سه شنبه ۰۱ مهرساعت ۱۵:۲۶Sep 2020 22

جدیدترین‌های «شهید رجایی»

 
خبرگزاری مهر   ۳۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران در مراسم تفاهم نامه علمی، پژوهشی این مجموعه با دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از همکاری 52 مرکز علمی دردوازدهمین جشنواره مجمع شهری تهران خبرداد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا-فیلم عملیات هدایت کشتی به حوضچه بندر شهید رجایی، پهلوگیری، تخلیه و بارگیری کالادربندر شهید رجایی نشان می دهد. مجتمع بندری شهید رجایی به عنوان بزرگترین بندرتجاری و دروازه طلایی در روز های کرونایی هم همچنان فعال است.
استانداری تهران   ۱ ساعت پیش    
به دنبال اعلام نتایج بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان تهران، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ موفق شد عنوان دستگاه برگزیده در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت را از آن خود کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
همزمان با سراسر کشور و با حضور جمعی از مسولان محلی زنگ ایثار ومقاومت در مدرسه شهید رجایی شهر ایلام وسایر مناطق استان نواخته شد.
انصاف نیوز   ۱ ساعت پیش    
در پی حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در دانشگاه شهید رجایی، مجمع اسلامی این دانشگاه بیانیه ی اعتراضی صادر کرد. به گزارش انصاف نیوز متن این بیانیه در پی می آید: ...
با اعلام نتایج ارزیابی عملکرد سال 1397 کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور توسط سازمان اداری و استخدامی و تایید وزارت آموزش و پرورش، سه اداره کل کانون برگزیده در قالب طرح شهید رجایی معرفی شدند.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
در دومین روز از هفته دفاع مقدس؛ زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان شهید رجایی (ره) برگزار گردید.
تیتر برتر   ۱ ساعت پیش    
ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان شهید رجایی اعلام شد که بر این اساس داوطلبان دارای شرایط سنی و معدل مورد نظر ثبت نام کنند.
اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان تهران بر اساس مجموع امتیازات عمومی و اختصاصی موفق به کسب عنوان "دستگاه برگزیده" در گروه عمومی و قضایی شد.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
نمایشگاه دفاع مقدس در دانشگاه علوم پزشکی قزوین به همت بسیج حوزه شهید رجایی ناحیه امام حسن(ع) برگزار شد.
سیدمحمود هاشمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در جشنواره شهید رجایی برای دومین سال متوالی به عنوان مدیر برتر استانی انتخاب شد.
جشنواره شهید رجایی با هدف معرفی مدیران، دستگاه های اجرایی و کارمندان نمونه استان و به منظور ارج نهادن و تکریم خدمات صادقانه و مؤثر در نظام جمهوری اسلامی با حضور دکتر سرمست استاندار قم و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۲ ساعت پیش    
استاندار هرمزگان از محمدحسین نوروزی، مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی تقدیر کرد.
استاندار تهران با اشاره به خدمات قابل توجه کادر درمان در حوزه سلامت مردم گفت: هیچ بیمار کرونایی صرف نظر از سن، جنس و تابعیت پشت درهای بیمارستان نمانده است ...
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل پزشکی قانونی استان تهران در ارزیابی سالیانه سازمان مدیریت و برنامه ریزی در زمینه شاخصهای عمومی و اختصاصی و در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی دربین دستگاههای اجرایی استان تهران به عنوان دستگاه برگزیده انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
بانک کشاورزی شعب استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل پرداخت خوب تسهیلات رونق تولید و تسهیلات تکلیفی و سایر حوزه ها حائز رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی شد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: از تیرماه امسال تا کنون 51بیمار کرونایی برای ادامه درمان به بیمارستان شهید جلیل یاسوج اعزام شدند.
پایگاه خبری گسترش   ۳ ساعت پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی گفت: افرادی مانند آقای مهر محمدی سرپرست سابق دانشگاه فرهنگیان معتقدند که دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی باید حذف شوند.
سازمان انتقال خون ایران   ۳ ساعت پیش    
مدیر کل انتقال خون استان مرکزی در راستای اعلام شاخص های جشنواره شهید رجایی از کسب امتیاز 1000 در قالب شاخص های اختصاصی جشنواره شهید رجایی خبر داد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان مرکزی ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با توجه به ظرفیت ایجاد شده در سرسره و محوطه تعمیراتی بندر شهید رجایی، امکان تعمیر همزمان 8 فروند شناور شامل 2 فروند یدک کش و 6 فروند شناور کوچک در این مجتمع بندری فراهم شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۴ ساعت پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی گفت: یک تفکر مسموم در آموزش و پرورش به دنبال حذف تربیت دبیر از طریق دانشگاه شهید رجایی و فرهنگیان است.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل، موفق به کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد دستگاهی و طرح جشنواره ملی شهید رجایی سال 1397، در بین اداره های کل کانون پرورش فکری استان های کشور شد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان تهران از دکتر علیرضا زالی - فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، برای کسب عنوان دستگاه برگزیده در محور مدیریت مبارزه با بیماری کرونا تقدیر شد.
در راستای حفظ و ارتقاء توان عملیاتی بنادر کشور برای اولین بار، به طور همزمان عملیات داگینگ دو فروند شناور یدکش در سرسره تعمیرات بندر شهید رجایی انجام و تعمیرات اساسی زیر آبی این دو فروند شناور آغاز شد.
تین نیوز   ۵ ساعت پیش    
بیست و دومین جشنواره شهیدرجایی استان تهران که امروز (دوشنبه 31 شهریور 99) با سخنرانی استاندار تهران، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و معاون سازمان اداری و استخدامی کشور کار خود را ادامه داده بود، با معرفی برگزیدگان جشنواره بیست ودوم پایان یافت.
تین نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره شهیدرجایی استان تهران که امروز (دوشنبه 31 شهریور 99) با سخنرانی استاندار تهران، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و معاون سازمان اداری و استخدامی کشور کار خود را ادامه داده بود، با معرفی برگزیدگان جشنواره بیست ودوم پایان یافت.
پانا   ۵ ساعت پیش    
شهر ری(پانا) - مهدیار مرصعی از تشکیل کلاس های انجمن مجریگری کانون شهید رجایی ناحیه دو شهر ری با مشارکت دانش آموزان علاقمند به مجریگری خبر داد. مدیر کانون شهید رجایی در خصوص برگزاری این دوره از کلاسها به پانا گفت ...
بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان تهران با معرفی دستگاه ها و نهادهای برتر استان با توجه به عملکرد سالانه آنها با حضور استاندار،معاونان استانداری تهران، فرمانداران و مدیران دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات استانداری تهران برگزار شد. ...
جنوب نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جنوب نیوز: محمدرضا خبّاز، فعال اصلاح طلب و از مقامات سابق دولت آقای روحانی در بخشی از یک مصاحبه با شماره دوشنبه گذشته روزنامه آرمان ملی گفته است: "اگر بنی صدر و شهید رجایی را رها کنیم و آنها را در نظر نگیریم، اولین شخصیتی که 8 سال رئیس جمهور بودند، مقام معظم رهبری بود ...
ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان شهید رجایی اعلام شد که بر این اساس داشتن حداقل معدل کل 14، حداکثر 24 سال سن و حداقل نمره کل نهایی 6500 ضروری است.
بسیج   ۶ ساعت پیش    
نشست بصیرتی و روشنگری ویژه کارمندان بسیجی دانشگاه فنی وحرفه ای استان مرکزی به میزبانی پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم این دانشگاه با حضور سرهنگ گلشن زاده جانشین سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حسین صبوری عصر دوشنبه در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی در استانداری تهران با بیان اینکه از سال91 تا 96 به صورت متوسط سالانه چهار درصد مصرف برق تهران افزایش داشت گفت: از سال 96 تا 98 این رقم به 1.5 درصد رسید و امسال با اقدامات [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل آموزش پرورش شهرستان های استان تهران رتبه برگزیده جشنواره شهید رجایی در گروه آموزشی ، پرورشی و فرهنگی شد.
آنا / حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی نسبت به سیاست های وزارت آموزش و پرورش اعتراض کردند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی برای ششمین سال پیاپی عنوان رتبه برتر در شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی سال 1398 را کسب کرد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام امیدی از برگزاری دهمین آئین طرح ملی سه شنبه های تکریم فارس طی تجلیل از خانواده شهید مجید شجاعی در شهرستان کازرون خبر داد و گفت: این آئین همزمان با هفته دفاع مقدس به همت کانون فرهنگی هنری شهید رجایی ، به صورت مجازی برگزار می شود.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه جامعه: فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: با توجه به افزایش تعداد بیماران بستری و سرپایی ویروس کرونا، کاهش سفرهای درون شهری هم در کنار برخی دیگر از اقدامات ضروری به نظر می رسد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۷    
تهران- ایرنا - بیست و دومین جشنواره شهیدرجایی استان تهران از ساعت 14 امروز، دوشنبه آغاز و برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان تهران از ساعت 14 امروز، دوشنبه آغاز و برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران می گوید: رعایت پروتکل های بهداشتی در برخی از اماکن کلانشهر تهران کمرنگ شده و باید نظارت بیشتری در اماکن عمومی از جمله نانوایی ها، بانک ها و مجتمع های تجاری صورت بگیرد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در مراسم بیست و دومین جشنواره شهید رجایی گفت: با حذف دورکاری و لغو طرح ترافیک فاصله گذاری اجتماعی در این استان به 49 درصد کاهش یافته است. وی ادامه داد: برای کاهش و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا حداکثر میزان اجرای فاصله گذاری اجتماعی الزامی است. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ به عنوان دستگاه برگزیده در محور برنامه های اصلاح نظام اداری شناخته شد و توسط استاندار تهران مورد تقدیر قرار گرفت.
استاندار تهران با اشاره به میزان پایین رعایت فاصله گذاری در نانوایی ها، بانک ها و مراکز خرید در استان تهران گفت: فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل عمومی پایتخت به 45درصد رسیده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۱    
نمایشگاه فرهنگی و هنری دفاع مقدس به همت ناحیه یک شهرداری منطقه 16 و همکاری اداره آموزش و پرورش، حوزه های مقاومت بسیج 254 بعثت، شهید بروجردی و شهید رجایی در محوطه مدرسه جوانه امید محله جوادیه تهران واقع در خیابان 10 متری اول، رو به روی مسجد جامع فردانش راه اندازی شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی روز دوشنبه در جشنواره شهیدرجایی استان تهران افزود: روزانه یک میلیون سفر در مترو و 800 هزار مسافر با اتوبوس جابجا می شوند در حالی که فاصله میان نصیرن بسیار ناچیز است؛ باید هم شاهد شیوع بیشتر بیماری کرونا باشیم ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به ارزیابی 63 دستگاه استان تهران در جشنواره شهید رجایی بر لزوم توجه به نظرات مردم به عنوان ملاک ارزیابی جشنواره تاکید کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱    
رنگ و بوی اسثار، جهاد و شهادت در مدرسه شاهد شهید رجایی را از پنجره دوربین خبرگزاری بسیج نظاره کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۴    
تهران- ایرنا - بیست و دومین جشنواره شهیدرجایی استان تهران از ساعت 14 امروز، دوشنبه آغاز و برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.