شنبه ۰۵ فروردینساعت ۱۵:۵۳Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان اصفهان»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۲    
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شناسایی و دستگیری هفت خرده فروش مواد مخدر و کشف 14 کیلو و 643 گرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شناسایی و دستگیری سارقان سابقه دار موتورسیکلت و کشف یک دستگاه موتور سیکلت مسروقه خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان، از قتل مرد 45 ساله در جریان یک نزاع و درگیری به علت اختلافات شخصی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به افزایش شش درصدی ورود خودرو به استان در سال جاری، از بارش باران در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شناسایی و دستگیری 19 سارق سابقه دار و کشف 12 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۴    
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف محموله 50 کیلویی تریاک و دستگیری یک متهم در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 400 کیلوگرم چوب طاق قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری 26 سارق و کشف 23 فقره سرقت طی 48 ساعت گذشته توسط مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری 26 سارق و کشف 23 فقره سرقت در 48 ساعت گذشته توسط مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان، تودیع و معارفه مدیران عامل شرکت برق منطقه ای اصفهان و شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان امروز با حضور آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیر، برگزار شد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در آیینی مدیران عامل شرکت برق منطقه ای اصفهان و شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان معرفی شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شناسایی و دستگیری 10 سارق ساختمان های نیمه ساز در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شناسایی و دستگیری سارق کابل های مخابراتی با چهار فقره سرقت در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 15 هزار عدد انواع مواد محترقه پرخطر در 24 ساعت گذشته در راستای اجرای طرح دستگیری فروشندگان و سازندگان موادمحترقه به منظور ارتقای سطح امنیت و سلامت در سطح شهرستان اصفهان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان طی پیامی، درگذشت جناب آقای سعید عطایی از همکاران بازنشسته شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان را به خانواده معزز آن عزیز سفر کرده، جامعه بزرگ و فرهیخته دامپزشکی استان تسلیت عرض نمود.(+تصویر اطلاعیه)
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 103 کیلو مواد اولیه ساخت ترقه های دست ساز خطرناک و دستگیری دو متهم در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۵    
فرماندار اصفهان گفت: گزارش های ارائه شده از اقدامات انجام شده و در دست اقدام، حاکی از برنامه ریزی خوب شهرداری اصفهان در خصوص ساماندهی و رفاه مسافران در ایام نوروز است که این مهم شایسته تقدیر است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 39 هزار و 725 عدد انواع موادمحترقه غیرمجاز و دستگیری پنج متهم در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سید رضا موسوی مدیر کل دامپزشکی استان در بازدیدی شبانه و به صورت سرزده از سه کشتارگاه صنعتی طیور شهرستان اصفهان بازدید، و بر روند کشتار، حضور تیم های نظارتی بهداشتی و رعایت اصول بهداشتی نظارت نمود.(+تصاویر)
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده و دستگیری و جمع آوری 63 خرده فروش و معتاد متجاهر در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: پلیس با هنجارشکنان چهارشنبه پایان سال برخورد می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۴    
هیاهوی دوباره پرندگان در سی و سه پل شهرستان اصفهان سوژه شهروندخبرنگار ما شد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۳    
شهید حسین اعرفی در 22دی1343، در شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود. در ابتدا به عنوان نیروی بسیجی به جبهه اعزام شد. حسین اعرفی در عملیات های بستان و بیت المقدس حضور داشته است. پیکر مطهر شهید حسین اعرفی در گلستان شهدای اصفهان به خاک سپرده شد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
بیشترین بارش شبانه روز منتهی به صبح امروز در استان اصفهان در فریدونشهر ثبت شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دریا قدرتی پور: شمارش معکوس برخورد با ساختمان های ناایمن اصفهان شروع شده است و اکنون در انتظار حکم کمیته کار است تا بالاخریه به این موضوع رسیدگی شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شناسایی و دستگیری هفت سارق و کشف 21 دستگاه خودروی مسروقه در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان گفت: با اجرای این طرح در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، بر بیش از 3 هزار واحد عرضه و 8 سرد خانه نگهداری فرآورده های خام دامی، 9 کشتارگاه دام و طیور و بیش از یک هزار و 500 رستوران و طباخی نظارت بهداشتی خواهد شد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه جشنواره ملی فرهنگی هنری شهر فرهنگ به میزبانی شهرداری بهارستان و مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران فرهنگی استان و شهرستان اصفهان و شهر بهارستان و تعدادی از شرکت کنندگان جشنواره شهر فرهنگ در تالار نور برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شناسایی و دستگیری فردی که در یک نزاع دسته جمعی فرد جوانی را به قتل رسانده بود، در کمتر از 24 ساعت توسط ماموران این فرماندهی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 17 کیلو حشیش در بازرسی مأموران انتظامی این فرماندهی از یک دستگاه خودروی سواری خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۱    
مدیر بهزیستی شهرستان اصفهان به اتفاق هیات همراه، با حضور در فرماندهی ناحیه سپاه امام صادق (ع) با جانشین سرهنگ نصر فرمانده سپاه امام صادق (ع) دیدار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان از کاهش ذخیره خون شهرستان اصفهان به 3.7 روز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سرپرست روابط عمومی انتقال خون استان اصفهان گفت: ذخیره خون استان اصفهان معادل 5 روز و در شهرستان اصفهان معادل 4 روز است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان اصفهان گفت: نبود امنیت شغلی، قراردادهای موقت و سفیدامضا و درمان کارگران از مهم ترین مشکلات و معضلات جامعه کارگران است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از توقیف پژو 405 و کشف 210 کیلو تریاک و حشیش در بازرسی ماموران این فرماندهی از خودرو خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۴    
نشست هم اندیشی مدیر بهزیستی شهرستان اصفهان با محمد نمکی زاده رئیس اتاق اصناف استان به منظور همکاری در خصوص ارائه خدمات صنوف تولیدی، توزیعی و خدماتی به مددجویان و اجرای طرح های جلب مشارکت های مردمی ویژه مددجویان بهزیستی
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری سارق زورگیر در کمتر از 3 ساعت طی عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
هیئت فوتبال شهرستان اصفهان در حالی در صفحه رسمی خود پخش زنده اینترنتی فینال مسابقات رده سنی زیر 13 و 15 سال را از طریق یک سایت خصوصی تبلیغ کرد که این پایگاه اینترنتی، مجوزهای لازم برای چنین فعالیتی را ندارد اما ریاست این هیئت درباره این اقدام پاسخ داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما از اهدای 110 سری جهیزیه به نوعروسان کم برخوردار شهرستان اصفهان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ وحید متقی در نشست خبری خود که به تشریح جزییات "سامانه سپهر" پرداخت،اظهار کرد: سامانه سپهر برای اولین بار در کشور توسط شرکت توزیع برق اصفهان و هم رده کشورهای پیشرو سامانه ای را راه اندازی کرده است ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون اصفهان گفت: اکنون میزان ذخیره خون استان حدود پنج روز و در شهرستان اصفهان چهار روز است؛ در حالی که این میزان ذخیره مطلوب نیست و بنا بر استانداردهای اعلام شده ذخیره مطلوب باید بیش از هشت روز باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عوامل فنی شرکت برق شهرستان اصفهان با تلاش 4 روزه فرستنده صدا و سیما که بر اثر بارش برف قطع شده بود برقرار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری سارق اموال 10 منزل و کشف اموال مسروقه به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال از مخفیگاه وی در راستای اجرای طرح ذوالفقار خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان با بیان اینکه میانگین بارش شهرستان اصفهان 131 و نه دهم میلی متر است، خاطرنشان کرد: میزان بارش های شهرستان اصفهان در مقایسه با سال زراعی گذشته 283 و چهار دهم درصد و نسبت به دوره بلندمدت 109 درصد افزایش داشته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بارش باران دو روزه در شهر اصفهان باعث ایجاد زحمت و دردسرهایی برای شهروندان شد و در ساعاتی از روز با توجه به تقاضای بالای سفر، به علت حجم بالای عبور و مرور و کندی حرکت در برخی از معابر شهری ترافیک سنگین ایجاد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اصفهان گفت: ورود حجم زیاد آب از محل های خارج از بستر و حریم راه سبب آبگرفتگی در محدوده ای از محور سپاهان شهر – بهارستان بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان با اشاره به گزارش بیش از 1362 مورد تصادف در روز گذشته، گفت: وضعیت تردد درحال حاضر عادی است و مشکل خاصی برای عبورومرور وجود ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از غیرحضوری شدن تعدادی از مدارس شهرستان اصفهان در روز چهارشنبه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان با اشاره به گزارش بیش از 450 تصادف در معابر شهری، گفت: سنگین بودن بارندگی به آب گرفتگی سطح معابر، کندی عبورومرور و بروز نقص در چراغ های تقاطع ها و دوربین های نظارتی منجر شده است.