دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۴:۳۵Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دام زنده»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵    
ایسنا/خراسان شمالی کارشناس مسئول قرنطینه اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی گفت: سال گذشته 87 پرونده حمل محموله های قاچاق و غیرمجاز دام زنده و فرآورده ها و نهاده های دامی در اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، تشکیل و متخلفان به مراجع قضایی استان معرفی شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور گفت: از همان ابتدای کار که دام زنده از دامدار خریداری می شود، تا انتهای مسیر که به دست مصرف کننده می رسد، چندین بار در میان دلالان دست به دست می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور گفت: از همان ابتدای کار که دام زنده از دامدار خریداری می شود، تا انتهای مسیر که به دست مصرف کننده می رسد، چندین بار در میان دلالان دست به دست می شود
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور گفت: با توجه به میزان تولید دام زنده سبک، گوشت گوسفندی برای مصرف ماه مبارک رمضان موجود است و کمبودی در این زمینه نداریم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با وجود ازدیاد عرضه دام در برابر تقاضا ناشی از زایش های مناسب، مشکلی در بخش دام و گوشت نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اتحادیه قصابان همدان گفت: قیمت هر کیلو گوسفند زنده در بازار همدان به کیلویی 120 هزار تومان رسیده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصاد بین الملل اقتصادی فارس، امروز در بازارهای جهانی قیمت انواع خوراک دام و دانه های روغنی و کالاهای اساسی مانند شکر و دام زنده با افزایش قابل توجهی همراه شد. امروز قیمت هر بوشل ذرت که به عنوان خوراک دام استفاده می شود سه دلار افزایش یافت و به قیمت 557 دلار به فروش رسید. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۶    
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: عشایر قزوین به لحاظ دامپروری و داشتن دام زنده می تواند به عنوان یکی از زنجیره های اصلی تامین گوشت قرمز در مجتمع کشتارگاه گوشت زیاران قرار گیرند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۰:۳۱    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران با ارائه توضیحاتی درباره دلایل افزایش قیمت گوشت در بازار گفت: کمبود عرضه دام در بازار دلیل اصلی گرانی گوشت است چراکه دامداران منتظرند دام خود را به قیمت گران تری بفروشند ...
در خصوص حوزه قاچاق دام باید گفت که با توجه به این که اختلاف قیمت فاحشی که بین دام زنده در ایران با دیگر کشورها به خصوص عراق برقرار است، این موضوع باعث شده که سودجویان منافع کشور را لحاظ نکرده و از شرایط سوءاستفاده کرده و به عنوان چرای دام تا نقاط صفر مرزی پیش رفته و به هشدارها توجه نکرده و بعضا از ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور گفت: عرضه گوشت با نرخ های بالا ناشی از فضا سازی و جوسازی حوزه فروش است و ارتباطی به تولیدکننده ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند گفت: با توجه به افزایش قیمت دام زنده در میدان دام نهاوند قیمت جدید اعلام شده گوشت در این شهرستان نیز با افزایش همراه بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین دام کشور از اجرای برنامه حمایتی از دامداران در سال 1400 در سه محور خبر داد که یکی از آن ها صادرات است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه تربت حیدریه قطب تولید زعفران جهان است، خاطرنشان کرد: این شهرستان همچنین قطب تولید نخ ابریشم کشور است و به عنوان یکی از باراندازهای دام زنده محسوب می شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۶    
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از وزرای صمت، اقتصاد و روسای بانک مرکزی و تعزیرات دعوت کرد با حضور در مجلس سیستم توزیع کالا را اصلاح کنند،
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۰:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
درپی افزایش مشکلات معیشتی مردم و گرانی های نامعقول به ویژه برخی از کالاهای اساسی و پس از اقدامات قابل توجه سازمان اطلاعات سپاه فارس در کاهش نوسانات بازار در استان به ویژه احتکار کالاهای اساسی و همچنین اراده محکم دستگاه قضا برای برخورد با هرگونه فساد و انحراف اقتصادی ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به کشف 2 هزار و 250 میلیارد تومان انواع کالای قاچاق به همت مرزبانان، از تدوین سند تحولی برای هوشمندسازی مرزی خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۲۳    
قیمت کنونی هر کیلو دام زنده 55 تا 59 هزار تومان اعلام شد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، دادرس، مدیر عامل اتحادیه دام سبک عنوان کرد: با ورود پشتیبانی امور دام، قیمت گوشت در بازار کاهش داشته است که امید است که این روند در بازار ادامه پیدا کند ...
مدیر عامل اتحادیه دام سبک گفت: با ورود پشتیبانی امور دام، قیمت گوشت در بازار کاهش یافته است.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۰:۱۷   + ۱۰۹ سایت دیگر  
هیات دولت مصوب کرد واردات کالاهای اساسی، ضروری و میوه شامل برنج، چای، دانه های روغنی، مغز گردو، بادام هندی، نهاده های دامی، دام زنده، گوشت گاو و گوساله بدون الزام به ارائه گواهی سایر دستگاه ها از جمله گواهی GMP انجام و در شبکه توزیع کشور عرضه شود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: رصدها از سطح شهر نشان می دهد که هر کیلو گوشت گوسفندی با نرخ 140 تا 160 هزار تومان و گوشت گوساله 120 تا 150 هزار تومان در بازار عرضه می شود که با توجه به نرخ دام زنده اختلاف معناداری با قیمت واقعی دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: میدان عرضه دام زنده این شهرستان با سرمایه گذاری 12 میلیارد ریال از محل تسهیلات پرداختی و با مشارکت سرمایه گذاری بخش خصوصی بهره برداری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۲    
گروه استان ها_رئیس اتحادیه قصابان همدان گفت: قیمت هر کیلو گوسفند زنده در همدان به 120 هزار تومان رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استان کرمانشاه از قطب های تولید دام در کشور است و پتانسیل های فراوانی در تولید دام سبک و سنگین دارد، اما اکنون صادرات دام زنده از کشور ممنوع است و این مسئله صنعت دامپروری استان و همچنین معیشت تولیدکنندگان و صادرکنندگان دام را تحت تاثیر قرار داده است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بازوند در ادامه اشاره ای هم به ضرورت از سرگیری صادرات دام زنده داشت و گفت: برای جلوگیری از قاچاق، صادرات دام زنده باید از سر گرفته شود، چون قاچاق دام زنده مشکلات اجتماعی و فرهنگی و گرفتاری های خاص خود را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۱    
استاندار کرمانشاه از تدوین ضوابط و مقررات ویژه برای صادرات دام زنده از سال آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه دام سبک قیمت تمام شده دام را تابع نرخ علوفه دانست و گفت: 75 درصد هزینه های دامداری مربوط به خوراک است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور با تاکید بر اینکه هم اکنون در پایان فصل تولید هستیم، اظهار کرد: قرار گرفتن در پایان فصل تولید همراه با نزدیکی ایام نوروز موجب افزایش نسبی قیمت خرید دام زنده از دامداران شده است و هم اکنون هر کیلوگرم دام سبک با قیمت 60 هزار تومان معامله می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۲    
6ماه است رنگ گوشت ندیدم. 4میلیون حقوق و گوشت کیلویی150هزار تومان؟ دلالی دام زنده قیمت گوشت را بالا می برد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۸    
6ماه است رنگ گوشت ندیدم. 4میلیون حقوق و گوشت کیلویی150هزار تومان؟ دلالی دام زنده قیمت گوشت را بالا می برد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۱    
به گزارش رادیو اقتصاد علی اصغر ملکی گفت: از دو روز پیش تاکنون قیمت دام زنده و گوشت قرمز کاهش 4 تا 5 هزار تومان داشته و انتظار می رود هفته آینده قیمت گوشت قرمز کاهش زیادی را تجربه کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در حادثه آتش سوزی محل نگهداری دام ها در روستای زرمان فیروزکوه 260 راس دام سبک و سنگین تلف شدند.
باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور از کاهش 50 درصدی مصرف گوشت طی یک سال گذشته خبر داد. منصور پوریان: *(با اشاره به اینکه گرانی های اخیر گوشت در بازار بهانه ای بیش نیست): با وجود آنکه انباشت دام، دامداران را با مشکلات متعددی روبرو کرده است ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: با توجه به انباشت دام از دو روز پیش و کاهش قیمت گوشت قرمز، انتظار می رود این کاهش قیمت در هفته آینده نمود بیشتری داشته باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی خوی گفت: امسال 435 هزار دام زنده برای جلوگیری از قاچاق احشام در این شهرستان پلاک کوبی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان خوی از پلاک کوبی 435 هزار دام زنده برای جلوگیری از قاچاق احشام خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کریم شریفی گفت: شناسایی دام های موجود، ثبت اطلاعات دام و دامدار، برآورد تولیدات دامی، جابجایی کنترل شده دام و نهایتا مبارزه با قاچاق دام زنده از اهداف این طرح است.
قیمت گوشت گوسفند به 160 هزار تومان رسیده است. رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفند می گوید کاهش عرضه قیمت را بالا برده در حالی که بر اساس اطلاعات مرکز آمار ایران میزان عرضه گوشت در دی نسبت به آذر 11 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران از بازگشت تعادل به بازار با عرضه ذخایر گوشت گوسفندی خبر داد. *** بازگشت تعادل به بازار در صورت عرضه ذخایر گوشت گوسفندی به گزارش خبرگزاری صنایع ، علی اصغر ملکی با بیان اینکه طی هفته های اخیر کاهش تقاضا در خرید گوشت قرمز نداشته ایم، اظهار کرد: ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عالی گفت: هر کیلو دام زنده سبک با نرخ 50 تا 55 هزار تومان عرضه می شود و با توجه به افزایش قیمت دام، نرخ گوشت هم دچار نوساناتی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: قاچاقچیان دام زنده در اردبیل چهار میلیارد و 800 میلیون ریال جریمه شدند.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از حکم محکومیت چهار میلیارد و 800 میلیون ریالی برای قاچاق دام خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ فارس نوشت: افزایش دوباره قیمت گوشت در چند هفته مانده به عید این نگرانی را ایجاد کرده که آیا دولت راهکاری برای کنترل این قیمت ها در شرایط رشد تقاضا در عید و ماه رمضان خواهد داشت؟ و اصولا چه دلایلی باعث رشد قیمت گوشت در شرایطی که تولید کنندگان از مازاد تولید خبر می دادند شد؟ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کفش دست دوز با اعلام اینکه امروز اصلا شرایط برای تولید در کشور فراهم نیست گفت: صنعت چرم سازی ما به دلیل صادرات دام زنده زمین گیر شده و هیچ حمایتی از آن صورت نمی گیرد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ابتدای ماه جاری دبیر کارگروه تنظیم بازار وعده داد ظرف 48 ساعت ترتیبی اتخاذ شود که دام زنده مستقیم از دامدار خریداری و گوشت قرمز با کمترین واسطه به مردم برسد که نتیجه آن کاهش 10 هزار تومان قیمت در هر کیلوگرم است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ابتدای ماه جاری دبیر کارگروه تنظیم بازار وعده داد ظرف 48 ساعت ترتیبی اتخاذ شود که دام زنده مستقیم از دامدار خریداری و گوشت قرمز با کمترین واسطه به مردم برسد که نتیجه آن کاهش 10 هزار تومان قیمت در هر کیلوگرم است ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۷۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دبیر کارگروه تنظیم بازار از کاهش قیمت گوشت قرمز از اواخر این هفته خبر داد و گفت: دست دلال ها از بازار گوشت کوتاه خواهد شد. عباس قبادی پس از جلسه با فعالان زنجیره تولید و توزیع گوشت قرمز در کشور اظهار داشت ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۰    
اقتصادی رکنا: قیمت انواع دام زنده در بازار هفته اول اسفند ماه 99 را مشاهده کنید.