یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۲۱Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریلی»

خبرگزاری فارس   ۱۳ دقیقه پیش    
مراسم حسینیه اعظم زنجان - یوم العباس(ع) نظر کاربران فارس درباره انتخاب وزرای دولت جدید بلیت قطار تهران - کربلا گران شد؛ استقبال از سفر ریلی عتبات کم می شود؟ هشدار کم سابقه روسیه به اروپا: پایتخت های شما در تیررس موشک هایمان است ...
تین نیوز   ۲ ساعت پیش    
درحالی پیش فروش بلیت قطار با افزایش 30 درصدی آغاز شده که سیستم فروش شرکت ریلی رجا با اختلالات گسترده مواجه شده است.
کاوش اخبار   ۳ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
بررسی قیمت های جدید بلیت و پیگیری از شرکت های ریلی نشان می دهد در پیش فروش مردادماه، قیمت ها 30 درصد افزایش یافته است.
تین نیوز   ۴ ساعت پیش    
بازنگری در شیوه شکست خورده خصوصی سازی در بخش ریلی یکی از اولویت های وزیر بعدی راه و ترابری در حوزه ریلی است.
تین نیوز   ۵ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: راه آهن کرمانشاه خسروی یکی از مهمترین مسیرهای ریلی کشور با هدف تکمیل کریدور ریلی شرق به غرب و اتصال مناطق غربی کشور به شبکه ریلی است که در حال حاضر از کرمانشاه تا اسلام آباد در بخش زیرسازی 82 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: راه آهن کرمانشاه- خسروی یکی از مهمترین مسیرهای ریلی کشور با هدف تکمیل کریدور ریلی شرق به غرب و اتصال مناطق غربی کشور به شبکه ریلی است که در حال حاضر از کرمانشاه تا اسلام آباد در بخش زیرسازی 82 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
کاماپرس   ۶ ساعت پیش    
یش فروش بلیط قطار مسافری برای بازه زمانی مرداد 1403 با افزایش 30 درصدی قیمت از صبح امروز 24 تیرماه آغاز شده است. به نقل از تسنیم، بررسی قیمت های جدید بلیط و پیگیری از شرکت های ریلی نشان می دهد که در پیش فروش مردادماه، قیمت ها حدود 30 درصد افزایش یافته است.
تین نیوز   ۷ ساعت پیش    
شرکت پاریزان صنعت، از مجموعه های صنعتی موفق کشور به شمار می رود که در حوزه های مختلف صنعت حمل و نقل از جمله مراکز معاینه فنی خودرو و تعمیرات و نگهداری صنعت ریلی فعال است.
درحالی پیش فروش بلیت قطار با افزایش 30 درصدی آغاز شده که سیستم فروش شرکت ریلی رجا با اختلالات گسترده مواجه شده است.
تین نیوز   ۷ ساعت پیش    
میزان تخصیص ارز به صنایع ریلی به اندازه 2درصد صنعت خودرو است.
پیش فروش بلیت قطارهای مسافری مردادماه 1403 با افزایش 30 درصدی قیمت از ساعت 9 صبح امروز آغاز شده است.
مرصاد   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به تأمین اعتبار 30 هزار میلیاردی راه آهن کرمانشاه به خسروی از بهره برداری این پروژه مهم ریلی کشور تا سال یک هزار و 404 خبر داد.
سرپرست ریاست جمهوری، وزارتخانه های راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت را موظف کرد اقدامات ضروری در راستای بهبود حمل و نقل عمومی از جمله تامین اتوبوس و الحاق واگن های ریلی برای جابه جایی زائران اربعین حسینی را اتخاذ کنند و همچنین اقدامات لازم برای افزایش ظرفیت تردد خودروهای شخصی و تجهیز پارکینگ ها ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۴    
توصیه می گردد در فرصت باقی مانده تا تایید وزرا و در ماه های آغازین کار هر وزیر، آسیب شناسی هربخش، اولین گام برای برنامه ریزی بهبود باشد و پس از آسیب شناسی خردمندانه و بدون سوگیری، باید راهکارها شناسایی و با تحلیل هزینه فایده اولویت پروژه ها تعیین گردد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به پتانسیل و ظرفیت های موجود اسدآباد، اتصال این شهرستان به شبکه ریلی از نقش موثری در حمل و نقل بار و نیز مسافران و زائران و ارتقای مزیت های این شهرستان در جذب هر چه بیشتر سرمایه گذار برای منطقه و شتاب این شهرستان در مسیر توسعه برخوردار خواهد بود.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۹    
در دنیای امروز، سفرهای ریلی به یکی از شیوه های موردعلاقه بسیاری از افراد برای سفر تبدیل شده است؛ شیوه ای که ترکیبی از راحتی، لذت و تجربه منحصربه فرد را برای مسافران به ارمغان می آورد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با اشاره به ارزیابی و به روزرسانی طرح جامع ریلی شهر تهران، از ساخت و تکمیل 4 خط شامل خطوط 11،10،9،8 شبکه داخلی ریلی شهر تهران تا سال1420 خبر داد.
دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۲    
مدتی پیش در دیجیاتو، به بررسی وضعیت نامناسب حمل ونقل جاده ای کشور پرداختیم. تعداد اتوبوس های فعال در مسیرهای بین شهری به شدت کاهش یافته است و اتوبوس های باقی مانده نیز فرسوده شده اند. به نظر می رسد این وضعیت نامناسب در بخش حمل ونقل ریلی نیز وجود دارد. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دالان ها در حال دور زدن ایران و در بلند مدت باعث کاهش اهمیت ژئوپولتیک و ژئواکونومیک ایران برای اتصال شرق به غرب و شمال به جنوب هستند. علت آن هم این است که ایران بیش از چهار دهه است که تحت تحریم های بین المللی قرار دارد و در انزوای منطقه ای و جهانی به سر می برد ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راه آهن زاگرس گفت: 98 هزار و 984 مسافر به وسیله یکهزار و 404 رام قطار طی سه ماه نخست امسال توسط راه آهن زاگرس جابجا شدند. حسن زیودار راه آهن زاگرس را یکی از زیرساخت های مهم ریلی کشور دانست و ادامه داد ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۴    
در حالی که در یکی از شبکه های اجتماعی از تلاش رئیس انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی برای تصدی مدیر عاملی شرکت راه آهن سخن به میان آمده، سبحان نظری این موضوع را تکذیب کرد و گفت که برای به چنگ آوردن منصب تلاش نمی کند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۱    
رسانه ها علام کردند که توسعه خط سبز در قدس اشغالی که از پروژه های رژیم صهیونیستی به شمار می رود در سایه جنگ غزه مختل شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
در حوزه ورزش اگر قرار است تغییر ریلی اتفاق بیفتد، یک نشانه اش این است که فرصتی برای امثال علی دایی و رسول خادم و مهدی مهدوی کیا و کریم باقری فراهم شود تا باشند و کارشان را انجام بدهند.
موج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۰:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با اشاره به قطعی شدن تامین اعتبار 30 هزار میلیارد تومانی طرح ریلی کرمانشاه – خسروی از محل صندوق توسعه ملی، گفت: قطعه راه آهن کرمانشاه - اسلام آباد غرب تاکنون 82 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با توجه به قطعی شدن تامین مالی پروژه، این طرح کلیدی تا پایان سال 1404 به بهره برداری می رسد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
انجمن صنایع ریلی ایران با انتقاد از نحوه برگزاری مزایده فروش لوکوموتیوهای راه آهن، پیشنهاد داد مزایده فروش لوکوموتیوهای راه آهن به صورت بسته ای هدفمند با راهبرد ارتقای ناوگان و متناسب با دو نوع تیپ لوکوموتیو برگزار شود.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۲    
پس از قطعی شدن اعتبار 30 هزار میلیارد تومانی پروژه ریلی کرمانشاه- خسروی، امروز در نشستی با مسئولان ملی بر ضرورت بهره برداری آن در کوتاه ترین زمان ممکن تأکید شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رشد 97 درصدی توسعه ناوگان ریلی در دولت سیزدهم با حمایت از بخش خصوصی و تولید داخل، با تولید و بازسازی چهار هزار و 317 دستگاه انواع ناوگان ریلی رقم خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم توسعه راه های هوایی، دریایی، ریلی و زمینی در استان، گفت: استان بوشهر محور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر گفت: بخشی از منابع مالی مورد نیاز راه آهن ایلام از محل تهاتر نفت که قرارداد آن در 2 قطعه منعقد شده، تأمین می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۳    
شاخص های حمل و نقل ریلی این اداره کل افزایش زیادی داشته به طوری که از ابتدای امسال تا 15 تیر ماه سال جاری، 758 واگن به وزن 42 هزار و 704 تن بارگیری و اعزام شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زاهدان_مدیرکل راه آهن جنوب شرق کشور از توافقات ریلی ایران و پاکستان در یک نشست تخصصی خبر داد.
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
حمل و نقل مسافر ریلی در حال کشیدن نفس های آخر است و دیگر چیزی به تعطیلی قطارهای مسافری نمانده است. قطارهاییث که همین الان ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۶    
شرکت برنر بس تونل ( Brenner Basistunnelgesellschaft )(BBT SE)، تجهیز تونلی ریلی 11 میلیارد دلاری اروپا را آغاز کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۰    
به گزارش پول نیوز ، حمل و نقل یکی از مهمترین بخشهای اقتصاد است. وجود سیستم حمل و نقل کامل و جامع می تواند نقش برجسته ای در توزیع مناسب و به موقع کالا داشته باشد ...
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از تعمیر و راه اندازی یک دستگاه جرثقیل ریلی ساحلی 15 تنی منگان در مجتمع بندری انزلی با بهره گیری از توان متخصصین و مهندسان داخل کشور خبر داد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۷    
وزیر راه و شهرسازی از تصویب تامین منابع مالی دو پروژه ریلی از محل منابع استجازه رهبر انقلاب و تصویب در هیات دولت خبر داد.
مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه از اجرای عملیات ایجاد چهار خط جدید در ناوگان مترو با طول 172 کیومتر مسیر ریلی در پایتخت خبر داد و گفت: با تکمیل این چهار خط علاوه بر انجام عملیات توزیع مسافران، ترافیک در معابر مرکزی و جنوبی کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر کل گمرک شهید شوشتری سرخس در خراسان رضوی گفت: صادرات کالا از مرز ریلی و جاده ای سرخس در فصل بهار امسال از نظر وزنی 37 درصد در مقایسه با بهار پارسال افزایش یافت.
خبر خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
توافقنامه 40 ساله پروژه قطار سریع السیر روسیه ارائه شد. به گزارش ایسنا، سرگئی سوبیانین، شهردار مسکو اظهار کرد قرارداد امتیازی برای ساخت اولین راه آهن سریع السیر (HSR-1) برای مدت 40 سال منعقد شد. ...
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری هنوز اجرایی نشده که برخی شرکت های ریلی در فروش بلیت برای اتباع خارجی افزایش نرخ را اعمال می کنند.
در حالی افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری هنوز اجرایی نشده که برخی شرکت های ریلی در فروش بلیت برای اتباع خارجی افزایش نرخ را اعمال می کنند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل درمورد آخرین توافقات با روس ها برای تعیین قیمت نهایی قرارداد پروژه ریلی رشت-آستارا گفت: مذاکرات با روس ها در حال انجام است و اقدامات فنی انجام شده و توافقات در حوزه ژئوتکنیک را انجام می دهیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۲:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد انزلی از نخستین بار صادراتی به وزن سه هزار و 500 تن سیمان تولیدی یکی از کارخانجات داخلی به مقصد روسیه در بندرکاسپین خبر داد.
صنعت مالی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۰:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش صنعت مالی ، خیرالله خادمی در نشست خبری که امروز در وزارت راه و شهرسازی به منظور تشریح دستاوردهای دولت سیزدهم برگزار شد با بیان اینکه در بخش ریلی در سه ساله دولت سیزدهم 387کیلومتر مسیر ریلی را به بهره برداری رساندیم، اظهار کرد:این مسیرها در قالب چند پروژه با حضور رئیس جمهور شهید انجام شد ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
محمد سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان، با بیان اینکه پس از بهره برداری طرح ملی اتصال ریل به مجتمع بندری کاسپین این منطقه که توسط سرپرست محترم ریاست جمهوری جناب آقای دکتر مخبر صورت گرفت، تا کنون دو بار ترانزیتی و صادراتی از این طریق ترانزیت و صادر شده ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۵    
در نشست خبری امروز معاونین وزیر راه و شهر سازی به عملکرد وزارت خانه در موضوعاتی اعم از حمل و نقل ریلی، حمل و نقل جاده ای، امنیت حمل و نقل، دستاوردها و بهره برداری از پروژه ها پرداختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سالانه به طور متوسط یک میلیون و 100 هزار تن بار شامل مواد مازوت، مواد صادراتی و سوخت کشتی ها از خطوط ریلی استان حمل و جابه جا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون ریلی شرکت ساخت گفت: راه آهن چابهار- زاهدان به پیشرفت 70 درصدی رسیده که تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۷    
شرکت چینی CRRC (سی ار را سی ) که سازنده ماشین های ریلی و لوکوموتیو است، قطارهای بین شهری جدیدی را به مالزی معرفی کرد.