سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۱۸:۲۵Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون ارزی»

بانک ملی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این بازدید دکتر سید فرید موسوی عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و بانکداری شرکتی، محسن امین زارع عضو هیات عامل و معاون ارزی و امور بین الملل، حسن مونسان عضو هیات عامل و معاون شعب، حمید مومنی مدیر امور شعب مستقل، محمدرضا محمود پناه رئیس اداره کل اعتبارات ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مینو کیانی راد معاون ارزی اسبق بانک مرکزی از کنار گذاشته شدن راه های دور زدن تحریم توسط دولت روحانی می گوید. بی ثباتی امروز در بازار ارز، از بین رفتن میلیارد ها دلار توسط توزیع ارز 4200 تومانی و ...، نتیجه ی کنار گذاشتن سیاست های دولت قبل برای دور زدن تحریم بود است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۵    
مینو کیانی راد معاون ارزی سابق بانک مرکزی ضمن تاکید بر اینکه انفعال بانک مرکزی دلیل اصلی اثرگذاری تحریم های آمریکا بر مبادلات بانکی ایران بوده است، گفت: بانک مرکزی باید به عنوان رهبر رفع مشکلات مبادلات بانکی ایران، به شناسایی شرایط نظام بانکی کشور های هدف بپردازد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون ارزی اسبق بانک مرکزی گفت: با آمدن برجام، تمام راهکارهای خنثی کردن تحریم ها و مدیریت بازار ارز داخلی کنار گذاشته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون ارزی اسبق بانک مرکزی گفت: برای ایجاد اتحادیه پولی منطقه ای باید بین کشورهای همسایه و منطقه رابطه متقابل سیاسی، فرهنگی و تجاری وجود داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۹    
مینو کیانی راد معاون ارزی اسبق بانک مرکزی اظهار کرد که با آمدن برجام، تمام راهکارهای خنثی کردن تحریم ها و مدیریت بازار ارز داخلی کنار گذاشته شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
فارس: در هفتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان تجارت منطقه ای؛ اولویت راهبردی که امروز در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد. اولین نشست این همایش با عنوان سازوکارهای مالی مستقل از نظام دلاری در تجارت منطقه ای ، با حضور مینو کیانی راد معاون ارزی اسبق بانک مرکزی ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
ذکر این نکته ضروری است که طی این جلسه پناهی، معاون ارزی بانک مرکزی به تشریح اقدامات این بانک در دوران جنگ اقتصادی به منظور ساماندهی نظام تجارت خارجی و ارتقای شفافیت و سامانه های سیستمی و عملیاتی بخش ارزی و ارتقای کارایی و کاهش دخالت انسانی و نیز کنترل و مدیریت جریان منابع و مصارف ارزی کشور در ...
برترین ها / راه امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۷:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
شرق: برآوردهای مراکز تحقیقاتی از جمله دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی نشان می دهد از سال 1369 تا 1399 در مجموع 350 میلیارد دلار از دارایی های ارزی کشور به منظور کنترل نرخ ارز به بازار تزریق شده است. ...
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی با تشریح جزئیات جلسات بانکی خود در عمان گفت: راهکارهایی برای روان سازی امر تجاری و بانکی میان دو کشور در حال بررسی است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
خرداد: عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی در خصوص "جزییات سفر به مسقط ” در صفحه شخصی خود توضیحاتی ارائه داد به گزارش انتخاب؛ عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی در خصوص جزییات سفر به مسقط نوشت: امروز سه شنبه 7 بهمن 99 به دعوت رئیس بانک مرکزی عمان ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون ارزی اسبق بانک مرکزی اظهار داشت: نرخ ارز ترجیحی برای کالاهای اساسی در بودجه برای سال آینده احتمالا همان 11500 خواهد بود چراکه نه دولت و نه مجلس نمی خواهد این رانت دلار 4200 تومانی ادامه داشته باشد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
در هر برنامه ای، زمان در زمره مهمترین عناصر قرار می گیرد به ویژه برنامه مالی دولت که بسیاری چشم به آن دوخته اند تا از بلاتکلیفی رهایی یابند. به گفته سیدکمال سیدعلی معاون ارزی اسبق بانک مرکزی، تعلل در تعیین تکلیف بودجه 1400 بدترین سیگنال ها را به بازار می دهد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نما ،سومین هم اندیشی اقتصادی بازارنیوز، با عنوان "پاتوق اقتصادی ها" با حضور سیدکمال سیدعلی معاون ارزی اسبق بانک مرکزی، ابوالفضل نوفرستی استاد دانشگاه ...
برترین ها / آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
وب سایت مدارا: حسین راغفر، استاد اقتصاد و عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا در خصوص صحبت های اخیر رئیس جمهور مبنی بر کاهش قیمت دلار تا 15 هزار تومان و اینکه آیا کاهش قیمت ارز مشروط بر آزاد سازی منابع بلوکه شده ایران است یا خیر ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۴    
سید کمال سیدعلی، معاون ارزی سابق بانک مرکزی، درباره ریزش این روزهای قیمت ارز می گوید: نرخ ارز ما جای کاهش تا 19 هزار یا 20 هزار تومان را دارد اما برای رسیدن آن به کانال های قیمتی پایین تر لازم است عوامل دیگری هم فراهم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان رفع مشکلات ارزی واحد های فعال تولیدی و سرمایه گذاری هرمزگان را در دیدار با معاون ارزی بانک مرکزی پیگیری کرد .
ایفنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - خبر: http://moqavemati.net/115540 مینو کیانی راد معاون ارزی اسبق بانک مرکزی جمهوری با بیان اینکه در طول سال های اخیر ایران بیشترین صدمه را از نظام دلاری آمریکا متحمل شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سیدکمال سیدعلی معاون ارزی پیشین بانک مرکزی در گفت گو با ایرنا با اشاره به ارائه طرح های متعدد اقتصادی از سوی نمایندگان مجلس یازدهم بر ضرورت استفاده از نظرات کارشناسانه در این طرح ها تاکید کرد و افزود برونداد لایحه بودجه 1400 از مجلس باید در راستای امید دادن به مردم باشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون ارزی اسبق بانک مرکزی گفت: این بانک از راهکارهای مدرن خنثی کردن تحریم ها استفاده نمی کند؛ به این معنا که ضعف ساختار اقتصادی به مراتب تاثیر بیشتری از تحریم دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون ارزی اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه 70 درصد بیماری اقتصاد ایران و مشکلات در مبادلات تجارت خارجی، ناشی از ساختار آن است و تنها 30 درصد از تحریم است، گفت: بانک مرکزی ایران از هیچکدام از راهکارهای مدرن خنثی کردن تحریم ها استفاده نمی کند.
معاون فنی گمرک در مکاتبه ای با معاون ارزی بانک مرکزی اعلام کرد، بانک های عامل در خصوص موارد اختلافی به جز بیش بود ارزش نظر گمرکات اجرایی را مبنا قرار دهند.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۸:۵۹    
بعد از گمانه زنی های متفاوت درباره میزان دارایی های بلوکه شده ایران در خارج از کشور، معاون ارزی بانک مرکزی مجموع دارایی های ارزی بلوکه شده ای که قابلیت آزادسازی داشته و دارایی هایی که توانایی بازپرداخت آنها وجود ندارد را حدود 89.6 میلیارد دلار اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان سبزوار در مجلس در نشست با معاون ارزی بانک مرکزی بر ضرورت حل مشکلات اعتباری نیروگاه این شهرستان تاکید کردند و پناهی هم قول تامین ارز مورد نیاز را داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه - یک تحلیل گر اقتصادی گفت: برای متنوع سازی سبد ارزی باید میزان وابستگی به ارز نفتی را کاهش دهیم و درآمد نفتی را صرف زیرساخت های کشور کنیم. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، معاون ارزی اسبق بانک مرکزی معتقد است: رابطه تورم و ارز یک رابطه دوسویه است ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۰    
تهران (پانا) - رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور با معاون ارزی بانک مرکزی دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش روابط عمومی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۱    
چهارمین نشست پاتوق اقتصادی ها با موضوع آسیب شناسی نوسانات نرخ ارز و با حضور سیدکمال سیدعلی معاون ارزی اسبق بانک مرکزی، ابوالفضل نوفرستی اقتصاددان، رضا غلامی مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی بازارنیوز و یحیی لطفی نیا کارشناس اقتصادی، برگزار گردید.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک در نامه ای به معاون ارزی بانک مرکزی خواستار ارائه مستندات این بانک در خصوص اطلاعیه یک میلیارد دلاری بانک مرکزی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون ارزی اسبق بانک مرکزی گفت:بازار ارز آماده ریزش بیشتر است و آثار آن در قیمت سکه و خودرو به وضوح دیده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۲    
تهران- ایرنا- معاون ارزی سابق بانک مرکزی که در دوره ای مقررات پیمان سپاری ارزی را لغو کرد، می گوید دولت و بخش خصوصی در یک کشتی نشسته اند؛ در شرایط تحریم، باید ساز و کاری برای بازگشت ارز حاصل از صادرات و پوشش نیازهای ارزی کشور وجود داشته باشد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
تجارت نیوز: برخی معتقدند انتخابات آمریکا و آینده روابط دو کشور بر نرخ ارز در بازار ایران اثرگذار است و برخی دیگر می گویند نرخ دلار بسته به عملکرد تیم اقتصادی دولت و شرایط داخلی است. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی با پیگیری های استاندار خراسان شمالی 4 میلیون یورو ارز مورد نیاز کارخانه آذین فورج اسفراین از سوی بانک مرکزی تامین شد. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حسن روحانی از ایستادگی دولت سخن گفت و از کسانی که از کاهش ارزش پول ملی انتقاد می کنند، درخواست ارائه راه حل کرد. احمد عزیزی ، معاون ارزی پیشین بانک مرکزی در این باره به اظهار نظر پرداخته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون ارزی اسبق بانک مرکزی اعلام کرد: با پیشی گرفتن بایدن از ترامپ در انتخابات پیش روی آمریکا، به نظر می رسد قیمت دلار روند کاهشی به خود بگیرد چراکه طبق گفته های بایدن مبنی بر اینکه به برجام برمی گردد و باید انتظار کاهش نرخ دلار را داشته باشیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس در دیدار با معاون ارزی بانک مرکزی خواستار حمایت جدی از تولیدکنندگان و صنعت گران شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۵۴ سایت دیگر  
سیدکمال سیدعلی گفت: هماهنگی با وزارت صمت در زمینه ثبت سفارش کالاهای غیر ضرور بر قیمت ارز اثر کاهشی دارد و به این واسطه تقاضای ارز مدیریت می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون ارزی سابق بانک مرکزی: از نیمه دوم سال 1397 برخی از آمار ها به این بهانه که مرکز آمار ایران قرار است این داده ها را منتشر کند، متوقف شده اند و برخی دیگر نیز که انتشار آن ها عملا جزء وظایف بانک مرکزی بود، سانسور یا انتشار آن ها متوقف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قزوین در سفر به تهران با معاون ارزی بانک مرکزی و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور دیدار کرد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون ارزی بانک مرکزی از فعالیت های موثر بانک ملی ایران در کنترل و تنظیم بازار ارز تقدیر کرد.
اقتصاد آنلاین / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۰   + ۱۰۶ سایت دیگر  
دستور رسیدگی فوری برای رفع مشکلات مطرح شده در ویدیو منتشره از میز خدمت ارزی بانک مرکزی توسط رییس کل این بانک صادر شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون ارزی اسبق بانک مرکزی معتقد است بانک مرکزی برای خرید ارز محدودیت هایی قائل شده است بنابراین به نظر نمی رسد کشش قیمتی آنچنانی به سمت بالا داشته باشد مگر این که افراد ناامید از بورس به این سمت بیایند.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خواستار این شد که برای صادرات 8.5 میلیون تن میوه به کشورهای همسایه تدبیری اندیشیده شود. به گزارش صنعت غذا و کشاورزی ...
امیرآبادی فراهانی، عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در جلسه امروز رئیس مجلس با تیم اقتصادی دولت، به دستور قالیباف کمیته مشترکی برای ساماندهی بازار ارز تشکیل و مقرر شد برای هماهنگی میان قوای سه گانه در این خصوص با رئیس قوه قضائیه نیز هماهنگ شود.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۷:۱۶    
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس کل و معاون ارزی بانک مرکزی، درباره مهم ترین مسائل و مشکلات استان با آنها گفت وگو کرد.
استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس کل و معاون ارزی بانک مرکزی، درباره مهم ترین مسائل و مشکلات استان با آنها گفت وگو کرد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
پس از روی کار آمدن عبدالناصر همتی در راس بانک مرکزی اولین تغییرات کلید خورد و امروز احمد عراقچی معاون ارزی بانک مرکزی، برکنار شد. عراقچی مداد ماه سال گذشته با حکم ولی الله سیف رئیس وقت بانک مرکزی به عنوان معاون ارزی این بانک منصوب شده بود.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
یک مقام آگاه در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران درباره برخی گمانه زنی ها درباره تغییر معاون ارزی این بانک گفت: هنوز در این باره تصمیمی گرفته نشده است.