دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۸:۰۹Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالای اساسی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بازار مرغ در گیلان علیرغم وعده وعیدهای ستاد تنظیم بازار گیلان همچنان با التهاب روبرو است و بسیاری از مردم در تهیه این قلم از کالای اساسی خود با دشواری مواجه هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بنانژاد، خزانه دار اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف مرکز استان خراسان رضوی گفت: 1600 واحد صنفی، فروشگاه زنجیره ای و شرکت تعاونی در سامانه توزیع کالاهای اساسی خراسان رضوی ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: بازرسی ویژه عید نوروز امسال با اولویت بازرسی از وضعیت عرضه و قیمت کالای اساسی در استان انجام در حال انجام است.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۲    
فرماندار شهرستان لنده به همراه جمعی از اعضای شورای اداری با حضور در بازار از وضعیت موجودی کالای اساسی در بازار، میزان افزایش قیمت ها و اجرای پروتکل های بهداشتی بازدید نمودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۱    
بیش از 79 تن اقلام اساسی و مورد نیاز مردم شامل روغن نباتی، مرغ تازه و شکر در شهرستان تربت حیدریه توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا -معاون امور بازرگانی و توسعه صادرات اداره کل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت:یکهزار و 580 تن کالای اساسی شامل شکر و برنج با قیمت تظیم بازار در استان توزیع می شود.
واعظی گفت: روزهایی را پشت سر گذاشتیم که زیر 100 هزار بشکه فروش نفت داشتیم و نمی توانسیم حتی پول آن را جابجا کنیم، با این وجود ناچار بودیم فضایی را در کشور ایجاد کنیم که کمبود کالایی نداشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۱    
امسال نزدیک به 12 میلیون تن کالای اساسی از بندر امام خمینی وارد کشور شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در سطح بازار برای شب عید تامین شده است، گفت: 150 هزار تن روغن خوراکی مایع و نیمه به بازار تزریق می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۰۱    
گروه استان ها مشکل کمبود اقلام اساسی در هرمزگان مشکلی تکراری است و هر چند هفته یک بار شاهد کمبود یک یا چند قلم کالای اساسی در استان هستیم، در حال حاضر توزیع کم مرغ و تعطیلی مرغ فروشی ها به معضل بزرگ شهر بندرعباس تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: مردم به اندازه مصرف، کالاهای اساسی را خریداری کنند تا مشکلی برای تامین کالا برای دیگر شهروندان ایجاد نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- سرپرست فرمانداری شاهرود با بیان اینکه کمبود کالای اساسی در شهرستان وجود ندارد، گفت: اتحادیه ها توزیع اقلام اساسی را در سطح شهرستان شاهرود بر عهده دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
آمار رسمی از این حکایت دارد که ذرت بیشترین سهم را در بین 25 قلم کالای اساسی وارداتی و البته دپو شده در گمرک و بنادر را داراست.
برترین ها / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این گونه تعبیر نشود که مجلس به هر قیمتی به دنبال افزایش درآمد است و ما مخالف افزایش قیمت کالاهای اساسی هستیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دامغان گفت: 850 تُن کالای اساسی مورد نیاز مردم در آذر، دی و بهمن امسال توسط فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی شهرستان توزیع شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمدباقر قالیباف در جریان بررسی لایحه بودجه 1400 در صحن مجلس گفت: نظر مجلس هیچ گاه این نبوده است که کالا های اساسی با نرخ ای. تی. اس وارد کشور شود. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۶    
یکی از معضلاتی که این روزها مردم در سطح استان سمنان و به خصوص شهرستان های شاهرود و سمنان با آن روبرو هستند، صف طویل خرید روغن و کمبود این قلم کالای اساسی است که سبب شده تا نگرانی های جدی در رابطه با شیوع ویروس کرونا در این استان پدید آید.
شهرداری تهران با هدف کاهش بخشی از مشکلات زلزله منطقه سی سخت 20 تن کالای اساسی خوراکی و بهداشتی به این منطقه ارسال کرد. پیروز حناچی شهردار تهران با اعلام این خبر گفت: در روزهای گذشته وقوع زلزله در شهرستان سی سخت واقع در استان کهکیلویه و بویراحمد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: روابط عمومی شرکت ملی نفت با انتشار جوابیه ای در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس با عنوان 10 قلم کالای اساسی نفت-12/ بومی سازی شیرهای کنترلی در صنعت نفت قبل از تحریم به تولیدکننده ایرانی محل نمی گذاشتند توضیحاتی را ارائه کرده است. در جوابیه آمده است: ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
فارس: روابط عمومی شرکت ملی نفت با انتشار جوابیه ای در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس با عنوان 10 قلم کالای اساسی نفت-11| آخرین وضعیت بومی سازی پمپ های درون چاهی/ برزیل و نروژ چطور از سازندگان حمایت می کنند؟ توضیحاتی را ارائه کرد. در جوابیه آمده است: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- خراسان جنوبی از قطب های تولید مرغ در کشور است اما طی ماه های اخیر به دلیل نبود نظارت کافی مردم همچنان از کمبود و گرانی این کالای اساسی در استان گلایه مند هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده، برای شب عید با کمبود کالاهای اساسی در استان خوزستان مواجه نشویم.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران نوشت: مهرداد جمال ارونقی با اشاره به جدید ترین آمار کالا های اساسی موجود در گمرکات کشور، گفت:در حال حاضر 164 هزار تن گندم، دو یک دهم میلیون تن ذرت، 600 هزار تن سویا، سیصد و دو هزار تن جو، 80 هزار تن برنج، 90 هزار تن شکر ...
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
طی ماه های گذشته بازار مرغ با نوسانات شدید و افزایش قیمت بالایی مواجه شد و یکی از عوامل مهمی که می تواند باعث ثبات قیمت این کالای اساسی در بازار شود نظارت بر واردات نهاده های دامی است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کیمیا نجفی این بار نه نزولی شدن شاخص بورس مورد بحث بوده و نه افزایشی شدن نرخ دلار، بلکه کمبود یک کالای اساسی (روغن) جنجال به پا کرده است. بازدید های میدانی از فروشگاه ها و مغازه های سطح شهر نشان می دهد که قفسه ها خالی از روغن جامد و مایع بوده و حتی در صورت موجودی با قیمتی بالاتر و یا با شروطی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۰    
در فروردین ماه 1397 بود که ارز 4200 تومانی وارد ادبیات اقتصاد ایران شد و در سه سال اجرای آن که با هدف کنترل قیمت کالای اساسی اجرایی شد، 55 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی تخصیص داده شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار صومعه سرا، سازمان صمت را مسؤول نظارت مستمر و برخورد قانونی با متخلفان دانست و گفت: در مسیر تهیه و توزیع نان به عنوان کالای اساسی و ضروری مردم، هیچ گونه کوتاهی قابل قبول نبوده و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس، با تغییر متولی واردات نهاده های دامی می تواند نظارت بهتر و دقیق تری داشته باشد و این کالای اساسی در شرایط بهتری در اختیار تولید کنندگان گوشت مرغ و قرمز قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس اداره صنعت معدن و تجارت شادگان گفت: ستاد تنظیم بازار استان خوزستان 110 تن سهمیه روغن، برنج و شکر به شهرستان شادگان اختصاص داده که در حال توزیع بین شهروندان است..
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مصطفی زمانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این کالاها شامل مرغ منجمد، برنج، روغن و شکر بوده که به قیمت تعاونی در فروشگاه های زنجیره ای این شهرستان توزیع شده است. وی اضافه کرد: 80 تن کالای اساسی دیگر نیز شامل، برنج، شکر و روغن در این شهرستان آماده توزیع است. [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاونت پیشین وزارت اقتصاد ضمن قدردانی از تصمیم صحیح کمیسیون تلفیق در خصوص ابقای هدفمند ارز واردات کالاهای اساسی، گفت: در شرایط تحریم اقتصادی کشور حداقل یکسال دیگر باید چارچوب و شرایط سیاستهای تثبیت اقتصادی تمدید می شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تازه ترین آمارها از قیمت کالاهای خوراکی، حاکی از این است که یک ماه مانده به انتهای سال، تورم سالانه کالاهای خوراکی گاه به حدود صد درصد نیز رسیده است. از سوی دیگر ، در کف بازار، قیمت مرغ ، گوشت و روغن به عنوان سه کالای اساسی در تلاطم تصمیمات نهادهای مسئول و هزینه های تولید رو به افزایش گذاشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اسلامشهر- فرماندار اسلامشهر از توزیع 2500 تُن کالای اساسی با نرخ مصوب دولتی در این شهرستان خبر داد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان، سی و پنجمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان همدان با حضور عبدالناصر همتی، سید سعید شاهرخی، استاندار همدان ، حجت الاسلام والمسلمین آزادی خواه رئیس مجمع نمایندگان استان ، زبردست رئیس اتاق بازرگانی استان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: 170 تن کالای اساسی از جمله برنج، مرغ و آرد میان زلزله زدگان سی سخت توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی گفت: 9.2 میلیارد دلار ارز ترجیحی از ابتدای سال جاری تاکنون برای تامین کالاهای اساسی، نهاده های کشاورزی، دارو و تجهیزات پزشکی پرداخت شده است.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت بیش از دو ماه از ماجرای کمبود روغن در استان آذربایجان غربی این کالای اساسی همچنان در لیست اقلام کمیاب جا خوش کرده و سبب تشکیل صف های طولانی شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک: 4 میلیون تن کالای اساسی در گمرکات کشور وجود دارد که به دلایل مختلف ترخیص نشده اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: مطلع هستیم که هم کمیسیون برنامه و بودجه و هم کمیسیون اصل نود مجلس به موضوع عدم اجرای قانون تامین کالای اساسی ورود کرده تا دلایل عدم اجرا این قانون و اقدامات نظارتی لازم را دنبال کنند.
بر اساس آمار سازمان بنادر و دریانوردی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور طی دیماه امسال در مقایسه با دیماه گذشته 10.5درصد کاهش یافته است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رمضانعلی سنگدوینی در گفت وگو با میزان، در ارزیابی خود از اجرای قانون الزام دولت به تامین کالا های اساسی گفت: مجلس باید طبق مقررات و قوانین از فرار مسئولین در اجرای قوانین جلوگیری کند. وی تاکید کرد: قانون تأمین کالا های اساسی تاکنون به درستی انجام و عملیاتی نشده است. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۴    
فرماندار بندرگز گفت: در سه ماه اخیر 129 تن روغن خوراکی، 36 تن شکر، 21 تن برنج و 28 تن مرغ منجمد در حوزه شهرستان توزیع شده است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، عباس جرجانی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در سیزدهمین جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان خراسان جنوبی که با حضور معاونین سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد اظهار کرد: بیش از 9 هزار تن کالای اساسی در خراسان جنوبی توزیع می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: به دنبال این هستیم که تامین کالای اساسی برای اقشار محروم و آسیب پذیر تضمین شود.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سلامت نیوز :در 10 ماهه اول امسال بیش از 1.3 میلیارد دلار دارو ،تجهیزات و ملزومات پزشکی وارد شده است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، بخشی از دارو و تجهیزات پزشکی مشمول دریافت ارز 4200 تومانی می شود و هر ساله دولت منابعی را برای تخصیص ارز به این بخش و چند قلم دیگر کالای اساسی با نرخ ترجیحی ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از رشد 95 درصدی تزانزیت کالا و 71 درصدی واردات کالای اساسی در سال 99 از طریق بزرگترین بندر اقیانوسی کشور خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اهدای پنج قلم کالای اساسی زندگی به 195 نوعروس مددجو در استان طی دهه مبارک فجر امسال، گفت: حدود چهار میلیارد تومان اعتبار به تامین این جهیزیه ها اختصاص داده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: تاکنون با رسیدگی و اقدام به موقع قضایی از مشکلات ده ها واحدی تولیدی و خدماتی در استان گره گشایی صورت گرفته و این رویه به طور مستمر ادامه دارد.