شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۴:۵۵Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حذف یارانه»

اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۰۴:۰۱    
یک کارشناس بازار سرمایه در خصوص صحبت ها درباره حذف یارانه انرژی گفت: این یک بسته سیاستی است که باعث می شود بنگاه های ناتراز و زیان ده مثل صنعت خودرو یا حذف شوند یا به بخش خصوصی واگذار شوند یا به سمت اصلاح ساختار حرکت کنند.
بانکی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۱    
پس از تبلیغات بسیار و اطلا ع رسانی قطره چکانی سرانجام روشن شد آنچه که آقای رئیس جمهور، جراحی بزرگ اقتصادی می نامد، در وجه عمده هدفمند کردن یارانه ها و در تازه ترین شکلش، به واقع حذف یارانه ها است ...
بانکی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۰۴:۳۵    
در حالی که دولت ایران درصدد اجرای برنامه “تحول اقتصادی و نقدی کردن یارانه ها” است، برخی کارشناسان و نمایندگان مجلس نسبت به تورم زا بودن آن هشدار داده اند. ...
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۷:۰۷    
عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور زنجان با بیان اینکه شرایط اقتصادی جامعه در وضعیت رکود تورمی ناشی از نرخ های بالای بیکاری قرار دارد، گفت: زمزمه هایی مبنی بر حذف یارانه ها از سوی یکی از نامزدهای انتخاباتی به گوش می رسد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۶:۴۵    
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: افزایش قیمت بنزین و حذف یارانه آسیب جدی به قشر ضعیف جامعه وارد خواهد کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۲:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: سردار بزرگ کشورمان سپهبد شهید قاسم سلیمانی را غرور ملی و خار چشم دشمنان می دانم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، دومین مناظره مسعود پزشکیان نامزد انتخابات ریاست جمهوری در تبلیغات دور دوم انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۱:۰۱    
استاد دانشگاه محقق اردبیلی گفت: با حذف یارانه و بنزین آزاد 25 هزار تومانی مدنظر پزشکیان و رئیس ستادش، تقریباً افزایش هشت برابری را شاهد خواهیم بود و محرومین فقیرتر می شوند. ...
روزنامه اعتماد نوشت: (با طرح وان) هر چقدر میزان مصرف کمتر باشد، پول بیشتری نصیب فرد می شود. در این صورت، استفاده از خودروی شخصی کاملا طبقاتی می شود. کسی که پول بیشتری دارد می تواند هر چقدر می خواهد بنزین بخرد و کسی که پول نداشته باشد، پس از اتمام وان خود قادر به تهیه سوخت نیست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
با سلب اختیارات وزارت راه در نرخ گذاری بلیت هواپیما در حکم دیوان عدالت اداری، قیمت بلیت پروازهای داخلی بی محابا افزایش یافت، این در حالی است که در این حکم، یارانه 250 هزار میلیارد ریالی و سوختی که تقریبا رایگان به شرکت ها عرضه می شود، فراموش شده است.
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
دولت در پایان سال گذشته با تغییر روال معمول و اعلام ارائه یارانه نقدی دهک از یک تا سه ماه زودتر، به منظور افزایش انگیزه مردم، اقدام به واریز آن کرد تا افراد بیشتری فرصت برای بررسی و تصمیم گیری داشته باشند.
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دهک بندی تا بهمن 1402 اعتبار داشت و از آن به بعد معیار صدک بندی را جایگزین کردند تا به قول خودشان نتیجه خروجی آزمون وسع سنجی دقیق تر شود. لازم است بگوییم هر صدم را باید یک صدم جمعیت کل کشور فرض کرد؟
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
گویا قرار است بزودی یکسری دیگر از شهروندان از لیست یاران بگیران حذف شوند.
سلام نو / تیک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی میزان افزایش یارانه های نقدی در سال 1403 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۶    
یارانه خرداد بدون نگرانی برای تمامی دهک ها واریز میشود و هیچ خبری از حذف یارانه در این ماه نیست
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان هم مثل خیلی از انقلابیون سال 57 عقاید عدالت خواهانه دارد. ساده زیست است، از تجملات دوری می کند، خود را مدافع مستضعفان می داند و معتقد به عدالت است و باور دارد که دولت باید بخش هایی از هزینه زندگی مردم را گردن بگیرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای منتهی به انتخابات 8 تیر، نامزد های ریاست جمهوری در برنامه های مختلف به بیان نظرات خود در حوزه انرژی پرداختند و دیدگاه های متفاوتی را به عنوان راه حل ارائه کردند.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۰    
خاویر میلی رئیس جمهور آرژانتین، یک اقتصاددان نئولیبرال است که با وعده های صریح شوک درمانی، کاهش ارزش پول ملی، دلاریزه سازی اقتصاد، حذف یارانه ها و... رای آورده است
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۵۹ سایت دیگر  
در حالیکه در جداول پیوست بودجه 1403 رقمی معادل 116 میلیارد یورو به عنوان یارانه پنهان گنجانده شده، که در صورت آزادسازی این یارانه انرژی، یارانه ریالی نقدی 5 میلیون تومانی به هر ایرانی تعلق خواهد گرفت.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
موافق حذف یارانه ها است و از مالیات بر عایدی سرمایه و طرح شفافیت دفاع می کند. از عرضه خودرو در بورس کالا انتقاد دارد و مخالف قیمت گذاری دستوری است. او در مورد بازار سرمایه هم معتقد است دخالت دولت عامل بروز مشکلات شده.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
کالابرگ الکترونیک هجدهم خرداد ماه شارژ شد اما خبری از یارانه تشویقی 220 هزار تومانی نبود. در شرایطی که چهار روز تا زمان واریز یارانه نقدی برای دهک یک تا سه باقی مانده، بازار شایعه و گمانه زنی داغ شده است
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
فرارو- یارانه خرداد قرار است طبق برنامه اواخر همین هفته واریز شود اما با گذشت سه روز از موعد معمول، هنوز یارانه مضاعف برای مشمولان کالابرگ و یارانه تشویقی شارژ نشده و به همین دلیل شایعه حذف یارانه تشویقی دهن به دهن می چرخد. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عبدالامیر یاقوتی، مدیرکل امور انرژی و مشتریان شرکت توانیر در برنامه رادیویی روی خط اقتصاد از رادیو اقتصاد گفت: حذف یارانه برق از مشترکان پرمصرف که درصد کمی از مشترکان صنعت برق را تشکیل می دهند جریمه نیست و در واقع قیمت برق برای دهک های پر مصرف به ازای قیمت تمام شده واقعی محاسبه خواهد شد ...
اخیرا صدا و سیما در حرکتی غیر حرفه ای چندین بار به یاسر جبرائیلی برای ترویج افکار غیرعلمی خود تریبون یکطرفه داده و اجازه میدهد کسی سواد اقتصادی ندارد اذهان مردم را در مسائل اقتصادی منحرف کند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان گفت: به دنبال این هستیم که اقتصاد و امنیت ایران و افغانستان را باهم گره بزنیم تا با ایجاد یک فضای مطلوب در زمینه اقتصادی و کاهش نگرانی های امنیتی و قاچاق به به مرزنشین ها کمک کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس با اشاره به تداوم جنایات رژیم صهیونیستی در النصیرات غزه اعلام کرد: ملت فلسطین هرگز تسلیم نخواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۳   + ۷۶ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری بخش دوم قانون بودجه کل کشور سال 1403 را به همراه جداول آن به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۴    
شهر مشهد از مهمترین شهرهای مذهبی، توریستی و گردشگری ایران به شمار می رود. به همین دلیل، قیمت بلیط هواپیما داخلی برای آن از شهرهای مختلف مانند تهران بالا بوده و باید قبل از سفر به این شهر حتماً اقدام به رزرو هتل کنید ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان: به علت حجم زیاد ثبت نام کنندگان بخشی از مهلت پنج روزه دوم نیز استفاده می شود
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۸   + ۵۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه ایران، گفت: رژیم اشغالگر تنها زمانی حقیقت را می پذیرد که از ابزار قدرت علیه آن استفاده کنیم؛ عملیات وعده صادق و اقدام مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران در تنبیه این رژیم اشغالگر گواه روشنی برای این مدعا است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اگر نرخ رشد جمعیت تصاعدی نشود جامعه پیر می شود، جامعه پیر محکوم به فناست، با جامعه جوان و با نشاط همه مسائل حل می شود و جامعه استحکام پیدا می کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان اعلام کرد: فردا در استان همدان عزای عمومی است و پیکر آیت الله محمدی صبح فردا در همدان و بعد از ظهر فردا در فامنین تشییع و برای خاکسپاری به قم اعزام می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه رای گیری در این شورا به صورت مخفی است گفت: مبنای ما قانون است و مهندسی بلد نیستیم و اساساً مهندس نیستیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس در پیامی درگذشت بانوی محترمه، خانم عفت شجاع همسر امیر سرافراز سپهبد شهید علی صیادشیرازی را تسلیت گفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۲    
بر خلاف ادعای یکی از رسانه ها، هیچ مذاکره و تفاهمی برای ائتلاف میان قالیباف و لاریجانی صورت نگرفته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اگر به هر دلیلی نامزدهای جبهه اصلاحات یعنی جهانگیری، پزشکیان و آخوندی ردصلاحیت شوند، ممکن است این جبهه بار دیگر بخواهد روش تحریم انتخابات را در پیش بگیرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۹۳ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات گفت: رفتار نامزدها و حامیان آن ها با بی طرفی کامل و به طور مستمر رصد شده و به افرادی که رویکرد تخریب گرایانه اتخاذ کنند، تذکرات لازم داده خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس در پیامی درگذشت آیت الله حاج شیخ غیا ث الدین طه محمدی، نماینده سابق ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان و نماینده سابق مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۷۰ سایت دیگر  
یارانه نقدی از سال گذشته برای دهک های اول تا سوم 400 هزار تومان و برای دهک های چهارم تا نهم 300 هزار تومان بوده و این رقم دستخوش تغییر نشده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۹:۳۶    
مولکولارسیو 4A آلومینوسیلیکات های فلزی قلیایی به شکل کروی هستند، که دارای ساختار کریستالی با منافذ باز در سایز 4 انگستروم است. غربال مولکولی 4a قادر به جذب مولکول هایی در سایز 4 انگستروم یا کوچکتر مانند؛ اکسیژن، نیتروژن، دی اکسید کربن و هیدروکربن های زنجیره مستقیم است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یارانه های نقدی به صورت مستمر و به طور دوره ای پرداخت می شوند. مبلغ و نحوه پرداخت یارانه ها بسته به سیاست ها و بودجه دولت در هر سال تعیین می شود و ممکن است تغییر کند.این یارانه به طور معمول به صورت ماهیانه به حساب بانکی افراد واجد شرایط واریز می شود.
وقت صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۲   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش وقت صبح ، سرپرستان خانوار، قبل این تصمیم فارغ از رتبه و جایگاه خود در دهک بندی درآمدی، دقیقا در تاریخ 21 ماه یارانه نقدی را می گرفتند و به میل و اختیار خود مجاز بودند را در قالب کالابرگ خرج کنند یا به روش محبوب از عابربانک ها پول نقد بگیرند. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استعلام یارانه یکی از مهمترین بخش هایی است که افراد زیادی به دنبال آموزش آن هستند چرا که با یادگیری آن میتوانند اطلاعات کمک معیشتی خود را متوجه شوند. استعلام یارانه با روش های گوناگونی قابل دریافت است که در ادامه به آن پرداخته ایم و روش های موجود را گفته ایم ...