پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۲۳Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد»

کارشناس هواشناسی استان یزد: روند افزایش دما در سطح استان برای امروز و فردا پیش بینی می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید تا شدید و گرد وخاک،دربرخی نقاط به ویژه نواحی شمالی رگبار پراکنده و رعد و برق در ساعات آینده برای استان پیش بینی می شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از روز جمعه تا یکشنبه وزش باد شدید و احتمال وقوع رگبار و رعد وبرق در استان اصفهان است.
مرآت   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میامی گفت: بارش تگرگ و وزش باد در روزهای گذشته 51 میلیارد ریال به بخش های مختلف کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرد.
روزنامه نصف جهان   ۵ ساعت پیش    
نصف جهان: کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: با گذر امواج ناپایدار تا یکشنبه بر روی استان شاهد رگبارهای بهاری و رعد و برق در سطح استان به ویژه در مناطق غربی خواهیم بود که در مناطق شرقی نیز توام با گرد و خاک است ...
نصف جهان: کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی گفت: اختلاف دما هوا در گرمترین و خنک ترین نقاط استان اصفهان به 35 درجه سانتی گراد می رسد. ابراهیم هنرمند اظهار داشت ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش باران پراکنده و وزش باد در روزهای آینده برای استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
وضعیت هوای چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، قسمتی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.
الف   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از تداوم گرمای هوا طی هفته اول اردیبهشت ماه در پایتخت خبر داد. مجتبی جلالی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت جوی و آب و هوای استان تهران اظهار داشت: آسمان تهران برای امروز پنجشنبه دوم اردیبهشت ماه قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر ...
صاحب نیوز   ۸ ساعت پیش    
کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر نفوذ متناوب امواج ناپایدار به استان از امروز تا اوایل هفته آینده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی تا اواسط هفته آینده افزایش سرعت وزش باد در استان پیش بینی کرد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: سرعت وزش باد در نقده به 70 کیلومتر برساعت و در پیرانشهر به 66 کیلومتر بر ساعت رسید.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور از امروز (2 اردیبهشت ماه) خبر داد و گفت: امروز و فردا (2 و 3 اردیبهشت) کاهش دمای 7 تا 12 درجه سانتیگراد در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد.
کارشناس هواشناسی استان یزد: روند افزایش دما در سطح استان برای امروز و فردا پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور از امروز خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران به همراه رعد وبرق و وزش باد تند در مناطق شرقی، شمالی و مرکزی کشور خبر داد و اظهار کرد که امروز در سواحل دریای خزر و اردبیل شاهد کاهش 7 تا 12 درجه ای دما خواهیم بود.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
محمد امیدفر، روز پنجشنبه در گفت و گو با راهبردنامه افزود: بررسی نقشه های هواشناسی و تصاویر ماهواره ای نشان می دهد در این روز با گذر امواج تراز میانی جو از بعد از ظهر بر میزان ابرها افزوده می شود. وی با بیان اینکه فعالیت این سامانه موجب وزش باد در سطح استان می [...]
برترین ها / پانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور از امروز (2 اردیبهشت ماه) خبر داد و گفت: امروز و فردا (2 و 3 اردیبهشت) کاهش دمای 7 تا 12 درجه سانتیگراد در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۱    
صادق ضیاییان در گفت و گو با خبرنگار اظهارکرد: امروز (2 اردیبهشت ماه) در برخی نقاط استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، قزوین، همدان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، غرب اصفهان، شمال فارس، جنوب کرمان، گیلان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در صبحگاه امروز (2 اردیبهشت ماه) کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک صبحگاهی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور از امروز (2 اردیبهشت ماه) خبر داد و گفت: امروز و فردا (2 و 3 اردیبهشت) کاهش دمای 7 تا 12 درجه سانتیگراد در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز پنجشنبه اعلام کرد: نفوذ متناوب امواج ناپایدار به استان تا اوایل هفته آینده ادامه دارد و هوای بیشترمناطق در بعدازظهرها به صورت افزایش ابر و وزش باد شدید و رگبارهای بهاری و رعدوبرق بویژه در مناطق غربی و در مناطق شرقی باد توام با گردوخاک خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس گروه پیش بینی و پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به الگوی نقشه های پیش یابی هواشناختی از امروز تا اوایل هفته آینده افزایش سرعت باد و گرد و خاک در استان قابل پیش بینی است.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
از امروز تا اوایل هفته آینده وزش باد شدید در زابل و نوار شرقی خراسان جنوبی پیش بینی می شود که در برخی ساعات با گردوخاک همراه است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۸    
از امروز تا اوایل هفته آینده وزش باد شدید در زابل و نوار شرقی خراسان جنوبی پیش بینی می شود که در برخی ساعات با گردوخاک همراه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی میامی گفت: بارش تگرگ و وزش باد در روزهای گذشته 51 میلیارد ریال به بخش های مختلف کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
امروز در برخی از نواحی استان اردبیل احتمال رشد ابرهای همرفتی و رگبار پراکنده و خفیف باران و یا رعد و برق طی ساعات بعدازظهر و عصرگاهی و در نوار شمالی استان وزش باد تند خزری و کاهش نسبی دمای هوا را خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - کارشناس هواشناسی لرستان گفت: طبق نقشه های هواشناسی از فردا تا روز شنبه وزش باد شدید در اغلب نقاط استان پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
محمدحسن باقری شکیب روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس بررسی نقشه های ماهواره ای، آسمان بیشتر نقاط استان در 24 ساعت آینده، صاف تا قسمتی ابری، همراه با رگبار پراکنده باران، غبار محلی و گاهی وزش باد پیش بینی می شود ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت : بعد از چند روز هوای گرم و پایدار ، شرایط جوی استان از آخر وقت امروز ، ناپایدار و در برخی مناطق با رگبار باران و رعد و برق همراه است. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۵    
بانکداری ایرانی - معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۲    
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
این بالگرد 1.8 کیلوگرمی توانست چند ثانیه در آسمان سیاره مریخ باشد و این عملیات را به خوبی انجام داد. آزمایشگاه پیش رانش جت ناسا در حساب کاربری خود در اینستاگرام ویدیویی کوتاه منتشر کرده است که توسط دوربین مست کم-زد مریخ نورد(Mastcam-Z) مریخ نورد استقامت ثبت شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
براساس پیش بینی کارشناسان هواشناسی ، وزش باد همراه با گردو خاک و بارشهای رگباری، تا پایان هفته بر جو استان حاکم خواهد بود
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی کردستان از کاهش تدریجی هوا در این استان خبر داد و گفت: از روز سه شنبه وزش باد نسبتا شدید و خیزش گرد و خاک در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری گفت : طبق اخطار هواشناسی مبنی با افزایش گرما و وزش باد ، تمامی نیروهای یگان و ناظرین بر عرصه های طبیعی استان در آماده باش قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۱    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: تا پایان هفته در ساعات بعدازظهر و شب با گذر متناوب مواج تراز میانی جو افزایش ابر، گاهی وزش باد و در پاره ای از مناطق رگبار و رعد و برق پراکنده را شاهد خواهیم بود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
امروز در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال فارس، غرب اصفهان، قزوین، البرز، مازندران، گیلان و خراسان شمالی بارش پراکنده ره می دهد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۰    
چراغ پور گفت: از امروز بعدازظهر ناپایداری ها به صورت افزایش ابر و افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود، که در برخی مناطق موجب خیزش گرد و خاک و انتقال گرد و غبار به استان شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۵    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: تا شنبه در ساعات بعدازظهر و شب گذر متناوب امواج تراز میانی جو را خواهیم داشت که سبب افزایش ابر و گاهی و وزش باد می شود، برای برخی مناطق استان نیز رگبار و رعد و برق پراکنده را خواهیم داشت ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که آخرین روزهای فروردین ماه 1400 رگبار پراکنده، بارش باران و وزش باد در بسیاری نواحی استان سمنان رخ خواهد داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان از وقوع وزش باد شدید در استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
افزایش 6 تا 9 درجه ای دما همراه با وزش باد گرم جنوبی در سواحل خزر و اردبیل پیش بینی می شود و روزهای پنج شنبه و جمعه کاهش 9 تا 12 درجه ای دما در این مناطق خواهیم داشت.
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی از بارش باران و وزش باد شدید موقتی در 17 استان طی امروز و فردا و کاهش 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران و وزش باد شدید موقتی در 17 استان طی امروز و فردا و کاهش 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (1 اردیبهشست) در محدوده قابل قبول قرار دارد اما عدم وزش باد موثر همراه با افزایش ترافیک باعث برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۶    
هواشناسی مازندران: هوای استان امروز گرم است، در دامنه ها و ارتفاعات همچنان وزش باد های گرم جنوبی ادامه دارد.