دستور رییس جمهور، در سه ماهه اول بهره برداری، 25درصد تخفیف برای عبور از این آزادراه در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در مراسم افتتاح آزادراه غدیر به وزیر راه و شهرسازی دستور تخفیف 25 درصدی عوارض آزادراه برای سه ماه اول را صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی با اشاره به توجه ویژه دولت های یازدهم و دوازدهم به توسعه زیرساخت ها، گفت: بزرگراه های کشور در سال 92 حدود 12 هزار و 500 کیلومتر بود که تا پایان دولت به 20 هزار کیلومتر خواهد رسید و این امر رشدی حدود 50 درصد را نشان می دهد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: آزادراه غدیر امروز هفتم اسفند و در روز ولادت امیرالمومنین علی (ع) به بهره برداری رسید. در این مراسم رئیس جمهور، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و وزیر راه و شهرسازی به صورت ویدیو کنفرانسی حضور داشتند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی، آزادراه غدیر را بخش مهمی از جاده ابریشم آزادراهی کشور دانست و گفت: رکورد ساخت پروژه های عمرانی در کشور شکسته شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران و البرز یا همان آزادراه غدیر بخش مهمی از جاده ابریشم آزادراهی کشور است. نقاط تبادلی متعددی در این پروژه وجود دارد دارد و پیرامون آن امکانات لجستیکی دیده می شود و حمل و نقل بار از این مسیر عبور داده خواهد شد که در این صورت تهران می تواند نفس ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ساخت وساز هایی که مدتی است به نام طرح ملی مسکن از سوی وزیر راه و شهرسازی در دست اجراست با موازین شهرسازی و معماری و الزامات قانون وزارت مسکن و شهرسازی مصوب سال 1353 ناسازگاری آشکار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به خصوصیات پروژه آزادراه غدیر، گفت: بررسی 19 پروژه بزرگ در راستای توسعه راه ها کشور در دستورکار قرار گرفته که با انعقاد قرارداد برای این پروژه ها و اجرای آن ها گام بزرگی برای دهه آینده برخواهیم داشت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه درباره طرح اقدام ملی مسکن گفت: پیش بینی ما این است که تا پایان دولت بین شصت الی صد هزار واحد در اختیار مردم قرار بگیرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۱:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا: مجری آزاد راه کنار گذر جنوبی تهران (غدیر) اعلام کرد : امروز این آزادراه با حضور رئیس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی و دیگر دست اندرکاران افتتاح خواهد شد که می تواند زمان رسیدن را برای رانندگان سواری تا 1 ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر امروز دکتر سلیمانی ضمن دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از سامانه های این سازمان بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی امروز درخرم آباد از بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان امسال خبر داد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در حال حاضر اصلاً نقطه حادثه خیز نداریم، گفت: برخی از نقاط، نقاط پرحادثه (251 نقطه) هستند که طی تفاهمنامه با پلیس قرار شد تا این 251 نقطه رفع خطر شوند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت کار بازسازی خانه های نیازمند تعمیر در زلزله کهگیلویه و بویر احمد تا عید انجام می شود
معاون وزیر راه و شهرسازی در دومین روز از سفر خود به استان سیستان و بلوچستان با حضور در بندر چابهار پروژه های توسعه ای این بندر را مورد بررسی قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تحویل 39 هزار واحد مسکن مهر در آینده نزدیک خبر داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۶    
وزیر راه و شهرسازی گفت: مرحله دوم عملیات توسعه بندر چابهار با هدف رسیدن به ظرفیت 30 میلیون تن با پیمانکاری قرارگاه خاتم الانبیاء به زودی آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی از دستگاه های خدمات رسان استان البرز خواست تا در تکمیل سریع زیر ساخت ها و واگذاری مسکن مهر به مردم در شهرجدید هشتگرد البرز به مجریان این پروژه کمک کنند.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۳    
آواز بیک عبدالرزاق اف سفیر جمهوری قرقیزستان با کاپیتان تورج دهقانی زنگنه معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دیدار و گفت و گو کرد. کاپیتان زنگنه در این دیدار بر ضرورت استفاده و بهره برداری حداکثری از توانمندی ها و فرصت های موجود برای توسعه روابط بین ایران و جمهوری قرقیزستان تاکید کرد و ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۴    
نعمت الله ترکی، معاون وزیر راه و شهرسازی امروز(ششم اسفند) در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه 1064 واحدی تعاونی کارکنان شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: یکی از محورهای کار وزارت راه و شهرسازی در زمینه حمل و نقل جاده ای، ، هوایی، ریلی و دریایی است که پدر این زمینه اقدامات خوبی در کشور انجام گرفته است. ...
معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت: نظارت ها در تمامی بخش های حمل ونقلی سخت گیرانه تر و جدی تر شده و هرگونه تغییر در دستورالعمل ها با همکاری وزارت بهداشت است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۴    
عملیات اجرایی ساخت 1064 واحد مسکونی طرح مسکن ملی در زمینی به مساحت 36 هکتار با حضور نعمت الله ترکی معاون وزیر راه و شهرسازی، استاندار کرمانشاه و روسای ادارات دولتی امروز ششم اسفند ماه در کرمانشاه آغاز شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: تا قبل از پایان فعالیت دولت دوازدهم، عملیات فاز دوم توسعه بندر چابهار آغاز خواهد شد تا ظرفیت این بندر به 30 میلیون تن افزایش پیدا کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۱    
گروه استان ها- معاون وزیر راه و شهرسازی در بجنورد گفت: با توجه به اینکه یکی از وظایف سازمان راهداری ارتقا ایمنی راه ها است تلاش داریم با اعتبارات سال آینده وضعیت ایمنی در جاده ها را افزایش دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در این هشت سال تمام وعده های دولت در حوزه راه و شهرسازی را به نتیجه رساندیم.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در ماه های پیشِ رو تا پیش از پایان دولت، فاز دوم توسعه بندر چابهار را کلید می زنیم تا ظرفیت بندر به 30 میلیون تن افزایش یابد، گفت: پیمانکار فاز دوم توسعه بندر چابهار، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- عملیات اجرایی پروژه یک هزار و 64 واحدی طرح اقدام ملی مسکن در کرمانشاه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت 1064 واحد مسکونی طرح مسکن ملی در کرمانشاه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت از تحویل 60 تا 100 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی تا پایان دولت به مردم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون 33 هزار واحد در مسکن مهر را ارائه دادیم و 39 هزار تا باقی مانده تا با تحویل آن، پرونده مسکن مهر بسته شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه مهمترین رویکرد در گزینش استخدام نیرو انسانی کارآمد است، اظهار داشت: در مورد ارزیابی شایستگی های فردی در برخی نقاط غفلت شده و تدوین سند راهبردی هیات مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی در این راستا بوده است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که هر موضعی که از سوی وزارت بهداشت به عنوان پروتکل اعلام شود را اجرا می کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پروژه 1064 واحدی مسکن اقدام ملی تعاونی شهرداری کرمانشاه با حضور استاندار کرمانشاه، رئیس کل دادگستری استان، معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون عمرانی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی استان و شهردار کرمانشاه آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت حدود 60 تا 100 هزار واحد مسکن ملی را برای تحویل به متقاضیان تا پایان دولت دوازدهم آماده خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پروژه 1064و احدی طرح اقدام ملی تأمین مسکن در کرمانشاه صبح امروز چهارشنبه با حضور نعمت الله ترکی معاون وزیر راه و شهرسازی، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، سعید طلوعی شهردار کرمانشاه و جمعی دیگر از مسئولان دولتی و نظامی آغاز شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از آمادگی 534 هزار واحد اقدام ملی مسکن برای تحویل به متقاضیان خبر داد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۴۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی پس از دریافت گزارش وزیر راه و شهرسازی در خصوص وضعیت منطقه زلزله زده سی سخت در استان کهگیلویه و بویر احمد، ضمن تشکر از زحمات رئیس سازمان برنامه و بودجه در تامین اعتبارات لازم، به بنیاد مسکن دستور داد نسبت به بازسازی، اقدام فوری نماید.