یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۲:۲۵Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میاندورود»

مازند اصناف   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: تمایل ما به سمت اقتصاد کشورهای چین و روسیه بیشتر شده و با توجه به اینکه وسعت، جمعیت و بازار هدف بسیار خوبی در بین این کشورها وجود دارد می تواند همکاری خوبی ایجاد کند.
بلاغ مازندران   ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: تمایل ما به سمت اقتصاد کشورهای چین و روسیه بیشتر شده و با توجه به اینکه وسعت، جمعیت و بازار هدف بسیار خوبی در بین این کشورها وجود دارد می تواند همکاری خوبی ایجاد کند.
بلاغ مازندران   ۸ ساعت پیش    
امام جمعه میاندورود گفت: امروز مجالس دینی ما که باید آگاه رسانی و هدایت مردم را داشته باشند اما متاسفانه دشمن کاری کرده که اسلام منهای روحانیت است و مجالس دینی ما را از روحانیون خالی و مداح محوری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
پیش بینی می شود امسال بیش از 506 تن انار در باغ های شهرستان میاندورود برداشت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز مازندران : روند گازرسانی به 23 روستای کوهستانی باقیمانده شهرستان های ساری و میاندرود سرعت می گیرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از تامین و توزیع کودهای کشاورزی پرمصرف مورد نیاز برای تولید 7461 هکتار باغات مرکبات در شهرستان میاندورود مازندران خبر داد رضا افراسیابی با اعلام این مطلب افزود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید قوانین بروز و شفاف باشند، گفت: هدف از امضای طرح اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، توجه به نگرش های قانونمند است.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامیگفت: محرابیان وزیر نیرو در جلسه ای دو روز قبل با مجمع نمایندگان مازندران دستور داد که برابر همان مهندسی ارزشی که قبلا صورت گرفته است، برای بررسی مجدد و اقدام کارشناسی، کار اجرایی این سد تا اطلاع ثانوی، تعطیل ....
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی مقارن ساعت 8 و 15 صبح امروز برای انجام سفر یک روزه وارد فرودگاه دشت ناز میاندورود شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از دیدار با وزیر جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: باید تسهیلات بانکی برای تهیه ادوات کشاورزی (تراکتور، کمباین و....) انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۶    
مرکز مستقل واکسیناسیون عمومی شهرستان میاندرود در سورک راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شش ماه نخست امسال 72 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در شهرستان میاندورود جذب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ماموران انتظامی 2 سارق احشام با 7 فقره سرقت را در میاندورود دستگیر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندورود گفت: پیش بینی می شود امسال 60 هزار تن نارنگی از باغات این شهرستان برداشت شود.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
شمال نیوز : پس از کش و قوس های فراوان و تایید و تکذیبیه ها، علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی پرده از یک تخلف برداشت.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۵۶    
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پشتوانه سد فینسک از یک منظر شخص آقای روحانی رئیس جمهور سابق کشور بود، گفت: روحانی در دقایق پایانی روزهای دولت دوازدهم ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۶    
امام جمعه موقت میاندورود با اشاره به اینکه امروز شاهد نتیجه حضور 20 ساله آمریکا در افغانستان هستیم، گفت: مردم منطقه متوجه شدند که حضور امریکا در منطقه چیزی جز خفت و خاری ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ساری- نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خواستار اصلاح قوانین مرتبط با توسعه بخش تعاون اصلاح شد و گفت: تعالی تعاون سبب توسعه اقتصاد می شود.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۲    
مدتی است که فعالیت قانونی شورای شهر ششم آغاز شد و شهردار نیز تعیین گردید و اعضای شورای شهر ساری نیز هر روز از یک منطقه و طرح و پروژه بازدید و عکس و فیلم این تصاویر را نیز به سرعت، هم رسانی می کنند و ادامه این بازدیدها به نشست روز گذشته با محمد دامادی معاون وزیر صمت ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جواد طالبی شهردار مرکز استان به همراه زارعی و بابایی کارنامی نمایندگان مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی و نیز اعضای شورای اسلامی شهر ساری با حضور در دفتر کار معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و معاون پارلمانی وزارت صنعت معدن و تجارت با آنان دیدار و گفتگو ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
در نشست نمایندگان مردم ساری و میاندورود در خانه ملت، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ساری اعتبار قابل توجهی به طرح های بازآفرینی شهری مرکز استان اختصاص یافت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۵۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ عبدالرضا قلندری ، معاون توانبخشی بهزیستی مازندران با همراهی ربابه انیشه رئیس بهزیستی شهرستان میاندورود از مرکز توانبخشی مراقبتی شبانه روزی افراد دارای معلولیت ذهنی پسران بالای 14 سال حدیث مهربانی این شهرستان بازدید و از زحمات کارکنان این مرکز تشکر و ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۶    
مأموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهرهای نور، فریدونکنار، آمل، بابل، میاندورود و بهشهر متخلفان شکار و صید را به همراه 21 قبضه سلاح شکاری، مقداری گوشت شوکا و بیش از 200 قطعه ماهی دستگیر کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از توزیع 144 تن کود کشاورزی از نوع سوپرفسفات ترپیل درشهرستان میاندورود در 5 ماهه سال جاری خبر داد. رضا افراسیابی با اعلام این مطلب افزود: ...
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات و موانع حوزه سلامت نیازمند ارائه اطلاعات درست به مجلس است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۷    
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس در توئیتی بر لزوم توزیع عادلانه واکسن در کشور تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، گفت: اظهارات بنده درباره عدم احداث سد فینسک به استناد تحقیقات انجام شده در وزارت نیرو بوده و سد فینسک احداث نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت نابسامان بازار مرغ گفت: باتوجه به اینکه یارانه در اختیار تولیدکنندگان قرار می گیرد و ازطرف دیگر هم تولیدکنندگان و هم مصرف کنندگان ناراضی هستند دولت باید به میدان بیاید و به مشکلات رسیدگی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
شهردار ساری در نشست با نمایندگان مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی تکمیل پروژه های شهری را مهم دانست و گفت: تکمیل 5 پروژه شهری نیازمند 800 میلیارد تومان اعتبار است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۶:۵۸    
مسئول نمایندگی راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میاندورود از توزیع کلاه ایمنی رایگان در سطح این شهرستان با هدف ارتقای ایمنی تردد و فرهنگ عبور و مرور راکبان موتور سوار خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: شرور معروف میاندورود بازداشت شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۸    
میاندورود (پانا)- فرماندار شهرستان میاندورود از اجرای 16 پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال خبر داد. حسین منفردی در گفت و گو با پانا گفت: در حوزه کشاورزی که در اولویت برنامه های ما قرار دارد، با وجود مشکلات بسیاری نظیر کمبود اعتبارات، اقدامات خوبی صورت گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مهم ترین حوادث مازندران در روز چهارشنبه 10 شهریور ماه سال 1400 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندورود از افتتاح و بهره برداری آب بندان 63 هکتاری با اعتبار 30 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۵۷    
رقیه انوری از واکسیناسیون 40 درصد جمعیت بالای 18 سال شهرستان میاندورود خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود از واکسیناسیون 40 درصد جمعیت بالای 18 سال شهرستان خبر داد.
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۳۲    
دستگیری سارقان سیم برق هوایی در میاندورود فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از شناسایی و دستگیری 2 سارق و کشف 7 فقره سرقت خبر داد. سرهنگ مجید باقری در گفت و گو با هرازنیوز، بیان داشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تحلیف و انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان میاندورود در محل فرمانداری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
متن دعوت نامه خبر از برگزاری نشست خبری می داد ولی محتوای برنامه تجلیل از کارمندان و مدیران نمونه دستگاه های اجرایی شهرستان میاندورود بود! در پایان مراسم تجلیل در حالی که فرماندار میاندورود قصد ترک سالن جلسه را داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مسوول نمایندگی راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میاندورود از بهره برداری پل محور "دشت ناز دنگسرک" این شهرستان با صرف اعتباری بیش از 19 میلیارد ریال خبرداد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
طرح آبرسانی به روستاهای "بادله"، "کیاپی" و "لالیم" با هدف تامین آب شرب سالم و پایدار و رفع مشکل کمبود آب در شهرستان میاندورود همزمان با پنجمین روز از هفته دولت به بهره برداری رسید.
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۷    
قاچاقچی 15 تن چوب جنگلی در “میاندورود” دستگیر شد فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از کشف 15 تن چوب از یک قاچاقچی محصولات جنگلی در این شهرستان خبر داد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۱    
اعضای شورای شهر سورک با دعوت از رئیس امور آب و فاضلاب میاندورود پیگیر مشکلات آب شرب شدند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۳    
اعضای شورای شهر سورک با دعوت از رئیس امور آب و فاضلاب میاندورود پیگیر مشکلات آب شرب شدند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
میاندورود (پانا)- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میاندورود عنوان کرد با اجرای طرح شمیم حسینی در محرم امسال، تا کنون مبلغ دو میلیارد ریال سبد غذایی میان نیازمندان توزیع شده است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ دکتر فرزاد گوهردهی ، مدیرکل بهزیستی مازندران در دومین روز از هفته دولت از مرکز مثبت زندگی شهر طبقده شهرستان میاندرود بازدید و نحوه ارائه خدمات به جامعه هدف را بررسی و ارزیابی کرد.
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۶    
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس در توئیتی بر لزوم محرومیت زدایی از استان های جنوبی و گازرسانی به استان های شمالی از سوی وزارت نفت تاکید کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۱    
مدیر جهاد کشاورزی میاندورود گفت: تاکنون حدود 95 درصد برنج ارقام محلی برداشت شده است و مابقی که زیر کشت برنج پرمحصول قرار گرفته بزودی آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
83 دستگاه تجهیزات استخراج ارز دیجیتال به ارزش 8 میلیارد ریال در شهرستان میاندورود کشف شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندورود از کشت شبدر در چهار هزار و 500 هکتار زمین کشاورزی این شهرستان خبر داد.