جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۰۳Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دفتر مدیریت بحران»

برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: زلزله 5.2 ریشتری صبح امروز-دوشنبه- به برخی منازل مسکونی روستاهای شهرستان فاروج این استان خسارت وارد کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: تیم های ارزیاب برای بررسی خسارت های احتمالی زلزله 5.2 ریشتری قوچان که در فاروج و شیروان این استان هم احساس شد به منطقه اعرام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون خسارتی از زمین لرزه سرجنگل این استان گزارش نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک این استان رتبه دوم در رعایت پروتکل های بهداشتی را دارد و اگر میانگین کشوری 50 باشد در همین ردیف قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: وقوع سیل و تگرگ پنجم شهریورماه جاری در چهار شهرستان استان 991 میلیارد و634 میلیون ریال به بخش های مختلف کشاورزی خسارت وارد کرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۴:۲۸    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: مشکل اسکان موقت 143 خانوار از زلزله زدگان استان که در چادر مستقر هستند تا 2 هفته دیگر حل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۱۲    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: مشکل اسکان موقت 143 خانوار از زلزله زدگان استان که در چادر مستقر هستند تا 2 هفته دیگر حل می شود.
اقتصاد آنلاین / وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: با توجه به تجربه زمستان سال گذشته، در صورت تأمین نشدن سوخت برای نیروگاه ها در اواخر پاییز و زمستان امسال، در تولید برق دشواری زیادی خواهیم داشت و باید از هم اکنون به فکر تمهیدهای لازم برای زمستان 1400 باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۱    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان: تاکنون خسارتی از زمین لرزه امروز مسجد ابوالفضل(ع) این استان گزارشی ارسال نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از آبرسانی سیار به 68 روستا در استان مرکزی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۰    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مردم برای استفاده از خدمات ضروری محدود به یک عضو خانواده شده و ترددشان را به شدت کاهش دهند گفت: بازگشایی صنوف و ادارات به معنی عادی انگاری کرونا نیست و محدودیت تردد همچنان تا پایان این هفته باقیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: محدودیت های کرونایی در این استان به طور کامل اجرا می شود و افرادیکه این محدودیت ها را نقض کنند مشمول جریمه یک میلیون تومانی خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت:محدودیت های تردد استانی و شهرستانی در سیستان و بلوچستان از امروز، آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافندغیرعامل وزارت نیرو، برنامه گزینه پیشنهادی وزارت نیرو برای ظرفیت سازی 40 هزار مگاواتی در بخش برق در طول 4 سال را قابل اجرا دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توفان و بروز سیلاب از ابتدای تیر تاکنون 514 میلیارد تومان خسارت به امور زیربنایی و بخش کشاورزی این استان وارد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: روند ابتلا به کرونا در استان همچنان چهاررقمی است و تنها بستری ها اندکی کاهش یافته و آنچنان که توقع داریم این کاهش چشمگیر نیست و در نتیجه تا زمانی که این رنج بستری وجود دارد مرگ و میرهای کرونایی منطقه کاهشی نخواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: دغدغه اصلی در جریان مبارزه با ویروس کرونا در استان، بحث تامین اکسیژن بود و با اهدای این موارد، بسیاری از دغدغه های کادر بهداشت و درمان سیستان وبلوچستان رفع شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۵:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات و راهدارخانه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بازگشایی محور هراز تا ساعاتی دیگر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: سیل پنجشنبه گذشته 353 میلیارد ریال به حوزه های کشاورزی و زیربنایی استان در 2 شهرستان شیروان و بجنورد خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ایرانشهر و بمپور همچنان در وضعیت قرمز هستند گفت: زاهدان، میرجاوه ، خاش، تفتان و حوزه سیستان اکثر شهرهای آن نارنجی شدند به غیر از شهر نیمروز و مهرستان که در وضعیت زرد قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: اتاق بازرگانی ایران و مجموعه ای از تجار و سرمایه گذاران استان با اقدامی ارزشمند در حوزه بهداشت و درمان امروز/ سه شنبه/ افزون بر 11 و نیم میلیارد تومان کالا به استان ارسال کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی و سیلاب 25 تیر امسال بر اساس جمع بندی اولیه در حوزه شهرداری چابهار، بخش برق، آب، جهاد کشاورزی و عشایری جنوب این استان 440 میلیارد تومان خسارت برآورد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: میزان خسارت توفان چند روز اخیر در منطقه سیستان براساس برآوردهای اولیه بیش از 100 میلیارد تومان در بخش های مختلف بوده است.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۸    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 537 نفر از مردم منطقه سیستان به دلیل عوارض تنفسی، چشمی و قلبی ناشی از طوفان گرد و خاک راهی مراکز درمانی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 537 نفر در سیستان از پنجم مرداد تا کنون به دلیل عوارض ناشی از گردو غبار به مراکز درمانی مراجعه کردند که از این تعداد 430 نفر به صورت سرپایی درمان و 107 نفر هم به دلیل شدت عارضه بستری شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: شب گذشته دهانه تونل دوم هراز ریزش کرد که بلافاصله نیروهای راهداری خود را رساندند و در مدت زمان کمتر از 30 دقیقه نسبت با رفع انسداد تونل اقدام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: شرایط آماری کرونا در این استان هم اینک نزولی است اما زمانی به این شرایط می توانیم مطمئن شویم که روزهای آینده رفتار مراجعات و بستری ها نیز کاهشی باشد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت:تمام شهرها و روستاهای سیل زده استان گلستان از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار می باشند . ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل دفتر مدیریت بحران خراسان شمالی از جاری شدن سیلاب در این استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: سیل عصر پنجشنبه راه ارتباطی 10 روستای شهرستان های شیروان و بجنورد را بست.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۵۳    
خلیج فارس:مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 261 نفر از مردم منطقه سیستان در شمال این استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از توفان و گرد و خاک از پنجم مرداد تاکنون روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: اعضای مدیریت بحران در شهرستان های مختلف استان باتوجه به هشدار هواشناسی مبنی بر وقوع سیل به حالت آماده باش درآمدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 261 نفر از مردم منطقه سیستان در شمال این استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از توفان و گرد و خاک از پنجم مرداد تاکنون روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک در استان در شرایط تثبیت شده ای از جهت آمار مبتلایان به کرونا هستیم اما نمی توانیم بگوییم در وضعیت نزولی 100 درصدی قرار داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با افزایش غبار محلی و توفان در سیستان براساس نظر فرمانداران ادارات این منطقه امروز سه شنبه تعطیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: روند واکسیناسیون در استان مطلوب است و با همکاری همه مردم در تسریع این امر سلامت همگانی تضمین خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: یک هزار میلیارد ریال در سیل 25 تیر سالجاری به حوزه راه های جنوب این استان خسارت وارد شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: با شرایط و روندی که در استان اتفاق افتاده اعداد و ارقام کرونا کاهشی شده ولی همچنان نگران تعداد بستری هستیم و این میزان در جنوب استان نگران کننده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: واحدهای مسکونی زلزله زدگان براساس میزان خسارت های وارده تا سقف 250 میلیون ریال غرامت دریافت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: نماز عید سعید قربان در این استان به منظور کنترل ویروس کرونا تنها در مساجد اهل تشییع و اهل سنت و در فضای باز اقامه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با اجرای طرح "پویش واکسیناسیون حداکثری" طی 10 تا 14 روز آینده شرایط خوبی در وضعیت کرونا و روند ابتلا به آن در استان رقم خواهد خورد و حجم واکسیناسیون نیز افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: زلزله 4.1 ریشتری بامداد امروز در شهر بنک شهرستان کنگان این استان خسارتی نداشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: 126 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای اسکان موقت 795 خانوار زلزله زده این استان در شهرها و روستاهای این استان مصوب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: صاعقه عصر امروز در شهر وحدتیه شهرستان دشتستان جان شهروند 40 ساله این شهر را گرفت.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه فراخوان واکسیناسیون کرونا برای گروه سنی بالای 45 سال از امروز شنبه در استان صادر شده گفت: همچنین افراد بالای 40 سال در صورت داشتن بیماری زمینه ای می توانند برای واکسیناسیون اقدام کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: راه ارتباطی حدود 40 روستای جنوب این استان براثر بارندگی شدید و جاری شدن سیلاب در رودخانه های فصلی بسته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بر اثر بارندگی دیشب برق 50 روستا قطع شده گفت: خوشبختانه با تلاش های انجام شده برق41 روستا اکنون وصل شده اما 9 روستا همچنان برق ندارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان بیان کرد: شرایط بحرانی ویروس کرونا در استان فروکش نکرده و تا مساعد شدن روند ابتلا و مرگ و میر ناشی از این ویروس اوضاع نگران کننده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۱    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: 520 میلیارد ریال اعتبار برای پیشگیری از تنش آبی و کاهش اثرات خشکسالی این استان اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: 520 میلیارد ریال اعتبار برای پیشگیری از تنش آبی و کاهش اثرات خشکسالی این استان اختصاص یافت.