چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۸:۱۸Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار مرکزی»

خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: در راستای قاچاق آرد باید تمهیدات لازم برای برخورد با این موضوع اندیشیده شود و همچنین همکاری دستگاه های اجرایی به منظور این موضوع لازم است.
میزان   ۸ ساعت پیش    
سید علی آقازاده در گفت وگو بامیزان، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر استفاده از ظرفیت قطعه سازی صنعت دفاعی در سایر صنایع اظهار داشت:از زمانی که مقام معظم رهبری فرمودند در کشور نهضت قطعه سازی راه افتاده است و دولت را به استفاده از این ظرفیت ترغیب کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از نخستین لوکوموتیو پارس 33 به عنوان جدیدترین محصول شرکت واگن پارس اراک برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نخستین لوکوموتیو با عنوان پارس 33 که به همت واحد مادرتخصصی ریلی واگن پارس اراک تولید شده، روز سه شنبه با حضور ویدیوکنفرانسی وزیر راه و شهرسازی و استاندار مرکزی رونمایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: از وزیر راه و شهرسازی درخواست می کنم به موضوع واگذاری شرکت واگن پارس به مپنا و رفع موانع ایجاد شده در این امر در حوزه وزارت دفاع ورود کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۵    
سید علی آقازاده در گفت وگو با میزان، با اشاره به همکاری ها دستگاه قضا در جهت تسهیل و رفع موانع تولید در استان مرکزی اظهارداشت: در سال جاری 15 واحد راکد در استان مرکزی را با همکاری دستگاه قضایی فعال کرده و به خط تولید بازگرداندیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استاندار مرکزی با بیان اینکه ازدواج یک هزار و 157 دختر زیر 15 سال از سال 96 تاکنون به ثبت رسیده گفت: در 6 ماه ابتدای سال در استان 109 ازدواج زیر 15 سال نیز صورت گرفته است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور بانوان و خانواده استاندار مرکزی گفت: از سال 96 تا سال گذشته 1157 ازدواج دختر زیر 15 سال، در نیمه اول سال جاری 109 ازدواج زیر 15 سال، از سال 95 تا 98 بالغ بر 1055 بارداری زیر 18 سال و در سال جاری 109 بارداری زیر 18 سال به ثبت رسیده است. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
جلسه کارگروه بسیج سازندگی در استانداری استان مرکزی با حضور سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله، سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور، استاندار مرکزی مهندس آقازاده و مهندس منصوری مدیرعامل بنیاد علوی برگزار گردید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۰    
گروه استان ها استاندار مرکزی گفت: امروز در استان 181پروژه محرومیت زدایی در کنار هزاران پروژه دیگر بسیج سازندگی به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: وجود تفکر بسیجی و انقلابی تحریم های ظالمانه دشمنان را خنثی و نقشه های شوم آنان بر علیه نظام اسلامی را نقش برآب کرد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سید علی آقازاده استاندار مرکزی در جلسه کارگروه گندم، آرد و غلات که روز پنج شنبه 29 آبان ماه سال جاری در محل استانداری استان مرکزی برگزار شد، از عملکرد بانک کشاورزی استان مرکزی در پرداخت سریع و به موقع مطالبات گندمکاران قدردانی و تشکر کرد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، گفت: بسیج سرمایه ارزشمند مردمی است که در عرصه های مختلف کشور خدمات زیادی داشته و در بزنگاه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی همواره اثربخش و گره گشا بوده است.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۲    
گروه اقتصاد و صنعت: معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از اعلام بیشترین رشد اعتبارات عمرانی حوزه ساخت و ساز مدارس در اعتبارات استانی برای استان مرکزی خبر داد و تحقق این مهم را حاصل پیگیری های استاندار مرکزی دانست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: طرح پایش تمامی نانوایی های استان مرکزی باید در دستور کار قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی بر لزوم سرمایه گذاری در تولید گندم به عنوان کالای استراتژیک ملی تاکید کرد و گفت: باید با برنامه ریزی های لازم برای جلوگیری از کاهش تولید این کالا تلاش کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۱۲    
گروه استان ها- معاون اقتصادی استاندار مرکزی گفت: جلوگیری از خرید آرد مورد نیاز خبازان از خارج استان در اولویت این کارگروه است تا هزینه ای که دولت و ملت برای یارانه نان و تفاوت قیمت آرد یارانه ای و آزاد متقبل می شوند به جامعه هدف واقعی برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اراک- ایرنا - استاندار مرکزی گفت: نیاز بیش از 2 سال این استان به محصول استراتژیک گندم تامین و ذخیره سازی شده که این مهم در طول سال های اخیر بی سابقه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۳    
گروه استان ها استاندار مرکزی گفت: برخی صنایع از امکانات و شرایط استان از جمله آب، برق و غیره استفاده و آلودگی هوا ایجاد می کنند اما تراکنش های مالی آنها خارج از استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: طرح توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) اراک به عنوان مهمترین برنامه عمرانی بخش سلامت این استان باید در اسرع وقت با به کار گیری همه ظرفیت ها تکمیل شود و این مرکز درمانی مادرتخصصی به جرگه خدمات سلامت بپیوندد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت:این استان میزبان صنایع بزرگ متعددی است که حساب های بانکی و کارت بازرگانی آن ها از مبداء استان نیست و با وجود اینکه از امکانات این خطه بهره تراکنش مالی و توسعه منطقه دارد که باید این نقیصه برطرف شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مرکزی در تماس با رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک، آخرین وضعیت این تیم را پیگیری کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۵۶    
استاندار مرکزی گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، تردد خودرو با پلاک های ایران 47و 57 درون شهرهای استان بلامانع است اما نباید این خودروها از استان خارج شوند .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله کرونا اجرای محدودیت های کرونایی در شهرهای دارای شرایط قرمز و نارنجی مواجه با کرونا در 2 هفته پیش رو الزامی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۹    
اراک _ ایرنا _ استاندار مرکزی گفت: 75 درصد از واحدهای اقتصادی استان و کشور مشمول تعطیلی 2 هفته آتی شدندکه هر چند خسارت های اقتصادی به همراه دارد ولی اجرای آن برای نجات جان مردم ضروری است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، عصر چهارشنبه قرارگاه شهید سلیمانی در مسجد ولایت واقع در شهرک الغدیر اراک با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اراک و بسیج در راستای شناسایی بیماران مبتلا به کووید 19 افتتاح شد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: در شرایط مختلف کشور هر جایی که بسیج به میدان آمد خیالمان از بابت مسائل مختلف راحت شد، چراکه بسیج برگرفته از بطن مردم است و یک تجربه چهل ساله دارد و در طول این سالها نشان داده به عنوان یک نسخه شفا بخش کارکردی موثر دارد و امروز همه باید بسیج را کمک دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: نیروی انتظامی، بسیج، سپاه، دستگاه های اجرایی و شورای تامین برای اجرای صحیح طرح تعطیلی دو هفته ای مهار ویروس کرونا و اجرای قانون؛ با مردم تعامل مثبت داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با تشریح محدودیت های کرونایی در دو هفته پیش رو گفت: 6 شهر استان مرکزی در وضعیت قرمز قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: 6 شهرستان استان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: مدیران اجرایی در صورت عدم انجام مصوبات کرونایی به هیات های رسیدگی به تخلفات کارکنان دولت ارجاع می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: استانداری این استان در صورتی که خیران نیمی از تامین اعتبار لازم برای توسعه، تجهیز و نوسازی کتابخانه ها را متقبل شوند، تعهد نیمی دیگر را برعهده می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ساخت آزاد راه اراک - خرم آباد در محدوده جغرافیایی پالایشگاه و پتروشیمی به وسعت 55 کیلومتر، 600 میلیارد ریال هزینه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: پرداخت مطالبات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۸    
تفاهم نامه تامین زمین و احداث مسکن ایثارگران با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان در سالن غدیر استانداری مرکزی منعقد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۶    
گروه استان ها استاندار مرکزی گفت: امیدواریم با اقدامات مناسبی که انجام می شود بتوانیم دغدغه شغل و مسکن خانواده های شهدا را برطرف کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۴۴    
گروه استان ها-معاون اقتصادی استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی 559 تن سهمیه روغن بر اساس تعداد جمعیت دارد که از این سهمیه 220 تن در آبان ماه توزیع شده است و به زودی شاهد اشباع روغن مایع در استان مرکزی هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بر تسریع در راه اندازی گرمخانه اراک تاکید کرد.
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۶    
حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک و آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی هفته کتابخوانی را گرامی داشتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی 27 آذرماه 1398 بود که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از راه اندازی گذر فرهنگ و هنر در اراک سخن به میان آورد و بازار تاریخی اراک را محلی پر ظرفیت برای ایجاد این گذر دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از اعمال محدودیت های جدید کرونایی از هفته آینده در استان مرکزی خبرداد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با اشاره به اینکه آن چیزی که در بودجه سال 1400 به عنوان محور و اصل مهم در دستور کار قرار گرفته مسئله بهداشت و درمان است، گفت: بنا بر اعلام کارشناسان و رشد صعودی بیماری کرونا این بیماری در سال آینده هم وجود دارد و به همین جهت مبارزه با بیماری کرونا را باید جدی گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت: محدودیت های کرونایی در برخی از شهرهای استان مرکزی تا اوایل هفته آینده شدیدتر خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی در پرداخت معوقات کارگری در سال 98 سه برابر بهتر از سال 97 عمل کرده و عملکرد استان در هشت ماهه امسال نیز نسبت به سال قبل بهتر بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۱    
گروه استان ها استاندار مرکزی گفت: در برخی از شهرهای استان احتمال اعمال محدودیت های بیشتری وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: با چه زبانی باید اعلام خطر کرد تا مردم احساس کنند شرایط اصلا خوب نیست؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی از اجرای مصوبات ستاد کرونا از سوی 80 درصد مردم استان خبر داد و گفت: با توجه به خستگی کادر درمان، باید مصوبات ستاد به درستی و دقت تحقق یابد تا نتایج مطلوبی از آن به دست آید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: احتمال دارد تا شنبه هفته آینده محدودیت ها در برخی از شهرهای استان بیشتر شود.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان -مرکزی استاندار مرکزی گفت: امسال میزان تحویل کلاس یا مترمربع زیربنا نسبت به سال گذشته تقریبا افزایش دوبرابری داشته که امید است این روند همچنان ادامه داشته باشد. ...
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت در پیامی، از استاندار مرکزی بابت امیدآفرینی و اعتمادبخشی به جامعه در قالب تشریح برنامه های آینده دولت تقدیر کرد.