شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۳۹Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بلیت هواپیما»

تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نرخ بلیت پرواز تهران چابهار به 5 میلیون تومان رسیده است از مسئولان مربوطه خواست تا ایرلاین های گران فروش را به تعزیرات معرفی کنند.
درحالی یکی از نمایندگان مجلس گفته برای جلوگیری از آزادسازی قیمت بلیت هواپیما قانون جدید مصوب می کنیم که دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با تصویب قانون جدید مخالفت کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی در توییتی از سلب اختیار این وزارتخانه در قیمت گذاری بلیت هواپیما خبر داد و گفت که در این ماجرا لحظه ای از دفاع از حقوق شهروندان عقب ننشستیم، اما شرمنده شدیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی در توییتی از سلب اختیار این وزارتخانه در قیمت گذاری بلیت هواپیما خبر داد و گفت که در این ماجرا لحظه ای از دفاع از حقوق شهروندان عقب ننشستیم، اما شرمنده شدیم.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دیوان عدالت اداری حکم نهایی خود مبنی بر عدم دخالت دولت درقیمت گذاری بلیت هواپیما را ابلاغ کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با ارزیابی تاثیر ناترازی عرضه و تقاضا و آزاد نشدن شبکه پروازی انجام شد
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ وی با اعلام این که با رأی دیوان عدالت اداری مبنی بر آزادسازی نرخ بلیت هواپیما، قطعا صنعت حمل ونقل هوایی وارد فاز جدیدی از خدمت رسانی به مردم خواهد شد افزود: با توجه به این که قیمت بلیت هواپیما شناور می شود، مردم می توانند مواقعی را که نرخ ها پایین تر است ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۰:۴۶    
در حالی که هفته گذشته برخی از گزارش های میدانی حاکی از رشد سرسام آور قیمت بلیت هواپیما در برخی مسیرها از جمله مسیر پرتقاضای تهران- مشهد تا 7 میلیون تومان بود ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۲:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا : مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی ، از رای دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت دخالت دولت در قیمت گذاری بلیت هواپیما خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۲:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سازمان های هواپیمایی وظیفه دارند نتیجه اقدامات و تصمیمات خود را در خصوص تعیین نرخ فروش بلیت پروازهای داخلی اعلام کنند.
سلام نو / عصر خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۲:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رای دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت دخالت دولت در قیمت گذاری بلیت هواپیما صادر شد.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، حسین مذنب ، مدیرکل بازرسی حقوق شهروندی و مدیریت عملکرد وزارت راه و شهرسازی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های مجازی نوشت: خدا خودش خوب شاهد است که ما هرچه در توانمان بود، ایستادگی کردیم، هرچه توانستند کردند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی درباره سلب اختیار وزارت در قیمت گذاری بلیت هواپیما، گفت: با وجود تلاش های فراوان شرمنده شدیم.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: عدد نهضت ملی مسکن از 2 میلیون و 653 هزار عبور کرده و 560 هزار واحد تحویل مردم شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایرنا ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۲    
نماینده مجلس دوازدهم: جلوی آزادسازی نرخ های بلیت هواپیما را می گیریم.
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از بازنگری قیمت بلیت هواپیما طی روزهای آینده خبر داد و گفت: رهاشدگی قیمت در این بخش نخواهیم داشت و آزادسازی هم به نفع مردم است هم ایرلاین ها.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
آبادان- نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: مردم از وضعیت آشفته بلیت هواپیما و قطار در سراسر کشور از جمله شهرهای آبادان و خرمشهر ناراضی هستند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مجلس دوازدهم با بیان اینکه تنها مانع افزایش سرسام آور قیمت بلیت هواپیما وزارت راه و شهرسازی بود که با رای اخیر دیوان این مانع بر سر سودجویان هم برداشته شد، گفت: با قانون گذاری در مجلس برای تعیین قیمت مصوب بلیت، رای دیوان را تغییر می دهیم.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دیوان عدالت اداری، رأی قبلی خود مبنی بر مجاز نبودن ستاد تنظیم بازار مجاز به نرخ گذاری قیمت بلیت هواپیما را دوباره تأیید کرد. با این کار، عملاً شرکت های هواپیمایی اجازه پیدا می کنند مثل آذرماه سال گذشته، بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی را به شدت افزایش دهند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دیوان عدالت اداری در نامه ای به وزارت راه و شهرسازی با تأکید بر اجرای رأی صادره از هیأت عمومی این دیوان درباره تعیین قیمت بلیت هواپیما، اختیارات این وزارتخانه را در کنترل قیمت بلیت هواپیما سلب کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس دیوان عدالت اداری با تأکید بر اجرای رأی صادره از هیأت عمومی این دیوان در خصوص تعیین قیمت بلیت هواپیما، اختیارات کنترل قیمت را از وزارت راه سلب کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، دیوان عدالت اداری کنترل قیمت بلیت هواپیما را از وزارت راه و شهرسازی گرفت. ایلنا در خبری نوشت:رئیس دیوان عدالت اداری در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اجرای رأی صادره از هیأت عمومی این دیوان در خصوص تعیین قیمت بلیت هواپیما، اختیارات این وزارتخانه را در کنترل قیمت [...]
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اجرای رأی صادره از هیأت عمومی این دیوان در خصوص تعیین قیمت بلیت هواپیما، اختیارات این وزارتخانه را در کنترل قیمت بلیت هواپیما سلب کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اجرای رأی صادره از هیأت عمومی این دیوان در خصوص تعیین قیمت بلیت هواپیما، اختیارات این وزارتخانه را در کنترل قیمت بلیت هواپیما سلب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اجرای رأی صادره از هیأت عمومی این دیوان در خصوص تعیین قیمت بلیت هواپیما، اختیارات این وزارتخانه را در کنترل قیمت بلیت هواپیما سلب کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۸    
در این شش روز هیچ یک از نامزدها از مشکل کمبود بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس که سفر را برای ایرانیان دشوار کرده و در بسیاری موارد سفر آنها را به تاخیر انداخته یا آنها را از سفر منصرف کرده است، سخنی به میان نیاورده است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۱:۲۸    
به گزارش زیرنویس ،بر اساس جدیدترین جدول نرخ بلیت پرواز مسیرهای داخلی سال 1403 سازمان هواپیمایی کشوری که 10 درصد مالیات ارزش افزوده و تمام عوارض متعلقه را در آن اعمال کرده اند، قیمت بلیت پرواز تهران مشهد یک میلیون و 326 هزار و 700 تومان است. تسنیم در خبری نوشت:اما تقریباً هیچ کدام از شرکت های [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۶۷ سایت دیگر  
بررسی بازار حمل ونقل هوایی مسافری نشان از نرخ های سرسام آور بلیت هواپیما تا بالای 7میلیون تومان دارد، بلیت پرواز تهران مشهد با قیمت 7.1میلیون تومان فروخته می شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای عالی استان ها با انتقاد از افزایش قیمت بلیت هواپیما از سیستان و بلوچستان به تهران گفت: متاسفانه قیمت بلیط از چابهار و زاهدان به تهران بیش از 3 برابر قیمت مصوب به فروش می رسد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۳    
کیهان از افزایش قیمت بلیت هواپیما انتقاد کرد و نوشت: اگر افزایش قیمت بلیت هواپیما به خاطر کمبود هواپیماست، پس چطور گفته می شود هر ماه تعدادی هواپیما خریداری می شود؟ اگر چنین است با افزایش قیمت خودسرانه باید برخورد شود؟
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی از کمبود بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی خبر داد و گفت: شرکت های هواپیمایی در مسیرهای عراق و ترکیه فعال تر هستند.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۵    
به گفته حمید غوابش؛ کارشناس صنعت هوایی تا زمانی که دولت به دستوری بودن نرخ خدمات پا فشاری می کند کاهش عرضه و فرسودگی ناوگان هوایی نتایج آن خواهند بود.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۰    
محمدمهدی غفوری، کارشناس صنعت هوایی با اعلام اینکه در قیمت گذاری در ایران وجود ندارد گفت: کلی نگری به قیمت بلیت درست نیست و باید به صورت موردی در هر مسیر قیمت ها با محاسبه هزینه ها و حدود 20 تا 30 درصد سود خالص ایرلاین مشخص شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۷:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی که سازمان هواپیمایی کشوری همواره بر تشدید نظارت بر فروش بلیت هواپیما و ممنوعیت فروش چارتری تاکید دارد اما برخی از سایت های شرکت های هواپیمایی اقدام به گران فروشی و فروش چارتری بلیت هواپیما می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: بدون هیچ اغراقی با دفاتر و آژانس های مسافرتی که در بحث فروش بلیت هواپیما تخلف کنند برخورد و مجوز های آنها را لغو خواهیم کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۱:۳۷    
امام جمعه آبادان با بیان اینکه بازار سیاه بلیت هواپیما و قطار در آبادان تشکیل شده است، خواستار پیگیری این امر و نظارت بر آن از سوی مسوولان امر شد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۴   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان در حال اجرا است، گفت: با ابلاغ قانون بودجه در حال تنظیم احکام حقوقی بازنشستگان هستیم و جلسات با صندوق های بازنشستگی شروع شده که در روزهای آینده تکمیل خواهد شد و با توجه به اینکه اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان از ابتدای سال ...
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هیچ یک از ممنوعیت های فروش بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی لغو نشده است.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۶۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، جعفر یازرلو اظهار کرد: در مسیر پروازهای بین المللی تنها مسیری که شرکت های هواپیمایی ملزم به رعایت قوانینی مانند نرخ مصوب از سوی سازمان هواپیمایی کشوری هستند مربوط به مسیرهای عتبات عالیات در بازه اربعین حسینی است که همه ساله از طریق سازمان هواپیمایی کشوری تعیین و ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۲    
حمید غوابش، کارشناس صنعت هوایی نبود بلیت هواپیما را ناشی از کمبود و فرسودگی ناوگان هوایی می داند و معتقد است ابتدا باید اقتصاد حمل و نقل هوایی به درستی درک شود سپس درباره این صنعت تصمیم گیری کرد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۷:۲۶    
با نزدیک شدن به تعطیلات دوباره اوضاع قیمت بلیت هواپیما نابسامان شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۵    
هواپیما در مقایسه با وسایل حمل ونقل دیگر سرعت بسیار بالایی دارد. مسافتی که با قطار،اتوبوس و خودروی شخصی حدود 10 ساعت طول می کشد با هواپیما بیشتر از 1 ساعت طی می شود ...
کرمان نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بهرامی، نایب رئیس اتاق کرمان با اشاره به کمبود بلیت هواپیما در استان کرمان گفت: این وضعیت باید بهبود یابد.