شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۴:۰۷Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون عمران مجلس»

ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مردم در شرایط سخت اقتصادی به سر می برند و ما نباید با اتخاذ تصمیمات غیر کارشناسی در خصوص حذف ارز ترجیحی شرایط را برای آنان سخت تر کنیم.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
مجتبی یوسفی عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بخشنامه ای در زمینه نظارت بر اجاره بهای مسکن اعلام شد که باید افزایش اجاره بها بیش تر از 20 درصد نباشد که هیچکدام اجرا نشد و به نوعی برای سرکار گذاشتن مردم بود.
رییس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: ایران آمادگی ساخت سالانه بیش از 500 هزار واحد مسکونی در سوریه را دارد و سوریه هم برای این همکاری با بخش خصوصی ایرانی اعلام امادگی کرده است.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزرای راه و نیرو به منظور پاسخ به سوال نمایندگان و وزیر صمت جهت ارایه گزارش از وضعیت عرضه مصالح ساختمانی به کمیسون عمران مجلس فراخوانده شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس از تلاش کمیسیون متبوع خود برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم روستاها و شهرها و زمین خواری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۳:۴۰    
گروه استان ها- عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت وارث مشکلاتی است که خود نقشی در ایجاد آن نداشته و عامل آن نبوده اما برای رفع این مشکلات نیاز به انتصاب و روی کار آمدن مدیرانی خلاق و مجرب داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس جزئیات جلسه اعضای این کمیسیون با رئیس مرکز پژوهش های مجلس را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس به روز نبودن قانون های شهری و شهرداری، مسائل اجتماعی و مشکلات مالی و اقتصادی را عامل درست اجرا نشدن مدیریت شهری دانست.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۹    
گفتگو با آقای علیرضا پاک فطرت عضو کمیسیون عمران مجلس
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تلاش کمیسیون های عمران و تلفیق مجلس برای اصلاح بودجه وزارت راه در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایری، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت که قابلیت و توانمندی شرکت های فولاد و سیمان کشور به مراتب بالاتر از مصالح مورد نیاز طرح جهش تولید مسکن است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۲    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در سه ماهه ششم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۴    
عضو کمیسیون عمران مجلس و نماینده مردم بندرعباس، قشم و ابوموسی با تاکید براینکه ایجاد و بهبود زیرساخت ها می تواند به رونق گردشگری دریایی و استقبال از جزایر کیش و قشم منجر شود ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: طبق گزارش معاون وزیر راه 608 هزار واحد مسکونی بر اساس طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید ساخته می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با میزان، گفت: امروز شاهد این هستیم که وزارت نفت به وسیله تهاتر نفت در راستای اجرای پروژه های عمرانی و در اصل، طلب پیمانکاران همراهی لازم را مد نظر قرار داده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۳:۱۳    
نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
سلام نو / تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:سامانه ثبت نام طرح ملی مسکن در اسفند ماه مجددا باز می شود تا جاماندگان بتوانند در این طرح نام نویسی کنند .
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۵    
وزرای راه و شهرسازی و صمت در جلسه کمیسیون عمران مجلس حضور نیافتند.
رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: سامانه ثبت نام طرح ملی مسکن در اسفند ماه مجددا باز خواهد شد و جاماندگان می توانند در این طرح نام نویسی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه امروز مجلس پذیرفت که مدیریت ایران خودرو و سایپا ایراد داشته و تاکید کرد که دولت به زودی سهام خود را در این دو شرکت خودروسازی به فروش می رساند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۵:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: دغدغه در خصوص نتایج حذف ارز ترجیحی بر معیشت مردم وجود دارد و قطعا مجلس تا زمانی که به یک راهکار جایگزین مناسب نرسد، بی محابا در این زمینه گام بر نخواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس مبنای توسعه استان ها را برنامه 5 ساله اعلام کرد و افزود: هرچند مبنای توسعه برنامه 5 ساله است اما مازندران در برنامه ششم توسعه موفق نبوده و از برنامه جا ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه رهن و اجاره مسکن برای برخی از مردم آرزو شده است، گفت: باید برای سکونت اقشار مختلف مردم به ویژه اقشار متوسط و ضعیف جامعه چاره اندیشی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از پیش بینی 20 هزار میلیارد تومان برای تامین قیر پروژه های عمرانی در بودجه 1401 خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۲:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: حذف وام ازدواج از ردیف بودجه مغایر با قانون جمعیت و تعالی خانواده است .
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از همراهی وزارت نفت به منظور پرداخت بدهی پیمانکاران پروژه های عمرانی و پیش بینی تخصیص 20 هزار میلیارد تومان جهت تامین قیر رایگان پروژه های عمرانی در سال آتی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تلاش وزارت نفت برای تهاتر نفت با بدهی پیمانکاران پروژه های عمرانی خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: برای حل مشکلات مسکن در کشور باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کرد و لازم است لایحه مشارکت بخش عمومی و خصوصی در مجلس تعیین تکلیف شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، جلسه بررسی خروجی پروژه "تحقیق و پژوهش در توسعه مدل هوشمند کنترل نقشه معماری در فرآیند صدور پروانه شهرداری تهران با رویکرد مدل سازی اطلاعات ساختمان" با حضور حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با برگزاری جلسات مستمر در وزارتخانه های مرتبط و تلاش و پیگیری های بی وقفه همه مراجع ذی ربط و مصوبه هیات دولت، فرودگاه شهدای جهرم به فرودگاه بین المللی ارتقا یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هدف از طرح حمایت از کارخانجات تولیدی جلوگیری از ایجاد اخلال در خط تولید و توقف تولید در سطح کشور است، اما برخی از بندهای این طرح به اندازه کافی شفاف نیست که می تواند زمینه ایجاد سوءاستفاده را فراهم کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۱:۲۲    
نشست اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز 3 بهمن ماه 1400 برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۵۷    
گروه استان ها عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه طرح منطقه آزاد بندر امیرآباد به کمیسیون اقتصادی مجلس رفت، گفت: منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد به منطقه آزاد تبدیل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور وزرای راه و صمت در نشست روز سه شنبه این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از استماع گزارش برنامه های رئیس مرکز پژوهش های مجلس در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس از رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت خواست برنامه شان برای حذف ارز ترجیحی و سیاست های پولی و مالی را شفاف کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس از رئیس جمهور خواست در اسرع وقت نسبت به شفاف سازی و اعلام برنامه های خود در حوزه سیاست های مالی، پولی، ارزی، تجاری و اقتصاد بین الملل و مدیریت بازار سرمایه و بازار ارز اقدام کند و افزود: می طلبد به طور شفاف برنامه خود را برای نحوه اجرای رتبه بندی معلمان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس ضمن انتقاد از عملکرد وزارت راه از کمیسیون عمران مجلس خواست که بر عملکرد وزارت راه و شهرسازی نظارت کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۰    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروزه جامعه تنش را نمی پسندد و لازم است نمایندگان مجلس شورای اسلامی با وزیر صحبت کنند تا منجربه استیضاح نشود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۰۴    
رضایی رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: ظرفیت تولید نفت ما بیش از آن چیزی است که به فروش رسانده می شود لذا این امکان وجود دارد که ما بتوانیم نفت را به سمت تکمیل پروژه های عمرانی هدایت کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هر گونه اقدام عمرانی باید بر اساس مطالعات فنی و تخصصی لازم برنامه ریزی و اجرایی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر کار به عنوان جوان ترین وزیر کابینه دولت سیزدهم فقط چند ماه بعد از آغاز به فعالیت، غیرمنطقی و برخلاف گام دوم انقلاب است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ اقبال شاکری، عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگوی تلفنی با برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد طرح جدید ترافیک برای پایتخت گفت ...
شمس الدین حسینی گفت: اختلاف نظرهای موجود در کمیسیون عمران مجلس مانع از مشارکت های عمومی و خصوصی پیش بینی شده در بودجه های دولت است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد؛ هوشنگ فروغمند اعرابی مدرس دانشگاه و کارشناس صنعت ساختمان و مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در برنامه امروز راجع به فرصت ها و تهدیدها در پیش فروش مسکن مطالبی را عنوان می کنند. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۱    
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت:متاسفانه وزارت اقتصاد و امور دارایی نتوانسته مکانیزم لازم را در بخش وصول مالیات خانه های خالی تعریف و اجرایی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
وزرای راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت به منظور ارایه گزارش در خصوص وضعیت عرضه مصالح ساختمانی در نشست هفته جاری کمیسیون عمران مجلس حاضر می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: توسعه روابط با چین و روسیه کشور را به یک بازیگر مهم منطقه ای و فراتر از آن تبدیل خواهد کرد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرلاین ها در تعیین کف قیمتی 600 هزار تومانی برای بلیت هواپیما تخطی کرده اند و بلیت ها را بالاتر از سقف نرخنامه می فروشند. تعیین کف قیمتی 600 هزار تومانی برای بلیت هواپیما از سوی شرکت های هواپیمایی همچنین فروش بلیت ها با مبالغ سقف تعیین شده و حتی فراتر از آن با واکنش سازمان هواپیمایی کشوری و ...
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره افزایش حقوق پلکانی کارمندان در سال 1401 می گوید این روش منطقی تر از روش های دیگر است اما درصورتی مجلس موافقت خواهد کرد که طیف وسیعی از حقوق بگیران در این روش با افزایش حقوق روبرو باشند وگرنه باید در نحوه افزایش حقوق در سال آینده تجدیدنظر شود. ...