شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۵۹Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل هواشناسی»

جام جم   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در مناطق پرتردد شهری در بعضی ساعات همراه با غبار محلی پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از روند کاهشی دما در روز شنبه خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش شرجی و رطوبت در استان خبر داد و گفت: وضعیت جوی و دریایی بوشهر آرام پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اداره کل هواشناسی استان تهران از پیش بینی کاهش نسبی دما طی امروز و فردا و روند افزایش تدریجی دما از روز یکشنبه تا سه شنبه خبر داد. براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در مناطق ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: اداره کل هواشناسی استان تهران از پیش بینی کاهش نسبی دما طی امروز و فردا و روند افزایش تدریجی دما از روز یکشنبه تا سه شنبه خبر داد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مازیار غلامی سرپرست اداره کل هواشناسی استان تهران، از تداوم خشکسالی تا نیمه پاییز در تهران خبر داد و گفت: 90 درصد بارش ها در شهریور ماه کاهش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از پیش بینی کاهش نسبی دما طی امروز و فردا و روند افزایش تدریجی دما از روز یکشنبه تا سه شنبه خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
امروز در سواحل و جزایر استان در ساعات صبحگاهی، مه صبحگاهی و کاهش موقتی دید افقی و در طول روز، در غالب نقاط استان غبار محلی پیش بینی می شود. به گزارش صبح ساحل، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز، طی ساعاتی در مناطق شرقی و برخی نقاط شمالی و مرکزی استان ...
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، افزایش سرعت باد و خیزش گردوخاک در شهرهای جنوبی استان پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، افزایش سرعت باد و خیزش گردوخاک در شهرهای جنوبی استان پیش بینی می شود. براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران تا پنج روز آینده ...
سلام نو / عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که در روزهای 4 و 5 مهرماه دربعضی ساعات وزش باد شدید به ویژه در غرب و نیمه جنوبی استان پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۷    
ایسنا/کرمان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه وقوع طوفان شن در مناطقی از جمله فهرج، زهکلوت و ریگان دور از انتظار نیست، افزود: کاهش کیفیت هوا، کاهش دید افقی و اختلال تردد در محورهای استان کرمان و سیستان و بلوچستان طی امروز و فردا محتمل است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، افزایش سرعت باد و خیزش گردوخاک در شهرهای جنوبی استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۰    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با اشاره به افزایش رطوبت هوا، گفت: میزان ابرناکی هوا در طول 2 روز آینده به ویژه ساعت های بعد از ظهر در آسمان استان افزایش می یابد که البته این ابرها بیشتر بی باران هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: رطوبت و شرجی هوا در استان بوشهر افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۶    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: از امروز 14 مهر تا روز شنبه به تدریج با نفوذ زبانه های پرفشار و جریانات شمالی، در ارتفاعات شمالی پدیده مه را شاهد خواهیم بود و به لحاظ دمایی نیز کاهش نسبی دما را پیش رو داریم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان با اشاره به پیش بینی وزش باد و گردو خاک در استان گفت: در جنوب شرق استان بویژه فهرج، ریگان و زهکلوت احتمال طوفان شن طی روزهای آینده وجود دارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز مناطق غربی خلیج فارس، سواحل غربی کیش و لاوان و همچنین استان بوشهر کمی مواج پیش بینی می شود. به گزارش صبح ساحل، مجتبی حمزه نژاد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی گلستان برای صیادان و ساحل نشینان از بعدازظهر امروز پنجشنبه 14 مهر هشدار دریایی صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: دمای هوای استان طی 24 ساعت پیش رو تغییر محسوسی ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، خیزش گردوخاک در غرب و نیمه جنوبی تهران و کاهش نسبی دما از فردا تا شنبه (14 تا 16 مهرماه) پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: روزهای پنجشنبه و جمعه روند تغییرات دما در این استان کاهشی است و در روز شنبه آتی با کاهش محسوس همراه خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش سرعت وزش باد در سطح استان خبر داد و گفت: خلیج فارس تاحدودی مواج و متلاطم می شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
وزش باد های نسبتاً شدید شمال شرقی و برخی نقاط شمالی و مرکزی استان و وقوع گرد وغبار و کاهش کیفیت هوا در این مناطق دور از انتظار نیست. به گزارش صبح ساحل، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان ، طی ساعاتی در مناطق شرقی و برخی نقاط شمالی و مرکزی استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : روز های آینده جو پایداری حاکم است و پایان هفته جاری شاهد افزایش دمای هوا در استان خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۵    
توصیه های اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری به بهره برداران بخش کشاورزی را ببینید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: از روز پنجشنبه با شمالی شدن جریانات هوا، کاهش نسبی دما در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۵۴    
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با بیان اینکه وزش باد عصرگاهی پدید غالب جوی این روزهاست گفت: پاییز امسال کمتر از نرمال بارش داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: غبار صبحگاهی در نواحی مرکزی اصفهان تا هفته سوم مهرماه ادامه خواهد داشت.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۲    
اداره کل هواشناسی استان تهران درباره وضعیت هوای تهران در تعطیلات پیش رو اطلاعیه ای صادر کرد.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: وزش باد نسبتا شدید، فردا در اکثر مناطق استان کرمان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک و افزایش دما تا شنبه پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: شرجی و رطوبت هوا در استان بوشهر افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: در طی روزهای پایانی هفته برای اغلب مناطق استان خراسان رضوی وزش باد شدید همراه با گردو خاک پیش بینی می شود.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: وزش باد نسبتا شدید، فردا در اکثر مناطق استان کرمان پیش بینی می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، حمیده حبیبی گفت: هم اکنون آسمان استان کرمان صاف است و در برخی از مناطق افزایش ابر را شاهد هستیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وضعیت جوی استان طی امروز و فردا آرام و پایدار و در ساعات بعد از ظهر امروز، سه شنبه با وزش باد در نواحی باد خیز پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۲    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: روزهای آینده جو پایداری حاکم است و پایان هفته جاری نیز شاهد افزایش دمای هوا در استان خواهیم بود.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در نواحی مستعد نیمه جنوبی و غرب استان تهران و افزایش نسبی دما تا چهارشنبه (13 مهرماه) پیش بینی می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۲۲    
اداره کل هواشناسی کشور ترکیه به 4 شهر دارای کد زرد هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: اختلاف دما در گرمترین و خنک ترین نقاط استان به 30 درجه سانتیگراد می رسد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی روزهای آینده سرعت وزش باد در استان بوشهر افزایش می یابد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در نواحی مستعد نیمه جنوبی و غرب استان تهران و افزایش نسبی دما تا چهارشنبه (13 مهرماه) پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اداره تحقیقات هواشناسی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از کاهش 17.6 درصدی بارش ها در سال زراعی جاری نسبت به بلند مدت خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی روزهای آینده سرعت وزش باد در استان بوشهر افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان یزد از بارش خفیف و پراکنده باران طی امروز و فردا در ارتفاعات شیرکوه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان وضعیت جوی استان را پایدار پیش بینی کرد و گفت: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان تا پنج روز آینده صاف و آفتابی است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- آسمان تهران امروز نیمه ابری در برخی ساعات همراه با بارش پراکنده و وزش باد با احتمال گردوخاک پیش بینی شده است و دما در طول شب از نوزده درجه به مرور و در طول روز به سی و یک درجه می رسد. ...
سرپرست اداره کل هواشناسی استان تهران با اشاره به کاهش بارش ها در این استان، از تداوم کم بارشی و خشکسالی تا نیمه اول پاییز خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز با افزایش سرعت باد جنوب شرقی دریا کمی متلاطم پیش بینی می شود و توصیه می شود شناور های سبک احتیاط های لازم در تردد دریایی را در نظر بگیرند. به گزارش صبح ساحل، مرضیه سی سی پور افزود: امروز ناپایداری های عصرگاهی در ارتفاعات استان پیش بینی می شود. ...
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان در ارتفاعات به ویژه ارتفاعات شمال شرق افزایش ابر و وزش باد و در نیمه جنوبی استان وزش باد شدید و خیزش موقتی گرد و خاک پیش بینی می شود.