چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۱:۵۰Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بردسیر»

سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس دامپزشکی بردسیر با بیان اینکه 2 اکیپ سیار بر تولید و توزیع فراورده های خام دامی این شهرستان نظارت می کنند گفت: طرح تشدید نظارت های بهداشتی در راستای تامین سلامت و امنیت غذایی مردم در طول ایام نوروز 1402 و ماه مبارک رمضان با شدت بیشتری اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان با تحلیل عملکرد شهرستان ها در اجرای تعهد اشتغالشان از ابتدای سال تاکنون گفت: بردسیر با 143 درصد بیشترین تعهد اشتغال خود را انجام داده و شهربابک با 68.76 درصد شهرستانی است که در این زمینه در رتبه آخر قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۰۶    
فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر گفت: بیش از 2 هزار قلم انواع مواد محترقه پرخطر در بازرسی از واحد های صنفی شهرستان بردسیر کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: یک دستگاه لودر که از شهرستان بردسیر سرقت و بین چند مالخر تا استان یزد دست به دست شده بود، در اشکذر استان یزد کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مردم کرمان باید از چندین سال قبل تر میوه های کارخانه کهنه کار فولاد بردسیر با سی و چند سال قدمت را می چیدند، اما شوربختانه پایش در همان شهرستان بردسیر هم بد جوری می لنگد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۵    
تنها مدرسه نمونه شهرستان بردسیر در دل بیابان واقع شده و علاوه بر نداشتن سرویس ایاب و ذهاب، فضاسازی مناسبی هم ندارد و دانش آموزان نخبه این شهرستان در شرایط نامطلوبی تحصیل می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر کرمان گفت: اجرای کاروان سلامت در گلزار خبر داد و گفت: هزار و 500 نفر از اهالی گلزار، ویزیت و درمان رایگان شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۶    
اعضای هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های سیرجان و بردسیر با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات، به مدت دو سال انتخاب و معرفی شدند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۳    
مرکز بهداشت شهرستان بردسیر در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مهمانشهر افاغنه شهید چمران نسبت به پذیرش 1 نفر کارشناس ارشد روانشناسی بالینی در قالب قرارداد مشاوره، طی مراحل قانونی جذب نماید ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس تا کنون حتی 5 درصد هم به سقف بودجه اضافه نکرده، هرچند اگر چنین اقدامی را انجام دهد طبق قانون حق مجلس است ولی نمایندگان خود را ملزم به عدم تغییر سقف بودجه می دانند ضمن اینکه در هیچ دوره ای این میزان هماهنگی بین کمیسیون تلفیق و مجلس با ...
سهمیه الکترونیکی نفت سفید خانگی ویژه خانوارهای فاقد گاز طبیعی و ساکن در شهرستان های بردسیر و بم اعلام گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در سفر مشاور وزیر جهادکشاورزی به شهرستانهای بافت ، رابُر وبردسیر مسائل ومشکلات کشاورزی بررسی وقول پیگیری داده شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۵    
سیرجان- نماینده سیرجان و بردسیر گفت: قطعی گاز موجب بروز مسائل و مشکلات برای صنایع شده است و خواستار تامین گاز صنایع با توجه به گرم شدن هوا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده سیرجان و بردسیر گفت: مجلس باید مشارکت 50 درصدی دولت را در فضای ورزشی لحاظ کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت که برنامه استیضاح وزیر ورزش و جوانان از دستور کار خانه ملت خارج شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
با حضور سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان 5 طرح اقتصادی و ورزشی در شهرستان های سیرجان و بردسیر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۹    
سرپرست اداره راهداری بردسیر گفت : اجرای طرح آسفالت روستای سرزه لاله زار، به علت سرمای زیاد منطقه متوقف شده و تا5 ماه آینده تکمیل می شود .
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: مجمع نمایندگان استان کرمان پیگیرهای لازم را برای احقاق حقوق بازنشستگان شرکت ملی مس ایران انجام داده و در همین راستا نیز نشست های مسمتری تاکنون برگزار کرده است تا انتقال شرکت به وزارت رفاه کان لم یکن شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۰    
با سرمایه گذاری در صنعت وکشاورزی، شهرستان بردسیر روی ریل توسعه ورشد قرارگرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 224 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس شهرستان های بافت و بردسیر خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: وی ابراز رضایت مردم از خدمات دستگاه قضایی را نشان دهنده حرکت این دستگاه بر مسیر صحیح دانست و افزود: دستگاه قضایی در عین حال که دستگاهی مستقل است، تعامل با قوای مجریه و مقننه، روحانیت ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه عماد بنی اسدی ، معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان، به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس اورانس کرمان گفت: برخورد پراید و ال 90، در محور بردسیر یک کشته و شش مصدوم بر جای گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه رکن دوم این نظام، دینی بودن حکومت در کنار مردم سالاری است، گفت: جمهوری اسلامی ایران ثابت کرد در کنار مردم سالاری می توان احکام دین را هم اجرا کرد.
کرمان نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی عملکرد مشاوران پروژه های استانی که در پایتخت مستقر هستند را مورد سئوال و انتقاد قرار داد گفت: از معضلات ما در شهرستان این مشاورانی هستند که پول می گیرند اما خدمتی ارائه نمی دهند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان، شوراهای حل اختلاف را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی و مولود نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: مهمترین مرجع برای رفع اختلافات و ایجاد صلح و سازش ، شوراهای حل اختلاف هستند که در استان کرمان از سال 81 و با تاسیس چند شعبه در بردسیر شروع به کار کرده اند. ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نقدینه -شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح و بهره برداری از 471 طرح و پروژه پست بانک ایران که به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روز سه شنبه 18 بهمن ماه برگزار شد، گفت: پست بانک ایران ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با هفتمین روز از دهه فجر و به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طی مراسمی، 471 طرح و پروژه پست بانک ایران در سراسر کشور با حضور دکتر شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی ، مدیر عامل ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر رسول پورقاسمی سرپرست این شبکه گفت: در راستای بزرگداشت ایام الله دهه فجر، خدماتی از جمله واکسیناسیون رایگان علیه بیماری های تب برفکی در دام سبک و سنگین به ترتیب به تعداد 300 هزار و 5 هزار رأس و واکسیناسیون طیور بومی علیه بیماری نیوکاسل به تعداد 85 هزار قطعه تا پایان سال صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۵۸    
همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در شهرستان بردسیر به بهره برداری رسیدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۶    
ایسنا/کرمان نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: با گذشت بیش از شش ماه از سفر استانی هیئت دولت به استان کرمان، مصوبات سفر در حوزه سیرجان و بردسیر اجرایی نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اسلامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی 9 بهمن 1401 به شرح زیر می باشد: - شهباز حسن پور بیگلری نماینده سیرجان و بردسیر - مهدی عسگری نماینده کرج ، اشتهارد و فردیس - سیدرضا تقوی نماینده تهران، شمیرانات، ری ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: آقای رئیس جمهور در خصوص تصمیماتی که در صنعت خودرو و نحوه قیمت گذاری و عرضه آن اتخاذ می شود دقیقا سیاست های غلطی است که منجر به وضعیت موجود شده است و لطفا ورود کنید و راه را بر سودجویان سد کنید تا مردم بهره مند شوند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر استان کرمان با اشاره به کاهش 11 درصدی موجودی پرونده های این دادسرا طی 9 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت: در سال جاری چهار هزار و 36 پرونده در دادسرای شهرستان بردسیر مختومه شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دادستان بردسیر گفت: دادسرای بردسیر رتبه اول پرونده های تمام الکترونیک و دادرسی الکترونیک استان کرمان را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از کشف و ضبط 2 فلزیاب در شهرهای بردسیر و ماهان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالی اجاره بهای مسکن در شهرستان بردسیر رشد نجومی پیدا کرده که در کنار کمبود یا نبود نظارت بر مشاورین املاک دلایل غیرمنطقی نیز برای افزایش این اجاره بها مطرح می شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر استان کرمان گفت: حسب اعلام معاونت فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری استان کرمان ، دادسرای این شهرستان در شاخص متوسط زمان رسیدگی به پرونده ها با 39 روز در رتبه های برتر استان کرمان قرار دارد. ...
سهمیه الکترونیکی نفت سفید خانگی ویژه خانوارهای فاقد گاز طبیعی و ساکن در شهرستان های کرمان، راور، بردسیر و جیرفت اعلام گردید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۲    
جشن میلاد باسعادت بانوی دو عالم و دختران فاطمی، همراه با اهدای جوایز، سخنرانی و مولودی خوانی، از سوی مؤسسه قرآنی الزهرا(س) برگزار و در پایان با حضور امام جمعه و فرماندار بردسیر از بانوان قرآنی تجلیل شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۲    
آیین تجلیل از 30 خانواده شهید مدافع حرم تیپ فاطمیون از سوی کانون فرهنگی و هنری خادمین صاحب الزمان(عج) بردسیر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در بردسیر برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا کمالی در 22 بهمن سال 1338 مصادف با نیمه شعبان، سالروز میلاد باسعادت امام زمان (عج) در روستای قلعه عسگر از توابع شهرستان بردسیر واقع در استان کرمان دیده به جهان گشود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۹    
نماینده مردم بردسیر وسیرجان در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره بهزیستی سیرجان ضمن دیدار با رییس و پرسنل این اداره از نزدیک با تعدادی از مراجعین ومددجویان دیدار وگفتگو کرد
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
موکب های گل گهر در سیرجان، بردسیر و کرمان در ایام سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، میزبان ده ها هزار زائر و ارادتمند سردار دلها بود. این هفت موکب که توسط شرکت های گل گهر، جهان فولاد و پاریز پیشرو در ورودی ها و خروجی های شهر سیرجان، بلورد، بردسیر و گلزار شهدای شهر کرمان دائر شدند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اخیراً شرکت فولاد خورشید راسا که زیرمجموعه گروه صنعتی میهن است قراردادی را با شرکت فولاد مشیز بردسیر امضا کرد تا تأمین سنگ آهن این مجموعه را به طور انحصاری بر عهده بگیرد. حال پرسش این است که چطور یک شرکت لبنی توانسته تا این حد فعالیت خود را در صنعت فولاد توسعه دهد؟
معدن24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۲۵    
به گزارش سایت خبری- تحلیلی معدن24، امروز (دو شنبه، 14 آذرماه) قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در تولید بین شرکت صنایع فولاد خورشید راسا و شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر به امضاء مدیران دو شرکت رسید. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار مارانی در نشست فاطمی یاران حاج قاسم در بردسیر گفت: حاج قاسم در دو پیروزی ما نقش کلیدی داشت.
فراز نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۱:۴۲   + ۲۷ سایت دیگر  
فرازنیوز : آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان های سیرجان و بردسیر و مدیران منطقه معدنی و صنعتی گل گهر در سالن غدیر سیرجان برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۳    
رئیس اورژانس کرمان از مصدومیت 11 نفر در حادثه واژگونی پژو 405 حامل افاغنه غیر مجاز در محور بردسیر به باغین خبر داد.