شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۶:۴۵Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره منابع طبیعی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ماکو گفت: سال گذشته، 54 هکتار از اراضی ملی از 39 متجاوز در این شهرستان بازپس گیری و رفع تصرف شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۱    
در این دیدار موضوعاتی از جمله جرائم قاچاق چوب، حفظ عرصه های جنگلی و پوشش درختی، وجود مسائل اجتماعی و نیز کمبود نیروی انسانی در امر حفاظت منابع طبیعی مورد بحث قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۵۴    
سنندج -ایرنا- احداث سدهای سنگی گابیونی و ملاتی در مناطق کوهستانی شهرستان بانه با اهداف مدیریت جامع بر عرصه های منابع طبیعی در حوزه های آبریز، حفاطت خاک، کاهش خطرات سیل از محل اعتبار صندوق توسعه ملی توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان انجام شده است.(عکاس: سیدمصلح پیرخضرانیان)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۳۲    
گچساران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: بیش از 600 هکتار از جنگل ها و مراتع مناطق مختلف این شهرستان در آتش سوزی های سال گذشته دچار آسیب جدی شده است.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان از آغاز اجرای طرح 3 در 14 درسال 1400 با توجه به سیاست های ابلاغی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور در مدیریت عرصه های منابع طبیعی شهرستان در سالجاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رودسر- رئیس اداره منابع طبیعی رودسر گفت: 50 هزار و 867 متر مربع از اراضی مستحدث و ساحلی در منطقه رامدشت رودسر رفع تصرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۸    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: در سال گذشته قریب بر 600 هکتار از جنگل ها و مراتع ملی این شهرستان طعمه حریق شد که نسبت به سال 98 رشد 51درصدی داشته است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان گچساران با بیان اینکه صددرصد آتش سوزی ها در طبیعت عوامل انسانی در آن دخیل هستند، گفت: در سال گذشته با 51 درصد افزایش آتش سوزی مواجه بودیم که 600 هکتار از جنگل های شهرستان دچار حریق شد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا بیان کرد: پس از بررسی اسنادی مالکیت اراضی مورد تصرف به نام اداره منابع طبیعی محرز شد و در این زمینه شش متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۷    
مجید پاتو در گفت وگو با خبرنگار هه وال موکریان ، اظهار کرد: 2 تن چوب آلات با همکاری ایست بازرسی روستای عبدالله کرده شناسایی و با تشکیل پرونده برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد. چوب قاچاق ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خرم بید گفت: تعداد 4هزار و 300رأس دام غیر مجاز در مراتع شهرستان خرم بید شناسایی و به مبدا خود بازگردانده شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهرود گفت: چهار هزار متر مربع بنا و دیوارکشی از اراضی تصرفی محدوده شهر کلاته خیج تخریب و به اراضی ملی بازگردانده شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات از رفع تصرف 6431 متر اراضی ملی در افجه لواسان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- خیرین، مرتعداران، دامداران و دوستداران طبیعت کامفیروز شهرستان مرودشت در اقدامی نیک اندیشانه، هفت دستگاه دمنده برای مهار آتش در عرصه های منابع طبیعی تهیه کردند و در اختیار اداره منابع طبیعی این شهرستان قرار دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری هندیجان از آغاز به کار مدیریت روان آب ها در این شهرستان خبر داد.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۳    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق از توزیع بسته های معیشتی، پیرامون فرمایشات مقام معظم رهبری در اجرای مرحله ی دوم “رزمایش مؤمنانه” خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۵    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بشاگرد گفت: صد دستگاه تنورگازی، رایگان بین اهالی شش روستای این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی مهاباد گفت: 80 هکتار از اراضی ملی این شهرستان برای طرح "جنگل کاری مشارکتی" در این شهرستان شناسایی و آماده واگذاری به متقاضیان است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم سلیمانی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد در گفت وگو با میزان از ورود دادستانی به منظور رفع اختلاف میان اداره منابع طبیعی و اعضای یک مشاع کشاورزی خبر داد و اظهار کرد: در پی اختلاف پیش آمده میان اداره منابع طبیعی با اعضای یک مشاع کشاورزی در عنبرآباد ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اسفراین گفت: یک هزار و 515 هکتار پروژه بیابان زدایی در سطح عرصه های بیابانی شهرستان اسفراین از محل اعتبارات ملی سال های 1398 و 1399 اجرایی شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۱    
به منظور بررسی عملکرد سازمان و پیشنهادات استانها در سال 1400 با حضور شورای مدیران استانها،با دکتر منصور معاونت وزیر و ریاست سازمان جنگلها ،مراتع وآبخیزداری کشور ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرعباس، از کشف و تخریب یک کوره ذغال سازی غیر مجاز در کرمون شمیل شهرستان بندرعباس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دهگلان گفت: متخلفان غیر مجاز در نزدیکی روستای بلبان آباد شهرستان دهگلان اقدام به قطع درختان کرده بودند که عملیات متخلفان متوقف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۰۲    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار از افتتاح پایگاه اطفای حریق در بخش ایوانکی روستای شورقاضی به همت این اداره خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۲۵    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد از کشف و ضبط 650 کیلوگرم زغالی جنگل های بلوط در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۳۴    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بویراحمد از توقیف خودروی وانت حامل ذغال قاچاق در محور"یاسوج-شیراز" خبرداد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مریم رحیمی مسئول واحد مرتع اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان از اجرای اتمام طرح پایش مراتع قشلاقی شهرستان سمنان در پایان سال 99 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان گچساران از مهار یک فقره آتش سوزی در جنگل ها و مراتع این شهرستان طی عصر دیروز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد از ایجاد آتش بر در مناطق بحرانی که احتمال آتش سوزی وجود دارد، خبر داد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بهزاد شاهمرادی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، از ورود مجاز عشایر از 15 اردیبهشت به این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این ورود براساس تقویم سالانه است و البته بستگی به سال دارد و متغییر است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلخال گفت:با اجرای طرح رفع تداخل اراضی ملی در سال گذشته هفت هزار و 500 هکتار از اراضی ملی این شهرستان منفک و به اراضی کشاورزی در اختیار کشاورزان اضافه شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
محمدعلی رضایی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی از توزیع 28 هزار اصله نهال طی سال گذشته در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: این اقدام برای جلوگیری از فرسایش خاک و ضرورت درختکاری انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی بروجرد گفت: امسال 12 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در روستای شیخمیری سادات این شهرستان آزاد سازی شد.
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما، سید مجتبی ایران محبوب رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کازرون، گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت کوره تولید زغال جنگلی در کارگاهی واقع در روستای دریس از توابع بخش مرکزی کازرون بلافاصله نیرو های یگان حفاظت به منطقه اعزام و اقدام به دستگیری متخلفان کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهریز گفت: برداشت گیاه دارویی و مرتعی ریواس در سطح 40 هزار هکتار از مراتع این شهرستان در حوالی روستای علی آباد چهل گزی در بخش مرکزی این شهرستان آغاز شد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۱    
به گزارش کرج رسا، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرج با همکاری انجمن صنفی مرتعدارارن استان البرز، با توجه به شروع فصل چرایی و در راستای حفظ پروتکل های بهداشتی و تکریم ارباب رجوع، مبادرت به برپایی سیاه چادر، یکی از مهمترین نمادهای ایلات عشایری کشور ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا از تخریب هفت کوره تولید زغال در جنگل ها و آزادسازی یک هکتار اراضی ملی با همکاری نیروی انتظامی در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابرکوه ،گفت: سال1399، 37 میلیارد ریال بودجه از محل صندوق توسعه ملی و ردیف های اعتبار استان یزد در اجرای 25 پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری هزینه شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خلاصه= معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بردسکن گفت: بند خاکی نوبهار که در شمال شرقی شهر بردسکن واقع شده و برای کنترل سیل و رسوب و محل میکروکلیمای در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اندیکا گفت : خروج عشایر از ایلراها و گلوگاه های این شهرستان تا 31 فروردین ممنوع است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلخال گفت: در یک ماه گذشته 200 هزار اصله نهال صنوبر در بین مردم منطقه توزیع شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
حمید رضا عبدوس رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان مهدیشهر در جلسه هم اندیشی توسعه کشت گیاهان داروئی که با حضور جمعی از بهره برداران و مجریان طرح های مرتعداری و برخی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان مهدیشهربرگزار شد گفت: با توجه به ارزش های زیست محیطی و اقتصادی منابع طبیعی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهریز گفت: در سال گذشته با همکاری مردم و همراهی مسوولان 60 هکتار از اراضی ملی منطقه به خصوص در بخش مرکزی رفع تصرف شد.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان ارسنجان که روز گذشته به منظور آشنایی با مسائل و مشکلات محیط بانان و تعامل هرچه بیشتر دستگاه قضایی شهرستان در مقوله حفاظت محیط زیست و عرصه های ملی ومنابع طبیعی به همراه بخشدار مرکزی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات اعلام کرد: با اجرای 12 فقره حکم تخریب صادره توسط روسای حوزه قضایی لواسانات و رودبار قصران، از 28 اسفندماه تاکنون 2 هکتار از زمین های ملی این شهرستان رفع تصرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۱    
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مرزی بندر آستارا، از رفع تصرف اراضی ملی و تخریب کوره های ذغال غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرعباس، گفت:به منظور پیشگیری از تخریب اراضی ملی و طبیعی و تشدید برخورد با متخلفان ، گشت های شبانه روزی حفاظت این اداره به صورت شبانه روزی در جزیره هرمز فعال می باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - اداره برق آستارا طرح نصب کابل های خودنگهدار را برای پایداری جریان برق آغاز کرد و ماموران اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان، 2 هزار و 692 متر مربع اراضی ملی را از دست متصرفان آزاد کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تربت حیدریه گفت: با اعتبارات دولتی مدت زمان بیش از 30 سال نیاز خواهد بود تا پروژه های حوزه آبخیزداری سطح شهرستان تکمیل شود.
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش دریافتی کازرون نما، سید مجتبی ایران محبوب رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کازرون، گفت: نرگس زار جره کازرون از منحصربفرد ترین نرگس زارهای طبیعی کشور و قطب گردشگری کازرون بوده که هر ساله پذیرای گردشگران زیادی از نقاط مختلف کشور و استان است.