جمعه ۰۴ مهرساعت ۱۹:۵۶Sep 2020 25

جدیدترین‌های «وزش باد»

 
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف، همراه با وزش باد و غبار رقیق پیش بینی می شود.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه برای سه روز آینده بارش پراکنده در برخی استان های کشور پیش بینی می شود از وزش باد شدید موقت و احتمال خیزش گرد و خاک در شمال غرب و غرب کشور خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه اداره کل هواشناسی استان تهران؛ طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران، صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و امروز و فردا نیز در ارتفاعات در ساعات بعد از ظهر با افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده پیش بینی می شود. همچنین در 24 ساعت اینده در بخش [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت:فردا شاهد بارش پراکنده باران و وزش باد در سواحل شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی و غرب کشور خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان اعلام کرد: نقشه های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار در سطح استان طی سه روز آینده می باشد که بر این اساس در اکثر مناطق استان وضعیت جوی صاف تا کمی ابری، وزش باد گاهی وزش باد نسبتاً شدید در مناطق غربی افزایش ابر پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
آینده کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که بررسی نقشه های پیش یابی هوا حکایت از ناپایداری جوی ، رشد ابر ، وزش باد لحظه ای شدید و بارش های پراکنده طی چهار روز آینده در استان دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۶    
هوای استان چهارمحال و بختیاری تا 72 ساعت آینده،همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت:آسمان استان صاف تا قسمتی ابری است و از بعد از ظهر با وزش باد همراه است.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،امین حسین نقشینه در خصوص آخرین وضعیت جوی کشور گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱    
جوی نسبتاٌ پایدار تا پایان هفته به همراه وزش باد و افزایش ابر پیش بینی کارشناسان هواشناسی برای آسمان استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی بارش پراکنده و وزش باد در ارتفاعات البرز مرکزی و شمال غرب کشور و خیزش گرد و خاک در منطقه زابل را پیش بینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۳۷ سایت دیگر  
براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی طی چهار روز آینده در ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات شمال غرب در بعضی ساعات بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی به پیش بینی وضعیت جوی کشور طی چهار روز آینده پرداخت و از کاهش نسبی دما در نوار شمالی و بارندگی و وزش باد در استان های ساحلی خزر و ارتفاعات البرز از یکشنبه هفته آتی خبر داد.
امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی روز چهارشنبه هواشناسی نشان می دهد، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد دور از انتظار نیست و در ساعات عصر و شب با افزایش ابر گاهی بارش پراکنده باران در ارتفاعات رخ [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت جوی اصفهان برای فردا صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده است.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با وجود آغاز پاییز گرما و رطوبت همچنان در این استان می تازد تا جایی که رطوبت در جزیره خارگ به 94 درصد و دما در برازجان به 46 درجه سانتیگراد رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۷    
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی چهار روز آینده کاهش دمای هوا و وزش باد شدید و لحظه ای برای این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وزش شدید باد در مناطق شرقی و جنوبی استان منجر به کاهش دید و گرد و خاک می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه ها و احتمال سقوط اشیا در اثر وزش باد طی ساعات آینده در استان دور از انتظار نیست و شهروندان باید در ترددهای خود نکات ایمنی را در نظر بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردو خاک وکاهش لحظه ای کیفیت هوا در شرق استان کرمان پیش بینی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
فریبا گودرزی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت آب وهوایی چند روز آینده کشور گفت: طی امروز در برخی نقاط گیلان، اردبیل، غرب مازندران و شمال آذربایجان شرقی بارش پراکنده باران رخ می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۳    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز و فردا شرایط برای تردد های دریایی در جزایر خلیج فارس و تنگه هرمز مساعد خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تداوم بارش های پراکنده در استان، گفت: وزش باد و رعد و برق از مهم ترین پدیده های جوی پیش بینی شده برای هفته آینده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا 1- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان با بیان اینکه نقشه های هواشناسی نشان دهنده تداوم فعالیت سامانه نسبتا ناپایدار و استقرار هوای خنک در منطقه است، گفت: بر این اساس تا پنجشنبه به تناوب شاهد وزش باد و بارندگی موقتی شدید و رعد و برق خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۱    
هوای فردای استان صاف، همراه با غبارصبحگاهی و در بعدازظهر توام با وزش باد پیش بینی می شود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تا اوایل هفته آینده شاهد وزش باد در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی استان باشیم و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری شمال خلیج فارس مواج خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۱    
وزش باد در مناطق شمالی و شرقی دور از انتظار نیست.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امشب تا پنجشنبه وزش باد شدید در بخش جنوبی استان تهران پیش بینی می شود. بر اساس این اعلام، بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی روز سه شنبه هواشناسی نشان می دهد، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: عدم وزش باد مؤثر در طول روز شرایط را برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد کرد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران وضعیتی نامطلوب خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امشب تا پنجشنبه وزش باد شدید در بخش جنوبی استان تهران پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در برخی نقاط سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، شرق کرمان، شرق هرمزگان و جنوب غرب خوزستان وزش باد شدید گاهی با گرد و خاک پیش بینی می شود که این شرایط در زابل شدیدتر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جوی نسبتا پایدار تا پایان هفته همراه با افزایش وزش باد عصرگاهی در مناطق جنوبی استان پیش بینی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های پیش یابی و با توجه به عبور موجی زودگذر از تراز میانی جو، وضعیت جوی استان از بعد از ظهر امروز بارانی همراه با رعد و برق و وزش باد خواهد بود .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
در استان اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی همچنین ارتفاعات البرز مرکزی دربرخی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم داشت.آسمان تهران امروز صاف تا قسمتی ابری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۸    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: افزایش نسبی هوا و وزش باد تا اواخر هفته پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی برای منطقه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان؛ از وزش باد ها متوسط در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی تا اوایل هفته آینده خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: تا پایان این هفته وزش باد در نواحی بادخیز استان همراه با خیزش گرد و خاک رخ خواهد داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی آخرین وضعیت جوی و آب و هوای استان های کشور ظرف چند روز آینده را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در برخی مناطق کشور طی سه روز آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک در شرق و شمال شرق استان کرمان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۸    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت:افزایش سرعت وزش باد های شمال شرقی و بروز پدیده گرد و غبار در برخی مناطق شرقی و شمالی استان هرمزگان طی امروز و فردا دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۸    
زاهدان - مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید همراه با گردوخاک از امروز نواحی شمالی، مناطق شرقی و غرب این استان را فرا می گیرد.
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش 4 روزه باران همراه با رعدوبرق در 8 استان نسبت به احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها و مسیل ها و برخورد صاعقه در 3 استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار در شمال غرب کشور و وزش باد شدید در شش استان هشدار داد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه جامعه: از امروز تا پنجشنبه در شمال شرق و شرق کاهش نسبی دما حدود 5 تا 8 درجه سانتیگراد رخ می دهد و این کاهش دما برای نواحی جنوب شرق کشور حدود 3 تا 5 درجه سانتگراد خواهد بود ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
فریبا گودرزی در گفت و گو با با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: امروز رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت در برخی نقاط مازندران، اردبیل، گلستان، خراسان شمالی، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز را شاهدیم. ...
598   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه امروز دوشنبه 31 شهریور در هشت استان کشور بارش باران و وزش باد رخ می دهد، گفت: طی روز جمعه سامانه جدیدی به کشور وارد می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: برای امروز، افزایش ابر و احتمال پدیده مه در ارتفاعات پیش بینی شده است.