جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۹:۱۹Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان نمین»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- سامانه ساخت و ساز و خدمات فنی روستایی توسط اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل روز چهارشنبه طی آیینی در روستای حور شهرستان نمین راه اندازی شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و آموزش و پرورش شهرستان نمین، تعداد 77 دستگاه تبلت تحویل دانش آموزان کم برخوردار این شهرستان شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین گفت: برنامه ریزی و اقدامات لازم بر اساس تعامل خوب با نهادها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۸    
سامانه ساخت و ساز و ارائه خدمات فنی روستایی استان اردبیل به صورت نمادین در روستای حور شهرستان نمین راه اندازی شد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
قربان کاجی در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، اظهار داشت: ساعت 22:59دقیقه شب گذشته یک مورد اتش سوزی کارگاه بازیافت لاستیک در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله اتش نشانی شهرک صنعتی به محل اعزام شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- 2 نگهبان یک کارگاه بازیافت لاستیک در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل در شهرستان نمین دوشنبه شب بر اثر وقوع آتش سوزی جان باختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۲۷    
ایسنا/اردبیل مدیرکل فناوری اطلاعات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تکمیل سامانه ارائه خدمات الکترونیکی راهبر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با پوشش کامل پرداخت های برخط و خدمات الکترونیکی در محل ساختمان دهیاری روستای حور شهرستان نمین افتتاح شد.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۰:۱۸    
این سامانه به خاطر تلاش و همکاری شایسته مدیریت بنیاد مسکن استان اردبیل بعنوان پایلوت کشوری انتخاب شده هست که امروز در محل ساختمان دهیاری حور ازتوابع بخش ویلکیح شهرستان نمین با حضور مسئولان شهرستانی و استانی رونمایی شد
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۸    
با توجه به وضعیت قرمز شیوع کرونا در شهرستان نمین طبق مصوبات ستاد مدیریت کرونا، فعالیت قلیان سراها و سفره خانه های سنتی در شهر های نمین، آبی بیگلو و عنبران ممنوع می باشد.
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نمین به مناسبت گرامیداشت ماه مهمانی خدا مسابقه عکاسی رمضان برگزار می کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نمین از برگزاری یک دوره مسابقه پیامکی قرآنی در سطح شهرستان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در راستای هم افزایی و طی تفاهم نامه و همکاری خوب کمیته امداد امام خمینی (ره) و آموزش و پرورش شهرستان نمین، تعداد 77 دستگاه تبلت تحویل دانش آموزان کم بضاعت شهرستان گردید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان نمین موفق به کشف 11 تن مرغ قاچاق شدند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف 11 تن مرغ قاچاق در عملیات ماموران پلیس آگاهی شهرستان نمین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۸    
فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: 11 تن مرغ قاچاق در عملیات ماموران پلیس آگاهی شهرستان نمین کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: باید تلاش شود تا حساسیت ها نسبت به مسائل زیست محیطی در شهرستان نمین افزایش یابد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اردبیل مقدار 2.806.730 کیلو گرم کود اوره ، 50.000 کیلوگرم نیترات آمونیوم مخلوط ،109.190 کیلوگرم سولفات پتاسیم ، 43.970 کیلوگرم فسفات تریپل و 16 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۰۴    
ایسنا/اردبیل فرماندار شهرستان نمین گفت: در روزهای اخیر با انجام تست کرونا از شهروندان، 230 مورد تست مثبت کرونا در این شهرستان به ثبت رسید.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد 2 رشته نانوفیزیک و مهندسی انرژی در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی در دانشکده فناوری های نوین دانشگاه محقق اردبیلی موافقت کرد.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به لحاظ شیوع گسترده کرونا و جلوگیری از افزایش مبتلایان ،جنگل های شهرستان نمین تا اطلاع ثانوی ورود ممنوع میباشد
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۳۸    
کارمندان دولتی با ارائه کارت شناسایی معتبر امکان تردد خواهند داشت.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۸    
طیب امینی معاون عمرانی فرماندار ؛ رییس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان نمین انتخاب شد.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۸    
پخش نهال صنوبر توسط اداره منایع طبیعی شهرستان نمین هجدهم فروردین 1400
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۸    
مأموران انتظامی شهرستان نمین با هدف افزایش احساس آرامش فردی و اجتماعی ،سلب تحرک از مجرمان و قانون گریزان و پاسخگویی به مطالبات مردمی طرح ارتقا امنیت و انضباط اجتماعی را به مدت یک هفته ای و با بهره مندی حداکثری از امکانات و تجهیزات اجرا کردند.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مساحت پروژه 1500 هکتار بود که 270 هکتار از آن در منطقه فندقلو قرار داشت و 1230 هکتار از جنگل های روستای نیارق و سوها مورد استفاده قرار میگرفت.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از یک میلیون عدد نوشیدنی غیرمجاز به ارزش 10 میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس آگاهی شهرستان “نمین” خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف بیش از یک میلیون عدد نوشیدنی غیرمجاز به ارزش 10 میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس آگاهی شهرستان نمین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل فرماندار شهرستان نمین گفت: با رعایت نکات ایمنی عملیات انفجار و آتش بار با هدف بازگشایی مسیر تونل دوم اردبیل – حیران انجام شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نمین، گفت: تا کنون بیش از 60 هزار محدوده اراضی قطعات زراعی با مساحت بالغ بر 39 هزار هکتار در سطح شهرستان نمین ترسیم شده است که در هر دو بخش رتبه اول استان و کشور را به نسبت مساحت اراضی داراست.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۸    
انتظار داریم مردم با ستاد مدیریت کرونای شهرستان همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم با هم دوباره به شرایط عادی برگردیم ولی در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی متاسفانه وضعیت شهرستان نمین بدتر از این خواهد شد و محدودیت های برای شهرستان اجرا خواهد شد.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۸    
در حالی که مسئولان جهاد و صنعت و معدن شهرستان نمین معتقدند که گوشت مرغ تنظیم بازاری به قیمت مصوب به وفور در بازار یافت می شود، وضعیت بازار گویای چیز دیگری است و نشان می دهد که مرغ تنظیم بازاری تا این حد فراوانی ندارد و مردم مجبورند این محصول پروتئینی را با قیمت آزاد با قیمت های بالاتری خریداری کنند.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۸    
با توجه به اختصاص ردیف بودجه و اعتبار برای تصفیه خانه و فاضلاب شهرستان نمین ، امسال شاهد اتمام پکیج تصفیه خانه فاضلاب نمین و اتصال خط انتقال فاضلاب مسکن مهر به تصفیه خانه خواهیم بود.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۲:۰۸    
سرهنگ حسن شریفی , فرمانده انتظامی شهرستان نمین اقدامات یکساله پلیس این شهرستان را در سال 99 تشریح کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، عزت اله ضربی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در جمع خبرنگاران گفت: ساعت 23:30 روز دوشنبه 9 فروردین، طی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مبنی بر مفقود 2 نفر در جنگل مشه سویی بلافاصله یک تیم از پایگاه امداد و نجات بین شهری گردنه ...
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۹:۰۷    
به گزارش پایگاه خبری ویلکیج با حکم رییس هیئت بازرسی انتخابات استان اردبیل، طیب امینی معاون فرماندار نمین بعنوان رییس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان نمین منصوب شد ...
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۲    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نمین حین مأموریت دچار سانحه شد
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان اردبیل در دومین بازدید از پیش اعلام نشده خود از حوزه های قضایی استان اردبیل در سال جاری، از حوزه قضایی شهرستان نمین بازدید کرد. ...
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۷    
ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در شهرستان نمین آماده ارایه خدمات در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی برای برگزارکنندگان مراسمات عروسی میباشد.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۷    
بیش از 9 پروژه در حوزه راهداری در شهرستان نمین با هزینه بالغ بر 27 میلیارد تومان وارد عملیات اجرایی شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - دامادی که مراسم عروسی پرازدحامی در یکی از روستاهای شهرستان نمین ترتیب داده و در آن به پروتکل های بهداشتی بی توجهی کرده بود بازداشت شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره بنیاد شهرستان نمین به مناسبت آغاز سال جدید از خانواد ه های شاهد و جانبازان در شهر نمین و روستاهای تابعه دیدار کرد .
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل ،اروجعلی ابراهیمی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان نمین فعالیت های این ستاد در زمینه ترویج و توسعه اقامه نماز را تشریح کرد و گفت ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار و رئیس اداره تبلیغات اسلامی نمین بصورت جداگانه با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به رییس و کارکنان بنیاد تبریک گفتند. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل از نمازخانه کارخانه سیمان با حضور امام جمعه شهرستان نمین -مدیر و کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان و همچنین مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و مدیر عامل کارخانه سیمان بازدید به عمل آمد. ...
فرماندار شهرستان نمین از نمایشگاه آثار منتخب بخش عکس سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر شهرستان نمین بازدید نمود.
ویلکیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۷    
نمایشگاه به همت اداره ارشاد اسلامی شهرستان نمین و با همکاری و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همزمان در چهار شهرستان استان از 23 لغایت 28 اسفند ماه برگزار خواهد شد.
ویلکیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۷    
30 هزار سی سی خون توسط مردم نوعدوست شهرستان نمین در نزدیکی ایام عید به نیازمندان خونی اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار شهرستان نمین از راه اندازی و ایجاد سایت و مرکز دفن زباله در شهر عنبران خبر داد.
ویلکیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۷    
با توجه به شناسایی تعدادی از کارگران فصلی مشکوک به کرونای انگلیسی که از کشور عراق و استان خوزستان به محل سکونت خود در شهرستان نمین و مخصوصا بخش ویلکیج برگشته اند در بخش ویلکیج وضعیت اضطراری اعلام شد.