یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۵:۴۲Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون عمران مجلس»

تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شاکری، عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: قانون مالیات بر عایدی سرمایه بر معاملات مکرر زمین و مسکن نیز اعمال می شود، با تصویب آن از بورس بازی و سفته بازی در بازار مسکن نیز جلوگیری می شود.
میزان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
احمد دنیامالی در گفت وگو با میزان، با اشاره به تصویب بررسی اولویت دار طرح انتزاع ساختمان و شهرسازی از وزارت راه و شهرسازی و تشکیل وزارت حمل و نقل و وزارت ساختمان، شهرسازی و آمایش سرزمین در مجلس، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که در کشور داریم ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به ضرورت نظارت بیشتر بر قیمت بلیط هواپیما ها گفت: قانون آزادسازی بلیط هواپیما با هدف افزایش کیفیت و رقابت میان شرکت های هواپیمایی در برنامه پنجم لحاظ شده اما در برنامه ششم حرفی به میان نیامده که به معنی پایان اجرای قانون مذکور درباره تعیین نرخ بلیط است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عدم نظارت جدی بر بازار تولید و عرضه مصالح ساختمانی نظیر سیمان و همچنین قاچاق آن در مبانی خروجی کشور از دلایل افزایش قیمت آن به شمار می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس وی با بیان اینکه در حوزه مسکن و حمل و نقل دچار مشکلات هستیم گفت با تفکیک وزارت راه و شهرسازی قطعاً این مشکلات حل خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ورود شرکت های سرمایه گذاری ذی صلاح در حوزه مسکن که دارای شناسنامه مطمئن و سابقه خوب هستند، می تواند سرمایه های قابل توجهی را به سوی بازار سرمایه جذب و هدایت کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: طرح صیانت از فضای مجازی نیاز به بررسی بیشتر دارد و بنده مخالف این طرح با شکل کنونی هستم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مجلس انقلابی در خدمت به مردم و کاهش فشارهای اقتصادی موجود با هیچ مسئولی تعارف ندارد گفت: دغدغه نمایندگان مجلس ، پیشرفت کارها و خدمت رسانی به مردم است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه اهداف قوانین برنامه پنجم و ششم توسعه با تشکیل وزارتخانه راه و شهرسازی محقق نشد گفت: جبران عقب ماندگی و کمبودهای حوزه مسکن نیازمند تمرکز حداکثری یک وزارتخانه و نیز نگاه تخصیص و کارشناسی به موضوع شهرسازی داشته که با انتزاع بخش ساختمان و شهرسازی از وزارت راه و ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: توزیع سیمان، دست عده ای دلال است که آن ها اجازه ایجاد تعادل و شفافیت بازار سیمان را نمی دهند؛ در این حوزه دستگاه قضایی باید وارد عمل شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس از تذکر بیش از 70نماینده مجلس در نامه ای به دولت جهت افزایش قیمت سیمان، خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن تحلیل چرایی افزایش قیمت سیمان، بورس کالا را موجب مشکلات در عرضه و پیدایش رانت عنوان و تاکید کرد کارخانه های تولید سیمان قطع برق را بهانه ای برای افزایش قیمت قرار داده اند.
شادا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه اگر قصد داریم بازار مسکن کنترل شود باید در یک برنامه بلند مدت به سمت تولید مسکن پایدار و متعادل شدن عرضه و تقاضا حرکت کنیم گفت: موفقیت تعیین سقف اجاره بها در فصل جابجایی و نقل و انتقالات باید مورد بررسی دقیق تر قرار بگیرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بر اسقاط خودروهای فرسوده و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در دولت سیزدهم تاکید کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر اسماعیل حسین زهی، عضو کمیسیون عمران مجلس با برنامه صبح و گفتگو در مورد مالیات بر مسکن مصاحبه تلفنی کرد. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
با وجود مخالفت وزیر راه و شهرسازی با جدایی مسکن از راه، این طرح روز گذشته در مجلس اعلام وصول شد؛ نمایندگان تشکیل وزارت حمل و نقل و وزارت ساختمان، شهرسازی و آمایش سرزمین را پیشنهاد داده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای کمیسیون با طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا پاک فطرت عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تصریح بر اینکه وزارت خانه لجستیک و راه و ترابری در همه دنیا یک وزارت خانه کلیدی و حیاتی محسوب می شود، گفت: اقتصاد یک کشور وابستگی بسیار زیادی به این وزارت خانه دارد به خصوص در حوزه جابه جایی کالا و مسافر اهمیت آن بیشتر نمایان می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه رئیس جمهور منتخب با اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس را تشریح کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۰    
عبدالجلال ایری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در این باره گفت: درخواست تحقیق و تفحص از شرکت آب و فاضلاب کشور امروز در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و با رای نمایندگان به تصویب رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رییس کمیسیون عمران مجلس از بررسی موضوع افزایش قیمت سیمان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: در جلسه امروز مقرر شد تا زمانی که نیاز داخل تامین نشود، اجازه صادرات سیمان داده نشود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی علل افزایش قیمت سیمان در بازار در جلسه امروز این کمیسیون با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی علل افزایش قیمت سیمان در بازار در جلسه امروز این کمیسیون با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: علی رغم تاکید وزیر صمت، قطعی برق علل اصلی و قانع کننده ای برای افزایش سرسام آور قیمت سیمان نبوده بلکه دلالان و واسطه ها در این افزایش قیمت موثر هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارتخانه راه و ترابری و مسکن خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۰    
نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 مردادماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: کسب و کارهای فضای مجازی و فروشگاه های کوچک و بزرگ آنلاین ایرانی نیاز به حمایت دارند تا بتوانند در در زمینه ارائه کالاهای ایرانی و محصولات تولیدکنندگان و صنعتگران ملی بیش از پیش فعالیت کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه تولیدکنندگان سیمان قطعی برق را بهانه ای برای افزایش قیمت محصولات خود کردند، گفت: نهادهای نظارتی و امنیتی به موضوع گرانی مصالح ساختمانی ورود کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رییسه کمیسیون عمران مجلس گفت: کمیسیون عمران مجلس امروز در جلسه ویژه ای با تصویب تفکیک دو وزارتخانه راه و شهرسازی، بدنبال پیگیری طرح فوریت دار ویژه ای در جلسه علنی فردای مجلس است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۱    
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مسکن باید به یک کالای مصرفی تبدیل شود، گفت: با استفاده از امکانات و ادغام سازمان ثبت احوال، اسناد و مرکز آمار ایران، سازمان جدیدی با نام ثبت احوال، اسناد، املاک و آمار ایجاد راه اندازی کنیم تا مشکلات شناسایی خانه های خالی و اخد مالیات از آنها حل شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی علل افزایش قیمت سیمان در بازار در جلسه امروز این کمیسیون با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر در مرحله استعلام وضعیت نامزدها از مراکز مشخص توسط هیئت های اجرایی هستیم و هیئت نظارت مرکزی نیز تعیین شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه قانون آزادسازی بلیت هواپیما لغو شده و نباید در نرخ گذاری به آن استناد کرد، گفت: قانون آزادسازی در برنامه ششم نیامده و ایرلاین ها شروط ازادسازی را رعایت نکردند. لغو قانون فردا در جلسه وزیر به مدیران ایرلاین ها اعلام می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیش از 120 ساختمان بلند مرتبه روی گسل ها فعال تهران ساخته شده است، گفت: شورای عالی مدیریت بحران کشور به دلیل عدم حضور رئیس جمهور تشکیل نشده که نشان دهنده بی توجهی و عدم درک شرایط بحران ناشی از سوانح محیطی و سایر مسائل مربوط به مدیریت بحران توسط ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه 31 تیرماه هر سال، پایان سال مالی برای دستگاههای دولتی و آخرین فرصت جذب بودجه های عمرانی سال مالی قبل است اما به دلیل بروز مشکلات متعدد روند اجرای پروژه های عمرانی سال گذشته کُند و متوقف شده و دستگاه های اجرایی را در جذب بودجه های عمرانی خود با مشکل مواجه ساخته ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس از رییس دولت سیزدهم خواست که موضوع تولید واکسن و تسریع در واکسیناسیون عمومی را در اولویت کاری خود قرار بدهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۰    
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از لزوم تفکیک وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۳    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مشکلات اقتصادی و شرایط تحریم کشور، یکی از راهکارهای برون رفت از این مشکلات را، اتکا و اعتماد به توان جوانان ایرانی و نهادهای علمی و دانش بنیانی مانند جهاددانشگاهی دانست.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۱    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: خودروسازان می توانند در سایه تحقیق و پژوهش نیروهای انسانی خود را به عناصری مبتکر، خلاق و فنی تبدیل کنند.
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
ایلنا: نماینده اردبیل از گرانی بی سابقه در بازار کالاها به خصوص میوه و سیمان انتقاد کرد. صدیف بدری: * (با انتقاد از گرانی های اخیر): هر روز شاهد افزایش قیمت کالاهای اساسی هستیم که این روزها گرانی ها به سیمان و میلگرد و حتی میوه رسیده که مردم نمی توانند بیشتر از نیم کیلو میوه بخرند. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایلنا: نماینده مردم رامیان و آزادشهر اظهار داشت: در حال حاضر 1200 نفر در استان گلستان بستری هستند که به دلیل کاهش ظرفیت پذیرش بیمارستان ها، بسیاری از بیماران کرونایی کف زمین بیمارستان ها خوابیده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به گرانی میوه، میلگرد، میوه، سیمان نان و کالاهای اساسی گفت: متأسفانه اواخر دولت دوازدهم ، وزرا خودشان را به بی خیالی زده اند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در کشور ما باب شده همه چیز بر مبنای دلار محاسبه می شود در صورتی که دلار کوچکترین نقشی در تولیدات داخلی ندارد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص افزایش قیمت سیمان با مجتبی یوسفی، عضو هیئت رئیسه و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و اسماعیل کاظمی رهی، رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۱    
شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به جزئیات طرح اصلاح کمیسیون ماده 100 شهرداری ها بیان داشت: مهم ترین اتفاقی که در این طرح رخ خواهد داد حذف کمیسیون های تبدیل تخلف به جریمه در کمیسیون ماده 100 است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در نشست هفته جاری خود علل افزایش نرخ مصالح ساختمانی به ویژه سیمان و فولاد را بررسی می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
غلامرضا شریعتی عضو کمیسیون عمران مجلس معتقد است که طرح فروش متری مسکن در بورس کالا می تواند از بهترین روش های سرمایه گذاری در بازار مسکن باشد به طوریکه علاوه بر هدایت سرمایه ها به رشد تولید و تامین مالی سازندگان و خانه دار شدن مردم با سرمایه گذاری های خرد و در طول زمان کمک کرده و آنرا تسهیل می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس در توئیتی به گرانی مصالح ساختمانی به ویژه سیمان و میلگرد، اشاره کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
شفقنا- جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از شرکت پالایش نفت تهران با آرمان فر مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت گو کردند. به گزارش شفقنا، عزت الله اکبری رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمل و نقل هوایی مجلس از بررسی اصلاح قانون آزادسازی نرخ بلیت پروازهای داخلی در جلسات آتی کمیسیون عمران مجلس خبر داد.