شنبه ۱۶ اسفندساعت ۲۰:۱۶Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طارم»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: بیشترین بارش باران با 11/8 میلیمتر از آببر مرکز شهرستان طارم از توابع این استان، گزارش شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیر مخابرات منطقه قزوین گفت: با ارتقای فناوری ایستگاه های همراه اول در منطقه طارم، 34 روستای این منطقه به اینترنت با پهنای باند نسل سوم و چهارم دسترسی خواهند داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۸:۲۶    
زنجان - ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان، با اشاره به افزایش ترددها در روزهای پایانی سال و هشدارهای جدی گفت: شاخص ها نشان می دهد وضعیت ویروس کرونا در شهرهای ابهر، خرمدره، ماهنشان و طارم نسبت به شهرستان های دیگر استان خاص تر بوده و نیازمند توجه ویژه و جدی تر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۰    
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در روزهای اخیر در شهرستان های ابهر، خدابنده، خرم دره و طارم شاهد افزایش میزان مثبت شدن تست های PCR انجام شده هستیم که نشان دهنده گردش بالا و خطرناک ویروس است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معدن سرب و روی زه آباد یکی از معادن استان قزوین است که در 80کیلومتری شمال غربی مرکز شهر قزوین قرار دارد که آلودگی های ناشی از فعالیت های معدن، مشکلاتی را برای مردم روستای زه آباد و چندین روستای دیگر که در مسیر رودخانه قرار دارند به وجود آورده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۷    
حیدری از فعالیت 28 باب کانون فرهنگی و هنری در شهرستان طارم خبر داد و گفت: کانون های مساجد نقش مهمی در جذب جوانان به مساجد دارند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۷    
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تصویب مشروط FATF در مجمع تشخیص اشاره کرد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: پذیرش FATF با شرایط امروز جامعه کلاه بزرگی بر سر ایران می گذارد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۲۶    
سوژه های شهروند خبرنگاران از جاده های ناایمن طارم سفلی تا هدر رفت آب در فتح آباد را در این بسته دنبال کنید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس شبکه بهداشت و درمان طارم گفت: اولین مرحله واکسیناسیون کرونا در شهرستان طارم انجام شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مصطفی طاهری یکشنبه شب در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه خبر افزود: با افزایش حدود 100 هزار میلیارد تومانی درآمد دولت در بودجه سال آینده کسری کمتری خواهد داشت تا تراز عملیاتی دولت در این زمینه بیشتر شود. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طارم گفت: کاشت محصول پیاز در شهرستان طارم آغاز گردید، پیش بینی می گردد در سال زراعی 1399-1400 حدود 90 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان به کاشت پیاز اختصاص یابد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: مطرح کردن بحث های قومیتی و نا امن جلوه دادن مرزهای ایران از اهداف دشمنان در سراوان محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان با دمای منفی 9 درجه سردترین مرکز استان کشور بوده است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
درختان آلبالو در شهرستان طارم استان زنجان حدود یک ماه مانده به فصل بهار به گل نشسته اند، گل دهی که موجب نگرانی کشاورزان این منطقه شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: چشم اندازه گردشگری و طرح های زیرساختی برای روستای گاوازنگ در نظر گرفته شده بوده که با تغییر دولت ها توسعه این روستا به صورت راکد و ساکن باقی ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۸    
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری صدا و سیما مرکز زنجان ؛ با راه اندازی 6 سایت در 9 روستای بخش چورزق شهرستان طارم در دهه فجر امسال پای اینترنت پرسرعت به این روستاها رسید تا با حذف دفترچه های درمانی نیاز مطب ها و داروخانه ها به نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی تسهیل شود . ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تفاهمنامه سازمان انرژی اتمی ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: دولت در این بیانیه، پیام ضعف سیاسی داده و به نوعی ذلت از این بیانیه می بارد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۶    
روستای نمکین یکی از روستاهای توابع طارم سفلی است که از مشکلات متعددی همچون نبود آب، گاز و جاده مناسب رنج می برد و نیازمند توجه مسئولان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۷    
از بارش برف امروز در سیردان طارم سفلی تا طبیعت بهاری تاکستان سوژه شهروند خبرنگاران شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵    
ایسنا/زنجان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری طارم از اجرای طرح کاداستر و تثبیت اراضی ملی در 151 هزار هکتار از اراضی طارم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جنگل کاری و جنگل داری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: طرح نهال کاری در مراتع روستاهای جمال آباد و هزاررود شهرستان طارم اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵    
ایسنا/زنجان رئیس مرکز بهداشت طارم گفت: با پیشنهاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان و تصویب ستاد کرونا طرح غربال گری و نمونه گیری از مسافران ورودی با مقصد شهرستان طارم و با مبدا استان های تهران، البرز، قزوین و گیلان با استقرار تیم های نمونه گیری کرونا در مبادی ورودی گیلان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: 80 درصد پرونده های قضایی تشکیل شده در شهرستان طارم قابل گذشت و سازش هستند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان طارم اعلام کرد طی 11 ماهه امسال 2 میلیارد و 745 میلیون ریال کالای قاچاق در طارم کشف شد. به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت حمید واعظی اظهار داشت: در سال جاری تاکنون شاهد کشف الکل تقلبی ، روغن زیتون تقلبی ...
بیوتکنولوژی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۴    
فاز اول طرح بررسی سلامت برنج تراریخته طارم مولایی با کارآزمایی مداخله ای روی مدل های حیوانی و گزارش ارزیابی ایمنی و سلامت تغذیه ای برنج تراریخته همزمان منتشر شدند. نتایج این مطالعات حاکی از سلامت برنج تراریخته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رییس اداره صنعت، معدن و تجارت طارم گفت: درج نکردن قیمت و گران فروشی، عمده تخلف انجام شده از سوی اصناف طارم در طرح تشدید بازار است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری طارم عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون در 151 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان طرح کاداستر اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۲    
امام جمعه طارم با اشاره به اینکه دربرجام حرف دیگر فایده ای ندارد، گفت: آمریکا و اروپا باید در عمل به تعهدات در برجام خود را ثابت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۲    
بر اساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون ابتلای 45 هزار و 867 نفر به بیماری کووید 19 در تست های آزمایشگاهی تایید شده که یک هزار و 156 نفر از این مجموع فوت کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - وزیر آموزش و پرورش احداث 16 باب مدرسه با 154 کلاس در شهرستان های زنجان، طارم و ابهر را کلنگ زنی کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در سفر یک روزه، در شهرستان طارم حضور یافت.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶    
فرماندار شهرستان طارم گفت: اصلی ترین وظیفه ما در قبال شهدا تبیین اهداف و آرمان این عزیزان است.
از دو موسسه قرآنی موفق در شهرستان طارم بازدید شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۳    
دومین جلسه کارگروه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان طارم با حضور مسئولان برگزار شد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۲    
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی مطرح شدن موضوع فامیلی خود با مدیران استانی را تکذیب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: به دلیل نبود بخش ICU فعال که بیمار کرونایی در آنجا بستری شود، واکسن کرونا در شهرستان های طارم و ماه نشان توزیع نشده است.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۱    
خرید روزانه مایحتاج، نیازمند اطلاع از قیمت های روز بازار است، شما می توانید قیمت مصوب اقلام اساسی مورد نیاز هر روز خود را در این خبر بخوانید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه 23 بهمن ماه از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن و بازآفرینی شهری زنجان بازدید کرد.
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت نوشت: مهدی باقری،عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس پیرو اظهارنظر اخیر جهرمی وزیر ارتباطات گفت: در زمانی که رئیس مجلس برای سفری عازم روسیه شد و حامل پیام رهبر معظم انقلاب بود ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
حسنلو گفت: از ابتدای سال 99 تاکنون 105 تن چوب آلات قاچاق در این شهرستان کشف و توقیف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
روستای زرده در چهار کیلومتری روستای تاریخی تشویر در شهرستان طارم استان زنجان، این روزها آب آشامیدنی سالم، گاز، راه دسترسی مناسب، تلفن ثابت و آنتن دهی تلفن همراه و .. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
روستای زرده در چهار کیلومتری روستای تاریخی تشویر در شهرستان طارم استان زنجان این روزها آب آشامیدنی سالم، گاز، راه دسترسی مناسب، تلفن ثابت و آنتن دهی تلفن همراه و ... ندارد و حتی تلویزیون نیز در این روستا آنتن دهی ندارد و همین امر مردم را در دوران کرونا و به ویژه دانش آموزان را با مشکل مواجه کرد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان ؛ جلسه شورای هماهنگی استان با حضور آقای دکتر طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تشکیل شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۶    
ایسنا/زنجان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم گفت: افزایش کارگران فصلی نگرانی این روزهای مبارزه با کرونا در طارم است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
فارس: قیمت هر کیلوگرم برنج پاکستانی باسماتی درجه یک با 123 درصد افزایش از 109166 ریال در دی ماه 1398 به 243963 ریال در دی ماه 1399 افزایش یافته است. قیمت هر کیلوگرم برنج تایلندی نیز در دی 1399 نسبت به دی 1398 با 129 درصد افزایش از 76566 ریال به 175629 ریال افزایش یافته است. ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدام مجلس در برابر اهانت های رئیس جمهوری به مردم، منتقدان و حتی برخی مسئولان و نهادهای نظام گفت: کمیسیون قضایی مجلس پیگیر اهانت های رئیس جمهور به مردم، منتقدان و مسئولان است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کمک به دانش آموزان مناطق محروم، تأمین جهیزیه، آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد، مدرسه سازی و اشتغالزایی در مناطق روستایی از جمله حوزه هایی است که خیر جوان خطهٔ طارم به آن ها ورود کرده است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان طارم با حضور مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان، محمدی رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان، صفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان طارم، معاونین و کارشناسان اداری آموزش و پرورش شهرستان در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش طارم برگزار شد. ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۹:۲۸    
فرماندار طارم با اشاره به حل مشکل تخصیص آب طرح باغات زیتون در اراضی شیبدار طارم گفت: نهالکاری این طرح از اسفندماه امسال آغاز خواهد شد.