یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۵۶Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت گوشت»

همشهری   ۵ ساعت پیش    
تقاضا برای خرید قارچ در میادین میوه و تره بار افزایش یافته و این گیاه خوراکی که ارزش غذایی بالایی دارد، از سهم پررنگ تری در سبد خرید خانواده ها برخوردار شده است ...
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: قیمت گوشت گرم مرغ برای مصرف کننده هر کیلو گرم 204 هزار ریال است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۱    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی ایران از کاهش نرخ گوشت گوسفندی در این کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۳    
بیرجند - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار قیمت گوشت مرغ در استان کاهش یافت و برای مصرف کننده 20 هزار و 400 تومان تعیین شد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی آخرین قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی شقه بدون دنبه را 115 تا 118 هزار تومان اعلام کرد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایلنا، علی اصغر ملکی با بیان اینکه تقاضا گوشت قرمز کمتر از عرضه شده است ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: در سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز و ثابت نگه داشتن قیمت گوشت مرغ، بخشی از متقاضیان محصولات پروتئینی به سمت کالای ارزان تر یعنی گوشت مرغ کشیده شدند ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع اقلام پروتئینی (مرغ و گوشت) در بازارهای روز کوثر اصفهان اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- قیمت گوشت مرغ نزولی می شود،کاهش ورودی کرونایی ها به بیمارستان های اصفهان تا 50 درصد، مبارزه با موادمخدر نیازمند کار گروهی است و محکوم کردن ترور دانشمند شهید فخری زاده توسط مسوولان از مهم ترین رویدادهای خبری هفته گذشته استان اصفهان بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دامداران گفت: آزادسازی نرخ نهاده های دامی راه حل مناسبی برای کنترل قیمت گوشت در بازار نیست و شرایط را بدتر می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس تامین کنندگان دام گفت: 80 هزار راس گوساله و 2.5 تا 3 میلیون راس دام سبک آماده کشتار در واحد ها انباشت شده که می تواند باعث کاهش قیمت گوشت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور از انباشت 80 هزار راس گوساله آماده کشتار و 2.5 تا 3 میلیون راس دام سبک در واحد های دامداری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: به دنبال افزایش ناگهانی قیمت مرغ که بدلیل کمبود تأمین نهاده و کاهش جوجه ریزی در واحدهای صنعتی پرورش گوشتی اتفاق افتاد با تلاش سازمان جهادکشاورزی وهمراهی واحدهای مرغداری و کشتارگاه ها شاهد کاهش چشمگیر ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
این روز ها قیمت گوشت مرغ در مسیر صعودی است و مرغداران، عمده ترین دلیل این گرانی گوشت مرغ را گرانی نهاده ها از جمله ذرت و کنجاله سویا عنوان می کنند؛ دو نهاده ای که 90 درصد جیره غذایی مرغ به آن ها وابسته است. اما چرا قیمت نهاده هایی مانند ذرت و کنجاله سویا افزایش یافته است؟!
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
ملکی از کاهش نرخ گوشت خبر داد و گفت: هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 110 تا 115 هزار تومان در بازار عرضه می شود.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش 5 هزار تومانی قیمت گوشت در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 100 تا 103 هزار تومان به مغازه دار و با احتساب 10 درصد سود 110 تا 115 هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۵    
قیمت انواع گوشت قرمز در 13 آذر ماه 1399 به شرح زیر است
برترین ها / نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: قیمت گوشت در بازار 5 هزار تومان کاهش داشته، هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 100 تا 103 هزار تومان به مغازه دار و با احتساب 10 درصد سود 110 تا 115 هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود. ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، رسول جلیلی در جمع خبرنگاران افزود: از روز جمعه، روزانه 20 تن گوشت گرم مرغ و 40 تا 42 تن گوشت منجمد مرغ در استان عرضه می شود که شاهد تاثیر مشهود آن در بازار هستیم . ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: با توجه به کاهش تقاضا و عرضه نهاده در بازارگاه، قیمت گوشت مرغ روند کاهشی به خود گرفته و در روزهای آینده متعادل می شود.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۹    
مرغ ارزان شد و گوشت و عسل هم خجالت کشیدند رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت:کاهش قیمت مرغ در بازار بر روی قیمت گوشت هم اثر گذاشته و قیمت آن را در بازار کنترل کرده است. به گزارش گلونی فکرکردند به همین راحتی هاست. تصورشان این بود قیمت خود را بالا می برند و می توانند برای ما مهم شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
قیمت گوشت مرغ کاهش یافته و از امروز با قیمت مصوب 20 هزار و 400 تومان در بازار اردبیل توزیع می شود.
برترین ها / ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس اتحادیه صنف فروشندگان مرغ و ماهی ضمن خودداری از اعلام قیمت مرغ در بازار آزاد گفت: بر اساس تصمیمی که قبلا اعلام کردیم صنف، مرغ را فقط با قیمت مصوب خریداری و عرضه می کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سمانه عاملی / تحلیلگر بازار روند کلی قیمت هر 100 پوند گوشت گاو زنده در بازار لندن، صعودی برآورد می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها با افزایش قیمت ارز و اختلاف قیمت دام داخلی با کشور عراق شرایط قاچاق دام در استان کردستان برای قاچاقچیان فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: با کوتاه کردن دست دلالان و تامین نهاده های مورد نیاز واحدهای تولیدی، کاهش قیمت گوشت مرغ طی روزهای آینده ادامه دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۱    
قیمت مصوب فروش انواع گوشت گرم گوساله و گوسفندی بر اساس نرخ میادین میوه و تره بار اعلام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زنجان-استاندار زنجان، گفت: قیمت گوشت مرغ روند نزولی به خود گرفته است و در آینده شاهد کاهش قیمت مرغ در استان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۴    
سمنان- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان سمنان گفت: جوجه ریزی در دیماه امسال نسبت به ماه گذشته به منظور جلوگیری از افزایش قیمت گوشت مرغ، 25 درصد در استان افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه بااشاره به افزایش قیمت گوشت مرغ در روزهای گذشته گفت: تامین نهاده های موردنیاز مرغداران به دستور وزیر جهاد کشاورزی و توزیع آن بین مرغداران و توزیع گوشت مرغ گرم و منجمد منجر به کاهش قیمت مرغ در استان شده است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اخوان مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی توقف مقطعی تولید جوجه یکروزه، عدم جوجه ریزی در واحدهای مرغداری و کمبود نهاده ها را از جمله دلایل افزایش قیمت گوشت مرغ عنوان کرد و گفت: مرحله ی بحرانی ای که جوجه ریزی انجام نشده بود را پشت سر گذاشتیم و وضعیت به ثبات رسیده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صمت لرستان گفت: در حال حاضر قیمت گوشت گرم در بازار 24 هزار تومان است. همچنین در راستای کمک به اقشار کم درآمد و کنترل بازار 230 تن مرغ یخ زده در استان در حال توزیع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۰۱    
نگرانی از تامین نهاده های دامی مهمترین علت بالا وپایین شدن قیمت گوشت و به ویژه دام زنده در بازار عرضه وتقاضا است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- پس از افزایش غیر متعارف قیمت گوشت مرغ طی هفته گذشته در بازار همدان با تامین نهادهای دامی برای مرغداران، قیمت این ماده پروتینی پر مصرف شیب کاهشی به خود گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت:کاهش قیمت مرغ در بازار بر روی قیمت گوشت هم اثر گذاشته و قیمت آن را در بازار کنترل کرده است و پیش بینی می شود تا آخر ماه افزایش قیمتی در گوشت قرمز نداشته باشیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تعدیل قیمت گوشت گرم مرغ در بازار گفت: در روزهای آتی، نوسانات هیجانی مربوط به بازار مرغ رفع می شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۱    
با توجه به اینکه آبان سال جاری حدود 20 درصد افزایش جوجه ریزی نسبت به ماه گذشته آن انجام شد، بطور طبیعی در این هفته با کاهش قیمت گوشت مرغ مواجه خواهیم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از کاهش التهاب قیمت گوشت مرغ در استان خبر داد و گفت: با تامین نهاده و کاهش دغدغه مرغداران برای تولید، نرخ این ماده غذایی روند کاهشی دارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
لاشه کامل یا شقه بوقلمون در میادین میوه و تره بار با قیمت هر کیلوگرم 42 هزار تومان عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد با بیان اینکه قیمت گوشت مرغ در استان کاهش می یابد، گفت: مشکل کمبود روغن مایع در استان نیز به زودی برطرف می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۸    
ابوالقاسمی گفت: با پی گیری های مجدانه، قیمت گوشت مرغ از 37 هزار تومان به 24 هزار و 950 تومان کاهش یافت و در هفته آینده باز شاهد کاهش قیمت خواهیم بود.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه گوشت قرمز اصفهان با اشاره به اینکه کمبود دام در عرضه وجود ندارد، گفت: قیمت گوساله از 105 تا 115 هزار تومان است و قیمت گوشت گوسفند درجه یک 120، درجه دو 110 و درجه سوم نیز کیلویی 80 هزار تومان است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: قیمت گوشت مرغ گرم تا هفته آینده متعادل شده و براساس ستاد تنظیم بازار با قیمت هرکیلوگرم 20 هزار و 400 تومان عرضه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت مرغ 2 تا 3 هزار تومان نسبت به روز های گدشته در بازار استان قزوین کاهش یافت.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
گوشت قرمز مصرفش در کشور کم شده است، این را رئیس اتحادیه قصابان می گوید و علت آن را هم گرانی دام عنوان می کند. به گزارش کاماپرس، در حال حاضر قیمت گوشت در داخل کشور گران است و بسیاری از خانواده ها ماهی یک نوبت و یا هر دو ماه یک نوبت گوشت قرمز مصرف می کنند. ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز در بازار امروز را مشاهده کنید. قیمت انواع گوشت قرمز در بازار 9 آذر ماه 1399 به شرح زیر است: راسته با استخوان گوسفندی 95.000 ران کامل ممتاز گوسفندی 127.000 کف دست گوسفندی با ماهیچه 150.000 ران پاک کرده گوساله 90.000 سر دست پاک کرده گوساله ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۵    
به گزار خبرنگار حوزه کشاورزی و امور دام گروه اقتصادی خبرگزاری آنا ، چند ماهی است که بازار شاهد نوسانات قیمت گوشت و مرغ و محصولات فرآورده آنهاست. وقتی که جویای علت گرانی ها و عدم ثبات قیمت و التهاب آفرینی در بازار می شویم، بخش عمده ای از علت آن به عدم مدیریت صحیح بازار برمی گردد ...
منصور پوریان گفت: با توجه به فراوانی عرضه گوشت منجمد و گرم کمبودی در عرضه نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: با توجه به اینکه آبان سال جاری حدود 20 درصد افزایش جوجه ریزی نسبت به ماه گذشته آن انجام شد، بطور طبیعی در این هفته با کاهش قیمت گوشت مرغ مواجه خواهیم شد.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان کرمان هر کیلو 27 هزار و 600 تومان است، گفت: پیش بینی می کنیم قیمت گوشت مرغ در استان تا پایان هفته به کانال 23 هزار تومان وارد شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کسب و کار نیوز، علیمراد سرافرازی، رئیس مرکز امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی از توزیع گسترده مرغ در بازار خبر داد و گفت: با توجه به افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار، شرکت پشتیبانی امور دام ...