پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۶:۵۰Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ دولتی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- معاون سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: اقلام اساسی ماه مبارک رمضان ازجمله برنج، شکر، مرغ و گوشت قرمز و خرما تامین شده و از امروز با اجرای طرح ضیافت در استان اصفهان عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۶    
11 تن میوه در جهت تنظیم بازار با نرخ دولتی به مکان های تعیین شده در اندیمشک توزیع شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قیمت مرغ در فروشگاههای زنجیره ای و میادین تره بار اعلام شد. توزیع مرغ با نرخ دولتی همچنان در میادین تره بار ادامه دار است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت در مصوبه امروز ستاد تنظیم بازار تغییر خاصی نسبت به روز گذشته نداشته است. توزیع گوشت با نرخ دولتی در میادین تره بار ادامه دار است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
قیمت آجیل شب عید بر اساس نرخ مصوب میادین امروز 24 اسفند 1401 اعلام شد. توزیع آجیل با نرخ دولتی تا پایان عید ادامه دارد.
ستاد تنظیم بازار امروز قیمت گوشت را در میادین میوه و تره بار اعلام کرد. قیمت گوشت در مقایسه با روز گذشته تغییر خاصی نداشته است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۲۰    
قیمت گوشت در میادین تره بار با نرخ دولتی اعلام شد. قیمت گوشت در مقایسه با روز گذشته تغییر خاصی نداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۰    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از مصائب و مشکلات سامانه فروش لاستیک دولتی برای متقاضیان خوزستانی گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
توزیع میوه شب عید با نرخ دولتی در گلستان از روز جمعه 26 اسفند آغاز خواهد شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سازمان بازرسی وزارت جهاد کشاورزی قیمت مرغ را برای امروز 22 اسفند 1401 اعلام کرد. در حال حاضر مرغ گرم و منجمد در میادین با نرخ دولتی توزیع می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت در بازار و میادین میوه و تره بار بر اساس نرخ دولتی اعلام شد. قرار است با واردات 250 هزار تن گوشت، قیمت این کالا در بازار کاهش یابد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت مرغ در بازار مرغ بین 61 تا 63 هزار تومان اعلام شد. باتوجه به نزدیکی عید و ماه رمضان، مرغ با نرخ دولتی در میادین تره بار توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۵    
اهوازی ها تا 21 اسفند ماه برای بازدید از نمایشگاه عرضه مستقیم کالا فرصت دارند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت گوشت امروز پنجشنبه در بازار تره بار و فروشگاههای زنجیره ای بر اساس نرخ دولتی اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با اشاره به آغاز روند خدمت رسانی مواکب به زائران جمکران گفت: تا شب گذشته 20 تن برنج، 7 تن شکر، هزار تن مرغ منجمد، هزار تن گوشت قرمز، 600 کیلو قند و آرد به قیمت مصوب دولتی میان 100 موکب توزیع شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز در بازار و میادین تره بار اعلام شد. قیمت گوشت در برخی فروشگاهها و میادین تره بار با نرخ دولتی توزیع می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
قیمت مرغ در میادین تره بار با نرخ دولتی توزیع می شود و در بازار بین 50 تا 55 هزار تومان عرضه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری همدان با بیان اینکه کالاهای اساسی همزمان با عرضه در نمایشگاه های بین المللی در تعدادی از فروشگاه های تعاونی و زنجیره ای توزیع می شود گفت: میوه مورد نیاز مردم نیز در روزهای پایانی سال در 30 نقطه شهر با نرخ مصوب توزیع می شود.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت در میادین اعلام شد. عرضه گوشت گوسفندی و گوساله وارداتی منجمد با نرخ دولتی در میادین در حال توزیع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: به منظور تثبیت قیمت گوشت و با همکاری اتحادیه دامداران استان، غرفه توزیع گوشت گرم با نرخ دولتی در سنندج افتتاح شد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز در میدان بهمن 53 تا 71 هزار تومان اعلام شده است. قیمت مرغ در هفته سوم اسفند ماه در بازار و میادین میوه و تره بار اعلام شد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
قیمت گوشت در میادین میوه و تره بار نسبت به روز گذشته تغییر خاصی نداشته است. واردات گوشت گرم هنوز تاثیری در کاهش قیمت گوشت نداشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۵    
دزفول- فرماندار ویژه دزفول گفت: به مناسبت ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در روزهای آینده توزیع میوه، مرغ و گوشت سرد با نرخ دولتی در این شهرستان آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۳    
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری قزوین از برپایی نمایشگاه بهاره در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خبر داد و گفت: در این نمایشگاه پرتقال و سیب با نرخ دولتی و خرما و زیتون هم عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۲    
عدم فروش لاستیک خودرو به نرخ دولت توسط برخی از شرکت ها شهروندخبرنگار ما را گلایه مند کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم بهادرانی؛ کارشناس اقتصادی در گفت و گو با ستاره صبح تشریح کرد: ستاره صبح، فائزه صدر: رییس کل جدید بانک مرکزی با اجرای سیاست جدید، نرخ ارز دولتی 28500 تومانی را برای واردات کالاهای اساسی در نظر گرفت ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۰    
بر اساس ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ امروز در بازار بین 61 تا 63 هزار تومان اعلام شده است. قیمت مرغ در میادین بر اساس نرخ دولتی در حال توزیع است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ امروز در بازار بین 61 تا 63 هزار تومان اعلام شده است. قیمت مرغ در میادین بر اساس نرخ دولتی در حال توزیع است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، شهبازی بازرس نظارت بر کالاهای اساسی تنظیم بازار جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند با اعلام این خبر گفت: باتوجه به ایام پایانی سال در روزهای پیش رو جهت رفاه حال همشهریان گرامی توزیع گوشت منجمد گوساله و گوسفندی به نرخ دولتی نیز آغاز می شود. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۵    
بر اساس اعلام ستاد تنطیم بازار قیمت مرغ بین 41 تا 49 هزار تومان اعلام شده است. مرغ گرم در میادین میوه و تره بار با نرخ دولتی در حال توزیع است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۰    
قیمت گوشت در میادین میوه و تره بار با نرخ دولتی اعلام شد و در حال توزیع است. قیمت شقه گوسفندی بین 330 تا 375 هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه بازرگانی استان خوزستان از آغاز توزیع گوشت قرمز با نرخ دولتی در آبادان خبر داد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت گوشت امروز در مقایسه با روز گذشته تغییر چندانی نداشته است و قرار است تا از هفته آینده قیمت این کالا کاهش پیدا کند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز در میادین میوه و تره بار اعلام شد. عرضه گوشت گرم وارداتی در بسیاری از استانها آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۳۲    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از گرانی و عدم فروش لاستیک توسط برخی از شرکت ها گلایه کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت در میادین میوه و تره بار بر اساس نرخ دولتی است و گوشت وارداتی همچنان در حال توزیع است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: توزیع گوشت گوساله و گوشت گوسفندی منجمد با نرخ 155 هزار تومان در کشور در حال انجام است و در استان های کشور هیچ محدودیتی وجود ندارد. ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت گوسفندی و گوساله را در میادین میوه و تره بار و فروشگاههای زنجیره ای اعلام کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۴   + ۴۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین نرخ نامه اعلامی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، هر کیلوگرم مرغ تازه با قیمت 52 هزار و 900 تومان در میادین و بازارهای تره بار عرضه می شود.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۲:۲۲    
عرضه گوشت تنظیم بازار به نرخ دولتی در نهاوند آغاز شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
قیمت مرغ در بسیاری از فروشگاهها و میادین میوه و تره بار بر اساس نرخ دولتی اعلام شده و با توجه به افزایش عرضه، قیمت این کالا همچنان زیر قیمت مصوب به فروش می رسد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
قیمت گوشت امروز در مقایسه با روز گذشته تغییرات کمی داشته و در بسیاری از میادین تره بار و فروشگاههای زنجیره ای با نرخ دولتی توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرتوسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار استان از نیمه دیماه سالجاری توزیع 372 تن گوشت منجمد گوساله و 186 تن گوشت گوسفند منجمد تنظیم بازار به نرخ دولتی در سطح استان از طریق اتحادیه ها٬ فروشگاه های زنجیره ای و سایر ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۵:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
فرارو- خرید 5000 هزار یورو سهمیه ارز تحت عنوان تامین نیاز های ضروری در شعب منتخب پنج بانک دولتی از شنبه هشتم بهمن امکان پذیر می شود. افزایش سقف فروش ارز سهمیه ای به پنج هزار یورو و حذف سامانه نوبت دهی اینترنتی بازار متشکل هم دو استراتژی مکمل هستند که بانک مرکزی انتظار دارد با کمک آنها ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
البته در لایحه بودجه 1402 واگذاری یک قطعه زمین یا واحد مسکونی به صورت رایگان به خانواده های دارای فرزندان چهارقلو و بیشتر گنجانده شده است.هم چنین پیش از این در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ...
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۰    
به گزارش عصرهمدان ؛ در راستای تنظیم بازار گوشت قرمز و پیام های شهروندان بهاری مبنی بر اینکه توزیع گوشت منجمد در شهرستان بهار چگونه و در چه مکان ها و چه قیمتی است، خبرنگار عصرهمدان، موضوع را از مدیر اداره جهادکشاورزی شهرستان بهار جویا شد. ...
اسب بخار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آیا قصد خرید لاستیک دولتی دارید و نمی دانید شرایط آن چیست؟ این روزها خرید لاستیک خودرو نیز مانند بسیاری از کالاهای مصرفی دیگر با دو نرخ دولتی و آزاد انجام می شود. با توجه به بالا رفتن نرخ انواع لاستیک، بسیاری از رانندگان به دنبال خرید لاستیک های دولتی ایرانی می روند ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قیمت گوشت تغییر کمی نسبت به روز گذشته داشته است. این قیمت با نرخ دولتی به رقم 142 هزار تومان برای گوشت گوسفندی منجمد رسیده است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۳    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، گوشت گوساله و گوسفندی (منجمد) به نرخ دولتی از روز چهارشنبه مورخ 1401/10/28 توسط ستاد تنظیم بازار جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند در دو مکان عرضه می شود. 1) فروشگاه فرهنگیان انتهای کوی سرباز 2) فروشگاه تعاون روستایی (پروتئین شهر) میدان امام روبروی پارک شهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان قزوین گفت: گوشت منجمد گوسفندی و گوساله در سطح استان توزیع می شود.