جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۳:۰۷Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دفتر مدیریت بحران»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: وضعیت کرونایی پنج شهرستان استان با افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس زرد شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان: تقریباً نیمی از خسارات وارده مربوط به راه ها و در حوزه فعالیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان بوده و پس از آن بخش کشاورزی بیشترین آسیب را دیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی و سیل اخیر 2 هزارو 500 میلیارد تومان به بخش های مختلف نظیر راه، کشاورزی و زیرساخت های شهری این استان خسارت وارد کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۵۱    
معاون دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: با توجه به کولاک و برف روز گذشته، 668 نفر از مسافران در راه مانده و گرفتار در برف به صورت اضطراری اسکان داده شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو گفت: در حال حاضر 2 روستا در گلستان، 3 روستا در لرستان، 10 روستا در سیستان و بلوچستان، 3 روستا در اردبیل و 30 روستاه در کرمانشاه قطعی برق دارند که همه به دلیل مسدود بودن راه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۳    
بجنورد-ایرنا- معاون دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: تردد اتوبوس ها و کِشنده ها در گردنه اسدلی در مسیر بجنورد- اسفراین به علت بارش برف شدید و کولاک تا اطلاع بعدی ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۰    
بجنورد- ایرنا- معاون دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: مسیر بجنورد – آشخانه به علت بارش برف، کولاک شدید و نبود دید کافی تا اطلاع بعدی بسته شد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
صادق رمضان زاده معاون دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: تردد کِشنده ها در مسیر بجنورد-جنگل گلستان به علت بارش برف شدید و کولاک تا اطلاع بعدی ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مسیرهای بزمان - بم، دلگان - جلگه، دلگان - زهکلوت و دلگان - هودیان بر اثر تداوم طغیان رودخانه های فصلی همچنان بسته است.
بازتاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان اعلام کرد: بر اثر بارندگی ها و سیل اخیر، آب آشامیدنی حدود 45 روستای سیل زده در این استان همچنان قطع است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران شرکت آبفای هرمزگان گفت: بر اثر بارندگی های اخیر، آب 45 روستا در هرمزگان قطع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به گزارشی که تا این لحظه داریم دو دریچه بند کمال خان باز و آب به سمت مرزهای کشورمان جاری شده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در حادثه بهمن روز گذشته در آزادراه تهران-شمال 2 نفر مصدوم شده و یک نفر جان خود را از دست داد که در کانکس یکی از کارگاه های این آزادراه بودند و در حادثه سیل هرمزگان نیز سه نفر مفقود شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هفته گذشته تیم های فنی دستگاه های متولی مسیرهای ورود آب هیرمند به سیستان را بررسی کردند گفت: هم اینک دغدغه خاصی برای ورود حجم آب پیش بینی شده به کشور بعد از باز شدن دریچه های بند کمال خان نداریم.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرهاد مهریاری در گفت وگو با میزان، در خصوص آخرین وضعیت راه های مسدود در پی بارش برف و باران گفت: سامانه بارشی طی روز های اخیر استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردیبل، کردستان، کرمانشاه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: 9 ماهه امسال وقوع حادثه های طبیعی در استان یکهزار و 776 میلیارد تومان به بخش های مختلف خسارت وارد کرد که بیشترین آن از ناحیه پدیده خشکسالی بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به بارندگی های اخیر و سیلاب ناشی از کرمان در مسیرهای ارتباطی استان تنها مسیر دلگان به زهکلوت همچنان بسته است و تیم های امدادی برای بازگشایی این مسیر در حال فعالیت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری گفت: از شب گذشته تاکنون 1300 محور روستایی مسدود شد که 1000 جاده به دلیل بارش برف و 300 محور هم در جنوب کشور به دلیل آبگرفتگی مسدود بود و تاکنون 600 جاده روستایی بازگشایی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران سازمان راهداری گفت: جاده چالوس به دلیل حفظ ایمنی مسافران مسدود است و پس از طوفان بازگشایی می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: طوفان و سیل 74 میلیارد ریال خسارت به تأسیسات آبرسانی شهرستان های صالح آباد، تایباد و باخرز در خراسان رضوی وارد کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۰    
فرهاد مهریاری در گفت وگو با میزان، در توضیح وضعیت جاده های کشور در پی بارش های سنگین برف و باران گفت: سامانه بارشی که از روز گذشته وارد کشور شده است در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردیبل، کردستان، کرمانشاه، ایلام و زنجان را درگیر بارش های سنگین برف و کولاک کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از انسداد 11 محور شریانی کشور خبر داد و گفت: 300 محور روستایی جنوب کشور زیرآب است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران سازمان راهداری گفت: در حال حاضر به دلیل بارش باران و برف 10 محور شریانی و 1300 محور روستایی در سطح کشور مسدود شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به بسته بودن محور دلگان به زهکلوت در پی بارندگی های شب گذشته گفت: سامانه بارشی در استان همچنان تا فردا پایدار خواهد بود و در این راستا تمامی تیم های امدادی در حال آماده باش کامل و پای کار هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به بسته بودن محور دلگان به زهکلوت در پی بارندگی های شب گذشته گفت: سامانه بارشی در استان همچنان تا فردا پایدار خواهد بود و در این راستا تمامی تیم های امدادی در حال آماده باش کامل و پای کار هستند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد که بیش از 889 محور از سیل اخیر آسیب دیدند که خسارت وارد شده به راه های شریانی، اصلی و روستایی به 1861 میلیارد تومان می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد که بیش از 889 محور از سیل اخیر آسیب دیدند که خسارت وارد شده به راه های شریانی، اصلی و روستایی به 1861 میلیارد تومان می رسد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و جمل و نقل جاده ای درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی از نظر ترافیکی و نزولات جوی گفت: از امروز بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور اتفاق خواهد افتاد بنابراین از مردم می خواهیم حتما تجهیزات مورد نیاز برای سفرهای زمستانی مانند ...
دولت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای میزان خسارت وارد شده به جاده ها و راه های استان لرستان را 500 میلیارد تومان ارزیابی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: طوفان شن و وزش شدید باد که از صبح امروز شنبه در استان آغاز شده مسیر زاهدان به فهرج استان کرمان را بست.
ایانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۴    
سرپرست دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی، گفت: پیش بینی می شود از امروز شنبه 25 دی 1400 تا 1 بهمن سال جاری آب گرفتگی و سیلاب را در برخی از استان های کشور شاهد باشیم.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بارش باران و برف در 20 محور مواصلاتی استانهای مختلف خبر داد و گفت: از مردم می خواهیم که بدون کسب اطلاع از وضعیت جاده های کشور سفر نکنند و حتما تجهیزاتی مانند زنجیر چرخ را همراه داشته باشند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بارش باران و برف در 20 محور مواصلاتی استانهای مختلف خبر داد و گفت: از مردم می خواهیم که بدون کسب اطلاع از وضعیت جاده های کشور سفر نکنند و حتما تجهیزاتی مانند زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری گفت: 799 محور اصلی و فرعی و یک هزار و 686 کیلومتر راه روستایی بر اثر سیل در استان های جنوبی کشور آسیب دید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: زلزله 4.3 دهم ریشتری گوادر پاکستان هیچ تاثیر و خسارتی برای این استان در بر نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: خسارات ناشی از حوادث سیل، برف و توفان از 12 تا 16 دی ماه در 19 شهرستان استان کرمان حدود 2 هزار و 232 میلیارد تومان ارزیابی و برآورد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
در پی انتشار خبر قطع ارتباط چهار روستا در استان کهکیلویه و بویر احمد به دلیل بارش سنگین برف، مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از پیگیری برای حل این مشکل خبر داد و گفت ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از خسارت حدود 1500 میلیارد تومانی سیل اخیر به محورهای شریانی، غیر شریانی و روستایی هفت استان کشور خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرهاد مهریاری در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت ارزیابی خسارات سیل اخیر به جاده های کشور گفت: هنوز ارزیابی خسارات سیلاب اخیر نهایی نشده و احتمالا تا ظهر امروز میزان خسارات اعلام شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: آبگرفتگی معابر شهری در کنارک وضعیت مطلوبی پیدا کرده و تخلیه آب انجام شده و مشکل خاصی وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: اسکان های اضطراری در شهر کنارک تا زمانی که مطمئن شویم مردم این منطقه دغدغه ای برای بازگشت به خانه های خود ندارند، ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: آبگرفتگی معابر در کنارک در بیشترین حجم همچنان وجود دارد و چهار محله در این شهر گرفتار آبگرفتگی شدید هستند.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرهاد مهریاری در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جاده ها در پی سیلاب اخیر در برخی از استان ها گفت: در روز های اخیر میزان بارش های باران و برف قابل ملاحظه بوده و در این بین بخشی از استان های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، اصفهان، فارس، بوشهر، هرمزگان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری فارس اعلام کرد که در پی بارش های اخیر و وقوع سیلاب در شهرستان های مهر، لامرد و لار شاهد بروز خسارت هایی به بخش زیرساختی و همچنین به منازل شهری و روستایی بودیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، از مسدود شدن 8 محور شریانی و 6 محور غیرشریانی در پنج استان کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: سیلاب و طغیان رودخانه های محلی سبب بسته شدن 4 مسیر در استان سیستان و بلوچستان شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرهاد مهریاری اظهار کرد: از امروز تا چند روز آینده بر اساس آنچه از سوی سازمان هواشناسی و البته سایت های معتبر جهانی برآورد شده است، بارش شدید باران و تداوم آن در منطقه همراه با رعدوبرق و ریزش تگرگ، وزش باد شدید را در استان های بوشهر، هرمزگان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه در بارندگی های اخیر جنوب استان 611 خانوار و 2 هزار 631 نفر دچار آسیب شده اند گفت: دستگاهای خدمات رسان همچنان مشغول امدادرسانی در شهرستان های جنوبی استان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۰    
بجنورد-ایرنا- معاون دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: توزیع 800 قلم لوازم ضروری منزل میان خسارت دیدگان از زلزله بهار امسال در سه شهرستان استان در حال انجام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: همه شهرستان ها و فرمانداران ستاد شهرستانی بحران تشکیل دادند و اخطارها و آماده باش های لازم داده شده است.