جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۸:۳۳Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالای اساسی»

تحلیل بازار   ۲۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
غضنفری، وزیر اسبق صمت، تنظیم بازار در پی کمبود کالای اساسی نظیر برنج و روغن را تنها با وفور کالا شدنی و قابل اجرا دانست.
تغییر مدل مالی قراردادهای اپراتوری بنادر ، حمل یکسره کالاهای اساسی از بندر چابهار توسط میانگین روزانه 580 دستگاه کامیون و تخلیه و بارگیری 10 میلیون تن بار کالای اساسی از بنادر طی 6 ماهه نخست امسال توسط ناوگان حمل ونقل جاده ای از اهم اخبار این هفته حوزه حمل و نقل دریایی به حساب می آید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: 11 میلیون و 994 هزار تُن کالای اساسی طی 6 ماه گذشته از بنادر کشور حمل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت اتخاذ سیاست یکپارچه، برخط و هوشمند توسط دستگاه های ذیربط در راستای تسریع در ترخیص کالاهای اساسی تاکید کرد.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری با اشاره دپو 2 میلیون تن کالای اساسی در بنادر کشور گفت: این میزان کالا تا 45 روز آینده به مقاصد داخلی حمل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: در حال حاضر 11 میلیون و 994 هزار تن تا کنون کالای اساسی از بنادر کشور حمل شده است و اولویت ما بندر امام خمینی بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در حال حاضر 2 میلیون تن کالای اساسی در بنادر دپو شده است که 1.4 میلیون تن از این رقم مربوط به بندر امام (ره) است و تا 1.5 ماه آینده این 2 میلیون تن کالا توسط ناوگان کامیونی حمل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: طی 5 ماه ابتداء سال جاری، مجموعا 2240 تن کالای اساسی و تنظیم بازار به ارزش تقریبی 22 میلیارد و 502 میلیون تومان از طریق شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی توزیع شده است.
598   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 5 کشتی کالای اساسی حامل روغن، جو و گندم در حال انجام فرایند قانونی و اسنادی هستند و تا پایان شهریور در بندر شهید رجایی پهلودهی خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 5 کشتی کالای اساسی حامل روغن، جو و گندم در حال انجام فرایند قانونی و اسنادی هستند و تا پایان شهریور در بندر شهید رجایی پهلودهی خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از رشد 11درصدی تخلیه و انتقال کالای اساسی در بندر چابهار خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : روغن 900 گرمی مایع در شهریور سال گذشته 10هزار تومان قیمت داشت و تابستان امسال به بیشتر از 17هزار تومان رسیده است. بر اساس گزارش مرکز آمار ایران قیمت این کالای اساسی نسبت به سال گذشته 89درصد رشد داشته است که دلیل آن اتمام ذخایر روغن در سال گذشته بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سخنگوی کارگروه تنظیم بازار خراسان رضوی گفت: طی یک هفته گذشته در پی تشدید نظارت بر نرخ کالاهای اساسی قیمت سیمان، گوشت مرغ، گوشت قرمز و نهاده های دامی در این استان کاهش یافت و حتی به کمتر از قیمت مصوب بازگشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
افزایش واردات روغن، دپوی بیش از 1.2 تنی انواع آن در گمرک و بنادر و البته افزایش قیمت تا 100 درصدی، گزارشی از وضعیت تورم و واردات این کالای اساسی مشمول ارز 4200 تومانی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه با حمل یکسره رکورد تخلیه و بارگیری کالای اساسی در این بندر شکسته شد، گفت: در حال حاضر کالا در بندر چابهار با میانگین روزانه 580 دستگاه کامیون به صورت حمل یکسره به مقاصد مختلف بارگیری و انتقال پیدا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در نیمه نخست سال جاری ناوگان حمل و نقل عمومی کالا 480 هزار تن کالای اساسی و نهاده دامی از بنادر جنوب بارگیری و به استان حمل کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۰    
استاندار زنجان در جلسه ستاد تنظیم بازار بر افزایش نظارت ها در بازار اقلام اساسی تاکید کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام سیستان و بلوچستان، از تخلیه و انتقال یکسره کشتی حامل نهاده های دامی در بندر چابهار برای نخستین بار خبر داد. *** پهلوگیری کشتی حامل 61 هزار تن ذرت دامی در بندر چابهار ...
توزیع کالای اساسی میان 2 هزار و 500 خانوار عشایری/ 978 نفر از کوچ نشینان سراوانی علیه کرونا واکسینه شدند سلمان قدوسی گفت: 978 نفر از کوچ نشینان سراوانی که در 259 نقطه سکنا دارند در 2 مرحله علیه ویروس کرونا واکسینه شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۰    
محمد جواد عسکری رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: برنامه ریزی برای تامین کالای اساسی تا پایان سال جاری صورت گرفته و حتما این مهم با دقت مد نظر مسئولین است.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمان راهداری از بسته بودن مرزهای جاده ای ایران و ترکمنستان و توقف جابه جایی کالا با این کشور خبر داد و گفت: ترانزیت جاده ای از مرزهای کشور با رشد قابل توجه به 8 میلیون تن رسیده است.
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۹   + ۴۶ سایت دیگر  
تخم مرغ یک هفته ای باز هم گران شد به نحوی که هر دانه تخم 1600 تومان شده است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
در جریان واردات صورت گرفته در سال جاری گوشی تلفن همراه با بیش از 1.4 میلیارد دلار همواره در صدر واردات قرار داشته و بعد از آن هر یک از کالا های اساسی قرار دارند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۴۹ سایت دیگر  
ایسنا: در جریان واردات صورت گرفته در سال جاری گوشی تلفن همراه با بیش از 1.4 میلیارد دلار همواره در صدر واردات قرار داشته و بعد از آن هر یک از کالاهای اساسی قرار دارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 330 هزار تن کالای اساسی توسط شرکت های حمل و نقل به استان حمل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۶    
معاون بازرسی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری با اشاره به ایجاد ثبات در توزیع 2 کالای اساسی مرغ و سیمان در بازار استان گفت: از ابتدای سال تا به امروز 300 واحد صنفی متخلف به دلیل گرانفروشی، عدم رعایت موارد بهداشتی و ... پلمب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرساز گفت: روزانه 62 هزار تن کالای اساسی از بندر امام خمینی (ره) جابه جا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایلام-معاون امور بازرگانی سازمان صمت ایلام گفت: 700 تن کالای اساسی طی یک ماه گذشته در بازار ایلام توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: کمبودی در خصوص کالاهای اساسی در استان وجود ندارد و ذخایر موجود جوابگوی نیاز است و در حال حاضر 38 هزار و 798 تُن کالای اساسی شامل برنج، گندم و شکر در انبارهای استان ذخیره است.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
جمال ارونقی گفت: در بنادر شمال کشور بیش از 100 هزار تن کالا گزارش شده که بیش از 8 ماه است دپو شده و تشریفات و پیگیری ها درباره آن ها همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: 15 هزار تن کالای اساسی مورد نیاز شهروندان از ابتدای سال جاری تاکنون به این استان وارد و با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار توزیع شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در حال حاضر بر اساس گزارش گمرک حدود 4 میلیون تن کالای اساسی در بنادر کشور تخلیه شده است. در ضمن 16 فروند کشتی حاوی 254هزار تن کالای اساسی در حال تخلیه کالاهای اساسی خود در بنادر بوده و 30 فروند کشتی حاوی بیش از یک و نیم میلیون تن کالای اساسی ...
رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور با اشاره به اینکه تخلیه میانگین روزانه کالای اساسی از بندر امام خمینی به 2 هزار و 600 دستگاه کامیون رسید، گفت: از ابتدای سال تاکنون 10 میلیون تن کالا اساسی از تمامی بنادر کشور تخلیه و بارگیری شد.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تخلیه 2هزار و 750دستگاه کامیون کالای اساسی از بندر امام خمینی (ره) خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۰    
چابهار- ایرنا- تخلیه شبانه روزی کالای اساسی در بندرچابهار در حال انجام است، بندرشهیدبهشتی با ظرفیت تخلیه و بارگیری سالانه هشت و نیم میلیون تن نقش مهمی در ورود کالای اساسی دارد و بزودی پس از تکمیل پسکرانه و جاده و ریل قطب تجارت و اقتصاد منطقه و موجب توسعه و رونق شرق کشور می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نیشابور (پانا)- بیش از 2300 تن کالای اساسی در پنج ماهه ابتدای سال 1400 در قالب طرح تنظیم بازار توسط اداره صمت شهرستان تامین و با نظارت بازرسین به قیمت مصوب توزیع شده است. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۳    
کسب و کار نیوز- میلیون ها تن کالای اساسی در گمرک و بنادر مانده و با وجود نیاز بازار و گرانی آن، علت و مقصر مشخص نیست. در حالی در بازار کالاهای اساسی شاهد گرانی و رشد بی رویه قیمت ها هستیم که گمرک از وجود 7 میلیون تن کالای اساسی ترخیص نشده در گمرکات کشور خبر داده است ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از حمل و جابجایی 56هزار و368 تن کالای اساسی و سهمیه نهاده های دامی از جنوب کشور به استان خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون گمرک ایران اعلام کرد از ابتدای امسال تا اول شهریور ماه بیش از 10 میلیون تن کالای اساسی ترخیص شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۸   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون گمرک ایران با بیان اینکه از ابتدای امسال تا اول شهریور ماه بیش از 10 میلیون تن کالای اساسی ترخیص شده، اظهار داشت: با دستور رییس جمهوری مقرر شده به قید فوریت وضعیت کالاهای اساسی رسوبی در بنادر و گمرکات کشور توسط وزارت جهاد کشاورزی احصاء و بانک مرکزی، پس از اعلام وزیر جهاد کشاورزی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
براساس قانون بودجه پرداخت ارز ترجیحی 4 هزار و 200 تومانی به کالا های اساسی صرفاً تا نیمه ابتدایی سال جاری مجاز است. نایب رئیس قوه مقننه تخصیص ارز ترجیحی در نیمه دوم سال برای تأمین کالا های اساسی در گرو درخواست دولت و مجوز مجلس عنوان کرد و در همین حال گفته است حدود 4 میلیون تن کالای اساسی در گمرکات ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون عمران وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور از ابلاغ بخشنامه وزیر کشور به استانداران سراسر کشور مبنی بر مشارکت فعال مدیریت شهری در اجرای طرح ارتقاء معیشت و تامین اقلام و کالاهای اساسی در همکاری با سایر دستگاه های اجرایی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۴   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر جهاد با اشاره به مشکل تامین ارز بخشی از کالاهای رسوبی در گمرکات گفت: با پیگیری های انجام شده از امروز مشکل ارز این کالاها بر طرف می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ورود چهار فروند کشتی صادراتی و کالای اساسی به بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۵    
کرج (پانا)- معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از توزیع 14 هزار و 299 تن کالای اساسی در استان البرز طی بازه زمانی تیر و مرداد ماه سال جاری خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرک ایران گفت: 6 میلیون تن کالای اساسی در بنادر و گمرکات کشور است که بیش از 3/5 میلیون تن در بندر امام خمینی است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک با تشریح کش مکش ها بر داروی دپو شده کرونا از دپوی بیش از 4 هزار کامیون در گمرکات کشور، خبر داد. *** دپوی کامیون ها در گمرک/ میزان کالای اساسی دپو شده به گزارش صنایع ، مهرداد جمال ارونقی در رسانه ملی با اشاره به دپوی کامیون ها در گمرک، اظهار داشت: ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پهلوگیری یک کشتی 33 هزار تنی روغن خام خوراکی (نباتی) در بندر امام خمینی خبر داد. به گزارش فکرشهر، امید جهان نژادیان در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک گفت: در حال حاضر حدود هفت میلیون تن کالای اساسی در گمرکات کشور وجود دارد و بیش از چهار هزار کامیون در گمرکات دپو شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون گمرک ایران اظهار داشت: در حال حاضر 7 میلیون تن کالای اساسی در گمرکات وجود دارد اما درباره میزان دپوی دارو و کالای سلامت...