یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۰:۴۵Oct 2020 25

جدیدترین‌های «کمیسیون عمران مجلس»

الف   ۷ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی حدود 50 تا 70 درصد از درآمد خانوارها صرف پرداخت اجاره مسکن می شود.
مجتبی یوسفی عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن بیان جزئیاتی از طرح جهش تولید مسکن تاکید کرد: در این طرح هیچ اشاره ای به دادن قطعات زمین به دهک های پایین نشده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که قطعا لازم است در اداره ها و سایر مشاغل که امکان دورکاری وجود دارد از ظرفیت حداکثری آن استفاده شده تا ترددهای درون شهری نیز کاهش یابد. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به سهم" 50 تا 70 درصدی اجاره بها از درآمد خانوارها گفت: این یعنی تهدید اقتصاد خانوار، در چند سال اخیر مردم برای پرداخت اجاره مشکلات بسیاری داشته اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به سهم" 50 تا 70 درصدی اجاره بها از درآمد خانوارها گفت: این یعنی تهدید اقتصاد خانوار، در چند سال اخیر مردم برای پرداخت اجاره مشکلات بسیاری داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۵    
با تسهیلات و تامین زمین ارزان قیمت روند ساخت مسکن برای دهک های پایین تسریع می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:در بسیاری از کشور برای رفع مشکل بخش مسکن، از راه کار انتقال مالکیت استفاده می کنند، یعنی آنکه دولت سامانه ای را برای شناسایی اقشار نیازمند طراحی کرده و سپس از طریق آن، مساکن اجاره ای را میان نیازمندان توزیع می کند، پس از گذشت مدتی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نشست هفته جاری کمیسیون عمران مجلس با حضور زنگنه وزیر نفت برگزار می شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۹    
درحالی که چند روز پیش عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه تفکیک وزارت راه و شهرسازی ضرورتی ندارد، گفت این موضوع تاکنون در کمیسیون عمران مجلس مورد بررسی قرار نگرفته و به نظر من این مسئله در اولویت قرار ندارد یک فعال صنفی بخش حمل و نقل جاده ای می گوید ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
علیرضا پاک فطرت، بر ضرورت برخورد جدی با دلالان بازار مصالح ساختمانی تأکید کرد و گفت: بهترین راه کار برای مدیریت بازار مصالح ساختمانی، عرضه محصولات در بازار سرمایه است، با این اقدام قیمت مصالح به نرخ واقعی نزدیک خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- بدری، عضو کمیسیون عمران مجلس استیضاح رئیس جمهور را حق قانونی و مسلم نمایندگان مجلس دانست و گفت: در این زمینه تردیدی وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دهک های پایین جامعه با مشکل تهیه مسکن در کشور مواجه هستند، گفت: در مجلس دهم طرح اخذ مالیات از منازل لوکس در کشور با قیمت های مشخص تعیین شد ولی هنوز آیین نامه طرح روی میز دولت بوده و اجرایی نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جهرم- رئیس کمیسیون عمران مجلس از اتمام بزرگراه جهرم-شیراز خبر داد و گفت: این بزرگراه به طول 160 کیلومتر به طور کامل تکمیل و به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که انتقادها باید دلسوزانه و همراه با راهکار مطرح شود تا جامعه را رشد دهد، اما دنبال کردن مسیر تخریب و فحاشی تنها مشکلات را تشدید می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اول کمیسیون عمران مجلس گفت: در راستای حل مشکلات حاشیه شهر مشهد، بنیاد مسکن وام 4 درصد و دولت تا سقف 25 میلیون تومان وام بلاعوض می دهد که به وسیله آن می توان گام به گام بافت ناکارآمد شهری مشهد را سامان دهی کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان از آمادگی این کانون برای مناظره پیرامون موضوع تفکیک وزارت راه خبر داد. *** تفکیک وزارت راه به گزارش خبرگزاری صنایع ، فرشید پور حاجت در واکنش به اظهارات عضو کمیسیون عمران مجلس مبنی بر این که تفکیک وزارت راه و شهرسازی ضرورتی ندارد، اظهار داشت: ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
رحمت الله فیروزی پوربادی از ورود کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس به پرونده افزایش چشمگیر قیمت بلیت هواپیما خبر داد و اظهار کرد: مدیران شرکت های هواپیمایی اعلام می کنند به دلیل افزایش نرخ ارز، گرانی تجهیزات هواپیما و مصوبه اخیر کمیته مقابله با ویروس کرونا برای استفاده از ظرفیت 60 درصدی هواپیما ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در 7 سال اخیر، سالانه حدود 400 هزار واحد مسکونی تولید شده، حال کشور برای تأمین مسکن زوج های جوان به حدود یک میلیون واحد مسکونی نیاز دارد، این آمارها نشان می دهد که در شرایط فعلی با کمبود حدود 4 میلیون واحدی مسکن مواجه هستیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
علی پور خنکداری، نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: اگر وزارت راه و شهرسازی تسهیلات مناسبی را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد، هیچ کس به فکر سرمایه گذاری در کشورهای دیگر منطقه نمی افتد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
18 تن از نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه به رئیس کمیسیون عمران مجلس ضمن حمایت همه جانبه و قاطعانه از طرح ملی راه آهن سریع السیر تهران-قم-اصفهان، خواستار توجه ویژه مجلس شورای اسلامی به این طرح مهم و ملی شدند.
اسلامی درباره تصمیمات برای تغییر نرخ بلیت هواپیما گفت: هیچ دلیلی ندارد که الان و در این شرایط ارزی، تصمیم گیری قیمتی را انجام دهیم و با تصمیم شتابزده التهاب در جامعه ایجاد کنیم.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش قیمت بلیت هواپیما خبر داد و گفت: قرار است که این موضوع ظرف مدت یک هفته در کمیته ویژه کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عبدالهی- کمیسیون عمران مجلس با درخواست شرکت های هواپیمایی برای افزایش قیمت بلیت ها مخالفت کرد تا از فردا شرکت های هواپیمایی ملزم باشند سقف فروش 60 درصدی صندلی ها را رعایت کنند اما اجازه افزایش قیمت ها را نداشته باشند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مسئولان با دنبال کردن جدی پروتکل ها می توانند مشوق مردم بوده و احساس مسئولیت پذیری آنان را افزایش دهند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
البرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در تشریح نشست امروز (سه شنبه 29 مهرماه) کمیسیون متبوعش، گفت : نشست امروز این کمیسیون، با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو و با هدف پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان برگزار شد، در این جلسه نمایندگان ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه از اول آبان ماه ظرفیت 60 درصدی هواپیما باید رعایت شود و بر آن نظارت می کنیم، گفت: تا هفته آینده که تکلیف قیمت بلیت هواپیما مشخص می شود، افزایش نرخ آن متوقف شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس از لغو جلسه بررسی گرانی بلیت هواپیما به علت عدم حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر نیرو جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسه امروز صبح این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در جلسه امروز با کمیسیون عمران مجلس ضمن تأکید بر فروش فقط 60 درصد ظرفیت هواپیماها از اول آبان، مقرر شد شرکت های هواپیمایی فعلا یک هفته قیمت بلیت را افزایش ندهند تا جلسه ای دیگر برگزار شود.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: جلسه شرکت های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری با نمایندگان کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز برگزار شده و درباره قیمت بلیت هواپیما بحث خواهد شد و به نظر می رسد امروز تکلیف آن مشخص می شود ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز 29 مهر ماه 1399 برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۵    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رئیس مرکز پژوهش های مجلس در جلسه کمیسیون عمران گفت: برای هر کمیسیون حدود 10 تا 15 برنامه استراتژیک محور ارائه شد تا نمایندگان نظرات خود را در این موارد ارائه دهند و مجلس در این موضوعات کار کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با تأکید بر اینکه باید دستگاه های اجرایی را مکلف کرد تا از تجربه دوره های گذشته برای افزایش ساخت مسکن استفاده کنند، تصریح کرد که دولت عزمی برای ساماندهی وضعیت بازار مسکن ندارد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: جلسه شرکت های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری با نمایندگان کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز برگزار شده و درباره قیمت بلیت هواپیما بحث خواهد شد و به نظر می رسد امروز تکلیف آن مشخص می شود. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رضا اردکانیان وزیر نیرو امروز (سه شنبه 29 مهر ماه) بعد از حضور در کمیسیون عمران مجلس در جمع خبرنگاران، گفت: حضور در جلسات کمیسیون های تخصصی به ویژه کمیسیون های عمران، انرژی و کشاورزی جزء برنامه های وزارتخانه محسوب می شود و این مسئله فرصتی است تا از طریق نمایندگان که در تماس مستقیم با مردم هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون عمران مجلس با حضور وزیر نیرو آغاز شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: وزارت راه و شهرسازی باید تفکیک شود، زیرا این وزارتخانه در شرایط کنونی وظایف سنگینی را بر عهده دارد، ازاین رو تفکیک دو حوزه راه و ترابری و مسکن و شهرسازی می تواند به پیگیری تخصصی تر و دقیق تر برنامه ها و امور کمک کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۹    
نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 28 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
نجف زاده، عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: علی رغم تهدیدها، تحریم ها و ایران هراسی دشمنان شاهدیم که ایرلاین های خارجی نمی توانند از آسمان ایران چشم پوشی کنند، از این رو به نظر من در ماه های آتی، میزان تردد هواپیماهای خارجی از آسمان کشورمان افزایش چشمگیری خواهد داشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تغییرات جدیدی در بافت اطراف حرم در حال رخ دادن است که علاوه بر نشان دادن چهره های حقیقی پشت پرده تخریب این بافت، می تواند نشانه هایی از تغییرات مثبت در جهت حفظ هویت فرهنگی و مذهبی مشهد باشد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات الکترونیک بانک ها سبب می شود تا مردم برای انجام امور بانکی و مالی خود به شعب بانکی مراجعه نکنند و از سوی دیگر این اقدام نوعی کمک به ترویج خدمات دولت الکترونیک و بانکداری الکترونیکی خواهد شد.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اخذ مالیات از خانه های خالی از سکنه در فضای موجود کشور و ضعف درآمدی دولت یکی از راهبردهای اساسی بوده و تأثیر جدی در کنترل روند افزایشی قیمت مسکن خواهد داشت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی درج دوباره قیمت در آگهی های خرید و فروش مسکن در برخی از سایت های اینترنتی، اقدامی غیرقانونی است و دستگاه های نظارتی باید با متخلفان برخورد جدی کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست این کمیسیون، مفاد قرارداد و نحوه اجرای راه آهن تهران-قم-اصفهان مورد بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون بر ضرورت اصلاح مفاد قرارداد تأکید کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با اجرای طرح جهش تولید مسکن حدود 170گروه شغلی و صنعتی به صورت مستقیم و حدود یکصد گروه شغلی به صورت غیرمستقیم فعال می شود، حال دولت با چه استدلالی اعلام می کند که طرح مجلس مغایر با صنعت کشور است.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که دولت باید هم در بحث مدارس و هم در بحث ادارات دولتی ورود جدی داشته باشد و از ظرفیت دورکاری حداکثری استفاده شود به طوری که تنها یک سوم از کارمندان در محل کار خود حضور یابند.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که ایرلاین ها تافته جدابافته نیستند، گفت: چرا قیمت بلیت هواپیما باید با دلار محاسبه شود؟