شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۹:۱۰Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدار تولید»

پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
با افتتاح این طرح ظرفیت تولید پالایشگاه آبادان با افزایش 210 هزار بشکه ای به روزانه 630 هزار بشکه خواهد رسید. بر این اساس میزان تولید بنزین در این پالایشگاه از 10 میلیون لیتر به 14 و تولید گازوئیل از 16 به 20 میلیون لیتر در روز خواهد رسید. ...
مدیرکل دفتر نظارت و بهسازی نیروگاه های شرکت برق حرارتی با اشاره به اینکه ظرفیت نیروگاه های کشور به حدود 91 هزار مگاوات رسیده است، گفت: در طی سال جاری هفت هزار مگاوات ظرفیت نیروگاهی جدید وارد مدار شده است.
به دلیل تشکیل واکس درون چاهی و افت فشار جریانی و کاهش تولید ، عملیات رفع مانع درون چاهی، تمیز سازی ستون چاه و تخلیه آن به گودال سوخت روی این چاه صورت گرفت و به مدار تولید بازگشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- توسلی پور مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی با بیان اینکه تامین خوراک 41 درصد بنزین کشور توسط پارس جنوبی انجام می شود، گفت: ردیف چهارم فاز 14 پارس جنوبی بزودی وارد مدار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۰۶    
فاز 14 پارس جنوبی به عنوان آخرین و ایرانی ترین فاز در میان فاز های میدان گازی پارس جنوبی، 11 اسفند با حضور رییس جمهور به بهره برداری رسید و اکنون روزانه 50 میلیون متر مکعب گاز را به شبکه سراسری منتقل می کند.
تعمیرات میان دوره ای واحد دوم نیروگاه بخار زرند به منظور افزایش آمادگی این واحد برای پیک تابستان 1402 آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۳۶    
ساری- خیریان پور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران از بازگشت دو واحد راکد صنایع چوب و کاغذ طی سال جاری به مدار تولید خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: 91 واحد صنعتی راکد در شهرک های صنعتی استان به مدار تولید برگشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
واحد 2 گازی نیروگاه نکا به منظور انجام تعمیرات اساسی از مدار تولید خارج شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مانی مهدوی: همزمان با انتشار آخرین آمار اعلام شده از سوی دفتر مطالعات پایه منابع آب درباره ذخیره فعلی سد زاینده رود، وزارت نیرو اعلام کرد نیروگاه برق آبی زاینده رود بعد از پنج ماه تعطیل بودن در مدار تولید قرار گرفته است. ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۲    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: نیروگاه برق آبی زاینده رود در مدار تولید قرار گرفت. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... روزی که فهمیدم قرار است مادر یک پسر باشم، تصمیم گرفتم اسمش را... ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کارخانه خوراک آبزیان پرورشی استان بوشهر وارد مدار تولید شد و سالانه 40 هزار تن به تولید خوراک آبزیان پرورشی استان افزوده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: نیروگاه برق آبی زاینده رود در مدار تولید قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: با افزایش دبی ورودی آب سد زاینده رود، نیروگاه برق آبی در مدار تولید قرار گرفت.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: نیروگاه برق آبی زاینده رود در مدار تولید قرار گرفت.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
با اقدامات شاخص و نوآورانه سازندگان ایرانی، دو دستگاه توربین ردیف چهارم و ششم در پالایشگاه هفتم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت راه اندازی و در مدار تولید قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
به همت متخصصان دستگاه حفاری 41 فتح تعمیر و تکمیل نهایی 6 حلقه چاه نفت و گاز انجام و در مدار تولید قرار گرفت.
واحد یک بخار نیروگاه شهیدسلیمی نکا با ظرفیت 440 مگاوات پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه وارد شبکه سراسری برق کشور شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو از وارد مدار تولیدن شدن سه طرح فولادی در نیمه نخست سال آینده خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته تولید در مجتمع پتروشیمی خراسان با همت کارکنان غیور این شرکت از سر گرفته شد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو از وارد مدار تولیدن شدن سه طرح فولادی در نیمه نخست سال آینده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- مراسم افتتاح آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر با حضور رئیس جمهور برگزار شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
شرکت پتروشیمی خراسان عنوان کرد توقف واحدهای تولیدی به دلیل قطع گاز از سوی شرکت گاز بود که با توجه به لغو محدویت استفاده از گاز و برقرار شدن گاز خوراک و سوخت، واحدهای آمونیاک و اوره در مدار تولید قرار گرفتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیرنفت گفت: پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی پس از گذشت 12 سال و با پیگیری های به مدار تولید رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت: طرح توسعه فولاد سفیددشت تا پایان خرداد سال آینده در مدار تولید قرار می گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۹    
ساری- خیریان پور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: با حمایت بنیاد برکت و تزریق تسهیلات 35 میلیارد تومانی، کارخانه ورشکسته نساجی به مدار تولید برگشت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بقاع و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه از تولید پنج مگاوات برق خورشیدی در بقاع متبرکه کشور خبر داد و گفت: حدود 217 بقعه در مدار تولید برق قرار دارند و برنامه ریزی ما این است که در سال 1402 این تعداد را به هزار بقعه و میزان تولید برق را هم تا 100 مگاوات افزایش بدهیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۱:۲۶    
در سامانه کدال شرکت پتروشیمی پردیس اعلام داشت فاز 3 این مجتمع در مدار تولید قرار گرفته است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۲:۵۶   + ۴۹ سایت دیگر  
ایران خودرو اعلام کرد، در راستای توسعه محصولات و عرضه محصولات جدید و به روز، خودروی پژو 206 از مدار تولید خارج خواهد شد. این شرکت در سال جاری در بخش سواری از دو محصول جدید رونمایی کرده که طبق برنامه در سال آینده به مرحله تولید انبوه خواهند رسید و همچنین محصولات فعلی را توسعه و بهبود بخشیده ...
نیپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا، به نقل از روابط عمومی شرکت دماوند انرژی عسلویه، فاز نخست طرح دماوند با احداث و راه اندازی واحد های ذیل به بهره برداری رسیده است و درحال ارائه خدمات تامین یوتیلیتی و سرویس های جانبی به 13 مجتمع فعال پتروشیمیایی در منطقه است: ...
واحد شماره 4 نیروگاه حرارتی شازند برای انجام تعمیرات دوره ای از مدار تولید خارج شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- مدیر نیروگاه بخار شهیدرجایی قزوین گفت: با تلاش متخصصان داخلی، واحد شماره یک بخاری به ظرفیت 250 مگاوات در کوتاه ترین زمان ممکن دوباره به شبکه سراسری پیوست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: 843 طرح در زمینه های مختلف مرتبط با حوزه کشاورزی هم اکنون در این استان فعال است و در مدار تولید قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۰    
دومین واحد طرح سیکل ترکیبی نیروگاه بعثت پارس جنوبی با ظرفیت تولید 160 مگاوات با شبکه سراسری همگام شد و در مدار تولید برق قرار گرفت.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون تعمیرات و نگهداری نیروگاه شهیدرجایی قزوین از وارد مدار شدن واحد شماره یک بخاری سیکل ترکیبی این نیروگاه، پس از اتمام تعمیرات نیمه سنگین خبر داد.
واحد شماره 6 نیروگاه گازی کنارک به منظور تعمیرات اساسی، واحد شماره چهار به منظور بازدید مسیرگاز داغ و واحدهای شماره 5 و3و2و1 به منظور بازدید محفظه احتراق طبق برنامه زمان بندی تعمیرات مصوب برق حرارتی جهت انجام تعمیرات از مدار تولید خارج شدند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، حبیب شریفی مدیر نیروگاه بخار در تشریح خبر بازگشت دوباره واحد شماره 4 بخاری به مدار تولید برق گفت ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه شیروان از وارد مدار شدن واحد شماره 3 این نیروگاه و اتصال به شبکه سراسری برق خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی سی ان جی کشور گفت: فعالیت جایگاه های سی ان جی در شمال و شمال شرق کشور متوقف شده بود که با کاهش مصرف به مدار تولید بازگشتند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “ابوالفضل موتابها” عنوان کرد: این واحد که به منظور انجام تعمیرات اساسی از مدار تولید برق خارج شده و در دست تعمیرات قرار گرفته بود، پس از حدود 100 روز و با انجام فعالیت های مختلف تعمیراتی، به شبکه سراسری تولید برق پیوست ...
فراز نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
فرازنیوز : پس از حضور شهریار محمدی راد به عنوان مدیرعامل در این شرکت پلنت تولید اسیدچرب که ماه ها متوقف بود با تلاش کارکنان این مجموعه به مدار تولید بازگشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۷:۴۷    
محمدسالاری مدیرعامل شرکت دانش بنیان آذین صنعت کاران پویا ساخت گیربکس های دریایی با توان 2 تا 3هزار اسب بخار را مهم ترین فعالیت این شرکت برشمرد و عنوان کرد: در تلاش هستیم که در آیندۀ نزدیک گیربکس های 10هزار اسب بخاری را وارد مدار تولید کنیم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۸:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان با بیان اینکه تبدیل سرمایه به تولید هنر کارفرمایان است، اضافه کرد: هنر کارفرماست که از ظرفیت و نبوغ خود استفاده کرده و آن را در مدار تولید قرار دهد؛ مدیریت بخش اقتصادی به دست کارفرمایان است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، ابوالفضل موتابها مدیر عامل نیروگاه در خصوص انجام فعالیت های تعمیرات اساسی واحد شماره 2بخاری و بازگشت دوباره آن به مدار تولید گفت ...
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۷    
معاون نگهداری و تعمیرات نیروگاه برق ری گفت: واحدهای گازی شماره 11 و 19 این نیروگاه بعد از بازدید و تعمیرات پیشگیرانه به مدار تولید بازگشت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۶    
در راستای سیاست خودروسازان داخلی مبنی بر توسعه محصولات و عرضه محصولات جدید و روزآمد، خودرو پژو 206 از مدار تولید خارج خواهد شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، حسین مهدیزاده، معاونت نگهداری و تعمیرات نیروگاه ری با اعلام این خبر افزود: واحدهای گازی 25 مگاواتی شماره 11 و 19 نیروگاه ری پس از انجام تعمیرات و بازدید قسمت های داغ توربین به شبکه سراسری برق کشور پیوستند. ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
لکوموتیو TGM4-2756 روسی شرکت توسط کارکنان متخصص و تلاشگر مدیریت راه آهن و ترابری ذوب آهن اصفهان با موفقیت بازسازی شد و در مدار تولید قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
حسن خیریانپور با اشاره به اقدامات دولت در حوزه اقتصادی و تحقق شعار سال، گفت: از مهمترین اقدامات در این حوزه می توان به احیای تعداد 91 واحد صنعتی راکد در شهرک های صنعتی استان و خارج کردن تعداد 125 واحد صنعتی از تملک بانکها و بازگشت آن ها به مدار تولید اشاره کرد.