یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۲:۰۰Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل هواشناسی»

ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به روند افزایش دما در خراسان رضوی گفت: امروز دما در مشهد حداکثر 10 درجه است و فردا به 15درجه و در روز دوشنبه به 17 درجه بالای صفر می رسد.
روزنامه اصفهان امروز   ۹ ساعت پیش    
اداره کل هواشناسی اصفهان روز شنبه از ادامه بارش باران و برف به دنبال استقرار جو ناپایدار در هفته جاری این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه دمای هوای همدان به تدریج گرم می شود گفت: امروز آسمان استان صاف تا قسمتی ابری است اما در روزهای آینده شاهد افزایش ابرناکی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از بعد از ظهر روز یکشنبه با گذر موج ناپایدار افزایش ابر و از اواخر وقت یکشنبه بارش برف و باران در غرب و جنوب آغاز و طی روز دوشنبه ادامه خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با عبور امواج ناپایدار از جو استان از اواخر یکشنبه و با تقویت آن طی روز دوشنبه علاوه بر ابرناکی، بارش باران و برف در مناطق مستعد و کوهستانی در بعضی ساعات بارش تگرگ و رعد و برق و افزایش وزش باد پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۵    
اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری، در خصوص بارش باران و برف و وقوع رعد و برق در این استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۴    
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز /شنبه/ تا سه روز آینده وزش باد ملایم و در بعضی ساعات و برخی مناطق پرتردد شهری همراه با غبار محلی پیش بینی می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، طبق بررسی آخرین اطلاعات هواشناسی، تا روز دوشنبه جوی نسبتا پایدار و آرام بر روی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش پوشش ابر در استان خبر داد و گفت: روز دوشنبه آسمان بارانی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۶    
سرپرست اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: میانگین بارندگی در استان در سال زراعی جاری نسبت به میانگین بلند مدت، با کاهش 25 درصدی همراه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش پوشش ابر در استان خبر داد و گفت: روز دوشنبه آسمان بارانی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۶    
بیرجند - ایرنا - رییس گروه پیش بینی و پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به خروجی مدل های پیش یابی به تدریج سامانه پرفشار جوی در سه روز آینده تضعیف می شود و دمای هوا روند افزایشی خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: دمای هوای استان از امروز، شنبه تا دوشنبه هفته جاری پنج درجه سانتی گراد افزایش می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: روند افزایشی دما در استان قزوین از امروز آغاز و تا اواسط هفته ادامه دارد و علاوه بر کاهش سرمای شبانه شاهد گرمتر شدن هوا در طول روز خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۷    
مشهد- ایرنا- گزارش روز شنبه نهم اسفند ماه 1399 کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص پیش بینی وضعیت آب و هوای این استان.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوای این استان در سه شبانه روز پیش رو به شکل تدریجی افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون اداره کل هواشناسی بوشهر گفت: از ابتدای سال آبی تا 4 اسفند، میانگین بارش استان 151/7 میلیمتر بوده که در مقایسه با مدت مشابه در بلند مدت 55/5 میلیمتر کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز در برخی مناطق استان، افزایش ابر و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۴    
قزوین- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: روند افزایش دما قزوین از امروز در استان آغاز و تا اواسط هفته ادامه دارد و علاوه بر کاهش سرمای شبانه شاهد گرمتر شدن هوا در طول روز خواهیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از افزایش دما در استان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: دمای هوای نقاط مختلف استان تا پایان هفته و به تدریج 6 تا هفت درجه سانتیگراد افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۴    
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز شنبه از ادامه بارش باران و برف به دنبال استقرار جو ناپایدار در هفته جاری این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در مناطق شرقی، شمالی و مرکزی استان وزش باد شمال شرقی (نعشی) و گرد و غبار پدیده غالب است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناسی پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: هوای این استان تا اواسط هفته جاری به تدریج و بین 2 تا 3 درجه سانتیگراد گرمتر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۳    
اداره کل هواشناسی استان گلستان، دمای امروز شنبه نهم اسفند ماه استان گلستان را به شرح ذیل پیش بینی کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: در ساعت 30: 06 دقیقه امروز ( شنبه ) سبزدشت شهرستان بافق با دمای هوای هفت درجه سانیتگراد زیرصفر سردترین نقطه استان بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان از افزایش دما نسبت به روزهای گذشته در استان خبرداد و گفت: از روز دوشنبه موج کوتاه بارشی گلستان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۵    
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز هشتم اسفند تا اوایل هفته آینده دمای هوای این استان از 9 به 16درجه سانتی گراد افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با همکاری اداره کل هواشناسی استان اقدام به احداث یک ایستگاه هواشناسی در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه کرد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: هوای استان تا روز دوشنبه هفته آینده، صاف و بدون پدیده پیش بینی می شود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: هواشناسی استان بوشهر پیش بینی کرد: امروز و فردا با وزش باد های شمالی، دریا متلاطم می شود و از روز یک شنبه سامانه بارشی دیگری وارد استان می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان از بارش پراکنده باران در برخی نقاط هرمزگان و مواج شدن خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بتدریج از امروز با تضعیف سامانه سرد و بارشی شرایط برای کاهش ابر و افزایش دما تا اواسط هفته آینده مهیا است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیشیابی هواشناسی استان تهران، امروز و فردا کاهش نامحسوس دما انتظار می رود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
برترین ها: ویدئویی از بارش برف در شهر زلزله زده سی سخت در فضای مجازی منتشر شده است. بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد بارش برف در شهرستان زلزله زده دنا و شهر سی سخت ادامه خواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: هوای استان براساس نقشه های پیش بینی تا روز شنبه پایدار و ساکن است و از شنبه دمای هوا افزایش نسبی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۶    
سرپرست اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: طی 24 ساعت گذشته، 22 سانتیمتر برف جدید در شهرستان کوهرنگ به زمین نشسته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از خروج تدریجی سامانه بارشی از نیمه شمالی استان بوشهر خبر داد و گفت: بارندگی تا امشب ادامه دارد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان فارس میزان بارش باران در مناطق مختلف استان فارس را تا ساعت 10 صبح 7 اسفند اعلام کرد. عضو گروه واتساپ اول فارس شوید
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر ادامه فعالیت سامانه بارشی تا اواخر وقت امروز در سطح استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قم ایرنا بر اساس تحلیل نقشه های پیش بینی و پیش یابی اداره کل هواشناسی قم، امروز (پنجشنبه) در سطح استان آسمان ابری و مه آلود در برخی ساعات بارش برف ادامه دارد و از اوایل امشب بارش قطع و کاهش ابر شروع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان از ناپایداری وضعیت جوی و دریایی در هرمزگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: برای امروز بارش خفیف برف و باران در برخی از نقاط استان را پیش بینی می کنیم.
راه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد میزان بارش های اخیر در مناطق مختلف این استان را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: امروز فعالیت سامانه بارشی در این استان تشدید و فراگیر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند افزایشی میانگین دمای هوا در این استان از فردا جمعه آغاز می شود و تا روز یکشنبه هفته آینده در مشهد به میزان بیش از 15 درجه افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی یزد از بارش 10 میلیمتر باران چهارشنبه شب در روستای کرخنگان شهرستان خاتم خبر داد و گفت: در این مدت میزان بارش برف به ترتیب در روستاهای دره شیر، چهار، ده بالا سه و روستای آمحسن شهرستان تفت نیز به 1.5 سانتی متر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: طی 24 ساعت گذشته، 19 سانتیمتر برف جدید در شهرستان کوهرنگ به زمین نشسته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز پنجشنبه اعلام کرد: با ورود موج ناپایدار از اواسط امروز تا روز شنبه کاهش شدید دما بین 8 تا 12 درجه بویژه در شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۱۱    
اداره کل هواشناسی استان پیش بینی کرد با ورود موج ناپایدار از اواخر وقت امشب به استان، شاهد بارش برف و باران در سطح استان خواهیم بود.