سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۲:۰۹Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بلیت هواپیما»

پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی از اتصال کامل سیستم های فروش بلیت هواپیما و همه مراحل پذیرش و سوار شدن مسافران در فرودگاه های کشور به سامانه وزارت بهداشت و استعلام مبتلایان به کرونا خبر داد ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۱:۴۵   + ۵۷ سایت دیگر  
ایسنا: معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی از اتصال کامل سیستم های فروش بلیت هواپیما و همه مراحل پذیرش و سوار شدن مسافران در فرودگاه های کشور به سامانه وزارت بهداشت و استعلام مبتلایان به کرونا خبر داد. ...
در جریان بازدید معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی از فرودگاه مهرآباد و روند صدور بلیت هواپیما و کارت پرواز بر اساس پروتکل های جدید ابلاغ شده بهداشتی، همه ایرلاین ها به سامانه وزارت بهداشت متصل شده و برای مبتلایان به ویروس کرونا بلیتی صادر نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در جریان بازدید معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی از فرودگاه مهرآباد و روند صدور بلیت هواپیما و کارت پرواز بر اساس پروتکل های جدید ابلاغ شده بهداشتی، همه ایرلاین ها به سامانه وزارت بهداشت متصل شده و برای مبتلایان به ویروس کرونا بلیتی صادر نمی شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۴۵    
طبق مصوبه شورای عالی هواپیمایی کشوری، شرکت های هواپیمایی نرخ پروازها را با افزایش 10 درصدی نسبت به قیمت های خرداد امسال اعمال می کنند. ( منبع )
دنیای سفر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی گفت: با جود ریزش نرخ ارز و اثرگذاری آن در برخی بازارها از جمله خودرو، اما قیمت بلیت هواپیما همچنان بدون تغییر مانده و کاهش نیافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
آدم نژاد گفت: هم اکنون برای هیچ کدام از بیماران کرونایی بلیت هواپیما و قطار صادر نمی شود.
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۲۵   + ۸۵ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری از اتصال همه شرکت های هواپیمایی داخلی به سامانه شناسایی بیماران مبتلا به ویروس کرونا خبر داد.
فارس نوشت: دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: قیمت بلیت پروازهای داخلی در هیچ مسیری بیش از 10 درصد مصوبه شورای عالی هواپیمایی کشوری، افزایش نیافته است. ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
انجمن دفاتر خدمات گردشگری از باز بودن این مراکز در دو هفته نخست آذر ماه خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: مقصود اسعدی سامانی گفت: تمام پروازهای داخلی و خارجی به قوت خود باقیست و از ابتدای آذرماه هیچ تغییری در روند پروازها اعمال نمی شود. جهت کنترل بیماری کرونا با دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، طرح جامع اعمال محدودیت ها با سطح بندی شهرها به مناطق قرمز ...
ربیع   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، شهرام آدم نژاد بیان کرد: افرادی که تست کرونا آنها مثبت شده است پس از گذار از دوران قرنطینه که سامانه وزارت بهداشت آن را مشخص می کند، امکان استفاده از حمل و نقل عمومی مسافری جاده ای، قطار و هواپیما را خواهند داشت. ...
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مبتلایان به کرونا که تست آنها مثبت و کد ملی آنها در سامانه وزارت بهداشت ثبت شده است، تا 14 روز امکان سفر با هواپیما، قطار و اتوبوس ندارند و برای آنها بلیت صادر نمی شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سقف ذخیره کارت های سوخت مفقودی، نرخ نامه جدید بلیت هواپیما و اعلام نتایج قرعه کشی سایپا از اخبار اقتصادی امروز است.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
انجمن شرکت های هواپیمایی بر اساس مصوبه اخیر شورای عالی هواپیمایی نرخنامه جدید را برای پروازهای داخلی منتشر کرد که در آن حداکثر قیمت بلیت هواپیما در 227 مسیر پروازی مشخص شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۳   + ۴۸ سایت دیگر  
انجمن شرکت های هواپیمایی بر اساس مصوبه اخیر شورای عالی هواپیمایی نرخنامه جدید را برای پروازهای داخلی منتشر کرد که در آن حداکثر قیمت بلیت هواپیما در 227 مسیر پروازی مشخص شده است.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استقلال هنوز معلوم نیست که طبق صحبت های منتشر شده آیا مسابقات لیگ برتر فوتبال برگزار خواهد شد یا خیر؟ به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، زمزمه تعطیلی موقت لیگ به دلیل شیوع کرونا سبب سرگردانی استقلالی ها شده است ...
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۴۷ سایت دیگر  
جزئیات قیمت بلیت پروازهای داخلی که با 10 درصد افزایش نسبت به نرخ نامه خرداد ماه همراه شده و حداقل قیمت نیز از آن حذف شده، اعلام شد. به گزارش روند بازار به نقل از مهر ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
قیمت بلیت هواپیما برای پرواز های داخلی بالاخره مشخص شد و شرکت های هواپیمایی می توانند بلیت های خود را نهایتا تا10 درصد بالاتر از نرخنامه خرداد ماه امسال بفروشند و به گفته وزیر راه و شهرسازی گرانفروشان به تعزیرات معرفی می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
قیمت بلیت هواپیما برای پروازهای داخلی بالاخره مشخص شد و شرکت های هواپیمایی می توانند بلیت های خود را نهایتا تا10 درصد بالاتر از نرخنامه خرداد ماه امسال بفروشند و به گفته وزیر راه و شهرسازی گرانفروشان به تعزیرات معرفی می شوند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۱۲    
براساس مصوبه شورای عالی هواپیمایی کشوری، شرکت های هواپیمایی مجاز شدند حداکثر 10 درصد به سقف نرخ نامه مصوب خرداد امسال اضافه کنند.همچنین کف قیمت بلیت نیز از نرخ نامه حذف شد ...
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت بلیت پروازهای داخلی نسبت به جدول نرخی اعلام شده توسط انجمن شرکت های هواپیمایی در خرداد ماه 1399 به میزان 10 درصد افزایش یافت. این در حالی است که پیش از این مسئولان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده بودند که برنامه ای برای افزایش قیمت ها در دستور کار این وزارتخانه قرار ندارد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۲    
رشد تولید اکثر محصولات اصلی بخش صنعت و معدن در 7 ماه سال 99، بلیت هواپیما 10 درصد گران شد، سامانه نوبت دهی مکانیزه در مرزهای تجاری آغاز به کار می کند، اجرای 250 طرح بزرگ آب و برق تا پایان امسال برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
براساس مصوبه شب گذشته شورای عالی هواپیمایی کشوری، شرکت های هواپیمایی مجازند حداکثر 10 درصد به سقف نرخنامه مصوب خرداد ماه امسال اضافه کنند. بنابراین، پرواز قشم رشت با نرخ یک میلیون و 94 هزار و 390 در صدر این نرخنامه قرار دارد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۷    
با تصویب شورای عالی هواپیمایی کشوری قیمت بلیت هواپیما برای پروازهای داخلی با افزایش 10 درصدی نسبت به جدول نرخی اعلام شده در خرداد ماه امسال مواجه شده و حداقل قیمت ها و محدودیت حداقل قیمت ها از این نرخ نامه حذف شد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
با موافقت شورای عالی هواپیمایی، افزایش 10 درصدی قیمت بلیت پروازهای داخلی نسبت به جدول نرخی اعلام شده توسط انجمن شرکت های هواپیمایی در خرداد ماه 99، تصویب شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری بعد از جلسه با شرکت های حمل و نقل هوایی اعلام کرد که بلیت هواپیما 10 درصد نسبت به قیمت های خردادماه امسال گران می شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۲:۰۱   + ۱۰۵ سایت دیگر  
با تصویب شورای عالی هواپیمایی کشوری قیمت بلیت هواپیما برای پروازهای داخلی با افزایش 10 درصدی نسبت به جدول نرخی اعلام شده در خرداد ماه امسال مواجه شده و حداقل قیمت ها و محدودیت حداقل قیمت ها از این نرخ نامه حذف شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران گفت: در جلسه امروز شورای عالی هواپیمایی درباره نرخ بلیت هواپیما تصمیم گیری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
امروز در جلسه ای با حضور نمایندگان شرکت های هواپیمایی، سرنوشت قیمت بلیت هواپیما و موضوعات پیرامون این حوزه مشخص می شود.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۳۹ سایت دیگر  
رویکرد علی اصغر مونسان وزیر گردشگری در خصوص مقابله اقدام غیر قانونی افزایش قیمت بلیت هواپیما با استقبال فعالان صنعت گردشگری روبرو شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در حالی پنج سال از دستور وزیر سابق راه و شهرسازی برای آزادسازی قیمت بلیت هواپیما می گذرد که حمل ونقل هوایی مسافری همچنان تحت تاثیر منفی اقدام وزیر مستعفی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: در هفته جاری جلسه تعیین تکلیف نرخ بلیت هواپیما برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که از تمام ظرفیت های قانونی خود برای برخورد با افزایش غیر قانونی قیمت بلیت ایرلاین ها استفاده خواهیم کرد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
امروز قرار است شورای عالی هواپیمایی نرخ قطعی بلیت پروازهای داخلی را تعیین کند. شرکت هایی هوایی هزینه های مالی خود را به سازمان هواپیمایی ارسال کرده اند تا نرخ جدید بلیت هواپیما براساس این هزینه ها باشد اما رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تأکید کرد این هزینه ها برای سازمان قابل قبول نیست.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۲    
تعیین تکلیف ماجرای افزایش قیمت بلیت هواپیما به مراحل پایانی رسیده و آنگونه که معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری می گویدکه احتمالا امروز نهایی خواهد شد ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۳:۳۹    
خبرگزاری میزان - طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص تعادل بازار بورس، وضعیت بازار روغن و گوجه، نرخ بلیت هواپیما و بومی سازی برخی از ابزارهای صنعت نفت در صفحه اقتصادی میزان منتشر شده است. عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس: نباید بازار سرمایه را سیاسی کنیم ...
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از تعیین تکلیف قیمت بلیت هواپیما تا فردا خبر داد و گفت: نرخ پروازهای داخلی افزایشی نخواهد داشت.