سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۹:۱۰Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاچاق دام»

باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی از کشف 2 هزار و 400 قلم داروی قاچاق دام خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمان– قاچاق دام های سبک استان کرمان به کشورهای عربی ادامه دارد اما مردم این روزها با کمبود و گرانی گوشت قرمز مواجه شده اند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۸    
باشگاه خبرنگاران جوان- رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی درباره قاچاق دام تصریح کرد: بنابر آمار تا حدی زیادی مرزبانان و مسئولان مربوط با این موضوع برخورد کرده اند، اما به سبب گستردگی مرزنشینی، در برخی نقاط گاهی اختلاف چندبرابری قیمت دام ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
محکومیت 30 میلیاردی برای شرکت متخلف در یزد، تعزیر یک واحد صنفی به دلیل قاچاق سیگار در هرمزگان، وصول جریمه 1.6 میلیاردی از قاچاقچی سوخت در مازندران، قاچاق دام و جزای نقدی دو میلیاردی در کردستان از آخرین اخبار سازمان تعزیرات حکومتی است.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان گفت: متهمین پرونده قاچاق دام 2 میلیارد ریال جریمه شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۶:۴۹    
ارومیه- سال ها است در سایه بی تدبیری و غفلت مسئولان با وجود اجرای طرح پلاک کوبی دام همچنان شاهد رشد روز افزون قاچاق دام و خروج سرمایه های میلیاردی از مرزهای کشور هستیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۹    
کرمانشاه/قلم: فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه کشفیات احشام سبک و سنگین را از ابتدای سال تاکنون 11 هزار رأس اعلام کرد و گفت: 25 قاچاقچی دستگیر شده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف بزرگترین محموله دام زنده قاچاق به کشورهای حوزه خلیج فارس خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی درباره آخرین وضعیت قاچاق دام گفت: به سبب گستردگی مرزنشینی، در برخی نقاط گاها اختلاف چندبرابری قیمت دام، کوله بران را وسوسه می کند که 1 تا 3 راس دام را با خود ببرند چرا که قیمت کنونی هر دام در کشور ما 2 میلیون تومان است و آن سوی مرزها 8 تا 9 میلیون تومان پول بابت دام های ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف بزرگترین محموله دام زنده قاچاق به کشورهای حوزه خلیج فارس خبر داد
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۷:۰۴    
اصفهان- عده ای می گویند دامداران مقصرند و عده ای دیگر صورت مسئله را پاک می کنند و اعتقاد دارند که گرانی های گوشت مرتبط با قاچاق دام است؛ هر چه که باشد این روزها این فرآورده مهم از سبد غذایی اصفهانی ها رخت بر بسته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خراسان شمالی در حالی یکی از قطب های پرورش دام در کشور محسوب می شود که با خروج فراوان دام از استان و زیرساخت های ضعیف فرآوری مواجه است، این امر باعث شده دامداران سود خاصی از این شغل نبرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان از اجرای طرح پلاک کوبی دام های سبک و سنگین در استان سمنان برای جلوگیری از قاچاق دام زنده خبر داد.
تجارت امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تجارت ممنوعه دام در گوشه برخی دامپروری ها یکی از پُرسودترین داد و ستدهای ناسالم این روزها به شمار می رود. چرایی استقبال از این پدیده و همچنین پیامدهای آن را در گزارش پیش رو بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهار، از کشف محموله قاچاق دام زنده گوسفند به ارزش 2 میلیارد و 700 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه دامداران گفت: نوسان نرخ ارز سبب افزایش قاچاق دام شده و هویت دار کردن دام راهی برای جلوگیری از قاچاق است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قصرشیرین گفت: 138 راس دام قاچاق در نوار مرزی این شهرستان با هوشیاری ماموران هنگ مرزی کشف و ضبط شد. حجت الله خدرویسی افزود: این محموله قاچاق دام از سوی افراد سودجو در حال خروج از کشور بود که کشف و ضبط و در این رابطه برای تحقیقات بیشتر پرونده قضایی تشکیل شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره دامپزشکی ملایر از کشف 500 قلم داروی قاچاق دام خارج از داروخانه های دامپزشکی در ملایر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار داخلی در حالی است که هر روز اخباری مبنی بر قاچاق دام از مرزهای استان کرمانشاه به گوش می رسد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به روند افزایشی قاچاق دام طی ماه های اخیر، اظهار کرد: با توجه به نوسانات اقتصادی اخیر، قاچاق برخی از کالاهای اساسی از جمله دام و احشام زنده توسط افراد سودجو روند افزایشی داشته است. ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-البرز- فرمانده انتظامی استان از کشف 56 میلیارد و 434 میلیون ریال انواع کالای قاچاق در اجرای دومین طرح سراسری مقابله با قاچاق دام زنده و کالاهای اساسی در استان البرز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی بالا بودن قیمت گوشت در آن سوی مرزها، کاهش گوشت قرمز در سبد غذایی مردم، انباشت دام پرواری در واحدهای دامداری و جبران نشدن هزینه های دامدار موجب شده تا تعدادی از افراد اقدام به قاچاق دام این سرمایه ملی و ذخایر ژنتیکی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز_ایرنا _مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید از پلاک کوبی بیش از 100 هزار راس دام در این شهرستان خبر داد و گفت: با هدف شناسایی و ثبت اطلاعات دام های موجود و دامداران، برآورد تولیدات دامی و تامین به موقع نهاده های آن و مبارزه با قاچاق دام زنده این طرح در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- قاچاق دام از استان دامپرور خراسان شمالی هر چند اندک است اما همین میزان، زمینه ای است تا امنیت غذایی در کشور مختل شود و روی دیگر سکه، ارزش افزوده تولید نصیب دلالان شده و جیب دامدار از آن خالی شود.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شاخص : مدیرکل دامپزشکی استان قزوین گفت: شاهد هستیم که گشت های ویژه مقابله با قاچاق دام از عوامل موثر بر کاهش قیمت گوشت و دام زنده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- قاچاق دام در چند هفته اخیر از خوزستان به کشور عراق از مرز چذابه باعث نگرانی مسوولان استان و افزایش قیمت گوشت قرمز و کمبود این کالا در بازار استان شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۵    
بالا بودن قیمت گوشت در آن سوی مرزها، کاهش گوشت قرمز در سبد غذایی مردم، انباشت دام پرواری در واحدهای دامداری و جبران نشدن هزینه های دامدار موجب شده بسیاری از دامداران در استان کردستان خطر قاچاق دام زنده را به جان بخرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف محموله میایاردری در محور گچساران - شیراز و کشف محموله قاچاق دام در محور باشت به گچساران خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ملکی گفت: بنابر آخرین آمار 80 تا 90 درصد قاچاق دام از مرز های کشور کنترل شده است،
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بالا بودن قیمت گوشت در آن سوی مرزها، کاهش گوشت قرمز در سبد غذایی مردم به دلیل مشکلات اقتصادی، انباشت دام پرواری در واحدهای دامداری و عدم جبران هزینه های دامدار موجب شده که بسیاری از دامداران در استان ریسک و خطر قاچاق را به جان می خرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - گرمی بازارهای کشور همسایه منجر به افزایش روز افزون قاچاق دام از مرزهای غربی بویژه کردستان شده که این مساله علاوه بر خروج سرمایه ملی از کشور به یکی از عوامل گرانی گوشت در بازار داخلی تبدیل شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۸:۲۶    
روند گرانی گوشت هر چند در حال توقف است اما به دلیل کاهش شدید قدرت خرید مردم همچنان سهم گوشت را باید از سبد خانوار کوچک و کوچک تر دید. در این بین به نظر می رسد نظام توزیع نهاده های دامی، نظارت، قاچاق دام و سوء مدیریت دولت، عوامل تعیین کننده ای برای کنترل وضعیت هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۲    
اگر در اخبار از قاچاق دام زنده یا کمبود و گرانی کالا های مورد نیازی مثل گوجه فرنگی گفته می شود به دلیل این است که برای صادرات برنامه ریزی خوبی نکرده ایم.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به روند نزولی قیمت گوشت قرمز، گفت: اکنون قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه گوشت گوسفندی در میدان بهمن (مرکز توزیع عمده) 98 هزارتومان و در خرده فروشی ها 120 هزارتومان عرضه می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۴    
عسگری، نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به خروج دام از کشور بیان کرد: با وجود دستگاه های متولی، شاهد قاچاق دام هستیم درحالیکه با وجود این دستگاه ها جلوگیری از قاچاق دام زنده کار سختی نیست اما متاسفانه به دلیل وجود رانت و برخی زد و بندها، این اتفاق می افتد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها_ هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از کشف 633 رأس دام زنده قاچاق و دستگیری 37 نفر از عوامل قاچاق دام در 72 ساعت گذشته دراین استان خبر داد.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسینم: اختلاف فاحش قیمت هر رأس گوسفند در داخل و خارج از کشور سبب شده تا دلالان با خروج گله های گوسفند ایرانی از طریق مرزهای آبی هرمزگان سودهای هنگفتی را به جیب بزنند. در این گزارش آمده: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مرزداران یگان های تابعه قرارگاه منطقه ای غرب نزاجا یک محموله قاچاق دام زنده به کشور عراق را کشف کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام یک باند قاچاق احشام و کشف 181 رأس گوسفند زنده در محدوده شهرستان سیرجان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۶:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، افزایش قیمت گوشت طی سال جاری و جهش دوباره قیمت آن قبل از آغاز فصل سرما، سبب شده تا کارشناسان دلایل مختلفی برای آن اعلام کنند که از مهمترین آن ها می توان به قاچاق دام زنده به کشورهای همسایه اشاره کرد. هرچند شاید طبیعی است که با تورم [...]
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۲۹    
دنیای اقتصاد : موضوع قاچاق دام از کشور یک بار دیگر محل بحث متولیان و دست اندرکاران صنعت دام قرار گرفت. آن طور که سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرده است میزان قاچاق دام زنده در مقایسه با جمعیت دام کشور قابل توجه نیست و در افزایش قیمت گوشت تاثیری ندارد ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی البرز گفت : 70 راس دام زنده قاچاق در آزاد راه کرج - قزوین کشف شد. سرهنگ مهدی افشاری اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت مبارزه با قاچاق دام زنده ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۴    
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اعلام وجود 70 میلیون راس دام در کشور گفت: بیشترین آمار کشفیات قاچاق دام زنده در سال 60 هزار راس بوده که در افزایش قیمت گوشت بی تاثیر است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار گفته با توجه به افزایش قاچاق دام زنده از استان های مرزی، هرگونه خروج دام زنده از استان ها تنها با ارائه مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی انجام خواهد شد...خبری که سوژه مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۱    
اقتصاد ایران: اصفهان- رئیس اداره گمرکات استان اصفهان از کاهش چشمگیر 60 درصدی قاچاق دام در مقایسه با سال گذشته در استان اصفهان خبرداد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بیشترین آمار کشفیات قاچاق دام زنده در سال 60 هزار راس است و 12 برابر شدن کشفیات قاچاق دام زنده را نمی پذیریم. ...
علی مویدی خرم آبادی از بررسی و تصویب آخرین مقررات مربوط به تعیین تکلیف پرونده های بلاتکلیف در حوزه رمزارزها خبر داد و گفت: حدود 500 هزار دستگاه استخراج ارز دیجیتال توقیف شده و در حال رسیدگی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مشکل دیگری که جان دریابانان را به خطر انداخته و کسی هم پاسخگو نیست این است که قاچاقچیان از منور های آتش زا که قدرت تخریب بسیار بالایی دارد علیه دریابانان استفاده می کنند که تاکنون باعث شهادت و مجروح شدن و حتی قطع عضو نیرو های دریابانی شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیریت سپرده ها در مسیر تولید، سکه بهار آزادی طرح جدید 13 میلیون و 251 هزار تومان، راهکارهای حفظ ارزش پولی ملی، قاچاق دام زنده توجیهی برای گرانی گوشت، تعیین زمان قرعه کشی مرحله هفتم فروش فوق العاده ایران خودرو برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.