چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۶:۳۰Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالای اساسی»

باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: امسال بیش از 14هزار تن کالای اساسی در بین اقشار مختلف شهری، روستایی و عشایری تحت نظارت کارگروه تنظیم بازار استان در 26 شهرستان توزیع شد.
کارشناس و تحلیلگر اقتصادی گفت: آزادسازی منابع ارزی را باید یکی از دستاوردهای دیپلماسی اقتصادی دولت سیزدهم و بانک مرکزی خواند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۲۹ سایت دیگر  
مهر نوشت: رصد بازار کالاهای اساسی حاکی از تغییرات در تعداد فروشگاه ها و افزایش قیمت برخی کالاها با خنک شدن هوا دارد. در ادامه قیمت برخی کالاهای اساسی می آید (تمام قیمت ها به هزار تومان است). کالای اساسی قیمت هفته جاری قیمت هفته گذشته گوشت ران گوسفند داخلی 565 565 شقه گوسفند 460 460 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای امسال بیش از 14 هزار تن کالای اساسی در بین اقشار مختلف شهری، روستایی و عشایری تحت نظارت کارگروه تنظیم بازار استان در 26 شهرستان توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان در نشست قرارگاه امنیت غذایی استان گفت: از ابتدای امسال بیش از 14هزار تن کالای اساسی در بین اقشار مختلف شهری، روستایی و عشایری تحت نظارت کارگروه تنظیم بازار استان در 26 شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در اسناد بالادستی برنامه ریزی شده است که در تولید 5 محصول استراتژیک گندم، برنج، جو، پنبه و شکر به خودکفایی برسیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از افزایش 24 درصدی حمل کالاهای اساسی از استان خبر داد و گفت: در نیمه نخست امسال 156 هزار تن کالا اساسی از استان به سایر نقاط کشور حمل شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : افزایش قیمت گوشت قرمز از اردیبهشت سال گذشته و با حذف ارز ترجیحی آغاز شد؛ به گونه ای که اکنون قیمت هر کیلو گوشت قرمز نزدیک به دوبرابر زمان مذکور است. اکنون دولت برای کنترل قیمت گوشت قرمز به واردات روی آورده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
11 قلم کالای اساسی در قالب طرح کالابرگ الکترونیکی به صورت اختیاری جایگزین یارانه نقدی 300 هزارتومانی خواهد شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، از نقل و انتقال 9 میلیون تن کالاهای اساسی از بنادر امام خمینی (ره) و شهید رجایی به عنوان دو بندر اصلی ورودی کالای اساسی به کشور در سال گذشته خبر داد. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از واردات 140 هزار تن گندم از طریق بندر امام خمینی (ره) خبر داد. امید جهان نژادیان در خصوص واردات گندم اظهار کرد: 2 کشتی حامل گندم وارداتی در بندر امام خمینی (ره) پهلوگیری کرده اند و اکنون در حال تخلیه و بارگیری هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت : شهروندان خرمشهر و آبادان مجاز به ورود سه کالای همراه مسافر هستند.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
- اخبار استانها - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، امید جهان نژادیان درباره واردات گندم اظهار کرد: 2 کشتی حامل گندم وارداتی در بندر امام خمینی پهلوگیری کرده اند و اکنون در حال تخلیه و بارگیری هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان آخرین وضعیت ذخایر کالاهای استراتژیک استان را تشریح کرد و گفت: هیچ کمبود و مشکلی در تامین کالای اساسی در استان وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- علی رغم جهش قیمت گوشت در چند ماه قبل، این روزها بازار گوشت به ثبات نزدیک تر شده و قیمت این کالای اساسی در معیشت خانوار رو به کاهش است. اما باید دید این کاهش قیمت به چه دلیل رخ داده و آیا برای طولانی مدت ماندگار خواهد بود؟
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۷    
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با اشاره به اینکه کمبودی تامین کالای اساسی در استان هیچ کمبود و مشکلی وجود ندارد گفت: سه هزار تن برنج در انبارهای استان و همچنین 26 هزار و 200 تن برنج هندی وارداتی با هدف نگهداری محصولات استرتژیک در انبارهای بندر امام(ره) ذخیره سازی شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مسئولان استان همدان، 100 قلم کالای مهم و اساسی مردم در یک ماهه گذشته تغییر قیمت نداشته اند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
روز گذشته بالاخره منابع بلوکه شده ایران در کره جنوبی آزاد و به شش بانک در قطر منتقل شد. منابعی که قرار نیست به صورت ارزی وارد ایران شود، اما ایران می تواند معادل آن کالای اساسی وارد کند. اما آیا این آزادسازی تاثیری بر بازار ارز ایران دارد؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: تامین کالاهای اساسی مورد نیاز دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی و نیز تداوم نظارت بر بازار نوشت افزار و اقلام مورد نیاز مدارس را تصویب کردند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
خانه اصناف ایران در شهریور سال 1342 نرخ چند قلم کالای اساسی و انواع خودرو پیکان را اعلام کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با فراهم شدن امکان خرید اینترنتی در طرح کالابرگ الکترونیک، 5 دهک اول می توانند 11 قلم کالای اساسی را اینترنتی خریداری کنند و ضمن پوشش هزینه های ناشی از تورم، مشمول یارانه 120 هزار تومانی تشویقی شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۳    
هم اکنون یک سکوی اینترنتی، عرضه 11 قلم کالای اساسی مشمول طرح کالابرگ را آغاز کرده و در آینده نزدیک تعداد این سکو ها افزایش می یابد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۱    
معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی: یک سکوی اینترنتی شروع به عرضه 11 کالای اساسی طرح کالابرگ کرده است. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
درحالی پنج دهک اول درآمدی با خرید 11 قلم کالای اساسی تعریف شده در طرح کالابرگ الکترونیک از بیش از 122 هزار فروشگاه متصل به طرح می توانند از امتیاز تشویقی بهره مند شوند که وزارت رفاه به تازگی اعلام کرده امکان خرید اینترنتی از فروشگاه های طرف قرارداد را نیز ایجاد خواهد کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
درحالی پنج دهک اول درآمدی با خرید 11 قلم کالای اساسی تعریف شده در طرح کالابرگ الکترونیک از بیش از 122 هزار فروشگاه متصل به طرح می توانند از امتیاز تشویقی بهره مند شوند که وزارت رفاه به تازگی اعلام کرده امکان خرید اینترنتی از فروشگاه های طرف قرارداد را نیز ایجاد خواهد کرد. ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
با فراهم شدن امکان خرید اینترنتی در طرح کالابرگ الکترونیک، 5 دهک اول می توانند 11 قلم کالای اساسی را اینترنتی خریداری کنند و ضمن پوشش هزینه های ناشی از تورم، مشمول یارانه 120 هزار تومانی تشویقی شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان در بازدید از انبارهای بندر شهید رجایی و شهید باهنر بند رعباس بر لزوم ترخیص هر چه سریعتر 10 هزار کانتینر کالاهای اساسی و کالاهای اموال تملیکی در این بنادر تاکیدکرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه عرضه کالای اساسی ویژه بازگشایی مدارس به مدت 10 روز در مصلی شهر یاسوج افتتاح شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
هم اکنون یک سکوی اینترنتی عرضه 11 قلم کالای اساسی مشمول طرح کالابرگ را آغاز کرده و در آینده نزدیک تعداد این سکو ها افزایش می یابد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۶    
هم اکنون یک سکوی اینترنتی، عرضه 11 قلم کالای اساسی مشمول طرح کالابرگ را آغاز کرده و در آینده نزدیک تعداد این سکو ها افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان از جابجایی بیش از 700 هزار تن کالای اساسی از مبدا بندر چابهار به سایر نقاط کشور خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۸   + ۸۳ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فراهم شدن امکان خرید برخط مردم در طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد و گفت: هم اکنون یک سکوی اینترنتی، عرضه 11 قلم کالای اساسی مشمول طرح کالابرگ را آغاز کرده و در آینده نزدیک تعداد این سکو ها افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: هر کالای اساسی کمیاب که در جامعه اسلامی ضروری و مورد نیاز مردم باشد، حق نگهداری و احتکار آن را نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان هدف از اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی را کنترل تورم 11 قلم کالای اساسی عنوان کرد.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
- اخبار اقتصادی - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بخشنامه دفتر واردات گمرک ایران در خصوص ترخیص 100 درصدی کالای اساسی موجود در اماکن گمرکی، متعلق به بخش خصوصی ابلاغ شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
امروز جلسه شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی در محصولات کشاورزی برای تعیین قیمت 32 قلم کالای اساسی شامل 15 محصول باغی و 17 قلم زراعی ازجمله گندم در سال زراعی 1403-1402 برگزار می شود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۱   + ۵۹ سایت دیگر  
بر اساس جلسه روز گذشته شورای قیمت گذاری کالاهای اساسی، قیمت هر کیلو گندم 19.500 تومان تعیین شد بنابراین نرخ نهایی در مدت یک هفته باید از سوی وزیر جهاد کشاورزی اعلام رسمی شود. ...
در اردیبهشت ماه سال 1401 بود که ارز ترجیحی 4200 تومانی برای تامین کالاهای واسط اساسی حذف شد و در نتیجه قیمت اقلام اساسی در بازار با رشد قابل توجهی مواجه شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۴   + ۶۰ سایت دیگر  
اکوایران: نخستین محموله گوشت گرم گوسفندی از کنیا به ایران ارسال شد. در ماه های اخیر کمبود و افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار، بازگشت صف برای این کالای اساسی در فروشگاه های زنجیره ای و تره بار را به همراه داشت. مشکلی که برای عبور از آن دولت واردات گوشت از برخی کشورها را در دستور کار قرار داد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از کشف تخلف گرانفروشی گوشت قرمز در یک واحد بسته بندی در تهران خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از ثبت تخلف و جریمه 27 میلیارد ریالی یک واحد بسته بندی گوشت در استان البرز خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار ما ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مستمری و مقرری بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت با مابه التفاوت سرانه های ورزش و بن کالای اساسی که از فروردین تا شهریورماه (شش ماه نخست سال) محاسبه شده است، امروز سه شنبه (21 شهریورماه) واریز شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۹۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از کشف تخلف گرانفروشی گوشت قرمز در یک واحد بسته بندی در تهران خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار ما ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از افزایش محسوس حمل کالای اساسی با جابه جایی 400 هزار تن کالا توسط ناوگان باری آذربایجان غربی از بندر امام خمینی (ره) به استان خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف بیش از 539 تن کالای اساسی قاچاق در جنوب تهران خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:دولت اگر در ایجاد توزیع زیرساخت های کالابرگ به درستی عمل می کرد و کالای اساسی را به نرخ تمام شده و یا سود متعادل در اختیار مصرف کننده قرار می داد دیگر ما امروز شاهد نا به سامانی در زمینه بازار کالای اساسی نبودیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان از جابجایی بیش از 700 هزار تن کالای اساسی توسط ناوگان باری جنوب استان از مبدا بندر چابهار به سایر نقاط کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 34 هزار کیلو روغن و برنج احتکار شده در محدوده جنوب تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: 3680 تن کالای اساسی از ابتدای سال جاری تاکنون در استان توزیع شده است
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، علیرضا پیمان پاک، قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در توئیتی نوشت: هیچ گونه تصمیمی مبنی بر حذف ارز ترجیحی از کالای اساسی گرفته نشده است؛ بدلیل اولویت در تخصیص ارز28500 به واردات نهاده ها و کالاهای اساسی ...