دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۰۵:۳۶Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل هواشناسی»

کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر تداوم بارندگی ها در استان و افزایش دما طی روز های پیش رو تا 4 درجه سانتی گراد است.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: کارشناس اداره کل هواشناسی لرستان گفت:از امروز تا پایان هفته جاری جوی آرام و پایدار در استان پیش بینی می شود .
معاون هواشناسی مازندران گفت: با صدور هشدار هواشناسی احتمال وقوع سیلاب در مازندران پیش بینی شده است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران با اشاره به پیش بینی وضعیت جوی از هشدار هواشناسی سطح زرد از 27 تا31 خرداد خبر داد.
اداره کل هواشناسی استان همدان وضعیت جوی استان را در هفته پیش رو اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۴۴    
به گزارش مشرق، آسمان استان یزد همانند دو روز گذشته با وزش باد بسیار شدید و گرد و عبار همراه است و بخش های مختلف استان شاهد طوفان است. اداره کل هواشناسی استان یزد پیش از این با صدور هشدار زرد، نسبت به وقوع این پدیده در استان یزد هشدار داده بود؛ براساس اعلام این سازمان ...
تفاهم نامه همکاری فی مابین همکاری مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان با اداره کل هواشناسی استان با اهداف اولویت بندی مطالعات، طرح ها و پژوهش های مورد نیاز و تبادل داده های تولیده شده به منظور اجرایی و عملیاتی نمودن تحقیقات کاربردی برای محصولات راهبردی استان منعقد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از وزش باد به نسبت شدید و رگبار باران در استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد با ورود و تداوم فعالیت ناپایداری همرفتی در استان از رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی همراه با گردوخاک و کاهش دید، در نقاط مستعد بارش تگرگ خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: ناپایداری جوی در اصفهان ادامه دارد و نیمه شمالی و غربی استان را در برمی گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: بدلیل خیزش گردوخاک، احتمال اختلال تردد در مناطقی همچون ریگان، فهرج و زهکلوت محتمل است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: ناپایداری جوی در اصفهان ادامه دارد و نیمه شمالی و غربی استان را در برمی گیرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از وقوع رگبار و رعدوبرق در ساعات بعدازظهر و شب و احتمال وزش تندباد لحظه ای خبرداد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از وقوع رگبار و رعد و برق در ساعات بعد از ظهر و شب و احتمال وزش تندباد لحظه ای خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: تا اواخر هفته به ویژه در ساعات بعدازظهر و شب، افزایش ابر، گاهی وزش بادهای لحظه ای شدید و در پاره ای مناطق بارش های رگباری با احتمال رعدوبرق پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/آذربایجان غربی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از افزایش 2 تا 3 درجه ای دمای هوا تا آخر هفته جاری در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۲    
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر تداوم بارندگی ها در استان و افزایش دما طیر روزهای پیش رو تا چهار درجه سانتی گراد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: آسمان قم عصر امروز شاهد وزش باد و آسمانی نیمه ابری تا ابری خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هشدار سطح نارنجی شماره 10 اداره کل هواشناسی استان مرکزی مبنی بر سیلابی شدن مسیل ها صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۴    
ایسنا/همدان کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از روند افزایشی دمای استان همدان طی روزهای آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان اردبیل با صدور هشدار سطح زرد شماره 10 نسبت به فعالیت سامانه بارشی توام با ناپایداری های فصلی و محلی در این استان هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۰    
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با اشاره به آخرین خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی، گفت: از نظر تغییرات دمایی از فردا روند افزایش دما را در استان خواهیم داشت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی هرمزگان، در ساعات بعدازظهر و اوائل شب در برخی نقاط استان به ویژه ارتفاعات غربی، رشد ابرهای همرفتی و رگبار پراکنده باران و رعد و برق پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۲    
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: از نظر تغییرات دمایی از فردا روند افزایش دما را در استان خواهیم داشت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان سید صمد ضیائی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان از حضور کارشناس فنی این شرکت حسین پور در جلسه دیسکاشن اداره کل هواشناسی استان خبرداد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با تقویت ناپایداری ها و با توجه به شرایط فصلی و محلی، فعالیت سامانه بارشی از امروز (یکشنبه) در این استان تشدید می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: روند افزایشی دما را در سطح استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: از نظر تغییرات دمایی از فردا روند افزایش دما را در استان خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۷    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان با اشاره به تلاطم دریا در خلیج فارس، گفت: بیشینه سرعت باد در محدوده چهل کیلومتر بر ساعت و ارتفاع امواج دریا، بیش از یک متر پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: طبق پیش بینی هواشناسی استان، دمای هوای زنجان تا سه شنبه گرم تر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس مسوول پیش بینی و مدیریت بحران اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: بارش های رگباری باران و تگرگ از عصر امروز /یکشنبه/ برای استان پیش بینی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۰    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با اشاره به آخرین خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی، گفت: از نظر تغییرات دمایی از فردا روند افزایش دما را در استان خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۴    
کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش های رگباری با وجود رسیدن به اواخر بهار همچنان در استان ادامه می یابد و از فردا، یکشنبه مناطق مرکزی و شمالی استان را در برمی گیرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۳۷    
ایسنا نوشت: اداره کل هواشناسی استان تهران از وقوع رگبار و رعد و برق همچنین طوفان لحظه ای در استان خبر داد. بر پایه واکاوی الگوهای همدیدی و بررسی نقش های پیش یابی آسمان استان تهران طی امروز و فردا (26 و 27 خرداد) صاف تا قسمتی ابری، در ساعات بعد از ظهر و شب همراه با افزایش [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان خوزستان از ورود توده هوای گرم و وقوع دماهای 48 و 49 درجه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به صدور هشدار زرد با ورود و تداوم فعالیت ناپایداری همرفتی از وزش باد به نسبت شدید تا شدید، رگبار و رعدوبرق، در نواحی مستعد احتمال تگرگ، در مناطق شرقی و شمالی با گردوخاک محلی، گاهی طوفان لحظه ای، کاهش دید و کیفیت هوا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: بر اساس آخرین نقشه های پیش یاب هواشناسی، آسمان استان همدان صاف و آفتابی همراه با افزایش نسبی دمای طی روز، رفته رفته تا اواخر هفته پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش بینی وقوع دماهای 48 درجه و بالاتر هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به وقوع دمای 49 درجه و بالاتر از اواسط هفته در استان هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
اقتصاد ایران: کرمان- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به هشدار هواشناسی سطح زرد گفت: از امروز تا دوشنبه در برخی مناطق استان کرمان وزش باد نسبتا شدید و خیزش گردو خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به وقوع دمای 48 درجه و بالاتر در استان، هشدار سطح نارنجی را صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی اعلام کرد: بارش های رگباری در استان به ویژه در مناطق مرکزی و شمالی استان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی وضعیت جوی ناپایداری را برای استان طی هفته ی جاری پیش بینی کرد.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وقوع رگبار، رعد و برق وزش، تندباد لحظه ای و وقوع گرد و خاک همچنین احتمال آبگرفتگی معابر هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بارش های رگباری و ناپایداری های همرفتی در این استان تا روز سه شنبه ادامه دارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:در 24 ساعت گذشته، لاله زار با دمای 10 سردترین و میان ده جیرفت با دمای 46 گرم ترین نقطه استان بوده است. ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از وقوع رگبار و رعد و برق همچنین طوفان لحظه ای در استان خبر داد. به گزارش ایسنا، بر پایه واکاوی الگو های همدیدی و بررسی نقش های پیش یابی آسمان استان تهران طی امروز و فردا (26 و 27 خرداد) صاف تا قسمتی ابری ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با بیان اینکه رگبار باران و باد شدید لحظه ای در مناطق شمالی و شرقی طی 24 ساعت گذشته پدیده غالب جوی استان بود گفت: در این مدت سرعت وزش باد در "فامنین" به 76 کیلومتر بر ساعت رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۶    
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: شهرهای اهرم، برازجان و خورموج در 24 ساعت گذشته با ثبت دمای 45 درجه بیشترین دما را در این استان تجربه کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اداره کل هواشناسی استان تهران از وقوع رگبار و رعد و برق همچنین طوفان لحظه ای در استان خبر داد.