شنبه ۱۹ آذرساعت ۰۸:۰۹Dec 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطوط انتقال»

عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
احداث جاده ها، راه آهن، خطوط انتقال گاز و نفت، توسعه شهرها و روستاها، توسعه کشاورزی و صنعت و معدن از عوامل عمده جزیره ای و تکه تکه شدن زیستگاه ها به شمار می روند.
رادیو پیام   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو پیام از خبرگزاری صدا و سیما، آقای رحمانی در گفتگو با رسانه ملی افزود: همچنین در دو روز قبل میزان مصرف نزدیک به شصت میلیون مترمکعب در بخش خانگی رسید که رقمی بسیار زیاد است. ...
نیپنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۳    
به گزارش نیپنا؛ مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سفر عملیاتی دو روزه (8 و 9 آذر ماه جاری) به استان ایلام از طرح های توسعه ای پتروشیمی دهلران، پتروالفین ایلام، NGL 3100، ایستگاه های تقویت فشار بیات و چشمه خوش ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۰۵    
4500 متر لوله گذاری در پروژه ی اصلاح و بازسازی شبکه ی آبرسانی و خطوط انتقال چند شهر و روستا در شهرستان لارستان اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت. سید...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بدینوسیله یک شرکت/موسسه وابسته به هلدینگ معتبر در زمینه خطوط انتقال نفت، گاز و پتروشیمی در نظر دارد بمنظور اجرای بخشی از عملیات خاکبرداری و مسیرسازی خود را طی یک مرحله مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط که دارای سوابق اجرایی و رزومه کاری مرتبط باشند به شرح ذیل واگذار نماید. شرح مناقصه: ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: 700 کیلومتر لوله گذاری خطوط انتقال و شبکه توزیع در قالب طرح جهاد آبرسانی وزارت نیرو از ابتدای سال تاکنون در سطح استان انجام شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از تکمیل شبکه توزیع آب شرب شهر بریس به طول 45 کیلومتر و آغاز عملیات اجرایی خطوط انتقال در سال جاری خبر داد.
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
شرکت آبفا اهواز به منظور جلوگیری از بروز حادثه در خطوط انتقال آب که منجر به قطع آب شرب بخش وسیعی از کلانشهر اهواز می شد، اقدام به مسدود کردن پل و انجام تعمیرات اساسی بر روی خطوط انتقال آب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفای گیلان، از تکمیل 4 پروژه شبکه جمع آوری و خطوط انتقال فاضلاب در سطح استان گیلان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سقوط یک هواپیما بر روی خطوط انتقال برق در شهر گیترزبرگ ایالت مریلند، برق بیش از 90 هزار ساختمان مسکونی و تجاری را قطع کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از طرح این شرکت برای تولید برق از خطوط انتقال آب با همکاری یک شرکت فناور خبر داد.
یک هواپیمای کوچک با خط انتقال برق در ایالت مریلند آمریکا برخورد کرد. پس از این حادثه حدود 120 هزار نفر بدون برق ماندند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رستم آباد- نزدیکی یک معدن در جنوب گیلان به خطوط انتقال و شبکه توزیع برق این استان، فعالیت ها و رانش زمین سبب شده تا خطراتی شبکه برق گیلان و کشور را تهدید کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۵    
احتمالا به دلیل شرایط نامساعد جوی، یک هواپیمای کوچک با دو سرنشین بر روی خطوط انتقال برق ایالت مریلند دچار سانحه شد و منطقه بزرگی را در خاموشی فرو برد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه های آمریکا گزارش دادند که در پی سقوط یک فروند هواپیمای کوچک بر روی خطوط انتقال برق در ایالت مریلند، برق هزاران نفر قطع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های آمریکا گزارش دادند که در پی سقوط یک فروند هواپیمای کوچک بر روی خطوط انتقال برق در ایالت مریلند، برق هزاران نفر قطع شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، فیروز خدائی، روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمام تعمیرات اساسی در زمینه های خطوط انتقال و ایستگاه های تقویت فشار گاز انجام شده و گرمای منازل هموطنان مناطق زیر پوشش، با تعهد و مسئولیت پذیری کارکنان این منطقه عملیاتی ...
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از خطوط انتقال فرآورده های نفتی در هرمزگان بازدید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-پیمان قناعتی فرد : تولید نفت نیجریه از ابتدای سال 2020، زمانی که صنعت نفت این کشور تقریبا دو برابر حجم فعلی تولید داشت، به طور پیوسته کاهش یافته است. دولت نیجریه سرقت گسترده از خطوط انتقال نفت، بستن چاه ها و کاهش حجم سرمایه گذاری را از عوامل اصلی افت تولید می داند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: اخیرا در حال تجهیز خطوط لوله انتقال فرآورده های نفتی به سیستم فیبر نوری هستیم تا اگر خوردگی یا نشستی وجود دارد، سریعا پایش و اصلاح شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز از انجام همزمان ترمیم پوشش بر روی 8 خطوط انتقال گاز در این منطقه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۵    
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از پیگیری های فراوان عملیات اجرایی پروژه تکمیلی شبکه توزیع آب با اجرای خطوط انتقال آب و انشعابات در شهر حر در روز های آینده آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سرویس امنیت فدرال روسیه از خنثی سازی طرح اوکراین برای انفجار در خطوط انتقال گاز به ترکیه خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۵    
معاون بهره برداری و توسعه آب مازندران گفت: با اتمام عملیات احداث مخزن لاهو و اجرای خطوط انتقال اصلی ورودی و خروجی در شهر کلاردشت 1600 خانوار به زودی از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس از توسعه و اصلاح 226 کیلومتر خط انتقال آب شرب و 168 کیلومتر شبکه توزیع آب در سطح شهر و روستای این استان طی هفت ماهه نخست امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۸    
در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 17 کیلومتر از خطوط انتقال و شبکه توزیع آب جنوب تهران اصلاح، بازسازی و توسعه یافت.
آنا / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد: تفاهم نامه ای نزدیک به 40 میلیارد دلار با شرکت گاز پروم امضا کرده ایم که یکی از شرکت های بزرگ دنیاست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه به سمت تولید بنزین و گازوئیل یورو 5 می رویم، گفت: به مردم قول می دهیم در همین هفته ها اولین کیفی سازی مصرف سوخت را در یکی از پالایشگاه های مهم کشور به میزان روزانه 16 میلیون لیتر گازوییل یورو 5 افتتاح کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۴:۲۱    
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: زمان از دست رفته در اجرای پروژه ها قابل ارزیابی ریالی و مالی نیست و سرعت عمل در اجرای پروژه ها می بایست دو چندان گردد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۰    
وی بیان کرد: میزان شبکه داخلی و خطوط انتقال آب آشامیدنی مناطق روستایی این شهرستان بیش از 443 کیلومتر است. رییس اداره آب و فاضلاب گچساران تصریح کرد: در مناطق روستایی این شهرستان 40 درصد از شبکه های داخلی و خطوط انتقال آب آشامیدنی فرسوده است و این خطوط علاوه بر هدر رفتن مقدار زیادی آب ...
ندای گیلان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان، نشست کاری با ریاست کل دادگستری استان گیلان و فرماندار شهرستان رشت را در محل پست غرب رشت برگزار کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز، از پیگرانی تمیزکننده و هوشمند بالغ بر 1200 کیلومتر از خطوط انتقال گاز این منطقه در طول 6 ماهه نخست سالجاری خبر داد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۱:۱۲    
وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای، نیروی دریایی انگلیس را مسئول برنامه ریزی، سازماندهی و اجرای خرابکاری در خطوط لوله انتقال گاز نورداستریم کرده است. این اتهام به اندازه ای بزرگ و خطرناک است که به سرعت توسط وزارت دفاع بریتانیا تکذیب شد ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به اینکه یکی از مشکلات شهر کرمانشاه نبود خطوط بین مخازن برای توزیع مناسب آب در شبکه آب سطح شهر است، از اجرای نزدیک به 11.5 کیلومتر خطوط انتقال بین مخازن و رفع مشکلات چندین ساله آب مناطق جنوبی، جنوب غربی و جنوب شرقی شهر کرمانشاه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۶    
علیپور از قطع و کاهش فشار آب در مناطق شرق گیلان به دلیل شکستگی خطوط انتقال آب خبر داد و گفت: با تعمیر این شکستگی درصدد رفع مشکلات به وجود آمده هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست و به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات ایران، صنعت نفت امروز بیش از پیش با حوزه پالایش پیوند خورده است. دوری از خام فروشی بنا به منویات مقام معظم رهبری در حالی سرلوحه کار وزارت نفت در دولت سیزدهم قرار گرفته است که این بخش به عنوان یکی از اهرم های اصلی در این صنعت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- توسعه شبکه خطوط در بحث انتقال نفت خام و فرآورده های نفتی از جمله اقداماتی است که می تواند در تحقق بهینه سازی مصرف انرژی گام های موثری بردارد ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بدینوسیله یک شرکت/ موسسه وابسته به هلدینگ معتبر در زمینه خطوط انتقال نفت، گاز و پتروشیمی در نظر دارد عملیات حفاری(کانال کنی) بخشی از مسیر خط لوله 26 اینچ را طی یک مرحله مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط که دارای سوابق اجرایی و رزومه کاری مناسب و مرتبط باشند واگذار نماید. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بدینوسیله یک شرکت/ موسسه وابسته به هلدینگ معتبر در زمینه خطوط انتقال نفت، گاز و پتروشیمی در نظر دارد بخشی از عملیات ساخت، تهیه مصالح و حمل دیوارهای مشبک بتنی پیرامونی (دیوار پیش ساخته) را طی یک مرحله مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط که دارای سوابق اجرایی و رزومه کاری مرتبط باشند واگذار نماید ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
هفته گذشته در مجموع چهار مورد نشتی گاز در خطوط لوله ای انتقال گاز نورداستریم یک و دو در دریای بالتیک در نزدیکی مرزهای آبی دانمارک و سوئد شناسایی شد. این نشتی ها میزان فشار گاز انتقالی به اروپا را به شدت کاهش داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دولت سیزدهم به دنبال افزایش 35 هزار مگاواتی ظرفیت تولید برق و در همین راستا توسعه شبکه و آغاز احداث 98 هزار کیلومتر شبکه جدید برق را در دستور کار خود قرار داده است.
آنا / راه دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا گفت، خرابکاری در خطوط انتقال گاز روسیه به اروپا می تواند به جنگ منجر شود.
دوازدهمین جلسه انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی ایران عصر امروز(سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار و اعلام شد تا پایان سال 1403، آب مورد نیاز صنایع و معادن به استان اصفهان خواهد رسید.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۶    
نماینده مجری طرح های آبرسانی روستایی شرکت آب و فاضلاب استان از اتمام عملیات اجرایی شبکه توزیع و خطوط انتقال آب به روستاهای تیس کوپان ها در قالب طرح جهاد آبرسانی وزارت نیرو در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۶    
استاندار فارس با تاکید بر اینکه نگذارید تجربه همدان برای این استان تکرار شود؛ به تشریح خطوط انتقال آب از خلیج فارس پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بین الملل وزیر نیرو از آمادگی کشورمان برای افزایش خطوط انتقال برق برای تامین نیاز بیش از 10 هزار مگاواتی این کشور خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
پروژه ایستگاه افزایش فشار و خطوط انتقال گاز خوراک پتروشیمی آبادان از سال 1393 با سرمایه گذاری 6 میلیون یورویی به صورت EPC مطرح شده و راه اندازی آن در اواسط مهر ماه 1401 توسط هلدینگ تاپیکو اعلام شده است.
خدمات بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج مجموعه فرآیندی است که در آن تعمیر، تامین و ایمن سازی در محل انجام می شود.