چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۲:۲۷Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشترکان خانگی»

احمد نادری، نماینده تهران در مجلس در توئیتی از فاصله کم صندلی ها در پرواز تهران به شیراز به شدت انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۸۸ سایت دیگر  
با تصویب نامه هیئت وزیران به منظور ایجاد امکان اعمال مشوق های مدیریت مصرف، مشترکان خانگی که مصرف آب آنها در حد الگوی مصرف و پایین تر از آن هست، پاداش می گیرند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۱    
عباس رسایی نیا /عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران مساله سرمایه گذاری در صنعت برق، ناترازی تولید و مصرف برق، اقتصاد بیمار و ناکارآمد و بیم ناپایداری شبکه در زمان پیک مصرف، در سال 1401 با گشایش جدی مواجه نشد و همچنان به قوت خود باقی ماند ...
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۱۶   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: 70 درصد تا سقف تعیین شده کاهش یافته و تعرفه ها از ابتدای سال 1402 بدون تخفیف محاسبه خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: گازبهای مشترکان خانگی از ابتدای سال 1402 بدون اعمال تخفیف 70 درصدی محاسبه می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تأخیر 9 ماهه در اجرای تکلیف قانونی ازسوی دولت در اجرای قانون بودجه سال 1401 مبنی بر اجرای نظام تعرفه گذاری جدید، موجب بلاتکلیفی مشترکان گاز و عدم امکان برنامه ریزی برای تطبیق با شرایط تعرفه گذاری جدید شده است؛ این موضوع ضمن ایجاد بی اعتمادی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان سرپرست شرکت توزیع برق لرستان گفت: 88 درصد وصولی از مشترکین خانگی استان تا پایان بهمن ماه امسال محقق شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: مشترکان خانگی و تجاری در زنجان 12 میلیون و700 هزار مترمکعب در اوج مصرف خود گاز مصرف کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۵    
استاندار سمنان : تامین گاز بخش خانگی اولویت این استان است با این همه شهروندان هم با بهینه سازی مصرف در تامین گاز واحد های صنعتی سهیم باشند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به همکاری مشترکان خانگی در سال 1401 گفت: 40 درصد مشترکان با صنعت برق همکاری و مشمول پاداش صرفه جویی شدند و حداقل یک دوره قبض رایگان دریافت کردند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان، مرسل صالحی افزود: الگوی مصرف برق از ابتدای مهر تا پایان اردیبهشت سال بعد 200 کیلووات ساعت در ماه است ومشترکینی که الگوی مصرف را رعایت کنند پاداش می گیرند و امسال در بخش های خانگی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان گفت: 91 درصد مشترکان خانگی برق در استان زیر الگوی مصرف قرار دارند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
اوجی وزیر نفت در رابطه با تعرفه گاز مشترکان خانگی گفت: پیشتر به مردم شریف و همه مشترکان مشترکان گاز خانگی و تجاری اطلاع رسانی کرده بودیم که مشترکاتی که خارج از الگوی مصرف داشته باشند رویه متفاوتی در پیش خواهیم گرفت؛ آن دسته از مشترکانی که خارج از الگوی مصرف گاز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: 32 هزارو 378 مشترک خانگی در استان داریم که بیش از دو برابر الگوی مصرف، برق مصرف می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۴    
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان با بیان اینکه 91 درصد مشترکان خانگی همدان زیر الگوی مصرف استاندارد، برق مصرف کردند، گفت: به 337 هزار معادل 52 درصد مشترک خانگی برق همدان حدود 15 میلیارد پاداش صرفه جویی مصرف تعلق گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رجبی مشهدی گفت:با ورود سامانه بارشی سنگین برف و باران به کشور، از هموطنان درخواست می کنیم با صرفه جویی در مصرف گاز و برق به پایداری شبکه برق کمک کنند.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه 4 درصد مشترکان گاز استان بد مصرف هستند گفت: 65 درصد مشترکان خانگی نیز در 3 پله اول مصرف قرار دارند که هیچ تغییری در تعرفه گاز مصرفی نداشته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم لاهیجان ضمن انتقاد از افزایش قبوض گاز برخی از مشترکان خانگی، خواستار ورود وزیر نفت به این موضوع شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۸    
مشترکان خانگی شرکت گاز به 12 پله و پنج اقلیم تقسیم شده اند که سه اقلیم آن در استان مرکزی وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس لایحه بودجه سال جاری مشترکان پرمصرف دیگر از یارانه انرژی برخوردار نیستند و آنچه که امروز در افزایش قیمت قبوض برخی از مشترکان خانگی رقم خورده، مطابق قانون است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از شرکت ملی گاز ایران، طبق بررسی ها و پلکان تعریف شده برای مشترکان گاز، 60 درصد واحدهای خانگی با رعایت الگوی مصرف مناسب، در پله های یکم تا سوم جای گرفته اند و برای این دسته از مشترکان که در مجموع 27 درصد مصرف را به خود اختصاص داده اند ...
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
طبق بررسی ها و پلکان تعریف شده برای مشترکان گاز، 60 درصد واحدهای خانگی با رعایت الگوی مصرف مناسب، در پله های یکم تا سوم جای گرفته اند افزایشی لحاظ نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۵۱ سایت دیگر  
طبق بررسی ها و پلکان تعریف شده برای مشترکان گاز، 60 درصد واحدهای خانگی با رعایت الگوی مصرف مناسب، در پله های یکم تا سوم جای گرفته اند افزایشی لحاظ نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: قبوض گازی که در ماه جاری برای برخی از مشترکان خانگی صادر شده است تفاوت چشمگیری با ماه های گذشته دارد و سبب شده تا ابهاماتی در نحوه تعرفه گذاری ایجاد شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۲۲    
رئیس اداره گاز نوشهر با اشاره به صدور قبض های نجومی برای برخی مشترکین خانگی گفت: نیاز است مجلس شورای اسلامی پیگیری لازم را داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی دستور توقف صدور قبوض گاز جدید برای مشترکان خانگی را تا زمان انجام اصلاحات جدید، صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شهرستان بروجن گفت: مصرف گاز مشترکان خانگی در این شهرستان با افزایش 15 درصدی روبرو بوده که معادل 20 درصد مصرف گاز استان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
همدان - محبی، مدیرعامل شرکت گاز استان همدان بابیان اینکه امسال هیچ مشکلی در گازرسانی به مشترکان خانگی استان همدان پیش نیامد، گفت: 600 هزار مشترک خانگی گاز در استان همدان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان نهاوند گفت: با توجه به برودت هوا ضروری است که شهروندان نهاوندی با مصرف بهینه گاز از قطع گاز مشترکان خانگی و بیمارستان ها جلوگیری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره گاز ناحیه نوشهر و چالوس گفت: گاز مشترکان خانگی که بامداد امروز قطع شده بود، وصل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- رئیس اداره گاز ناحیه نوشهر و چالوس از وصل و برقراری جریان گاز مشترکان خانگی شهرستان نوشهر با تلاش 120 پرسنل این شرکت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ساری- گاز برخی مشترکان خانگی در مناطق مختلف شهری استان از جمله نوشهر بامداد جمعه قطع شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
حاجی گلدی کر امروز پنج شنبه 29 دی ماه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی تداوم برودت هوا و با هدف پایداری انرژی مصرفی مشترکان خانگی در گلستان براساس مصوبه جلسه اضطراری مدیریت بحران، شروع فعالیت تمام نهادها و دستگاه های اجرایی از روز شنبه اول بهمن ماه سال 1401 همراه با تاخیر خواهد بود. ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حسینعلی محمدی بابیان این که وضعیت گاز در مازندران به نسبت چندروز قبل مطلوب شده است اما باز هم این شرایط شکننده است و در برخی نقاط با افت فشار روبروست، گفت: انتظار داریم هم ادارات و هم مشترکان خانگی در این زمینه همراهی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۶    
مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: با مدیریت بهینه و محدود سازی توزیع گاز طبیعی برای صنایع، احتمال قطعی گاز مشترکان خانگی استان منتفی شد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مردم گلستان با صرفه جویی سه میلیون مترمکعبی گاز در گلستان تلاش کردند که در روند تأمین و توزیع گاز مشترکان خانگی خللی به وجود نیاید.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری- خبرنگار کیهان: حسینعلی محمدی شیرکلایی افزود: در راستای اجرای سیاست های ابلاغی شورای عالی امنیت ملی با عنوان بسته تفصیلی مدیریت بحران تامین پایدار انرژی کشور در دوره سرد سال 1401 مقرر شد، جهت تأمین پایدار انرژی مشترکان خانگی و واحدهای تولیدی حساس(تولیددارو، سردخانه ها، مرغداری ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خوزستان: با کاهش بی سابقه دما، بیش از 75 درصد مجموع گاز تولیدی کشور در بخش خانگی مصرف شده است.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
روزهای سیاه گاز ایران را شاهد هستیم؛ قطع گاز صنایع و نیروگاه ها، در کنار امکان قطع گاز مشترکان خانگی وضعیت بدی را ایجاد کرده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نصر: استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش شبانه روزی شرکت های برق و گاز برای مدیریت مصرف انرژی و تامین نیاز مردم در روزهای اخیر، بر ضرورت تداوم مدیریت بهینه و رعایت الگوی مصرف از سوی همه شهروندان و مدیران ادارات و مراکز آموزشی تا سپری شدن شرایط کنونی تاکید کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۱۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه در وضعیت خاص آب و هوایی پیش آمده با تلاش های مسئولان اداره گاز و البته همراهی و همکاری متعهدانه مردم، قطعی گسترده گاز نداشتیم و فقط در نقاط محدودی متأسفانه گاز قطع شد، گفت: تعطیلی ادارات و سازمان ها راهکار مناسبی نیست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز مازندران با تکذیب قطع گاز مشترکان خانگی گفت: تاکنون با افت فشار گاز مواجه نشده ایم؛ اما اگر هم استانی ها نسبت به مصرف گاز صرفه جویی نکنند، افت فشار گاز خانگی محتمل است.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دمای اکثر مناطق کشور به صفر و زیرصفر رسیده و شرکت ملی گاز نسبت به امکان افت فشار گاز هشدار داده است. مصرف گاز خانگی در روز های گذشته رکورد تازه ای را ثبت کرده و فقط تهران در پنج شنبه شب 22دی ماه 125میلیون مترمکعب گاز مصرف کرده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۰:۳۷    
حامد صیرفیان پور/ عضو کمیسیون برنامه و بودجه سندیکای شرکت های تولیدکننده برق تابستان سال 1401 در حالی پایان یافت که به استناد اظهارات رسمی مقامات وزارت نیرو، برخلاف تابستان سال 1400 کمترین میزان خاموشی به مشترکان خانگی و عمومی اعمال شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت گاز استان یزد:مصرف گاز مشترکان خانگی و تجاری استان یزد به بیش از چهارده میلیون متر مکعب رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۲    
رییس شرکت گاز تربت حیدریه با تایید قطع گاز برخی محلات شهری و دیگر مناطق حومه این شهرستان گفت: علت آن یخ زدن علمک ها است و ربطی به محدودیت های ایجاد شده در مصرف گاز ندارد.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با اشاره به مصرف بالای گاز در استان، گفت: فشار گاز در بخشی از مناطق شهر گرگان به شدت افت کرده و بخشی قطع شده است.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز مازندران ادامه داد: برای جلوگیری قطع احتمال گاز مشترکان خانگی در سه روز آینده گاز مصرفی جایگاه های سی ان جی بخش ادارات و واحد های سورتینگ قطع شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جریان گاز مصرفی 9 واحد ایستگاه سی ان جی در شهرستان کاشان به مدت دو روز قطع شد. رییس اداره گاز کاشان گفت: برای جلوگیری از قطع گاز مشترکان خانگی در کشور و پایداری شبکه گازرسانی جریان گاز مصرفی 9 واحد ایستگاه سی ان جی در شهرستان تا یکشنبه 25 دی قطع است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر- رئیس اداره گاز نوشهر و چالوس از قطع گاز شهرک های خوش نشین و خالی برای پایداری گاز مشترکان خانگی در منطقه خبر داد.