سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۵:۴۸Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره منابع طبیعی»

خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پردیس از اختصاص 266 میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرح آبخیزداری در زیر حوزه سد ماملو خبر داد.
رویداد ایران   ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد همچنین در بازدید از آغل های بهداشتی در حال احداث توسط مجریان طرح مرتعداری مراتع یک لنگ ، قزل چشمه و ینگی کهریز افزود: اجرای اصولی طرح های مرتعداری، گامی مهم در جهت تحقق اهداف شعار سال "جهش تولید" است و باعث بهبود پوشش گیاهی به لحاظ کمی و کیفی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک گفت: از دو هزار و 880 متر مربع زمین های ملی شهرستان بستک رفع تصرف شد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب، از برداشت بیش از 16000 کیلوگرم آویشن از مراتع این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۴۶    
مسئول جنگل کاری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان از آغاز عملیات تولید 600 هزار اصله نهال در سال 99در نهالستان شهید عموزاده سمنان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۰    
طی حکمی از سوی کوروش کیانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان سرپرست جدید اداره منابع طبیعی باغملک معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تویسرکان گفت: یگان حفاظت منابع طبیعی به طور آماده باش در زمان تعطیلات کرونایی از عرصه های منابع طبیعی این شهرستان محافظت می کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۵    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلیل آباد گفت: اجرای کل پروژه های شهرستان در بحث آبخیزداری نیازمند اعتبار 10 میلیارد تومانی است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: واگذاری5600 هکتار از جنگل های هیرکانی آق مشهد در جنوب ساری از تابستان خبرساز شد؛ همزمان با ماجرای وقف دماوند. درگیری از آن جا شروع شد که متولی امامزاده حارث با استناد به سندی قدیمی علیه اداره منابع طبیعی طرح دعوی کرد و مالکیت 5600 هکتار از اراضی جنگل های هیرکانی را ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فیروزکوه- رئیس اداره منابع طبیعی و ابخیزداری فیروزکوه با تاکید بر مشارکت عمومی برای حفاظت از عرصه های منابع طبیعی گفت: حریق عرصه های طبیعی فیروزکوه طی سال جاری کاهش 85 درصدی داشته است.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۷    
بازدید فرماندار محترم شهرستان به همراه ریاست و مسئول آبخیزداری اداره منابع طبیعی از پروژه های آبخیزداری حوزه آبخیز روستاهای قزلحصار_مشما، این پروژه با حجم 1850 متر مکعب و اعتباری بالغ بر700میلیون تومان از محل اعتبارات توسعه ملی سال98 در حال اجرا است پییشرفت فیزیکی این پروژه 90درصد میباشد
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۷    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ری از صدور اسناد تک برگ کاداستری برای بیش از 56 هزار هکتار از اراضی ملی و دولتی این شهرستان خبر داد. به گزارش اداره کل منابع طبیعی استان تهران، ضیاء نصرتی گفت: با صدور اسناد مالکیت کاداستری در قالب طرح کاداستر که از ضریب امنیتی بالا برخوردار است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری املش : برای اجرای 3 طرح آبخیزداری در این شهرستان بیش از 2 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۲    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نظرآباد از دستگیری قاچاقچی چوب توسط یگان حفاظت نظرآباد خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
هرمزگان/ قلم-رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب از پیشرفت 100 درصدی پروژه عملیات آبخیزداری حوزه آبخیز گوربند – نوبند از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی سال 99 این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۷    
گچساران - ایرنا- سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: ظرفیت آب سد سنگ ملاتی "تنگ تیز"این شهرستان بدنبال بارندگی های امروز یکشنبه تکمیل و سرریز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اقلید اعلام کرد: 250 هکتار از اراضی ملی این شهرستان در سه ماه گذشته از دست متصرفا ن خارج شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول واحد آبخیزداری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان از پیشرفت 50 درصدی طرح پایش و ارزیابی پروژه های آبخیزداری طی چهار دهه گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گنبدکاووس گفت: مشکلات اقتصادی، بیکاری ناشی از شیوع کرونا و بالارفتن قیمت چوب موجب افزایش قطع درختچه حفاظت شده گز ترکمن در مناطق شمالی این شهرستان مرزی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ابرکوه با اشاره به آغاز بذرپاشی در مراتع ، گفت : برای اجرای این طرح 10 میلیارد ریال بودجه از محل صندوق توسعه ملی در این شهرستان اختصاص یافت.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری برخوار از کشف 165 کیلو زغال بلوط قاچاق از یک خودرو در شهرستان برخوار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: 400 هزار مترمکعب آب در سازه تغذیه مصنوعی منطقه آبدهگاه و سد تنگ تیز این شهرستان با بارندگی های اخیر ذخیره شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر گفت: طرح جامع کاداستر در 35 هکتار از اراضی ملی مهدیشهر در حال اجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدی شهر- رئیس اداره منابع طبیعی مهدی شهر از انجام طرح حدنگاری در 35 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد و گفت: تک برگی شدن اراضی تداخل ناشی از اجرای قوانین موازی را رفع می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۸    
شهرکرد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزدای شهرستان لردگان از آغاز عملیات اجرایی چهار طرح بیولوژیک شامل عملیات کشت گیاهی در این شهرستان از روز شنبه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملایر از آغاز پروژه کپه کاری در سطح 50 هکتار از مراتع حوزه آبخیز مانیزان با مشارکت بهره برداران محلی و اداره منابع طبیعی شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه گفت: کشت گیاهان دارویی در یکهزار و 500 هکتار از مراتع شهرستان در حال انجام است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از طرف دکتر اسحاق عطایی سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، جناب آقای کمیل قلی نژاد به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه منصوب شد. در بخشی از این حکم آمده است: جناب آقای کمیل قلی نژاد ...
بافق فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق از صدور سند تک برگی برای 277 هزار و 105 هکتار اراضی ملی شهرستان بافق در نیمه دوم سالجاری خبر داد. کمال کریمی تصریح کرد: یکی از مشکلات اراضی ملی منابع طبیعی موضوع اصلاح طرح هندسی نقشه های منجر به صدور سند اراضی ملی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۶    
اداره منابع طبیعی اردستان با هزینه 20 میلیارد ریالی ، به یک دستگاه خودرو آتش نشان جنگلی تجهیز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قطع درختان یک موقوفه در بابل توسط اداره منابع طبیعی بار دیگر دعوا های حقوقی این دو نهاد را دامن زده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های رزن و درگزین گفت: با تامین اعتبار از محل صندوق توسعه ملی و مشارکت مجریان و بهره برداران منابع طبیعی 480 هکتار عملیات اصلاحی و احیای مراتع در این 2 شهرستان انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۸    
تهران- ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند گفت: سطح جنگل کاری در این شهرستان پیش از این30 هکتار بود که با اجرای 2 طرح طی سال جاری،140 هکتار دیگر به این عرصه و سرانه فضای سبز شهرستان اضافه شد و هم اکنون این میزان به 170 هکتار رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهار گفت: بذرپاشی و کپه کاری در 150 هکتار از مراتع شهرستان برای بالا بردن پوشش گیاهی مراتع و نفوذ آب در خاک اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۶    
مدیر کل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی از اجرای 5 هزار و 600 هکتار عملیات بیولوژیک وبیومکانیک درسطح مراتع استان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مسئول یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرخه از توقیف یک دستگاه خودروی نیسان حامل چوب غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معصومه منظمی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان گفت: با توجه به سیاستهای ابلاغی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور در خصوص کشت و توسعه گیاهان دارویی در مراتع با مشارکت مرتع داران و جوامع محلی و نظارت کارشناسان فنی منابع طبیعی کشت گیاه دارویی وشق در سطح 100 هکتار و در مراتع بویه و ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات گفت: با انجام شدن اصلاح هندسی نقشه های ثبتی حدود 80 هزار هکتار از اراضی ملی و دولتی این شهرستان که بیش از 55 درصد از کل این اراضی را شامل می شود، این میزان اراضی ملی در مسیر کاداستری شدن قرار گرفت...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملارد با اشاره به کنترل سیلاب و مقابله با کم آبی به عنوان ره آورد عملیات آبخیزداری و آبخوان داری که در سطح این شهرستان انجام شده است گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد گفت: 100 نفر از دوستداران طبیعت در این شهرستان با ثبت نام در سامانه همیاران طبیعت به جمع این تشکل پیوستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۲    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهاباد گفت: برای حفاظت و صیانت از اراضی ملی گشت های مراقبت به طور منظم برقرار هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تازه تاسیس ششتمد، به عنوان سومین نهاد پس از استقرار فرمانداری و نیروی انتظامی، آغاز شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بهار گفت: طرح کاشت درخت و جنگل کاری در 100 هکتار از اراضی روستای آق بلاغ منطقه لتگاه با اعتباری افزون بر 260 میلیون تومان از محل صندوق توسعه ملی در شهرستان بهار آغاز شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کاشان از اجرای طرح سراسری جنگل کاری و توسعه فضای سبز با مشارکت مددجویان زندان شهرستان کاشان به وسعت 1400 هکتار خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملارد با اشاره به کنترل سیلاب و مقابله با کم آبی به عنوان ره آورد عملیات آبخیزداری و آبخوان داری که در سطح این شهرستان انجام شده است گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات اعلام کرد: با اجرا اصلاح هندسی نقشه های ثبتی 79 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان و تأیید در کمیته فنی ممیزی، این میزان اراضی ملی در مسیر کاداستری شدن قرار گرفت.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گمیشان گفت: 81 هزار و 92 مترمربع از اراضی مستحدث ساحلی شهرستان گمیشان و ترکمن خلع ید شد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و اّبخیزداری علی آباد از کشف 12 اصله درخت سرخدار ممنوع القطع در این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهاباد گفت: عوامل تخریب مراتع روستای خورخوره این شهرستان دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان گفت: طرح پایش مراتع ییلاقی شهرستان سمنان شامل 31 سامانه عرفی در سال 99 پایان یافت.