پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۲۲:۵۷Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

شاتا نیوز (shatanews.ir)

  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رشد 9 ماهه بخش صنعت در سال 1401 طبق گزارش بانک مرکزی معادل 8 درصد و طبق گزارش مرکز آمار معادل 5.1 درصد بوده است که نشان می دهد بخش صنعت کشور در سال 1401 بسیار سریعتر از میانگین اقتصاد کشور رشد کرده و ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۷:۲۱    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت صمت با صدور پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۲۰۳ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی در پیام نوروزی 1402، شعار سال را مهارتورم و رشدتولید اعلام و بر گشایش در زندگی مردم تاکید کردند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: در سال جدید تلاش دولت برای تحقق وعده ها، از جمله بهبود معیشت مردم ، فساد ستیزی ، مهار تورم ، تقویت تولید و افزایش اشتغال ، به صورت شبانه روزی و بی وقفه خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: روزهای 7 و 8 فروردین 1402 نیز برای ثبت نام طرح یکپارچه عرضه خودرو در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع خودروی وزارت صمت گفت: خودروسازان داخلی با همراهی زنجیره تامین موفق به تولید یک میلیون و 348هزار دستگاه خودرو در سال 1401 شدند و رشد 40درصدی در مقایسه با سال 1400 ثبت کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۴۲ سایت دیگر  
در پی انتشار برخی تصاویر در سایت ها و شبکه های اجتماعی از پارکینگ ایران خودرو مازندران، گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد این محصولات فروش قطعی شده و به خریداران تحویل داده خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دفتر رسانه وزارت صمت در واکنش به مطلب منتشره در سایت های اصلاح طلب با عنوان (فاطمی امین با کارنامه مردود پشت بهمن مخفی می شود؟) جوابیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۱    
شنبه هشتم بهمن ماه رهبر معظم انقلاب با حضور در نمایشگاه توانمندی های تولیدی کشور که در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شده بود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۲    
بازرسی اتاق اصناف ایران اعلام کرد که قیمت نمونه تایر سواری در تهران، بین 10 الی 15 درصد کاهش داشته است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
درحالیکه از صبح روز جمعه 26 اسفندماه ثبت نام برای خودرو در سامانه تخصیص یکپارچه خودرو آغاز و تا 28 اسفند ادامه دارد، سخنگوی وزات صمت اعلام کرد که احتمال اینکه تحویل خودرو به سال 1403 کشیده شود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت با بیان خبر تمدید یک روزه ثبت نام برای خودروهای داخلی، گفت: رشد تولید خودرو در سال جاری مطابق گزارش های جهانی 31 درصد بوده که بیشترین رشد تولید در جهان به شمار می رود و در این زمینه ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صمت با اشاره به رشد 11.6 درصدی بخش صنعت در پائیز امسال، از پیش بینی صادرات 52 میلیارد دلاری غیرنفتی تا پایان امسال خبر داد و گفت: در شفافیت کالا در حوزه قطعات یدکی خودرو ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت با بیان اینکه افراد نگرانی بابت تحویل خود نداشته باشند، گفت: اولویت تخصیص خودروی وارداتی برای34 هزار نفر مشخص شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ثبت نام خرید خودروهای داخلی از فردا جمعه 26 اسفندماه با مشارکت 9 شرکت خودروساز داخلی و عرضه 51 مدل خودرو، آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۹   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص دلایل حذف برخی متقاضیان خودروهای وارداتی، توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر صمت وضعیت تولید در دولت سیزدهم را نسبت به دولت یازدهم و دوازدهم بیش از سه برابر میانگین اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو گفت: ایدرو ایجاد توازن منطقه ای صنعتی و توازن در زنجیره های تولیدی را در سراسر کشور دنبال می کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش بانک مرکزی، رشد بخش صنعت در پاییز امسال به 11.6 درصد افزایش یافته که بالاترین رقم از ابتدای سال 1396 به بعد محسوب می شود و پس از مدت ها بخش صنعت ایران مجددا رشد دورقمی را تجربه کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع ریلی و دریایی وزارت صمت با بیان اینکه ظرفیت تولید 3000 واگن (انواع واگن ها) در سال وجود دارد، گفت: شناوری وجود ندارد که توان تولیدی آن را نداشته باشیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۱۲   + ۷۱ سایت دیگر  
انتساب تصویب افزایش 30 تا 70 درصدی قیمت خودرو به وزارت صمت کاملا نادرست است زیرا اساسا وزارت صمت مسئول تعیین قیمت خودرو نیست و این موضوع برعهده شورای رقابت است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
میزان تولید شمش آلومینیوم کشور طی 11 ماهه امسال، با 15 درصد افزایش، از مرز 580 هزار تن عبور کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 272 سرمایه گذار خارجی در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور فعال هستند که حدود 11 هزار نفر در واحدهای صنعتی و تولیدی آنها مشغول به کار می باشند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت، صادرات را یکی از ارکان برنامه ریزی این معاونت در سال 1402 برشمرد و گفت: در سال 1403 به عرضه و تقاضای واقعی خواهیم رسید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس از رشد چشمگیر شاخص تولید صنایع بورسی در بهمن ماه امسال و ثبت رکورد جدید شاخص تولید صنعت خودرو خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت با بیان اینکه نتایج نوبت دهی خودرو های وارداتی ساعت 21 دوشنبه شب اعلام شد، گفت که نوبت ثبت نام کنندگان در سامانه saleauto.ir ارائه شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایجاد دو شهرک صنعتی تخصصی انرژی خورشیدی در استان کرمان و ایجاد 5 ناحیه صنعتی جدید در استان های آذربایجان غربی، ایلام ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر صمت با اشاره به کاهش قیمت برخی از کالاها گفت: همه کاهش ها ناشی از کاهش نرخ ارز نیست و طی این هفته و هفته آینده همچنان قیمت ها کاهشی خواهد بود و فضا بهتر می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
در دیدار با وزیر صمت ایران با رئیس جمهور ایالت باشقیرستان روسیه و هیات همراه، درخواست تشکیل اتاق تعاملات تجاری بین ایران و باشقیرستان ارائه شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: یکی از ابزارهای سرمایه گذاری مورد استفاده در بورس کالا مربوطه شمش طلا است که راه اندازی معاملات آن با اراده وزارت صنعت و بورس کالا محقق شد و توانستیم به این مرحله ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت خودرو پس از کاهش چشمگیر نرخ ارز در روزهای گذشته و روز جاری، با افت شدید همراه شد و در سراشیبی سقوط قرار گرفته است به طوری که قیمت برخی خودروها در سه روز گذشته 20 درصد افت داشته است و به نظر می ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
وزیر صمت ایران در دیدار با سرپرست وزارت خارجه ازبکستان و هیات همراه اعلام کرد که ظرفیت های تجاری بسیار بالایی میان ایران و ازبکستان وجود دارد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل بهره برداری معادن وزارت صمت اعلام کرد که برای اولین مرتبه، مزایده عمومی معادن و محدوده های معدنی در تصدی وزارت صمت دو مرتبه در سال برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت صمت از برگزاری مطلوب و شفاف دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور اعلام کرد که در برنامه سال آینده شرکت های دانش بنیان به سه دسته دانش بنیان نوپا، شرکت های دانش بنیان فناور و دانش بنیان نوآور تقسیم می شوند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد که اگر دنبال پیشرفت کشور هستیم، راهی جز هزینه کردن برای علم، نوآوری و فن آوری وجود ندارد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
طبق توافق نامه همکاری که میان وزارت صمت، علوم و معاونت فن آوری ریاست جمهوری به امضا رسید، مقرر شد که در زمینه مشارکت های توسعه فناوری، تامین منابع صورت گیرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صمت اعلام کرد که رشد فصلی معدن و تولید در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد بالایی داشته است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۵۶ سایت دیگر  
وزارت صمت با صدور اطلاعیه ای، جزئیات طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی برمبنای فرآیند نوبت دهی را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در دولت سیزدهم همدلی و تعامل با اتاق های بازرگانی برقرار شد و امیدواریم این همراهی دولت و بخش خصوصی تداوم داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مرکز آمار رشد بخش صنعت کشور در 9 ماهه نخست امسال را 5.1 درصد اعلام کرد. این در حالی است که در مدت مشابه سال 1400 رشد بخش صنعت 3.1 درصد و در سال 1399 حدود 1.5 درصد بود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۴۲   + ۱۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع خودرویی وزارت صنعت، معدن و تجارت از افزایش 40 درصدی تولید خودرو در سال جاری خبر داد و با تشریح جزییات طرح یکپارچه عرضه خودرو ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
به دنبال انتقاد سخنگوی وزارت صمت، گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه ای بر همراهی با طرح بزرگ فروش خودرو توسط وزارت صمت تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالای ایران از ساعت 12 امروز (پس از 30 دقیقه مرحله پیش گشایش) با ثبت قیمت 306 هزار و 569 تومان به ازای هر گواهی سپرده شمش طلا (یک دهم گرم) با عیار 995 آغاز و در ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۰۲   + ۱۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح یکپارچه عرضه خودرو از شنبه (20 اسفند) آغاز می شود و در گام نخست متقاضیان خرید خودروی داخلی تا سه شنبه 23 اسفندماه فرصت دارند مبلغ 100 میلیون تومان در حسابی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در نشست با مدیران بانک قرض الحسنه مهر ایران اعلام کرد از امیدآفرینی در بین کارکنان با ایجاد شرایط مناسب تولید خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صمت در مراسم رونمایی از سامانه جامع فرش اعلام کرد که در آینده نزدیک، اخذ شناسنامه برای فرش های صادراتی الزامی می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
با همکاری شرکت های زیرمجموعه وزارت صمت، شبکه بانکی و بازار سرمایه، معاملات گواهی سپرده بر مبنای شمش طلا در بورس کالا طی روزهای آینده شروع می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان حمایت با اعلام خبر کشف 160 هزار حلقه لاستیک در دور روز، از برخورد قاطع با احتکارکنندگان تایر در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۹   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: با توجه به کاهش قیمت ارز، قیمت خودرو نیز ریزشی شده و در روزهای اخیر قیمت انواع خودرو بین 5 تا 10 درصد کاهش داشته است ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صمت در چارچوب اجلاس همکاری های علمی-تجاری ایران با کشورهای غرب آفریقا، با مقامات دو کشور آفریقایی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۸۹ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت اعلام کرد پیش از این اعلام شده بود که قرعه کشی خودروهای خارجی در روزهای سه شنبه یا چهارشنبه هفته جاری انجام می شود اما انجام قرعه کشی به زمانی دیگر موکول شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر آمادگی ایران برای انتقال دانش و فناوری های نوین به کشورهای برادر و دوست از جمله کشورهای آفریقایی، برنامه ریزی برای تسهیل فعالیت و مشارکت بخش خصوصی ایران و این کشورها ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران از پیاده سازی استراتژی های جدید و توسعه ای در این مرکز خبر داد و اعلام کرد: مرکز وارد فعالیت های توسعه ای شده تا مسائل کلان را شناسایی و عارضه یابی کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که ایجاد شهرک های صنعتی مشترک با کشورهای آفریقایی یکی از راهکارهای ارتقای مراودات تجاری و صنعتی است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
در نخستین روز از اجلاس علمی و اقتصادی ایران و کشورهای غرب آفریقا، 20 سند توافق و قرارداد همکاری چندجانبه و دو جانبه بین ایران و کشورهای غرب آفریقا امضا و بر گسترش و تعمیق همکاری های جامع اقتصادی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آفریقای سازمان توسعه تجارت ایران از ریل گذاری نظام روابط و تدوین چشم اندازها برای همکاری بلندمدت با کشورهای غرب آسیا خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در پنل تخصصی صنعت، معدن و تجارت که در حاشیه همایش بین المللی همکاری های علمی-تجاری ایران و کشورهای غرب آفریقا برگزار شد، در خصوص همکاری ایران با کشورهای غرب آفریقا در حوزه های برگزاری نمایشگاه ها ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: راه اندازی خطوط منظم کشتیرانی، فراهم کردن زیرساخت ها، افزایش تهاتر و امضای توافقنامه کاهش تعرفه تجاری بر افزایش تجارت ایران و قاره آفریقا تاثیر چشمگیری می گذارد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در بخش های صادرات خودرو، صنعت ساختمان سازی، نفت و گاز و خدمات فنی و مهندسی می توانیم با کشور های غرب آفریقا تعامل داشته باشیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تولید کنسانتره مجتمع فسفات اسفوردی طی 10 ماهه امسال، حدود 14 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع لوازم خانگی و اداری وزارت صمت اعلام کرد که با گران فروشان بازار موبایل به شدت برخورد می شود و در صدد هستیم این امکان را فراهم کنیم تا خریداران متضرر مابه التفاوت را از فروشنده ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از شناسایی 92 شهرک صنعتی مستعد تولید انرژی های خورشیدی به وسعت 5300 هکتار خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران (IPMI) اعلام کرد که بیش از 70 درصد کل کالای مورد نیاز فاز 14 پارس جنوبی از طریق تولید کنندگان داخلی تأمین شد که نسبت به سایر پالایشگاه های مشابه یک رکورد جدید ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون صنایع پیشرفته و پروژه های کلان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: فاز 14 پارس جنوبی آخرین برگ از کتاب مهم ترین پروژه صنعتی کشور پس از انقلاب است که راه اندازی آن سبب پیشی گرفتن از ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت اعلام کرد که حدود 120 هزار نفر برای خودروهای وارداتی ثبت نام کرده اند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
با امضای نخستین تفاهم نامه همکاری مشترک بین مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۱   + ۷۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت با اشاره به پایان مهلت ثبت نام خودروی وارداتی در ساعت 24 دیروز (شنبه، 13 اسفند)، گفت: میزان ثبت نام جهت خریئ این خودروها، مطابق هدف گذاری وزارت صمت است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری سه جانبه ارتقای استانداردها و معیارهای مصرف انرژی در تجهیزات برقی و سامانه ها و فرآیندهای انرژی بر صنعتی مشمول مقررات اجرای اجباری استاندارد بین سازمان ساتبا ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان، نقل قول منتشرشده از جانب او در رسانه های منتقد دولت درباره افزایش 100 درصدی قیمت مصالح ساختمانی را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، وزیر صمت را وزیری دلسوز، مومن، انقلابی برشمرد که پرداختن به اصناف را جزو اولیت های کاری اش قرار داده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت از برگزاری پویش به صرفه بازار پوشاک از 15 تا 26 اسفند ماه سال جاری و به صورت برگزاری نمایشگاه های عرضه پوشاک ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۵۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه این شرکت از لحاظ کیفیت به سطحی رسیده که خودروهای بدون مشکل کیفی را به مشتریان خارجی تحویل دهد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از آغاز به کار رسمی شبکه هوشمند مبادلات اقساطی (هما) در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو از وارد مدار تولیدن شدن سه طرح فولادی در نیمه نخست سال آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشاف معدنی کشور اعلام کرد که دقت کار در سازمان زمین شناسی درمقایسه با گذشته 4 برابر شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
ارزش صادرات بخش معدن و صنایع معدنی طی یازده ماه امسال از 11 میلیارد دلار عبور کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۰:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت گفت: در طرح توازن منطقه ای قصد داریم سرمایه گذاری های جدید صنعتی را به بیش از 260 شهرستانی هدایت کنیم که تاکنون سرمایه گذاری اندکی در آنجا انجام شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دفتر خدمات عمومی (مرکز اصناف) وزارت صمت، از فراخوان شناسایی و حمایت از پلتفرم های ارائه دهنده غرفه های آنلاین فروش کالا و خدمات خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۱:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت اعلام کرد که سازمان ایمیدرو بر اساس طرح احیا بدون محدودیت مالی طرح فعال سازی معادن نیمه و غیرفعال استان چهارمحال و بختیاری را مطالعه و چنانچه امکان احیای این معادن وجود داشته باشد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
ایجاد نخستین شهرک صنعتی تخصصی شیشه کشور در استان هرمزگان و ایجاد و توسعه پنج ناحیه صنعتی در استان های سیستان و بلوچستان ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۰:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از تمدید مهلت ثبت نام خودروی وارداتی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به همراه نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی از طرح توسعه شهرک صنعتی برازجان و محل احداث ناحیه صنعتی سعدآباد در استان بوشهر ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نساجی و پوشاک وزارت صمت از عملیاتی شدن طرح کارت اعتباری خرید پوشاک برای حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان پوشاک، در بهار سال آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت با تاکید بر اینکه در انتهای امسال با تکیه بر ابرازهای واردات خودرو، عرضه سنگین خودروهای داخلی و واردات خودرو از مناطق آزاد، با آرامش در بازار خودرو روبرو خواهیم بود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت با بیان اینکه تا سه شنبه شب حدود 51 هزار نفر در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای خرید خودروهای وارداتی ثبت نام کرده اند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت با تاکید بر اینکه در انتهای امسال با تکیه بر ابرازهای واردات خودرو، عرضه سنگین خودروهای داخلی و واردات خودرو از مناطق آزاد، با آرامش در بازار خودرو روبرو خواهیم بود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
در پی انتشار گفتگوی یک نماینده مجلس با خبرگزاری ایسنا با عنوان چرا باید خودروهای وارداتی چند برابر قیمت در بورس عرضه شود؟ مرکز ارتباطات وزارت صمت جوابیه ای را منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر خدمات فنی، مهندسی و نگه داری وزارت صمت، ضوابط قانونی مرتبط با شرایط تمدید شناسنامه گارانتی را به اتحادیه ها و انجمن های مرتبط اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از اختصاص 25 هزار و 600 دستگاه خودرو در قالب قرعه کشی برای جایگزینی خودرو های فرسوده در سالجاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در ارتباط تصویری برخط معاون وزیر صمت ایران با رئیس سازمان صنایع کوچک و صنایع دستی جمهوری چک، بر آمادگی دو کشور برای تعمیق روابط اقتصادی با تکیه بر ظرفیت های بنگاههای کوچک و متوسط (SME) تاکید شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که ایجاد کنسرسیوم های صادراتی زمینه ساز ارتقای رقابت پذیری و حضور بنگاه های کوچک و متوسط (SME) در بازارهای جهانی است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۱   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران (IPMI) در آستانه بهره برداری از فاز 14 پارس جنوبی اعلام کرد که طراحی، مهندسی، نصب ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۷    
پس از اعزام موفق کاروان راهیان نور وزارت صمت به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور، جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی اعزام کاروان راهیان نور وزارت صمت به مناطق عملیاتی جنوب کشور برای ایام پایان سال ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
این روزها در حالی برخی رسانه ها به تحقق واردات خودرو پس از سال ها در کشور با عناوینی همچون خالی فروشی حمله می کنند، که بعضی از آنها در دولت قبل خود محل تبلیغ خالی فروشان بودند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت اعلام کرد که ارزش ذخایر برجا و قطعی شده معدنی اکتشاف شده توسط ایمیدرو و شرکت های تابعه در سراسر کشور 28 میلیارد دلار است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه مبنای قیمت زنجیره فولاد قیمت ارز نیمایی، از سیاست جدید این وزارتخانه برای کنترل محصولات زنجیره فولاد (میلگرد، تیرآهن، نبشی و ...) خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست دفتر خدمات عمومی (مرکز اصناف) وزارت صمت از اعلام ملاک قرار گرفتن فاکتورهای ثبت شده در سامانه فروشگاهی جهت داوری شکایت در کسب وکارهای مجازی، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
میزان استخراج سنگ آهن توسط مجتمع سنگان طی 11 ماهه سال جاری به 20 میلیون و 296 هزار و 96 تن رسید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز تتا با بیان اینکه حمایت از حقوق مصرف کننده اصلی ترین هدفی است که نماد اعتماد الکترونیکی آن را دنبال می کند ...
مشاهده نتایج بیشتر...