یکشنبه ۰۱ خردادساعت ۲۳:۵۳May 2022 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طارم»

موج رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در شهرستان طارم که به عنوان یکی از شهرستان های پرجمعیت استان زنجان مطرح است پزشک متخصص زنان که مستقر در شهرستان باشد و زنان و مادران باردار در هر لحظه از طول شبانه روز بتوانند دسترسی داشته باشند؛ امکان پذیر نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۸    
ایسنا/زنجان کارشناس مسئول زراعت جهادکشاورزی طارم گفت: وجود دلال در بین کشاورزان و استفاده کنندگان اصلی باعث شده تا محصولات کشاورزی همچون سیر با قیمت پایین تری از کشاورزان خریداری شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اشرفی دبیر کمیسیون پزشکی شهرستان طارم با اشاره به برگزاری اولین کمیسیون پزشکی Icfجهت تعیین نوع وشدت معلولیت درسال جدید در این شهرستان گفت: توانبخشی موجب بازتوانی کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره کتابخانه های عمومی طارم گفت: کتاب رسان سیار این شهرستان با جذب نیرو کار خود را آغاز خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۰    
سلطانیه ، طارم ، ماهنشان و ایجرود همچنان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
از این انبارها 47 کیسه آرد و چندین تن انواع کالاهای اساسی در طارم کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۱    
گروه استان ها - جانشین پلیس استان زنجان با تشریح کشفیات احتکار کالاهای اساسی در استان زنجان از کشف انبار احتکار کالاهای اساسی در طارم خبرداد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه طارم با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر برای ما و تمامی تاریخ یک درس عبرت آموز است، گفت: در این روز ارتش و سپاه نه تنها ضربه مهلکی بر ارتش عراق بلکه بر پیکره استکبار جهانی زدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات جمعیت هلال احمر استان زنجان با جدیت پیگیری می شود و در تلاش برای رفع آن خواهیم بود.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۷    
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه بعد از گذشت چهل سال هنوز نظام حقوقی کشور به بلوغ نرسیده است، گفت: در کشور نهاد های متعدد و معارض قانون گذاری وجود دارد که متاسفانه حرم قانون گذاری در کشور پایه ریزی نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی و کشف انبار احتکار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان طارم خبر داد و گفت: ارزش کالاهای کشف شده بیش از پنج میلیارد ریال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۰    
آفت ملخ سالهاست که مهمان مزارع کشاورزی طارم شده است و قصد هجرت ندارد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان شهرستان طارم با بیان اینکه در شهرستان طارم تنها یک نفر متخصص زنان وجود دارد، گفت: پزشکان متخصص غیربومی تمایلی برای مستقر شدن در شهرستان محروم طارم را ندارند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۴    
بر اساس اعلام سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی، کشت برنج در 30 روستا و در 800 قطعه زمین انجام می شود و بیشترین میزان کشت این محصول در شهرستان مانه و سملقان انجام می شود که رقم طارم دم سیاه است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان زنجان با اشاره به اینکه با بازنگری های انجام شده امکان رسیدن به اهداف اولیه سد پاوه رود فعلا میسر نیست، گفت: سرنوشت سد پاوه رود طارم به سرنوشت سد مشمپا گره خورده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۴    
بنابراین برنج دم سیاه، صدری هاشمی و طارم که از با کیفیت ترین برنج های شمال کشور می باشند در خواربارفروشی ها بین 100تا 109هزار تومان قیمت خورده است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های استان زنجان با بیان اینکه بانک ملت در بخش چورزق شهرستان طارم شعبه نداشته بلکه دارای باجه بوده است، گفت: بدلیل عدم کارا بودن و توجیه نداشتن این باجه، بانک ملت تصمیم به جمع آوری آن کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۱    
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری صدا وسیما مرکز زنجان ؛ روستا شیت از مناطق پربازدید شهرستان طارم است. تصاویری از مناظر زیبای بهاری شیت طارم ؛ زنجان تصاویری از مناظر زیبای بهاری شیت طارم ؛ زنجان تصاویری از مناظر زیبای بهاری شیت طارم ؛ زنجان تصاویری از مناظر زیبای بهاری شیت طارم ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه در فصل زمستان دمای هوا به شدت پایین آمد و سبب از بین بردن سطحی از مزارع کلزا در استان زنجان شد، گفت: پیش بینی می شود امسال 750 تن محصول برداشت شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۵    
ایسنا/زنجان نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت نان افزایش نخواهد یافت ولی در رابطه با مشتقات آرد و نان شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۱    
نشست ادبی قند پارسی در شهرستان طارم به مناسبت روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در مجتمع فرهنگی هنری شهید بهشتی آببر برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-فرماندار شهرستان طارم گفت:طرح هدفمندسازی یارانه ها در راستای منافع و مصالح نظام، کشور و مردم اجرا می شود.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: روستاهای قانقلی چای علیا و سفلی در شهرستان طارم دارای تعهد پوشش صوت همراه اول و تعهد پوشش اینترنت "های وب" قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: واردات خودرو فقط از طریق ارز حاصل از صادرات خودرو، قطعات و نیرومحرکه خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۲    
ایسنا/زنجان مسئول حفظ نباتات جهاد کشاورزی شهرستان طارم گفت: امسال مقدار بارندگی ها در شهرستان طارم خوب بوده است به همین دلیل کشاورزان باید به مدیریت کف باغ با اقداماتی همچون مبارزه با علف های هرز بپردازند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۱    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم و موسسه فرهنگی و قرآنی بعثت آب بر کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی فرهنگی و خانواده ( با بهره گیری از سبک زندگی اسلامی) ویژه افراد متاهل را در محل مجتمع فرهنگی و هنری شهید بهشتی آب بر برگزار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از معلمان منطقه طارم سفلی تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سلطانیه ، طارم ، ماهنشان و ایجرود در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفت.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سیاه پوش روستایی از توابع بخش طارم سفلی در استان قزوین است که از نظر تاریخی قدمتی دیرینه دارد. این منطقهٔ بادخیر و با آب و هوای خنک و معتدل در کنار سد سفیدرود (سد منجیل) قرار دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره منابع طبیعی طارم گفت: تصرف اراضی ملی باعث ایجاد مشکلاتی همچون فرسایش خاک، جاری شدن سیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- معاون اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی قزوین گفت: مرحله جدید مرمت قلعه تاریخی سمیران طارم سفلی از محل اعتبارات این دستگاه آغاز شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا- سیاه پوش روستایی از توابع بخش طارم سفلی در استان قزوین است که از نظر تاریخی قدمتی دیرینه دارد. این منطقه بادخیز و با آب و هوای خنک و معتدل در کنار سد سفیدرود (سد منجیل) قرار دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم گفت:شکاف حکومتی به علت حمایت اشکنازی ها از روسیه بزودی منجر به دوگانگی در دولت جعلی اسرائیل و اختلافات عمیق خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سیاه پوش روستایی از توابع بخش طارم سفلی در استان قزوین است که از نظر تاریخی قدمتی دیرینه دارد. این منطقهٔ بادخیر و با آب و هوای خنک و معتدل در کنار سد سفیدرود (سد منجیل) قرار دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان دو فرد مفقود شده در ارتفاعات طارم نجات یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم گفت: امدادگران با بیش از 6 ساعت عملیات جست و نجات دو مفقودی تالشی را در ییلاقات طارم استان زنجان پیدا کردند.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۲    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه سازمان حفظ نباتات استان در شهرستان های مختلف در حال مبارزه با افت های مختلف محصولات است، گفت: زمان مبارزه با سن مادر گندم رو به اتمام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین از مبارزه با آفت ملخ در 18 هزار هکتار از اراضی طارم سفلی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین گفت: چهارمین مرحله از مبارزه با آفت پروانه دم قهوه ای در اراضی جنگلی طارم سفلی قزوین آغاز شد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۷    
غریب مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین در راستای بررسی مشکلات و شناسایی ظرفیت های اقتصادی از برخی روستاهای بخش طارم سفلی بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با تاکید بر اینکه تغییر روش تخصیص یارانه نان کار بسیار بزرگی است که دولت انجام می دهد گفت: مجلس در این طرح همراه دولت خواهد بود.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در دیدار با نماینده مردم زنجان و طارم در شورای اسلامی مشکلات ایثارگران را پیگیری کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم اصلاح نظام یارانه ای کشور گفت: در اجرای این طرح در بحث نان، حمایت های دولتی و تخصیص یارانه از اول زنجیره به انتهای زنجیره منتقل می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) طارم گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان از طریق کمیته امداد و مراکز نیکوکاری شهرستان 3135 بسته غذایی و معیشتی بین خانواده های تحت حمایت در شهرستان طارم توزیع شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در توئیتی جزئیات اجرای آزمایشی طرح آرد و نان در زنجان را تشریح کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان گفت: طرح توسعه پایدار منظومه های روستائی با هدف تجمیع توانمندی ها و ظرفیت های موجود در روستاها در زمینه های مختلف به منظور تقویت پایدار روستاها تهیه شده است. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۲۱    
به مناسبت هفته سلامت، مزار پاک و مطهر شهدای گمنام شهرستان اب بر عطرافشانی و گلباران شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۱    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم با همکاری موسسه فرهنگی قرآنی بعثت آب بر مراسم تجلیل از معلمان هنرمند را به مناسبت 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم با حضور حاج انعامعلی محمدی از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس در محل مجتمع فرهنگی و هنری شهید بهشتی آب بر برگزار کرد .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۱    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم ، آیین اختتامیه نمایش کمدی "در جستجوی گنج 2" به نویسندگی نیما رهایی و کارگردانی میلاد اسکندری که در ماه مبارک رمضان در 9 سانس بعد از افطار ( هر شب یک سانس ) برای علاقمندان به هنرهای نمایشی به اجرا در آمد که باحضور میهمانان و استقبال مردم هنر دوست شهرستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
گروه استان ها – نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با تاکید بر اینکه درباره مدیریت ارز ترجیحی ویژه دارو نیازمند تدبیر هستیم، گفت: باید در این راستا هدفمند پیش رفت.