چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۶:۴۴Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار مرکزی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: سند کاهش حوادث این استان تدوین شده است و تمامی دستگاه های اجرایی وظیفه دارند نسبت اجرای مفاد این سند مشارکت گسترده داشته باشند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بهمن ماه سال گذشته بود که تفاهم نامه تأمین زمین برای ساخت حدود هشت هزار و 100 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در زمینی به مساحت هفتاد هکتار در شهر اراک بین رئیس سازمان اوقاف کشور و استاندار مرکزی منعقد شد ولی بعد از گذشت 8 ماه علیرغم وعده چندین باره استاندار هنوز هم با وجود چشم انتظاری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۱    
استاندار مرکزی از کسب رتبه برتر استان در طرح های پایش ملی محیط کسب و کار و ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی مرتبط با محیط کسب و کار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی از کسب رتبه برتر استان در طرح های پایش ملی محیط کسب و کار و ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی مرتبط با محیط کسب و کار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۵    
ایسنا/مرکزی معاون عمرانی استاندار مرکزی گفت: فعالیت های معدنی موجب تخریب و آسیب هایی در سه غار استان مرکزی شده است و بناست تا 20 روز آینده ضمن بررسی و کارشناسی این غارها، محدوده جدیدی برای حریم این غارها مشخص شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: راهپیمایی اربعین تحت هر عنوانی نداریم و مراسم مذهبی اربعین، طبق طبق پروتکل های بهداشتی تاسوعا و عاشورا برگزار می شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۵:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مسوولان وزارت صمت شنبه سوم مهر در گفت وگو با روزنامه ایران عنوان کردند: حالا روز گذشته استاندار مرکزی خبر داد که هپکو در مسیر تولید انبوه قرار گرفته و در این میان گفت وگوها با مسئولان وزارت صمت هم گویای آن است که اتفاق های خوبی در حال رخ دادن است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: با صدور ضمانت نامه های لازم و عقد اولین قراردادهای کارخانه هپکو با بخش های مختلف صنعتی کشور این کارخانه در مسیر شکوفایی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: شرکت هپکو وارد عرصه جدیدی از زندگی 40 ساله خود شد و هپکو در ریل تولید انبوه قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی از قرار گرفتن هپکو در مسیر تولید انبوه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت: مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان در مورد عدم بازگشایی مدارس در مهرماه برای همه شهرستان های استان اعمال می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی از لحاظ تردد ماشین سنگین در کشور جز رتبه های نخست کشور است و گاها خودروی سنگین بیشترین تردد در استان را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اراک- رئیس شورای شهر اراک در انتقاد به نامه استاندار مرکزی در مورد انتخاب شهردار اراک، گفت: ای کاش این اهتمام و شتاب را در 4 سال مدیریت تان نسبت به دوره پنجم شورا به خرج می دادید.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۶    
استاندار مرکزی به همراه معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مرکزی و سرپرست بنیاد اراک در اولین روز از هفته دفاع مقدس گلزار مطهر شهدای اراک را گلباران و با شهدای جنگ تحمیلی تجدید میثاق کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: عدم انتخاب شهردار واجد شرایط برای اراک در زمان مناسب می تواند خسارات قابل توجهی را متوجه شهر و شهروندان کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: دوران دفاع مقدس برگ زرینی در دفتر افتخارات زنان و مردان این مرز و بوم است که تا همیشه تاریخ از آن به عنوان سند رادمردی و عزت مندی ایران یاد خواهد شد و غرور و سرافرازی برای نسل های بعد به یادگار خواهد گذاشت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مرکزی دفاع از حقوق انسانی را یکی از مقدس ترین نوع جهاد بیان کرد و افزود: در جنگ تحمیلی، رژیم بعث عراق، جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل کرد و با نادیده گرفتن استقلال سرزمین ما به ایران اسلامی تجاوز کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خمین- ایرنا - استاندار مرکزی گفت: فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرستان خمین با روند اجرایی مناسب، 76 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۷    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: با توجه به تصویب سند آبی استان باید بر میزان مصرفی اب بخصوص در بخش کشاورزی نظارت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار مرکزی گفت: کنگره ملی شهدا الگوی موفق برنامه های فرهنگی در استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: حاکمیت خشکسالی شدید در سال زراعی جاری تولید محصولات کشاورزی در این استان را 250 هزار تن کاهش داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۰    
ساوه - ایرنا - معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه گفت: این شهرستان با بهره مندی از بزرگترین شهر صنعتی کشور و تنوع تولیدات صنعتی و کشاورزی، زمینه های لازم برای تقویت مراودات اقتصادی با کشورهای مختلف را دارد اما تحقق این مساله مستلزم اهتمام جدی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار مرکزی گفت: آمار بستری و فوتی های کرونایی حدود 20 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۶    
اراک - ایرنا - دستگاه شتاب دهنده خطی بیمارستان آیت الله خوانساری اراک به عنوان قطب درمان بیماری سرطان غرب کشور روز یکشنبه با حضور نماینده ولی فقیه، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان حوزه سلامت راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: با ضرس قاطع اعلام می کنم که مراسم عزاداری محرم تأثیری در افزایش بیماران کرونایی نداشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از کاهش 10 درصدی میزان شیوع ویروس کرونا در استان در طول یک هفته اخیر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد اربعین استان مرکزی گفت: به جرات اعلام می کنم که مراسم عاشورا و ایام محرم در استان باعث افزایش بیماران کرونایی نشد و مراسم ها عامل افزایش بیماری نبود، بر این اساس می توان مراسم اربعین را نیز با رعایت پروتکل ها برگزار کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی در سال 99 شاهد رشد 30 درصدی آموزش نیروهای دولتی بوده است، این میزان از رشد آموزش بخصوص در رده های کارشناسی و برای بانوان که نشان دهنده رعایت عدالت جنسیتی است، کارنامه بسیار خوبی در سال پایانی دولت دوازدهم را ارائه می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۳    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: شهر اراک فاقد مراکز و بازارهای عمده فروشی و به روزی است که مردم بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را از این مکان ها خریداری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: وقف از باسابقه ترین میراث ارزشمند فرهنگ و تمدن اسلامی است که بهره گیری صحیح از این ظرفیت می تواند بستری در تحقق اهداف توسعه پایدار باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۴    
گروه استان ها- استاندار مرکزی گفت: برخی سرمایه گذاران به دنبال سودجویی در قالب طرح های گردشگری در روستاهای استان مرکزی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۷    
گروه استان ها- استاندار مرکزی گفت: تعلل در حل مشکلات مردم از هیچکدام از مدیران استان مرکزی پذیرفتنی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۵    
استاندار مرکزی صبح امروز با حضور در شبکه و سامانه ارتباط مردم با دولت پاسخگوی سوالات و مشکلات مردم بود .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۲    
اراک - ایرنا - مطالبات و مشکلات 28 شهروند استان مرکزی روز چهارشنبه با حضور استاندار مرکزی بررسی و دستورهای لازم در راستای گره گشایی از معضلات آنان صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: این قول را به مردم تفرش می دهیم که همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی آب مورد نیاز این شهرستان تامین شده و به مردم تفرش هدیه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۶    
استاندار مرکزی در سفر به آشتیان از عملیات خاک برداری اراضی فاز دوم طرح اقدام ملی مسکن آشتیان جهت آماده سازی ساخت 134 واحد مسکونی بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: عملیات اجرایی هشت هزار و 100 واحد اقدام ملی مسکن در اراک هفته آتی با حضور مقامات کشوری کلید می خورد.
معاون استاندار مرکزی گفت: کتاب خواندن یک کار ارزشمند است و در کنار آن آشنایی بیشتر با امام رضا(ع)، بسیار با ارزش است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک- معاون استاندار مرکزی گفت: واکسیناسیون کارکنان و کارگران برخی صنایع نفتی در صورتی که کارگران مجموعه های دیگر واکسینه نشده اند نوعی ناعدالتی را در دید کارگران ایجاد می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۶    
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: کاهش شمار مبتلایان بیماری کووید 19 و کمتر شدن آمار بستری و سرپایی مراکز درمانی در هفته اخیر بیانگر آن است که این استان از پیک پنجم کرونا عبور کرده و شرایط درحال بهتر شدن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۵    
گروه استان ها استاندار مرکزی گفت: دورکاری کارکنان ادارات در استان مرکزی لغو شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۰    
ایسنا/مرکزی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مرکزی گفت: دورکاری فقط برای کارمندان دارای بیماری صعب العلاج و زنان باردار اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: دورکاری در استان مرکزی لغو می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: برنامه دورکاری کارکنان دستگاه اجرایی استان که با مصوبه ستاد کرونا جریان داشت از روز یکشنبه برای تمامی کارمندانی که 2 دز واکسن خود را دریافت کرده اند، لغو شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۲    
ساوه - ایرنا- معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه گفت: در روزهای اخیر بحث هایی در فضای مجازی شهرستان مبنی بر احداث طرح پسماند در ساوه مطرح شد که به هیچ عنوان صحت ندارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۱    
استاندار مرکزی در حاشیه نشست اعضای شورای آموزش و پرورش از رتبه های برتر و تک رقمی استان مرکزی در کنکور سراسری سال 1400 تجلیل کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۶    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: مزایای بازگشایی مدارس بیشتر از معایب آن برای کشور و استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: بازگشایی مدارس استان برای سال تحصیلی جدید منوط به ابلاغ رسمی مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا است و همه باید تا روز شنبه آتی و تصمیم نهایی این نشست منتظر بمانند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۴۵    
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: تکریم ارباب رجوع و وقت گذاری برای شنیدن معضلات مردم، تکلیف اولویت دار مدیران دستگاه های اجرایی است و امید و رضایتمندی را در جامعه بهبود می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۶    
استاندار مرکزی در آخرین روزهای کاری خود ، تلاش، خدمت پویا و کار با برنامه را تا آخرین ساعات مسئولیت، امری لازم و ضروری دانست.