شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۲۰Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد»

باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
هواشناسی قم برای فردا بعدازظهر افزایش سرعت وزش باد و غبارآلودگی پیش بینی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: آسمان این استان تا اواسط هفته آینده صاف تا کمی ابری و در بعدازظهرها با وزش باد همراه است.
دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایلنا : امروز 15 مهر ماه در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان (به ویژه ارتفاعات شرقی) افزایش ابرناکی گاهی همراه با بارش پراکنده و در بخش های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک موقتی مورد انتظار است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اداره کل هواشناسی استان تهران از پیش بینی کاهش نسبی دما طی امروز و فردا و روند افزایش تدریجی دما از روز یکشنبه تا سه شنبه خبر داد. براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در مناطق ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، روز جمعه 15 مهر در استان های ساحلی خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی، بارش باران و گاهی وزش باد شدید همراه با کاهش نسبی دما پیش بینی می شود. روز شنبه 16 مهر در سواحل دریای خزر بارش پراکنده باران را خواهیم داشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
وزش باد های نسبتاً شدید شمال شرقی در جنوب شرق کشور، افزایش سرعت باد های گرم و خشک شمال شرقی، وقوع گردوغبار و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران، همراه با وزش باد شدید موقتی و کاهش نسبی دما پیش بینی شده است ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی برای امروز جمعه 15 مهرماه در استان های ساحلی خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی، بارش باران و گاهی وزش باد شدید همراه با کاهش نسبی دما پیش بینی کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی لرستان گفت: ابرناکی و وزش باد قابل ملاحظه تا روز آینده در استان پیش بینی می شود .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به صدور هشدارهای هواشناسی مبنی بر وزش باد و اختلال در تردد جاده ها مسافران پیش از عزیمت به جاده و فرودگاه از آخرین وضعیت آب و هوا مطلع شوند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
صادق ضیاییان درباره وضعیت جوی کشور اظهارکرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز (14 مهرماه) به تدریج با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر در استان های گیلان، مازندران و شرق اردبیل ابرناکی، بارش باران، وزش باد و کاهش دما پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تا پنج روز آینده در بعد از ظهر ها با افزایش سرعت وزش باد، احتمال خیزش گرد و خاک در مناطق مستعد چهارمحال و بختیاری انتظار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۱    
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: با ورود سامانه ناپایدار جوی از امروز پنجشنبه شاهد وزش باد شدید و کاهش هشت تا 10 درجه ای دما در استان خواهیم بود و در مدت فعالیت این سامانه، ارتفاع امواج در دریای خزر از یک متر فراتر خواهد رفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امین حسین نقشینه با تشریح آخرین پیش بینی ها از وضعیت جوی کشور طی امروز و ساعات و روزهای آتی، گفت: امروز پنجشنبه به تدریج با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر برای استان های گیلان، مازندران و شرق اردبیل، رشد ابر ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان با اشاره به پیش بینی وزش باد و گردو خاک در استان گفت: در جنوب شرق استان بویژه فهرج، ریگان و زهکلوت احتمال طوفان شن طی روزهای آینده وجود دارد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۷۶ سایت دیگر  
بنابر پیش بینی های سازمان هواشناسی تا فردا برای برخی نقاط کشور بارش باران همراه با وزش باد و کاهش دما انتظار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی گلستان برای صیادان و ساحل نشینان از بعدازظهر امروز پنجشنبه 14 مهر هشدار دریایی صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
وزش باد های گرم و خشک شمال شرقی سبب وقوع گردوغبار و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق هرمزگان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای شبانه روز آینده جوی پایدار و وزش باد را پیش بینی کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی اثمری روز سه شنبه در در جمع خبرنگاران افزود: این پدیده بویژه در جنوب شرق استان با وزش باد شدید و گاهی با گرد و غبار و کاهش دید و کیفیت هوا مشاهده می شود و این وضعیت جوی با شدت و ضعف در استان ماندگار خواهد بود. وی گفت: دما تا فردا روند [...]
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از فردا شاهد کاهش دمای هوای شمال کشورو وزش باد شدید باران خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: وزش باد و گردوغبار از عصر فردا پنجشنبه تا روز شنبه هفته آینده در این استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: وزش باد و گرد و غبار محلی تا روز جمعه برای برخی نقاط خوزستان پیش بینی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، نفوذ سامانه بارشی از بعدازظهر پنج شنبه چهاردهم مهرماه تا روز شنبه شانزدهم موجب بارش باران و وزش باد شدید موقتی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از فردا شب با شکل گیری جریانات شمالی انتظار داریم شاهد افزایش ابر، وزش باد و رگبارهای پراکنده به ویژه در غرب استان هستیم.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
به گفته ضیاییان از بعدازظهر پنج شنبه (14مهرماه) با نفوذ جریانات شمالی به سواحل دریای خزر ابرناکی، بارش باران و وزش باد در شرق اردبیل، گیلان و غرب مازندران آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش سرعت وزش باد در سطح استان خبر داد و گفت: خلیج فارس تاحدودی مواج و متلاطم می شود.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نفوذ سامانه بارشی و هوای سرد به کشورو احتمال وقوع سیلاب ناگهانی و آب گرفتگی معابر توصیه های مهمی را برای کشاورزان ارائه کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- آسمان تهران امروز آفتابی پیش بینی شده است و دما در طول شب از نوزده درجه به مرور و در طول روز به سی و سه درجه می رسد. به گزارش فرارو؛ بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی برای وضعیت جوی استان تهران تا چهار روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد نسبتا شدید و باتوجه به ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه دمای شبانه امروز مشهد به 9 درجه می رسد، گفت: وزش باد در سطح استان به ویژه مناطق بادخیز ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
وزش باد های نسبتاً شدید شمال شرقی و برخی نقاط شمالی و مرکزی استان و وقوع گرد وغبار و کاهش کیفیت هوا در این مناطق دور از انتظار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۷    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای شبانه روز آینده بارش های پراکنده و خفیف در ارتفاعات و وزش باد را پیش بینی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی لرستان گفت: آسمان لرستان تا روز چهارشنبه صاف و آفتابی بوده و در مناطقی شاهد رشد جزئی ابر و وزش باد قابل ملاحظه خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۵    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری تا پنج روز آینده، صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور از آغاز بارش باران ووزش باد طی بعد از ظهر پنچشنبه، جمعه و شنبه در برخی استان های کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۴    
سازمان هواشناسی نسبت به نفوذ سامانه بارشی در 5 استان و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در 6 استان و افزایش سرعت باد و افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر هشدار داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از روز پنجشنبه شاهد بارش باران، وزش باد و کاهش دما در شهرهای شمالی کشور خواهیم بود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۳:۰۱    
هر آنچه باید از بیماری آنفولانزا بدانید، وزش باد شدید و کاهش دما در برخی نقاط کشور طی دو روز آینده، ترافیک پرحجم در جاده چالوس و 3 محور دیگر، طبقه بندی وضعیت آشوب طلبان متناسب با جرایم ارتکابی است و بی توجهی و کم کاری را در حوزه نوجوانان نباید ادامه داد را مطالعه کنید.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
پدیده غالب تا روز جمعه به ویژه روز پنجشنبه وزش باد به ویژه در مناطق جنوب غربی، جنوبی و مرکزی خواهد بود و برخاستن گرد و غبار موقت دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۷:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به نفوذ سامانه باشی در 5 استان و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در 6 استان و افزایش سرعت باد و افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر هشدار داد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۵    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد شدید و کاهش دما در برخی نقاط کشور طی دو روز آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۵۴    
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با بیان اینکه وزش باد عصرگاهی پدید غالب جوی این روزهاست گفت: پاییز امسال کمتر از نرمال بارش داریم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان از وزش باد موقتی در برخی از نقاط استان خبر داد و گفت: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان تا پنج روز آینده صاف و آفتابی است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
دریای خزر نیز روزهای پنجشنبه و جمعه مواج است، همچنین روزهای جمعه و شنبه آینده در شرق کشور وزش باد شدید گاهی گردوخاک پیش بینی شده است. آسمان تهران نیز امروز صاف تا قسمتی ابری با بیشینه دمای 30 درجه بالای صفر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از روز چهارشنبه تا شنبه 16مهر سرعت وزش باد شدید و گردوخاک همراه با کاهش 4تا6 درجه ای دما سیستان،مناطق مرکزی، نواری شرقی و غربی استان را تحت تاثیر قرار می دهد.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: وزش باد نسبتا شدید، فردا در اکثر مناطق استان کرمان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک و افزایش دما تا شنبه پیش بینی می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد شدید و کاهش دما در برخی نقاط کشور طی دو روز آینده خبر داد.