دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۹:۱۹May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار مرکزی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۰    
گروه استان ها- درحالیکه استاندار مرکزی از بی اثر بودن ممنوعیت تردد شبانه در ستاد کرونا می گیود، معاون وی در همان جلسه این طرح را مهم می داند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۳    
استاندار مرکزی گفت: خوشبختانه از پیک چهارم بیماری کووید 19 عبور کردیم و این نشان می دهد که در ایام شب قدر با همکاری خوب مردم پروتکل های بهداشتی به بهترین شکل رعایت شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اراک- استاندار مرکزی با بیان اینکه ترددهای شبانه تاثیری در افزایش بیماری کرونا ندارد، گفت: مخالف منع ترددهای شبانه در استان مرکزی هستم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۵    
گروه استان ها-استاندار مرکزی گفت: اکنون ترددهای شبانه در زمینه افزایش بیماری کرونا نقش موثری ندارد اما در زمینه ترددهای بین استانی باید فرمانداران جلوگیری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی بازارها و پاساژها مناسب نیست به همین سبب اتاق اصناف به ویژه در سطح شهرستان اراک باید توجیه و اطلاع رسانی بیشتری در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی انجام دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۹    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: در خردادماه دورکاری ادارات و دستگاه های اجرایی بر پنجشنبه ها متمرکز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: واکسیناسیون کرونا با استفاده از خودرو در شهرستان اراک از هفته جاری با هماهنگی فرمانداری و دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی کلید می خورد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
آقازاده استاندار مرکزی به مصوبه امروز ستاد استانی کرونا اشاره کرد و گفت: از خردادماه، پنجشنبه ها ادارات و دستگاه های اجرایی استان به جز دستگاه های خدمات رسان تعطیل می شوند و به صورت دورکاری خدمات ارائه می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: دورکاری کارکنان ادارات و نهادهای دولتی این استان در خردادماه امسال برای روزهای پنجشنبه متمرکز شدو به صورت آزمایشی این طرح تا پایان بهار ادامه می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۴    
گروه استان ها-معان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با تشریح جزئیات اجرای طرح ممنوعیت تردد ویژه عید سعید فطر گفت: شرایط ما در کل استان شکننده است بنابراین تقاضا داریم از هر گونه تردد غیر ضرور حتی در بین شهرهای استان نیز خودداری شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: مذاکرات احیای قراردادهای سرمایه گذاری استان از جمله مشارکت شرکت خودروسازی رنو فرانسه در سایت بن رو ساوه و همچنین ساخت نیروگاه 500 مگاواتی طراز ناهید با رفع تحریم ها قوت گرفته است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۳    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی به نقل ایکنا از استان ، سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی ، 20 اردیبهشت در محفل انس با قرآن و در دیدار با فعالان، مؤسسات و مراکز قرآنی ساوه که در مسجد ام البنین(س) شهر صنعتی کاوه این شهرستان برگزار شد ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۳    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، حجت الاسلام رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی با اعلام این خبر گفت: سید علی آقازاده استاندار مرکزی طی صدور احکامی فرمانداران شهرستان های استان مرکزی را به عنوان رییس شورای اقامه نماز و مدیران کل ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۳    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: برخی تخلفات شوراها که به برخی دستگیری ها و بازداشت های مدیران شهری منجر می شود ناشی از عدم آگاهی اعضای شوراها نسبت به قوانین و مقررات و نبود آموزش های لازم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۳    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی کمبود آب را تهدیدی جدی برای صنایع شهرستان زرندیه دانست و گفت: اعتبارات ناکافی پاسخگوی نیازهای عمرانی شهرداری های شهرهای مامونیه، زاویه، پرندک، رازقان و خشکرود از توابع شهرستان زرندیه نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا- استاندار مرکزی گفت: رفع موانع تولید و توسعه صنایع داخلی باید در اولویت برنامه های مسئولان باشد که در این مسیر تعامل بین دستگاه ها بسیار مهم و گره گشا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۸    
گروه استان ها-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: شیوع بیماری کرونا دلیلی برای تعطیلی تمام فعالیت های اجتماعی و فرهنگی نیست بلکه باید با توجه به شرایط نحوه و شکل کار را تغییر دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۴    
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: در شرایط کنونی مردم به نشاط بیشتری احتیاج دارند در نتیجه متولیان امر باید در راستای تقویت روحیه و شرایط جسمانی افراد برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۶    
استاندار مرکزی در سفر به شهرستان کمیجان از روند بهسازی و تعریض جاده کمیجان اهنگران بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۱    
استاندار مرکزی گفت: اگر دستگاه های اجرایی بیانات رهبری را عملیاتی کنند مشکلات کارگری به حداقل می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۳۰    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: باید از ظرفیت فعالان عرصه قرآنی در حوزه های گوناگون صنعتی، اجتماعی و ... استفاده کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: مشارکت در انتخابات و تعیین رئیس جمهوری با رای بالا وظیقه ملی، انقلابی و شرعی همگان است در حالی که دشمنان نظام اسلامی همه توان و هدف خود را به مشارکت پایین و قهر مردم با صندوق های رای معطوف کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - افزون بر 45 هزار کارگر در حوزه صنایع ساوه و حدود 18 هزار کارگر هم در شهرستان زرندیه مشغول به فعالیت هستند که از عوامل اصلی رونق تولیدات و توسعه صنعتی این مناطق به شمار می آیند اما این قشر خواسته ها و مشکلاتی دارند که گره گشایی از بسیاری از آنها در اختیار مدیریت استان مرکزی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با بیان اینکه 300 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان استان مرکزی توزیع شد، گفت: نهضت کمک مومنانه با مشارکت همه جانبه باید ادامه پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۸    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: اجازه ندهیم شیرینی افزایش دستمزد کارگران با افزایش نرخ تورم به کامشان تلخ شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار مرکزی با بیان اینکه 300 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان استان مرکزی توزیع شد، گفت: امیدوارم امسال شرایط بسیار بهتری را نسبت به سال گذشته داشته باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - 9 هزار و 500 بسته معیشتی با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در قالب رزمایش کمک های مومنانه روز دوشنبه با حضور امام جمعه اراک، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی از کسب رتبه نخست کشور توسط استان مرکزی در بهبود فضای کسب و کار خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اراک- استاندار مرکزی گفت: فرمانداران شهرستان های استان مرکزی مکلف و موظف به برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش به طور ماهیانه هستند و اهمال در این خصوص قابل قبول وپذیرفتنی نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۶    
گروه استان ها استاندار مرکزی گفت: فضاهای آموزش و پرورش در اختیار شعب اخذ رأی در استان مرکزی قرار می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۳    
گروه استان ها-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه استان مرکزی رتبه نخست کشور در آمار بستری بیماران کرونایی را دارد گفت: برخورد قاطع با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به جای تذکر اعمال شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: حوزه تعلیم و تربیت در راستای فضاسازی انتخابات پرشور وآگاهانه رسالت سنگین برعهده دارد و باید در عرصه دامن زدن به مباحث شناختی نامزدها در کنار مشارکت برای برگزاری این اتفاق سیاسی نقش آفرین باشد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: باید سازوکار واکسیناسیون در استان را سریع تر و چابک تر کنیم و دانشگاه علوم پزشکی حتماً برنامه های خود را برای گسترش واکسیناسیون در استان آماده کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: موج چهارم کرونا با مخاطرات جدی در سایه همراهی مردم و تلاش کادر درمان در استان تاحدودی کنترل شده و آفت این دوران سهل انگاری در رعایت پروتکل های بهداشتی و عادی انگاری است که می تواند دوباره به شعله ور کردن کووید 19 بیانجامد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: باید علل اینکه استان مرکزی رتبه اول بستری در کشور را کسب کرده است بررسی شود. باید چرایی کسب این جایگاه توسط استان ارزیابی شود تا براساس آن بتوان تصمیم درست اتخاذ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: با توجه به تعطیلات پایان هفته، تمامی امکانات جهت منع تردد و کاهش سفرها در استان به کار گرفته می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی خواستار توبیخ مدیر شعب بانک هایی که چک اصناف را برگشت زدند، شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی با صدور بیانیه ای مشترک روز جهانی قدس را روز فریاد مسلمانان و آزادی خواهان جهان علیه فتنه های استکبار و رژیم اشغالگر اسرائیل عنوان کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی شورای اسلامی کار شرکت هپکو در نامه ای خطاب به استاندار مرکزی و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به نامگذاری سال جدید و با استناد به ماده 61 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور خواستار اقدام عاجل برای پشتیبانی و رفع موانع و رونق بخشیدن به این واحد صنعتی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: معلمان همانند کادر درمان با شیوع کرونا در کشور و استان زحمات طاقت فرسایی را متحمل شده و سنگربان علم و دانایی در ایام کرونا محسوب می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۳    
گروه استان ها معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه سوپرمارکت ها و اغذیه فروشی ها کمترین میزان رعایت پروتکل های بهداشتی را دارند گفت: پاشنه آشیل مشکل ما عدم رعایت پروتکل های بهداشتی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۶    
گروه استان ها- معاون اقتصادی استاندار مرکزی گفت: مولدهای اضطراری تامین برق در مراکز حساس استان مرکزی مستقر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اراک- معاون استاندار مرکزی با اشاره به اعلام ستاد ملی کرونا مبنی بر عدم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در استان مرکزی، گفت: اغذیه فروشی ها و سوپرمارکت ها در صدر عدم رعایت پروتکل ها هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۲۹    
استاندار مرکزی گفت: اصناف گروه دو در استان می توانند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از فردا از ساعت 10 صبح تا 18.30 فعالیت خود را از سر بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: فعالیت مشاغل صنفی گروه 2 در استان مرکزی پس از یک ماه وقفه به دلیل شیوع موج چهارم کرونا با تصمیم ستاد مقابله با کووید 19 این استان از سر گرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: اصناف گروه دو استان از فردا از ساعت 10 صبح تا 18.30 عصر مجاز به فعالیت هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۲    
استاندار مرکزی به رد صلاحیت های گسترده داوطلبان انتخابات 1400؛ رد صلاحیت های گسترده با سیاست های نظام در انتخابات مغایر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی با صدور پیامی فرا رسیدن روز کارگر را به جامعه کارگری استان تبریک گفت.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی از کسب عنوان دومین استان دارای پایین ترین نرخ تورم دوازده ماهه کشور توسط استان مرکزی خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: صادرات استان در فروردین سال جاری به حدود 70 میلیون دلار رسید.