دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۸May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق رسانی»

دنیای خودرو   ۸ ساعت پیش    
در خودروهای دارای سیستم برق رسانی مالتی پلکس، هرگونه تغییر درسیستم های الکتریکی و الکترونیکی می تواند خرابی های بسیاری را در پی داشته باشد و بر این اساس چراغ های نمونه جدید نسبت به نسخه قبلی دارای یک بخش اضافه به نام LED یا دی لایت (چراغ روز) است و در نمونه های جدید پژو 207 سیستم برق رسانی مالتی ...
در نشستی به ریاست استاندار هرمزگان، طرح های راه اندازی هنرستان تخصصی شیلات، ایجاد زیستگاه مصنوعی و مراکز تکثیر و بازسازی ذخایر آبزیان و برنامه های بهره برداری از پروژه های پرورش میگو و ماهی و برق رسانی به مزارع پرورش میگو در هرمزگان، بررسی و پیگیری شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مجری طرح برق رسانی روستایی شرکت توانیر با اشاره به اقدامات برق رسانی به روستاهای کشور، از بهسازی شبکه برق 7000 روستای کشور تا پایان سال در قالب طرح بهارستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۵    
مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی گفت: حدود 35 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل برق رسانی به این پروژه مورد نیاز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۶    
شرکت برق رسانی افغانستان اعلام کرد که یکی از پایه های منهدم شده برق در سالنگ ترمیم شده و کار ترمیم پایه دوم نیز به سرعت در جریان است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا، فرمانده انتظامی فاسان از کشف 2 فقره سرقت کابل شبکه برق رسانی با دستگیری 3 نفر سارق در این شهرستان خبرداد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با اجرای پست دوم برق، برق رسانی به واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل افزایش می یابد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز،جمال معتمدی زاده " در حاشیه بازدید از پروژه برق رسانی به روستای چهار قاش تلخاب شهرستان باشت، اظهارداشت: در سالجاری پیش بینی ما این بود که 400 کیلومتر از شبکه های سیمی فشار ضعیف برق در 250 روستا و 17 شهر استان کهگیلویه و بویراحمد به کابلی تبدیل شود که این پیش بینی اکنون به 600 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۰    
طول شبکه برق رسانی چهارمحال و بختیاری به 12 هزار و 43 کیلومتر افزایش یافت.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: مهرداد روحانی وزیری از اجرای عملیات عمرانی بوستان ولایت در سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: مباحث عمرانی بوستان ولایت مانند جدول گذاری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: طول شبکه های برق رسانی استان به 12 هزار و43 کیلومتر رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از اختصاص اعتبار ویژه برای تکمیل طرح برق رسانی به قلعه تاریخی بابک خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۲:۰۳    
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: مدیران کل دستگاه های اجرایی استان موظف هستند حل مشکلات روستاها و نقاط کم برخوردار را در اولویت برنامه های خود قرار دهند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری 4 سارق تجهیزات برق رسانی و 2 مالخر مرتبط با آنان با کشف بیش از 2 تن سیم برق سرقتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۰    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان: امسال 8 پروژه مهم و اضطراری برق در استان به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۳۲    
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری 2 سارق، چهار مالخر و کشف بیش از 2 تن سیم و تجهیزات برق رسانی سرقتی در این شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، پیام جوادی روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز ملی صنعت برق افزود: رسالت و وظیفه شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان تامین برق پایدار است و در استان زنجان با بهره گیری از 14 هزار کیلومتر شبکه مویرگی و 10 هزار پست برای مشترکان برق رسانی [...]
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۸    
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: زیرساخت های شهرک صنعتی خوسف از جمله آب، جاده دسترسی و تقویت برق رسانی با مشارکت همه دستگاه های متولی تکمیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: 19 طرح آبرسانی در روستاهای شهرستان سلطانیه شامل لوله گذاری خط انتقال و شبکه توزیع، توسعه شبکه آبرسانی، حفر و تجهیز چاه آب، راه اندازی سامانه های کلر زنی، احداث مخزن ذخیره آب، احداث اتاقک چاه و برق رسانی به تاسیسات بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور برق بسطام گفت: برای اجرای 423 پروژه عمرانی برق رسانی در بسطام، مبلغ 80 میلیارد و 250 میلیون ریال اعتبار صرف شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۰    
جوادی با بیان اینکه در استان با 10 هزار پست و 14 هزار کیلومتر شبکه به 486 هزار مشترک برق رسانی می شود، گفت: 52 درصد برق استان توسط بخش صنعت و 20 درصد توسط کشاورزی مصرف می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
شرکت برق رسانی افغانستان (برشنا) روز شنبه اعلام کرد که در پی انهدام شب گذشته دو پایه برق در سالنگ، برق کابل پایتخت و 10 ولایت دیگر این کشور قطع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت برق رسانی افغانستان (برشنا) روز شنبه اعلام کرد که در پی انهدام شب گذشته دو پایه برق در سالنگ، برق کابل پایتخت و 10 ولایت دیگر این کشور قطع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اداره برق شهرستان گناوه گفت: با جذب اعتبارات، گام مهمی در برق رسانی به روستا های این شهرستان برداشته شده است و نزدیک به 100 درصد روستا های شهرستان گناوه از نعمت برق بهره مند هستند.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حسین قدیمی اظهار کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان برای اجرای این پروژه که با هدف افزایش سطح پایداری برق و پایان دادن به سرقت سیم های مسی شبکه برق رسانی است، 2 هزار و 600 میلیارد ریال هزینه می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ عملیات اجرایی پروژه جایگزینی 175 کیلومتر کابل خودنگهدار با سیم های مسی خطوط انتقال برق فشار متوسط خلخال آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران ابراهیم تاجیک نوری فرماندار شهرستان پیشوا به همراه رضا محور معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری، روسای ادارات جهاد کشاورزی، صمت و برق و جمعی از مسئولان از باغ 20 هزار مترمربعی کشت انگور بازدید و مشکل برق رسانی به آن را بررسی کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس جزئیات اجرای مصوبه سفر استانی دولت برای برق رسانی به شهرک صنعتی خنج تشریح کرد. *** سرمایه گذاری در شهرک صنعتی خنج به گزارش صنایع ، سید مصطفی هاشمی در خصوص سرمایه گذاری در شهرک صنعتی خنج، اعلام کرد: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۲۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اداره برق سرباز گفت: 61 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار پارسال به منظور پروژه های توسعه، اصلاح و احداث شبکه، برق رسانی و رفع افت ولتاژ در این شهرستان هزینه شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرا و بهره برداری پروژه اصلاح و بهینه سازی پست 63 کیلوولت شهرستان سامان، گفت: کاهش خاموشی ها، برق رسانی به مشترکین جدید روستایی و شهری، رفع افت ولتاژ احتمالی و... از مزایای اجرای این پروژه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۳    
در سال گذشته برق رسانی به روستای محروم کنه ورچه از توابع شهرستان سردشت با احداث شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط به طول 3 هزار متر و با هزینه ای بالغ بر 700 میلیون تومان انجام شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته برق رسانی به روستای محروم کنه ورچه از توابع شهرستان سردشت با احداث شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط به طول 3 هزار متر و با هزینه ای بالغ بر 700 میلیون تومان انجام شد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
برق رسانی روستای مزارع شهرستان گرمی با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اردبیل به بهره برداری رسید.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ مالک اژدری فرماندار راور در دیدار با مدیر امور شهرستانهای توزیع برق شمال استان ایجاد زیرساخت های لازم و ارتقاء و افزایش قدرت شبکه برق جهت توسعه صنعتی ومعدنی شهرستان، تکمیل پروژه روشنایی معابر اصلی به ال ای دی و روشنایی ورودی های شهر و روستاها ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۹    
لقمان قربانی در جلسه مشترک بررسی مشکلات حوزه برق و آب شهرستانهای شرق استان افزود، توسعه شبکه های برق رسانی، افزایش ترانسهای برق، افزایش نیروگاه 8مگاباتی به 25مگاباتی و خروج مدار برق مسیر روستای کرند برای جلوگیری از کمبود برق در فصل گرما ضروری میباشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۶    
ایسنا/لرستان مدیر توزیع برق پلدختر گفت: عملیات احداث 40 کیلومتر شبکه برق رسانی کارخانه آهک هیدراته با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد تومان وارد فاز اجرایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۳    
14 طرح طرح برق رسانی در شهرستان بویراحمد افتتاح و 7 طرح نیز کلنگ زنی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست بررسی مشکلات برق رسانی به شهرک صنعتی قرچک از جمله تسریع در احداث پست برق 63 کیلوولت دائم و مشکلات تامین روشنایی خیابان ها و سایر معابر شهری و روستایی با حضور علیرضا فاتحی نژاد فرماندار شهرستان، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه و شهابی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان تهران برگزار شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال وبختیاری از اجرای 3 پروژه برق رسانی با صرف اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال در سطح شهرستان شهرکرد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال وبختیاری مهندس مجید فرهزاد مدیر عامل این شرکت در تشریح خبر گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برق رسانی به روستا های کمتر از 10خانوار در کردستان، سبب بازگشت مجدد مردم از شهر ها به روستا شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۱    
در سال 1400 به همت مدیریت توزیع نیروی برق نقده، 307 میلیارد و 425 میلیون ریال طرح عمرانی و برق رسانی در سطح شهرستان نقده اجرایی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۵    
در سال 1400 به همت مدیریت توزیع نیروی برق نقده، 307 میلیارد و 425 میلیون ریال طرح عمرانی و برق رسانی در سطح شهرستان نقده اجرایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس اداره برق گناباد گفت: 669 میلیارد ریال برای اجرای طرحهای برق رسانی این شهرستان جنوبی خراسان رضوی در سال گذشته هزینه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۵    
کمیسیون پیشگیری از سرقت پلیس رفسنجان با اولویت بررسی و اجرای راهکار هایی به منظور کاهش زمینه های وقوع سرقت تجهیزات برق رسانی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی: مسئله برق رسانی به پهنه شترمرغ در شهرستان میبد را از طریق مکاتبه با وزیر نیرو پیگیری خواهم کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
در راستای امیدآفرینی به جامعه هدف، تولید بسته های عکس نوشته خبر خوش منتشر شد که در این بسته به دعوت دو بانوی هم استانی به اردوی تیم ملی و بهره برداری از 12پروژه عمرانی برق رسانی در چرام پرداخته شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۹    
مجری طرح برق رسانی روستایی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شرکت در زمینه برق رسانی روستایی، با دارا بودن سرفصل اعتباری مشخص، محدودیتی برای ارائه خدمات ندارد. گفت: 100 درصد روستاهای دارای مجوز سیستان وبلوچستان برق دار هستند.
یافته   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار نماینده مردم شهرستان الیگودرز در مجلس شورای اسلامی از بازگشت 21 معدن در این شهرستان به چرخه تولید با رأی شورای عالی معادن خبر داد. ...