جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۰:۵۵Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد»

راهبردنامه   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس این اطلاعیه فعالیت این سامانه بارشی که تا عصر دوشنبه ادامه خواهد داشت همراه با تگرگ، وزش باد گاهی شدید ، تندباد لحظه ای و در برخی مناطق خیزش گرد و خاک خواهد بود . در اطلاعیه هواشناسی استان نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها هشدار [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
برای فردا در استان ابرناکی ،بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود .
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی البرز نسبت به ناپایداری جوی ، وزش باد و بارش رگباری طی امشب و فردا در مناطق کوهستانی این استان هشدار داد.
پارسینه   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
صادق ضیائیان مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: در دو روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان هایی نظیر زنجان، کردستان، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، البرز، گلستان قزوین، گیلان، لرستان و فارس رشد ابر، رگبار باران ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۱    
کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایداری تا اواخر هفته جاری بر روی استان است؛ بر این اساس در اکثر مناطق استان شرایط افزایش ابر وزش باد نسبتاً شدید و همچنین بارش های پراکنده و رعد وبرق به ویژه در نیمه غربی و جنوبی استان انتظار می رود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید در بیشتر نقاط کشور نیز خیزش گرد و خاک و طوفان شن در شرق، شمال شرق و مرکز کشور خواهیم داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در اصفهان تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید همراه است و احتمال بارش های پراکنده و رعد و برق در استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از امروز تا آخر هفته وضعیت جوی استان ناپایدار است و شرایط افزایش ابر، وزش باد به نسبت شدید و همچنین بارش های پراکنده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره تشدید فعالیت بادهای 120 روزه در منطقه از امروز - پنجشنبه - هشدار سطح زرد (آگاهی) صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، اگرچه کیفیت هوای تهران در صبحگاه امروز پنجشنبه (14 مرداد 1400) در محدوده ی ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت اما هم اکنون قابل قبول است که با افزایش غلظت ازن در بعد از ظهر، شاهد کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۲   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رشد ابر، بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط 25 استان کشور طی دو روز آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
از امروز تا اوایل هفته آینده، سواحل دریای خزر و اردبیل افزایش 5 تا 8 درجه ای دما را تجربه خواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی قم وزش باد نسبتا شدید برای امروز پنجشنبه در استان پیش بینی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
جوی نسبتاً پایدار تا اوایل هفته آتی در غالب مناطق استان اردبیل حاکم است و آسمان در اکثر اوقات صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خزری خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۲    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: در اکثر مناطق استان شرایط افزایش ابر وزش باد نسبتاً شدید و بارش های پراکنده و رعد و برق به ویژه در نیمه غربی و جنوبی استان انتظار می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: بر اثر وزش باد شدید و طوفان روزهای اخیر، بیش از 15 میلیارد ریال خسارت به زیرساخت های استان وارد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار هواشناسی گفت: در پنج روز آینده در نیمه شرقی کشور به ویژه زابل و خراسان جنوبی در برخی ساعات وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۵۷ سایت دیگر  
به تدریج از فردا (12 مرداد) تا آخر هفته جاری در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور افزایش حدود 5 تا 8 درجه ای سانتیگراد دمای هوا را شاهد خواهیم بود. همچنین طی این هفته شرق دریای عمان مواج خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، قسمتی ابری در بعدازظهر نیمه ابری، گاهی وزش باد و رگبار باران پیش بینی می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی، آمده است: امروز (13 مرداد) رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد بارش تگرگ در ارتفاعات استان های مازندران، قزوین، البرز، تهران، سمنان و غرب گلستان رخ خواهد داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۱    
وزش باد و گرد و خاک در خراسان جنوبی همچنان ادامه دارد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل سازمان هواشناسی استان تهران رگبار باران ، وزش باد شدید موقت و رعد و برق در این استان پیش بینی می شود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۸    
فرارو- بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف و تا قسمتی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد پیش بینی می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۵    
کرج - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: رگبار محلی و گاه شدید و رعد و برق، وزش باد و گرد و خاک در نیمه شمالی استان مورد انتظار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی یزد گفت: رگبار پراکنده و رعد و برق، وزش باد و گرد و خاک به ویژه در ارتفاعات و برخی نقاط کوهستانی استان مورد انتظار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۵    
بارش های رگباری، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد های لحظه ای شدید از امروز تا پایان هفته پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۸    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با ادامه فعالیت بادهای 120 روزه از امروز تا اوایل هفته آینده شاهد وزش باد شدید تا خیلی شدید در استان خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وقوع رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در 21 استان کشور طی دو روز آینده، از حاکمیت جوی آرام در اغلب مناطق کشور از روز یکشنبه (17 مرداد) خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن صدور هشدار برای 10 استان از تداو بارش باران، رعدوبرق و وزش باد موقتی طی امروز تا شنبه هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
روزهای پنج شنبه و جمعه در برخی نقاط شمال غرب و ارتفاعات زاگرس بارش پراکنده، رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری نسبت به افزایش سرعت وزش باد و احتمال خیزش گرد و خاک، رگبار موقتی باران و رعد و برق هشدار داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها دانستنی آنلاین رعد و برق رگبار سازمان هواشناسی کشور برچسب ها
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و احتمال بارش تگرگ تا پایان هفته مهمانِ نصف جهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۰:۵۸    
پدیده غالب جوی وزش باد و گردوخاک بوده و به تناوب برای مناطقی از خراسان رضوی وزش باد شدید همراه با گردوخاک با احتمال کاهش میدان دید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۶    
تا پایان هفته ابرناکی،وزش باد و رگبارهای پراکنده باران در استان پیش بینی می شود .
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۱    
نصف جهان: کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: هشدار زرد هواشناسی اصفهان به دلیل مخاطرات جوی تا پایان هفته جاری صادر شده است. این هشدار به منظور رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد احتمال بارش تگرگ صادر شده است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: شرایط ناپایدار و همرفتی از امروز سه شنبه تا پایان هفته جاری در آُسمان این استان حاکم می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان اصفهان گفت: طی سه روز آینده جوی نسبتا ناپایدار بر روی استان اصفهان مستقر می شود و آسمان صاف و کمی ابری همراه با وزش باد به ویژه در بعدازظهر دور از انتظار نیست.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده در برخی نقاط شرق و شمال شرق کشور به ویژه زابل و خراسان جنوبی وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور و احتمال طغیان رودخانه ها در برخی استان ها هشدار داد. به گزارش بویرنیوز، در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی آمده است: تداوم فعالیت سامانه بارشی و وقوع رگبار باران و رعدوبرق ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی گفت: امروز در برخی نقاط استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل ،زنجان، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان، قزوین، اصفهان، یزد، شمال سمنان، قم، البرز ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فردا چهارشنبه در استان های مازندران، ارتفاعات گلستان، ارتفاعات البرز مرکزی در استان های قزوین، البرز، تهران و سمنان، استان های واقع در ارتفاعات زاگرس مرکزی و برخی مناطق استان های یزد، اصفهان، کرمان، شمال و شرق فارس و هرمزگان به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار پراکنده ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که تداوم و تشدید شرایط رگبار ساعتی باران ، رعد و برق، وزش باد شدید و گرد و خاک تا پایان هفته جاری برای این استان پیش بینی می شود.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۵۷ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از باران های موقتی همراه با بادهای شدید موقتی در شمال غرب، جنوب شرق، دامنه های البرز و زاگرس مرکزی طی امروز و فردا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۷    
گروه استان ها- با توجه به استمرار فعالیت های سامانه بارشی در استان قزوین و همچنین وزش باد شدید و لحظه ای در سطح استان تا 2 روز آینده سازمان هواشناسی هشدار نارنجی برای آمادگی رویارویی با حوادث سیل و طوفان را صادر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی است و احتمال بارش های خفیف در استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرماندار فردوس گفت: وزش باد شدید و توفان در این شهرستان به 30 درصد باغ های پسته به میزان 2 هزار هکتار خسارت جدی وارد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۰    
فیلمی از آتش سوزی گسترده در نقاط مختلف ایتالیا به نمایش گذاشته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: هم اکنون وزش باد پدیده غالب در مناطق مختلف این استان است که در روز های آینده بر شدت آن افزوده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
از امروز ناپایداری جوی و وزش باد در کرمان تا چهارشنبه ادامه دارد.