سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۱:۵۳Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دفتر مدیریت بحران»

سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سید اعتضاد مقیمی مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، از آماده باش سیل در استان های سردسیر خبر داد و گفت: جنوب کشور هم در آماده باش هستند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری فارس گفت: امدادگران، سرنشینان 6 دستگاه خودرو که بامداد دوشنبه دهم بهمن ماه در برف سنگین منطقه ایزدخواست در شمال استان فارس گرفتار شده بودند را نجات دادند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: در کل با توجه به اینکه حجم خرابی زیاد بوده است در شبکه های فشار ضعیف که ساختمان ریزش کرده منجر به شکستگی پایه ها شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از رسیدگی به سه هزار و 763 مورد اتفاق آب در پی برودت شدید هوا در شهرها و روستاهای این استان در هفته پایانی دی ماه خبر داد.
پاون   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو از آماده باش همه مدیران و گروه های عملیات استانی زیرمجموعه وزارت نیرو به منظور خدمت رسانی به زلزله زدگان استان آذربایجان غربی خبر داد و گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در مدیریت بحران استان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری فارس از ریزش بخش کوچکی از تنگه ابوالحیات در پی بارش شدید باران خبر داد و گفت: خوشبختانه به سرعت آواربرداری انجام و تردد برقرار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۵    
سرپرست دفتر مدیریت بحران استانداری گفت: درشرایط بحران نگرانی برای تامین نان نداریم، آرد بحران هم به اندازه کافی موجود است.
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال ورود سرما به کشور مدارس برخی استان ها تعطیل شد.
سلام نو / روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خلیل عبدالهی مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری فارس، از تعطیلی مدارس این استان در روز سه شنبه 27 دی ماه 1401 خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری فارس گفت: به دنبال صدور اخطار قرمز هواشناسی مبنی بر بارش شدید و رگبار باران در روز سه شنبه 27 دی ماه 1401 در استان فارس، ستاد مدیریت بحران استان تصمیم به تعطیلی آموزش حضوری در مدارس این استان گرفت.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: براساس ارزیابی های انجام شده از اول سال آبی جاری ( از مهر ماه امسال تا مهرماه سال بعد) تاکنون بیشترین میزان بارش ها دربین استان های کشور در این استان ثبت شده است. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: اکنون 100 باب نانوایی در استان دوگانه سوز است که تلاش داریم برای شمار بیشتری از این واحدها، تجهیزات سوخت دوم تامین شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: در شرایط فعلی با محدودیت شدید سوخت برای نیروگاه ها مواجه هستیم، در حوزه برق رسانی مشکل جدی وجود ندارد، در حوزه آب نیز در برخی مناطق با یخ زدگی لوله های داخلی واحدهای مسکونی مواجه هستیم که در حال برطرف شدن است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۰    
سرپرست دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: نفت سفید مورد نیاز مردم در زمان قطع گاز تامین است و از خانواده ها انتظار می رود از اکنون نسبت به ذخیره سازی اقدام کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: سرپرست دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: گاز پتروشیمی خراسان واقع در شهرستان بجنورد و آلومینای ایران در جاجرم شب گذشته بدلیل افت فشار قطع شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۳:۱۴    
سرپرست دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: تامین گاز طبیعی در استان به شرایط بحرانی رسیده و احتمال قطعی گاز در برخی نقاط وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان وبلوچستان گفت: وزش طوفان و سرمای شدید، اداره های شهرستان های منطقه سیستان را به تعطیلی کشاند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ورزش طوفان و سرمای شدید ادارات شهرستان های منطقه سیستان را به تعطیلی کشاند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان وبلوچستان گفت: با توجه به تداوم سرما و برودت هوا، فردا پنجشنبه 22 دیماه فعالیت دستگاه های اجرایی در همه شهرستان های این استان با یک ساعت و نیم تأخیر آغاز می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو با بیان جزئیات عملیات برق رسانی به مناطقی از استان کهگیلویه و بویراحمد که به دلیل بارش سنگین برف با قطعی برق روبرو شده بودند، گفت: با توجه به پیش بینی های جوی ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی صنعت آب و برق قم، مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری قم در آیین افتتاحیه مانور تمرینی و آموزشی وزارت نیرو در منطقه مرکزی شمال کشور که در تالار آب شرکت آب و فاضلاب استان قم برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مسیر های ارتباطی جلگه به چاه اسحاق و زرآباد به چاهان در جنوب استان به دلیل سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی بسته شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مسیرهای ارتباطی جلگه به چاه اسحاق و زرآباد به چاهان در جنوب این استان به دلیل سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی بسته شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۸:۳۰    
سرپرست دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: وقوع حادثه های طبیعی در 9 ماهه سالجاری، 600 میلیارد و 61 میلیون تومان به بخش های مختلف کشاورزی، زیرساخت ها و اماکن مسکونی استان خسارت وارد کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 9 مسیر بسته شده ناشی از بارندگی های اخیر در جنوب استان با تلاش شبانه روزی عوامل راهداری بازگشایی شده و هم اینک تردد در جریان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی چند روز اخیر و جاری شدن سیلاب هفت مسیر فرعی در جنوب این استان را بست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: ذخایر آبی در سه سد استان در سال آبی کنونی بین چهار تا 14 درصد کاهش را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو از نقش آفرینی موثر عبدالوحید مهدوی نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان در راستای کسب عنوان برتر این وزارت در حوزه پدافند غیرعامل، با اهداء لوح تقدیر، قدردانی کرد.
کارگاه آموزشی شناخت و کاربرد ماشین آلات راهداری در لرستان با حضور مهندس حبیب جمشیدی نماینده ویژه دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: اتصال برق برخی مناطق هرمزگان در جریان زلزله امروز دچار اختلال شده است که گروه های فنی در حال عیب یابی به منظور بازگرداندن پایداری شبکه برق این مناطق هستند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۸    
سید جواد کریمی فرماندار آزادشهر :برپایی میزخدمت بمناسبت هفته بسیج و به یاد اولین فرماندار شهید کشور برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان آزادشهر؛میزخدمت مسئولین با مردم در روستای تیل آباد با حضور سید جواد کریمی فرماندار شهرستان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 127 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار جبران خسارت سیل به زیرساخت های عمرانی و تاسیسات شهری و روستایی بین دستگاه های اجرایی و شهرداری های استان توزیع شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، ضمن تکذیب خبر آسیب به توربین های سد مهاباد گفت: توربین و سد مورد هیچ تهاجمی قرار نگرفته و خبر به کلی کذب است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۳    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛بجنورد-ایرنا- سرپرست دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: اداره کل هواشناسی، دستگاه های خدمات رسان و اعضای مدیریت بحران استان با اعلام هشدار سطح نارنجی در این خطه از کشور به حالت آماده باش درآمدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- سرپرست دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: اداره کل هواشناسی، دستگاه های خدمات رسان و اعضای مدیریت بحران استان با اعلام هشدار سطح نارنجی در این خطه از کشور به حالت آماده باش درآمدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 127 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای جبران خسارت سیل به زیرساخت های عمرانی و تاسیسات شهری و روستایی این استان در هیات دولت مصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۴    
بجنورد- ایرنا- سرپرست مدیریت دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: دستگاه های خدمات رسان استان با اعلام هشدار نارنجی هواشناسی برای امداد رسانی در حادثه های احتمالی در آماده باش هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: بارش تگرگ و باران در هفته گذشته به مزارع گوجه فرنگی خارج از فصل دشتی و دشتستان خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: بارش های روز گذشته موجب آبگیری و سرریز شدن برخی از سدها از جمله سد تنگ ارم دشتستان و سازه های آبخیزداری شده است.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل گفت: با پیاده کردن دقیق آیین نامه های اجرایی پدافند غیرعامل در پروژه های راهسازی ضمن کاهش ریسک خطر و بحران از صرف هزینه های گزاف در آینده جلوگیری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت جهاد کشاورزی، مجموع خسارت های سیل در تابستانی که گذشت، بیش از 21 هزار میلیارد تومان برآورد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: دستگاه های خدمات رسان استان با اعلام هشدار نارنجی هواشناسی در حادثه های احتمالی به حالت آماده باش درآمدند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از ساخت مخزن ذخیره آب به ظرفیت 53 هزار مترمکعب در سطح شهرها و روستاهای این استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: طی 6 ماهه سال جاری، وقوع حوادث طبیعی بیش از 600 میلیارد تومان خسارت به بار آورد که بیشترین آن در بخش کشاورزی بوده است.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۵    
به گزارش تابا, طی احکام جداگانه ای از سوی محمد جوانبخت معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، “فیروز قاسم زاده” به عنوان عضو و دبیر کارگروه سیاستگذاری و راهبری رصدخانه آب و “مصطفی معصومی”، مدیر رصدخانه آب و انرژی سازمان آب و برق خوزستان، “احمد قندهاری”، دبیر شورای هماهنگی حوضه آبریز، “فراز رابعی” ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
براساس مکاتبه ارسالی از سوی مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توانیر، رزمایش تداوم خدمات سیستم های ارتباطی صنعت برق در زمان خاموشی در توزیع برق گیلان برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۵    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 87 حادثه طبیعی شامل زلزله، طوفان، سیل و آبگرفتگی از ابتدای امسال تاکنون در این استان به وقوع پیوست و خساراتی را نیز بدنبال داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: مطالعه تهیه پهنه بندی رانش زمین در دهستان بدرانلوی بجنورد در دستور کار است و به زودی نقشه آن تهیه می شود.
پیرو تصمیم اتخاذ شده دفتر مدیریت بحران استانداری، در راستای جلوگیری از آسیب به سلامت ساکنان منطقه، کلیه ادارات شهرستان های زهک و هیرمند به جز دستگاه های امدادی و خدمات رسان، مدیریت بحران فرمانداری ها و دستگاه های مرتبط با مراودات مرزی با دو ساعت تاخیر کار خود را آغاز خواهند کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:مدیرکل مدیریت بحران خراسان شمالی از تعطیل شدن برخی شهرهای این استان به علت آلودگی هوا خبر داد.