یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۵۹Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
برای فردا آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با گاهی وزش باد در بیشتر مناطق استان اصفهان پیش بینی شده است.
فرارو   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر کیفیت هوای شهر تهران با شاخص 103 در وضعیت ناسالم برای گرو ه های ناسالم قرار دارد در این شرایط افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از روز یکشنبه با جنوبی شدن جریانات جوی ضمن افزایش وزش باد احتمال بارش پراکنده باران و برف نیز وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان با بیان اینکه جوی به نسبت پایدار تا فردا یکشنبه برای استان پیش بینی می شود گفت: پدیده غالب در این مدت مه رقیق یا غبار صبحگاهی و در برخی ساعات وزش باد متوسط خواهد بود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه همشهری نوشت: سازمان هواشناسی کشور در روزهای پایانی هفته گذشته نسبت به بارش برف و باران در 22استان از پنجشنبه (11آذر) تا شنبه (13آذر) در برخی نقاط کشور هشدار داده بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۶    
گلستان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی گلستان گفت: به جز روز دوشنبه که با فعالیت سامانه کم دامنه، احتمال بارش پراکنده و وزش باد شدید در برخی نقاط وجود دارد، آسمان استان تا اواخر هفته آرام و شاهد آسمانی صاف تا قسمتی ابری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
16 هزار متر مربع از جنگل های گیلان بر اثر وزش باد گرم خسارت دید.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۳    
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(13 آذرماه) هوای تهران در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته که ناشی از وزش باد موثر و پراکندگی آلاینده ها است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(13 آذرماه) هوای تهران در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته که ناشی از وزش باد موثر و پراکندگی آلاینده ها است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۳   + ۳۵ سایت دیگر  
آسمان استان فارس تا 5 روز آینده صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد است. آسمان فارس فردایکشنبه 14 آذر هم صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باداست.باتوجه به بررسی نقشه ها تا 5 روز آینده؛ بارندگی در استان فارس نخواهیم داشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به افزایش دمای استان طی هفته جاری، گفت: در مناطق کوهستانی شاهد وزش باد جنوبی در برخی از ساعات خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آسمان استان فارس تا 5 روز آینده صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۱    
کارشناس اداره کل هواشناسی: هوای قم امروز صاف، اواخر وقت کمی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۶    
آسمان چهارمحال و بختیاری صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۵    
دنیای اقتصاد : وزش باد موثر و بارش باران به سریال آلودگی هوای پاییزی در پایتخت خاتمه داد و تهرانی ها برای ساعاتی طی شبانه روز گذشته هوای پاک تنفس کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: امشب و صبح فردا وزش باد متوسط شمالی و کاهش نسبی 4 تا 6 درجه ای دما در نیمه شمالی استان رخ خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان شمالی گفت: برای فردا پدیده قالب کاهش ابر پیش بینی شده است و طی یکشنبه و دوشنبه شب افزایش ابر و افزایش وزش باد پدیده قالب خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوای شهر تهران، امروز با توجه شرایط ناپایدار جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و نیز کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، در بیشتر مناطق پاک و قابل قبول است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۸    
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری در شهرکرد با اشاره به اینکه بیشترین بارش سامانه اخیر با 25 میلی متر در ایستگاه کوهرنگ ثبت شده است، گفت: تا روز دوشنبه هوای استان صاف، گاهی همراه با وزش باد و پدیده مه در گردنه ها پیش بینی می شود.
برترین ها / رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
برترین ها: سازمان هواشناسی از شروع بارش برف و باران از امروز در اکثر نقاط کشور با ورود سامانه بارشی زمستانی خبر داد و اعلام کرد: اکثر استان های کشور برفی و بارانی است. این استان ها طی دو روز آینده بارانی هستند صادق ضیاییان، رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد : وزش باد شدید و گردوخاک و کاهش دما پدیده غالب جوی در آدینه یزد است.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در14 استان و نیز ورود سامانه بارشی جدید به کشور از دوشنبه آینده خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
امروز به تدریج از شدت بارش ها در نیمه غربی کشور کاسته می شود و سامانه بارشی در شرق و شمال شرق کشور ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز، سواحل شرقی خزر و نواحی مرکز کشور فعال است. همچنین در بخش هایی از کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، هرمزگان، بارش باران ، وزش باد و رعد وبرق موقت پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آسمان استان فارس امروز صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۸    
کارشناس سازمان هواشناسی، آسمان امروز تهران را نیمه ابری و احتمالا دارای بارش های پراکنده و گاهی وزش باد شدید پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۴    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: در اکثر مناطق استان آسمان قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و بارش باران و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف به ویژه در نیمه غربی و شمال استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
صدای وزش باد های مریخی آن چه که زیر سطح این سیاره می گذرد را فاش می کند.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
آسمان نواحی شمال غرب و مرکز فارش شاهد بارش پراکنده باران است. علیزاده افزود: روز جمعه بارش های پراکنده در برخی نقاط شمالی شامل نور آباد، رستم، کازرون و قسمتی از کوهچنار و مرکز اشتان در دشت ارژن وشیراز خواهیم داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ورود سامانه جدید بارشی در آذربایجان غربی موجب بارشهای متناوب باران و برف و وزش باد شدید در برخی نقاط استان شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مهدی صابری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در اغلب شهرهای استان بارش باران گزارش شده است اظهار داشت: وزش باد، بارش باران و برف پدیده غالب جوی استان طی شبانه روز گذشته بود. وی با بیان اینکه بیشترین سرعت وزش باد با 90 کیلومتر بر ساعت از مهاباد در این مدت گزارش [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حسین سلطانی، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی مدت یاد شده سرعت وزش باد در خیرآباد از توابع شهرستان سلطانیه به میزان 76، خدابنده 72، سجاس از توابع شهرستان خدابنده، دندی از توابع شهرستان ماهنشان و ارمغانخانه در شهرستان زنجان 65 ...
کارشناس هواشناسی کوهستان گفت: در ارتفاعات نیمه شمالی کشور پدیده بارش و مه یخ زن و همچنین در برخی ارتفاعات احتمال وقوع بهمن وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۲    
در پی وزش باد های شدید و تشکیل امواج طوفانی در سواحل گجرات هند چندین قایق واژگون شده و 10 تن ناپدید شدند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، راضیه پیله وران عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز با فعالیت سامانه بارشی و به دلیل افزایش سرعت وزش باد و افزایش پوشش ابر دماهای کمینه در همه نقاط استان به طور محسوس افزایش پیدا کردند، اظهار داشت: طی ساعات [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۳    
فعالیت سامانه سرد بارشی در گلستان از بامداد امروز با وزش باد شدید آغاز شده و هواشناسی در ادامه فعالیت آن از احتمال وقوع سیلاب ناگهانی در استان خبر داده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
محمد سبزه زاری به خبرنگار مهر گفت: در بررسی نقشه های پیش یابی سامانه بارشی از امروز تا اواسط وقت فردا سبب رگبار باران به همراه رعد و برق، وزش باد شدید و تندباد لحظه ای در مناطق شمال و شرق خوزستان می شود ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا: در شرایطی که برای امروز (11 آذرماه) تا صبح شنبه (13 آذرماه) در بعضی ساعات وزش باد و بهبود کیفیت هوا پیش بینی شده است، اداره کل هواشناسی استان تهران از آلودگی هوا از شنبه شب (13 آذرماه) خبرمی دهد. ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، با نفوذ سامانه بارشی، آسمانی ابری و از ظهر امروز(11آذر) تا قبل از ظهر فردا(12آذر) در سطح استان بارش باران و برف کاهش قابل ملاحظه دما پیش بینی می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
از شب گذشته و با آغاز وزش باد نواحی ششگانه و ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در آماده باش کامل قرار گرفتند و طی 24 ساعت گذشته علاوه بر رفت و روب شهری و برداشت زباله برگ های پاییزی هم جمع آوری شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۵    
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: در شبانه روز گذشته سرعت وزش باد در برخی نقاط استان کردستان از جمله شهر هزارکانیان و روستای بهارستان در دیواندره به 26 متر بر ثانیه (94 کیلومتر بر ساعت) رسید که در محدوده تندباد و هشدار بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان: فردا آسمانی ابری با احتمال رگبار و برف خواهیم داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۹    
مدیر کل مدیریت بحران خراسان جنوبی برای احتمال وقوع وزش باد شدید، کاهش دما و بارندگی رگباری از امشب هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: صبح امروز، سرعت وزش باد در شهر همدان به 80 کیلومتر در ساعت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت سامانه سرد بارشی در استان مرکزی موجب بارش باران و برف و وزش باد شدید و کاهش دما خواهد شد.
ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز (پنجشنبه) در بیشتر نقاط کشور بارش باران و در ارتفاعات برف پیش بینی می شود. کبری رفیعی اظهار داشت: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیشیابی، امروز گستره فعالیت سامانه ای شمال غرب، غرب، جنوب غرب، استان های ساحلی خزر، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز با انباشت آلاینده ها و عدم وزش باد موثر، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۰    
از اوایل بامداد امروز، مردم شهرستان صالح آباد در خراسان رضوی با وزش باد و گرد و خاک روبرو بودند و این شرایط، سبب تعطیلی اکثر اصناف در شهرستان صالح آباد شد.