چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۳:۱۸Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رای اعتماد»

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: چنانچه آقای رئیسی رئیس جمهور وزرای پیشنهادی خود را در مراسم تحلیف به مجلس معرفی کند در همان جلسه اعلام وصول انجام می شود و بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در دستور کار مجلس قرار می گیرد.
طرفداری: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، کیومرث هاشمی به عنوان وزیر ورزش بعدی معرفی خواهد شد. از روزی که ابراهیم رییسی به عنوان رییس جمهور جدید انتخاب شد، گمانه زنی ها در خصوص پست وزارت ورزش آغاز شد. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به محض اینکه لیست و اسامی وزرای پیشنهادی همراه با برنامه دولت سیزدهم به مجلس ارسال شود، نمایندگان بلافاصه کار بررسی رای اعتماد وزرای پیشنهادی آغاز خواهند کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
چند روزی بیشتر به آغاز کار دولت سیزدهم به ریاست سید ابراهیم رئیسی نمانده است و رایزنی های فشرده برای تشکیل کابینه و معرفی وزیران پیشنهادی به مجلس برای گرفتن رای اعتماد ادامه دارد؛ هرچند خیلی اخبار مربوط به کابینه رسانه ای نمی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
محمدرضا پور ابراهیمی گفت: علی رغم وجود این شرایط ما معتقدیم امکان برنامه ریزی برای اقتصاد کشور با فرض وجود تحریم ها هست و بعد از تعیین اعضای کابینه و رای اعتماد برنامه هماهنگی را برای آغاز تحولات اقتصادی در دستور کار قرار می دهیم ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی روز دوشنبه در نشست خبری درباره مراسم تحلیف رییس جمهوری گفت: مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری فردا سه شنبه 12 مردادماه با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار می شود و مراسم تحلیف و سوگند رئیس جمهور نیز در 14 مردادماه برگزار خواهد شد ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:دولت سیزدهم از فردا و بعد از برگزاری مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری از سوی مقام معظم رهبری کار خود را رسما شروع خواهد کرد و به نظر می رسد طی دو هفته آینده با بررسی کابینه و رای اعتماد مجلس عملا جا به جایی دولت دوازدهم و سیزدهم به پایان برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۶:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع زنان اصلاح طلب اظهار کرد: قطعا کسانی که نه به صورت رسمی بلکه به صورت غیر رسمی از رئیسی حمایت کرده اند انتظاراتی دارند اما اگر ایشان از ابتدا به این سهم خواهی ها تن بدهند بعدها با مشکل روبرو می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: جلس هرگز به وزیری که دارای برنامه غیرکارآمد باشد رای اعتماد نخواهد داد بر این اساس برنامه ارائه شده باید قابل پایش،دست یابی و تحقق باشد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ آیت الله رئیسی چند روز آیند سکان دولت را به دست خواهد گرفت و باید کابینه خود و یا همان هیئت وزیران را انتخاب و برای اخذ رای اعتماد به مجلس معرفی کند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: نمایندگان مجلس نباید براساس اعداد و ارقام اعلامی از سوی وزیر پیشنهادی صمت به برنامه های وی رای اعتماد بدهند، بلکه برنامه ای باید رای اعتماد بگیرد که در طول یک فاصله زمانی قابلیت ارزیابی داشته باشد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که در صورت ارائه لیست کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم بعد از مراسم تحلیف، مجلس شورای اسلامی از روز شنبه 16 مردادماه رسیدگی به برنامه های وزرای پیشنهادی را در دستور کار قرار می دهد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۹    
حسین امیرعبداللهیان یکی از گزینه های احتمالی برای پست وزیر خارجه در دولت سیزدهم می باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سید افقهی با اشاره به ویژگی های میقاتی گفت: میقاتی قبلاً نخست وزیر بوده است و با تمام گروه ها مخصوصاً حزب الله لبنان تقریباً رابطه نسبتاً خوبی دارد و به همین جهت از پارلمان به راحتی رای اعتماد گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق مالک شریعتی نماینده مجلس در رشته توئیتی خلاصه پیگیری ها درباره طرح شفافیت را منتشر کرد و نوشت: روزهای اول، در مشورت با دکتر امیرآبادی (مسلط به آیین نامه)، پیش نویس طرح را نوشتم. با سه همکارم (نجابت، متفکرآزاد و ایزدخواه) تا ساعت یک بامداد متن را نهایی کردیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت:با توجه به تغییراتی که در آیین نامه داخلی مجلس رخ داده است پس از بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی در کمیسیون ها، باید هر کمیسیون نیز در زمان رای اعتماد به وزرا گزارش خود را درباره آن وزیر به صحن ارائه دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۶:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: مقرر شده است که رییس جمهور منتخب در چهاردهم مرداد ماه در حین برگزاری مراسم تحلیف، کابینه خود را به مجلس تقدیم و معرفی کند و پس از آن نمایندگان فرصت دارند تا رزومه افراد معرفی شده را مورد بررسی قرار دهند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۰:۴۰    
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی می گوید: توقع نماینده ها از آیت الله رئیسی، تشکیل یک دولت جهادی ، انقلابی و متخصص است و قاعدتاً اگر چنین باشد، واکنش خانه ملت مثبت خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یک چهره سیاسی اصولگرا مطرح کرد: من امیدوارم دوستان عزیز ما در مجلس توجه کنند که علی رغم اینکه دولت مطبوع خودشان بر سر کار آمده است اما باید همه قواعد دموکراسی را رعایت کنند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۱    
رای اعتماد زورکی؛ عدم رای اعتماد نمایندگان مجلس به دو وزیر پیشنهادی روحانی و در نهایت تکرار این بی اعتمادی به سلطانی فر، باعث شد تا در نهایت با زور و فشار، فردی تصدی وزارتخانه را برعهده بگیرد که مورد تایید نمایندگان نبود!
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
محمدصادق جنان صفت در سرمقاله امروز روزنامه جهان صنعت با عنوان روی بردباری مردم حساب باز شده است نوشت: روز هایی از نشستن رییسی بر صندلی حسن روحانی در نهاد ریاست جمهوری باید سپری شود تا دولت رای اعتماد از مجلس بگیرد و کابینه کارش را شروع کند ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – پاییز 1395 انتخابات هیئت بولینگ وبیلیارد استان تهران برگزار و محمد صادق عطریان موفق شد بر خلاف جریان انتخابات با کسب رای اعتماد اعضا به عنوان رییس سکاندار این هیئت شود. ...
روزنامه گل   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۳:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
روزنامه گل - حمید مهرعلی سرپرست نایب رییسی اول فدراسیون فوتبال در ارتباط با مذاکرات انجام شده شهاب الدین عزیزی خادم با مهدی مهدوی کیا توضیحات مهمی ارائه داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو هئیت رئیسه مجلس ضمن تاکید بر پیگیری سانحه تصادف خبرنگاران و سربازان و همچنین وضعیت معیشت و بیمه خبرنگاران، درباره دولت آینده گفت که در مورد وزرا سخت خواهیم گرفت، نه سختگیری از نوع بهانه گیری بلکه برای اینکه به جای چهره سیاسی افراد کارشناس و کاربلد بیایند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۰۳    
نماینده مجلس شورای اسلامی نمایندگان بر اساس آزادگی که دارند نقاط مثبت و منفی یک وزیر را گفته و آزادانه تصمیم گرفته و رأی بدهند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۳    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم خط قرمز مجلس در رأی اعتماد به وزرا هستند اظهار کرد: برخی افرادی که می شنویم به گرفتن پست و مسئولیت علاقه مند هستند مطمئن باشند که به راحتی نمی توانند از این مجلس رأی اعتماد بگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آینده آموزش و پرورش با فهرست بلندی از مشکلات 13 گانه مواجه است و مردم توقع دارند هر فردی که برای کسب رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی می شود برنامه خود را برای حل این مشکلات تشریح کند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
توحید مهدوی در یادداشتی تلگرامی با عنوان روزهای پرتلاطم لطف اللهیان نوشت: حمید لطف اللهیان این روزها لحظات پر استرس و پر تلاطمی را پشت سر می گذارد، او می داند که در دولت رییسی جایگاهی ندارد بنابراین تنها راه حضور او در قدرت و سیاسی، صندلی پر حاشیه شهرداری اردبیل است. ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۲    
محمد رضا کاظمی- بزودی وزاری پیشنهادی رییس جمهور منتخب جهت اخذ رای اعتماد به مجلس محترم معرفی خواهند شد. وزرایی که باید طی 4 سال آینده در مسئولیت مهمی که بر عهده دارند اقبال عمومی جامعه را نسبت به عملکرد خود جلب کنند ...
بسیاری از برنامه ها و وعده هایی که در زمان کسب رای اعتماد در حوزه بازنشستگان داده بودم؛ مانند همسان سازی حقوق، افزایش شفافیت، سودآور کردن بنگاه های تابعه صندوق بازنشستگی و ارائه خدمات متنوع اجتماعی و رفاهی محقق شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۳:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
برترین ها: نماینده مردم تهران در مجلس از تصمیم رئیسی برای مشورت با مردم در انتخاب وزرا کابینه انتقاد کرد. مصطفی میرسلیم در توئیتر نوشت: حسن نیت جناب آقای رئیسی و کمک و مشورت گرفتن از مردم ستودنی است ولی انتخاب وزرا از وظائف اصلی رئیس جمهور است که باید با مشورت خبرگان و اهل تدبیر و رأی اعتماد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
استفان لوفون که از رای عدم اعتماد ماه گذشته میلادی پارلمان سوئد نتوانست جان سالم به در ببرد و از سمتش به عنوان نخست وزیر این کشور استعفا کرد، حالا روز چهارشنبه و بار دیگر با رای گیری در پارلمان این کشور روبروست تا به پست خود برگردد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۵۲    
اولویتی که مردم و جامعه دارند حل مشکل مسکن و بهبود وضعیت معیشتی شان است؛ بنابراین طرح جهش تولید مسکن در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرد، از طرفی وضعیت معیشتی اقشار محروم جامعه هم به دلیل مدیریت بد کرونا و هم به دلیل از دست دادن شغل باید مورد توجه قرار بگیرد ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۹:۵۲    
عضو هیات رئیسه مجلس در گفتگو با نفت آنلاین گفت : به وزیر نفتی رای اعتماد خواهیم داد که گوش شنوایی برای شنیدن خواسته های های پرسنل نفت داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه مجلس با انتقاد از قطعی برق گفت: در رای اعتماد به وزیر جدید(نیرو) توسعه ظرفیت تولید برق را شرط می کنیم.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۳۰    
از روزی که رییس جمهوری منتخب رای می آورد تا 12 مرداد که تنفیذ و فردای آن، تحلیف است، مرحله گذر است به مرحله بعد مرحله استقرار است که دولت جدید باید از مجلس رای اعتماد بگیرد، مستقر شود و تغییرات اعمال کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۹   + ۶۴ سایت دیگر  
از روزی که رییس جمهوری منتخب رای می آورد تا 12 مرداد که تنفیذ و فردای آن، تحلیف است، مرحله گذر است به مرحله بعد مرحله استقرار است که دولت جدید باید از مجلس رای اعتماد بگیرد، مستقر شود و تغییرات اعمال کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ملایر در مجلس با تاکید بر اینکه اعضای کابینه دولت آیت الله رئیسی باید معتقد به عدالت اجتماعی، فسادستیزی، نگاه جهادی، فائق آمدن بر تحریم ها و تهدیدها باشند گفت: قطعا نمایندگان مجلس در رای اعتماد با کسی تعارف نخواهد کرد.
با برگزاری انتخابات هیات رئیسه جدید کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق تهران طی روز دوشنبه، پرونده تعیین ترکیب هیات رئیسه دور دوم کمیسیون های اتاق تهران بسته شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: وزیر نفت آینده درصورتی از مجلس رای اعتماد خواهد گرفت که علاوه بر توسعه همه جانبه صنعت نفت، باید برای ساماندهی حقوق، دستمزد و مزایای نیروهای عملیاتی وزارت نفت برنامه داشته باشد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در دیدار با رئیس جمهور منتخب، ضمن تبریک به آیت الله رئیسی برای کسب رای اعتماد مردم در انتخابات ریاست جمهوری 1400، گزارشی از آخرین اقدامات و پروژه های وزارت راه و شهرسازی در حوزه های مختلف به ویژه موضوع مسکن ارائه کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فراکسیون توسعه متوازن کشور در مجلس، فراکسیون مرزنشینان در مجلس و فراکسیون هم اندیشی پارلمانی معیارها و شاخص های رای اعتماد به وزیران را به منظور افزایش کارآمدی آنان به آیت الله رئیسی پیشنهاد دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه کسی نمی تواند پیروزی در انتخابات را به نفع خود مصادره کند، گفت: دولت سیزدهم به تیم اقتصادی مسلط، کارآمد و بدون حاشیه نیاز دارد تا بتواند به راحتی از مجلس رای اعتماد بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۲    
گروه استان ها امام جمعه اراک با بیان اینکه "دولت آینده برای مقابله با فساد باید کمر همت ببندد" گفت: مردم براساس انتظار فسادستیزی و حل دغدغه اقتصادی به رئیس جمهور منتخب رای اعتماد دادند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۲۲:۳۴    
سرویس سیاسی- روزنامه اعتماد روز گذشته در مطلبی درباره اظهارات اخیر روحانی مبنی بر اینکه کسی به دولت یک خسته نباشید نگفت ، نوشت: متاسفانه دولت دوازدهم پس از کسب رای اعتماد مجدد مردم که باز هم با حمایت اصلاح طلبان به دست آمد خصوصا پس از درخطر قرار گرفتن برجام، شیرازه خود را از دست داد... ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اسبق بهداشت معتقد است که مهم ترین مشکل و چالش حوزه سلامت کشور، مدیریت پزشکان بر وزارت بهداشت است. به گزارش مهر، در تاریخ 7 دی 1391 رئیس جمهور وقت در حکمی محمد حسن طریقت منفرد را به عنوان سرپرست وزارت بهداشت منصوب کرد و جلسه بررسی رای اعتماد او ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
صفحات اول روزنامه های ورزشی امروز اروپا (سه شنبه 29 ژوئن 2021) را در طرفداری بخوانید: گاتزتا دلو اسپورت رای اعتماد کونته به مانچو خشم رونالدو؛ اگر او از یوونتوس برود، گابریل ژسوس پلن بی است بای بای ام باپه کوریره دلو اسپورت رونالدو در دو راهی؛ پی اس جی می تواند ناجی رونالدو شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۳۵    
مجمع انتخابات ریاست هیئت شنا،شیرجه و واترپلو استان البرز برگزار شد و بلال خلیلی با رای اعتماد اعضا مجمع برای یک دوره 4 ساله سکاندار این رشته ورزشی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: با توجه به نزدیک بودن به زمان تحلیف رئیس جمهور و نیز انتخاب و رای اعتماد به وزرای دولت، اجلاسیه اول مجمع نمایندگان برای سه ماه تمدید و پس از آن انتخابات مجمع نمایندگان استان برای دور دوم برگزار خواهد شد.