دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۲۰:۳۷Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت گوشت»

ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بررسی قیمت اجزا و قطعات گوشت قرمز در میادین میوه و تره بار تهران در اول پاییز 99 در مقایسه با اول پاییز 1400، نشان دهنده این است که شیب رشد قیمت گوشت تازه گوسفندی در این مراکز با تأسی از روند کلی افزایش قیمت این محصول در سطح کشور به مراتب کمتر از قیمت گوشت گوساله است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۷:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
با رسیدن اربعین حسینی و همچنین ایام پایانی ماه صفر، قیمت دام و همچنین گوشت قرمز در مراکز عرضه اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۷    
جعفری گفت: تازمانی که حلقه اضافه دلالان در چرخه تولید گوشت قرمز حذف نشود قیمت این محصول با ارزش نیز در استان کردستان کاهش نمی یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان گفت: قیمت گوشت قرمز در کردستان نباید نسبت به سایر استانها بیشتر باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان با بیان اینکه قیمت گوشت قرمز در کردستان بیشتر از سایر استانهای کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان گفت: تازمانی که حلقه اضافه دلالان در چرخه تولید گوشت قرمز حذف نشود قیمت این محصول با ارزش نیز در استان کردستان کاهش نمی یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۹    
سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: کارگروه تنظیم بازار محصولات کشاورزی قیمت گوشت گوساله در استان را ساماندهی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۳    
گروه استان ها_گوشت قرمز در ماه های اخیر در برخی شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد افزایش 30 تا 40 درصدی بدون حساب و کتاب داشته که در صورت ادامه این روند از سفره قشر متوسط نیز حذف می شود.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۳    
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روزهای گذشته، تغییر خاصی نداشت. در همین رابطه و طبق اعلام مرکز آمار، وزن گوشت قرمز عرضه شده انواع دام های ذبح شده در کشتارگاه های رسمی کشور در مرداد 1400 جمعاً 52.8 تن گزارش شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۰    
قیمت انواع اقلام پروتئینی (مرغ و گوشت) در بازار های روز کوثر اصفهان اعلام شد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت گوشت قرمز نسبت به ماه گذشته افزایش داشته است؛ به طوری که در تیرماه سالجاری قیمت هرکیلو شقه گوسفندی 115 تا 130 هزارتومان بود که این عدد در مردادماه به 130 تا 140 هزارتومان رسیده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
قیمت اجزا و قطعات گوشت تازه گوسفند در میادین میوه و تره بار نسبت به نرخ نامه قبلی تا 12 هزار تومان در هر کیلوگرم کاهش یافت.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد. در این میان بر اساس آمارها، سرانه مصرف گوشت، برنج و لبنیات ایرانیان کاهش داشته است. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، قیمت انواع گوشت قرمز در سی ام شهریور 1400 به شرح زیر است. قیمت ها به تومان است (بازار): ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۵    
یکی از کالاهای اساسی در سبد هزینه های خانوار ایرانیان گوشت مرغ است که در دهه اخیر با افزایش قیمت گوشت قرمز و سایر پروتئین ها ، بیشتر در سبد کالای ایرانی جاخوش کرده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۰    
قیمت گوشت بوقلمون در میادین میوه و تره بار کاهش یافت. قیمت گوشت بوقلمون بعد از جهش 32 درصدی در ابتدای سال، از اواخر اردیبهشت روند کاهشی به خود گرفت و در آخرین تغییر قیمت، 9 درصد ارزان تر شد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز با تغییرات کمی همراه شد. قیمت گوشت بدون چربی در بازار 185هزار تومان و فیله به 200هزار تومان نیز می رسد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: با هدف ایجاد تعادل و تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار، خرید تضمینی دام زنده از عشایر در دستور کار قرار گرفته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس شورای تامین کنندگان دام درباره پشت پرده تولید مواد پروتئینی توضیح می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : یکی از فعالان بازار گوشت قرمز گفته اگر گوشت گوسفندی با وزن لاشه بالای 18 کیلو به دست خرده فروشی برسد، کیلویی 120 تا 125هزار تومان فروخته می شود و با 10درصد سود به مصرف کننده می رسد ...
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۲    
علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی، در خصوص وضعیت قیمت گوشت گوسفندی عنوان کرد: قیمت گوشت بره نر و ماده گوسفندی با هم تفاوت دارند، در حال حاضر قیمت گوشت بره ماده هر کیلو 110 الی 115 هزار تومان است که دارای وزن کمی است و حدود 10 تا 12 کیلو گوشت دارد.
شش ماهه نخست سال 1400 بازه زمانی پرنوسانی برای تولید و بازار گوشت قرمز بود. خشک شدن مراتع و عدم توان دامداران برای تامین خوراک دام موجب شد شاهد موجی از کشتار دام های مولدهای مولد و نارس باشیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ افزایش روزافزون قیمت گوشت قرمز سبب شده هرساله شاهد افزایش و رشد قارچ گونه ی لاشه دام هایی باشیم که به صورت غیرمجاز در گوشه و کناره شهر ایلام با اختلاف قیمت ناچیزی نسبت به مراکز قانونی عرضه گوشت، به دار آویخته شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۴۴   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی اظهار داشت: بازار فروش گوشت گوسفندی، آهنگ آرامی دارد چون وقتی ماه به نیمه دوم می رسد قدرت خرید مردم کاهش می یابد و بازار رکود پیدا می کند اما در دهه اول هر ماه به خصوص روزهای اول تا ششم قدرت خرید مردم بیشتر از دیگر روزها است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۵    
قیمت فروش انواع گوشت گرم گوساله و گوسفندی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه اعلام شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۸    
بر اساس نرخ مصوب اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز در اصفهان و داده های ارائه شده از سوی واحدهای صنفی فروشنده گوشت قرمز و سفید در سطح شهر، میانگین قیمت انواع گوشت قرمز در اصفهان به شرح زیر می باشد:
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۹    
قیمت فروش انواع گوشت گرم گوساله و گوسفندی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: در نیمه ی دوم سال به علت عدم توازن عرضه ی دام و تقاضای بازار افزایش قیمت گوشت قرمزدور از انتظار نیست.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته تغییر محسوسی نداشت و بر این اساس هر کیلو گوشت ران کامل گوسفندی 170 هزار تومان قیمت گذاری شد.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: همپای افزایش قیمت گوشت و مرغ، قیمت فرآورده های این محصولات هم به شدت افزایش یافته و حتی از آنها پیشی گرفته است. مشاهدات میدانی خبرنگاران همشهری نشان می دهد قیمت بعضی از برندهای سوسیس و کالباس از کیلویی 250هزار تومان فراتر رفته و در مواردی تا 270هزار تومان رسیده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۲۸    
اقتصادنیوز: قیمت گوشت گوسفندی در میادین میوه و تره بار پایین آمد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۹   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر امور طیور معاونت تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت جوجه یک روزه روند کاهشی داشته و به زودی قیمت گوشت مرغ به تعادل خواهد رسید، گفت: پیش بینی می کنیم با توجه به واردات و افزایش تولید، در مهرماه قیمت گوشت مرغ روند کاهشی داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با تاکید بر اینکه باید تولید با نیاز برابری کند، گفت: باتوجه به افزایش قیمت گوشت قرمز، سرانه مصرف مرغ افزایش یافته که در این زمینه باید تمهیدات لازم اندیشیده شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳    
دنیای اقتصاد : افزایش قیمت گوشت قرمز و همچنین شیوع کرونا بازار حبوبات را در سه سال گذشته گرم کرده است، اما به سبب نوسانات ارزی نرخ این کالاها نوسان قابل توجهی داشته است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرسی، نظارت و اصناف استان سمنان گفت: قیمت گوشت گوساله زنده در حال حاضر کیلویی 60 هزار تومان و قیمت گوسفند زنده نیز از 53 تا 55 هزار تومان در استان در حال فروش است که به طور میانگین نسبت به کشور در نُرم پایین تری قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
زنجان- استاندار زنجان بر لزوم کنترل قیمت گوشت قرمز در استان زنجان تاکید کرد و گفت: قیمت یکسانی برای گوشت قرمز تنظیم و ارائه شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه سراسری دامداران ایران گفت: صادرات هنوز ممنوع است اما قرار است در 15 روز آینده صادرات دام زنده آزاد شود.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۵    
قیمت انواع اقلام پروتئینی (مرغ و گوشت) در بازار های روز کوثر اصفهان اعلام شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع اقلام پروتئینی در بازارهای روز کوثر اصفهان، امروز به شرح زیر است:
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
قیمت انواع اقلام پروتئینی (مرغ و گوشت) در بازار های روز کوثر اصفهان اعلام شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته بدون تغییر خاصی عرضه شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی از کاهش قیمت گوشت گرم در بازار روزهای شهرداری کرج خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۷   + ۸۲ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت جوجه یک روزه به عنوان اصلی ترین نهاده تولید گوشت مرغ در کشور که هرگونه کمبود آن می تواند موجب کاهش تولید و نهایتاً افزایش قیمت گوشت مرغ برای مصرف کنندگان شود، هیئت وزیران با صدور مجوز برای واردات تخم مرغ نطفه دار گوشتی توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور موافقت کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۳    
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد. در این میان، فعالان بازار معتقدند از دوران شیوع کرونا تاکنون بازار خرید گوشت قرمز با رکود بالایی مواجه بوده است و دام مازاد نیز باعث کاهش تولید دام در پاییز می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
دولت بایدن قصد دارد در قبال شرکتهای صنایع گوشتی که می گوید باعث شوک قیمت در بحش عرضه به مصرف کننده می شوند، موضع سخت گیرانه ای اختیار کند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناسان و مسئولین از سال 97 به این سو در توضیح علت افزایش قیمت فزاینده گوشت و مرغ به دلایلی از قاچاق دام گرفته تا سودبری دلالان و مسئله نهاده های دام و طیور اشاره کرده اند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون عرضه 173 میلیون دلار در سامانه نیما، ذخایر ارزی چین کاهش یافت، قیمت نفت خام افزایش یافت، آمریکا برای کنترل قیمت گوشت دست بکار شد، ساخت باتری خودروی برقی که ده دقیقه ای شارژ می شود، ذخیره کالا های اساسی در کشور مناسب است و رونق بازار لوازم خانگی دست دوم را در بر دارد.