شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۱:۵۱Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متخلفان»

ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان رزن با تأکید بر اینکه فعالیت های نامزدها و طرفداران آنها در فضای مجازی و حقیقی رصد می شود، گفت: با متخلفان انتخاباتی طبق قانون برخورد می شود.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - نماینده ولی فقیه در لرستان با تشریح ویژگی های یک کاندیدا و نماینده اصلح، گفت: با کسانی که فضای انتخاباتی استان را به سمت تخریب و سیاه نمایی می برند بدون هیچ تبعیضی برخورد شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان گفت: به استناد ماده 207 آئین نامه راهنمایی و رانندگی، نوشتن عبارات، نصب هرگونه تصاویر و پوسترهای تبلیغاتی که مانع دید راننده و یا پوشاندن چراغ های وسیله نقلیه شود خلاف قانون است و پلیس با متخلفان برخورد خواهد کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
دادستان مرکز کهگیلویه وبویراحمد گفت: یکی از تمهیدات مهمی که در رای گیری و پای صندوق های رای اندیشیده شده است، گشت های انتظامی و قضایی است که با قید فوریت و سرعت و چنانچه تخلفی مشاهده شود، برخورد قاطع خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: اقدامات مغایر امنیت ملی، وعده خارج از اختیارات، تخریب تبلیغات دیگر نماینده ها، از مصادیق جرایم و تخلفات تبلیغات انتخاباتی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر ضمن تقدیر از برخوردهای قاطع مجموعه قضایی و نهادهای امنیتی با متخلفان در اسلامشهر گفت: در همین ایام منتهی به روز انتخابات اجرای آرای کمیسیون ماده 99 جهت قلع وقمع ساخت وسازها غیرمجاز ادامه خواهد داشت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۱۶۴ سایت دیگر  
معاون نظارت بانک مرکزی از برخورد با بانک های متخلف در عدم رعایت نرخ سود سپرده ها و تسهیلات خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهبود کسب وکار وزارت اقتصاد با اشاره به غیر قانونی بودن ارائه مجوزهای کسب و کار به صورت کاغذی به ماموران دولتی گفت: هرگونه درخواستی از سوی مامور دولتی مبنی بر ارائه شناسه یکتا به صورت کاغذی مطابق قانون جرم است و با مامور متخلف برخورد قانونی می شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۲۰    
سلامت نیوز: بنیانگزار دانش محیط زیست در دانشگاه های ایران به سلامت نیوز گفت: تنها خواستی که از مسوولان سازمان جنگل ها داشتم این بود که در آخر عمرم به این صورت به من پاداش بدهند که محل روستای زادگاهم "امام زاده شیخ نور" را که به وسیله متخلفان خراب شده و درختان ارزشمند وکهنسال چند صد ساله سرخدار و ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور شهروندان وزارت راه و شهرسازی در خصوص تکرار تخلف گرانفروشی بلیت از سوی برخی شرکت های هواپیمایی، گفت: این تخلفات محرز است و وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری عزم خود را بر برخورد با متخلفان و افرادی که به دولت و مردم دهن کجی می کنند جزم کرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
پلیس فتا نیز تمام تخلفات احتمالی کاندیدا های انتخابات در فضای مجازی را رصد کرده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: کمیته ای برای نظارت و پیشگیری از تخلفات تبلیغات انتخاباتی در استان تشکیل داده ایم.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
این روزها و با نزدیک شدن به نوروز جنب وجوش در شهر بار دیگر افزایش یافته و مثل همیشه تردد موتورسیکلت ها در سطح شهر با کلکسیونی از بی قانونی و تخلف به کابوس شهروندان و رانندگان دیگر تبدیل شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۴    
مشهد- معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: بر اساس قانون انتخابات تبلیغات زود هنگام ممنوع و با متخلفان برخورد می شود.
در10 ماهه گذشته در راستای طرح تشدید برخورد با متخلفان اضافه تناژ 5 هزار و 690 مورد تخلف شناسایی و اعمال قانون شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از بازرسی 72 هزار و 400 در یازده ماهه سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت بیش از 10 هزار و 93 پرونده تخلف به ارزش هزار و 300 میلیارد تومان برای متخلفان تشکیل شده است.
مهدی موحدی گفت: تاکنون از طریق سامانه سوت زنی و روش های مختلف از جمله رصد حساب های بانکی مشکوک به تجاری، برخی از پزشکانی را که فرار مالیاتی دارند را شناسایی کرده و اسامی آنها به ادارت مربوط ارسال شده است.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا فراجا از رصد این پلیس بر فضای انتخابات و برخورد با تخلفات نامزدهای انتخاباتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۰    
معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیرو های مسلح در سفر به شهرکرد گفت: هرگونه مداخله و شرکت نظامیان در دسته بندی های سیاسی و تبلیغات انتخاباتی ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان سردشت تعدادی ادوات صیادی غیرمجاز را کشف و ضبط کردند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت : با توجه به اینکه مخدوش کردن و تردد خودرو های فاقد پلاک توسط رانندگان جرم محسوب می شود، پلیس راهور برخورد بدون اغماض با متخلفان را در دستور کار خود قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سروستان گفت: جانبداری ناظران از نامزد های انتخاباتی تخلف است و با متخلفان برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
یگان حفاظت محیط زیست پارک ملی کرخه، دو گروه متخلف شکار غیر مجاز پرندگان را دستگیر نمود.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۱:۲۸   + ۵۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با اعلام اینکه گوشت قرمز تولید داخل نرخ مصوبی ندارد و قیمت را بازار تعیین می کند، گفت: در صورت مشاهده هرگونه افزایش قیمتی در کالاهای اساسی و مایحتاج مردم با متخلفان برخورد قانونی می شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، حسن اکبری با اشاره به اینکه حفاظت مناسب از حیات وحش کشور در گرو افزایش نیرو های محیط بانی و تامین تجهزات مناسب است، گفت: اکنون حدود 3000 محیط بان مناطق حفاظت شده کشور را پوشش می دهند. وی ادامه داد: 670 پاسگاه محیط بانی نیز درکشور وجود دارد. ...
بانک مردم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: خودروهایی که فاقد بیمه شخص ثالث هستند، جریمه خواهند شد. بر همین اساس، بیمه مرکزی لیست مبلغ جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث را اعلام کرد تا برابر مقررات با متخلفان برخورد شود ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی با اشاره به فرا رسیدن ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان از تشدید بازرسی ها و جلوگیری از افزایش غیرقانونی قیمت کالاهای اساسی دربازار خبر داد و گفت: با متخلفان برخورد قانونی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان -ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: گشت مشترک تعزیرات حکومتی زنجان، پیرامون نظارت بر شبکه های توزیع شیر خشک یارانه ای در داروخانه ها نظارت و با متخلفان برخورد می کند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت : برخی از فروشگاه های خرده محلی در خصوص ارائه کالا های اساسی اعلام شده، تخلف هایی انجام داده اند و موجب گلایه مندی مردم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی با اشاره به فرا رسیدن ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان از تشدید بازرسی ها و جلوگیری از افزایش غیرقانونی قیمت کالاهای اساسی دربازار خبر داد و گفت: با متخلفان برخورد قانونی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
حشمت اله عسگری در جلسه کارگروه آرد و نان استان اظهار داشت: قیمت نان در سال جاری همان مصوبه سال گذشته است و هیچ گونه افزایش قیمتی در این زمینه نداریم. هرگونه افزایش قیمت نان مبنای قانونی ندارد و قطعا با متخلفان برخورد قانونی می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- رییس کل دادگستری استان اردبیل از برخورد قاطع، سریع و قانونی با متخلفان عرصه انتخابات خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی مازندران درجلسه شورای اداری از رسیدگی فوری به پرونده های متخلفین اقتصادی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: در حوزه آرد و نان با توجه به حساسیت موضوع نان و ارتباط آن با امنیت غذایی با قاطعیت و به صورت بازدارنده با متخلفان برخورد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست نقده گفت: 700 متر تور ماهیگیری و 40 قطعه ماهی صید شده از متخلفان در رودخانه گدار این شهرستان کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ توصیه ها و هشدارهایی را درباره فعالیت و تبلیغات نامزدهای انتخابات در فضای مجازی ارائه کرد و گفت: با متخلفان بر اساس قانون برخورد می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان گیلان گفت: گروکشی کارنامه تحصیلی در ازای دریافت وجه نقد برخلاف مقررات است و با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مأموران یگان حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری در منطقه حفاظت شده شیدا موفق به دستگیری متخلفان شکار غیر مجاز به همراه یک قبضه اسلحه شکاری شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست در شهرستان لردگان موفق به دستگیری متخلفان شکار غیر مجاز کبک به همراه 3 قبضه اسلحه شکاری شدند.
لنگر نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته رئیس اداره حفاظت محیط زیست آستانه اشرفیه، طی چند مرحله گشت مشترک شبانه، متخلفین شکار و صید و برداشت های غیرمجاز مصالح رودخانه ای در حوزه مرزی شهرستان آستانه اشرفیه با شهرهای همجوار غافلگیر ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۲    
مهاجر با بیان اینکه عمل براساس قانون و مستندات از وظایف اصلی افراد دخیل در برگزاری انتخابات است، گفت: باید با تخلفات مشهود و مستند قاطع برخورد کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال آرای خود را درخصوص چند پرونده اعلام کرد. متخلفان هر کدام به مدت معین از هرگونه فعالیت فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محروم شدند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیردولتی آموزش و پرورش درباره شهریه ای که مدارس غیردولتی می گیرند، توضیحاتی داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فصل سرشماری است و اصلی ترین روشی که برای سرشماری پرندگان و چهارپایان استفاده می شود، مشاهده مستقیم است. مشاهده مستقیم برای مساحت مناطق چهارگانه روشی زمان بر همراه با خطای انسانی است. چند سالی است که یگان حفاظت برخی استان ها با کمک تکنولوژی های جدیدتر مثل پهباد، سرشماری ها را انجام می دهند.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اول فارس مدیرکل بازرسی استانداری تهران با اشاره به نظارت و بازرسی از دستگاه های استان تهران گفت: امسال نسبت به سال قبل 8 درصد بهبود عملکرد در دستگاه ها داشته ایم. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیته انضباطی فدراسیون والیبال آراء خود را درباره شهرآورد اردکان اعلام و متخلفان این دیدار را نقره داغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۱۳۳ سایت دیگر  
اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران اعلام کرد هرگونه خرید و فروش کدملی اشخاص تحت هر عنوان و قراردادی به شخص ثالث، به منزله حقیقی تخلف بوده و عواقب سنگین حقوقی، کیفری و مالیاتی در پی خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: تفرقه افکنی، تخریب نامزدها خط قرمز فعالیت های انتخاباتی است و با جدیت با متخلفان برخورد خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
شکایت چند بازیکن فوتبال از باشگاه های خود باعث صدور آرای جدید از سوی کمیته تعیین وضعیت فدراسیون شد.