یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۰۷Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رای اعتماد»

شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۱    
رئیسی در سخنرانی شورای اداری فارس می خواست بگوید معاون اول رئیس جمهوری ، اما گفت معاون اول قوه قضاییه . فورا و بشکلی سریع اقدام به جمع کردن سوتی خود با ربط دادن اشتباه خود به اشتباه کلامی رستم قاسمی در زمان رای اعتماد مجلس نمود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۶    
دبیر مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در توئیتی به رای اعتماد "یعقوبعلی نظری" استاندار بومی خراسان رضوی از دولت اشاره کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در جلسه شورای اداری استان فارس بعد از اینکه معاون اول خودش را معاون اول قوه قضاییه نامید، اشتباهش را با اشتباه لفظی رستم قاسمی در جلسه رای اعتماد مقایسه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
با استقرار دولت سیزدهم و آغاز تغییرات مدیریتی، استاندار هرمزگان از هیئت دولت رای اعتماد گرفته و منصوب شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – از سوم شهریور که حمید سجادی توانست برای تصدی وزارت ورزش و جوانان، رای اعتماد مجلس شورای اسلامی را کسب کند حدود 50 روز می گذرد؛ اما همچنان تکلیف برخی معاونت ها همچون معاونت ورزش قهرمانی، معاونت امور مالی و معاونت ورزش قهرمانی مشخص نشده است. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه استاندار تهران، چهارشنبه 21 مهر در سالن اجتماعات شهدای گمنام استانداری تهران و با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور و علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار شد. محسن منصوری استاندار جدید تهران روز یکشنبه با رای اعتماد هیات دولت جانشین انوشیروان محسنی بندپی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری مصوبه مربوط به رای اعتماد هیات وزیران به استاندار منتخب تهران را ابلاغ کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
محسن منصوری که روز یکشنبه هفته جاری رای اعتماد هیات دولت را دریافت کرده بود، ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور وزیر کشور به عنوان یکی از جوان ترین استانداران کشورمان معارفه و جایگزین "انوشیروان محسنی بندپی" شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محسن منصوری که روز یکشنبه هفته جاری رای اعتماد هیات دولت را دریافت کرده بود، ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور وزیر کشور به عنوان یکی از جوان ترین استانداران کشورمان معارفه و جایگزین "انوشیروان محسنی بندپی" شد.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیات دولت، "یعقوبعلی نظری" به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی رأی اعتماد گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان جلسه هیات وزیران به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور محترم برگزار شد و در این جلسه اعضای هیأت دولت به پیشنهاد وزیر کشور به "سیدرضا مرتضوی" به عنوان استاندار منتخب اصفهان رای اعتماد دادند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
هفت کشور اروپایی به علت مذاکرات ائتلافی پسا انتخاباتی، ناکامی در کسب رای اعتماد یا استعفای نخست وزیر به دنبال دولت های جدید هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا -گزارش تصویری ازبرگزاری مراسم معارفه وتکریم استانداران جدید روز دوشنبه با حضور احمد وحیدی وزیر کشور مهدی دوستی به عنوان استاندار جدید هرمزگان معرفی و از خدمات فریدون همتی استاندار سابق قدردانی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۶:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
بیش از دو ماه از نشستن سید ابراهیم رئیسی بر مسند ریاست دولت سیزدهم می گذرد. در این مدت رئیسی علاوه بر معرفی وزرا به مجلس و گرفتن رای اعتماد برای آنان، معاونین خود و روسای سازمان های دولتی را انتخاب کرده است. اما این معاونان و روسای سازمان ها از کجا آمده اند و خاستگاه محلی و تحصیلیشان چیست؟
ساماندهی بنگاه های املاک با بررسی یک طرح در مجلس استارت خورد. وزیر راه و شهرسازی پیش از کسب رای اعتماد از مجلس وعده داده بود، بازار خدمات مشاورین املاک را ساماندهی کند؛ اما هنوز گامی برنداشته است. با این حال، نمایندگان در طرح خود، به دنبال اصلاح کاهشی حق کمیسیون واسطه های ملکی هستند.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
این فشارها و دخالت های فراقانونی تا حدی پیشرفت کرده است که رئیس مجمع نمایندگان یک استان جنوبی تهدید کرده که منتخبان این استان در مراسم معارفه استاندار جدید که از میان گزینه های مورد نظر آنان نبوده، شرکت نخواهند کرد.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار نظری به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی معرفی شد. به گزارش ایلنا، سردار یعقوبعلی نظری امروز در جلسه هیئت دولت به عنوان استاندار خراسان رضوی رای اعتماد گرفت. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: استاندار تهران تغییر کرد و یک دهه شصتی به استانداری تهران منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۳   + ۹۱ سایت دیگر  
هیئت دولت در جلسه عصر امروز خود به استاندار منتخب تهران رای اعتماد داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
فرهیختگان: با پیشنهاد وزارت کشور و رای اعتماد هیات وزیران، مهندس محسن منصوری به عنوان استاندار تهران تعیین شد. منصوری متولد سال 1363 از شهرستان ورامین و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی از دانشگاه تهران و مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید از دانشگاه شهید رجایی است. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۳    
پیش از رای اعتماد پارلمان نشینان به سردار وحیدی به عنوان وزیر کشور، اصلاح طلبان بارها و بارها هشدار دادند که انتخاب یک نظامی بر مسند سیاسی ترین وزارتخانه دولت به معنای تفوق نگاه نظامی و امنیتی در برخورد و مواجهه با مسائل داخلی ست ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: در چهل روز گذشته و پس از اخذ رای اعتماد تاکنون 6 سفر استانی از سوی آقای رییسی انجام شده است. انتخاب استان ها هدفمند است، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور مصوبات مربوط به رای اعتماد هیات وزیران به استانداران منتخب اصفهان و هرمزگان را ابلاغ کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی، رییس جمهوری کنونی ایران، احیای توافق هسته ای را اولویت اصلی دولت خود نمی داند. وزیر امور خارجه او هم پیشتر در روز رای اعتماد در مجلس اعلام کرده بود که وزارت امور خارجه وی وزارت امور برجام نخواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد ششم پادشاه مغرب اعضای دولت جدید به نخست وزیری عزیر اخنوش را پس از کسب رای اعتماد از پارلمان، منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
پارلمان اتیوپی با اکثریت آرا به دولتی که آبی احمد، نخست وزیر تشکیل داده، رای اعتماد داد. براین اساس دولت جدید شاهد تغییر وزیر دفاع، تعیین وزیر جدید صلح است و در این دولت سه رهبر احزاب سیاسی رقیب حضور دارند.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس کل جدید بانک مرکزی گفت: کنترل تورم، ثبات بازار ارز و نظارت بر شبکه بانکی از اولویت های مهم بانک مرکزی در دوره جدید است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان، نماینده ی مردم در مجلس از طرح سوال از وزیر بهداشت دولت سیزدهم خبر داد. به گزارش انصاف نیوز، این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: قبل از رای اعتماد به وزیر بهداشت، اعضای کمیسیون بهداشت با او صحبت کرده و قول داد که در چارچوب قانون برنامه عمل می کند ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران به ریاست سید ابراهیم رئیسی، علی صالح آبادی که از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان رئیس جدید بانک مرکزی معرفی شده بود، از دولت رای اعتماد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۴    
تحولات مرزی ایران و آذربایجان/ تفاهم ایران و عربستان/ رای اعتماد دولت به رئیس جدید بانک مرکزی/ دیدار امیرعبداللهیان با لاوروف و... از موضوعات و اخبار پربازدید تحریریه سیاسی ایسنا بود که جزییات آن در ادامه می آید.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک؛ وی امروز (چهاردهم مهرماه 1400) با پیشنهاد احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و رای اعتماد هیات وزیران، علی صالح آبادی رییس کل بانک مرکزی شد. ...
صبای سلامت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبای سلامت ، زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و نماینده مردم اصفهان در توییتی خطاب به وزیر بهداشت نوشت: جناب آقای عین الهی در جریان اخذ رای اعتماد مکررا قول داده بودید که در انتصابات کلیدی وزارت بهداشت از اعمال نظر شخصی یا محفلی پرهیز خواهید کرد و بر اساس نظر متخصصین و ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران به ریاست سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه علی صالح آبادی که از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان رئیس جدید بانک مرکزی معرفی شده بود، از دولت رای اعتماد گرفت.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران به ریاست سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه علی صالح آبادی که از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی معرفی شده بود، از دولت رای اعتماد گرفت. ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. علی صالح آبادی ، با پیشنهاد احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و رأی اعتماد هیئت وزیران، رئیس کل بانک مرکزی شد. سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد دولت سیزدهم این خبر را به طور رسمی در توییتر خود اعلام کرد ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
علی صالح آبادی که از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان رییس بانک مرکزی معرفی شده بود، از هیات وزیران رای اعتماد گرفت.
برترین ها / دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۵۰ سایت دیگر  
ایسنا: علی صالح آبادی در جلسه امروز هیئت دولت به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی جمهوری اسلامی معرفی شد. علی صالح آبادی که در جلسه امروز هیئت دولت حضور داشت، با پیشنهاد احسان خاندوزی _ وزیر امور اقتصادی و دارایی - و رای اعتماد هیئت وزیران به عنوان رئیس کل بانک مرکزی انتخاب شد. ...
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۲   + ۹۹ سایت دیگر  
جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران به ریاست سید ابراهیم رییسی برگزار شد و در این جلسه علی صالح آبادی که از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان رییس جدید بانک مرکزی معرفی شده بود، از دولت رای اعتماد گرفت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
با پیشنهاد احسان خاندوزی و رای اعتماد هیات وزیران، علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۶۱ سایت دیگر  
با پیشنهاد احسان خاندوزی و رأی اعتماد هیئت وزیران، علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
با پیشنهاد احسان خاندوزی و رأی اعتماد هیئت وزیران، علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
با تشدید مشکلات داخلی، مجلس رومانی به نخست وزیر این کشور رای اعتماد نداد و کابینه سقوط کرد.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۱:۱۹    
بعد از ترور محمدعلی رجایی رئیس جمهوری و محمدجواد باهنر نخست وزیر در انفجار 8 شهریور 1360، با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، آیت الله العظمی سید علی خامنه ای رئیس جمهور شد و در ابتدا علی اکبر ولایتی را به عنوان نخست وزیر به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد ...
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مهدی دوستی با کسب رای اعتماد از هیات دولت، به عنوان استاندار هرمزگان منصوب شد.
بوشهر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۱۴    
نشست بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت پایان یافت و در پایان رأی گیری از میان 19 وزیر پیشنهادی معرفی شده، تنها حسین باغگلی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش موفق به کسب رای اعتماد بهارستان نشینان نشد. ؛
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اعضای دولت به سید رضا مرتضوی به عنوان استاندار منتخب اصفهان رای اعتماد دادند.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اعضای دولت به مهدی دوستی به عنوان استاندار منتخب هرمزگان رای اعتماد دادند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیات دولت مهندس مهدی دوستی و دکتر سیدرضا مرتضوی به ترتیب عنوان استانداران هرمزگان و اصفهان رای اعتماد گرفتند.