شنبه ۲۴ آذرساعت ۱۳:۲۸Dec 2018 15

جدیدترین‌های «ارز»

فردا نیوز   ۱ دقیقه پیش    
قیمت سکه قیمت طلا و قیمت انواع ارز را در ادامه بخوانید.
متالز نیوز   ۲ دقیقه پیش    
اخبار فلزات: مهندس علی محمدی با اشاره به افزایش هزینه ها در سال جاری به خاطر تغییرات نرخ ارز گفت: در شرایط کنونی تنها راه جبران افزایش هزینه ها افزایش تولید است که تلاش جمعی مدیران و پرسنل برای مدیریت کردن هزینه ها و ارایه راهکارهای عملی برای کاهش آن را می طلبد.
ایسنا   ۲ دقیقه پیش    
بانک مرکزی اعلام آمادگی کرده که ارز صادرکنندگان را در خارج و داخل کشور می خرد و از این طریق سیاست های ارزی خود را در جهت کنترل بازار اجرایی خواهد کرد که این موضوع نیازمند همکاری صادرکنندگان است.
خبرگزاری دانشجو   ۳ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:گزارش نهایی کمیسیون اقتصادی درباره اصلاح قانون بانک مرکزی آماده شده و در هفته جاری به صحن علنی مجلس ارائه می شود.
بازتاب   ۴ دقیقه پیش    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افزایش حقوق کارمندان اثر تورمی منفی در سطح جامعه دارد. سید حسن حسینی شاهرودی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه افزایش نرخ ارز باعث کاهش ارزش پول ملی شد ...
خبر آنلاین   ۵ دقیقه پیش    
شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد 11 هزار و 749 تومان اعلام کرده اند.
جهان نیوز   ۱۰ دقیقه پیش    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته جاری تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در مورد واردات محصولات کشاورزی و دامی با استفاده از ارز دولتی و تنظیم بازار را بررسی می کنند.
ساعت24   ۱۳ دقیقه پیش    
ساعت24-سکه طرح امامی امروز در معاملات آزاد بازار تهران 3 میلیون و 600 هزار تومان شد.
وانا   ۱۳ دقیقه پیش    
شعب منتخب بانکی امروز شنبه 24 آذر ماه قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد 11 هزار و 749 تومان اعلام کرده اند.
همشهری   ۱۶ دقیقه پیش    
امیر عفاف| شیراز- خبرنگار: بازار لوازم خانگی روزهای عجیب و آشفته ای را در شیراز پشت سر می گذارد. چند ماه پیش با افزایش نرخ ارز بر قیمت لوازم خانگی افزوده شد، انتظار می رفت پس از کاهش نرخ دلار در هفته های اخیر ...
همشهری   ۱۶ دقیقه پیش    
سحر حکمت | خبرنگار: تورم در استان کرمان تفاوت چشمگیری با استان های دیگر ندارد. آنطور که کارشناسان می گویند، در کل کشور کالاهایی که با ارز قیمت بالا خریداری می شوند با گرانی روبه رو هستند. ...
همشهری   ۱۶ دقیقه پیش    
مهدی کریمی تفرشی/عضو هیأت مدیره کنفدراسیون صنعت ایران براساس سند چشم انداز توسعه اقتصادی در افق 1404، میزان تولید محصولات کشاورزی ایران تا 9سال آینده باید به 300 هزار تن افزایش یابد. با فرض تحقق این هدف گذاری، باید سیاستگذاری مناسبی برای توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی غذایی صورت گیرد ...
جام جم   ۱۶ دقیقه پیش    
سکه طرح امامی امروز در معاملات آزاد بازار تهران 3 میلیون و 600 هزار تومان شد.
شعار سال   ۱۶ دقیقه پیش    
یکی از ویژگی های زندگی در ایران هم این است که مدام باید نسبت به قیمت دلار و ارز و سکه و طلا آگاه بود. فرقی هم نمی کند دانشجو، کارمند، کارگر، بیکار یا دلال و پزشک باشیم این آگاهی از قیمت ارز بخشی از زیست جهانمان را سر و سامان می دهد.
کرمان فردا   ۱۷ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:گزارش نهایی کمیسیون اقتصادی درباره اصلاح قانون بانک مرکزی آماده شده و در هفته جاری به صحن علنی مجلس ارائه می شود.
کرمان فردا   ۱۷ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی می گوید دولت باید برای دلار در لایحه بودجه نرخی را تعیین کند تا براساس آن میزان درآمد نفتی کشور برآورد شود.
سیتنا   ۲۴ دقیقه پیش    
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران 3 میلیون و 560 هزار تومان شد.
صبحانه انلاین   ۲۴ دقیقه پیش    
شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد 11 هزار و 749 تومان اعلام کرده اند.
بانکداران 24   ۲۶ دقیقه پیش    
شروع این هفته بازار ارز با کاهش جزئی نرخ دلار رقم خورد و به نظر می رسد هفته خوبی را برای کمترین نوسانات رو به رو خواهد داشت.
خودرو تک   ۳۱ دقیقه پیش    
تسنیم: قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران 3 میلیون و 560 هزار تومان شد. امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت 3 میلیون و 560 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت 3 میلیون و 400 هزار تومان معامله می شود. ...
پرس شیعه   ۴۰ دقیقه پیش    
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی گفت: در صورت رشد بستر فعالیت فناوری بلاک چین و همکاری مجموعه های مختلف دولتی و خصوصی می توان وضعیت اقتصادی کشور را توسعه بخشید. ...
اکو فارس   ۴۳ دقیقه پیش    
اکوفارس: در روزهای اخیر چیزی که در خیابان های بهشتی و مطهری تهران زیاد به چشم می آید، خلوتی و نبود مشتری در نمایشگاه های خودرو خارجی است حتی کاهش نرخ ارز نیز نتوانسته مشتری را به نمایشگاه های خودرو این خیابان برگرداند.
اقتصاد آنلاین   ۴۳ دقیقه پیش    
اقتصادآنلاین - سپیده قاسمی؛ احمد مقدسی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادآنلاین با بیان اینکه این افزایش قیمت از یک ماه قبل در برخی نهاده دامی آغاز شده است، اظهارکرد: انتظار می رفت با کاهش نرخ ارز شاهد کاهش قیمت این نهاده ها باشیم، اما افزایش قیمت آن ها بدون توقف ادامه دارد. ...
فرارو   ۴۵ دقیقه پیش    
حواشی نحوه تعیین نرخ ارز 4200 تومانی در روز های اخیر بار دیگر مساله سیاستگذاری ارزی در ایران و مسائل آن را مطرح کرده است. این تصمیم نتوانست جهش نرخ را کنترل کند و از قضا صفرا فزود. این در حالی است که شوک های ارزی در اقتصاد ایران مسبوق به سابقه است ...
نارین خبر   ۴۶ دقیقه پیش    
امروز 24 آذر ماه هر گرم طلای 18 عیار به قیمت 325 317 هزار تومان و دلار نیز امروز در بازار آزاد 10 هزار 350 تومان، یورو با قیمت 11900، پوند 12950، دلار کانادا 7850، درهم امارات 2790 و لیر ترکیه 1880 تومان عرضه می شود.
اقتصاد ایران آنلاین   ۴۶ دقیقه پیش    
میرمهدی ادامه داد: با ترخیص این کالا ها که با ارز دولتی وارد کشور شده اند، حجم زیادی از محصولات رایانه ای به ویژه لپ تاپ وارد بازار خواهد شد که به کاهش شدید قیمت ها کمک خواهد کرد.
افکار نیوز   ۴۶ دقیقه پیش    
معاون اول رئیس جمهور خطاب به وزرای اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت درباره خودروهای وارداتی معطل مانده در گمرک که برخی از آنها ارز دولتی دریافت کرده اند، نوشت: نباید برای کسانی که در چارچوب قوانین و مقررات عمل کرده اند مشکل ایجاد شود.
شوشان   ۴۷ دقیقه پیش    
شوشان - علیرضا نظری: دلاریزه کردن اقتصاد کشور بعد از اعمال تحریم های ترامپ مانند کلاف سردرگمی است که دراین روزها بخاطر بی تدبیری تیم اقتصادی دولت 80 میلیون ایرانی گرفتار آن شده اند. ...
قدس آنلاین   ۵۲ دقیقه پیش    
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران 3 میلیون و 560 هزار تومان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۵۳ دقیقه پیش    
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران 3 میلیون و 560 هزار تومان شد.
ایران اکونا   ۵۴ دقیقه پیش    
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: گلخانه داران می توانند از ارز دولتی برای تأمین نهاده ها استفاده کنند.
نامه نیوز   ۵۸ دقیقه پیش    
شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد 11 هزار و 749 تومان اعلام کرده اند.
اقتصاد نیوز   ۵۸ دقیقه پیش    
اقتصاد نیوز:تازه ترین برآوردها حاکی از آن است که سرقت ارزهای دیجیتال در سال جاری میلادی به یک میلیارد دلار رسیده است.
فرارو   ۵۹ دقیقه پیش    
قیمت دلار تزریقی در صرافی های دولتی 10هزار و 185 تومان تعیین شده است. به گزارش تسنیم، صرافی های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم 10 هزار و 185 تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت 10 هزار و 150 تومان خریداری می کنند. ...
روزنامه شهروند   ۱ ساعت پیش    
نرخ ارز در حال پایین آمدن است، بازار طلا سیر نزولی دارد و از سکه هم خبرهای خوبی به گوش می رسد؛ همه اینها کافی است تا دلال ها تمام تلاش شان را برای به هم ریختن دوباره بازار به کار ببندند و برای رسیدن به این هدف هم چه کاری بهتر از راه انداختن انواع و اقسام شایعه ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: ارز وارداتی، ولو مختصر باید قانونی و دارای شناسنامه باشد و قطعا تاثیرات مثبت روانی بر بازار داخل خواهد داشت.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: برخی برندها به خصوص برندهای خارجی در مدت بالارفتن غیرطبیعی نرخ ارز قیمت خود را افزایش دادند و اکنون با توجه به رکود حاکم در بازار به دنبال کاهش قیمت خود هستند ...
3بن   ۱ ساعت پیش    
قیمت ارز در حالی با مجموعه اقدامات بانک مرکزی به روند کاهشی خود ادامه داده که صرافی های بانکی به عنوان بازوی بانک مرکزی در بازارسازی عمل کرده اند.
3بن   ۱ ساعت پیش    
رئیس کل گمرک با اشاره به دلایل مطرح شده برای ترخیص خودروهای معطل مانده در گمرک گفت: هنوز تصمیم قطعی در این رابطه گرفته نشده اما پیشنهاد شد خودروهایی که ارز دولتی گرفتند مابه التفاوت آن با ارز نیمایی را پرداخت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد 11 هزار و 749 تومان اعلام کرده اند.
زومیت   ۱ ساعت پیش    
کاهش قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال در سال جاری میلادی، تأثیری بر افزایش تعداد کاربران آن نداشته و آمار آن ها دوبرابر شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد آنلاین - محمد امین خدابخش؛ بازار سهام روز خود را در حالی آغاز کرد که نماگر اصلی بازار سرمایه در ابتدای معاملات رشدی بیش از 300 واحد را شاهد بود ...
جهان نیوز   ۱ ساعت پیش    
5 مرجع ذی صلاح در رابطه با ترخیص خودروهای وارداتی معطل در گمرکات برای تعیین تکلیف ارز دولتی و انتفاع مردم نظرات خود را به معاون اول رئیس جمهور اعلام کردند.
نیوز فلاورجان   ۱ ساعت پیش    
به گزارش ، نیوزفلاورجان ، صرافی های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم 10 هزار و 185 تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت 10 هزار و 150 تومان خریداری می کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها وزیر صنعت، معدن و تجارت بخشنامه جدید بازگشت ارز صادرات به کشور را تشریح کرد و گفت: بخشنامه بازگشت ارز صادرات بخش عمده مشکلات واحدهای تولیدی کشور را برطرف می کند.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
دلار در ساعات آغاز معاملات هفته جاری بازار ارز تهران، برای خرید 10150تومان و برای فروش 10185 تومان قیمت خورد
دنیای بانک   ۱ ساعت پیش    
در بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری 39 ارز دولتی موجود در معاملات امروز شنبه 24 آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ 25 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز پنج شنبه کاهش و قیمت 7 واحد پولی دیگر افزایش یافت و نرخ 7 ارز دیگر مانند دلار هم ثابت ماند.
میهن صنعت   ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه بانک مرکزی با نرخ گذاری خدمات دریافتی و فروشی شرکت های هواپیمایی طبق ارز نیما موافقت کرد، گفت: نرخ بلیت پروازهای داخلی طبق ارز سامانه نیما بسته شد.
مرور نیوز   ۱ ساعت پیش    
در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران شنبه 24 آذر ماه قیمت ارز اعلام شد.
3بن   ۱ ساعت پیش    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 25 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز پنج شنبه کاهش و قیمت 7 واحد پولی دیگر افزایش یافت و نرخ 7 ارز دیگر مانند دلار هم ثابت ماند.