شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۴۳Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشترکین»

ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
آمار رسمی از افزایش حضور ایرانی ها در شبکه های اجتماعی حکایت دارد و در این بین رشد عضویت در واتس آپ به 88.5 درصد قابل توجه است. به گزارش ایسنا، مرکز آمار ایران در سال 1399 ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت AT&T اعلام کرد گوشی جدید آیفون 13 را به مشتریان جدید و فعلی که واجد شرایط بوده و طرحهای دیتای نامحدود دارند، به رایگان عرضه می کند. به گزارش ایسنا، شرکت AT&T در بیانیه ای اعلام کرد مشترکانی که خواستار دریافت آیفون 13 باشند ...
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۶    
اپراتور همراه اول برای مشترکین خوش حساب خود پاداش خوبی در نظر گرفته است. کاربران با پرداخت به موقع قبض خود مشمول هدیه شتاب و دریافت شارژ رایگان همراه اول می شوند.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، علیرضا نیکزاد گفت: بمنظور جلوگیری از اعمال جرایم آب بهای کشت های بدون عقد قرارداد و فاقد تخصیص، آخرین مهلت قانونی عقد قرارداد برداشت آب کشت های تابستانه 1400 پایان شهریورماه سال جاری می باشد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مازیار غلامپور، معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفای گیلان ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی مشترکین آبفای آستارا، از پایداری شبکه آبرسانی در این شهرستان در پی بارندگی های اخیر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان گفت: در 5 ماهه اول امسال 7 هزار و 251 انشعاب آب و 6 هزار و 233 انشعاب فاضلاب به مشترکین کردستانی واگذار شده است.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۰    
مدیرعامل همراه اول: شبکه شاد امسال هم برای همراه اولی ها رایگان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۴    
سرپرست شرکت گاز استان البرز از ایجاد درگاه های متعدد پرداخت قبوض به منظور ارتقای رضایتمندی مشترکین و توسعه خدمات الکترونیک خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس با اشاره به بیانیه نمایندگان استان های گلستان و کرمانشاه درباره افزایش قبوض مصرفی مشترکین برق، گفت: وزارت نیرو موضوع را بررسی و تصمیمات لازم را اتخاذ کند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۰۶    
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از ارتقاء ساختار سازمانی این شرکت خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح در تشریح این خبر گفت: شرکت گاز استان کرمان به دلیل رشد فزاینده در تمام شاخص های عملکردی توانسته است یک پله ارتقاء ساختار سازمان از پایه C به Dرا کسب نماید ...
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
اعمال قریب به 12 میلیون کیلوواتساعت انرژی ثبت نشده در بانک اطلاعاتی مشترکین : با اجرای طرح تست، بازرسی کنترل لوازم اندازه گیری بیش از 260 هزار مشترک در استان گیلان ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
باسمه تعالی جناب آقای دکتر شمخانی دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی موضوع: ارائه پیشنهادات برای جبران بخشی از خسارات وارد شده به صنعت فولاد به دلیل محدودیت های برق با سلام و احترام ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان ضمن اشاره به جذب 6 هزار و 764 مشترک جدید تا پایان مرداد سال جاری، از افزایش تعداد مشترکین استان به 568 هزار و 462 مورد خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۱۴    
رکنا: سخنگوی شرکت گاز استان گلستان خاطر نشان کرد :جای هیچ گونه نگرانی برای قطعی گاز در زمستان 1400 نیست اگر مشترکین با اجرای تمهیدات پیش بینی شده و همکاری خوب مردم به عنوان مصرف کنندگان این انرژی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تولید هر کیلو وات برق بدون احتساب هزینه های سوخت برای وزارت نیرو حدود 140 تومان تمام می شود در حالیکه متوسط تعرفه مشترکین صنعتی 88 تومان، کشاورزی 44 تومان، خانگی 77 تومان و تجاری 300 تومان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۱    
ارومیه- ایرنا- سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی با اشاره به بررسی مستمر انشعاب های غیرمجاز در راستای احقاق حقوق دولت گفت: چهار هزار و 900 انشعاب غیرمجاز طی یک سال گذشته در استان قانونی شده است.
عیار آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس: به عنوان پیشنهاد اصلی جهت مدیریت مصرف و جلوگیری از خاموشی ها، تعرفه گذاری باید به گونه ای باشد تا کسانی که سطح مصرف آن ها از پله ششم بالاتر می رود به صورت پلکانی هزینه هایشان نیز بالا برود و هزینه برق تجدیدپذیر خورشیدی را پرداخت کنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: با همکاری خوب مردم استان اصفهان در مدیریت مصرف آب، تابستان امسال بدون هرگونه تنش اجتماعی سپری شد که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: تعرفه مشترکین پرمصرف را باید بالا ببریم و این کار به نفع مصرف کنندگان عادی جامعه است. یارانه به اسم مردم و به کام ثروتمندان و پرمصرفان است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
احتراماً بدینوسیله به استحضار مشترکین گرامی در حوزه شهرستان های استان چهار محال و بختیاری می رساند بعلت افزایش دما و افزایش نامتعارف مصارف برق و جهت حفظ پایداری شبکه، ناگزیر به اعمال مدیریت بار در شبکه توزیع برق می باشیم ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
احتراماً بدینوسیله به استحضار مشترکین گرامی در حوزه شهرستان های استان چهار محال و بختیاری می رساند بعلت افزایش دما و افزایش نامتعارف مصارف برق و جهت حفظ پایداری شبکه، ناگزیر به اعمال مدیریت بار در شبکه توزیع برق می باشیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۲۵    
معاون امور مشترکین آب وفاضلاب سیستان وبلوچستان گفت:نرخ تعرفه آب بها نسبت به سال گذشته 7 درصد رشد داشته است.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۱    
جلسه پرسش و پاسخ با پیمانکارانی که اسناد مناقصه آژانس های خدمات مشترکین را خریداری کرده اند و همچنین هماهنگی با مدیران و امورهای نواحی و تخصصی شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، با ابطال بخشی از مصوبه آیین نامه تعرفه تکمیلی برق، دسترسی به انشعابات مشترکین، توسط مامورین اداره برق با مجوز قانونی امکانپذیر است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیربیمه های مسئولیت، مهندسی و انرژی شرکت بیمه تجارت نو، از تحت پوشش قرار گرفتن 31 میلیون مشترک گاز طبیعی خبر داد و اظهارکرد: مشترکین گاز طبیعی شامل خانگی- تجاری و شهری- روستایی تحت پوشش بیمه حوادث مشترکین گاز شرکت بیمه تجارت نو قرار گرفتند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان البرز از تعامل هرچه بیشتر اتحادیه و پیمانکاران صنف تاسیسات مکانیک ساختمان کرج در راستای اجرای طرح ملی بهینه سازی واصلاح موتورخانه ها برای مشترکین شرکت گاز استان البرز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۳    
شرکت آب و فاضلاب گلستان به منظور ارائه خدمات مطلوب آبرسانی به مشترکین شهرستان آزادشهر در روز های پیش رو اطلاعیه داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
با وجود گذشت حدود 6 ماه از سال هنوز تکلیف مشترکین خسارت دیده از قطعی برق مشخص نیست. مدیر کل امور مشتریان توانیر می گوید: هیچ شرکت بیمه ای در دو مناقصه اخیر شرکت توانیر، شرکت نکرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق کردستان گفت: امسال هزار و 74 دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز در استان کشف و ضبط شده است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مخابرات کاشان گفت: سامانه 118 مخابرات کاشان همواره پاسخ گوی همشهریان محترم است و در صورتی که مشترکین در این خصوص یا سایر موارد مربوط به این شرکت با اشکال، اختلال یا احیاناً پاسخ گویی نامناسب مواجه شوند به روابط عمومی شرکت منعکس نموده تا در کوتاه ترین زمان ممکن پیگیری و رسیدگی شود. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
احتراماً بدینوسیله به استحضار مشترکین گرامی در حوزه شهرستان های استان چهار محال و بختیاری می رساند بعلت افزایش دما و افزایش نامتعارف مصارف برق و جهت حفظ پایداری شبکه، ناگزیر به اعمال مدیریت بار در شبکه توزیع برق می باشیم ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب گیلان از اجرای طرح خود اظهاری تبدیل انشعابات غیر مجاز به انشعاب قانونی خبرداد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری، گفت: طبق مهلت یک هفته ای رگولاتوری، رایتل موظف است مشکلات باقی مانده از مشکلات کلی که در شبکه رخ داده و نگرانی مشترکین نسبت به این اختلال را به حداقل رسانده و برطرف کند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: مسئولیت صحت اجرای لوله کشی داخل ساختمان و انجام تغییرات آن در حیطه وظایف شرکت گاز نیست و توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نظارت و تاُیید می شود و شرکت گاز صرفاً در راستای مسئولیت های اجتماعی در قبال شهروندان ...
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۳۳    
همراه اول برای سهولت مشترکین سیم کارت این اپراتور، طرح های نامحدودی را فراهم کرده است. برای رایگان کردن مکالمه همراه اول، مشترکین می توانند از یکسری کد دستوری مشخص شده ای استفاده کنند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
احتراماً بدینوسیله به استحضار مشترکین گرامی در حوزه شهرستان های استان چهار محال و بختیاری می رساند بعلت افزایش دما و افزایش نامتعارف مصارف برق و جهت حفظ پایداری شبکه، ناگزیر به اعمال مدیریت بار در شبکه توزیع برق می باشیم ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: خسارت مشترکین برق بواسطه قطعی ها فورا بررسی و پرداخت شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
احتراماً بدینوسیله به استحضار مشترکین گرامی در حوزه شهرستان های استان چهار محال و بختیاری می رساند بعلت افزایش دما و افزایش نامتعارف مصارف برق و جهت حفظ پایداری شبکه، ناگزیر به اعمال مدیریت بار در شبکه توزیع برق می باشیم ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اراک کمال آبادی: بر اساس ابلاغ دولت و به منظور مدیریت مصارف آب در اقامتگاه های غیر دائم ، از ابتدای اردیبهشت ماه تعرفه آب بهاء این مشترکین نسبت به مشترکین دائمی ، با قیمت بالاتری محاسبه می گردد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۳:۲۱    
500 نفر از کارکنان آبفای منطقه6تهران- شهرری با اولویت کارکنان امداد و پاسخگویی به مشترکین در مقابل بیماری کرونا واکیسینه شدند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
با اطلاع رسانی مناسب و استفاده گسترده مشترکین گیلانی از درگاه های خدمات غیرحضوری شرکت گاز، بیش از 880 هزار خدمت مرتبط با گاز در مرداده ماه امسال در گیلان ارائه شده است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اخیرا مبلغ قبوض برق برخی از مشترکان افزایش قابل توجهی داشته که به گفته مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر به دلیل مصرف بالاتر از الگوی تعیین شده بوده و جریمه مشترکان محسوب می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه متاسفانه در مراکز تجاری مدیریت مصرف برق حاکم نیست، اظهار کرد: مماشاتی با مشترکین پرمصرف نداریم.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر عبدالامیر یاقوتی، مدیریت کل امور مشترکین توانیر با برنامه صبح و گفتگو در مورد تفاوت قبض برق نسبت به دوره های قبل مصاحبه تلفنی کرد. ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
طبیبی گفت: مشترکین خاموشی معابر ، خرابی یا اختلال در شبکه را از دو روش ؛ سامانه 121 مرکز فوریت های برق یا اپلیکیشن برق من اعلام کنند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
احتراماً بدینوسیله به استحضار مشترکین گرامی در حوزه شهرستان های استان چهار محال و بختیاری می رساند بعلت افزایش دما و افزایش نامتعارف مصارف برق و جهت حفظ پایداری شبکه، ناگزیر به اعمال مدیریت بار در شبکه توزیع برق می باشیم ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۱:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تابستان 1400 یکی از سخت ترین تابستان ها از نظر تامین و توزیع آب بین مشترکین بود که آبفای استان اصفهان با سربلندی از این آزمون بیرون آمد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان که به صورت مجازی در بیست و هفتمین نشست کمیته رصد و پایش تنش آبی کشور سخن می گفت افزود ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری تاکنون با هماهنگی حوزه آموزش و استقرار سامانه آموزش مجازی در بستر بیگ بلوباتن، بیش از سه هزار نفر ساعت، دوره آموزشی در حوزه مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان برگزار شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۰:۱۰    
اپراتور تلفن همراه رایتل به بهانه "استفاده رایگان مشترکین از خدمات اینترنتی اش بخاطر بروز مشکل فنی در سیستم های این شرکت"، اقدام به قطع سیمکارت های مشترکین نموده است.