دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۲۰:۵۳Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشترکان خانگی»

شفا آنلاین   ۱۷ دقیقه پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
امسال 85 درصد مشترکان خانگی بیش از 2 برابر الگوی مصرف برق، برق مصرف کرده اند که این دست از مشترکان باید قبوض زیادی را پرداخت کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قبض های گران برق طی مدت اخیر ضمن اینکه شگفتی برخی مشترکان خانگی در استان بوشهر را به دنبال داشته، آنها را به یاد وعده سال گذشته مسئولان وزارت نیرو مبنی بر رایگان شدن برق کم مصرف ها انداخته است.
خرد و کلان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۴    
با وجود گذشت شش ماه از سال جاری، هنوز هیچ بیمه گری حوادث مشترکان خانگی و تجاری برق را تحت پوشش قرار نداده است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان ، امسال کشورمان اوج قطعی برق را تجربه کرد ...
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گیلان صدر: از اواخر اردیبهشت ماه امسال شدت افزایش دمای هوا در ایران به حدی بود که بارها متولیان صنعت برق از افزایش پیک مصرف و زدن رکودهای عجیب و غریب مصرف برق از سوی مشترکان صحبت کردند ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
از افزایش ده برابری قیمت برق مشترکان خانگی خبر داده در حالی که صنعت فولاد که از پر مصرف ترین صنایع در مصرف آب و برق است هنوز رانت انرژی دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- قطعی مکرر برق مشترکان خانگی و صنعتی در فصل تابستان امسال، نارضایتی های زیادی را در استان به دنبال داشت، موضوعی که به جز تحمل گرما خسارت های زیادی را برای برخی مشترکان به بار آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رشت- مدیر عامل برق منطقه ای گیلان با اشاره به افزایش مصرف گاز در میان مشترکان خانگی در فصل های پاییز و زمستان، گفت: مخازن سوخت نیروگاه ها برای تولید برق پایدار در زمستان باید تکمیل شود.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مجید طائف امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در خرم آباد با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 160 هزار صندوق صدقات فعال در لرستان وجود دارد، عنوان کرد: 157 هزار صندوق مربوط به مشترکان خانگی و مابقی در قالب صندوق بزرگ و متوسط در معابر، ادارات و مدارس نصب شده اند. وی افزود: مردم نوع دوست [...]
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۶    
همان زمانی که اعتراض مشترکان خانگی به تغییر هزینه قبض برق در جامعه بالا گرفت، با توجه به جنس انتقاد و فراگیری این انتقاد ها برخی از کارشناسان معتقد بودند که وزارت نیرو باید به انتقاد ها رسیدگی کند ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۹۵ سایت دیگر  
بیشترین رقم قبض ها برای دسته سوم مشترکان خانگی بسیار پر مصرف صادر شده که کمتر از 3 درصد مشترکان معادل 850 هزار مشترک را شامل می شود که بیش از دوبرابر الگو مصرف داشته اند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۰    
مبالغ نجومی قبض های برق این دوره صدای بسیاری از مشترکان خانگی را درآورده است و شهروندان از چگونگی محاسبه و البته نبود شفافیت در قبض برق خود گلایه دارند؛ به گونه ای که برخی ادعای افزایش قیمت چشمگیر و چندین برابری بهای قبوض برق را کرده اند که گاهی تا 10 برابر هزینه های قبلی نیز اعلام شده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
آقای یاقوتی درباره کاهش تعرفه برق مشترکین در قالب اجرای طرح برق امید اضافه کرد: اگر مشترکین خوش مصرفِ مناطق عادی در ماه های معمولی زیر 80 کیلووات ساعت و در مناطق گرم در ماه های گرم سال کمتر از 100 کیلووات ساعت مصرف برق داشته اند مشمول برق امید شده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: همه تلاش خود را می کنیم که در فصل زمستان، مشترکان خانگی گاز با مشکلی روبرو نشوند.
اقتصاد آنلاین / شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: در فصل سرما با کسری گاز مواجه خواهیم بود، اما تمام تلاش مان را خواهیم کرد در بخش خانگی، مردم دچار مشکل نشوند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۲    
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران از اتمام محدودیت های اعمال شده برای مصرف برق صنایع تا پایان شهریور 1400 خبر داد. *** اولویت برق رسانی با مشترکان خانگی است ...
پاون   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۵۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر تاکید کرد: تعرفه برق بر اساس قوانین ابلاغی تنها سالی یکبار تغییر می کند که از سال 96 به بعد این میزان برای همه مشترکان سالانه 7 درصد بوده است.
پاون   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۷:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، اولویت اول این شرکت را تامین برق مشترکان خانگی و مراکز بیمارستانی عنوان کرد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان گفت: مصرف آب در4/45 درصد از مشترکان بیش از 15مترمکعب و بالای الگوی مصرف است که در این میان 90 درصد مشترکان را مشترکان خانگی تشکیل می دهند. ...
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۰   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: از 30 میلیون مشترک برق خانگی، 800 هزار مشترک، جزو پرمصرف ها هستند که علاوه بر مصوبه هیئت وزیران، 16 درصد بیشتر به مبلغ برق آن ها اضافه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: دیتای مشترکان خانگی در شهرستان ماهشهر با افزایش پهنای باند، توسعه و ارتقا یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرمخابرات منطقه خوزستان گفت: شبکه دیتای اینترنت پهن مشترکان خانگی در شهر سربندر از توابع شهرستان ماهشهر با نصب و راه اندازی تجهیزات فنی مورد نیاز بر بسترسیستم انتقال در مرکز تلفن این شهرستان، افزایش یافت.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: هم اکنون در ساعات اوج مصرف محدودیت های ما جدی است، در این ساعات، لازم است علاوه بر همکاری مشترکان بزرگ، مشترکان خانگی و اداری نیز همچنان همکاری لازم را با ما داشته باشند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
با عبور از موج گرمای تابستان به نظر می آید که وضعیت پایداری شبکه برق به حالت عادی برگشته و ساعات فعالیت ادارات به روال سابق برگشت. همچنین بخش اعظم برق مورد نیاز صنایع از جمله صنعت فولاد و سیمان تامین شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
باتوجه به مصوبه 16 تیر 1400 هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت نیرو و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی و به منظور کاهش و منظم کردن اعمال خاموشی مشترکان خانگی و تجاری و جلوگیری از خاموشی گسترده در شبکه برق کشور ...
مدیرکل مدیریت مصرف برق توانیر گفت: افرادی که لوازم برقی منزلشان بر اثر نوسان و قطعی برق با مشکل مواجه شده می توانند خسارت ناشی از آن را دریافت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اختلاف 7500 مگاواتی مصرف برق کشور در عاشورای امسال و سال گذشته، از افزایش مصرف برق در دو هفته اول شهریور و لزوم همکاری مشترکان خانگی و اداری خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع برق استان گیلان با اشاره به افزایش حدود 2000 مگاواتی مصرف برق در استان، بر ضرورت همکاری مشترکان خانگی و تجاری در زمینه مدیریت مصرف تاکید کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب، از پایان یافتن قطعی برق مشترکان خانگی با همکاری مردم در آینده ای نزدیک خبر داد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرسا_ استاندار کرمانشاه گفت: با توجه کاهش موقت تولید برق، در روزهای شنبه و یکشنبه در بخش مشترکان خانگی شاهد حداکثر یک و نیم ساعت خاموشی خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۴    
گروه استان ها- استاندار کرمانشاه بعد از اظهار بی اطلاعی از قطعی برق چند روز اخیر در کرمانشاه، دستور جلوگیری از قطعی برق مشترکان خانگی را داد اما خاموشی ها همچنان ادامه دارد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، خاموشی مشترکان برق در شهرستان کاشان پس از چند هفته مجدد آغاز شده است و متاسفانه این خاموشی ها بر اساس برنامه ریزی اعلام شده از سوی اداره برق شهرستان کاشان نیست. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل مهندسی و راهبری شبکه برق ایران گفت: رعایت نشدن مدیریت مصرف از سوی مشترکان خانگی ممکن است منجر به اعمال خاموشی برنامه ریزی شده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت: رعایت نشدن مدیریت مصرف از سوی مشترکان خانگی سبب می شود برای صنایع فولادی محدودیت ایجاد شود که منجر به کاهش تولید اکسیژن خواهد شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۱    
شرکت توانیر از آغاز این هفته، سیگنال هایی مبنی بر احتمال نوبت بندی و قطع برق مشترکان خانگی داده بود اما حالا، مدیرعامل این شرکت در نشست خبری با خبرنگاران اعلام کرد در صورتی که مشترکان خانگی در مصرف برق صرفه جویی نکنند، برق آنان نوبت بندی می شود و به جز این برق تولیدکنندگان اکسیژن بیماران کرونایی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت: به دلیل افزایش مصرف و بازگشت صنایع به مدار تولید با محدودیت در تامین برق ربرو هستیم مشترکان خانگی همکاری کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با وجود این که مشکل قطع برق مشترکان خانگی تهران حل شده اما خاموشی در برخی شهرستان ها همچنان ادامه دارد. ضمن اینکه حالا گزارش هایی از تاثیر قطع برق صنایع بر بازار انواع کالا از جمله سرم های تزریقی شنیده می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
با در مدار قرار گرفتن صنایع؛ نیازمند همکاری بیشتر مشترکان خانگی و تجاری هستیم.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
احتساب - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: تدوین برنامه سالانه استراتژیک برای تامین برق استان ضروری است. به گزارش کیاست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مشترکان خانگی و تجاری ارتباطات پهن باند ثابت که از فناوری های اینترنت پرسرعت، شامل ADSL، VDSL، FTTX و TD-LTE استفاده می کنند، تا پایان سه ماهه ابتدایی سال 1400، به 10 میلیون و 397 هزار مشترک رسیده اند که در مقایسه با آمار 10 میلیون و 600 هزار در سه ماهه چهارم سال 1399، با کاهش مواجه شده است.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران و سخنگوی صنعت برق در برنامه انتهای الوند از شبکه دو سیما، مزایای تشویقی در نظر گرفته شده برای مشترکان خانگی را تشریح کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا بر اعلام پاون، مصطفی رجبی مشهدی صبح امروز در گفت وگوی زنده با شبکه یک سیما با اشاره به اینکه در هفته گذشته برای بیش از 200 دستگاه دولتی و اجرایی پرمصرف اخطار صادر و سپس به اجبار برق آن ها قطع شد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش سراسری پایش و رصد مدیریت مصرف برق کشور با محوریت مصارف ادارات، صنوف، کسبه و جلب مشارکت مشترکان خانگی تحت عنوان طرح شهید عباسپور برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۶۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به میزان مصرف مشترکان خانگی گفت: یک الگو برای ناطق عادی در فصل تابستان تعریف شده که بر اساس آن میزان مصرف حدود 300 کیلوات ساعت است و نباید ماهیانه از این عدد بیشتر شود، در صورتی که مصرف مشترک از این میزان افزایش یابد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۳    
سخنگوی صنعت برق گفت: مشترکان خانگی با مصرف بیش از "600 کیلووات" ساعت در ماه باید جریمه های کلان بدهند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۰    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در بازدید میدانی از تصفیه خانه آب شرب و خطوط انتقال آب شهری به لزوم اهتمام جدی دستگاه های اجرایی ذی ربط برای حل مشکلات قطعی آب تأکید کرد و اظهار داشت ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-مدیرعامل شرکت توزیع برق مشهد در این رزمایش گفت: مشهد در شرایط قرمزبرگزاری رزمایش سراسری پایش و رصد مدیریت مصرف برق کرونایی قرار دارد در این حال تیم مدیریت بحران شرکت توزیع برق مشهد با تلاش خود توانسته است دیزل تمام بیمارستان های مشهد را وارد مدار کند که از این محل سه ...
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۵۲    
ایرسا_ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از رزمایش سراسری پایش و رصد مدیریت مصرف برق کشور با محوریت مصارف ادارات، صنوف، کسبه و جلب مشارکت مشترکان خانگی در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: همزمان با سراسر کشور رزمایش پایش و رصد مدیریت مصرف برق با محوریت مصارف ادارات، صنوف، کسبه و جلب مشارکت مشترکان خانگی در قالب طرح شهید عباس پور در بوشهر برگزار شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۵۱    
با حضور نمایندگان بسیج شرکت توانیر و سازمان بسیج کارمندان استان جلسه هماهنگی اجرای رزمایش پایش و رصد مدیریت برق کشور با محوریت مصارف ادارات، صنوف، کسبه و جلب مشارکت مشترکان خانگی (طرح شهید عباسپور) به میزبانی شرکت توزیع برق گیلان برگزار شد. ...