دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۳:۳۲May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل هواشناسی»

ایسنا   ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در این استان پرداخت و گفت: در روزهای پنج شنبه و جمعه 23 و 24 اردیبهشت، وضعیت جوی در مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: دمای هوا در مناطق غیرساحلی این استان بین 2 تا 5 درجه سانتیگراد افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با پیش بینی وضعیت آرام جوی و دریایی در استان برای روزهای آینده، گفت: روند دمای هوا در استان بوشهر افزایشی خواهد بود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان با اشاره به هشدار زرد هواشناسی گفت: از امروز ( دوشنبه) تا پنجشنبه شرایط بارندگی ( رگبار ) و رعد و برق در استان مهیاست.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- گزارش روز دوشنبه بیستم اردیبهشت 1400 کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص پیش بینی وضعیت آب و هوای استان.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: طبق نقشه های پیش بینی بارش های پراکنده که از هفته گذشته آغاز شده تا 2 روز آینده ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از بارش های پراکنده باران تا آخر هفته در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
اداره کل هواشناسی استان هرمزگان افزایش سرعت باد های غربی برروی مناطق دریایی را برای امروز پیش بینی کرد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین از شهروندان این استان خواست تا از تردد در حاشیه رودخانه و مسیل ها تا اواخر هفته جاری خودداری کنند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: حجم بارش سال زراعی جاری، ( اول مهرماه پارسال) در این استان تاکنون نسبت به میانگین بلند مدت، 30 و 9 صدم درصد کمتر بوده است.
توصیه های اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری به بهره برداران بخش کشاورزی را ببینید.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر – گروه استان ها: کاهش بارندگی ها موجب تنش آبی و خشکسالی بی سابقه در لرستان شده است، موضوعی که کشاورزان این استان را با خسارت های میلیاردی مواجه کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از فردا تا پایان هفته وضعیت جوی و دریایی این استان آرام پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۵    
اداره کل هواشناسی و مدیریت بحران مازندران درباره احتمال جاری شدن روان آب و برخورد صاعقه و برق گرفتگی در استان هشدار دادند.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۲    
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز تا پنجشنبه در استان در بعضی ساعات افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز تا پنجشنبه در استان در بعضی ساعات افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین از روند افزایش نسبی دمای بین سه تا پنج درجه سانتیگراد خبر داد و گفت: آسمان قزوین امروز صاف و آفتابی خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۳    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: از فردا دوشنبه 20 اردیبهشت تا اواخر هفته در ساعات بعدازظهر و شب افزایش ابر و در پاره ای از مناطق بارش های رگباری، گاهی همراه با رعد و برق و وزش بادهای لحظه ای شدید با احتمال تگرک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به بررسی نقشه های هواشناسی کمبود بارش ها در استان تا پایان سال زراعی جاری تأمین نخواهد شد و ما همچنان در صدر خشک ترین استان های کشور هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: وزش باد و گرد و غبار پدیده غالب استان در سه روز آینده است و احتمال کاهش کیفی هوای استان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از بارش باران ، وزش باد ، رعد و برق، ( موقتی شدید) و کاهش دما به طور متوسط بین 5 تا 10 درجه و در مناطق مستعد احتمال تگرگ از امروز تا اواخر هفته خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان در ساعات بعد از ظهر امروز بعلت وزش باد نسبتا شدید دریا مواج خواهد بود، لذا توصیه می شود شناورهای سبک از تردد خودداری کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: دمای هوا در استان قزوین برای 2 روز آینده افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از ورود دو سامانه بارشی ضعیف به استان تا آخر هفته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: از صبح امروز غبار سنگین شهر کرمان را فرا گرفته است و تا بعد از ظهر ادامه دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۴    
اقتصاد ایران: کرمان - کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمان از وجود ریزگردها و آلودگی هوا در استان کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۸    
مشهد- ایرنا- گزارش روز یکشنبه نوزدهم اردیبهشت 1400 کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص پیش بینی وضعیت آب و هوای استان.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به آغاز پیدایش گرد و غبار در هوای برخی شهرهای این استان از حوالی ساعت چهار صبح امروز گفت: پیش بینی می شود این پدیده تا بعداز ظهر امروز ادامه داشته باشد و به تدریج از شدت آن کاسته شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست گروه پیش بینی و پیش آگاهی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: از فردا /دوشنبه/ بر اثر نفوذ سامانه بارشی جدید به منطقه، هوای زنجان با رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: توفان همراه با گرد و خاک شنبه شب برخی از مناطق استان را درنوردید و سرعت آن در عقدای اردکان به 83 کیلومتر بر ساعت رسید .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در مناطق دریایی استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی برای پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره فعالیت توده هوای ناپایدار جوی در این استان به صورت وزش باد شدید و بارش رگباری هشدار سطح زرد (آگاهی) صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان گلستان، دمای امروز یکشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه استان گلستان را به شرح ذیل پیش بینی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: از امروز تا روز چهارشنبه به تناوب شاهد ناپایداری های جوی به شکل افزایش ابر، وزش باد شدید، در برخی از نقاط استان بارش باران به همراه رعد و برق و احتمال بارش تگرگ خواهیم بود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۸    
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: وضعیت جوی و دریایی استان در اغلب ساعات آرام پیش بینی می شود. به گزارش فکرشهر، پیام مساعدی در گفت وگو با مهر اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که امروز و فردا در برخی ساعات به سبب وزش باد، دریا تا حدودی متلاطم خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۷    
کارشناس اداره کل هواشناسی برای استان همدان تاپایان هفته ، آسمانی ابری همراه با وزش باد و در بعداز ظهر ها رگبار باران و رعد برق پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: پیرانشهر با 28 میلی متر پربارش ترین شهر استان طی 24 ساعت گذشته بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز /شنبه/ و فردا در بعضی ساعات افزایش ابر، رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید با خیزش موقت گرد و خاک و در مناطق مستعد استان همراه با احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان سمنان، با صدور هشدار نارنجی برای روزها آینده، ناپایداری های جوی از نوع باد و رگبار شدید و آبگرفتگی را برای بیشتر نقاط این استان تا روز دوشنبه مخاطره آمیز اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران از عصر امروز 18 اردیبهشت دومین ماه فصل بهار در بیشتر مناطق این استان پرحجم شده و شدت می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران به تشریح آخرین وضعیت آب و هوای این استان پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: به دلیل عبور امواج ناپایدار از جو منطقه تا اواخر وقت روز چهارشنبه طی ساعاتی از بعدازظهر و اواخر وقت هر روز شاهد وزش باد و رشد ابر در جو استان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: بر اساس بررسی آمار، از ابتدای فروردین 1400 تا امروز، حدود 6 میلیمتر بارش در این شهرستان ثبت شده است که این میزان کمترین بارش در فصل بهار 40 سال گذشته را نشان می دهد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل هواشناسی هرمزگان با افزایش سرعت باد های جنوبی برروی دریای عمان در ساعات بعد از ظهر، توصیه می شود تمهیدات لازم جهت تردد ایمن شناور ها صورت پذیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های پرحجم و وقوع سیلاب در 17 شهرستان استان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
گروه استان ها- اداره کل هواشناسی خراسان شمالی نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها در استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۳    
مشهد- ایرنا- گزارش روز شنبه هجدهم اردیبهشت 1400 کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص پیش بینی وضعیت آب و هوای استان.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: براساس الگوی نقشه های پیش یابی هواشناختی سامانه بارشی جدید از عصر امروز (شنبه) وارد استان می شود و وقوع روان آب در پی بارش رگباری و نقطه ای دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۳    
ایسنا/کردستان اداره کل هواشناسی کردستان از پیش بینی بارش های پراکنده در سطح استان طی هفته جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۰    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای هوا در استان تا 4 درجه سانتیگراد کاهش یافت.