یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۴:۳۹Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق رسانی»

دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۰:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا : مجری طرح ایجاد زیربناها در معادن بزرگ و مناطق معدنی کشور گفت: در حال حاضر 19 پروژه بزرگ زیرساختی با اعتبار 500میلیا رد تومان در معادن کشور در دست اجرا است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست اداره کل صنعت ، معدن و تجارت لرستان گفت: عملیات برق رسانی به 20 معدن از معادن شهرستان الیگودرز با اعتبار 20 میلیارد تومان بزودی اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – در دولت تدبیر و امید برق رسانی به تمام روستاهای بالای 20 خانوار به پایان رسید که گامی مهم در تحقق عدالت اجتماعی به شمار می رود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۵    
بهره برداری از 25 پروژه تقویت و گسترش شبکه سراسری برق کشور توسط رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور صنعت برق را زیرساخت تولید، تحول و رفاه مردم دانست و با اشاره به بهره برداری از طرحهای مربوط به برق و توزیع آن به ارزش 6 هزار میلیارد تومان در مراسم امروز، تاکید کرد که از افتخارات دولت تدبیر و امید سرمایه گذاری گسترده در حوزه صنعت برق و بی نیازی کشور در این عرصه است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور حسن روحانی صبح پنجشنبه (13 آذر) در سی و پنجمین پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، 25 پروژه حوزه برق رسانی در سه استان خوزستان، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی را از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح کرد.
بهره برداری از 25 پروژه تقویت و گسترش شبکه سراسری برق کشور توسط رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۹    
ایرنا- چابهار- برقرسانی به حاشیه نشینان مرادآباد چابهار سبب رضایتمندی مردم محروم این منطقه شده است، بیش از 70 هزار نفر از مردم این شهر در 14 سکونتگاه و مناطق حاشیه نشین سکونت دارد که سالها فاقد برق، آب، بهداشت و مدرسه بوده اند که با همت دولت تدبیروامید هم اینک در حال ساماندهی و برق رسانی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۵    
یاسوج - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه وبویراحمد گفت: 35 میلیارد ریال طرح برق رسانی روستایی در این استان در دست اجراست.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری- سپری، مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: وقوع تندباد شدید 60 فیدر 20 کیلوولت برق را از مدار خارج کرد که نسبت به برق رسانی آن اقدام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۸    
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر گفت: 50 طرح ویژه انرژی و برق رسانی در محدوده خدمات رسانی سه استان مرکزی، همدان و لرستان جریان دارد که اتمام این طرح ها آثار مطلوبی بر ظرفیت برق رسانی و خدمات این حوزه دارد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اکبر حسن بگلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خدمات برق رسانی شامل تغییر نام، فروش انشعاب، صدور قبض المثنی، تسویه بدهی، سوابق مصرف، صورت حساب، سوابق پرداخت صورت حساب و مشاهده صورتحساب ها را به صورت غیرضروری ارائه می کند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از برق رسانی به 93 خانوار روستایی در چهار شهرستان این استان خبرداد.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار با تخصیص 100 درصدی به تامین زیرساخت های گردشگری خبر داد و گفت: این اعتبار به تناسب نیاز در طرح های گردشگری مناطق مختلف استان هزینه خواهد شد. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
دنیای معدن - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به توسعه زیربناهای معادن این استا در عرصه راه سازی و برق رسانی گفت: در این راستا سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران 30میلیارد تومان سرمایه گذاری می کند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
شبکه برق رسانی فشار متوسط و ضعیف محور چالشتر – شهرکرد به طول یک کیلومتر با صرف اعتباری بالغ بر2600 میلیون ریال جابجا و بهینه سازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه روستای بدون برق در استان وجود ندارد، گفت: از مجموع 2 هزار و 706 روستا فقط 5 روستا برق رسانی نشده که دلیل آن هم سکونت فصلی در این روستاها و خالی بودن آنها از سکنه دایمی است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
درقالب مانورسراسری تعمیرات شبکه های فرسوده توزیع نیروی برق، خطوط،تاسیسات وتجهیزات برق رسانی روستای حسین آباد کردها ازتوابع شهرستان آرادان دراستان سمنان اصلاح و بازسازی شد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
برنامه های تعمیراتی شبکه های توزیع برق در همه استان ها برای نخستین بار در کشور منسجم و در دو روز کاری انجام می شود . به گزارش روزانه نیوز مدیر عامل توانیر بابیان اینکه تعمیرات به صورت پیشگیرانه انجام می شود و هدف از آن برقرار کردن شبکه و برق رسانی مطمئن به مشترکان در کوتاه ترین زمان ممکن به ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: به همت دولت تدبیر و امید و در راستای توسعه خدمات برق رسانی به آحاد متخلف جامعه 222 هزار 718 مشترک در این استان با همت دولت تدبیر و امید صاحب انشعاب برق شده اند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان بیان داشت : همزمان با مانور سراسری تعمیرات شبکه های توزیع نیروی برق، خطوط و تاسیسات برق رسانی دهستان حسین آباد کردها در آرادان بهسازی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- گرگان : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: فاز اول برق رسانی به دهکده جدید روستای آق امام مراوه تپه انجام شد و مردم این روستای جدید از نعمت برق بهره مند شدند ...
با حضور معاون وزیر نیرو و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، 9 طرح برق رسانی به ارزش 732 میلیارد تومان در استان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- 9 طرح برق رسانی در قالب طرح های ساخت و ساز و ساز و کار با 732 میلیارد تومان هزینه، 50 فرصت شغلی مستقیم و اشتغالزایی غیرمستقیم برای 100 نفر امروز سه شنبه در شرکت برق منطقه ای آذربایجان افتتاح شد.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - در بیست و نهمین هفته از پویش # هرهفته_الف_ب_ایران امروز سه شنبه 9 طرح برق رسانی در آذربایجان شرقی با حضور معاون برق و انرژی وزیر نیرو و مسوولان محلی مورد بهره برداری قرار گرفت .
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۵    
جلسه رسیدگی به مشکل برق رسانی به پروژه آبیاری تحت فشار شهید دهقان ملکان به ریاست فرماندار گردید.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
محمد حسن متولی زاده عصر شنبه در آیین رونمایی از دستگاه تمام اتوماتیک تصفیه شیمیایی آنلاین روغن ترانسفورماتور در مشهد افزود: هم اینک بیش از یک میلیارد نفر در جهان هنوز بدون برق هستند و هدف گذاری برای بهره مندی سراسر جهان از انرژی برق در سال 2050 است اما برق رسانی در ایران هم اکنون به حدود 100 درصد ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
برخورد صاعقه با منازل مسکونی در روستای سرپر بخش دیشموک موجب سوختگی 4 نفر از اهالی این منطقه شد. حسین بایسته دهیار روستای سرپر بخش دیشموک گفت: این حادثه پنجشنبه شب گذشته بر اثر برخورد صاعقه با منزل مسکونی برخی روستاییان این بخش رخ داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: به همت دولت تدبیر و امید و در راستای توسعه شبکه برق رسانی از ابتدای دولت تدبیر و امید، یک هزار و 400 کیلومتر شبکه 20 کیلوولت در این استان احداث شده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۴۴    
مدیر شرکت توزیع نیروی برق تویسرکان از اجرا و تکمیل پروژه های 6 میلیارد تومان پروژه برق رسانی در آبان ماه خبر داد و گفت: پروژهای بالا در برنامه الف ب ایران ماه آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۴۴    
مدیر شرکت توزیع نیروی برق تویسرکان از اجرا و تکمیل پروژه های 6 میلیارد تومان پروژه برق رسانی در آبان ماه خبر داد و گفت: پروژهای بالا در برنامه الف ب ایران ماه آینده به بهره برداری می رسد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: این شرکت با هدف اصلاح شبکه برق رسانی اقدام به برگزاری مانورهای جهادی اصلاح شبکه در شهرستانهای میناب، رودان، و سیریک نمود که در آن بخش زیادی از شبکه های فشار متوسط نوسازی شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
در قالب بیست و هشتمین پویش #هرهفته_الف_ب_ایران بهره برداری از پنج پروژه برق رسانی در دو استان فارس و بوشهر با سرمایه گذاری 86 میلیارد تومان به صورت رسمی با حضور همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی آغاز شد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- کرمان- فرمانده انتظامی استان از کشف 5 تن سیم، کابل و تجهیزات برق رسانی سرقتی در عملیات پلیس شهرستان"انار"خبر داد.
پاون   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون 150 روستا برق رسانی شده است، از برنامه ریزی برای برق رسانی به 625 روستای فاقد برق تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
بهره برداری از پنج پروژه برق رسانی در دو استان فارس و بوشهر با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی همزمان با بیست و هشتمین هفته پویش#هرهفته_الف_ب_ایران آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا منصوری گفت: بسیاری از موارد ایجاد ایراد در وسایل برقی، مربوط به مشکلات داخلی در برق رسانی منازل است و ناشی از نوسانات برقی نیست.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با هفته بیست و هشتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، بهره برداری از 5 پروژه برق رسانی با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در استان های فارس و بوشهر آغاز می شود.
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خبراستان:فرون آباد کورش میرزایی شهردار فرون آباد در این جلسه بعد از عرض خیر مقدم به حاضرین و با تشکر از حضور آنها، موضوعاتی همچون وضعیت موجود شهر و مشکلات و کاستی های موجود در حوزه برق، از جمله نیاز به جابجایی تیرهای برق و بلوار 35 متری امام خمینی (ره)، برق رسانی به نقاط [...]
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۸    
فرماندارمیبد در دیدارهای جداگانه با مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، فرایند برق رسانی به اردوگاه دانش آموزی آیت الله خامنه ای بنستان و ساختمان جدید موسسه خیریه محبت و مدیرکل نوسازی مدارس یزد هم تأمین اعتبار پروژه آموزشگاه بنیاد برکت ندوشن را پی گیری نمود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرتوزیع برق شهرستان سنندج گفت:باند دونفره سرقت کابل های برق در سنندج که با 59 فقره سرقت یکصد و شصت میلیون ریال خسارت به شبکه برق رسانی شهرستان وارد کرده بودند دستگیر شدند.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ادامه بازدید های استانی، از شبکه توزیع برق شهرستان دزفول بازدید و در جریان روند پیشرفت طرح برق رسانی منطقه محروم سر سرباز شهر سیاه منصور قرار گرفت. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۳۴    
زنجان- علیزاده، مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان، با بیان اینکه این شرکت نسبت به برق رسانی به روستاها برنامه ریزی لازم را دارد، گفت: تاپایان سالجاری 9 روستای استان برق دار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بهره برداری از پروژه های برق رسانی و آب رسانی به طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار و انبار چندمنظوره کالا با حضور محمد اسلامی؛ وزیر راه و شهرسازی انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ضمن تشریح برنامه های اجرا شده طی سال جاری در حوزه پدافند غیر عامل در بنادر هرمزگان گفت: برنامه های متعدد و راهبردی نظیر برگزاری رزمایش های پایش پایداری سیستم برق رسانی با هدف ایجاد آمادگی کامل در مواجه با حوادث غیر مترقبه در بنادر استان در سال جاری تدوین و ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- سرپرست مدیریت توزیع برق سرخه گفت: 273 طرح مختلف برق رسانی با 20 میلیارد و 344 میلیون ریال امسال در این شهرستان اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بهمنی علیجانوند گفت: روستای کوشک خلف مسجدسلیمان جمعیت قابل توجهی دارد و تاکنون برق رسانی به آن انجام نشده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۸:۵۱    
سرخه- وزیر نیرو با بیان اینکه ارتقای صنعت برق به ویژه برای راه اندازی تولید و کمک به اقتصاد و زندگی مردم در دستور کار وزارت نیرو است، گفت: 500 میلیارد تومان پروژه برق رسانی در سطح کشور آماده و به بهره برداری خواهد رسید.